geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 29.278.31315.318.4589.590.5614.369.294

1.Danecka670.368371.511212.52886.329
2.bozenabalaw606.876349.981194.67362.222
3.Incognito598.620344.635155.15698.829
4.Jabłoński_Edward590.704324.038197.61469.052
5.Wojciech_Liśkiewicz566.314307.985165.67292.657
6.janusch483.898269.542168.70945.647
7.Basia_W453.223239.379173.26140.583
8.eliza1952382.869215.834115.04751.988
9.mmaziarski366.330134.791181.82949.710
10.danisha365.675176.919146.00442.752
11.jackun364.322182.843114.67166.808
12.jerzy_nowosielski309.901153.110101.63055.161
13.Jaskólska_Ewa291.706177.33984.61929.748
14.Michał_Golubiński290.224155.62088.48246.122
15.Misiewicz_Elżbieta284.582144.666107.56732.349
16.bazie276.548159.51285.51631.520
17.Sobieraj_Ewa273.601154.81083.55035.241
18.urszula_swierczynska272.350158.04583.75130.554
19.Skrzypczak_Bogumiła265.468141.24989.34834.871
20.Turek_Bożena248.589137.11284.91726.560
21.WZI244.674180.44222.59141.641
22.Tylingo_Bozena226.890114.25676.46136.173
23.Izabela_Czaplicka205.80399.20479.79026.809
24.halina200.548109.39469.91321.241
25.Ciesielski_Marcin189.67779.97259.49950.206
26.Rafał_Albiński183.70890.47150.42642.811
27.mteresa181.41391.04169.46220.910
28.Czarkowski_Jarosław177.42098.71253.94924.759
29.magnowa171.67696.49056.45518.731
30.Marek_Delert169.34576.28373.12319.939
31.jurekzur169.06092.75257.19219.116
32.Krystyna_Stanisławska163.42581.63958.08823.698
33.GTG_Silius_Radicum160.86523.40810.643126.814
34.Myslinski158.75999.82944.48414.446
35.WaldemarChorążewicz142.61844.27552.88745.456
36.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
37.Krystyna_Malik142.27780.23846.64915.390
38.nowak141.49074.27741.08226.131
39.asska1139.10174.72950.12414.248
40.igoriosso137.98869.56041.83326.595
41.gz1411131.96473.90344.67813.383
42.Majewska_Renata129.22376.88739.71712.619
43.K_Zochniak128.13847.96636.21443.958
44.Wilfried125.69468.08442.28915.321
45.Barbara_Kubcka125.57962.21347.28516.081
46.krzysztofjach1118.15660.80043.21714.139
47.JZI117.97961.30540.93615.738
48.Berens_Jan116.55158.92130.24427.386
49.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
50.ArturWilkicki112.07558.23329.63624.206
51.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
52.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
53.Kośnik_Krzysztof108.57664.03634.01810.522
54.Steamroller_Fly107.86865.12330.93211.813
55.ChmielowskaAnna107.86553.60826.83627.421
56.marta1044107.14244.41729.88532.840
57.Tomek_Bogiel106.88964.07932.26610.544
58.Jegier106.39956.07935.85014.470
59.jorgus06104.97061.06428.90914.997
60.bkrajewska104.53448.64541.39414.495
61.DorotaK99.50558.84826.97913.678
62.dRob99.35454.56531.27713.512
63.mziel97.94852.83925.19919.910
64.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
65.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
66.JanKontek95.38567.42919.4578.499
67.artekm94.63951.88137.9324.826
68.Koprowski.Jerzy91.33739.17336.98615.178
69.kabe091.13945.39536.5559.189
70.Wlodzimierz_Macewicz90.81752.45924.26814.090
71.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
72.RoPson88.41945.57031.35211.497
73.Kaczmarek_Aneta88.12760.22311.18116.723
74.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
75.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
76.grammy4311683.30544.54631.0857.674
77.pronobis82.25333.29642.9635.994
78.alus80.74930.93429.01720.798
79.Dębowski_Józef78.15843.21126.4698.478
80.Marynicz_Marcin76.22029.94132.37113.908
81.szubog76.05240.72626.6138.713
82.kotik774.80232.74819.74422.310
83.Kamila_Szymankiewicz74.80121.13750.9672.697
84.Nikołaj74.7919.25449.43816.099
85.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
86.przodkowie.com73.971047.36326.608
87.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
88.magda_lena72.54637.43427.2307.882
89.Sludkowski_Darek72.49036.37325.29910.818
90.Kornelia_Major71.38846.91414.6379.837
91.Gośka70.39327.74736.4566.190
92.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
93.Wilnianka68.92633.23127.8157.880
94.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
95.Maryla_Celmer67.96530.16631.0446.755
96.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
97.Czerkawska_Ewa66.08140.37824.782921
98.Krystyna_Domańska64.59332.92321.26610.404
99.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
100.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
101.olerys63.66734.29219.33710.038
102.GRAZYNECZKAAA63.63218.33220.75924.541
103.AniaS62.34430.72623.2628.356
104.JMrozowski62.13142.67413.2386.219
105.karabowicz_radek61.02631.54423.3586.124
106.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
107.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
108.aniaosin59.54933.06320.2016.285
109.Jozef1159.45725.54018.83415.083
110.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
111.Maślanek_Joanna58.13730.77520.6316.731
112.MagdaT57.28029.02222.1936.065
113.Grażyna_Przybysz56.92522.38928.7275.809
114.Krasieńko_Rafał56.70435.37614.8066.522
115.mwpkk56.58228.78021.7506.052
116.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
117.milosz56.12918.45020.28617.393
118.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
119.Wojtowicz_Danuta55.75928.04919.3678.343
120.MGieras55.49929.85918.3387.302
121.annarenata55.41028.38420.0716.955
122.angap55.36426.98021.1857.199
123.aldonalata53.48326.39219.0528.039
124.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
125.Aleksandra_Piętak52.33527.33319.8695.133
126.Mania5352.26535.70011.6284.937
127.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
128.Ilona_Gieras50.43128.50215.2596.670
129.kate10349.86425.00516.6398.220
130.Gadecki.Bogusław49.69619.34118.59611.759
131.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
132.peters48.42728.09314.4705.864
133.Bożena_Prymus48.37821.79617.8388.744
134.Kasia_Marchlińska48.02740.7937.032202
135.frisgaard47.93825.28414.1548.500
136.dzicz47.66516.14512.79418.726
137.krambud47.50815.32124.1937.994
138.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
139.Rafael46.87626.08713.4267.363
140.katnal45.67126.31413.9075.450
141.janden45.53424.22915.8135.492
142.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
143.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
144.tomekpn43.66120.18817.0806.393
145.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.58118.66619.6795.236
146.Gawlik_Andrzej42.94820.04615.2107.692
147.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
148.Brozek_Oskar42.38121.29811.5079.576
149.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
150.Krycha41.98427.9028.7295.353
151.janocha141.13221.3638.52211.247
152.Koluszkowski_Henryk41.08523.21812.8605.007
