geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 29.763.03715.560.2199.766.2924.436.526

1.Danecka681.250380.091214.83086.329
2.Incognito609.058354.566155.47699.016
3.bozenabalaw606.876349.981194.67362.222
4.Jabłoński_Edward592.137323.258198.53570.344
5.Wojciech_Liśkiewicz572.286307.985170.49593.806
6.janusch495.007271.979177.19845.830
7.Basia_W462.650239.379181.76941.502
8.eliza1952381.787215.338114.68951.760
9.danisha380.085178.811156.99644.278
10.jackun370.584189.105114.67166.808
11.mmaziarski366.330134.791181.82949.710
12.jerzy_nowosielski309.901153.110101.63055.161
13.Michał_Golubiński290.074155.52888.43946.107
14.urszula_swierczynska289.664167.59490.31831.752
15.bazie285.030162.07290.08432.874
16.Misiewicz_Elżbieta284.582144.666107.56732.349
17.Jaskólska_Ewa276.518162.37484.61929.525
18.Sobieraj_Ewa273.601154.81083.55035.241
19.Skrzypczak_Bogumiła267.927143.16089.89634.871
20.Turek_Bożena249.293137.11484.91727.262
21.WZI244.674180.44222.59141.641
22.Tylingo_Bozena226.890114.25676.46136.173
23.Izabela_Czaplicka209.23599.20482.89827.133
24.halina208.466113.85372.57022.043
25.mteresa190.810100.43869.46220.910
26.Ciesielski_Marcin189.67779.97259.49950.206
27.Rafał_Albiński187.08690.47153.80442.811
28.GTG_Silius_Radicum178.25926.99512.425138.839
29.Czarkowski_Jarosław177.42098.71253.94924.759
30.magnowa172.75796.49057.53618.731
31.Marek_Delert172.31676.67875.69919.939
32.jurekzur169.06092.75257.19219.116
33.Krystyna_Stanisławska166.67183.30359.35424.014
34.Myslinski158.75999.82944.48414.446
35.Krystyna_Malik146.61182.77948.44215.390
36.WaldemarChorążewicz143.37544.51652.75946.100
37.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
38.nowak141.49074.27741.08226.131
39.asska1139.10174.72950.12414.248
40.igoriosso138.90269.56042.74726.595
41.gz1411138.66179.47745.54713.637
42.Majewska_Renata132.03878.00441.41512.619
43.K_Zochniak128.13847.96636.21443.958
44.Wilfried125.69468.08442.28915.321
45.Barbara_Kubcka125.57962.21347.28516.081
46.krzysztofjach1118.99461.27843.51314.203
47.JZI117.97961.30540.93615.738
48.Berens_Jan116.93659.12930.42127.386
49.Steamroller_Fly116.19968.51134.68613.002
50.dRob115.92554.56547.84813.512
51.ArturWilkicki114.81760.84529.63624.336
52.Kośnik_Krzysztof114.53467.77135.68511.078
53.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
54.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
55.Tomek_Bogiel110.21265.69433.97410.544
56.ChmielowskaAnna109.93954.61526.83628.488
57.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
58.Jegier108.49958.17935.85014.470
59.marta1044107.14244.41729.88532.840
60.bkrajewska105.97848.64541.39415.939
61.jorgus06104.84860.94228.90914.997
62.mziel100.74555.59325.19919.953
63.DorotaK99.50558.84826.97913.678
64.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
65.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
66.JanKontek95.38567.42919.4578.499
67.Wlodzimierz_Macewicz95.14054.70325.89514.542
68.artekm94.63951.88137.9324.826
69.Koprowski.Jerzy94.57040.78838.30315.479
70.kabe091.13945.39536.5559.189
71.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
72.grammy4311689.54047.72633.0898.725
73.RoPson88.41945.57031.35211.497
74.Kaczmarek_Aneta88.12760.22311.18116.723
75.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
76.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
77.pronobis82.25333.29642.9635.994
78.Dębowski_Józef81.45145.07127.5808.800
79.alus80.74930.93429.01720.798
80.Nikołaj77.0819.25449.43818.389
81.Marynicz_Marcin76.22029.94132.37113.908
82.magda_lena76.16839.27829.0087.882
83.szubog76.05240.72626.6138.713
84.Gośka75.77832.22136.4567.101
85.Kamila_Szymankiewicz75.34821.68450.9672.697
86.kotik774.80232.74819.74422.310
87.Wilnianka74.76037.67528.2528.833
88.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
89.przodkowie.com73.971047.36326.608
90.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
91.Sludkowski_Darek72.49036.37325.29910.818
92.Kornelia_Major71.38846.91414.6379.837
93.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
94.olerys68.26236.84620.91910.497
95.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
96.Maryla_Celmer67.96530.16631.0446.755
97.Maślanek_Joanna67.49037.87820.6318.981
98.Czerkawska_Ewa67.26041.55724.782921
99.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
100.Krystyna_Domańska66.48734.81721.26610.404
101.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
102.GRAZYNECZKAAA64.17218.33221.29924.541
103.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
104.Krasieńko_Rafał62.49835.37619.3467.776
105.AniaS62.34430.72623.2628.356
106.JMrozowski62.13142.67413.2386.219
107.karabowicz_radek61.02631.54423.3586.124
108.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
109.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
110.aniaosin59.54933.06320.2016.285
111.Jozef1159.45725.54018.83415.083
112.Grażyna_Przybysz59.21124.17729.2255.809
113.MGieras58.73931.70519.4667.568
114.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
115.mwpkk57.42628.78022.4486.198
116.MagdaT57.28029.02222.1936.065
117.annarenata57.11530.08920.0716.955
118.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
119.angap56.13326.98021.9547.199
120.milosz56.12918.45020.28617.393
121.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
122.Wojtowicz_Danuta55.75928.04919.3678.343
123.Aleksandra_Piętak54.25627.33319.8697.054
124.aldonalata53.48326.39219.0528.039
125.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
126.Ilona_Gieras52.35329.59615.8966.861
127.Mania5352.26535.70011.6284.937
128.Gadecki.Bogusław51.32119.33719.71612.268
129.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
130.Bożena_Prymus50.41622.85018.6578.909
131.kate10349.86425.00516.6398.220
132.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
133.dzicz48.75816.14513.88718.726
134.peters48.42728.09314.4705.864
135.Kasia_Marchlińska48.02740.7937.032202
136.frisgaard47.93825.28414.1548.500
137.krambud47.50815.32124.1937.994
138.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
139.Rafael46.87626.08713.4267.363
140.katnal45.67126.31413.9075.450
141.janden45.53424.22915.8135.492
142.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
143.Gałkiewicz_Urszula44.8285.09330.4079.328
144.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
145.sloniatko6043.73529.3343.70510.696
146.tomekpn43.66120.18817.0806.393
147.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.58118.66619.6795.236
148.Koluszkowski_Henryk43.35924.17113.4315.757
149.Gawlik_Andrzej42.94820.04615.2107.692
150.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
151.Brozek_Oskar42.38121.29811.5079.576
152.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
153.Krycha41.98427.9028.7295.353
