geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 31.966.45316.676.35310.538.0544.752.046

1.Danecka713.448394.980229.94388.525
2.Incognito625.125355.176163.883106.066
3.bozenabalaw606.204349.981194.00162.222
4.Jabłoński_Edward597.169327.787198.53570.847
5.Wojciech_Liśkiewicz587.916317.202175.84794.867
6.janusch510.439284.024179.28547.130
7.Basia_W502.637279.366181.76941.502
8.mmaziarski449.117172.719215.94360.455
9.danisha429.714200.666182.53946.509
10.jackun391.709195.687128.55367.469
11.eliza1952379.283213.950113.86751.466
12.jerzy_nowosielski366.500186.332117.02163.147
13.bazie332.615179.777113.11539.723
14.urszula_swierczynska319.748185.58799.82934.332
15.Misiewicz_Elżbieta294.958150.120111.38433.454
16.Michał_Golubiński289.328154.02389.57445.731
17.Jaskólska_Ewa281.690164.34388.38028.967
18.Sobieraj_Ewa276.573157.78283.55035.241
19.Skrzypczak_Bogumiła267.411142.97189.75134.689
20.Turek_Bożena255.570137.96390.34527.262
21.WZI244.638180.44222.59141.605
22.GTG_Silius_Radicum236.39842.51630.093163.789
23.Tylingo_Bozena230.668117.13077.09536.443
24.Izabela_Czaplicka230.415105.23594.36130.819
25.halina219.121118.85177.12623.144
26.mteresa206.331107.75273.75224.827
27.Rafał_Albiński198.18593.95761.41742.811
28.Czarkowski_Jarosław192.475111.04255.32926.104
29.Ciesielski_Marcin189.65179.96759.47850.206
30.jurekzur179.43398.81060.77019.853
31.magnowa178.72597.41762.29719.011
32.Marek_Delert177.43281.53975.92119.972
33.Krystyna_Stanisławska174.05086.89562.38024.775
34.WaldemarChorążewicz168.24747.86664.37356.008
35.Myslinski158.75999.82944.48414.446
36.Krystyna_Malik158.14590.09952.63315.413
37.gz1411153.66387.83950.97414.850
38.Majewska_Renata149.45886.05446.06517.339
39.Kośnik_Krzysztof149.25183.83148.49816.922
40.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
41.nowak141.20374.27741.08225.844
42.igoriosso139.24769.91242.74726.588
43.asska1139.10174.72950.12414.248
44.K_Zochniak131.55249.40836.21445.930
45.Jegier128.33370.64943.21414.470
46.dRob127.60654.56553.88919.152
47.Tomek_Bogiel127.29574.41540.64212.238
48.Berens_Jan127.06464.42434.10028.540
49.krzysztofjach1126.44665.18846.34314.915
50.ArturWilkicki125.90967.76529.63628.508
51.bkrajewska125.72063.09646.53016.094
52.Wilfried125.69468.08442.28915.321
53.Barbara_Kubcka125.21361.98547.17916.049
54.grammy43116123.29367.05246.2879.954
55.ChmielowskaAnna122.20462.84328.45130.910
56.Steamroller_Fly121.28771.56536.72013.002
57.JZI119.08562.03641.31115.738
58.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
59.Koprowski.Jerzy111.36147.75646.88316.722
60.Wlodzimierz_Macewicz111.20565.63430.01215.559
61.Makowiecka_Krystyna109.67721.30852.09536.274
62.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
63.mziel105.60957.55926.68021.370
64.marta1044105.36744.41629.88531.066
65.Krasieńko_Rafał104.70960.11032.11412.485
66.jorgus06104.65160.75928.90914.983
67.Gośka103.23137.21958.0827.930
68.DorotaK99.50558.84826.97913.678
69.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
70.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
71.JanKontek95.38567.42919.4578.499
72.Krystyna_Domańska95.22748.69335.58110.953
73.magda_lena94.70848.18935.84210.677
74.artekm94.63951.88137.9324.826
75.RoPson93.02550.17631.35211.497
76.Maślanek_Joanna92.43150.57530.61011.246
77.Wilnianka91.98946.48435.5379.968
78.kabe091.13445.39036.5559.189
79.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
80.Klass_Jolanta89.19049.29523.45216.443
81.Kaczmarek_Aneta87.71060.22311.18116.306
82.Nikołaj86.28312.24552.45221.586
83.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
84.pronobis84.01535.05842.9635.994
85.Dębowski_Józef81.54945.14627.5878.816
86.alus80.72830.91329.01720.798
87.Czerkawska_Ewa80.13043.27135.938921
88.Kamila_Szymankiewicz76.84323.60050.9672.276
89.Marynicz_Marcin76.71530.17432.56313.978
90.szubog76.05240.72626.6138.713
91.Sludkowski_Darek75.57338.16726.23311.173
92.kotik774.80232.74819.74422.310
93.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
94.olerys74.50440.78922.70611.009
95.przodkowie.com73.971047.36326.608
96.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
97.Kornelia_Major71.38846.91414.6379.837
98.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
99.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
100.Grabska_Iwona68.94738.07923.6697.199
101.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
102.JMrozowski66.58442.97213.23810.374
103.MGieras65.69335.31922.0908.284
104.GRAZYNECZKAAA64.63418.33221.76124.541
105.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
106.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
107.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
108.annarenata63.28735.20520.0718.011
109.MagdaT62.61031.59824.4376.575
110.AniaS62.34430.72623.2628.356
111.angap61.81430.35424.2617.199
112.Grażyna_Przybysz61.47324.76430.4366.273
113.Aleksandra_Piętak60.38133.45819.8697.054
114.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
115.Ilona_Gieras60.14434.60418.6796.861
116.Wojtowicz_Danuta59.89431.08620.4408.368
117.GZuzak59.70733.44821.0385.221
118.Bożena_Prymus59.70726.87623.0289.803
119.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
120.aniaosin59.55033.06420.2016.285
121.Jozef1159.45725.54018.83415.083
122.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
123.mwpkk57.42628.78022.4486.198
124.BASIAPUSZ57.21631.31720.0815.818
125.Gałkiewicz_Urszula56.9486.07936.74114.128
126.kate10356.68731.82816.6398.220
127.Krzysiek_Imiołek56.34323.14123.07910.123
128.milosz56.12918.45020.28617.393
129.Gadecki.Bogusław55.59320.09521.21214.286
130.dzicz55.26819.85414.88420.530
131.aldonalata53.48326.39219.0528.039
132.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
133.Mania5352.26535.70011.6284.937
134.Kasia_Marchlińska52.22641.17210.670384
135.Gawlik_Andrzej51.70823.12418.7089.876
136.Koluszkowski_Henryk51.30429.23715.3746.693
137.sloniatko6051.30435.5683.70512.031
138.Sloniasz51.01428.67816.5015.835
139.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
140.Krycha49.31231.62311.3236.366
141.mlawiak48.95827.44513.6147.899
142.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
143.peters48.42728.09314.4705.864
144.krambud47.50815.32124.1937.994
145.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
146.frisgaard47.44724.79314.1548.500
147.Rafael46.87626.08713.4267.363
148.Krzysztof_Gruszka46.51226.85215.4064.254
149.janden46.02524.22915.8135.983
150.katnal45.67126.31413.9075.450
151.romanburczyk45.64921.87718.0585.714
152.Bugajska_Joanna45.38820.14518.0117.232
153.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
154.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
155.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.94718.66619.6795.602
156.tomes43.78915.32921.6446.816
157.tomekpn43.66120.18817.0806.393
158.Brozek_Oskar42.87621.29811.9139.665
159.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
160.kasia_wilcz42.78827.61114.699478
161.Rozenau_Adam42.70626.24216.4640
162.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
163.mariola6141.61513.46919.9848.162
164.adamhen5541.57321.58114.5955.397
165.Ma_Sza41.40115.46818.6257.308
