geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 32.127.05616.763.23710.590.2964.773.523

1.Danecka715.138394.980231.63388.525
2.Incognito628.933356.314166.403106.216
3.bozenabalaw606.204349.981194.00162.222
4.Jabłoński_Edward597.169327.787198.53570.847
5.Wojciech_Liśkiewicz589.917317.202175.84796.868
6.janusch514.443284.024182.52847.891
7.Basia_W506.915283.644181.76941.502
8.mmaziarski449.117172.719215.94360.455
9.danisha432.320201.947183.86446.509
10.jackun391.709195.687128.55367.469
11.eliza1952378.961213.784113.86751.310
12.jerzy_nowosielski366.500186.332117.02163.147
13.bazie337.518184.018113.64739.853
14.urszula_swierczynska319.748185.58799.82934.332
15.Misiewicz_Elżbieta294.958150.120111.38433.454
16.Michał_Golubiński291.760155.40690.34346.011
17.Jaskólska_Ewa281.690164.34388.38028.967
18.Sobieraj_Ewa276.573157.78283.55035.241
19.Skrzypczak_Bogumiła268.306143.47890.06534.763
20.Turek_Bożena255.570137.96390.34527.262
21.WZI244.638180.44222.59141.605
22.GTG_Silius_Radicum238.20443.01230.093165.099
23.Tylingo_Bozena230.668117.13077.09536.443
24.Izabela_Czaplicka230.415105.23594.36130.819
25.halina219.121118.85177.12623.144
26.mteresa206.331107.75273.75224.827
27.Rafał_Albiński198.18593.95761.41742.811
28.Czarkowski_Jarosław192.475111.04255.32926.104
29.Ciesielski_Marcin189.65079.96659.47850.206
30.jurekzur183.45899.62261.40522.431
31.magnowa178.72597.41762.29719.011
32.Marek_Delert177.43281.53975.92119.972
33.Krystyna_Stanisławska174.05086.89562.38024.775
34.WaldemarChorążewicz168.52847.86664.37356.289
35.Myslinski158.75999.82944.48414.446
36.Krystyna_Malik158.14590.09952.63315.413
37.gz1411154.09688.02751.16214.907
38.Kośnik_Krzysztof152.61187.19148.49816.922
39.Majewska_Renata149.80686.20846.21117.387
40.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
41.nowak141.20374.27741.08225.844
42.igoriosso139.24769.91242.74726.588
43.asska1139.10174.72950.12414.248
44.K_Zochniak133.74849.40838.41045.930
45.Jegier128.33370.64943.21414.470
46.ArturWilkicki128.01869.39229.63628.990
47.Tomek_Bogiel127.61374.71240.64212.259
48.dRob127.60654.56553.88919.152
49.Berens_Jan127.39564.42334.43228.540
50.grammy43116127.38569.28947.19610.900
51.bkrajewska126.55363.09647.36316.094
52.krzysztofjach1126.44665.18846.34314.915
53.Wilfried125.69468.08442.28915.321
54.Barbara_Kubcka125.21361.98547.17916.049
55.ChmielowskaAnna122.20462.84328.45130.910
56.Steamroller_Fly121.28771.56536.72013.002
57.JZI119.08562.03641.31115.738
58.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
59.Koprowski.Jerzy111.99248.08147.14716.764
60.Wlodzimierz_Macewicz111.20565.63430.01215.559
61.Makowiecka_Krystyna109.67721.30852.09536.274
62.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
63.mziel105.60957.55926.68021.370
64.marta1044105.36744.41629.88531.066
65.Krasieńko_Rafał104.70960.11032.11412.485
66.jorgus06104.65160.75928.90914.983
67.Gośka103.23137.21958.0827.930
68.DorotaK99.50558.84826.97913.678
69.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
70.magda_lena95.88348.18937.01710.677
71.Maślanek_Joanna95.86752.52931.75011.588
72.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
73.JanKontek95.38567.42919.4578.499
74.Krystyna_Domańska95.22748.69335.58110.953
75.artekm94.63951.88137.9324.826
76.RoPson93.02650.17731.35211.497
77.Wilnianka92.94147.02735.81010.104
78.kabe091.13445.39036.5559.189
79.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
80.Klass_Jolanta89.19049.29523.45216.443
81.Kaczmarek_Aneta87.71060.22311.18116.306
82.Nikołaj87.22412.74152.89721.586
83.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
84.pronobis84.01535.05842.9635.994
85.Dębowski_Józef81.54945.14627.5878.816
86.Czerkawska_Ewa80.91543.27136.723921
87.alus80.72830.91329.01720.798
88.Kamila_Szymankiewicz76.84323.60050.9672.276
89.Marynicz_Marcin76.71530.17432.56313.978
90.szubog76.05240.72626.6138.713
91.Sludkowski_Darek75.57338.16726.23311.173
92.kotik774.80232.74819.74422.310
93.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
94.olerys74.50440.78922.70611.009
95.przodkowie.com73.804047.36326.441
96.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
97.Kornelia_Major71.38846.91414.6379.837
98.Maryla_Celmer70.06830.16631.0448.858
99.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
100.Grabska_Iwona69.31338.07923.6697.565
101.JMrozowski69.17645.33113.47110.374
102.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
103.MGieras65.69335.31922.0908.284
104.GRAZYNECZKAAA65.25118.33222.37824.541
105.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
106.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
107.karabowicz_radek63.49032.81224.2876.391
108.annarenata63.29735.20520.0818.011
109.MagdaT62.61031.59824.4376.575
110.AniaS62.34430.72623.2628.356
111.Grażyna_Przybysz61.88624.76430.8496.273
112.angap61.81430.35424.2617.199
113.Aleksandra_Piętak60.38133.45819.8697.054
114.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
115.Ilona_Gieras60.14434.60418.6796.861
116.GZuzak60.14233.44821.0385.656
117.Wojtowicz_Danuta59.89431.08620.4408.368
118.Bożena_Prymus59.70726.87623.0289.803
119.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
120.aniaosin59.55033.06420.2016.285
121.Jozef1159.45725.54018.83415.083
122.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.84332.14920.6226.072
123.Gałkiewicz_Urszula57.4646.59536.74114.128
124.mwpkk57.42628.78022.4486.198
125.BASIAPUSZ57.21631.31720.0815.818
126.kate10356.68731.82816.6398.220
127.Krzysiek_Imiołek56.57723.14123.07910.357
128.milosz56.12918.45020.28617.393
129.Gadecki.Bogusław55.73720.09521.31114.331
130.dzicz55.33119.91714.88420.530
131.Sloniasz53.53030.91816.7775.835
132.aldonalata53.48326.39219.0528.039
133.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
134.Mania5352.26535.70011.6284.937
135.Kasia_Marchlińska52.22641.17210.670384
136.Gawlik_Andrzej51.70823.12418.7089.876
137.Koluszkowski_Henryk51.30429.23715.3746.693
138.sloniatko6051.30435.5683.70512.031
139.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
140.mlawiak49.37627.54113.6728.163
141.Krycha49.31231.62311.3236.366
142.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
143.peters48.42728.09314.4705.864
144.Krzysztof_Gruszka48.06828.40815.4064.254
145.krambud47.50815.32124.1937.994
146.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
147.frisgaard47.44724.79314.1548.500
148.Rafael46.87626.08713.4267.363
149.Bugajska_Joanna46.06920.14518.6927.232
150.janden46.02524.22915.8135.983
151.katnal45.67126.31413.9075.450
152.romanburczyk45.64921.87718.0585.714
153.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
154.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
155.Rozenau_Adam44.31627.85216.4640
156.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.94718.66619.6795.602
157.tomes43.78915.32921.6446.816
158.tomekpn43.66120.18817.0806.393
159.Brozek_Oskar42.87621.29811.9139.665
160.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
161.kasia_wilcz42.78827.61114.699478
162.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
163.mariola6141.61513.46919.9848.162