154.mlawiak41.68824.58811.3945.706
155.janocha141.13221.3638.52211.247
156.GZuzak40.70323.59312.9584.152
157.jur58boz40.62421.36116.3612.902
158.maed40.59623.02711.3106.259
159.tomes40.56315.28418.9916.288
160.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
161.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
162.Gordiasz40.4791.18639.2930
163.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
164.Ela_Ginalska40.16821.85513.6954.618
165.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
166.Janusz39.85114.84921.2233.779
167.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
168.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
169.ozanka38.54720.08513.4105.052
170.hannaostoja_swierczynska37.82921.32913.4333.067
171.Ma_Sza37.81215.46815.2737.071
172.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
173.Rozenau_Adam37.31021.71615.5940
174.Bugajska_Joanna37.03917.94812.8516.240
175.moyra77737.01519.73810.5086.769
176.piotrpola37.00819.60813.3684.032
177.MariannaF36.90320.61812.4363.849
178.Wieros36.83820.40012.7813.657
179.Krzysztof_Gruszka36.52622.30912.0112.206
180.Anna_S36.47428.1975.5782.699
181.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
182.Sznober_Barbara36.3808.6826.77520.923
183.Romanowski_Piotr36.14214.99414.0307.118
184.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
185.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
186.BasiaR36.05318.92914.1472.977
187.Borkowski.Wojciech35.60018.38513.6423.573
188.kolokolo35.55319.15513.2823.116
189.Sloniasz35.40720.10911.5493.749
190.gregorry195334.94322.3318.2554.357
191.Baciński34.86213.1719.16012.531
192.mmoonniiaa34.68817.77714.7922.119
193.adamhen5534.48517.19712.7794.509
194.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
195.Skolimowski_Tomasz33.76614.99013.8984.878
196.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
197.mariola6133.5479.45416.9057.188
198.Wioletta33.4466.23926.496711
199.miras12133.27623.1917.3102.775
200.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
201.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
202.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
203.stanisław4832.96223.9106.4942.558
204.włodzimiest32.78424.9001.2076.677
205.PabianAus32.57315.22414.0423.307
206.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
207.jarekrad32.33217.51911.6743.139
208.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
209.angoss31.63218.1899.9263.517
210.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
211.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
212.Albin_Kożuchowski30.55119.0367.5203.995
213.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
214.aerbert30.23918.6646.9064.669
215.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
216.Stradowski_Jacek30.14321.7264.3914.026
217.Bibi30.10914.94511.3903.774
218.Mamaj_Jan29.95821.9504.0463.962
219.Dąbr_Włodek29.55318.6238.5972.333
220.sowa7329.27817.5317.9593.788
221.kujawiak29.00716.7939.5432.671
222.GrzeS28.89113.44511.1744.272
223.kucz_agnieszka28.80619.6636.2112.932
224.Kokosinska_Urszula28.76412.84911.2494.666
225.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
226.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
227.bisiza27.69319.6305.7462.317
228.kamilo8627.17112.06814.263840
229.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
230.jerkre27.06515.1749.4042.487
231.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
232.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
233.Stasiak_Michał26.90315.2119.1082.584
234.Yerma26.86214.9238.6253.314
235.czarnuszewicz_bozena26.75914.8738.8423.044
236.kasia_wilcz26.71418.0348.202478
237.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
238.Berendzik_Malgorzata26.52013.5719.3033.646
239.m_jaro26.48215.2205.9615.301
240.sarna21526.44417.4535.4803.511
241.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
242.Piotr_Romanowski26.37610.1606.9049.312
243.Adamiec_Walenty26.16314.9698.9142.280
244.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
245.ATUIN25.63913.0409.0123.587
246.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
247.Rafik000225.47513.52110.4081.546
248.Agata_KJ25.33215.2477.5572.528
249.Olik25.26912.4109.4603.399
250.Raciborski_Marek25.23624.893106237
251.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
252.artur.kozminski24.96314.5147.1653.284
253.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
254.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
255.Petrax24.62812.70710.2971.624
256.grzech24.58324.58300
257.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
258.x_hanna24.54413.2977.8053.442
259.kronerhalina24.34711.83710.5531.957
260.DorotaP24.33615.3367.0031.997
261.Szczepaniak_Tomasz24.25415.5475.3003.407
262.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
263.margit23.96210.58711.3522.023
264.Jagielski23.90012.0678.6893.144
265.Walczak_Marta23.89913.9995.5284.372
266.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
267.kawal23.78315.5394.1994.045
268.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
269.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
270.iwomi23.19513.8688.2131.114
271.Lange_Jerzy23.10318.85904.244
272.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
273.krupabeata22.86110.6569.0393.166
274.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
275.Niemirski22.76910.23910.0782.452
276.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
277.SylwesterMalicki22.67014.1246.1732.373
278.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
279.Mieżyńska_Danuta22.49610.8938.7222.881
280.ela_cwiklinska22.46413.5907.4881.386
281.romanburczyk22.38212.7757.0442.563
282.kat_pas22.28510.2039.9002.182
283.mena_u22.23711.2629.9121.063
284.piotrsm22.12513.3826.2902.453
285.Sroczyński_Włodzimierz21.89721.89700
286.Daniel_Leszczyk21.87111.8787.4282.565
287.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
288.Suska_J21.76212.1957.1402.427
289.hania21.71411.1687.9692.577
290.walet21.66614.3876.405874
291.Schaetzlein_Michael21.6454.140017.505
292.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
293.krzysztofklemens21.55712.8601.7116.986
294.krzaja21.48913.7175.8011.971
295.pgorzad21.41911.0997.8962.424
296.kaskam21.38112.7484.7893.844
297.agnieszka599521.3547.3705.6948.290
298.michal7221.29811.1168.0982.084
299.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
300.karol44421.13212.3457.0711.716
301.grzesm21.03210.5366.3854.111
302.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
303.kulsob20.43711.5066.5762.355
304.Marciszewska_maria20.3818.4507.5784.353
305.Jules20.36611.6295.5203.217
306.Nastian20.3234.05112.0834.189
307.arborpl20.28111.3546.6562.271
308.Janina_Tomczyk20.2468.8708.0533.323