166.Romanowski_Piotr41.37216.97316.4027.997
167.jur58boz40.62421.36116.3612.902
168.maed40.59623.02711.3106.259
169.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
170.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
171.Gordiasz40.4791.18639.2930
172.janocha140.37121.3638.52210.486
173.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
174.Ela_Ginalska40.16821.85513.6954.618
175.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
176.Janusz39.85114.84921.2233.779
177.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
178.Skolimowski_Tomasz39.64717.02816.3966.223
179.hannaostoja_swierczynska39.59221.62414.9013.067
180.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
181.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
182.ozanka38.54720.08513.4105.052
183.Albin_Kożuchowski37.59622.09910.4725.025
184.czarnuszewicz_bozena37.56920.54712.1134.909
185.Anna_S37.45828.1976.2962.965
186.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
187.anton_burza37.10117.06712.1637.871
188.moyra77737.05319.73810.5086.807
189.piotrpola37.00819.60813.3684.032
190.MariannaF36.90320.61812.4363.849
191.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
192.Wieros36.83520.39712.7813.657
193.BasiaR36.58919.25214.3083.029
194.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
195.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
196.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
197.kolokolo35.55319.15513.2823.116
198.Sznober_Barbara35.2408.6686.87919.693
199.gregorry195334.94322.3318.2554.357
200.Rruda34.92319.06712.7953.061
201.Baciński34.86213.1719.16012.531
202.Agata_KJ33.92618.32711.5594.040
203.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
204.Mamaj_Jan33.66923.6515.5874.431
205.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
206.Dąbr_Włodek33.50520.8259.9072.773
207.Wioletta33.3346.12726.496711
208.miras12133.27623.1917.3102.775
209.Szczepaniak_Tomasz33.27515.54710.2177.511
210.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
211.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
212.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
213.stanisław4832.96223.9106.4942.558
214.PabianAus32.80715.45814.0423.307
215.Stradowski_Jacek32.47123.1885.2574.026
216.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
217.jarekrad32.33217.51911.6743.139
218.kucz_agnieszka32.14923.0066.2112.932
219.bisiza31.97419.6305.7466.598
220.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
221.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
222.angoss31.63218.1899.9263.517
223.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
224.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
225.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
226.sowa7330.27717.7157.9594.603
227.aerbert30.23918.6646.9064.669
228.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
229.Bibi30.10914.94511.3903.774
230.Stasiak_Michał29.82017.1529.1083.560
231.kujawiak29.24617.0329.5432.671
232.Kokosinska_Urszula28.76412.84911.2494.666
233.GrzeS28.53013.47610.9104.144
234.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
235.misty6928.16618.2385.2034.725
236.Adamiec_Walenty28.11715.19310.1002.824
237.x_hanna28.05915.1459.0323.882
238.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
239.Yerma27.80315.0849.2903.429
240.Berendzik_Malgorzata27.66213.5719.3034.788
241.Jarcun27.5307.8994.60715.024
242.Mieżyńska_Danuta27.32113.70410.1933.424
243.kamilo8627.17112.06814.263840
244.ew_mar27.12117.8917.3621.868
245.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
246.jerkre27.06515.1749.4042.487
247.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
248.Piotr_Romanowski26.95110.3146.9899.648
249.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
250.Walczak_Marta26.71215.0836.5075.122
251.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
252.m_jaro26.48215.2205.9615.301
253.sarna21526.44417.4535.4803.511
254.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
255.artur.kozminski26.22014.5148.4223.284
256.elgra26.21118.0775.8952.239
257.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
258.Jason852425.9718.7527.4149.805
259.ATUIN25.63913.0409.0123.587
260.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
261.Rafik000225.50813.55410.4081.546
262.Olik25.26912.4109.4603.399
263.Raciborski_Marek25.23624.893106237
264.Daniel_Leszczyk25.19113.8088.4432.940
265.kronerhalina25.11012.60010.5531.957
266.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
267.mierzyce25.00113.1319.5552.315
268.basia48124.96414.3718.5512.042
269.pgorzad24.83912.8249.2392.776
270.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
271.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
272.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
273.Petrax24.62812.70710.2971.624
274.grzech24.58324.58300
275.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
276.DorotaP24.33615.3367.0031.997
277.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
278.margit23.96210.58711.3522.023
279.Schaetzlein_Michael23.9094.140019.769
280.Jagielski23.90012.0678.6893.144
281.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
282.kawal23.78315.5394.1994.045
283.karol44423.73013.7028.3121.716
284.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
285.Andrzej_Łęcki23.51513.3397.7292.447
286.krzaja23.47714.8656.3922.220
287.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
288.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
289.krysmag23.3299.6819.6843.964
290.iwomi23.19513.8688.2131.114
291.jolaprokopiukbathelt23.19112.1588.4872.546
292.Lange_Jerzy23.10318.85904.244
293.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
294.jgniedziejko22.92611.2409.6492.037
295.krupabeata22.86410.6569.0393.169
296.kat_pas22.83610.7549.9002.182
297.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
298.Niemirski22.76910.23910.0782.452
299.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
300.grzesm22.67512.1796.3854.111
301.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
302.ela_cwiklinska22.46313.5907.4881.385
303.Bogusław_Woyciech22.39911.2006.9614.238
304.mena_u22.23711.2629.9121.063
305.piotrsm22.12513.3826.2902.453
306.Sroczyński_Włodzimierz21.89721.89700
307.walet21.88414.4916.518875
308.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
309.Suska_J21.76212.1957.1402.427
310.Leszek12821.72318.0402883.395
311.hania21.71411.1687.9692.577
312.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
313.sbasiacz21.51110.9167.0223.573
314.marekamin21.48218.4962.016970
315.kaskam21.38112.7484.7893.844
316.agnieszka599521.3547.3705.6948.290
317.michal7221.29811.1168.0982.084
318.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
319.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
320.adrian.kaszubski20.93710.8507.8482.239
321.Lewandowicz_Adam20.5606.52112.7221.317
322.kkrasinski20.4375.123015.314
323.kulsob20.43711.5066.5762.355
324.Jules20.36611.6295.5203.217
325.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
326.Nastian20.3234.05112.0834.189
327.Synowiec_Ela20.31614.3704.4571.489
328.arborpl20.28111.3546.6562.271
329.Domirka20.07310.4826.6462.945