164.adamhen5541.57321.58114.5955.397
165.Ma_Sza41.40115.46818.6257.308
166.Romanowski_Piotr41.37216.97316.4027.997
167.hannaostoja_swierczynska40.68821.62415.9973.067
168.jur58boz40.62421.36116.3612.902
169.maed40.59623.02711.3106.259
170.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
171.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
172.Gordiasz40.4791.18639.2930
173.Skolimowski_Tomasz40.43617.40316.6586.375
174.janocha140.37121.3638.52210.486
175.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
176.Ela_Ginalska40.16821.85513.6954.618
177.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
178.Janusz39.85114.84921.2233.779
179.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
180.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
181.Borkowski.Wojciech38.56120.03314.6403.888
182.ozanka38.54720.08513.4105.052
183.anton_burza38.14817.54212.6367.970
184.Albin_Kożuchowski37.59622.09910.4725.025
185.czarnuszewicz_bozena37.56920.54712.1134.909
186.Anna_S37.45828.1976.2962.965
187.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
188.moyra77737.05319.73810.5086.807
189.piotrpola37.00819.60813.3684.032
190.MariannaF36.90320.61812.4363.849
191.mmoonniiaa36.87820.02914.7922.057
192.Wieros36.83520.39712.7813.657
193.BasiaR36.58919.25214.3083.029
194.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
195.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
196.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
197.kolokolo35.55319.15513.2823.116
198.Rruda35.47619.32512.7953.356
199.Sznober_Barbara35.2408.6686.87919.693
200.gregorry195334.94322.3318.2554.357
201.Baciński34.86213.1719.16012.531
202.Mamaj_Jan34.40624.3885.5874.431
203.Agata_KJ33.92618.32711.5594.040
204.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
205.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
206.Dąbr_Włodek33.50520.8259.9072.773
207.ew_mar33.42924.1997.3621.868
208.Wioletta33.3346.12726.496711
209.miras12133.27623.1917.3102.775
210.Szczepaniak_Tomasz33.27515.54710.2177.511
211.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
212.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
213.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
214.stanisław4832.96223.9106.4942.558
215.kucz_agnieszka32.88623.3706.2113.305
216.PabianAus32.80715.45814.0423.307
217.Stradowski_Jacek32.47123.1885.2574.026
218.Małgorzata_Olewnik32.46816.80511.8723.791
219.jarekrad32.33217.51911.6743.139
220.bisiza31.97419.6305.7466.598
221.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
222.włodzimiest31.78424.9001.2075.677
223.angoss31.63218.1899.9263.517
224.Jarcun31.40111.7704.60715.024
225.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
226.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
227.sowa7330.36917.7157.9594.695
228.Madzialena_KB30.30115.98310.7803.538
229.aerbert30.23918.6646.9064.669
230.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
231.Bibi30.10914.94511.3903.774
232.Stasiak_Michał29.82017.1529.1083.560
233.kujawiak29.24617.0329.5432.671
234.misty6929.09118.2385.8654.988
235.Kokosinska_Urszula28.76412.84911.2494.666
236.GrzeS28.74113.47610.9104.355
237.Adamiec_Walenty28.47915.19310.4622.824
238.Dławichowski28.18316.9428.8802.361
239.x_hanna28.05915.1459.0323.882
240.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
241.Yerma27.80315.0849.2903.429
242.Berendzik_Malgorzata27.66213.5719.3034.788
243.Mieżyńska_Danuta27.32113.70410.1933.424
244.kamilo8627.17112.06814.263840
245.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
246.jerkre27.06515.1749.4042.487
247.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
248.Piotr_Romanowski26.95110.3146.9899.648
249.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
250.Walczak_Marta26.71215.0836.5075.122
251.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
252.B_Boa26.49415.9887.8682.638
253.m_jaro26.48215.2205.9615.301
254.sarna21526.44417.4535.4803.511
255.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
256.artur.kozminski26.22014.5148.4223.284
257.elgra26.21118.0775.8952.239
258.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
259.mierzyce25.97213.54110.0062.425
260.Jason852425.9718.7527.4149.805
261.jgniedziejko25.70912.82410.6622.223
262.ATUIN25.63913.0409.0123.587
263.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
264.Rafik000225.50813.55410.4081.546
265.Olik25.26912.4109.4603.399
266.Raciborski_Marek25.23624.893106237
267.Daniel_Leszczyk25.19113.8088.4432.940
268.kronerhalina25.11012.60010.5531.957
269.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
270.basia48124.96414.3718.5512.042
271.pgorzad24.83912.8249.2392.776
272.krzysztofklemens24.81216.1151.7116.986
273.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
274.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
275.Petrax24.62812.70710.2971.624
276.grzech24.58324.58300
277.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
278.DorotaP24.33615.3367.0031.997
279.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
280.margit23.96210.58711.3522.023
281.Schaetzlein_Michael23.9094.140019.769
282.Jagielski23.90012.0678.6893.144
283.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
284.kawal23.78315.5394.1994.045
285.karol44423.73013.7028.3121.716
286.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
287.Andrzej_Łęcki23.51513.3397.7292.447
288.krzaja23.47714.8656.3922.220
289.Piotr_Juszczyk23.45120.5842.335532
290.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
291.krysmag23.3299.6819.6843.964
292.grzesm23.21412.1796.9244.111
293.iwomi23.19513.8688.2131.114
294.jolaprokopiukbathelt23.19112.1588.4872.546
295.Lange_Jerzy23.10318.85904.244
296.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
297.krupabeata22.86410.6569.0393.169
298.kat_pas22.83610.7549.9002.182
299.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
300.Niemirski22.76910.23910.0782.452
301.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
302.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
303.ela_cwiklinska22.46313.5907.4881.385
304.Bogusław_Woyciech22.39911.2006.9614.238
305.mena_u22.23711.2629.9121.063
306.piotrsm22.12513.3826.2902.453
307.Sroczyński_Włodzimierz21.89721.89700
308.Leszek12821.89618.0404613.395
309.walet21.88414.4916.518875
310.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
311.Suska_J21.76212.1957.1402.427
312.hania21.71411.1687.9692.577
313.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
314.adrian.kaszubski21.60710.8508.4542.303
315.sbasiacz21.51110.9167.0223.573
316.marekamin21.48218.4962.016970
317.kaskam21.38112.7484.7893.844
318.agnieszka599521.3547.3705.6948.290
319.michal7221.29811.1168.0982.084
320.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
321.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
322.Lewandowicz_Adam20.5606.52112.7221.317
323.kkrasinski20.4375.123015.314
324.kulsob20.43711.5066.5762.355
325.Jules20.36611.6295.5203.217
326.Gołowicz_Michał20.3349.3538.2722.709
327.Machnik_H20.32415.9442.8651.515
328.Nastian20.3234.05112.0834.189
329.Synowiec_Ela20.31614.3704.4571.489
330.arborpl20.28111.3546.6562.271