309.Domirka20.07310.4826.6462.945
310.Jason852420.0303.2617.1869.583
311.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
312.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
313.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
314.aligatormp19.90019.90000
315.krysmag19.8506.3859.7163.749
316.ula1119.8349.7807.3452.709
317.marekamin19.66416.9311.763970
318.Projekt_OPI19.65011.4006.0482.202
319.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
320.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
321.Bogusław_Woyciech19.54811.1965.2703.082
322.halina4419.49211.9345.4592.099
323.angie19.41818.7300688
324.Stachwiuk_Elżbieta19.34312.3213.7043.318
325.Andrzej_Łęcki19.15412.1564.5512.447
326.arletaso19.14011.8162.6704.654
327.J.Borycki18.9888.8427.9112.235
328.beata_anna118.6736.05411.5671.052
329.barbarag.18.65513.75504.900
330.Strojczyk_Waldemar18.63910.6735.8272.139
331.Leszek12818.56815.30403.264
332.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
333.marek_kondrat18.39916.2491.613537
334.B_Boa18.3618.4337.8682.060
335.Metalloviec18.32911.7654.6111.953
336.elgra18.08513.3743.3461.365
337.magdalena7217.9319.1986.6952.038
338.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
339.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
340.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
341.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
342.Mariańska_Małgorzata17.5978.6195.5383.440
343.anton_burza17.4809.2714.3793.830
344.beatab17.4798.4712.6686.340
345.bodzio5417.4279.8664.4543.107
346.jmzolt17.4168.1705.0284.218
347.grara17.39610.4305.1081.858
348.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
349.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
350.karolinaw17.2248.5705.2373.417
351.Gospel17.20310.2544.9022.047
352.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
353.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
354.elżbieta17.03010.4002.9843.646
355.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
356.lidia195417.01517.01500
357.Wiśniewski_Adam17.0028.7126.3231.967
358.Jado16.93510.9884.8491.098
359.Obidka16.9228.2496.5882.085
360.vitoo16.87611.5541.6123.710
361.Andrzej.P16.86414.1751.921768
362.Juszyba16.85111.4513.5211.879
363.julka6616.83611.3134.2771.246
364.Yskelo16.6887.8283.3375.523
365.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
366.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
367.sieruga16.5615.7957.5713.195
368.joanna8416.48610.3214.5281.637
369.ew_mar16.38710.6134.953821
370.zetka16.2699.4164.8342.019
371.dorotan16.2411.4476.3538.441
372.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
373.Wojciechowska_Ewka16.0179.6844.2372.096
374.Inula15.9527.8686.5281.556
375.Jakubas_Eugeniusz15.9297.4435.7992.687
376.olaf1715.88611.0733.3581.455
377.Sławiński_Jacek15.8116.5975.6283.586
378.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
379.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
380.barbara_barbara15.7478.0684.5483.131
381.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
382.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
383.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
384.gaolcia8615.6613.4497.9834.229
385.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
386.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
387.sbasiacz15.5527.3675.2502.935
388.marekn12415.5348.3545.4931.687
389.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
390.kwroblewska15.4247.5582.9524.914
391.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
392.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
393.rdet15.0986.3963.8744.828
394.Adalbertus15.073011.2543.819
395.kozlowskiw14.9928.4015.1071.484
396.kasiek14.9827.3614.8282.793
397.Lenaar14.91313.0465131.354
398.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
399.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
400.Lag200014.7705.7726.7352.263
401.m_gry14.6838.4083.2213.054
402.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
403.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
404.maluszycka14.4367.8804.5102.046
405.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
406.wojtstyp14.3089.9273.2901.091
407.luigi3714.2578.1063.8052.346
408.dombas14.1963.1119.4091.676
409.krzypov14.1497.7582.2264.165
410.ztelega14.0977.6934.8881.516
411.Irena_Kaczmarek14.0116.1886.6491.174
412.hlpedersen713.9575.6187.340999
413.MagiQ13.95510.1891.0592.707
414.Brudka13.8546.7274.7822.345
415.zbzukowski13.7307.1005.1111.519
416.Walder_Wisława13.6744.89708.777
417.Machnik_H13.6669.2862.8651.515
418.Urszula_Pogoń13.5915.6701.8036.118
419.Piachu213.5629.4271.2632.872
420.agac13.4836.5161.6665.301
421.marjolena13.3974.7546.8681.775
422.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
423.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
424.MMar13.3016.9884.7641.549
425.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
426.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
427.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
428.hal.ka12.9579.4102.951596
429.Czyżewski_Bartłomiej12.9458.3182.5072.120
430.ToniR12.6726.4182.5253.729
431.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
432.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
433.mierzyce12.4156.6074.3871.421
434.Jazzek12.38712.38700
435.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
436.Hening12.3709.3822.201787
437.griszka5012.3189.2762.97369
438.opol12.28911.481396412
439.Chrzanowski_Stanisław12.1316.2484.6891.194
440.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
441.dorocik13311.8747.4972.9741.403
442.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
443.Rutar11.7326.0183.3232.391
444.Lewandowicz_Adam11.6584.9165.6271.115
445.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
446.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
447.kubakpro11.4916.5494.198744
448.basiula11.4895.7113.1292.649
449.Nowocin_Beata11.4896.6862.3452.458
450.brulion11.3812.6328.71237
451.Marcin_P11.3621.8418.2761.245
452.jacwes11.349011.3490
453.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
454.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
455.Michał_Kazimierz11.2531.5507.2072.496
456.nuernberg11.1687.0561.5602.552
457.tobi11.1676.3593.5211.287
458.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
459.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
460.maciejowski11.0774.3283.9332.816
461.Purski_Jan11.0094.9586.0510
462.KPM11.0015.7783.4201.803
463.bandziorek11.0013.2916.781929
464.krysta_s10.9635.4244.0381.501
465.Gosia25310.9433.8214.7462.376
466.historyk9910.9364.4303.7782.728
467.Majtka_Łukasz10.7701.14309.627
468.el_za10.7525.4584.2911.003
469.jansz10.7425.7423.7311.269
