geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 27.841.26814.473.7079.176.3444.191.217

1.Danecka631.857346.204203.38682.267
2.bozenabalaw606.876349.981194.67362.222
3.Incognito572.630335.831150.69286.107
4.Jabłoński_Edward564.062308.297190.44165.324
5.Wojciech_Liśkiewicz532.428284.353157.89890.177
6.janusch456.709254.797157.82244.090
7.Basia_W422.591222.195160.93139.465
8.eliza1952385.376216.198117.02152.157
9.mmaziarski367.215134.791182.71449.710
10.jackun353.967176.003111.15666.808
11.danisha332.253148.758142.66540.830
12.Michał_Golubiński278.578149.00484.83144.743
13.Misiewicz_Elżbieta277.412141.153104.68031.579
14.jerzy_nowosielski276.496134.12488.21654.156
15.Sobieraj_Ewa275.204155.45484.38035.370
16.Skrzypczak_Bogumiła266.306142.08789.34834.871
17.urszula_swierczynska252.575146.78976.53429.252
18.WZI247.259183.02622.59141.642
19.bazie236.523131.99277.34627.185
20.Turek_Bożena232.859124.53882.59325.728
21.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
22.Tylingo_Bozena221.744114.25575.14232.347
23.halina192.112105.51566.49320.104
24.Izabela_Czaplicka190.50391.50273.92125.080
25.Ciesielski_Marcin189.67679.97159.49950.206
26.mteresa176.04787.06369.39019.594
27.Rafał_Albiński175.14284.83447.68542.623
28.Czarkowski_Jarosław171.20192.57253.87024.759
29.magnowa168.01795.15454.47918.384
30.Marek_Delert167.96176.28373.12318.555
31.Myslinski158.75999.82944.48414.446
32.jurekzur158.45386.49753.40618.550
33.Krystyna_Stanisławska152.53076.78553.47922.266
34.nowak142.51875.60641.27125.641
35.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
36.asska1139.10174.72950.12414.248
37.igoriosso137.97369.56041.81826.595
38.WaldemarChorążewicz135.12442.98151.36340.780
39.Krystyna_Malik133.42074.93443.63014.856
40.GTG_Silius_Radicum128.54717.1672.104109.276
41.K_Zochniak126.77447.96636.21442.594
42.Wilfried125.69468.08442.28915.321
43.Barbara_Kubcka122.92360.79746.04516.081
44.gz1411122.66367.67041.85313.140
45.Majewska_Renata118.13071.95634.93111.243
46.krzysztofjach1113.94659.30740.75813.881
47.Berens_Jan113.50458.44630.23824.820
48.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
49.JZI112.24658.19338.60315.450
50.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
51.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
52.ArturWilkicki109.27256.14129.35723.774
53.Steamroller_Fly107.35464.70030.84111.813
54.marta1044107.14544.41729.88632.842
55.jorgus06104.97161.06528.90914.997
56.Tomek_Bogiel102.90962.04230.35210.515
57.DorotaK99.50558.84826.97913.678
58.Jegier99.41949.09935.85014.470
59.ChmielowskaAnna97.95248.78024.17924.993
60.Kośnik_Krzysztof97.77258.63930.1738.960
61.dRob97.53454.56529.45713.512
62.mziel96.34951.46225.10119.786
63.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
64.JanKontek95.38567.42919.4578.499
65.bkrajewska94.61547.97133.28213.362
66.kabe091.13445.39036.5559.189
67.MarylaW.90.96034.23239.59417.134
68.Wlodzimierz_Macewicz90.81752.45924.26814.090
69.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
70.Kaczmarek_Aneta88.12760.22311.18116.723
71.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
72.Koprowski.Jerzy85.85136.65534.59714.599
73.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
74.RoPson84.20843.66429.98710.557
75.pronobis82.25333.29642.9635.994
76.alus81.69531.73729.01720.941
77.Dębowski_Józef76.42542.39825.7658.262
78.szubog76.05240.72626.6138.713
79.kotik774.80232.74819.74422.310
80.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
81.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
82.przodkowie.com74.031047.36326.668
83.Kamila_Szymankiewicz73.07119.37650.9982.697
84.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
85.Sludkowski_Darek70.46835.25124.61610.601
86.Gośka70.39327.74736.4566.190
87.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
88.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
89.Maryla_Celmer67.96530.16631.0446.755
90.Nikołaj67.5268.89643.44915.181
91.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
92.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
93.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
94.aniaosin63.45936.97320.2016.285
95.GRAZYNECZKAAA62.66918.33219.79624.541
96.AniaS62.34430.72623.2628.356
97.karabowicz_radek61.02631.54423.3586.124
98.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
99.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
100.Jozef1159.45725.54018.83415.083
101.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
102.magda_lena56.69730.65118.4247.622