331.Domirka20.07310.4826.6462.945
332.Stachwiuk_Elżbieta20.03513.0133.7043.318
333.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
334.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
335.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
336.MagiQ19.93614.4092.0103.517
337.aligatormp19.90019.90000
338.dorotan19.8972.1346.81310.950
339.Marciszewska_maria19.8848.4507.5783.856
340.Metalloviec19.83812.8164.6452.377
341.ula1119.8349.7807.3452.709
342.Projekt_OPI19.82811.4006.0482.380
343.J.Borycki19.6788.8428.6012.235
344.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
345.Obidka19.5599.1917.9652.403
346.wisnik_k19.55511.1955.4132.947
347.kapefa19.50119.50100
348.halina4419.49211.9345.4592.099
349.angie19.41818.7300688
350.Krzysiek_19.3661.01815.4352.913
351.hlpedersen719.2378.8019.437999
352.andrzej.drogosz19.2347.2488.1773.809
353.arletaso19.14011.8162.6704.654
354.Strojczyk_Waldemar19.11210.6735.8272.612
355.Marcin_P19.0959.5508.2761.269
356.Janina_Tomczyk19.0148.2547.4373.323
357.Urszula_Pogoń18.9408.4862.0408.414
358.justynka1618.77310.1417.6181.014
359.Chrzanowski_Stanisław18.6928.4457.2782.969
360.beata_anna118.6736.05411.5671.052
361.Sławiński_Jacek18.6596.5978.4763.586
362.barbarag.18.65513.75504.900
363.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
364.marek_kondrat18.39916.2491.613537
365.Winczakiewicz_Wacław18.0389.2445.5463.248
366.magdalena7217.9319.1986.6952.038
367.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
368.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
369.el_za17.6329.4336.3711.828
370.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
371.Mariańska_Małgorzata17.5638.6195.5383.406
372.gaolcia8617.5433.6729.5774.294
373.beatab17.4798.4712.6686.340
374.Juszyba17.45611.4514.1261.879
375.bodzio5417.4279.8664.4543.107
376.jmzolt17.4168.1705.0284.218
377.grara17.39610.4305.1081.858
378.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
379.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
380.karolinaw17.2248.5705.2373.417
381.Gospel17.20110.2524.9022.047
382.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
383.Wiśniewski_Adam17.1378.8196.3231.995
384.marekn12417.0839.0596.1441.880
385.elżbieta17.03010.4002.9843.646
386.lidia195417.01517.01500
387.Jado16.93510.9884.8491.098
388.vitoo16.87611.5541.6123.710
389.Andrzej.P16.86414.1751.921768
390.julka6616.83611.3134.2771.246
391.Yskelo16.8169.8623.3373.617
392.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
393.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
394.Jakubas_Eugeniusz16.6037.8216.0272.755
395.joanna8416.48610.3214.5281.637
396.barbara_barbara16.2528.0684.5483.636
397.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
398.Wojciechowska_Ewka16.0179.6844.2372.096
399.Gosia25315.9597.1706.4132.376
400.Inula15.9527.8686.5281.556
401.olaf1715.88611.0733.3581.455
402.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
403.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
404.sieruga15.7135.2837.2353.195
405.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
406.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
407.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
408.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
409.lukasz.hyrchel15.4628.0924.8002.570
410.kasiema15.3718.4526.86158
411.T_Chamerski15.3716.7985.8822.691
412.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
413.Lag200015.2885.7727.2532.263
414.zbzukowski15.1898.5595.1111.519
415.Lukasz_Fajfrowski15.1699.2504.2171.702
416.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
417.rdet15.0986.3963.8744.828
418.Janusz_Stankiewicz15.0967.5103.9673.619
419.Szalomszalom2015.0848.2365.0231.825
420.Adalbertus15.073011.2543.819
421.zetka15.0738.6824.5001.891
422.kozlowskiw14.9928.4015.1071.484
423.kasiek14.9827.3614.8282.793
424.maluszycka14.9268.3704.5102.046
425.Lenaar14.91313.0465131.354
426.Kurzyjamski_Wojciech14.9126.4417.715756
427.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
428.wojtstyp14.88510.5043.2901.091
429.m_gry14.6838.4083.2213.054
430.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
431.kwroblewska14.5757.5582.9524.065
432.marjolena14.5615.6907.0451.826
433.stemo6114.5373.04510.534958
434.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
435.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
436.luigi3714.2578.1063.8052.346
437.dombas14.1963.1119.4091.676
438.krzypov14.1497.7582.2264.165
439.Piachu214.1349.8081.2633.063
440.ztelega14.0977.6934.8881.516
441.B.Babiarz14.0977.9563.4812.660
442.pbasik14.0557.9815.682392
443.Irena_Kaczmarek13.9996.1886.6491.162
444.Brudka13.8546.7274.7822.345
445.annakt13.6797.3254.5641.790
446.Walder_Wisława13.6744.89708.777
447.agac13.4836.5161.6665.301
448.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
449.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
450.MMar13.3016.9884.7641.549
451.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
452.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
453.Robert120213.0906.1514.4592.480
454.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
455.hal.ka12.9579.4102.951596
456.Rutar12.8706.3494.0242.497
457.Kliber12.8589.4534882.917
458.ToniR12.6726.4182.5253.729
459.opol12.65411.481396777
460.Ewa_Brzezińska12.6527.6703.4661.516
461.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
462.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
463.Obałek_Jacek12.4836.7914.4971.195
464.griszka5012.3979.2762.973148
465.Jazzek12.38712.38700
466.Hening12.3709.3822.201787
467.Czyżewski_Bartłomiej12.1967.5692.5072.120
468.waldas12.1247.57404.550
469.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
470.Stańska_Aleksandra11.93411.93400
471.mariuszek6911.8892.9644.6104.315
472.Uszyńska_Hanna11.8756.0864.2281.561
473.dorocik13311.8747.4972.9741.403
474.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
475.Lewandowska_Justyna4411.79110.526524741
476.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
477.Sieczkowska_Elżbieta11.5977.8793.131587
478.Michał_Kazimierz11.5491.5507.2072.792
479.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
480.kubakpro11.4916.5494.198744
481.basiula11.4895.7113.1292.649
482.Nowocin_Beata11.4896.6862.3452.458
483.brulion11.3812.6328.71237
484.jacwes11.349011.3490
485.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
486.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
487.nuernberg11.1687.0561.5602.552
488.tobi11.1676.3593.5211.287
489.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
490.maciejowski11.0774.3283.9332.816
491.Łukaszek_Tadeusz11.0688.2641.4731.331
492.GrzeSwier11.0575.9441.8603.253
493.Purski_Jan11.0094.9586.0510
494.KPM11.0015.7783.4201.803
495.bandziorek11.0013.2916.781929
496.Marek7010.9835.4485.406129
497.krysta_s10.9635.4244.0381.501
498.historyk9910.9364.4303.7782.728
499.Artsanon10.8583.9693.0283.861
500.Majtka_Łukasz10.7701.14309.627
501.jansz10.7425.7423.7311.269
502.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
503.Matuszewska_Magdalena10.6255.2904.1821.153