470.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
471.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
472.Matuszewska_Magdalena10.6255.2904.1821.153
473.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
474.kasiema10.5997.7622.8370
475.adrian.kaszubski10.5759.747408420
476.rencr410.5586.2391.8482.471
477.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
478.Emkael10.3516.6472.0781.626
479.szczelba110.3515.3583.9701.023
480.Lukasz_Fajfrowski10.3226.2302.7241.368
481.Kucharro10.3014.6454.3201.336
482.maria112m10.2443.7475.2261.271
483.szczesna10.2435.4264.332485
484.Witold_Trzeciak10.1975.8163.2281.153
485.Robert120210.1794.7553.3432.081
486.Alinka10.1315.2643.6771.190
487.wmacoch10.1226.6172.5041.001
488.Marek7010.1134.5785.406129
489.mariola071110.07007.5562.514
490.mariuszek6910.0612.9643.7573.340
491.Synowiec_Ela10.0596.3922.996671
492.Kacper_Czerwiński10.0455.4793.4501.116
493.T_Chamerski10.0021.8765.4352.691
494.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
495.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
496.annakt9.8675.0153.3151.537
497.Marzanka9.8464.7414.150955
498.kasejuka9.8356.0622.6911.082
499.Oleszka9.7993.0686.027704
500.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
501.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
502.Rruda9.7077.1231.761823
503.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
504.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
505.donchichot9.6465.0622.3502.234
506.Agnieszka_Wójcik9.6245.5193.107998
507.magat19.61809.6180
508.Genowefa9.6093.2505.771588
509.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
510.Ula_W9.4466.8442.189413
511.Ulcia_d9.4343.3245.288822
512.miremik9.3725.0063.2821.084
513.Szalomszalom209.3264.2813.6321.413
514.Lewandowska_Justyna449.3208.055524741
515.OlaH9.2506.2892.210751
516.aeroseek29.1816.5721.4191.190
517.Obałek_Jacek9.1144.9813.398735
518.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
519.Artur599.0646.4271.3561.281
520.badur9.0014.7753.0921.134
521.maja678.9504.4023.709839
522.Darek_Kiliszek8.9504.5543.576820
523.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
524.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
525.aktawres8.7506.84701.903
526.Małgorzata20058.72407.2331.491
527.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
528.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
529.SILAM8.4966.1782742.044
530.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
531.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
532.Tomasz_Jedynak8.4694.4673.095907
533.marzanna1758.4041.4194.0762.909
534.pbasik8.4014.8573.152392
535.Kwos8.3766.1011.0451.230
536.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
537.Odrowąż8.3644.7992.616949
538.lukas498.3475.3832.428536
539.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
540.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
541.Ludwik_Olczyk8.2723.6224.074576
542.madzia3278.2507.7710479
543.Janiszewska_Janka8.2463.8873.546813
544.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
545.PawS968.1961.0565.9571.183
546.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
547.monika.wałuszko8.1814.2463.260675
548.Grabis_Mirosława8.1478.14700
549.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
550.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
551.Lubryk8.096317.340725
552.krak2108.0732.6474.567859
553.papakulka8.0556.3811.122552
554.GrzeSwier8.0374.5211.8601.656
555.olenski_jan8.0074.66903.338
556.J1anka8.0006.784896320
557.przeski7.9673.71304.254
558.SebastianS7.9527.0299230
559.berfel7.9424.3892.665888
560.MIRMAZEK7.9247.7910133
561.ewakuszlik7.9065.0642.423419
562.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
563.Garnek_Jarek7.76506.795970
564.sekutnica7.7467.74600
565.RobertC7.7407.74000
566.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
567.ELADAB7.6884.5512.347790
568.anusia16107.6875.42702.260
569.NS_Jurek7.6823.9952.821866
570.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
571.Joculus7.6216.6550966
572.waldas7.5747.57400
573.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
574.Jadwiga_Sibirska7.4734.6416712.161
575.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
576.Grażyna_Wójcik7.4674.66502.802
577.HalinaLitka7.45907.4590
578.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
579.pawko2237.3663.3981.6212.347
580.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
581.poschadel7.3532.6223.772959
582.Król_Majewska7.2353.97403.261
583.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
584.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
585.Anetta_727.2003.7232.730747
586.kziecina7.1657.105060
587.barbara19477.1582.2069973.955
588.craft7.1475.0411.553553
589.Livia_Ditto7.0975.1951.695207
590.A.Kuba7.0084.4841.925599
591.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
592.krzan6.9353.9021.2761.757
593.rjancz6.9232.8203.473630
594.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
595.lukasz.hyrchel6.88704.8002.087
596.Teerose6.84504.2572.588
597.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
598.62_6106.8184.1621.709947
599.charston906.7796.77900
600.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
601.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
602.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
603.basik6.7074.82601.881
604.tonffillka6.6883.8412.120727
605.naplopo6.6853.1925282.965
606.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
607.Joanna_D6.6313.2532.652726
608.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
609.graffik6.6082.8833.7250
610.arjanek486.6003.6291.7191.252
611.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
612.Felberg_Sławomir6.5423.5522.167823
613.Kasprzyk_Anna6.4902.8672.4741.149
614.kulig326.4453.2072.504734
615.mira_wiech6.4093.7672.335307
616.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
617.Stando_Piotr6.3574.32402.033
618.Paula2576.3363.0052.980351
619.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
620.mirst6.3153871.7974.131
621.GG_Grudzien6.2956.1799224
622.Artsanon6.29203.0233.269
623.aaricia1046.2653.6621.757846
624.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
625.Janka286.2374.5781.043616
626.rybecka6.2236.22300
627.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
628.neumann6.1315.116557458
629.Aleksandra_VanBever6.108006.108
630.Sławek_Binczak6.04206.0420
631.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
632.janinka275.9453.7701.784391
633.Uszyńska_Hanna5.9242.7722.244908
634.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
635.rawli5.8762.4992.3111.066
636.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
637.keresz5.8255.36336894
638.Beata655.8242.7752.277772
639.grabkk5.8153.3322.4830