153.sloniatko6040.91327.6523.7059.556
154.jur58boz40.62421.36116.3612.902
155.maed40.59623.02711.3106.259
156.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
157.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
158.Gordiasz40.4791.18639.2930
159.Gałkiewicz_Urszula40.3224.61027.4148.298
160.tomes40.29915.28418.7276.288
161.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
162.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
163.Janusz39.85114.84921.2233.779
164.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
165.mlawiak39.63322.89211.2885.453
166.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
167.ozanka38.54720.08513.4105.052
168.hannaostoja_swierczynska37.82921.32913.4333.067
169.Ma_Sza37.81215.46815.2737.071
170.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
171.MariannaF37.26720.61812.4364.213
172.moyra77737.01519.73810.5086.769
173.piotrpola37.00819.60813.3684.032
174.Wieros36.83820.40012.7813.657
175.Bugajska_Joanna36.62617.70012.7186.208
176.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
177.Sznober_Barbara36.3808.6826.77520.923
178.Romanowski_Piotr36.14214.99414.0307.118
179.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
180.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
181.BasiaR36.05318.92914.1472.977
182.GZuzak35.92321.47611.0833.364
183.Anna_S35.57527.2985.5782.699
184.kolokolo35.55319.15513.2823.116
185.Sloniasz35.40720.10911.5493.749
186.Krzysztof_Gruszka35.25621.03912.0112.206
187.gregorry195334.94322.3318.2554.357
188.Baciński34.80013.1719.16012.469
189.mmoonniiaa34.68817.77714.7922.119
190.Rozenau_Adam34.51820.29314.2250
191.Ela_Ginalska34.06718.20711.7844.076
192.Borkowski.Wojciech33.84517.38413.0813.380
193.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
194.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
195.Wioletta33.4466.23926.496711
196.mariola6133.4268.74317.2607.423
197.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
198.miras12133.27623.1917.3102.775
199.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
200.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
201.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
202.stanisław4832.96223.9106.4942.558
203.PabianAus32.57315.22414.0423.307
204.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
205.jarekrad32.33217.51911.6743.139
206.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
207.angoss31.63218.1899.9263.517
208.Skolimowski_Tomasz31.44813.81513.0924.541
209.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
210.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
211.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
212.aerbert30.23918.6646.9064.669
213.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
214.adamhen5530.15415.01711.1274.010
215.Stradowski_Jacek30.14321.7264.3914.026
216.Bibi30.10914.94511.3903.774
217.sowa7329.27817.5317.9593.788
218.kujawiak29.00716.7939.5432.671
219.GrzeS28.89113.44511.1744.272
220.Kokosinska_Urszula28.76412.84911.2494.666
221.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
222.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
223.Mamaj_Jan27.94219.9344.0463.962
224.kucz_agnieszka27.75218.6096.2112.932
225.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
226.jerkre27.06515.1749.4042.487
227.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
228.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
229.kamilo8626.91511.86714.263785
230.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
231.Berendzik_Malgorzata26.52013.5719.3033.646
232.m_jaro26.48215.2205.9615.301
233.sarna21526.44417.4535.4803.511
234.Piotr_Romanowski26.41710.2246.9229.271
235.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
236.Albin_Kożuchowski26.08216.7005.9043.478
237.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
238.Dąbr_Włodek25.97816.5577.4911.930
239.Adamiec_Walenty25.95414.7608.9142.280
240.Stasiak_Michał25.83114.6018.7812.449
241.ATUIN25.63913.0409.0123.587
242.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
243.Yerma25.42414.1508.1883.086
244.Olik25.26912.4109.4603.399
245.Raciborski_Marek25.23624.893106237
246.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
247.artur.kozminski24.96314.5147.1653.284
248.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
249.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
250.czarnuszewicz_bozena24.73712.8518.8423.044
251.Petrax24.62812.70710.2971.624
252.grzech24.58324.58300
253.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
254.DorotaP24.33615.3367.0031.997
255.bisiza24.28116.2185.7462.317
256.Szczepaniak_Tomasz24.25415.5475.3003.407
257.Rafik000224.24712.8069.9451.496
258.x_hanna24.04513.2977.8052.943
259.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
260.Jagielski23.90012.0678.6893.144
261.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
262.kawal23.78315.5394.1994.045
263.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
264.kronerhalina23.41111.8379.6171.957
265.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
266.iwomi23.19613.8698.2131.114
267.Lange_Jerzy23.10318.85904.244
268.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
269.krupabeata22.86110.6569.0393.166
270.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
271.Niemirski22.76910.23910.0782.452
272.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
273.SylwesterMalicki22.67014.1246.1732.373
274.Walczak_Marta22.50312.9165.5284.059
275.ela_cwiklinska22.46413.5907.4881.386
276.mena_u22.23711.2629.9121.063
277.piotrsm22.12513.3826.2902.453
278.kat_pas22.0119.9299.9002.182
279.Sroczyński_Włodzimierz21.89721.89700
280.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
281.Suska_J21.76212.1957.1402.427
282.hania21.71411.1687.9692.577
283.walet21.66614.3876.405874
284.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
285.krzysztofklemens21.55712.8601.7116.986
286.krzaja21.48913.7175.8011.971
287.pgorzad21.41911.0997.8962.424
288.kaskam21.38112.7484.7893.844
289.Daniel_Leszczyk21.35811.5677.2912.500
290.agnieszka599521.3547.3705.6948.290
291.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
292.Mieżyńska_Danuta21.10210.0388.3252.739
293.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
294.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
295.grzesm20.55310.0576.3854.111
296.kulsob20.43711.5066.5762.355
297.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
298.Marciszewska_maria20.3818.4507.5784.353
299.Jules20.36611.6295.5203.217
300.Nastian20.3234.05112.0834.189
301.arborpl20.28111.3546.6562.271
302.romanburczyk20.18711.4366.3912.360
303.Domirka20.07310.4826.6462.945
304.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