504.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
505.rencr410.5586.2391.8482.471
506.Witold_Trzeciak10.3816.0003.2281.153
507.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
508.Emkael10.3516.6472.0781.626
509.szczelba110.3515.3583.9701.023
510.Kucharro10.3014.6454.3201.336
511.Grażyna_Wójcik10.2834.6652.8162.802
512.maria112m10.2443.7475.2261.271
513.szczesna10.2435.4264.332485
514.Artur5910.1536.5442.3281.281
515.Alinka10.1315.2643.6771.190
516.wmacoch10.1226.6172.5041.001
517.mariola071110.07007.5562.514
518.Kacper_Czerwiński10.0455.4793.4501.116
519.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
520.Ludwik_Olczyk9.9903.6225.2091.159
521.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
522.Marzanka9.8464.7414.150955
523.kasejuka9.8356.0622.6911.082
524.malkam2559.8304.8173.2231.790
525.Oleszka9.7993.0686.027704
526.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
527.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
528.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
529.Agnieszka_Wójcik9.6795.5193.1071.053
530.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
531.donchichot9.6465.0622.3502.234
532.Livia_Ditto9.6286.7082.513407
533.lukas499.6265.3833.707536
534.magat19.61809.6180
535.Genowefa9.6093.2505.771588
536.Anna_Parysek9.6095.4881.6612.460
537.Janiszewska_Janka9.5903.8874.5391.164
538.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
539.Ula_W9.4466.8442.189413
540.Ulcia_d9.4343.3245.288822
541.miremik9.3725.0063.2821.084
542.badur9.3644.9663.2371.161
543.karolszotek9.3103.3414415.528
544.OlaH9.2506.2892.210751
545.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
546.aeroseek29.0526.5721.4191.061
547.Tomasz_Jedynak9.0464.7953.302949
548.Korzunowicz_Mirosław8.9524.2113.802939
549.maja678.9504.4023.709839
550.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
551.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
552.rendziojaroslaw8.8204.7023.200918
553.aktawres8.7506.84701.903
554.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
555.katarzyna.matyjas8.6395.6631.9131.063
556.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
557.Darek_Kiliszek8.5624.5543.576432
558.Kasprzyk_Anna8.5003.5763.2841.640
559.SILAM8.4966.1782742.044
560.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
561.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
562.marzanna1758.4041.4194.0762.909
563.Kwos8.3766.1011.0451.230
564.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
565.Odrowąż8.3644.7992.616949
566.62_6108.3265.4321.7091.185
567.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
568.madzia3278.2507.7710479
569.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
570.PawS968.1961.0565.9571.183
571.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
572.monika.wałuszko8.1814.2463.260675
573.Grabis_Mirosława8.1478.14700
574.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
575.Lubryk8.096317.340725
576.krak2108.0732.6474.567859
577.papakulka8.0556.3811.122552
578.olenski_jan8.0074.66903.338
579.Sławek_Binczak8.0011.0346.042925
580.J1anka8.0006.784896320
581.mlazarecki7.9775.9171.510550
582.SebastianS7.9527.0299230
583.berfel7.9424.3892.665888
584.MIRMAZEK7.9247.7910133
585.ewakuszlik7.9065.0642.423419
586.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
587.barbara19477.8392.2069974.636
588.Garnek_Jarek7.76506.795970
589.poschadel7.7572.6224.255880
590.sekutnica7.7467.74600
591.RobertC7.7407.74000
592.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
593.przeski7.6983.71303.985
594.wld_lan7.6946.87156767
595.ELADAB7.6884.5512.347790
596.anusia16107.6875.42702.260
597.NS_Jurek7.6823.9952.821866
598.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
599.Joculus7.6216.6550966
600.pawko2237.6173.3981.8942.325
601.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
602.Jadwiga_Sibirska7.4734.6416712.161
603.HalinaLitka7.45907.4590
604.Ewa_Szczodruch7.44907.4490
605.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
606.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
607._jaj_7.3354.72102.614
608.Felberg_Sławomir7.2843.9962.362926
609.Król_Majewska7.2353.97403.261
610.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
611.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
612.Anetta_727.2003.7232.730747
613.kziecina7.1657.105060
614.craft7.1475.0411.553553
615.ewa_marciniak7.1093.4383.015656
616.A.Kuba7.0084.4841.925599
617.aaricia1047.0013.6622.493846
618.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
619.krzan6.9353.9021.2761.757
620.rjancz6.9232.8203.473630
621.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
622.jperkowski6.8686.86800
623.Teerose6.84504.2572.588
624.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
625.charston906.7796.77900
626.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
627.mariadobroslawa6.7542.4091.9652.380
628.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
629.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
630.basik6.7074.82601.881
631.tonffillka6.6883.8412.120727
632.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
633.Krzych.K6.6323.2682.833531
634.Joanna_D6.6313.2532.652726
635.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
636.graffik6.6082.8833.7250
637.arjanek486.6003.6291.7191.252
638.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
639.Małgorzata20056.4771.7954.131551
640.naplopo6.4653.1925282.745
641.kulig326.4453.2072.504734
642.mira_wiech6.4093.7672.335307
643.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
644.Stando_Piotr6.3574.32402.033
645.Rozmysłowski_Marek6.3392.7451.2852.309
646.Paula2576.3363.0052.980351
647.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
648.mirst6.3153871.7974.131
649.GG_Grudzien6.2956.1799224
650.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
651.Janka286.2374.5781.043616
652.KrystynaZadworna6.2253.4552.346424
653.rybecka6.2236.22300
654.Kempisty_Anna6.2121.5093.735968
655.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
656.Świętkowski_Dariusz6.1762.4852.982709
657.neumann6.1315.116557458
658.Aleksandra_VanBever6.108006.108
659.annaurban6.0126.01200
660.beatpatt355.9981.8033.743452
661.janinka275.9453.7701.784391
662.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
663.arnel5.8914.7141131.064
664.rawli5.8762.4992.3111.066
665.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
666.keresz5.8255.36336894
667.Beata655.8252.7752.278772
668.Kolk_Osyoiewska5.8214.3522971.172
669.grabkk5.8153.3322.4830
670.Franek235.7733.1871.834752
671.imagines5.7634.6971.0660
672.Grażyna.K5.7615.76100
673.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
674.Socha5.7254.703873149
675.Janusz_Kielak5.7184.598461659
676.monikab5.6771.6511.5862.440
677.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
678.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
679.pawel_tk5.6171.6323.9850
680.Stefańczyk5.610005.610
681.Kira5.6012.3663.2350
682.boena5.5653.3636581.544
683.Sochers5.5623.5067711.285
684.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
685.marzenska75.5102.6532.102755