640.B.Babiarz5.8073.2686641.875
641.Grażyna.K5.7615.76100
642.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
643.Socha5.7254.703873149
644.Janusz_Kielak5.7184.598461659
645.arnel5.7124.5351131.064
646.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
647.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
648.pawel_tk5.6171.6323.9850
649.Stefańczyk5.610005.610
650.Kira5.6072.3723.2350
651.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
652.marzenska75.5102.6532.102755
653.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
654.kiniastr5.4695.46900
655.Marek-L5.4451.0163.634795
656.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
657.Aga_Brz5.4262.6132.364449
658.bachach5.4249783.473973
659.Krzych.K5.4033.1141.913376
660.jakozak5.3833.3251.604454
661.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
662.Annetti5.3692.9622.053354
663.malkam2555.3523393.2231.790
664.jarumasta5.3512.8909341.527
665.kkurys5.2945.29400
666.Ewa_Tańska5.2783914.8870
667.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
668.vicek19785.2542.7681.887599
669.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
670.grad5.2322.8322.4000
671.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
672.WPawlica5.2272.6881.870669
673.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
674.dorotakw5.1802.7051.996479
675.Malgonia5.1512.4982.056597
676.bezet5.1332.9531.962218
677.Bartek_M5.1333.0542.0790
678.imagines5.1174.0511.0660
679.tomczyk5.0793.43501.644
680.DankaW5.0791.5553.181343
681.annaurban5.0605.06000
682.broż_ka5.0501.1082.4911.451
683.Włodzimierz5.0303.440780810
684.rendziojaroslaw5.0212.6181.485918
685.Sochers4.9883.506771711
686.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
687.Katarzyna_714.9694.947022
688.wojtek234.9054.90500
689.poszukiwaczka604.9003.770944186
690.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
691.keret4.8682.7572.01893
692.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
693.Stanikowski4.8083.594904310
694.pawkos834.8044.80400
695.Sz_Joanna4.7973.551830416
696.iksdar4.7912.5671.742482
697.marcinpt4.7611.0402.909812
698.lpruski224.7463.823187736
699.karolszotek4.73373603.997
700.manyek21124.7334.73300
701.Orlik_Ala4.72804.7280
702.ahalaburda4.7246733.523528
703.tyburski4.723004.723
704._jaj_4.7214.72100
705.mastalerz4.7022.4321.835435
706.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
707.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
708.RyszardSys4.6874.4422450
709.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
710.mariusz90504.6521.4982.508646
711.Mirek19004.6233.1451.014464
712.aqkis4.62202.7041.918
713.grohel44.6143.731701182
714.Franek234.6072.5531.463591
715.Kocoń_Leszek4.60504.020585
716.mlazarecki4.5922.5321.510550
717.Mustad4.5892.7531.8360
718.Ania_Witkowska4.5803.0631.044473
719.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
720.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
721.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
722.Krystyna_Moćko4.563552.2272.281
723.wld_lan4.5413.71856767
724.Forma_Eugeniusz4.538004.538
725.Eder4.5342.5971.758179
726.Majcher4.5322262394.067
727.monikab4.5221.6517872.084
728.mejpien4.4441.4512.330663
729.Zubrzak4.4362.1766201.640
730.PiotrG4.4212.7541.457210
731.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
732.jperkowski4.4084.40800
733.labarnerie4.3892.4581.475456
734.Rozmysłowski_Marek4.3382.3167861.236
735.Kapelus4.3293.3369930
736.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
737.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
738.barbarafasiczka4.2714.27100
739.Robert14.2302.764841625
740.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
741.DanielPratt4.2073.21492568
742.mglinkow4.1781.0272.890261
743.Scowron4.1552.7101.38560
744.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
745.andziulam4.0601.1412.382537
746.pawel.dyda4.0551.8839141.258
747.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
748.OlszewskiD4.0451.1502.754141
749.EwaH4.0422.0726911.279
750.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
751.prazmowska4.0382.1491.491398
752.robi1123.9932.4491.106438
753.amarylis393.9863.98600
754.Margaret_Stas3.9863.98600
755.BogusławBykowski3.9612.475935551
756.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
757.loknok13.94602.4891.457
758.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
759.jozek3.9211.5761.851494
760.a.badowski3.8521.9981.502352
761.jareczkisz3.8372.1941.279364
762.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
763.mwpch3.8222.649361812
764.ewastepien3.8201.9821.464374
765.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
766.Magroski493.8033.60310991
767.Teodozja3.8022.2151.032555
768.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
769.susic3.7803.78000
770.marla3.7721.8781.477417
771.JMarchewka3.7723.77200
772.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
773.mirkania3.6742.502924248
774.nicky3.6723.258245169
775.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
776.beatpatt353.6091.8031.354452
777.tosia513.5913.59100
778.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
779.kwiech3.5753.57500
780.anna12643.5363.1114250
781.marwro3.5023.50200
782.asdmjs3.5002.490669341
783.Kempisty_Anna3.49202.819673
784.Kolank03.4733.1613120
785.ska83.4583.45800
786.Marcin_Z.3.4392.8690570
787.WiktorK3.4103.41000
788.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
789.RobertGóra3.4021.9001.128374
790.ambrozja1003.3572.284695378
791.ewab.3.3352.541612182
792.Darq3.3133.31300
793.bialy203.3072.374350583
794.krybas3.2982.143916239
795.lechkar3.2942.571145578
796.Dampc_Kasia3.2802.7000580
797.ostrowiecki3.2772.7924850
798.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
799.leszcz3.2581.600817841
800.MonikaNJ3.2531.0062.083164
801.Zwoźniak_Andrzej3.2462.082968196
802.Pietkun_Karolina3.2443.24400
803.Lukrecja3.2211.5231.272426
804.aisa3.208003.208
805.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
806.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
807.Lipka_M3.1852.290407488
808.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
809.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
810.Dane_Kasia3.158103.157
811.halmarki3.156003.156
812.CaramonM3.148003.148
813.Mimzy3.1441.7041.147293
814.annapytel3.1308481.970312
815.Banasiak_Antolak3.1131.5951.138380
816.jertom3.1053.10500
817.jarekmadej3.0991.717978404
818.anytram3.0961.3811.361354
819.Olczyk_Paweł3.0841.7251.032327
820.tomekov3.0811.4893311.261
821.Elżbieta_Piwińska3.0801.7281.047305
822.kasik5003.0661.881852333
823.Tadeusz_Pilat3.038003.038
824.andrzejs323.0343.03400
825.EdwardB3.0313.03100
826.Ewa_Prejs3.0299631.793273
827.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