305.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
306.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
307.aligatormp19.90019.90000
308.krysmag19.8506.3859.7163.749
309.ula1119.8349.7807.3452.709
310.karol44419.83211.5486.6261.658
311.michal7219.76910.1607.5252.084
312.Projekt_OPI19.65011.4006.0482.202
313.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
314.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
315.Bogusław_Woyciech19.54811.1965.2703.082
316.halina4419.49211.9345.4592.099
317.angie19.41818.7300688
318.Stachwiuk_Elżbieta19.34312.3213.7043.318
319.margit19.3127.59110.4441.277
320.Andrzej_Łęcki19.15412.1564.5512.447
321.arletaso19.14011.8162.6704.654
322.beata_anna118.6736.05411.5671.052
323.barbarag.18.65513.75504.900
324.Strojczyk_Waldemar18.63910.6735.8272.139
325.Jason852418.6312.9166.2679.448
326.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
327.marek_kondrat18.39916.2491.613537
328.B_Boa18.3618.4337.8682.060
329.Leszek12818.33215.30403.028
330.J.Borycki18.3118.8427.2342.235
331.elgra18.08513.3743.3461.365
332.kasia_wilcz17.9759.2828.215478
333.magdalena7217.9319.1986.6952.038
334.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
335.marekamin17.78915.0561.763970
336.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
337.Schaetzlein_Michael17.682338017.344
338.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
339.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
340.jmzolt17.5588.1705.0284.360
341.beatab17.4798.4712.6686.340
342.bodzio5417.4279.8664.4543.107
343.grara17.39610.4305.1081.858
344.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
345.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
346.karolinaw17.2248.5705.2373.417
347.Gospel17.20310.2544.9022.047
348.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
349.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
350.elżbieta17.03010.4002.9843.646
351.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
352.lidia195417.01517.01500
353.Wiśniewski_Adam17.0028.7126.3231.967
354.Jado16.93510.9884.8491.098
355.Obidka16.9228.2496.5882.085
356.vitoo16.87611.5541.6123.710
357.Andrzej.P16.86414.1751.921768
358.Juszyba16.85111.4513.5211.879
359.julka6616.83611.3134.2771.246
360.Yskelo16.6887.8283.3375.523
361.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
362.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
363.sieruga16.5615.7957.5713.195
364.joanna8416.48610.3214.5281.637
365.ew_mar16.38710.6134.953821
366.zetka16.2699.4164.8342.019
367.dorotan16.2411.4476.3538.441
368.Bednarczyk_Kamil16.1755.6206.9193.636
369.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
370.Wojciechowska_Ewka16.0179.6844.2372.096
371.Inula15.9527.8686.5281.556
372.Jakubas_Eugeniusz15.9297.4435.7992.687
373.olaf1715.88611.0733.3581.455
374.Sławiński_Jacek15.8116.5975.6283.586
375.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
376.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
377.barbara_barbara15.7478.0684.5483.131
378.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
379.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
380.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
381.gaolcia8615.6613.4497.9834.229
382.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
383.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
384.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
385.marekn12415.5348.3545.4931.687
386.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
387.Lag200015.3496.7336.3532.263
388.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
389.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
390.rdet15.0986.3963.8744.828
391.Adalbertus15.073011.2543.819
392.kasiek14.9827.3614.8282.793
393.Lenaar14.91313.0465131.354
394.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
395.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
396.Agata_KJ14.8227.5975.4281.797
397.m_gry14.6838.4083.2213.054
398.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
399.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
400.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
401.maluszycka14.4367.8804.5102.046
402.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
403.luigi3714.2578.1063.8052.346
404.anton_burza14.2387.7553.1913.292
405.dombas14.1963.1119.4091.676
406.krzypov14.1497.7582.2264.165
407.ztelega14.0977.6934.8881.516
408.Irena_Kaczmarek14.0116.1886.6491.174
409.wojtstyp13.9599.5783.2901.091
410.Brudka13.8546.7274.7822.345
411.zbzukowski13.7307.1005.1111.519
412.Walder_Wisława13.6744.89708.777
413.Urszula_Pogoń13.5915.6701.8036.118
414.Piachu213.5629.4271.2632.872
415.agac13.4836.5161.6665.301
416.marjolena13.3974.7546.8681.775
417.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
418.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
419.MMar13.3016.9884.7641.549
420.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
421.MagiQ13.2479.4811.0592.707
422.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
423.sbasiacz13.0205.8244.6442.552
424.Machnik_H12.9629.2862.865811
425.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
426.hal.ka12.9579.4102.951596
427.Czyżewski_Bartłomiej12.9458.3182.5072.120
428.ToniR12.6726.4182.5253.729
429.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
430.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
431.Jazzek12.38712.38700
432.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
433.Hening12.3709.3822.201787
434.griszka5012.3189.2762.97369
435.opol12.28911.481396412
436.kozlowskiw11.9556.9043.8811.170
437.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
438.dorocik13311.8747.4972.9741.403
439.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
440.Lewandowicz_Adam11.6584.9165.6271.115
441.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
442.Rutar11.6206.0183.2562.346
443.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
444.kubakpro11.4916.5494.198744
445.basiula11.4895.7113.1292.649
446.Nowocin_Beata11.4896.6862.3452.458
447.brulion11.3812.6328.71237
448.Marcin_P11.3621.8418.2761.245
449.jacwes11.349011.3490
450.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
451.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
452.Michał_Kazimierz11.2531.5507.2072.496
453.nuernberg11.1687.0561.5602.552
454.tobi11.1676.3593.5211.287
455.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
456.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
457.maciejowski11.0774.3283.9332.816
458.Purski_Jan11.0094.9586.0510
459.KPM11.0015.7783.4201.803
460.bandziorek11.0013.2916.781929
461.krysta_s10.9635.4244.0381.501
462.Gosia25310.9433.8214.7462.376
463.historyk9910.9364.4303.7782.728
464.jansz10.7425.7423.7311.269