686.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
687.kiniastr5.4695.46900
688.Marek-L5.4451.0163.634795
689.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
690.Aga_Brz5.4262.6132.364449
691.bachach5.4241.0333.418973
692.Ania_Witkowska5.3913.5121.333546
693.jakozak5.3833.3251.604454
694.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
695.Annetti5.3692.9622.053354
696.jarumasta5.3512.8909341.527
697.WPawlica5.3422.6881.985669
698.kkurys5.2945.29400
699.Dobrzyńska_Anna5.2883.3221.91749
700.Ewa_Tańska5.2783914.8870
701.janusz_iwanowski5.2682.7231.824721
702.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
703.vicek19785.2542.7681.887599
704.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
705.grad5.2322.8322.4000
706.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
707.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
708.dorotakw5.1802.7051.996479
709.Malgonia5.1512.4982.056597
710.bezet5.1332.9531.962218
711.Bartek_M5.1333.0542.0790
712.tomczyk5.0793.43501.644
713.DankaW5.0791.5553.181343
714.marcinpt5.0651.2213.032812
715.broż_ka5.0501.1082.4911.451
716.Margaret_Stas5.0335.03300
717.Włodzimierz5.0303.440780810
718.Kapelus5.0244.0319930
719.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
720.Katarzyna_714.9694.947022
721.wojtek234.9054.90500
722.poszukiwaczka604.9003.770944186
723.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
724.keret4.8682.7572.01893
725.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
726.Stanikowski4.8083.594904310
727.pawkos834.8044.80400
728.Sz_Joanna4.7973.551830416
729.iksdar4.7912.5671.742482
730.EwaMolly4.7783.663826289
731.mariaro14.77498003.794
732.swobodny4.76304.7630
733.Markowski_Maciej4.7552.8281.408519
734.lpruski224.7463.823187736
735.manyek21124.7334.73300
736.Scowron4.7313.2861.38560
737.Orlik_Ala4.72804.7280
738.ahalaburda4.7246733.523528
739.tyburski4.723004.723
740.mastalerz4.7022.4321.835435
741.mariamikołaj4.7013.1111.5900
742.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
743.Majewska_Lilianna4.6952.7781.377540
744.RyszardSys4.6874.4422450
745.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
746.ZbLin4.6613.7670894
747.mariusz90504.6521.4982.508646
748.Mirek19004.6233.1451.014464
749.aqkis4.62202.7041.918
750.grohel44.6143.731701182
751.Kocoń_Leszek4.60504.020585
752.Molencki_Rafał4.6053.0311.382192
753.Paweł_Zawadzki4.6041.7167522.136
754.Mustad4.5892.7531.8360
755.Krystyna_Moćko4.586552.2272.304
756.Zabomba4.5751.7132.583279
757.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
758.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
759.Forma_Eugeniusz4.538004.538
760.Eder4.5342.5971.758179
761.Majcher4.5322262394.067
762.brolly114.467774.166224
763.mejpien4.4441.4512.330663
764.Zubrzak4.4252.1766201.629
765.PiotrG4.4212.7541.457210
766.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
767.labarnerie4.3892.4581.475456
768.ciekawoscpoznawcza4.3672.1791.496692
769.Labcio4024.3462.757812777
770.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
771.Pitlab4.3211.9131.466942
772.Teodozja4.3022.2151.0321.055
773.a.badowski4.2842.2551.637392
774.barbarafasiczka4.2714.27100
775.Banasiak_Antolak4.2502.2521.575423
776.jareczkisz4.2332.3931.416424
777.Robert14.2302.764841625
778.sandy10m4.2222.35201.870
779.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
780.Florczak_Renata4.2119012.1021.208
781.DanielPratt4.2073.21492568
782.mglinkow4.1781.0272.890261
783.RyszardBencko4.1282.3941.207527
784.anytram4.1211.9151.708498
785.bertha4.0712.1661.289616
786.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
787.andziulam4.0601.1412.382537
788.pawel.dyda4.0551.8839141.258
789.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
790.OlszewskiD4.0451.1502.754141
791.EwaH4.0422.0726911.279
792.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
793.prazmowska4.0382.1491.491398
794.robi1123.9932.4491.106438
795.Kurlas_Cynthia3.9913.99100
796.amarylis393.9863.98600
797.BogusławBykowski3.9612.475935551
798.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
799.loknok13.94602.4891.457
800.jozek3.9211.5761.851494
801.Katarzyna_m3.9203.2970623
802.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
803.mwpch3.8222.649361812
804.ewastepien3.8201.9821.464374
805.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
806.Magroski493.8033.60310991
807.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
808.susic3.7803.78000
809.marla3.7721.8781.477417
810.JMarchewka3.7723.77200
811.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
812.Elżbieta_Piwińska3.7082.1091.217382
813.Nowik_Grzegorz3.68402.1881.496
814.mirkania3.6742.502924248
815.nicky3.6723.258245169
816.projektpodlasie3.6722.00601.666
817.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
818.jertom3.6423.64200
819.tosia513.5913.59100
820.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
821.kwiech3.5753.57500
822.CaramonM3.560003.560
823.Gocha_D3.5563.3045247
824.Pawlak_Elżbieta3.5463.54600
825.JustynaP3.5451.7291.186630
826.anna12643.5363.1114250
827.marwro3.5023.50200
828.asdmjs3.5002.490669341
829.Ewa_Prejs3.4969632.260273
830.Kolank03.4733.1613120
831.majkuss3.4581.2989291.231
832.ska83.4583.45800
833.AM_Kalski3.4442.205773466
834.Marcin_Z.3.4392.8690570
835.leszcz3.4281.600951877
836.WiktorK3.4103.41000
837.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
838.RobertGóra3.4021.9001.128374
839.ambrozja1003.3572.284695378
840.ewab.3.3352.541612182
841.Darq3.3133.31300
842.bialy203.3072.374350583
843.krybas3.2982.143916239
844.lechkar3.2942.571145578
845.Dampc_Kasia3.2802.7000580
846.ostrowiecki3.2772.7924850
847.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
848.alwierzba3.263003.263
849.MonikaNJ3.2531.0062.083164
850.Olczyk_Paweł3.2491.8641.032353
851.Nocun_Wojciech3.2493.24900
852.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
853.Pietkun_Karolina3.2443.24400
854.Lukrecja3.2211.5231.272426
855.aisa3.208003.208
856.panter3.1941.8141.074306
857.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
858.Dzedzej3.1901.7291.172289
859.krzysf773.1871.3165761.295
860.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
861.Lipka_M3.1852.290407488
862.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
863.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
864.Dane_Kasia3.158103.157
865.halmarki3.156003.156
866.Mimzy3.1441.7041.147293
867.annapytel3.1308481.970312
868.jarekmadej3.0991.717978404
869.tomekov3.0811.4893311.261
870.Tadeusz_Pilat3.038003.038
871.andrzejs323.0343.03400
872.EdwardB3.0313.03100
873.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
874.dorpaj3.0181.826621571
875.Urszula493.0143.01400
876.kasik5003.0101.881852277
877.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
878.kimar112.98212.9810
879.Monika_Ignatowicz2.9581.4871.113358
880.Gawski_Marcin2.95402.9540
881.piotr_nojszewski2.9441.576560808
882.Opalinski_Piotr2.9311.992244695
883.Kostkowski2.91696201.954
884.drrejment2.91501.7861.129
885.kasiamon2.9141.2351.304375
886.michalina1802.8951.654864377
887.orzechowski_m2.8871.775808304