330.Stachwiuk_Elżbieta20.03513.0133.7043.318
331.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
332.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
333.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
334.aligatormp19.90019.90000
335.dorotan19.8972.1346.81310.950
336.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
337.Metalloviec19.83812.8164.6452.377
338.ula1119.8349.7807.3452.709
339.Projekt_OPI19.82811.4006.0482.380
340.J.Borycki19.6788.8428.6012.235
341.Machnik_H19.64315.2632.8651.515
342.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
343.Obidka19.5599.1917.9652.403
344.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
345.halina4419.49211.9345.4592.099
346.angie19.41818.7300688
347.MagiQ19.39614.4092.0102.977
348.B_Boa19.2779.3497.8682.060
349.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
350.arletaso19.14011.8162.6704.654
351.Strojczyk_Waldemar19.11210.6735.8272.612
352.Marcin_P19.0719.5508.2761.245
353.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
354.Urszula_Pogoń18.9408.4862.0408.414
355.beata_anna118.6736.05411.5671.052
356.Sławiński_Jacek18.6596.5978.4763.586
357.barbarag.18.65513.75504.900
358.hlpedersen718.5878.1519.437999
359.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
360.marek_kondrat18.39916.2491.613537
361.magdalena7217.9319.1986.6952.038
362.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
363.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
364.el_za17.6329.4336.3711.828
365.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
366.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
367.gaolcia8617.5433.6729.5774.294
368.beatab17.4798.4712.6686.340
369.Juszyba17.45611.4514.1261.879
370.bodzio5417.4279.8664.4543.107
371.jmzolt17.4168.1705.0284.218
372.grara17.39610.4305.1081.858
373.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
374.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
375.karolinaw17.2248.5705.2373.417
376.Gospel17.20110.2524.9022.047
377.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
378.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
379.marekn12417.0839.0596.1441.880
380.elżbieta17.03010.4002.9843.646
381.lidia195417.01517.01500
382.Wiśniewski_Adam17.0028.7126.3231.967
383.Chrzanowski_Stanisław16.9557.6776.7052.573
384.kapefa16.93516.93500
385.Jado16.93510.9884.8491.098
386.vitoo16.87611.5541.6123.710
387.Andrzej.P16.86414.1751.921768
388.julka6616.83611.3134.2771.246
389.Yskelo16.8169.8623.3373.617
390.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
391.justynka1616.6648.9956.6551.014
392.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
393.joanna8416.48610.3214.5281.637
394.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
395.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
396.Wojciechowska_Ewka16.0179.6844.2372.096
397.Gosia25315.9597.1706.4132.376
398.Inula15.9527.8686.5281.556
399.Jakubas_Eugeniusz15.9297.4435.7992.687
400.olaf1715.88611.0733.3581.455
401.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
402.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
403.sieruga15.7135.2837.2353.195
404.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
405.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
406.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
407.kasiema15.5368.4527.02658
408.zetka15.5358.6824.8342.019
409.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
410.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
411.T_Chamerski15.3716.7985.8822.691
412.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
413.Lag200015.2885.7727.2532.263
414.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
415.Lukasz_Fajfrowski15.1699.2504.2171.702
416.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
417.rdet15.0986.3963.8744.828
418.Janusz_Stankiewicz15.0967.5103.9673.619
419.Szalomszalom2015.0848.2365.0231.825
420.Adalbertus15.073011.2543.819
421.kozlowskiw14.9928.4015.1071.484
422.kasiek14.9827.3614.8282.793
423.maluszycka14.9268.3704.5102.046
424.Lenaar14.91313.0465131.354
425.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
426.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
427.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
428.m_gry14.6838.4083.2213.054
429.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
430.kwroblewska14.5757.5582.9524.065
431.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
432.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
433.luigi3714.2578.1063.8052.346
434.dombas14.1963.1119.4091.676
435.krzypov14.1497.7582.2264.165
436.Piachu214.1349.8081.2633.063
437.ztelega14.0977.6934.8881.516
438.Irena_Kaczmarek13.9996.1886.6491.162
439.Brudka13.8546.7274.7822.345
440.stemo6113.7103.0459.707958
441.annakt13.6797.3254.5641.790
442.Walder_Wisława13.6744.89708.777
443.agac13.4836.5161.6665.301
444.B.Babiarz13.4457.5853.4812.379
445.marjolena13.3974.7546.8681.775
446.pbasik13.3957.6555.348392
447.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
448.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
449.MMar13.3016.9884.7641.549
450.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
451.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
452.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
453.hal.ka12.9579.4102.951596
454.Kliber12.8589.4534882.917
455.Rutar12.6746.2413.9542.479
456.ToniR12.6726.4182.5253.729
457.opol12.65411.481396777
458.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
459.Robert120212.5865.8774.3012.408
460.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
461.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
462.Obałek_Jacek12.4836.7914.4971.195
463.griszka5012.3979.2762.973148
464.Jazzek12.38712.38700
465.Hening12.3709.3822.201787
466.Czyżewski_Bartłomiej12.1967.5692.5072.120
467.waldas12.1247.57404.550
468.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
469.Stańska_Aleksandra11.93411.93400
470.dorocik13311.8747.4972.9741.403
471.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
472.Lewandowska_Justyna4411.79110.526524741
473.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
474.Sieczkowska_Elżbieta11.5977.8793.131587
475.Michał_Kazimierz11.5491.5507.2072.792
476.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
477.kubakpro11.4916.5494.198744
478.basiula11.4895.7113.1292.649
479.Nowocin_Beata11.4896.6862.3452.458
480.brulion11.3812.6328.71237
481.jacwes11.349011.3490
482.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
483.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
484.mariuszek6911.1962.9644.6103.622
485.nuernberg11.1687.0561.5602.552
486.tobi11.1676.3593.5211.287
487.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
488.maciejowski11.0774.3283.9332.816
489.GrzeSwier11.0575.9441.8603.253
490.Purski_Jan11.0094.9586.0510
491.KPM11.0015.7783.4201.803
492.bandziorek11.0013.2916.781929
493.Marek7010.9835.4485.406129
494.krysta_s10.9635.4244.0381.501
495.historyk9910.9364.4303.7782.728
496.Artsanon10.8583.9693.0283.861
497.Majtka_Łukasz10.7701.14309.627
498.jansz10.7425.7423.7311.269
499.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