465.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
466.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
467.Matuszewska_Magdalena10.6255.2904.1821.153
468.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
469.kasiema10.5997.7622.8370
470.rencr410.5586.2391.8482.471
471.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
472.Emkael10.3516.6472.0781.626
473.szczelba110.3515.3583.9701.023
474.Lukasz_Fajfrowski10.3226.2302.7241.368
475.Kucharro10.3014.6454.3201.336
476.maria112m10.2443.7475.2261.271
477.szczesna10.2435.4264.332485
478.Witold_Trzeciak10.1975.8163.2281.153
479.Alinka10.1315.2643.6771.190
480.mariola071110.07007.5562.514
481.mariuszek6910.0612.9643.7573.340
482.T_Chamerski10.0021.8765.4352.691
483.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
484.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
485.annakt9.8675.0153.3151.537
486.Marzanka9.8464.7414.150955
487.kasejuka9.8356.0622.6911.082
488.Oleszka9.7993.0686.027704
489.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
490.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
491.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
492.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
493.donchichot9.6465.0622.3502.234
494.Agnieszka_Wójcik9.6245.5193.107998
495.magat19.61809.6180
496.Genowefa9.6093.2505.771588
497.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
498.Chrzanowski_Stanisław9.4994.7843.782933
499.Ula_W9.4466.8442.189413
500.miremik9.3725.0063.2821.084
501.Lewandowska_Justyna449.3208.055524741
502.aeroseek29.1816.5721.4191.190
503.Obałek_Jacek9.1144.9813.398735
504.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
505.OlaH9.0636.2892.104670
506.Artur598.9606.4271.2521.281
507.maja678.9504.4023.709839
508.Darek_Kiliszek8.9504.5543.576820
509.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
510.Robert12028.9064.2752.7021.929
511.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
512.aktawres8.7506.84701.903
513.Małgorzata20058.72407.2331.491
514.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
515.Ulcia_d8.6803.3245.28868
516.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
517.badur8.6174.5482.9841.085
518.Majtka_Łukasz8.6051.14307.462
519.SILAM8.4966.1782742.044
520.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
521.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
522.marzanna1758.4041.4194.0762.909
523.pbasik8.4014.8573.152392
524.Kwos8.3766.1011.0451.230
525.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
526.Marek708.3702.8355.406129
527.Odrowąż8.3644.7992.616949
528.lukas498.3475.3832.428536
529.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
530.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
531.madzia3278.2507.7710479
532.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
533.PawS968.1961.0565.9571.183
534.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
535.Szalomszalom208.1883.9993.273916
536.monika.wałuszko8.1814.2463.260675
537.Grabis_Mirosława8.1478.14700
538.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
539.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
540.Lubryk8.096317.340725
541.krak2108.0732.6474.567859
542.papakulka8.0556.3811.122552
543.GrzeSwier8.0374.5211.8601.656
544.J1anka8.0006.784896320
545.przeski7.9673.71304.254
546.SebastianS7.9527.0299230
547.MIRMAZEK7.9247.7910133
548.ewakuszlik7.9065.0642.423419
549.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
550.Garnek_Jarek7.76506.795970
551.sekutnica7.7467.74600
552.RobertC7.7407.74000
553.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
554.Kacper_Czerwiński7.7064.1872.665854
555.ELADAB7.6884.5512.347790
556.anusia16107.6875.42702.260
557.NS_Jurek7.6823.9952.821866
558.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
559.Joculus7.6216.6550966
560.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
561.waldas7.5747.57400
562.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
563.Janiszewska_Janka7.4803.8872.780813
564.Jadwiga_Sibirska7.4734.6416712.161
565.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
566.Grażyna_Wójcik7.4674.66502.802
567.HalinaLitka7.45907.4590
568.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
569.mierzyce7.4244.0672.462895
570.poschadel7.3862.6223.772992
571.pawko2237.3663.3981.6212.347
572.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
573.wmacoch7.2444.8171.779648
574.Król_Majewska7.2353.97403.261
575.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
576.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
577.Anetta_727.2003.7232.730747
578.kziecina7.1657.105060
579.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
580.barbara19477.1582.2069973.955
581.craft7.1475.0411.553553
582.A.Kuba7.0084.4841.925599
583.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
584.krzan6.9353.9021.2761.757
585.rjancz6.9232.8203.473630
586.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
587.Teerose6.84504.2572.588
588.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
589.Synowiec_Ela6.8264.7311.424671
590.62_6106.8184.1621.709947
591.charston906.7796.77900
592.Livia_Ditto6.7665.0681.527171
593.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
594.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
595.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
596.basik6.7074.82601.881
597.tonffillka6.6883.8412.120727
598.naplopo6.6853.1925282.965
599.adrian.kaszubski6.6816.68100
600.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
601.Joanna_D6.6313.2532.652726
602.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
603.hlpedersen76.6175.6180999
604.graffik6.6082.8833.7250
605.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
606.lukasz.hyrchel6.56104.8001.761
607.kulig326.4453.2072.504734
608.mira_wiech6.4093.7672.335307
609.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
610.Stando_Piotr6.3574.32402.033
611.Paula2576.3363.0052.980351
612.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
613.mirst6.3153871.7974.131
614.GG_Grudzien6.2956.1799224
615.Artsanon6.29203.0233.269
616.aaricia1046.2653.6621.757846
617.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
618.Janka286.2374.5781.043616
619.rybecka6.2236.22300
620.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
621.Felberg_Sławomir6.1953.3442.088763
622.neumann6.1315.116557458
623.Aleksandra_VanBever6.108006.108
624.Sławek_Binczak6.04206.0420
625.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
626.janinka275.9453.7701.784391
627.Uszyńska_Hanna5.9242.7722.244908
628.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
629.rawli5.8762.4992.3111.066
630.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