888.robin0002.87758902.288
889.Madzik882.8668431.823200
890.alahal2.8591.5911.2680
891.adiglowacki2.8512312.59525
892.ryszardgarncarek2.8401.573955312
893.Stawowski_Jarosław2.8372482.54049
894.syszol2.83201.4881.344
895.Krystyna.waw2.8242.82400
896.Durka_Stanisław2.8232.82300
897.Tajgete2.7971.542955300
898.Stefanie_Matta2.7961.805771220
899.jbaginski2.7931.336937520
900.Missagent02.7732.77300
901.Markus2.7691.51601.253
902.wojtwk19122.7391.651858230
903.Kacperm_sz2.7331.73392773
904.Jankowski_MA2.7291.69001.039
905.Miraś_Ireneusz2.719002.719
906.Edmunda2.7181.0931.6250
907.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
908.MonikaS72.6981.2801.162256
909.george2.6782.67800
910.Krawczyk_Wiesława2.6781.520852306
911.jolantaw2.6631.695663305
912.martyna_j2.65780001.857
913.GoskaGoska2.6551.588829238
914.Olbryś_Anna2.64702.6470
915.monika_kurek2.6421.5481.0940
916.Wojciechowska_marta2.6371841.744709
917.Marianna_Różalska2.6311.496695440
918.Irena_Monika2.6095326291.448
919.ina2.5962.59600
920.sstevens2.5942.561033
921.Lukasz_Kuc2.5822.58200
922.gruszczyński2.5791.422870287
923.Uzfjm2.5751.364958253
924.Pawel_Jurewicz2.572132.5590
925.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
926.Kyjania2.55101.987564
927.zawbor2.5501.305968277
928.pawlowska_katarzyna2.5331.196952385
929.grzesław2.5311.368821342
930.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
931.astraIII2.5251.677387461
932.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
933.KazimierzPaczesny2.5161.729599188
934.annape2.50802.303205
935.krzyko2.5041.4871.0170
936.beatabistram2.4811.312242927
937.Jola_Zalesie2.4791.472737270
938.gbryk2.4771.268949260
939.JustynaS2.4752.47500
940.KasiaD2.4702.47000
941.Misztal_Ewa2.4671.299962206
942.Maj_Paweł2.4652.46500
943.hagna112.4631.7920671
944.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
945.Joel_S2.4412.44100
946.Katrinson2.4291.388720321
947.Miazek2.420983848589
948.Krzysztof_Maszkowski2.4171.8335840
949.teresaklosinska2.4121.60979013
950.Tekla2.4092.40900
951.bronislaw_wenta2.4012.2771240
952.Rejnus2.3951.1101.2850
953.Rosslyn19882.39001.641749
954.Joniec_Henryk2.3822.38200
955.marrta2.3791121.548719
956.MagdaBilska2.366002.366
957.betka392.36002.3600
958.kokorzyc2.3561.460625271
959.Partykowa_Iwona2.3561.265867224
960.snemelk2.3341.1331711.030
961.kasiulek2.3341.137954243
962.EANWhitson2.3301.113865352
963.Kafar_Marita2.3261.296812218
964.małgorzata_wstawska2.3211.339727255
965.jusyd2.3171.271760286
966.tpergalo2.3115195811.211
967.Hałat_Anna2.30002.103197
968.Terluk2.29796301.334
969.dzelka872.2941.241848205
970.hykiel2.28502911.994
971.DorotaL2.283002.283
972.Tomasz_Struk2.275830450995
973.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
974.andrzej_baran2.25902.18574
975.mar_markiewicz2.2461811.661404
976.BogdanB2.2411.216886139
977.los_wiola2.2381.23397827
978.jolanta_kulinska2.237645979613
979.flo_ag2.2159421.19875
980.walkip2.206002.206
981.Elik7002.1981.4610737
982.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
983.tg3a2.1887481.4400
984.urbananna2.1622.16200
985.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
986.klaudia1996232.1451.229668248
987.Farmer19792.1401.272756112
988.kammp2.1391.156766217
989.mago24102.1311.172729230
990.Danuta_Mielczarek2.1131.6350478
991.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
992.bzdrodow2.0712568071.008
993.Luziński_Marcin2.0571.045226786
994.nenufar422.04801.297751
995.Kozera_Piotr2.04101.441600
996.compnet2.0404502801.310
997.BNowak2.0341.4020632
998.Jarosz_Adrian2.0312.03100
999.dasobierajuk2.029919917193
1000.Mimimi842.0281.128750150
1001.efunia2.02402.0240
1002.Ivojag2.0226631.012347
1003.DariuszHeręza2.02109961.025
1004.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
1005.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
1006.ewa.okoniewska1.9969161.0800
1007.morloth1.9761.97600
1008.tomnow1.9751.97500
1009.annastregiel1.9671.374319274
1010.go.sien1.9521.67519978
1011.Witkowska_Ewa1.9472932171.437
1012.valdeq1.9321.047625260
1013.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
1014.redie1.9161.177250489
1015.nieznalski1.9141.060632222
1016.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
1017.kulik_agnieszka1.91195198862
1018.kipikasza1.9101.91000
1019.xtedek1.9091.15022737
1020.sj_sj1.9082851.6230
1021.Kyon1.898775916207
1022.Pawel_Gola1.8961.025700171
1023.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
1024.yoake1.885889832164
1025.anulka241.8831.58425346
1026.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
1027.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
1028.JPool1.8731.057624192
1029.terciak1.8691.130554185
1030.swapgirly1.8691.86900
1031.Perz_Pieron_Aleksandra1.8591.43033792
1032.apogorzelska1.8561.188458210
1033.przemek_m1.8541.005674175
1034.joanna_mironczuk1.85306061.247
1035.pbacik1.849001.849
1036.amg071.8371.049585203
1037.Barbara_Domagała1.8341.83400
1038.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
1039.Darth_Simba1.813669649495
1040.Akszeingar1.8121.6961160
1041.madzmatron1.80901.8090
1042.Krasowska_Katarzyna1.802883698221
1043.Woyass1.796838492466
1044.KRutko1.7859348510
1045.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
1046.agusja11.783989602192
1047.krzyosiek1.7831.78300
1048.Szostak_Marcin1.753265913575
1049.Ciszek_Artur1.7461.170447129
1050.Bezimienny121.740001.740
1051.anowi19581.7311.275296160
1052.Cynthia_Witt1.73099567560
1053.anamorf1.730723801206
1054.AgnieszkaK1.7121.003548161
1055.RyszardT1.709873638198
1056.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1057.jbstruzik1.7051.676029
1058.Sobol741.701831673197
1059.Masia1.70001.7000
1060.pawełKa1.6911.5801110
1061.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1062.labuska791.6915031.13850
1063.robert.kantorek1.6861.0066800
1064.StraszMarek1.675886582207
1065.Horg1.6721.029418225
1066.kaphis1.6679230744
1067.ziobrovska1.666560956150
1068.stojex1.6641.032200432
1069.wicy1.6561.2264300
1070.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1071.guzia281.629592932105
1072.Batory_Marcin1.622785655182
1073.Boroch_Marek1.6211.4740147
1074.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1075.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1076.Ewa_Hus1.6140920694
1077.camel531.614596909109
1078.maria.j.nie1.60701.6070
1079.marlena12061.6021.4998815
1080.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1081.piotrowski791.5972522811.064
1082.kszczep1.593872506215
1083.JSamborska1.588001.588
1084.aka831.586861588137
1085.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1086.AGillim1.5731.57300
1087.ZofiaWichtowska1.542001.542
1088.JanczewskaM1.5381.0010537
1089.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1090.Sikorska_Izabela1.53601.5360
1091.Jerzy_Molski1.5369640572
1092.Płowik_Hubert1.523210888425
1093.kolaczkowska1.523823513187
1094.KesslingAnna1.522822481219
1095.romano581.515354870291
1096.maria.mazur1.514662635217
1097.mholy1.5137527610
1098.Marcin_Śnioch1.506701610195
1099.GąskaMariusz1.49001.378112
1100.Sidor1.4901.49000