500.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
501.Uszyńska_Hanna10.6725.4613.7771.434
502.Matuszewska_Magdalena10.6255.2904.1821.153
503.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
504.rencr410.5586.2391.8482.471
505.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
506.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
507.Emkael10.3516.6472.0781.626
508.szczelba110.3515.3583.9701.023
509.Kucharro10.3014.6454.3201.336
510.Grażyna_Wójcik10.2834.6652.8162.802
511.maria112m10.2443.7475.2261.271
512.szczesna10.2435.4264.332485
513.Alinka10.1315.2643.6771.190
514.wmacoch10.1226.6172.5041.001
515.mariola071110.07007.5562.514
516.Kacper_Czerwiński10.0455.4793.4501.116
517.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
518.Artur599.9956.5442.1701.281
519.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
520.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
521.Marzanka9.8464.7414.150955
522.kasejuka9.8356.0622.6911.082
523.malkam2559.8304.8173.2231.790
524.Oleszka9.7993.0686.027704
525.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
526.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
527.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
528.Agnieszka_Wójcik9.6795.5193.1071.053
529.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
530.donchichot9.6465.0622.3502.234
531.lukas499.6265.3833.707536
532.magat19.61809.6180
533.Genowefa9.6093.2505.771588
534.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
535.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
536.Anna_Parysek9.5365.4881.5882.460
537.Livia_Ditto9.5166.5962.513407
538.Ula_W9.4466.8442.189413
539.Ulcia_d9.4343.3245.288822
540.miremik9.3725.0063.2821.084
541.badur9.3644.9663.2371.161
542.OlaH9.2506.2892.210751
543.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
544.aeroseek29.0526.5721.4191.061
545.maja678.9504.4023.709839
546.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
547.karolszotek8.9063.3414415.124
548.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
549.rendziojaroslaw8.8204.7023.200918
550.aktawres8.7506.84701.903
551.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
552.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
553.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
554.Kasprzyk_Anna8.5003.5763.2841.640
555.SILAM8.4966.1782742.044
556.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
557.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
558.Tomasz_Jedynak8.4694.4673.095907
559.marzanna1758.4041.4194.0762.909
560.Kwos8.3766.1011.0451.230
561.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
562.Odrowąż8.3644.7992.616949
563.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
564.madzia3278.2507.7710479
565.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
566.PawS968.1961.0565.9571.183
567.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
568.monika.wałuszko8.1814.2463.260675
569.Grabis_Mirosława8.1478.14700
570.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
571.Lubryk8.096317.340725
572.krak2108.0732.6474.567859
573.papakulka8.0556.3811.122552
574.olenski_jan8.0074.66903.338
575.Sławek_Binczak8.0011.0346.042925
576.J1anka8.0006.784896320
577.mlazarecki7.9775.9171.510550
578.SebastianS7.9527.0299230
579.berfel7.9424.3892.665888
580.MIRMAZEK7.9247.7910133
581.ewakuszlik7.9065.0642.423419
582.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
583.katarzyna.matyjas7.8755.4881.449938
584.barbara19477.8392.2069974.636
585.Garnek_Jarek7.76506.795970
586.poschadel7.7572.6224.255880
587.sekutnica7.7467.74600
588.RobertC7.7407.74000
589.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
590.przeski7.6983.71303.985
591.wld_lan7.6946.87156767
592.ELADAB7.6884.5512.347790
593.anusia16107.6875.42702.260
594.NS_Jurek7.6823.9952.821866
595.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
596.Joculus7.6216.6550966
597.pawko2237.6173.3981.8942.325
598.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
599.Jadwiga_Sibirska7.4734.6416712.161
600.HalinaLitka7.45907.4590
601.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
602.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
603.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
604._jaj_7.3354.72102.614
605.Król_Majewska7.2353.97403.261
606.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
607.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
608.Anetta_727.2003.7232.730747
609.kziecina7.1657.105060
610.craft7.1475.0411.553553
611.ewa_marciniak7.1093.4383.015656
612.Felberg_Sławomir7.0803.8962.281903
613.A.Kuba7.0084.4841.925599
614.aaricia1047.0013.6622.493846
615.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
616.krzan6.9353.9021.2761.757
617.rjancz6.9232.8203.473630
618.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
619.jperkowski6.8686.86800
620.Teerose6.84504.2572.588
621.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
622.62_6106.8184.1621.709947
623.charston906.7796.77900
624.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
625.mariadobroslawa6.7542.4091.9652.380
626.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
627.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
628.basik6.7074.82601.881
629.tonffillka6.6883.8412.120727
630.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
631.Krzych.K6.6323.2682.833531
632.Joanna_D6.6313.2532.652726
633.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
634.graffik6.6082.8833.7250
635.arjanek486.6003.6291.7191.252
636.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
637.naplopo6.4853.1925282.765
638.Małgorzata20056.4771.7954.131551
639.kulig326.4453.2072.504734
640.mira_wiech6.4093.7672.335307
641.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
642.Stando_Piotr6.3574.32402.033
643.Paula2576.3363.0052.980351
644.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
645.mirst6.3153871.7974.131
646.GG_Grudzien6.2956.1799224
647.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
648.Janka286.2374.5781.043616
649.KrystynaZadworna6.2253.4552.346424
650.rybecka6.2236.22300
651.Kempisty_Anna6.2121.5093.735968
652.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
653.Rozmysłowski_Marek6.1702.7451.2852.140
654.neumann6.1315.116557458
655.Aleksandra_VanBever6.108006.108
656.annaurban6.0126.01200
657.beatpatt355.9981.8033.743452
658.janinka275.9453.7701.784391
659.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
660.arnel5.8914.7141131.064
661.rawli5.8762.4992.3111.066
662.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
663.keresz5.8255.36336894
664.Beata655.8252.7752.278772
665.grabkk5.8153.3322.4830
666.Franek235.7733.1871.834752
667.imagines5.7634.6971.0660
668.Grażyna.K5.7615.76100
669.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
670.Socha5.7254.703873149
671.Janusz_Kielak5.7184.598461659
672.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
673.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
674.pawel_tk5.6171.6323.9850
675.Stefańczyk5.610005.610
676.Kira5.6012.3663.2350
677.monikab5.5871.6511.5862.350
678.boena5.5653.3636581.544
679.Sochers5.5623.5067711.285
680.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