828.dorpaj3.0181.826621571
829.Urszula493.0143.01400
830.Pitlab2.9925841.466942
831.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
832.kimar112.98212.9810
833.Gawski_Marcin2.95402.9540
834.piotr_nojszewski2.9441.576560808
835.alwierzba2.939002.939
836.majkuss2.9341.298929707
837.Kostkowski2.91696201.954
838.drrejment2.91501.7861.129
839.kasiamon2.9141.2351.304375
840.michalina1802.8951.654864377
841.JolantaN2.878212.040817
842.robin0002.87758902.288
843.Nowik_Grzegorz2.87001.3741.496
844.Madzik882.8668431.823200
845.alahal2.8591.5911.2680
846.adiglowacki2.8512312.59525
847.ryszardgarncarek2.8401.573955312
848.boena2.8272.2340593
849.projektpodlasie2.8262.0060820
850.Durka_Stanisław2.8232.82300
851.krzysf772.8151.1564061.253
852.Tajgete2.7971.542955300
853.jbaginski2.7931.336937520
854.Markus2.7691.51601.253
855.wojtwk19122.7391.651858230
856.Jankowski_MA2.7291.69001.039
857.Miraś_Ireneusz2.719002.719
858.Edmunda2.7181.0931.6250
859.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
860.MonikaS72.6981.2801.162256
861.george2.6782.67800
862.jolantaw2.6631.695663305
863.martyna_j2.65780001.857
864.monika_kurek2.6421.5481.0940
865.Wojciechowska_marta2.6371841.744709
866.Marianna_Różalska2.6311.496695440
867.Irena_Monika2.6095326291.448
868.ina2.5962.59600
869.Lukasz_Kuc2.5822.58200
870.gruszczyński2.5791.422870287
871.Pawel_Jurewicz2.572132.5590
872.orzechowski_m2.5721.586708278
873.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
874.zawbor2.5501.305968277
875.grzesław2.5311.368821342
876.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
877.astraIII2.5251.677387461
878.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
879.annape2.50802.303205
880.misty692.4922.14525493
881.beatabistram2.4811.312242927
882.gbryk2.4771.268949260
883.JustynaS2.4752.47500
884.KasiaD2.4702.47000
885.Misztal_Ewa2.4671.299962206
886.Maj_Paweł2.4652.46500
887.hagna112.4631.7920671
888.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
889.Joel_S2.4412.44100
890.Katrinson2.4291.388720321
891.Miazek2.420983848589
892.teresaklosinska2.4121.60979013
893.Tekla2.4092.40900
894.Kyjania2.40801.987421
895.bronislaw_wenta2.4012.2771240
896.Rosslyn19882.39001.641749
897.Joniec_Henryk2.3822.38200
898.marrta2.3791121.548719
899.MagdaBilska2.366002.366
900.betka392.36002.3600
901.kokorzyc2.3561.460625271
902.snemelk2.3431.1331711.039
903.kasiulek2.3341.137954243
904.EANWhitson2.3301.113865352
905.Kafar_Marita2.3261.296812218
906.Farmer19792.3221.272756294
907.jusyd2.3171.271760286
908.tpergalo2.3115195811.211
909.Hałat_Anna2.30002.103197
910.Terluk2.29796301.334
911.dzelka872.2941.241848205
912.Monika_Ignatowicz2.2911.125905261
913.Dobrzyńska_Anna2.2881.1841.05549
914.hykiel2.28502911.994
915.DorotaL2.283002.283
916.Tomasz_Struk2.275830450995
917.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
918.BogdanB2.2411.216886139
919.los_wiola2.2381.23397827
920.flo_ag2.2159421.19875
921.walkip2.206002.206
922.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
923.tg3a2.1887481.4400
924.urbananna2.1622.16200
925.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
926.klaudia1996232.1451.229668248
927.kammp2.1391.156766217
928.mago24102.1311.172729230
929.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
930.bzdrodow2.0712568071.008
931.osaczony302.0622.06200
932.nenufar422.04801.297751
933.Kozera_Piotr2.04101.441600
934.compnet2.0404502801.310
935.BNowak2.0341.4020632
936.Jarosz_Adrian2.0312.03100
937.dasobierajuk2.029919917193
938.efunia2.02402.0240
939.Ivojag2.0226631.012347
940.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
941.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
942.ewa.okoniewska1.9969161.0800
943.KrystynaZadworna1.995967864164
944.morloth1.9761.97600
945.tomnow1.9751.97500
946.annastregiel1.9671.374319274
947.DariuszHeręza1.9600996964
948.go.sien1.9521.67519978
949.valdeq1.9321.047625260
950.mar_markiewicz1.92801.661267
951.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
952.redie1.9161.177250489
953.nieznalski1.9141.060632222
954.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
955.kulik_agnieszka1.91195198862
956.kipikasza1.9101.91000
957.Molencki_Rafał1.9101.91000
958.xtedek1.9091.15022737
959.Uzfjm1.9081.030680198
960.AM_Kalski1.8951.195451249
961.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
962.yoake1.885889832164
963.anulka241.8831.58425346
964.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
965.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
966.JPool1.8731.057624192
967.sj_sj1.8712821.5890
968.sandy10m1.870001.870
969.terciak1.8691.130554185
970.apogorzelska1.8561.188458210
971.Luziński_Marcin1.854842226786
972.przemek_m1.8541.005674175
973.joanna_mironczuk1.85306061.247
974.pbacik1.849001.849
975.Barbara_Domagała1.8341.83400
976.Krzysztof_Maszkowski1.8331.83300
977.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
978.Akszeingar1.8121.6961160
979.madzmatron1.80901.8090
980.Krasowska_Katarzyna1.802883698221
981.Woyass1.796838492466
982.Witkowska_Ewa1.7872932171.277
983.KRutko1.7859348510
984.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
985.agusja11.783989602192
986.krzyosiek1.7831.78300
987.Ciszek_Artur1.7461.170447129
988.anowi19581.7311.275296160
989.Cynthia_Witt1.73099567560
990.anamorf1.730723801206
991.JSamborska1.717001.717
992.AgnieszkaK1.7121.003548161
993.RyszardT1.709873638198
994.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
995.Sobol741.701831673197
996.krzyko1.6976801.0170
997.Kacperm_sz1.6961.45916473
998.pawełKa1.6911.5801110
999.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1000.labuska791.6915031.13850
1001.robert.kantorek1.6861.0066800
1002.StraszMarek1.675886582207
1003.EwaMolly1.6731.328238107
1004.Horg1.6721.029418225
1005.wicy1.6561.2264300
1006.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1007.guzia281.629592932105
1008.Batory_Marcin1.622785655182
1009.Boroch_Marek1.6211.4740147
1010.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1011.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1012.Ewa_Hus1.6140920694
1013.camel531.614596909109
1014.maria.j.nie1.60701.6070
1015.marlena12061.6021.4998815
1016.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1017.piotrowski791.5972522811.064
1018.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1019.JustynaP1.559825579155
1020.ZofiaWichtowska1.542001.542
1021.JanczewskaM1.5381.0010537
1022.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1023.Sikorska_Izabela1.53601.5360
1024.Jerzy_Molski1.5369640572
1025.Płowik_Hubert1.523210888425
1026.kolaczkowska1.523823513187
1027.KesslingAnna1.522822481219
1028.maria.mazur1.514662635217
1029.mholy1.5137527610
1030.Jola_Zalesie1.508866459183