631.keresz5.8255.36336894
632.grabkk5.8153.3322.4830
633.Grażyna.K5.7615.76100
634.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
635.Kasprzyk_Anna5.7282.5142.1991.015
636.Socha5.7254.703873149
637.Janusz_Kielak5.7184.598461659
638.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
639.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
640.pawel_tk5.6171.6323.9850
641.Stefańczyk5.610005.610
642.Kira5.6072.3723.2350
643.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
644.marzenska75.5102.6532.102755
645.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
646.kiniastr5.4695.46900
647.Marek-L5.4451.0163.634795
648.Aga_Brz5.4262.6132.364449
649.bachach5.4249783.473973
650.Krzych.K5.4033.1141.913376
651.Beata655.4022.6921.960750
652.jakozak5.3833.3251.604454
653.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
654.Annetti5.3692.9622.053354
655.malkam2555.3523393.2231.790
656.jarumasta5.3512.8909341.527
657.arnel5.3194.1421131.064
658.kkurys5.2945.29400
659.Ewa_Tańska5.2783914.8870
660.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
661.vicek19785.2542.7681.887599
662.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
663.grad5.2322.8322.4000
664.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
665.WPawlica5.2272.6881.870669
666.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
667.dorotakw5.1802.7051.996479
668.Malgonia5.1512.4982.056597
669.bezet5.1332.9531.962218
670.Bartek_M5.1333.0542.0790
671.imagines5.1174.0511.0660
672.tomczyk5.0793.43501.644
673.DankaW5.0791.5553.181343
674.annaurban5.0605.06000
675.broż_ka5.0501.1082.4911.451
676.Włodzimierz5.0303.440780810
677.rendziojaroslaw5.0212.6181.485918
678.olenski_jan4.9921.65403.338
679.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
680.Katarzyna_714.9694.947022
681.wojtek234.9054.90500
682.poszukiwaczka604.9003.770944186
683.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
684.keret4.8682.7572.01893
685.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
686.Stanikowski4.8083.594904310
687.pawkos834.8044.80400
688.Sz_Joanna4.7973.551830416
689.iksdar4.7912.5671.742482
690.lpruski224.7463.823187736
691.karolszotek4.73373603.997
692.manyek21124.7334.73300
693.Orlik_Ala4.72804.7280
694.ahalaburda4.7246733.523528
695.tyburski4.723004.723
696._jaj_4.7214.72100
697.mastalerz4.7022.4321.835435
698.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
699.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
700.RyszardSys4.6874.4422450
701.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
702.mariusz90504.6521.4982.508646
703.Mirek19004.6233.1451.014464
704.aqkis4.62202.7041.918
705.grohel44.6143.731701182
706.marcinpt4.6111.0402.759812
707.Franek234.6072.5531.463591
708.Kocoń_Leszek4.60504.020585
709.mlazarecki4.5922.5321.510550
710.Mustad4.5892.7531.8360
711.Ania_Witkowska4.5803.0631.044473
712.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
713.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
714.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
715.Krystyna_Moćko4.563552.2272.281
716.wld_lan4.5413.71856767
717.Forma_Eugeniusz4.538004.538
718.Eder4.5342.5971.758179
719.Majcher4.5322262394.067
720.monikab4.5221.6517872.084
721.Bednarek_Edyta4.4702.2061.754510
722.mejpien4.4441.4512.330663
723.Zubrzak4.4362.1766201.640
724.PiotrG4.4212.7541.457210
725.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
726.Rozmysłowski_Marek4.3382.3167861.236
727.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
728.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
729.barbarafasiczka4.2714.27100
730.Robert14.2302.764841625
731.labarnerie4.2152.3521.423440
732.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
733.DanielPratt4.2073.21492568
734.mglinkow4.1781.0272.890261
735.Scowron4.1552.7101.38560
736.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
737.andziulam4.0601.1412.382537
738.pawel.dyda4.0551.8839141.258
739.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
740.OlszewskiD4.0451.1502.754141
741.EwaH4.0422.0726911.279
742.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
743.prazmowska4.0382.1491.491398
744.robi1123.9932.4491.106438
745.amarylis393.9863.98600
746.Kapelus3.9762.9839930
747.BogusławBykowski3.9612.475935551
748.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
749.loknok13.94602.4891.457
750.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
751.jozek3.9211.5761.851494
752.a.badowski3.8521.9981.502352
753.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
754.ewastepien3.8201.9821.464374
755.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
756.Magroski493.8033.60310991
757.Teodozja3.8022.2151.032555
758.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
759.susic3.7803.78000
760.marla3.7721.8781.477417
761.JMarchewka3.7723.77200
762.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
763.mirkania3.6742.502924248
764.nicky3.6723.258245169
765.Sochers3.6512.169771711
766.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
767.tosia513.5913.59100
768.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
769.kwiech3.5753.57500
770.anna12643.5363.1114250
771.beatpatt353.5151.8031.260452
772.marwro3.5023.50200
773.asdmjs3.5002.490669341
774.Kempisty_Anna3.49202.819673
775.Kolank03.4733.1613120
776.ska83.4583.45800
777.jperkowski3.4433.44300
778.Marcin_Z.3.4392.8690570
779.jareczkisz3.4381.9991.133306
780.WiktorK3.4103.41000
781.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
782.RobertGóra3.4021.9001.128374
783.ambrozja1003.3572.284695378
784.robert.kantorek3.3421.0062.3360
785.ewab.3.3352.541612182
786.Margaret_Stas3.3303.33000
787.Darq3.3133.31300
788.bialy203.3072.374350583
789.B.Babiarz3.3002.7600540
790.krybas3.2982.143916239
791.lechkar3.2942.571145578
792.Dampc_Kasia3.2802.7000580
793.ostrowiecki3.2772.7924850
794.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
795.leszcz3.2581.600817841
796.MonikaNJ3.2531.0062.083164
797.Pietkun_Karolina3.2443.24400
798.Lukrecja3.2211.5231.272426
799.aisa3.208003.208
800.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
801.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
802.Lipka_M3.1852.290407488
803.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
804.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
805.Dane_Kasia3.158103.157
806.halmarki3.156003.156
807.CaramonM3.148003.148
808.Mimzy3.1441.7041.147293
809.annapytel3.1308481.970312
810.Banasiak_Antolak3.1131.5951.138380
811.jertom3.1053.10500
812.jarekmadej3.0991.717978404
813.Olczyk_Paweł3.0841.7251.032327
814.tomekov3.0811.4893311.261
815.Elżbieta_Piwińska3.0801.7281.047305
816.kasik5003.0661.881852333
817.Tadeusz_Pilat3.038003.038