681.marzenska75.5102.6532.102755
682.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
683.kiniastr5.4695.46900
684.Marek-L5.4451.0163.634795
685.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
686.Aga_Brz5.4262.6132.364449
687.bachach5.4241.0333.418973
688.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
689.jakozak5.3833.3251.604454
690.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
691.Annetti5.3692.9622.053354
692.jarumasta5.3512.8909341.527
693.WPawlica5.3422.6881.985669
694.kkurys5.2945.29400
695.Ewa_Tańska5.2783914.8870
696.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
697.vicek19785.2542.7681.887599
698.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
699.grad5.2322.8322.4000
700.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
701.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
702.dorotakw5.1802.7051.996479
703.Malgonia5.1512.4982.056597
704.bezet5.1332.9531.962218
705.Bartek_M5.1333.0542.0790
706.Kolk_Osyoiewska5.1033.6342971.172
707.janusz_iwanowski5.0822.7231.638721
708.tomczyk5.0793.43501.644
709.DankaW5.0791.5553.181343
710.broż_ka5.0501.1082.4911.451
711.Margaret_Stas5.0335.03300
712.Włodzimierz5.0303.440780810
713.Kapelus5.0244.0319930
714.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
715.Katarzyna_714.9694.947022
716.wojtek234.9054.90500
717.poszukiwaczka604.9003.770944186
718.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
719.marcinpt4.8841.0403.032812
720.keret4.8682.7572.01893
721.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
722.Stanikowski4.8083.594904310
723.pawkos834.8044.80400
724.Sz_Joanna4.7973.551830416
725.iksdar4.7912.5671.742482
726.EwaMolly4.7783.663826289
727.mariaro14.77498003.794
728.swobodny4.76304.7630
729.Markowski_Maciej4.7552.8281.408519
730.lpruski224.7463.823187736
731.manyek21124.7334.73300
732.Scowron4.7303.2851.38560
733.Orlik_Ala4.72804.7280
734.ahalaburda4.7246733.523528
735.tyburski4.723004.723
736.mastalerz4.7022.4321.835435
737.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
738.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
739.RyszardSys4.6874.4422450
740.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
741.mariusz90504.6521.4982.508646
742.Mirek19004.6233.1451.014464
743.aqkis4.62202.7041.918
744.grohel44.6143.731701182
745.Kocoń_Leszek4.60504.020585
746.Molencki_Rafał4.6053.0311.382192
747.Mustad4.5892.7531.8360
748.Krystyna_Moćko4.586552.2272.304
749.Zabomba4.5751.7132.583279
750.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
751.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
752.Forma_Eugeniusz4.538004.538
753.Eder4.5342.5971.758179
754.Majcher4.5322262394.067
755.Dobrzyńska_Anna4.5102.5441.91749
756.brolly114.467774.166224
757.mejpien4.4441.4512.330663
758.Zubrzak4.4252.1766201.629
759.PiotrG4.4212.7541.457210
760.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
761.labarnerie4.3892.4581.475456
762.ciekawoscpoznawcza4.3672.1791.496692
763.Paweł_Zawadzki4.3451.7167521.877
764.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
765.Pitlab4.3211.9131.466942
766.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
767.Teodozja4.3022.2151.0321.055
768.a.badowski4.2842.2551.637392
769.barbarafasiczka4.2714.27100
770.mariamikołaj4.2522.6621.5900
771.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
772.jareczkisz4.2332.3931.416424
773.Robert14.2302.764841625
774.sandy10m4.2222.35201.870
775.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
776.DanielPratt4.2073.21492568
777.mglinkow4.1781.0272.890261
778.RyszardBencko4.1282.3941.207527
779.anytram4.1211.9151.708498
780.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
781.andziulam4.0601.1412.382537
782.pawel.dyda4.0551.8839141.258
783.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
784.OlszewskiD4.0451.1502.754141
785.EwaH4.0422.0726911.279
786.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
787.prazmowska4.0382.1491.491398
788.robi1123.9932.4491.106438
789.Kurlas_Cynthia3.9913.99100
790.amarylis393.9863.98600
791.BogusławBykowski3.9612.475935551
792.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
793.loknok13.94602.4891.457
794.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
795.jozek3.9211.5761.851494
796.Krzysiek_3.88902.2151.674
797.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
798.mwpch3.8222.649361812
799.ewastepien3.8201.9821.464374
800.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
801.Magroski493.8033.60310991
802.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
803.susic3.7803.78000
804.marla3.7721.8781.477417
805.JMarchewka3.7723.77200
806.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
807.Elżbieta_Piwińska3.7082.1091.217382
808.Nowik_Grzegorz3.68402.1881.496
809.mirkania3.6742.502924248
810.nicky3.6723.258245169
811.projektpodlasie3.6722.00601.666
812.Świętkowski_Dariusz3.66702.982685
813.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
814.jertom3.6423.64200
815.tosia513.5913.59100
816.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
817.kwiech3.5753.57500
818.CaramonM3.560003.560
819.Pawlak_Elżbieta3.5463.54600
820.JustynaP3.5451.7291.186630
821.anna12643.5363.1114250
822.marwro3.5023.50200
823.asdmjs3.5002.490669341
824.Ewa_Prejs3.4969632.260273
825.Kolank03.4733.1613120
826.majkuss3.4581.2989291.231
827.ska83.4583.45800
828.Marcin_Z.3.4392.8690570
829.leszcz3.4281.600951877
830.WiktorK3.4103.41000
831.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
832.RobertGóra3.4021.9001.128374
833.ambrozja1003.3572.284695378
834.ewab.3.3352.541612182
835.Darq3.3133.31300
836.bialy203.3072.374350583
837.krybas3.2982.143916239
838.lechkar3.2942.571145578
839.Dampc_Kasia3.2802.7000580
840.ostrowiecki3.2772.7924850
841.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
842.alwierzba3.263003.263
843.MonikaNJ3.2531.0062.083164
844.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
845.Nocun_Wojciech3.2493.24900
846.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
847.Pietkun_Karolina3.2443.24400
848.Lukrecja3.2211.5231.272426
849.aisa3.208003.208
850.panter3.1941.8141.074306
851.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
852.Dzedzej3.1901.7291.172289
853.krzysf773.1871.3165761.295
854.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
855.Lipka_M3.1852.290407488
856.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
857.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
858.Dane_Kasia3.158103.157
859.halmarki3.156003.156
860.Mimzy3.1441.7041.147293
861.annapytel3.1308481.970312
862.jarekmadej3.0991.717978404
863.tomekov3.0811.4893311.261
864.Tadeusz_Pilat3.038003.038
865.andrzejs323.0343.03400
866.EdwardB3.0313.03100
867.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
868.dorpaj3.0181.826621571
869.Urszula493.0143.01400
870.kasik5003.0101.881852277
871.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
872.kimar112.98212.9810
873.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
874.Gawski_Marcin2.95402.9540
875.piotr_nojszewski2.9441.576560808
876.AM_Kalski2.9411.869667405
877.Opalinski_Piotr2.9311.992244695
878.Kostkowski2.91696201.954