103.Czerkawska_Ewa56.42635.90419.848674
104.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
105.milosz56.12918.45020.28617.393
106.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
107.grammy4311655.73429.52719.8216.386
108.JMrozowski55.72338.80211.5755.346
109.Grażyna_Przybysz54.89621.08128.0065.809
110.Wojtowicz_Danuta54.02727.35018.5968.081
111.Krystyna_Domańska53.84327.67617.0559.112
112.aldonalata53.48326.39219.0528.039
113.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
114.Wilnianka52.48424.44621.8366.202
115.olerys52.31228.20515.1848.923
116.Mania5352.26535.70011.6284.937
117.MGieras52.01228.23416.5807.198
118.Maślanek_Joanna51.67728.41217.4495.816
119.Kornelia_Major50.91026.43614.6379.837
120.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
121.angap50.23623.47519.5627.199
122.kate10349.86425.00516.6398.220
123.mwpkk48.80424.73718.8025.265
124.peters48.42728.09314.4705.864
125.frisgaard47.93825.28414.1548.500
126.Gadecki.Bogusław47.93318.52318.19811.212
127.krambud47.50815.32124.1937.994
128.Rafael46.87626.08713.4267.363
129.Kasia_Marchlińska46.33040.4305.81981
130.katnal45.67126.31413.9075.450
131.Aleksandra_Piętak45.56823.29717.4074.864
132.janden45.53324.22815.8135.492
133.Ilona_Gieras45.34025.56613.6456.129
134.Popkowicz_Bronisław45.16223.41215.3136.437
135.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
136.Lichtblau_Dariusz44.69325.11114.2795.303
137.MagdaT44.36023.13015.8375.393
138.Brozek_Oskar44.18521.96412.4829.739
139.Bożena_Prymus43.65219.73616.1767.740
140.tomekpn43.57520.14617.0486.381
141.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.09418.43219.4655.197
142.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
143.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
144.Krycha41.98427.9028.7295.353
145.artekm41.39329.3537.9594.081
146.dzicz41.27712.65911.82216.796
147.janocha141.13221.3638.52211.247
148.maed40.59623.02711.3106.259
149.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
150.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
151.Gordiasz40.4791.18639.2930
152.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
153.Krasieńko_Rafał40.13722.86413.3093.964
154.jur58boz40.04920.73916.3612.949
155.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
156.Janusz39.85114.84921.2233.779
157.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
158.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
159.ozanka38.54720.08513.4105.052
160.annarenata38.42422.11611.3764.932
161.Gawlik_Andrzej38.08319.30511.3027.476
162.moyra77737.67019.73810.5087.424
163.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
164.mlawiak37.41422.04510.2705.099
165.MariannaF37.26720.61812.4364.213
166.piotrpola37.00819.60813.3684.032
167.Wieros36.83820.40012.7813.657
168.tomes36.80413.81616.8556.133
169.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
170.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
171.Romanowski_Piotr36.14214.99414.0307.118
172.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
173.Sznober_Barbara36.0608.3626.77520.923
174.BasiaR35.81918.78714.0792.953
175.sloniatko6035.66224.3643.7057.593
176.Anna_S35.57527.2985.5782.699
177.kolokolo35.55319.15513.2823.116
178.bandziorek35.0792.34331.975761
179.Koluszkowski_Henryk34.96119.53410.4664.961
180.gregorry195334.94322.3318.2554.357
181.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
182.Baciński34.80013.1719.16012.469
183.mmoonniiaa34.68817.77714.7922.119
184.Ma_Sza34.21515.51112.4226.282
185.Ela_Ginalska34.06718.20711.7844.076
186.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
187.Wioletta33.4466.23926.496711
188.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
189.miras12133.27623.1917.3102.775
190.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
191.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
192.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
193.stanisław4832.96223.9106.4942.558
194.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
195.jarekrad32.33217.51911.6743.139
196.zbyszek.p7032.08114.60514.0093.467
197.PabianAus31.86314.77413.8413.248
198.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
199.Bugajska_Joanna31.75115.15210.9175.682
200.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
201.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
202.Gałkiewicz_Urszula31.0823.50122.4455.136
203.GZuzak30.65318.4899.3902.774
204.angoss30.59717.6289.5823.387
205.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