1031.romano581.507354870283
1032.GąskaMariusz1.49001.378112
1033.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1034.walinska.ewa1.48683762920
1035.norbibuu1.4801.48000
1036.IrenaZGB1.477807512158
1037.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1038.Elik7001.4611.46100
1039.tatarak311.4511.45100
1040.RoRo5001.447001.447
1041.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1042.KostekP1.426794459173
1043.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1044.Krystyna.waw1.4121.41200
1045.konradus1.41101.4110
1046.rybolow1.3971.22467106
1047.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1048.Marcin_Śnioch1.385636554195
1049.Mariola_Hadryś1.373542649182
1050.dstancel1.3711.37100
1051.Peikita1.36701.3670
1052.wasiliki1.36301.3630
1053.mszatilo1.361808392161
1054.anna_wiśniewska1.357469280608
1055.GoskaGoska1.3531.1150238
1056.Joanna521.34801.034314
1057.vnukinga1.345768460117
1058.syszol1.344001.344
1059.worwag1.342001.342
1060.sierszeng1.3381.33800
1061.Pelagiusz1.334665534135
1062.MrDzwang1.33398825788
1063.wiktor_odelsk1.333001.333
1064.mariaro11.332001.332
1065.Magda20001.3301.33000
1066.Darth_Simba1.327183649495
1067.AdamCA1.3241.32400
1068.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1069.Kwiatek491.312862331119
1070.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1071.NowakMarcin1.308289280739
1072.achczi1.305442254609
1073.Emerald1.2991.29900
1074.Croissante1.297703485109
1075.Vasquez1.2861.28600
1076.Megabyzos1.2805350745
1077.e_furmanczyk1.2680892376
1078.sylweczka_221.258001.258
1079.julia_natalia1.2551.25500
1080.jart1.2498290420
1081.marcinguzek1.238760285193
1082.gajus811.237771317149
1083.basia1.23401.2340
1084.olka_elka1.2310967264
1085.NikosK081.2291.22900
1086.joff1.22770847544
1087.czj1.224288778158
1088.ananke19661.219629456134
1089.Frezja471.2187454730
1090.tomkarolak1.2117730438
1091.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1092.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1093.Bełc_Paweł1.2009690231
1094.Kupis_Artur1.196743287166
1095.marzanna621.1841.146038
1096.Stęplowska_Anna1.166570251345
1097.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1098.Cel.Magdalena1.165579470116
1099.kcocyk1.16148957696
1100.Mroz_Anna1.159001.159
1101.mstrzelec1.155263147745
1102.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1103.tommyser1.1461.14600
1104.gumisiek1.14165139793
1105.WH1.132001.132
1106.Horizon1.1311.13100
1107.basiaps1.1291.12900
1108.monikatk1.1139430170
1109.Rejnus1.1101.11000
1110.pawlowska_katarzyna1.1097054040
1111.kbinka1.10801.1080
1112.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1113.roman1091.084001.084
1114.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1115.Hoch_Jacek1.08101.0810
1116.Quit1.06801.0680
1117.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1118.enora1.0683657030
1119.B_Kamil1.0651.06500
1120.Dolkenty1.0651.06500
1121.mariadobroslawa1.060424416220
1122.wołczuch1.05979916244
1123.ewulab1.05929515515
1124.mwkmoch1.0590864195
1125.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1126.kdgs1.0458940151
1127.Banaś_Robert1.0400712328
1128.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1129.Haegele1.039001.039
1130.Bryś_Martyna1.033347364322
1131.Dawid991.03142756341
1132.SzaflikJoanka1.03001.0300
1133.Mirek801.03001.0300
1134.witek_mazuchowski1.028570318140
1135.MariaRągowska1.028669620
1136.psemik1.028595302131
1137.MaciaE1.02564529783
1138.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1139.jacklosi1.0171.01700
1140.tylerversluis1.0141.01400
1141.Turaj_Halina1.00601.0060
1142.Hermanos1.0021.00200
1143.ewabo99599500
1144.Al_Mia99109910
1145.meggie990669218103
1146.karasm988297129562
1147.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1148.honorata986137661188
1149.Dylewski_Adam981518353110
1150.Paulina_K9725244480
1151.krzysztof.kazmierczak967399464104
1152.adam.nojszewski96700967
1153.bibiasta965513328124
1154.krzszcz94746242263
1155.Rysak_Mateusz94500945
1156.Kublicki_Włodzimierz93793700
1157.JakubRutkowski927498313116
1158.Gugnacki92500925
1159.Kuba_Wojtczak924485285154
1160.Justyna_Musiejewska92345337892
1161.urluch907445283179
1162.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1163.WasniewskiTh90309030
1164.Boretti_Jerzy90344836095
1165.radekp89500895
1166.Rydzyński_Jan88708870
1167.Agnieszka_Kluzek8852260659
1168.Michalak_Mariusz8825083740
1169.matix12387008700
1170.Dzoanis8704614090
1171.arigato358682070661
1172.Kerysek86368016221
1173.Paszkowski86233044092
1174.a.brodowicz861488256117
1175.zajączek85108510
1176.Gruszczyński_Paweł84900849
1177.Kurlas_Cynthia84784700
1178.Hryniewicki_Paweł84308430
1179.ofski84148728074
1180.miedzajac8336130220
1181.jaskulka8253774480
1182.Old_Water81600816
1183.arekw81146525690
1184.Macsud80745928563
1185.Kyon80624749960
1186.Krzysztof_Fornalski805179315311
1187.Wiktor80380300
1188.Wojtek9997983334650
1189.EngelardAneta787389242156
1190.Anna_Radziszewska78200782
1191.zuzanna78078000
1192.Cichy7774922850
1193.LavinkaTrinkelson77477400
1194.HubertLacki76807680
1195.kabzinski_lukasz76400764
1196.janusz_iwanowski7596510108
1197.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1198.Wiesław_F75240329950
1199.tomaszi75075000
1200.Zarzycki_Wojtek749358289102
1201.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1202.siunek74319545989
1203.MalgorzataMat7423870355
1204.robert_duszynski73873800
1205.Monika_I737656081
1206.hollerelk73107310
1207.zmyslowska72749099138
1208.majkey72146416988
1209.Tetiana72007200
1210.dopam715380212123
1211.BetiSzu71250815648
1212.sharacz70807080
1213.Amalienborg70270200
1214.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1215.LucjaZatorska69929433471
1216.Respondek_Nicole69369300
1217.kominiak69269200
1218.Michal_Sk69236126665
1219.harufam68806880
1220.Aneta_Fisel68439321873
1221.jeczaj68168100
1222.Morawicka_Justyna6754710204
1223.Masia67506750
1224.Nowik_Andrzej6685589515
1225.aka8366735726446
1226.jorbik66622970367
1227.KDudzik6635150148
1228.pawel_k2316625470115
1229.Cwynar_Justyna6504400210
1230.Szymaniak_Piotr64864800
1231.Uchymiak_Inga642425112105
1232.Dragan63800638
1233.Marszałek_Marek63606360
1234.Yaakov76265401967
1235.katgen62400624
1236.AgataMysliwskaChrostek62406240
1237.bertha61600616
1238.Pilnik_Wiktoryja6141670447
1239.jolanta_kulinska61300613
1240.Lewandowski_Robert61035917576
1241.tulipan12360460220
1242.Maciek_Ufnalewski594523071
1243.JoannaL59159100
1244.AlicjaSurmacka57600576
1245.Smach_Robert57354329190
1246.Krajewski_Eugeniusz57257200
1247.Kwiatkowski57100571
1248.Skorek_A57126224465
1249.Monika_Piras56942811625
1250.robbi8956500565
1251.ewa_marciniak5651164490
1252.Feltynowska_Grażyna559284102173
1253.dalcryz55505550