818.andrzejs323.0343.03400
819.EdwardB3.0313.03100
820.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
821.dorpaj3.0181.826621571
822.Urszula493.0143.01400
823.Pitlab2.9925841.466942
824.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
825.kimar112.98212.9810
826.Gawski_Marcin2.95402.9540
827.piotr_nojszewski2.9441.576560808
828.alwierzba2.939002.939
829.majkuss2.9341.298929707
830.Kostkowski2.91696201.954
831.drrejment2.91501.7861.129
832.kasiamon2.9141.2351.304375
833.michalina1802.8951.654864377
834.JolantaN2.878212.040817
835.robin0002.87758902.288
836.Madzik882.8668431.823200
837.alahal2.8591.5911.2680
838.adiglowacki2.8512312.59525
839.ryszardgarncarek2.8401.573955312
840.boena2.8272.2340593
841.projektpodlasie2.8262.0060820
842.Durka_Stanisław2.8232.82300
843.krzysf772.8151.1564061.253
844.Tajgete2.7971.542955300
845.jbaginski2.7931.336937520
846.Markus2.7691.51601.253
847.anytram2.7451.1771.251317
848.wojtwk19122.7391.651858230
849.Ewa_Prejs2.7389631.502273
850.Jankowski_MA2.7291.69001.039
851.Miraś_Ireneusz2.719002.719
852.Edmunda2.7181.0931.6250
853.arjanek482.7091.874630205
854.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
855.MonikaS72.6981.2801.162256
856.Nowik_Grzegorz2.69501.1991.496
857.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
858.george2.6782.67800
859.jolantaw2.6631.695663305
860.martyna_j2.65780001.857
861.monika_kurek2.6421.5481.0940
862.Marianna_Różalska2.6311.496695440
863.Irena_Monika2.6095326291.448
864.berfel2.6061.469836301
865.ina2.5962.59600
866.Lukasz_Kuc2.5822.58200
867.gruszczyński2.5791.422870287
868.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
869.zawbor2.5501.305968277
870.grzesław2.5311.368821342
871.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
872.astraIII2.5251.677387461
873.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
874.annape2.50802.303205
875.misty692.4922.14525493
876.beatabistram2.4811.312242927
877.gbryk2.4771.268949260
878.JustynaS2.4752.47500
879.KasiaD2.4702.47000
880.Misztal_Ewa2.4671.299962206
881.Maj_Paweł2.4652.46500
882.hagna112.4631.7920671
883.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
884.Joel_S2.4412.44100
885.Katrinson2.4291.388720321
886.Miazek2.420983848589
887.teresaklosinska2.4121.60979013
888.Tekla2.4092.40900
889.bronislaw_wenta2.4012.2771240
890.Rosslyn19882.39001.641749
891.Joniec_Henryk2.3822.38200
892.marrta2.3791121.548719
893.MagdaBilska2.366002.366
894.betka392.36002.3600
895.kokorzyc2.3561.460625271
896.snemelk2.3431.1331711.039
897.kasiulek2.3341.137954243
898.EANWhitson2.3301.113865352
899.Kafar_Marita2.3261.296812218
900.Farmer19792.3221.272756294
901.jusyd2.3171.271760286
902.tpergalo2.3115195811.211
903.Hałat_Anna2.30002.103197
904.Terluk2.29796301.334
905.dzelka872.2941.241848205
906.Dobrzyńska_Anna2.2881.1841.05549
907.hykiel2.28502911.994
908.DorotaL2.283002.283
909.Tomasz_Struk2.275830450995
910.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
911.Kyjania2.25701.987270
912.BogdanB2.2411.216886139
913.los_wiola2.2381.23397827
914.flo_ag2.2159421.19875
915.orzechowski_m2.2101.344643223
916.walkip2.206002.206
917.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
918.tg3a2.1887481.4400
919.urbananna2.1622.16200
920.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
921.klaudia1996232.1451.229668248
922.kammp2.1391.156766217
923.mago24102.1311.172729230
924.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
925.bzdrodow2.0712568071.008
926.osaczony302.0622.06200
927.nenufar422.04801.297751
928.Kozera_Piotr2.04101.441600
929.compnet2.0404502801.310
930.BNowak2.0341.4020632
931.Jarosz_Adrian2.0312.03100
932.dasobierajuk2.029919917193
933.efunia2.02402.0240
934.Ivojag2.0226631.012347
935.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
936.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
937.ewa.okoniewska1.9969161.0800
938.morloth1.9761.97600
939.tomnow1.9751.97500
940.annastregiel1.9671.374319274
941.DariuszHeręza1.9600996964
942.valdeq1.9321.047625260
943.mar_markiewicz1.92801.661267
944.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
945.redie1.9161.177250489
946.nieznalski1.9141.060632222
947.inez1.9133911.5220
948.kulik_agnieszka1.91195198862
949.kipikasza1.9101.91000
950.xtedek1.9091.15022737
951.Uzfjm1.9081.030680198
952.AM_Kalski1.8951.195451249
953.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
954.yoake1.885889832164
955.anulka241.8831.58425346
956.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
957.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
958.JPool1.8731.057624192
959.sj_sj1.8712821.5890
960.sandy10m1.870001.870
961.terciak1.8691.130554185
962.apogorzelska1.8561.188458210
963.Luziński_Marcin1.854842226786
964.przemek_m1.8541.005674175
965.joanna_mironczuk1.85306061.247
966.pbacik1.849001.849
967.Barbara_Domagała1.8341.83400
968.Krzysztof_Maszkowski1.8331.83300
969.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
970.Akszeingar1.8121.6961160
971.madzmatron1.80901.8090
972.Woyass1.796838492466
973.KRutko1.7859348510
974.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
975.agusja11.783989602192
976.krzyosiek1.7831.78300
977.Ciszek_Artur1.7461.170447129
978.anowi19581.7311.275296160
979.Cynthia_Witt1.73099567560
980.anamorf1.730723801206
981.JSamborska1.717001.717
982.Monika_Ignatowicz1.715807720188
983.AgnieszkaK1.7121.003548161
984.RyszardT1.709873638198
985.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
986.Sobol741.701831673197
987.krzyko1.6976801.0170
988.pawełKa1.6911.5801110
989.Psikus_Elzbieta1.691885358448
990.labuska791.6915031.13850
991.StraszMarek1.675886582207
992.Horg1.6721.029418225
993.wicy1.6561.2264300
994.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
995.Krasowska_Katarzyna1.645819618208
996.guzia281.629592932105
997.Witkowska_Ewa1.6232932171.113
998.Batory_Marcin1.622785655182
999.Boroch_Marek1.6211.4740147
1000.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1001.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1002.Ewa_Hus1.6140920694
1003.camel531.614596909109
1004.maria.j.nie1.60701.6070
1005.marlena12061.6021.4998815
1006.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1007.piotrowski791.5972522811.064
1008.Zwoźniak_Andrzej1.5831.062325196
1009.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1010.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
1011.JustynaP1.559825579155
1012.ZofiaWichtowska1.542001.542
1013.JanczewskaM1.5381.0010537
1014.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1015.Sikorska_Izabela1.53601.5360
1016.Jerzy_Molski1.5369640572
1017.Płowik_Hubert1.523210888425
1018.kolaczkowska1.523823513187
1019.KesslingAnna1.522822481219