206.aerbert30.23918.6646.9064.669
207.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
208.Sloniasz30.15816.6599.9223.577
209.Bibi30.10914.94511.3903.774
210.Rozenau_Adam30.04016.91713.1230
211.mariola6129.3565.83217.8545.670
212.sowa7329.27817.5317.9593.788
213.GrzeS28.89113.44511.1744.272
214.kujawiak28.54916.5019.3772.671
215.Krzysztof_Gruszka28.46715.03112.0111.425
216.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
217.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
218.Stradowski_Jacek28.02119.2904.7054.026
219.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
220.adamhen5527.40013.64210.0923.666
221.Borkowski.Wojciech27.18713.60610.8502.731
222.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
223.jerkre27.06515.1749.4042.487
224.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
225.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
226.Skolimowski_Tomasz26.77511.69311.6893.393
227.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
228.m_jaro26.48215.2205.9615.301
229.sarna21526.44417.4535.4803.511
230.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
231.Mamaj_Jan26.28118.2734.0463.962
232.kamilo8626.09211.53313.774785
233.Albin_Kożuchowski26.08216.7005.9043.478
234.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
235.Dąbr_Włodek25.97816.5577.4911.930
236.hannaostoja_swierczynska25.82514.5308.6092.686
237.ATUIN25.63913.0409.0123.587
238.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
239.artur.kozminski25.54915.3856.6493.515
240.Piotr_Romanowski25.27410.2246.9228.128
241.kucz_agnieszka25.27316.1306.2112.932
242.Olik25.26912.4109.4603.399
243.Raciborski_Marek25.23624.893106237
244.Adamiec_Walenty25.12813.9348.9142.280
245.Yerma25.05513.8748.1882.993
246.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
247.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
248.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
249.Petrax24.62812.70710.2971.624
250.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
251.Berendzik_Malgorzata24.54613.5717.6793.296
252.DorotaP24.33615.3367.0031.997
253.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
254.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
255.kawal23.78315.5394.1994.045
256.Jagielski23.75811.9988.6393.121
257.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
258.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
259.iwomi23.19613.8698.2131.114
260.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
261.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
262.Niemirski22.76910.23910.0782.452
263.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
264.Stasiak_Michał22.68012.7527.7942.134
265.SylwesterMalicki22.67014.1246.1732.373
266.ela_cwiklinska22.46413.5907.4881.386
267.Szczepaniak_Tomasz22.40815.5474.2562.605
268.mena_u22.23711.2629.9121.063
269.piotrsm22.12513.3826.2902.453
270.Sroczyński_Włodzimierz21.89821.89800
271.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
272.hania21.71311.1677.9692.577
273.walet21.66614.3876.405874
274.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
275.kat_pas21.4759.3939.9002.182
276.krupabeata21.46510.6567.6433.166
277.pgorzad21.41911.0997.8962.424
278.kaskam21.38112.7484.7893.844
279.Suska_J21.27411.9006.9952.379
280.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
281.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
282.bisiza20.90616.2183.2321.456
283.Daniel_Leszczyk20.89211.2567.1912.445
284.kronerhalina20.85611.8377.8441.175
285.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
286.kulsob20.43711.5066.5762.355
287.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
288.Marciszewska_maria20.3818.4507.5784.353
289.Jules20.36611.6295.5203.217
290.Nastian20.3234.05112.0834.189
291.arborpl20.28111.3546.6562.271
292.krzaja20.13213.0165.3431.773
293.Domirka20.07310.4826.6462.945
294.grzesm19.9619.6946.0614.206
295.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
296.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
297.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
298.aligatormp19.90019.90000
299.krysmag19.8506.3859.7163.749
300.ula1119.8349.7807.3452.709
301.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
302.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
303.krzysztofklemens19.57411.1761.7116.687
304.Bogusław_Woyciech19.54811.1965.2703.082
305.michal7219.5309.9217.5252.084
306.Projekt_OPI19.50511.4006.0482.057
307.halina4419.49211.9345.4592.099
308.angie19.41818.7300688
309.x_hanna19.39210.6195.9832.790