879.drrejment2.91501.7861.129
880.kasiamon2.9141.2351.304375
881.michalina1802.8951.654864377
882.orzechowski_m2.8871.775808304
883.robin0002.87758902.288
884.Madzik882.8668431.823200
885.alahal2.8591.5911.2680
886.adiglowacki2.8512312.59525
887.ryszardgarncarek2.8401.573955312
888.syszol2.83201.4881.344
889.Krystyna.waw2.8242.82400
890.Durka_Stanisław2.8232.82300
891.Tajgete2.7971.542955300
892.Stefanie_Matta2.7961.805771220
893.jbaginski2.7931.336937520
894.ZbLin2.7882.1940594
895.bertha2.7822.1660616
896.Missagent02.7732.77300
897.Markus2.7691.51601.253
898.wojtwk19122.7391.651858230
899.Kacperm_sz2.7331.73392773
900.Jankowski_MA2.7291.69001.039
901.Miraś_Ireneusz2.719002.719
902.Edmunda2.7181.0931.6250
903.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
904.MonikaS72.6981.2801.162256
905.george2.6782.67800
906.Krawczyk_Wiesława2.6781.520852306
907.jolantaw2.6631.695663305
908.martyna_j2.65780001.857
909.GoskaGoska2.6551.588829238
910.monika_kurek2.6421.5481.0940
911.Wojciechowska_marta2.6371841.744709
912.Marianna_Różalska2.6311.496695440
913.Gocha_D2.6192.3675247
914.Irena_Monika2.6095326291.448
915.ina2.5962.59600
916.sstevens2.5942.561033
917.Lukasz_Kuc2.5822.58200
918.gruszczyński2.5791.422870287
919.Uzfjm2.5751.364958253
920.Pawel_Jurewicz2.572132.5590
921.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
922.Kyjania2.55101.987564
923.zawbor2.5501.305968277
924.grzesław2.5311.368821342
925.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
926.astraIII2.5251.677387461
927.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
928.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
929.annape2.50802.303205
930.krzyko2.5041.4871.0170
931.beatabistram2.4811.312242927
932.Jola_Zalesie2.4791.472737270
933.gbryk2.4771.268949260
934.JustynaS2.4752.47500
935.KasiaD2.4702.47000
936.Misztal_Ewa2.4671.299962206
937.Maj_Paweł2.4652.46500
938.hagna112.4631.7920671
939.Labcio4022.4611.6840777
940.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
941.Joel_S2.4412.44100
942.Katrinson2.4291.388720321
943.Miazek2.420983848589
944.Krzysztof_Maszkowski2.4171.8335840
945.teresaklosinska2.4121.60979013
946.Tekla2.4092.40900
947.bronislaw_wenta2.4012.2771240
948.Rejnus2.3951.1101.2850
949.Rosslyn19882.39001.641749
950.Joniec_Henryk2.3822.38200
951.marrta2.3791121.548719
952.MagdaBilska2.366002.366
953.betka392.36002.3600
954.kokorzyc2.3561.460625271
955.Partykowa_Iwona2.3561.265867224
956.snemelk2.3341.1331711.030
957.kasiulek2.3341.137954243
958.Stawowski_Jarosław2.333752.23226
959.EANWhitson2.3301.113865352
960.Kafar_Marita2.3261.296812218
961.małgorzata_wstawska2.3211.339727255
962.jusyd2.3171.271760286
963.tpergalo2.3115195811.211
964.Hałat_Anna2.30002.103197
965.Terluk2.29796301.334
966.dzelka872.2941.241848205
967.hykiel2.28502911.994
968.DorotaL2.283002.283
969.Tomasz_Struk2.275830450995
970.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
971.andrzej_baran2.25902.18574
972.mar_markiewicz2.2461811.661404
973.BogdanB2.2411.216886139
974.los_wiola2.2381.23397827
975.jolanta_kulinska2.237645979613
976.flo_ag2.2159421.19875
977.walkip2.206002.206
978.Elik7002.1981.4610737
979.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
980.tg3a2.1887481.4400
981.urbananna2.1622.16200
982.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
983.pawlowska_katarzyna2.1481.1969520
984.klaudia1996232.1451.229668248
985.Farmer19792.1401.272756112
986.kammp2.1391.156766217
987.mago24102.1311.172729230
988.Danuta_Mielczarek2.1131.6350478
989.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
990.Olbryś_Anna2.07602.0760
991.bzdrodow2.0712568071.008
992.Luziński_Marcin2.0571.045226786
993.nenufar422.04801.297751
994.Kozera_Piotr2.04101.441600
995.compnet2.0404502801.310
996.BNowak2.0341.4020632
997.Jarosz_Adrian2.0312.03100
998.dasobierajuk2.029919917193
999.Mimimi842.0281.128750150
1000.efunia2.02402.0240
1001.Ivojag2.0226631.012347
1002.DariuszHeręza2.02109961.025
1003.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1004.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1005.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1006.morloth1.9761.97600
1007.tomnow1.9751.97500
1008.annastregiel1.9671.374319274
1009.go.sien1.9521.67519978
1010.Witkowska_Ewa1.9472932171.437
1011.valdeq1.9321.047625260
1012.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1013.redie1.9161.177250489
1014.nieznalski1.9141.060632222
1015.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1016.kulik_agnieszka1.91195198862
1017.kipikasza1.9101.91000
1018.xtedek1.9091.15022737
1019.sj_sj1.9082851.6230
1020.Kyon1.898775916207
1021.Pawel_Gola1.8961.025700171
1022.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1023.yoake1.885889832164
1024.anulka241.8831.58425346
1025.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1026.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1027.JPool1.8731.057624192
1028.terciak1.8691.130554185
1029.swapgirly1.8691.86900
1030.Perz_Pieron_Aleksandra1.8591.43033792
1031.apogorzelska1.8561.188458210
1032.przemek_m1.8541.005674175
1033.joanna_mironczuk1.85306061.247
1034.pbacik1.849001.849
1035.amg071.8371.049585203
1036.Barbara_Domagała1.8341.83400
1037.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1038.Darth_Simba1.813669649495
1039.Akszeingar1.8121.6961160
1040.madzmatron1.80901.8090
1041.Krasowska_Katarzyna1.802883698221
1042.Woyass1.796838492466
1043.KRutko1.7859348510
1044.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1045.agusja11.783989602192
1046.krzyosiek1.7831.78300
1047.Szostak_Marcin1.753265913575
1048.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1049.Bezimienny121.740001.740
1050.anowi19581.7311.275296160
1051.Cynthia_Witt1.73099567560
1052.anamorf1.730723801206
1053.AgnieszkaK1.7121.003548161
1054.RyszardT1.709873638198
1055.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1056.Sobol741.701831673197
1057.Masia1.70001.7000
1058.pawełKa1.6911.5801110
1059.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1060.labuska791.6915031.13850
1061.robert.kantorek1.6861.0066800
1062.StraszMarek1.675886582207
1063.Horg1.6721.029418225
1064.kaphis1.6679230744
1065.stojex1.6641.032200432
1066.wicy1.6561.2264300
1067.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1068.guzia281.629592932105
1069.Batory_Marcin1.622785655182
1070.Boroch_Marek1.6211.4740147
1071.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1072.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1073.Ewa_Hus1.6140920694
1074.camel531.614596909109
1075.maria.j.nie1.60701.6070
1076.marlena12061.6021.4998815
1077.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1078.piotrowski791.5972522811.064
1079.kszczep1.593872506215
1080.JSamborska1.588001.588
1081.aka831.586861588137
1082.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1083.ZofiaWichtowska1.542001.542
1084.JanczewskaM1.5381.0010537
1085.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1086.Sikorska_Izabela1.53601.5360
1087.Jerzy_Molski1.5369640572
1088.Płowik_Hubert1.523210888425
1089.kolaczkowska1.523823513187
1090.KesslingAnna1.522822481219
1091.romano581.515354870291