1254.Biskupska_Julia55331318258
1255.katarzyna.niedzielko54830218462
1256.Gryczewski_Witold547174245128
1257.Wyszynski_K54500545
1258.Iwona_Cierpikowska54030715578
1259.sla_zeb5400314226
1260.Augusiak_Andrzej53400534
1261.Atena4153153100
1262.szmitmat52925422649
1263.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1264.Kamiński_Janusz51329416455
1265.WaldemarG49800498
1266.Ving4972972000
1267.Katarzyna_GT49131116911
1268.DFydrych49100491
1269.Palusinski_Pawel48904890
1270.Marta_Chmielińska48748700
1271.marcin_kowal4873150406
1272.jarymi48404840
1273.Białobrzeski_Marek48200482
1274.Izis47500475
1275.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1276.ask47100471
1277.Dulski_Roman47000470
1278.Grodzieński_ZI46821719556
1279.Beksa459115104240
1280.Zawada_Cezary456658383
1281.Skubik_Michał45445400
1282.marek75544825314055
1283.mmama14473794820
1284.Wolnik_Joanna44044000
1285.Rostek_Wioleta43826512746
1286.mzj43722916444
1287.Chabrzyk_Piotr43643600
1288.Kubiak_Wioletta43616315258
1289.Bezimienny1243300433
1290.Ewa_Bodzek43124214940
1291.Samorajczyk_Łucja42742700
1292.Beata_Załęska41925711943
1293.fiolet41618519437
1294.Mariusz_Kucharski412326860
1295.Koplinski_L40904090
1296.Kaniewska_Anna4082727354
1297.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1298.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1299.Augustynowicz_W40321214843
1300.Carolina39900399
1301.olkatom3953192056
1302.Theofilos3892790110
1303.vbstar201038800388
1304.gregorian7638521413932
1305.Wasiński_P38400384
1306.arek_nelke38203820
1307.Grazyna37900379
1308.klocek_danuta37725810118
1309.Kaffi37519814928
1310.Krzysiek.f.723751841829
1311.jaklika37413522910
1312.WiesławGajdek37300373
1313.JanNiedźwiadek37003700
1314.MT36503650
1315.herMMan36503650
1316.razare36300363
1317.Dzbik_Agnieszka36121410047
1318.Nykiel_Gracjan36136100
1319.marekzaborski36100361
1320.A.Michałowski3581881700
1321.j.nykiel35500355
1322.nina35335300
1323.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1324.Skibiński_Tomasz3507724429
1325.NataliaBraun35035000
1326.Beata197734834800
1327.Grażyna34400344
1328.kooiki34115414641
1329.JoannaKwiatkowska3382361020
1330.JulieMCRSz33233200
1331.MirosławaP32900329
1332.MarSaw3281979239
1333.Michuel3251012240
1334.VValdek32300323
1335.Bogdan_Przyzycki31600316
1336.Pohl_Mateusz31203120
1337.monika51083061839231
1338.cisowianka2030300303
1339.ksieski2st30003000
1340.LilijaW29900299
1341.icecrypt29829800
1342.Jolanta672970164133
1343.stojex295268027
1344.Skrzetuski_Andrzej29200292
1345.Widłak_Aldona292222070
1346.Monika.C28915110929
1347.wlodekro2881718334
1348.Śmiech_Michał28700287
1349.maziarek28600286
1350.dawid254278022751
1351.marzenka2771529035
1352.dgebka27513910729
1353.Anzorge_Anna27427400
1354.carmilla27100271
1355.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1356.Zwierzyniecki26911911733
1357.Budzynowski_Robert26700267
1358.szwiling2641587234
1359.aakob42611329435
1360.Przegalinski_Maciej2561078861
1361.Mariusz_Maj25625600
1362.juzekxx022491536333
1363.MrTomAsh248018068
1364.Muraszko_Tamara24711110630
1365.dauttieg24524500
1366.Nowak_Jan1922451387631
1367.Piotrowski_JP2421071350
1368.wlodekja239221018
1369.Jana237531840
1370.aelwira235193042
1371.Opalinski_Piotr23100231
1372.Nocun_Wojciech23023000
1373.Zadrożny_Rafał22900229
1374.majawojdalski@hotmail.com22622600
1375.wag-a22400224
1376.Mierzejewski223861370
1377.ewadd22200222
1378.katkul322102219
1379.Rzeszotek_Łukasz22002200
1380.Wiktoria22002200
1381.historyk192022000220
1382.Malinowski_Waldemar21821800
1383.Romain2151186532
1384.gil_kasia21400214
1385.Zygmunt_Zygmunt20500205
1386.sdworak20402040
1387.sadik20212010
1388.polgen7820100201
1389.dorota_bartosiewicz19900199
1390.erazmwol197016532
1391.Bobowiec_Iwona19401940
1392.Gagulski_Lukasz19219200
1393.Łuniewska_Ewa19001900
1394.Jurczak_Bartosz18518500
1395.andrzejkapron18418400
1396.TadeuszChitruszko182150320
1397.Sroka_Stanisław181975826
1398.Rogalińska_Halina180111069
1399.Bazyszyn_Liliana18000180
1400.Tomasz_Swierzb17800178
1401.Doda69178896821
1402.matt17800178
1403.BeataK17717700
1404.rotry17600176
1405.bogda2521761491116
1406.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1407.Gromadka_Tomasz17394790
1408.tomasz11731105013
1409.alfatronik216900169
1410.Galazka_Barbara165140025
1411.pawelolszewski16500165
1412.kazik4616316300
1413.eshabe16300163
1414.netsoft163684352
1415.askksa16216200
1416.dziadek_m60161010457
1417.dominikk15500155
1418.wietom15501550
1419.mchoci15215200
1420.natalia1986152994310
1421.JarekK14814800
1422.MarMat146884216
1423.swodzyński14600146
1424.m.rottenberg14400144
1425.aurora14400144
1426.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1427.Wirtualny141626514
1428.Tomasz_Fiedorek14100141
1429.Moszyńska_Paulina13203894
1430.Diana13013000
1431.kola1612900129
1432.afra5912812800
1433.basia_pol128812621
1434.anpiet12600126
1435.ANDY321124654217
1436.Olaola1124694312
1437.kathylapoz12312300
1438.Papciak_Małgorzata12212200
1439.efkama11700117
1440.Gorecka_Malgosia11411400
1441.Irek_Bartkowski11000110
1442.lojka3511011000
1443.fplaton11011000
1444.vivace10901090
1445.111chris108592623
1446.PawelJ10810800
1447.bekel108593910
1448.adrianm107623213
1449.joannakov10600106
1450.Michnowicz_Alicja100652015
1451.Bozenna990990
1452.Danna8994095
1453.majaszpot980980
1454.Bea9667290
1455.jabłońska-kruszewska_a960096
1456.Ł.A.Rynkowski96502323
1457.Andrzej_Stanislaw9256036
1458.adrian.g909000
1459.WelkaGrzegorz8848373
1460.kubajaworski848400
1461.AnuszewskaHonorata8406123
1462.marekkronikarz840084
1463.SztylerE8338396
1464.mirebella820082
1465.akamieniak8143335
1466.Sofeicz797900
1467.Potyjówka79442411
1468.Starszewska_Marta770770
1469.Izabelab767600
1470.mos_s7328441
1471.Purzyński727200
1472.Kożuchowski_Albin7106011
1473.Łuczniewski717100
1474.Berlin676700
1475.Baczewski_Robert660066
1476.Hubicki_Roman600600
1477.MarcinR600060
1478.Grzegorz_Bączek590059
1479.geneo590590
1480.adriana123595900
1481.skol490049
1482.Pecherska_Agnieszka4803810
1483.kaphis474700
1484.Gleinert_Karolina460460
1485.Dendrophilus440044
1486.Editche420042
1487.Górska_Jadwiga420042
1488.KrystianJan400040
1489.Bajkowski_Bartosz4003010
1490.Dubiczyńska_Maria390039
1491.Marek_Wysocki390039
1492.Marek_Krzyżanowski380038
1493.agatek1806380038
1494.Adam_Leszczyński360036
1495.jkdobro353500
1496.Seba_Piotr3214162
1497.jbstruzik290029
1498.k_skrzyp280028
1499.andrzej2511250025
1500.andrzej_baran240240
1501.Antolak_Olga150015
1502.bulledesavon140014
1503.Maksymilian_Rzemiński5005
1504.kujawa_cezary2200
1505.digajewski2110
1506.TomsKi19851010
1507.rick.zalewski1100
1508.geminioctavia1100
donate
Online: 38, ver. 1.71 © 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::