310.Stachwiuk_Elżbieta19.34312.3213.7043.318
311.margit19.3127.59110.4441.277
312.czarnuszewicz_bozena19.19310.0256.8042.364
313.arletaso19.14011.8162.6704.654
314.Walczak_Marta18.99110.3255.2393.427
315.Wojciechowska_Ewka18.70311.6155.3121.776
316.beata_anna118.6736.05411.5671.052
317.barbarag.18.65513.75504.900
318.Strojczyk_Waldemar18.63910.6735.8272.139
319.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
320.marek_kondrat18.39916.2491.613537
321.B_Boa18.3618.4337.8682.060
322.agnieszka599518.3275.9425.6946.691
323.Lag200018.1467.3498.6772.120
324.Mieżyńska_Danuta18.1038.2877.4302.386
325.kasia_wilcz17.9759.2828.215478
326.magdalena7217.9309.1976.6952.038
327.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
328.J.Borycki17.7988.8426.7212.235
329.Kołpacka_Anna17.7476.22910.4581.060
330.romanburczyk17.68110.0115.5482.122
331.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
332.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
333.jmzolt17.5588.1705.0284.360
334.zetka17.4959.6635.7282.104
335.beatab17.4798.4712.6686.340
336.bodzio5417.4279.8664.4543.107
337.grara17.39610.4305.1081.858
338.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
339.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
340.karolinaw17.2248.5705.2373.417
341.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
342.Gospel17.15910.2114.9012.047
343.karol44417.1289.9155.5551.658
344.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
345.elżbieta17.03010.4002.9843.646
346.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
347.lidia195417.01517.01500
348.Jado16.93510.9884.8491.098
349.vitoo16.87611.5541.6123.710
350.Andrzej.P16.86414.1751.921768
351.Juszyba16.85111.4513.5211.879
352.julka6616.83611.3134.2771.246
353.Yskelo16.6887.8283.3375.523
354.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
355.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
356.sieruga16.5615.7957.5713.195
357.joanna8416.48610.3214.5281.637
358.marekamin16.48513.7521.763970
359.ew_mar16.38710.6134.953821
360.dorotan16.2411.4476.3538.441
361.Bednarczyk_Kamil16.1755.6206.9193.636
362.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
363.Inula15.9527.8686.5281.556
364.Jakubas_Eugeniusz15.9297.4435.7992.687
365.olaf1715.88611.0733.3581.455
366.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
367.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
368.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
369.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
370.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
371.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
372.barbara_barbara15.5528.0684.5482.936
373.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
374.marekn12415.5348.3545.4931.687
375.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
376.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
377.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
378.rdet15.0986.3963.8744.828
379.Adalbertus15.073011.2543.819
380.Leszek12815.05412.40302.651
381.kasiek14.9827.3614.8282.793
382.Lenaar14.91313.0465131.354
383.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
384.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
385.Wiśniewski_Adam14.7787.0635.2502.465
386.m_gry14.6838.4083.2213.054
387.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
388.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
389.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
390.maluszycka14.4367.8804.5102.046
391.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
392.luigi3714.2578.1063.8052.346
393.krzypov14.1497.7582.2264.165
394.elgra14.12911.2981.931900
395.ztelega14.0977.6934.8881.516
396.dombas13.8692.7849.4091.676
397.Brudka13.8546.7274.7822.345
398.Borchardt_Urszula13.8447.9904.3081.546
399.Jason852413.8281.7394.4917.598
400.Schaetzlein_Michael13.813338013.475
401.wojtstyp13.7399.5783.0701.091
402.Walder_Wisława13.6744.89708.777
403.Rafik000213.5325.0347.2771.221
404.agac13.4836.5161.6665.301
405.Sławiński_Jacek13.4535.5245.2852.644
406.marjolena13.3974.7546.8681.775
407.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
408.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
409.MMar13.3016.9884.7641.549
410.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
411.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
412.Agata_KJ13.1566.7824.7951.579
413.Irena_Kaczmarek13.0846.1885.7221.174
414.Piachu213.0579.0291.2632.765
415.Urszula_Pogoń12.9635.0421.8036.118