1101.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1102.walinska.ewa1.48683762920
1103.Potomek_Wosinskich1.484880362242
1104.Megabyzos1.4825350947
1105.norbibuu1.4801.48000
1106.NowakMarcin1.480289387804
1107.IrenaZGB1.477807512158
1108.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1109.Horizon1.4601.46000
1110.tatarak311.4511.45100
1111.Biskupska_Julia1.450814521115
1112.RoRo5001.447001.447
1113.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1114.KostekP1.426794459173
1115.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1116.konradus1.41101.4110
1117.rybolow1.3971.22467106
1118.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1119.jacklosi1.3771.37700
1120.Mariola_Hadryś1.373542649182
1121.dstancel1.3711.37100
1122.Peikita1.36701.3670
1123.wasiliki1.36301.3630
1124.mszatilo1.361808392161
1125.anna_wiśniewska1.357469280608
1126.aelwira1.3511.20442105
1127.Joanna521.34801.034314
1128.vnukinga1.345768460117
1129.sierszeng1.3381.33800
1130.Pelagiusz1.334665534135
1131.MrDzwang1.33398825788
1132.wiktor_odelsk1.333001.333
1133.Magda20001.3301.33000
1134.honorata1.328137661530
1135.AdamCA1.3241.32400
1136.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1137.DanusiaA1.3204840836
1138.mstrzelec1.312263147902
1139.Kwiatek491.312862331119
1140.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1141.achczi1.305442254609
1142.Emerald1.2991.29900
1143.Croissante1.297703485109
1144.Vasquez1.2861.28600
1145.tylerversluis1.2751.1720103
1146.e_furmanczyk1.2680892376
1147.Piasecki_Zbigniew1.264701423140
1148.worwag1.263001.263
1149.sylweczka_221.258001.258
1150.julia_natalia1.2551.25500
1151.jart1.2498290420
1152.marcinguzek1.238760285193
1153.gajus811.237771317149
1154.basia1.23401.2340
1155.olka_elka1.2310967264
1156.NikosK081.2291.22900
1157.joff1.22770847544
1158.Dawid991.22153762658
1159.ananke19661.219629456134
1160.Frezja471.2187454730
1161.tomkarolak1.2117730438
1162.czj1.211288765158
1163.mlody_8121.209592501116
1164.Smach_Robert1.206228748230
1165.sgubiec1.2056065990
1166.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1167.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1168.Bełc_Paweł1.2009690231
1169.Kupis_Artur1.196743287166
1170.marzanna621.1841.146038
1171.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1172.Cel.Magdalena1.165579470116
1173.Stęplowska_Anna1.164570251343
1174.kcocyk1.16148957696
1175.Mroz_Anna1.159001.159
1176.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1177.tommyser1.1461.14600
1178.gumisiek1.14165139793
1179.LavinkaTrinkelson1.1407740366
1180.WH1.132001.132
1181.basiaps1.1291.12900
1182.monikatk1.1139430170
1183.kbinka1.10801.1080
1184.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1185.tiarella1.0871.08700
1186.Old_Water1.086001.086
1187.roman1091.084001.084
1188.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1189.Hoch_Jacek1.08101.0810
1190.Quit1.06801.0680
1191.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1192.enora1.0683657030
1193.B_Kamil1.0651.06500
1194.Dolkenty1.0651.06500
1195.m.monika1.0641.06400
1196.wołczuch1.05979916244
1197.ewulab1.05929515515
1198.mwkmoch1.0590864195
1199.Kossowska_Ada1.0531.05300
1200.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1201.kdgs1.0458940151
1202.rafaello162451.04476124241
1203.Banaś_Robert1.0400712328
1204.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1205.Haegele1.039001.039
1206.Zarzycki_Wojtek1.038358578102
1207.Marcin_Kubiś1.0358620173
1208.Bryś_Martyna1.033347364322
1209.SzaflikJoanka1.03001.0300
1210.Mirek801.03001.0300
1211.witek_mazuchowski1.028570318140
1212.MariaRągowska1.028669620
1213.psemik1.028595302131
1214.MaciaE1.02564529783
1215.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1216.Turaj_Halina1.00601.0060
1217.Hermanos1.0021.00200
1218.ewabo99599500
1219.Al_Mia99109910
1220.meggie990669218103
1221.karasm988297129562
1222.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1223.Dylewski_Adam981518353110
1224.Paulina_K9725244480
1225.krzysztof.kazmierczak967399464104
1226.adam.nojszewski96700967
1227.bibiasta965513328124
1228.Paszkowski955330440185
1229.krzszcz94746242263
1230.KDudzik9467980148
1231.Rysak_Mateusz94500945
1232.JolantaN94221768153
1233.Kistowski_Mariusz94094000
1234.Kublicki_Włodzimierz93793700
1235.JakubRutkowski927498313116
1236.Gugnacki92500925
1237.Kuba_Wojtczak924485285154
1238.Justyna_Musiejewska92345337892
1239.an_karnas91791700
1240.kabzinski_lukasz912940818
1241.urluch907445283179
1242.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1243.WasniewskiTh90309030
1244.Boretti_Jerzy90344836095
1245.rrwhite897867030
1246.radekp89500895
1247.Rydzyński_Jan88708870
1248.Agnieszka_Kluzek8852260659
1249.Gasior_Wojciech88400884
1250.Michalak_Mariusz8825083740
1251.jorbik87422970575
1252.matix12387008700
1253.Dzoanis8704614090
1254.arigato358682070661
1255.Kerysek86368016221
1256.e_emyli86186100
1257.a.brodowicz861488256117
1258.zajączek85108510
1259.Gruszczyński_Paweł84900849
1260.Hryniewicki_Paweł84308430
1261.ofski84148728074
1262.miedzajac8336130220
1263.Rzeszotek_Łukasz830272395163
1264.Głowacki_Maciej82982900
1265.jaskulka8253774480
1266.arekw81146525690
1267.Dziubinski_Marcin809357351101
1268.Macsud80745928563
1269.Krzysztof_Fornalski805179315311
1270.Wiktor80380300
1271.Wojtek9997983334650
1272.EngelardAneta787389242156
1273.Anna_Radziszewska78200782
1274.zuzanna78078000
1275.Cichy7774922850
1276.HubertLacki76807680
1277.pruszek_k7603394210
1278.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1279.Wiesław_F75240329950
1280.Tomasz_Fiedorek7526110141
1281.tomaszi75075000
1282.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1283.siunek74319545989
1284.MalgorzataMat7423870355
1285.Konrad_Dunst7390399340
1286.robert_duszynski73873800
1287.Monika_I737656081
1288.Kaffi73536728682
1289.hollerelk73107310
1290.zmyslowska72749099138
1291.majkey72146416988
1292.Tetiana72007200
1293.matt13719317279123
1294.dopam715380212123
1295.BetiSzu71250815648
1296.sharacz70807080
1297.Amalienborg70270200
1298.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1299.LucjaZatorska69929433471
1300.Respondek_Nicole69369300
1301.kominiak69269200
1302.Michal_Sk69236126665
1303.harufam68806880
1304.Aneta_Fisel68439321873
1305.jeczaj68168100
1306.Morawicka_Justyna6754710204
1307.Nowik_Andrzej6685589515
1308.pawel_k2316625470115
1309.Samorajczyk_Łucja6594272320
1310.Cwynar_Justyna6504400210
1311.Szymaniak_Piotr64864800
1312.Uchymiak_Inga642425112105
1313.danielkolota642253128261
1314.Rasmussen_Bozenna63863800
1315.Dragan63800638
1316.Marszałek_Marek63606360
1317.Paweł_Witkowicz6284960132
1318.Yaakov76265401967
1319.katgen62400624
1320.AgataMysliwskaChrostek62406240
1321.Pilnik_Wiktoryja6141670447
1322.Joanna_Hoffmann6125000112
1323.Lewandowski_Robert61035917576
1324.tulipan12360460220
1325.Maciek_Ufnalewski594523071
1326.JoannaL59159100
1327.osaczony3058958900
1328.AlicjaSurmacka57600576
1329.Krajewski_Eugeniusz57257200
1330.Kwiatkowski57100571
1331.Skorek_A57126224465
1332.Monika_Piras56942811625
1333.dawid2545670227340
1334.robbi8956500565
1335.Myrddin0156056000