1020.maria.mazur1.514662635217
1021.mholy1.5137527610
1022.romano581.507354870283
1023.GąskaMariusz1.49001.378112
1024.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1025.walinska.ewa1.48683762920
1026.norbibuu1.4801.48000
1027.IrenaZGB1.477807512158
1028.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1029.Elik7001.4611.46100
1030.tatarak311.4511.45100
1031.mwpch1.447742361344
1032.RoRo5001.447001.447
1033.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1034.KostekP1.426794459173
1035.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1036.Krystyna.waw1.4121.41200
1037.konradus1.41101.4110
1038.rybolow1.3971.22467106
1039.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1040.Marcin_Śnioch1.385636554195
1041.Mariola_Hadryś1.373542649182
1042.dstancel1.3711.37100
1043.Peikita1.36701.3670
1044.wasiliki1.36301.3630
1045.mszatilo1.361808392161
1046.anna_wiśniewska1.357469280608
1047.Joanna521.34801.034314
1048.vnukinga1.345768460117
1049.syszol1.344001.344
1050.worwag1.342001.342
1051.sierszeng1.3381.33800
1052.Pelagiusz1.334665534135
1053.MrDzwang1.33398825788
1054.wiktor_odelsk1.333001.333
1055.Magda20001.3301.33000
1056.Darth_Simba1.327183649495
1057.AdamCA1.3241.32400
1058.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1059.Kwiatek491.312862331119
1060.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1061.NowakMarcin1.308289280739
1062.achczi1.305442254609
1063.Kacperm_sz1.3001.06316473
1064.Emerald1.2991.29900
1065.Croissante1.297703485109
1066.Vasquez1.2861.28600
1067.e_furmanczyk1.2680892376
1068.sylweczka_221.258001.258
1069.julia_natalia1.2551.25500
1070.jart1.2498290420
1071.marcinguzek1.238760285193
1072.gajus811.237771317149
1073.basia1.23401.2340
1074.olka_elka1.2310967264
1075.NikosK081.2291.22900
1076.joff1.22770847544
1077.czj1.224288778158
1078.ananke19661.219629456134
1079.Frezja471.2187454730
1080.tomkarolak1.2117730438
1081.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1082.Megabyzos1.2015350666
1083.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1084.Bełc_Paweł1.2009690231
1085.Kupis_Artur1.196743287166
1086.marzanna621.1841.146038
1087.Stęplowska_Anna1.166570251345
1088.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1089.Cel.Magdalena1.165579470116
1090.kcocyk1.16148957696
1091.Mroz_Anna1.159001.159
1092.mstrzelec1.155263147745
1093.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1094.tommyser1.1461.14600
1095.gumisiek1.14165139793
1096.WH1.132001.132
1097.Horizon1.1311.13100
1098.basiaps1.1291.12900
1099.monikatk1.1139430170
1100.Rejnus1.1101.11000
1101.pawlowska_katarzyna1.1097054040
1102.kbinka1.10801.1080
1103.Rruda1.1071.10700
1104.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1105.roman1091.084001.084
1106.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1107.Hoch_Jacek1.08101.0810
1108.Quit1.06801.0680
1109.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1110.enora1.0683657030
1111.B_Kamil1.0651.06500
1112.Dolkenty1.0651.06500
1113.wołczuch1.05979916244
1114.ewulab1.05929515515
1115.mwkmoch1.0590864195
1116.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1117.kdgs1.0458940151
1118.Banaś_Robert1.0400712328
1119.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1120.Haegele1.039001.039
1121.Bryś_Martyna1.033347364322
1122.Dawid991.03142756341
1123.SzaflikJoanka1.03001.0300
1124.Mirek801.03001.0300
1125.witek_mazuchowski1.028570318140
1126.MariaRągowska1.028669620
1127.psemik1.028595302131
1128.MaciaE1.02564529783
1129.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1130.jacklosi1.0171.01700
1131.tylerversluis1.0141.01400
1132.Turaj_Halina1.00601.0060
1133.Hermanos1.0021.00200
1134.ewabo99599500
1135.Al_Mia99109910
1136.meggie990669218103
1137.karasm988297129562
1138.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1139.honorata986137661188
1140.Dylewski_Adam981518353110
1141.Paulina_K9725244480
1142.krzysztof.kazmierczak967399464104
1143.adam.nojszewski96700967
1144.bibiasta965513328124
1145.Rysak_Mateusz94500945
1146.JakubRutkowski927498313116
1147.Gugnacki92500925
1148.Kuba_Wojtczak924485285154
1149.Justyna_Musiejewska92345337892
1150.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1151.urluch907445283179
1152.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1153.WasniewskiTh90309030
1154.Boretti_Jerzy90344836095
1155.EwaMolly902557238107
1156.radekp89500895
1157.Rydzyński_Jan88708870
1158.Agnieszka_Kluzek8852260659
1159.GoskaGoska8856470238
1160.Michalak_Mariusz8825083740
1161.matix12387008700
1162.Dzoanis8704614090
1163.arigato358682070661
1164.Kerysek86368016221
1165.Paszkowski86233044092
1166.a.brodowicz861488256117
1167.zajączek85108510
1168.Gruszczyński_Paweł84900849
1169.Kurlas_Cynthia84784700
1170.Hryniewicki_Paweł84308430
1171.ofski84148728074
1172.miedzajac8336130220
1173.jaskulka8253774480
1174.Old_Water81600816
1175.arekw81146525690
1176.Macsud80745928563
1177.Kyon80624749960
1178.Krzysztof_Fornalski805179315311
1179.Wiktor80380300
1180.Wojtek9997983334650
1181.EngelardAneta787389242156
1182.go.sien78650919978
1183.Anna_Radziszewska78200782
1184.zuzanna78078000
1185.Cichy7774922850
1186.LavinkaTrinkelson77477400
1187.HubertLacki76807680
1188.kabzinski_lukasz76400764
1189.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1190.Wiesław_F75240329950
1191.tomaszi75075000
1192.Zarzycki_Wojtek749358289102
1193.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1194.siunek74319545989
1195.MalgorzataMat7423870355
1196.robert_duszynski73873800
1197.Monika_I737656081
1198.zmyslowska72749099138
1199.krzszcz72636630555
1200.majkey72146416988
1201.Tetiana72007200
1202.dopam715380212123
1203.BetiSzu71250815648
1204.sharacz70807080
1205.Amalienborg70270200
1206.LucjaZatorska69929433471
1207.Respondek_Nicole69369300
1208.kominiak69269200
1209.Michal_Sk69236126665
1210.harufam68806880
1211.Aneta_Fisel68439321873
1212.jeczaj68168100
1213.Morawicka_Justyna6754710204
1214.Nowik_Andrzej6685589515
1215.aka8366735726446
1216.jorbik66622970367
1217.KDudzik6635150148
1218.pawel_k2316625470115
1219.Cwynar_Justyna6504400210
1220.Szymaniak_Piotr64864800
1221.Uchymiak_Inga642425112105
1222.Dragan63800638
1223.Marszałek_Marek63606360
1224.Yaakov76265401967
1225.katgen62400624
1226.AgataMysliwskaChrostek62406240
1227.bertha61600616
1228.Pilnik_Wiktoryja6141670447
1229.jolanta_kulinska61300613
1230.Lewandowski_Robert61035917576
1231.tulipan12360360210
1232.Maciek_Ufnalewski594523071
1233.JoannaL59159100
1234.AlicjaSurmacka57600576
1235.Krajewski_Eugeniusz57257200
1236.Kwiatkowski57100571
1237.Skorek_A57126224465
1238.Monika_Piras56942811625
1239.robbi8956500565
1240.ewa_marciniak5651164490