416.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
417.hal.ka12.9579.4102.951596
418.Czyżewski_Bartłomiej12.9458.3182.5072.120
419.gaolcia8612.8231.0627.9833.778
420.Obidka12.7796.3234.3712.085
421.ToniR12.6726.4182.5253.729
422.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
423.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
424.Jazzek12.38712.38700
425.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
426.Hening12.3709.3822.201787
427.griszka5012.3189.2762.97369
428.opol12.15711.481396280
429.kozlowskiw11.9556.9043.8811.170
430.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
431.dorocik13311.8747.4972.9741.403
432.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
433.sbasiacz11.7395.8243.5612.354
434.Magdalena_Smolska11.63010.96114655
435.MagiQ11.6208.4301.0592.131
436.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
437.basiula11.4895.7113.1292.649
438.brulion11.3812.6328.71237
439.Marcin_P11.3621.8418.2761.245
440.jacwes11.349011.3490
441.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
442.Michał_Kazimierz11.2531.5507.2072.496
443.nuernberg11.1687.0561.5602.552
444.tobi11.1676.3593.5211.287
445.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
446.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
447.maciejowski11.0774.3283.9332.816
448.Purski_Jan11.0094.9586.0510
449.Rutar11.0055.8092.8762.320
450.KPM11.0015.7783.4201.803
451.krysta_s10.9635.4244.0381.501
452.historyk9910.9364.4303.7782.728
453.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
454.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
455.kubakpro10.6266.0653.905656
456.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
457.rencr410.5586.2391.8482.471
458.zbzukowski10.5085.3723.9631.173
459.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
460.Emkael10.3516.6472.0781.626
461.szczelba110.3515.3583.9701.023
462.Kucharro10.3014.6454.3201.336
463.donchichot10.2885.0622.9922.234
464.maria112m10.2443.7475.2261.271
465.szczesna10.2435.4264.332485
466.Alinka10.1315.2643.6771.190
467.mariola071110.07007.5562.514
468.mariuszek6910.0612.9643.7573.340
469.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
470.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
471.Marzanka9.8464.7414.150955
472.kasejuka9.8356.0622.6911.082
473.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
474.Oleszka9.7993.0686.027704
475.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
476.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
477.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
478.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
479.magat19.61709.6170
480.Genowefa9.6093.2505.771588
481.Matuszewska_Magdalena9.5454.6023.8701.073
482.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
483.Lukasz_Fajfrowski9.5035.7932.4341.276
484.Ula_W9.4466.8442.189413
485.miremik9.3725.0063.2821.084
486.annakt9.1994.3473.3151.537
487.aeroseek29.1816.5721.4191.190
488.Witold_Trzeciak9.1035.2472.8291.027
489.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
490.OlaH9.0636.2892.104670
491.maja678.9504.4023.709839
492.Darek_Kiliszek8.9504.5543.576820
493.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
494.Agnieszka_Wójcik8.9064.8013.107998
495.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
496.aktawres8.7506.84701.903
497.Małgorzata20058.72407.2331.491
498.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
499.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
500.Majtka_Łukasz8.6051.14307.462
501.SILAM8.4966.1782742.044
502.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
503.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
504.marzanna1758.4041.4194.0762.909
505.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
506.Odrowąż8.3644.7992.616949
507.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
508.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
509.madzia3278.2587.7790479
510.Kwos8.2585.9831.0451.230
511.badur8.2214.3222.8631.036
512.pbasik8.2194.7933.083343
513.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
514.PawS968.1961.0565.9571.183
515.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
516.monika.wałuszko8.1834.2463.262675
517.Grabis_Mirosława8.1478.14700
518.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
519.Artur598.1135.6401.1921.281
520.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
521.Lubryk8.096317.340725
522.krak2108.0732.6474.567859
523.papakulka8.0546.3801.122552
524.J1anka8.0006.784896320
525.SebastianS7.9527.0299230