1092.maria.mazur1.514662635217
1093.mholy1.5137527610
1094.GąskaMariusz1.49001.378112
1095.Sidor1.4901.49000
1096.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1097.walinska.ewa1.48683762920
1098.Potomek_Wosinskich1.484880362242
1099.Megabyzos1.4825350947
1100.norbibuu1.4801.48000
1101.NowakMarcin1.480289387804
1102.IrenaZGB1.477807512158
1103.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1104.Horizon1.4601.46000
1105.tatarak311.4511.45100
1106.Biskupska_Julia1.450814521115
1107.RoRo5001.447001.447
1108.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1109.KostekP1.426794459173
1110.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1111.konradus1.41101.4110
1112.rybolow1.3971.22467106
1113.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1114.Marcin_Śnioch1.385636554195
1115.jacklosi1.3771.37700
1116.Mariola_Hadryś1.373542649182
1117.dstancel1.3711.37100
1118.Peikita1.36701.3670
1119.wasiliki1.36301.3630
1120.mszatilo1.361808392161
1121.anna_wiśniewska1.357469280608
1122.Joanna521.34801.034314
1123.vnukinga1.345768460117
1124.sierszeng1.3381.33800
1125.Pelagiusz1.334665534135
1126.MrDzwang1.33398825788
1127.wiktor_odelsk1.333001.333
1128.Magda20001.3301.33000
1129.AdamCA1.3241.32400
1130.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1131.DanusiaA1.3204840836
1132.mstrzelec1.312263147902
1133.Kwiatek491.312862331119
1134.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1135.achczi1.305442254609
1136.Emerald1.2991.29900
1137.Croissante1.297703485109
1138.Vasquez1.2861.28600
1139.tylerversluis1.2751.1720103
1140.e_furmanczyk1.2680892376
1141.Piasecki_Zbigniew1.264701423140
1142.worwag1.263001.263
1143.sylweczka_221.258001.258
1144.julia_natalia1.2551.25500
1145.jart1.2498290420
1146.marcinguzek1.238760285193
1147.gajus811.237771317149
1148.basia1.23401.2340
1149.olka_elka1.2310967264
1150.NikosK081.2291.22900
1151.joff1.22770847544
1152.ananke19661.219629456134
1153.Frezja471.2187454730
1154.tomkarolak1.2117730438
1155.czj1.211288765158
1156.mlody_8121.209592501116
1157.Smach_Robert1.206228748230
1158.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1159.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1160.Bełc_Paweł1.2009690231
1161.Kupis_Artur1.196743287166
1162.honorata1.190137661392
1163.marzanna621.1841.146038
1164.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1165.Cel.Magdalena1.165579470116
1166.Stęplowska_Anna1.164570251343
1167.kcocyk1.16148957696
1168.Mroz_Anna1.159001.159
1169.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1170.tommyser1.1461.14600
1171.gumisiek1.14165139793
1172.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1173.jbstruzik1.1381.109029
1174.WH1.132001.132
1175.basiaps1.1291.12900
1176.monikatk1.1139430170
1177.kbinka1.10801.1080
1178.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1179.tiarella1.0871.08700
1180.Old_Water1.086001.086
1181.roman1091.084001.084
1182.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1183.Hoch_Jacek1.08101.0810
1184.Quit1.06801.0680
1185.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1186.enora1.0683657030
1187.B_Kamil1.0651.06500
1188.Dolkenty1.0651.06500
1189.m.monika1.0641.06400
1190.wołczuch1.05979916244
1191.ewulab1.05929515515
1192.mwkmoch1.0590864195
1193.Kossowska_Ada1.0531.05300
1194.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1195.kdgs1.0458940151
1196.rafaello162451.04476124241
1197.Banaś_Robert1.0400712328
1198.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1199.Haegele1.039001.039
1200.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1201.Marcin_Kubiś1.0358620173
1202.Bryś_Martyna1.033347364322
1203.Dawid991.03142756341
1204.SzaflikJoanka1.03001.0300
1205.Mirek801.03001.0300
1206.witek_mazuchowski1.028570318140
1207.MariaRągowska1.028669620
1208.psemik1.028595302131
1209.MaciaE1.02564529783
1210.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1211.Turaj_Halina1.00601.0060
1212.Hermanos1.0021.00200
1213.ewabo99599500
1214.Al_Mia99109910
1215.meggie990669218103
1216.karasm988297129562
1217.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1218.Dylewski_Adam981518353110
1219.Paulina_K9725244480
1220.krzysztof.kazmierczak967399464104
1221.adam.nojszewski96700967
1222.bibiasta965513328124
1223.Paszkowski955330440185
1224.krzszcz94746242263
1225.KDudzik9467980148
1226.Rysak_Mateusz94500945
1227.JolantaN94221768153
1228.Kublicki_Włodzimierz93793700
1229.JakubRutkowski927498313116
1230.Gugnacki92500925
1231.Kuba_Wojtczak924485285154
1232.Justyna_Musiejewska92345337892
1233.kabzinski_lukasz912940818
1234.urluch907445283179
1235.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1236.WasniewskiTh90309030
1237.Boretti_Jerzy90344836095
1238.rrwhite897867030
1239.radekp89500895
1240.Rydzyński_Jan88708870
1241.Agnieszka_Kluzek8852260659
1242.Gasior_Wojciech88400884
1243.Michalak_Mariusz8825083740
1244.ziobrovska87737040998
1245.jorbik87422970575
1246.matix12387008700
1247.Dzoanis8704614090
1248.arigato358682070661
1249.Kerysek86368016221
1250.sgubiec8614514100
1251.e_emyli86186100
1252.a.brodowicz861488256117
1253.zajączek85108510
1254.Gruszczyński_Paweł84900849
1255.Hryniewicki_Paweł84308430
1256.ofski84148728074
1257.miedzajac8336130220
1258.Głowacki_Maciej82982900
1259.jaskulka8253774480
1260.aelwira81366642105
1261.arekw81146525690
1262.Macsud80745928563
1263.Krzysztof_Fornalski805179315311
1264.Wiktor80380300
1265.Wojtek9997983334650
1266.EngelardAneta787389242156
1267.Anna_Radziszewska78200782
1268.zuzanna78078000
1269.Cichy7774922850
1270.HubertLacki76807680
1271.pruszek_k7603394210
1272.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1273.Wiesław_F75240329950
1274.Tomasz_Fiedorek7526110141
1275.tomaszi75075000
1276.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1277.siunek74319545989
1278.MalgorzataMat7423870355
1279.Konrad_Dunst7390399340
1280.robert_duszynski73873800
1281.Monika_I737656081
1282.hollerelk73107310
1283.zmyslowska72749099138
1284.majkey72146416988
1285.Tetiana72007200
1286.dopam715380212123
1287.BetiSzu71250815648
1288.sharacz70807080
1289.Amalienborg70270200
1290.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1291.LucjaZatorska69929433471
1292.Respondek_Nicole69369300
1293.kominiak69269200
1294.Michal_Sk69236126665
1295.harufam68806880
1296.Aneta_Fisel68439321873
1297.jeczaj68168100
1298.Morawicka_Justyna6754710204
1299.Nowik_Andrzej6685589515
1300.pawel_k2316625470115
1301.Samorajczyk_Łucja6594272320
1302.Cwynar_Justyna6504400210
1303.Szymaniak_Piotr64864800
1304.Uchymiak_Inga642425112105
1305.Rasmussen_Bozenna63863800
1306.Dragan63800638
1307.Marszałek_Marek63606360
1308.Paweł_Witkowicz6284960132
1309.matt13628226279123
1310.Yaakov76265401967
1311.katgen62400624
1312.AgataMysliwskaChrostek62406240
1313.Pilnik_Wiktoryja6141670447
1314.Joanna_Hoffmann6125000112
1315.Lewandowski_Robert61035917576
1316.tulipan12360460220
1317.Maciek_Ufnalewski594523071
1318.JoannaL59159100
1319.osaczony3058958900
1320.AlicjaSurmacka57600576
1321.Rzeszotek_Łukasz576143306127
1322.Krajewski_Eugeniusz57257200
1323.Kwiatkowski57100571
1324.Skorek_A57126224465
1325.Monika_Piras56942811625
1326.dawid2545670227340