1241.Feltynowska_Grażyna559284102173
1242.dalcryz55505550
1243.Biskupska_Julia55331318258
1244.MarMat55036012763
1245.katarzyna.niedzielko54830218462
1246.Gryczewski_Witold547174245128
1247.Wyszynski_K54500545
1248.Iwona_Cierpikowska54030715578
1249.sla_zeb5400314226
1250.Augusiak_Andrzej53400534
1251.Atena4153153100
1252.szmitmat52925422649
1253.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1254.Kamiński_Janusz51329416455
1255.WaldemarG49800498
1256.Ving4972972000
1257.hollerelk49504950
1258.Katarzyna_GT49131116911
1259.DFydrych49100491
1260.Palusinski_Pawel48904890
1261.Marta_Chmielińska48748700
1262.marcin_kowal4873150406
1263.jarymi48404840
1264.Białobrzeski_Marek48200482
1265.Izis47500475
1266.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1267.ask47100471
1268.Dulski_Roman47000470
1269.Grodzieński_ZI46821719556
1270.Beksa459115104240
1271.Zawada_Cezary456658383
1272.Skubik_Michał45445400
1273.marek75544825314055
1274.mmama14473794820
1275.Wolnik_Joanna44044000
1276.Rostek_Wioleta43826512746
1277.mzj43722916444
1278.Chabrzyk_Piotr43643600
1279.Kubiak_Wioletta43616315258
1280.Bezimienny1243300433
1281.Ewa_Bodzek43124214940
1282.Samorajczyk_Łucja42742700
1283.Beata_Załęska41925711943
1284.fiolet41618519437
1285.Mariusz_Kucharski412326860
1286.Koplinski_L40904090
1287.Kaniewska_Anna4082727354
1288.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1289.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1290.Augustynowicz_W40321214843
1291.Carolina39900399
1292.olkatom3953192056
1293.Theofilos3892790110
1294.vbstar201038800388
1295.gregorian7638521413932
1296.Wasiński_P38400384
1297.arek_nelke38203820
1298.Grazyna37900379
1299.klocek_danuta37725810118
1300.Kaffi37519814928
1301.Krzysiek.f.723751841829
1302.jaklika37413522910
1303.WiesławGajdek37300373
1304.JanNiedźwiadek37003700
1305.MT36503650
1306.herMMan36503650
1307.razare36300363
1308.Dzbik_Agnieszka36121410047
1309.Nykiel_Gracjan36136100
1310.marekzaborski36100361
1311.A.Michałowski3581881700
1312.j.nykiel35500355
1313.nina35335300
1314.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1315.Skibiński_Tomasz3507724429
1316.NataliaBraun35035000
1317.Beata197734834800
1318.Grażyna34400344
1319.kooiki34115414641
1320.JoannaKwiatkowska3382361020
1321.JulieMCRSz33233200
1322.MirosławaP32900329
1323.Michuel3251012240
1324.VValdek32300323
1325.Bogdan_Przyzycki31600316
1326.Pohl_Mateusz31203120
1327.monika51083061839231
1328.cisowianka2030300303
1329.ksieski2st30003000
1330.LilijaW29900299
1331.icecrypt29829800
1332.Jolanta672970164133
1333.Skrzetuski_Andrzej29200292
1334.Widłak_Aldona292222070
1335.Monika.C28915110929
1336.wlodekro2881718334
1337.Śmiech_Michał28700287
1338.maziarek28600286
1339.Smach_Robert2865442190
1340.marzenka2771529035
1341.dgebka27513910729
1342.Anzorge_Anna27427400
1343.carmilla27100271
1344.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1345.Zwierzyniecki26911911733
1346.Budzynowski_Robert26700267
1347.szwiling2641587234
1348.aakob42611329435
1349.Przegalinski_Maciej2561078861
1350.Mariusz_Maj25625600
1351.juzekxx022491536333
1352.MrTomAsh248018068
1353.Muraszko_Tamara24711110630
1354.dauttieg24524500
1355.Piotrowski_JP2421071350
1356.wlodekja239221018
1357.Jana237531840
1358.aelwira235193042
1359.Opalinski_Piotr23100231
1360.Zadrożny_Rafał22900229
1361.dawid25422702270
1362.majawojdalski@hotmail.com22622600
1363.wag-a22400224
1364.Mierzejewski223861370
1365.ewadd22200222
1366.katkul322102219
1367.Rzeszotek_Łukasz22002200
1368.Wiktoria22002200
1369.historyk192022000220
1370.Malinowski_Waldemar21821800
1371.Romain2151186532
1372.gil_kasia21400214
1373.Zygmunt_Zygmunt20500205
1374.sdworak20402040
1375.sadik20212010
1376.polgen7820100201
1377.dorota_bartosiewicz19900199
1378.erazmwol197016532
1379.Bobowiec_Iwona19401940
1380.Gagulski_Lukasz19219200
1381.Łuniewska_Ewa19001900
1382.Jurczak_Bartosz18518500
1383.andrzejkapron18418400
1384.TadeuszChitruszko182150320
1385.Sroka_Stanisław181975826
1386.Rogalińska_Halina180111069
1387.Bazyszyn_Liliana18000180
1388.Tomasz_Swierzb17800178
1389.Doda69178896821
1390.matt17800178
1391.BeataK17717700
1392.rotry17600176
1393.bogda2521761491116
1394.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1395.Gromadka_Tomasz17394790
1396.tomasz11731105013
1397.alfatronik216900169
1398.Galazka_Barbara165140025
1399.pawelolszewski16500165
1400.kazik4616316300
1401.eshabe16300163
1402.netsoft163684352
1403.askksa16216200
1404.dziadek_m60161010457
1405.dominikk15500155
1406.wietom15501550
1407.mariaro115500155
1408.mchoci15215200
1409.natalia1986152994310
1410.JarekK14814800
1411.swodzyński14600146
1412.m.rottenberg14400144
1413.aurora14400144
1414.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1415.Wirtualny141626514
1416.Tomasz_Fiedorek14100141
1417.Moszyńska_Paulina13203894
1418.Diana13013000
1419.kola1612900129
1420.afra5912812800
1421.basia_pol128812621
1422.anpiet12600126
1423.ANDY321124654217
1424.Olaola1124694312
1425.kathylapoz12312300
1426.Papciak_Małgorzata12212200
1427.efkama11700117
1428.Gorecka_Malgosia11411400
1429.Irek_Bartkowski11000110
1430.lojka3511011000
1431.fplaton11011000
1432.vivace10901090
1433.mariadobroslawa10900109
1434.111chris108592623
1435.PawelJ10810800
1436.adrianm107623213
1437.joannakov10600106
1438.Michnowicz_Alicja100652015
1439.Bozenna990990
1440.Danna8994095
1441.majaszpot980980
1442.Bea9667290
1443.jabłońska-kruszewska_a960096
1444.Ł.A.Rynkowski96502323
1445.Andrzej_Stanislaw9256036
1446.adrian.g909000
1447.WelkaGrzegorz8848373
1448.kubajaworski848400
1449.AnuszewskaHonorata8406123
1450.marekkronikarz840084
1451.SztylerE8338396
1452.mirebella820082
1453.akamieniak8143335
1454.Sofeicz797900
1455.Starszewska_Marta770770
1456.Izabelab767600
1457.mos_s7328441
1458.Kożuchowski_Albin7106011
1459.Łuczniewski717100
1460.Berlin676700
1461.Baczewski_Robert660066
1462.Hubicki_Roman600600
1463.MarcinR600060
1464.Grzegorz_Bączek590059
1465.geneo590590
1466.adriana123595900
1467.skol490049
1468.Pecherska_Agnieszka4803810
1469.kaphis474700
1470.Gleinert_Karolina460460
1471.Dendrophilus440044
1472.Editche420042
1473.Górska_Jadwiga420042
1474.KrystianJan400040
1475.Bajkowski_Bartosz4003010
1476.Potyjówka402686
1477.Dubiczyńska_Maria390039
1478.Marek_Wysocki390039
1479.Marek_Krzyżanowski380038
1480.agatek1806380038
1481.Adam_Leszczyński360036
1482.jkdobro353500
1483.Seba_Piotr3214162
1484.jbstruzik290029
1485.k_skrzyp280028
1486.andrzej2511250025
1487.Antolak_Olga150015
1488.bulledesavon140014
1489.kujawa_cezary2200
1490.digajewski2110
1491.TomsKi19851010
1492.rick.zalewski1100
1493.geminioctavia1100
donate
Online: 46, ver. 1.71 © 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::