1336.Feltynowska_Grażyna559284102173
1337.dalcryz55505550
1338.magdandrus55455400
1339.katarzyna.niedzielko54830218462
1340.Gryczewski_Witold547174245128
1341.Wyszynski_K54500545
1342.Iwona_Cierpikowska54030715578
1343.sla_zeb5400314226
1344.Sroka_Stanisław5344505826
1345.Augusiak_Andrzej53400534
1346.Atena4153153100
1347.szmitmat52925422649
1348.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1349.a.bartoszek52052000
1350.Kamiński_Janusz51329416455
1351.WaldemarG49800498
1352.Ving4972972000
1353.Katarzyna_GT49131116911
1354.DFydrych49100491
1355.Ducin48904890
1356.Palusinski_Pawel48904890
1357.Marta_Chmielińska48748700
1358.marcin_kowal4873150406
1359.jarymi48404840
1360.Białobrzeski_Marek48200482
1361.Izis47500475
1362.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1363.PawelJ47247200
1364.ask47100471
1365.Dulski_Roman47000470
1366.Grodzieński_ZI46821719556
1367.marcin_b46746700
1368.Beksa459115104240
1369.Zawada_Cezary456658383
1370.Skubik_Michał45445400
1371.marek75544825314055
1372.mmama14473794820
1373.Wolnik_Joanna44044000
1374.Rostek_Wioleta43826512746
1375.mzj43722916444
1376.Chabrzyk_Piotr43643600
1377.Kubiak_Wioletta43616315258
1378.Ewa_Bodzek43124214940
1379.Beata_Załęska41925711943
1380.fiolet41618519437
1381.Mariusz_Kucharski412326860
1382.Koplinski_L40904090
1383.Kaniewska_Anna4082727354
1384.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1385.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1386.Augustynowicz_W40321214843
1387.Carolina39900399
1388.olkatom3953192056
1389.Theofilos3892790110
1390.vbstar201038800388
1391.Hinc_Iza38738700
1392.gregorian7638521413932
1393.Wasiński_P38400384
1394.arek_nelke38203820
1395.Rafal_PL38203820
1396.Grazyna37900379
1397.klocek_danuta37725810118
1398.Krzysiek.f.723751841829
1399.jaklika37413522910
1400.WiesławGajdek37300373
1401.JanNiedźwiadek37003700
1402.MT36503650
1403.herMMan36503650
1404.razare36300363
1405.Dzbik_Agnieszka36121410047
1406.Nykiel_Gracjan36136100
1407.marekzaborski36100361
1408.A.Michałowski3581881700
1409.j.nykiel35500355
1410.nina35335300
1411.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1412.Skibiński_Tomasz3507724429
1413.NataliaBraun35035000
1414.Beata197734834800
1415.Grażyna34400344
1416.kooiki34115414641
1417.JoannaKwiatkowska3382361020
1418.Anna_Czaplicka33333300
1419.JulieMCRSz33233200
1420.MirosławaP32900329
1421.MarSaw3281979239
1422.Michuel3251012240
1423.VValdek32300323
1424.Bogdan_Przyzycki31600316
1425.Pohl_Mateusz31203120
1426.swodzyński30700307
1427.monika51083061839231
1428.cisowianka2030300303
1429.Tomkow30203020
1430.ksieski2st30003000
1431.Zofia_Kusztal299262325
1432.LilijaW29900299
1433.icecrypt29829800
1434.Jolanta672970164133
1435.Skrzetuski_Andrzej29200292
1436.Widłak_Aldona292222070
1437.Monika.C28915110929
1438.wlodekro2881718334
1439.Śmiech_Michał28700287
1440.maziarek28600286
1441.Łukasz2828500285
1442.minawia28400284
1443.marzenka2771529035
1444.dgebka27513910729
1445.Anzorge_Anna27427400
1446.carmilla27100271
1447.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1448.Zwierzyniecki26911911733
1449.Budzynowski_Robert26700267
1450.szwiling2641587234
1451.aakob42611329435
1452.Przegalinski_Maciej2561078861
1453.Mariusz_Maj25625600
1454.juzekxx022491536333
1455.MrTomAsh248018068
1456.Muraszko_Tamara24711110630
1457.dauttieg24524500
1458.Nowak_Jan1922451387631
1459.Piotrowski_JP2421071350
1460.wlodekja239221018
1461.Jana237531840
1462.Zadrożny_Rafał22900229
1463.Jabłoński_Andrzej2271317125
1464.majawojdalski@hotmail.com22622600
1465.wag-a22400224
1466.Mierzejewski223861370
1467.ewadd22200222
1468.katkul322102219
1469.Wiktoria22002200
1470.historyk192022000220
1471.Malinowski_Waldemar21821800
1472.Romain2151186532
1473.gil_kasia21400214
1474.Zygmunt_Zygmunt20500205
1475.sdworak20402040
1476.sadik20212010
1477.polgen7820100201
1478.dorota_bartosiewicz19900199
1479.erazmwol197016532
1480.Bobowiec_Iwona19401940
1481.Olaola11931384312
1482.Gagulski_Lukasz19219200
1483.Łuniewska_Ewa19001900
1484.Jurczak_Bartosz18518500
1485.andrzejkapron18418400
1486.Savick184059125
1487.TadeuszChitruszko182150320
1488.Rogalińska_Halina180111069
1489.Bazyszyn_Liliana18000180
1490.Tomasz_Swierzb17800178
1491.Doda69178896821
1492.matt17800178
1493.BeataK17717700
1494.bogda2521761491116
1495.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1496.rotry17400174
1497.kasiar17400174
1498.Gromadka_Tomasz17394790
1499.tomasz11731105013
1500.alfatronik216900169
1501.Galazka_Barbara165140025
1502.pawelolszewski16500165
1503.kazik4616316300
1504.eshabe16300163
1505.netsoft163684352
1506.askksa16216200
1507.dziadek_m60161010457
1508.dominikk15500155
1509.wietom15501550
1510.mchoci15215200
1511.natalia1986152994310
1512.GenTV150119031
1513.JarekK14814800
1514.MarMat146884216
1515.m.rottenberg14400144
1516.aurora14400144
1517.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1518.Wirtualny141626514
1519.tomas92133104029
1520.Moszyńska_Paulina13203894
1521.Diana13013000
1522.kola1612900129
1523.afra5912812800
1524.basia_pol128812621
1525.BohdanKD12800128
1526.beatka63612508243
1527.ANDY321124654217
1528.kathylapoz12312300
1529.Michał_Fronczak12300123
1530.Papciak_Małgorzata12212200
1531.efkama11700117
1532.Gorecka_Malgosia11411400
1533.anpiet11100111
1534.Irek_Bartkowski11000110
1535.lojka3511011000
1536.fplaton11011000
1537.vivace10901090
1538.111chris108592623
1539.bekel108593910
1540.adrianm107623213
1541.joannakov10600106
1542.Marzena_Sosnowska10210200
1543.Michnowicz_Alicja100652015
1544.Bozenna990990
1545.Danna8994095
1546.majaszpot980980
1547.Bea9667290
1548.jabłońska-kruszewska_a960096
1549.Ł.A.Rynkowski96502323
1550.Andrzej_Stanislaw9256036
1551.adrian.g909000
1552.WelkaGrzegorz8848373
1553.kubajaworski848400
1554.AnuszewskaHonorata8406123
1555.marekkronikarz840084
1556.SztylerE8338396
1557.mirebella820082
1558.akamieniak8143335
1559.ciechanowska_agata8045296
1560.Sofeicz797900
1561.Potyjówka79442411
1562.Starszewska_Marta770770
1563.Izabelab767600
1564.połubiński_robert757500
1565.mos_s7328441
1566.Purzyński727200
1567.Kożuchowski_Albin7106011
1568.Łuczniewski717100
1569.Berlin676700
1570.Baczewski_Robert660066
1571.Hubicki_Roman600600
1572.MarcinR600060
1573.Grzegorz_Bączek590059
1574.geneo590590
1575.adriana123595900
1576.Klaus_Marcin510510
1577.skol490049
1578.Pecherska_Agnieszka4803810
1579.Gleinert_Karolina460460
1580.Dendrophilus440044
1581.Editche420042
1582.Górska_Jadwiga420042
1583.danielfoote404000
1584.KrystianJan400040
1585.Bajkowski_Bartosz4003010
1586.Dubiczyńska_Maria390039
1587.Marek_Wysocki390039
1588.Marek_Krzyżanowski380038
1589.agatek1806380038
1590.Adam_Leszczyński360036
1591.jkdobro353500
1592.Seba_Piotr3214162
1593.k_skrzyp280028
1594.andrzej2511250025
1595.Antolak_Olga150015
1596.bulledesavon140014
1597.Walczak_Piotr9900
1598.Maksymilian_Rzemiński5005
1599.TomsKi19852110
1600.kujawa_cezary2200
1601.digajewski2110
1602.rick.zalewski1100
1603.geminioctavia1100
1604.nataliafw1100
donate
Online: 63, ver. 1.71 © 2010-2020 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::