1327.robbi8956500565
1328.Myrddin0156056000
1329.Feltynowska_Grażyna559284102173
1330.dalcryz55505550
1331.magdandrus55455400
1332.katarzyna.niedzielko54830218462
1333.Gryczewski_Witold547174245128
1334.Wyszynski_K54500545
1335.Iwona_Cierpikowska54030715578
1336.sla_zeb5400314226
1337.Sroka_Stanisław5344505826
1338.Augusiak_Andrzej53400534
1339.Atena4153153100
1340.szmitmat52925422649
1341.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1342.a.bartoszek52052000
1343.Kamiński_Janusz51329416455
1344.WaldemarG49800498
1345.Ving4972972000
1346.Katarzyna_GT49131116911
1347.DFydrych49100491
1348.Ducin48904890
1349.Palusinski_Pawel48904890
1350.Kaffi48725619239
1351.Marta_Chmielińska48748700
1352.marcin_kowal4873150406
1353.jarymi48404840
1354.Białobrzeski_Marek48200482
1355.Izis47500475
1356.Kistowski_Mariusz47547500
1357.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1358.PawelJ47247200
1359.ask47100471
1360.Dulski_Roman47000470
1361.Grodzieński_ZI46821719556
1362.marcin_b46746700
1363.Beksa459115104240
1364.Zawada_Cezary456658383
1365.Skubik_Michał45445400
1366.marek75544825314055
1367.mmama14473794820
1368.Wolnik_Joanna44044000
1369.Rostek_Wioleta43826512746
1370.mzj43722916444
1371.Chabrzyk_Piotr43643600
1372.Kubiak_Wioletta43616315258
1373.Ewa_Bodzek43124214940
1374.Beata_Załęska41925711943
1375.fiolet41618519437
1376.Mariusz_Kucharski412326860
1377.Koplinski_L40904090
1378.Kaniewska_Anna4082727354
1379.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1380.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1381.Augustynowicz_W40321214843
1382.Carolina39900399
1383.olkatom3953192056
1384.Theofilos3892790110
1385.vbstar201038800388
1386.Hinc_Iza38738700
1387.gregorian7638521413932
1388.Wasiński_P38400384
1389.arek_nelke38203820
1390.Rafal_PL38203820
1391.Grazyna37900379
1392.klocek_danuta37725810118
1393.Krzysiek.f.723751841829
1394.jaklika37413522910
1395.WiesławGajdek37300373
1396.JanNiedźwiadek37003700
1397.MT36503650
1398.herMMan36503650
1399.razare36300363
1400.Dzbik_Agnieszka36121410047
1401.Nykiel_Gracjan36136100
1402.marekzaborski36100361
1403.A.Michałowski3581881700
1404.j.nykiel35500355
1405.nina35335300
1406.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1407.Skibiński_Tomasz3507724429
1408.NataliaBraun35035000
1409.Beata197734834800
1410.Grażyna34400344
1411.kooiki34115414641
1412.JoannaKwiatkowska3382361020
1413.Anna_Czaplicka33333300
1414.JulieMCRSz33233200
1415.MirosławaP32900329
1416.MarSaw3281979239
1417.Michuel3251012240
1418.VValdek32300323
1419.Bogdan_Przyzycki31600316
1420.Pohl_Mateusz31203120
1421.swodzyński30700307
1422.monika51083061839231
1423.cisowianka2030300303
1424.Tomkow30203020
1425.ksieski2st30003000
1426.Zofia_Kusztal299262325
1427.LilijaW29900299
1428.icecrypt29829800
1429.Jolanta672970164133
1430.Skrzetuski_Andrzej29200292
1431.Widłak_Aldona292222070
1432.Monika.C28915110929
1433.wlodekro2881718334
1434.Śmiech_Michał28700287
1435.maziarek28600286
1436.minawia28400284
1437.marzenka2771529035
1438.dgebka27513910729
1439.Anzorge_Anna27427400
1440.carmilla27100271
1441.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1442.Zwierzyniecki26911911733
1443.Budzynowski_Robert26700267
1444.szwiling2641587234
1445.aakob42611329435
1446.danielkolota26100261
1447.Przegalinski_Maciej2561078861
1448.Mariusz_Maj25625600
1449.juzekxx022491536333
1450.MrTomAsh248018068
1451.Muraszko_Tamara24711110630
1452.dauttieg24524500
1453.Nowak_Jan1922451387631
1454.Piotrowski_JP2421071350
1455.wlodekja239221018
1456.Jana237531840
1457.Zadrożny_Rafał22900229
1458.Jabłoński_Andrzej2271317125
1459.majawojdalski@hotmail.com22622600
1460.wag-a22400224
1461.Mierzejewski223861370
1462.ewadd22200222
1463.katkul322102219
1464.Wiktoria22002200
1465.historyk192022000220
1466.Malinowski_Waldemar21821800
1467.Romain2151186532
1468.gil_kasia21400214
1469.Zygmunt_Zygmunt20500205
1470.sdworak20402040
1471.sadik20212010
1472.polgen7820100201
1473.dorota_bartosiewicz19900199
1474.erazmwol197016532
1475.Bobowiec_Iwona19401940
1476.Olaola11931384312
1477.Gagulski_Lukasz19219200
1478.Łuniewska_Ewa19001900
1479.Jurczak_Bartosz18518500
1480.andrzejkapron18418400
1481.Savick184059125
1482.TadeuszChitruszko182150320
1483.Rogalińska_Halina180111069
1484.Bazyszyn_Liliana18000180
1485.Tomasz_Swierzb17800178
1486.Doda69178896821
1487.matt17800178
1488.BeataK17717700
1489.bogda2521761491116
1490.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1491.rotry17400174
1492.kasiar17400174
1493.Gromadka_Tomasz17394790
1494.tomasz11731105013
1495.alfatronik216900169
1496.Galazka_Barbara165140025
1497.pawelolszewski16500165
1498.kazik4616316300
1499.eshabe16300163
1500.netsoft163684352
1501.askksa16216200
1502.dziadek_m60161010457
1503.dominikk15500155
1504.wietom15501550
1505.mchoci15215200
1506.natalia1986152994310
1507.GenTV150119031
1508.JarekK14814800
1509.MarMat146884216
1510.m.rottenberg14400144
1511.aurora14400144
1512.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1513.Wirtualny141626514
1514.tomas92133104029
1515.Moszyńska_Paulina13203894
1516.Diana13013000
1517.kola1612900129
1518.afra5912812800
1519.basia_pol128812621
1520.BohdanKD12800128
1521.beatka63612508243
1522.ANDY321124654217
1523.kathylapoz12312300
1524.Michał_Fronczak12300123
1525.Papciak_Małgorzata12212200
1526.efkama11700117
1527.Gorecka_Malgosia11411400
1528.anpiet11100111
1529.Irek_Bartkowski11000110
1530.lojka3511011000
1531.fplaton11011000
1532.vivace10901090
1533.111chris108592623
1534.bekel108593910
1535.adrianm107623213
1536.joannakov10600106
1537.Marzena_Sosnowska10210200
1538.Michnowicz_Alicja100652015
1539.Bozenna990990
1540.Danna8994095
1541.majaszpot980980
1542.Bea9667290
1543.jabłońska-kruszewska_a960096
1544.Ł.A.Rynkowski96502323
1545.Andrzej_Stanislaw9256036
1546.adrian.g909000
1547.WelkaGrzegorz8848373
1548.kubajaworski848400
1549.AnuszewskaHonorata8406123
1550.marekkronikarz840084
1551.SztylerE8338396
1552.mirebella820082
1553.akamieniak8143335
1554.ciechanowska_agata8045296
1555.Sofeicz797900
1556.Potyjówka79442411
1557.Starszewska_Marta770770
1558.Izabelab767600
1559.połubiński_robert757500
1560.mos_s7328441
1561.Purzyński727200
1562.Kożuchowski_Albin7106011
1563.Łuczniewski717100
1564.Berlin676700
1565.Baczewski_Robert660066
1566.Hubicki_Roman600600
1567.MarcinR600060
1568.Grzegorz_Bączek590059
1569.geneo590590
1570.adriana123595900
1571.Klaus_Marcin510510
1572.skol490049
1573.Pecherska_Agnieszka4803810
1574.Gleinert_Karolina460460
1575.Dendrophilus440044
1576.Editche420042
1577.Górska_Jadwiga420042
1578.KrystianJan400040
1579.Bajkowski_Bartosz4003010
1580.Dubiczyńska_Maria390039
1581.Marek_Wysocki390039
1582.Marek_Krzyżanowski380038
1583.agatek1806380038
1584.Adam_Leszczyński360036
1585.jkdobro353500
1586.Seba_Piotr3214162
1587.k_skrzyp280028
1588.andrzej2511250025
1589.Antolak_Olga150015
1590.bulledesavon140014
1591.Walczak_Piotr9900
1592.Maksymilian_Rzemiński5005
1593.TomsKi19852110
1594.kujawa_cezary2200
1595.digajewski2110
1596.rick.zalewski1100
1597.geminioctavia1100
1598.nataliafw1100
donate
Online: 213, ver. 1.71 © 2010-2020 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::