526.MIRMAZEK7.9247.7910133
527.ewakuszlik7.9065.0642.423419
528.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
529.Garnek_Jarek7.76506.795970
530.sekutnica7.7467.74600
531.RobertC7.7407.74000
532.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
533.Kacper_Czerwiński7.7064.1872.665854
534.anusia16107.6875.42702.260
535.NS_Jurek7.6823.9952.821866
536.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
537.Joculus7.6216.6550966
538.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
539.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
540.Lasocki_Wiesław7.4853.8272.3641.294
541.Janiszewska_Janka7.4803.8872.780813
542.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
543.HalinaLitka7.45907.4590
544.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
545.pawko2237.3663.3981.6212.347
546.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
547.anton_burza7.3016.149527625
548.Lange_Jerzy7.2983.05404.244
549.przeski7.2503.71303.537
550.wmacoch7.2444.8171.779648
551.Król_Majewska7.2353.97403.261
552.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
553.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
554.Anetta_727.2003.7232.730747
555.kziecina7.1657.105060
556.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
557.craft7.1475.0411.553553
558.Robert12027.1313.3142.1241.693
559.A.Kuba7.0084.4841.925599
560.kasiema6.9934.8562.1370
561.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
562.krzan6.9353.9021.2761.757
563.rjancz6.9232.8203.473630
564.T_Chamerski6.9051.8762.3382.691
565.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
566.Teerose6.84504.2572.588
567.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
568.62_6106.8184.1621.709947
569.charston906.7796.77900
570.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
571.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
572.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
573.basik6.7074.82601.881
574.tonffillka6.6883.8412.120727
575.naplopo6.6853.1925282.965
576.poschadel6.6622.2273.4021.033
577.ELADAB6.6514.0701.818763
578.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
579.Jadwiga_Sibirska6.6363.8046712.161
580.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
581.graffik6.6082.8833.7250
582.barbara19476.6042.2069973.401
583.Livia_Ditto6.5984.9691.458171
584.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
585.GrzeSwier6.4894.5213121.656
586.kulig326.4453.2072.504734
587.mira_wiech6.4093.7672.335307
588.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
589.Stando_Piotr6.3574.32402.033
590.Paula2576.3363.0052.980351
591.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
592.mirst6.3153871.7974.131
593.jansz6.2963.5261.976794
594.GG_Grudzien6.2956.1799224
595.aaricia1046.2653.6621.757846
596.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
597.Janka286.2374.5781.043616
598.rybecka6.2236.22300
599.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
600.neumann6.1315.116557458
601.Aleksandra_VanBever6.108006.108
602.Sławek_Binczak6.04206.0420
603.lukas495.9983.7541.708536
604.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
605.janinka275.9453.7701.784391
606.Lewandowicz_Adam5.9323.1671.6501.115
607.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
608.Janusz_Kielak5.9064.598461847
609.rawli5.8762.4992.3111.066
610.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
611.keresz5.8235.36136894
612.grabkk5.8153.3322.4830
613.Grażyna.K5.7615.76100
614.Socha5.7254.703873149
615.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
616.pawel_tk5.6171.6323.9850
617.Stefańczyk5.610005.610
618.Kira5.6072.3723.2350
619.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
620.marzenska75.5102.6532.102755
621.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
622.Machnik_H5.4752.8792.323273
623.kiniastr5.4695.46900
624.Marek-L5.4451.0163.634795
625.Aga_Brz5.4262.6132.364449
626.bachach5.4249783.473973
627.jakozak5.3833.3251.604454
628.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
629.malkam2555.3523393.2231.790
630.jarumasta5.3512.8909341.527
631.arnel5.3194.1421131.064
632.kkurys5.2945.29400
633.Beata655.2822.6261.918738
634.Ewa_Tańska5.2783914.8870
635.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
636.vicek19785.2542.7681.887599
637.Ulcia_d5.2443.3241.85268
638.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
639.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
640.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
641.dorotakw5.1802.7051.996479
642.Malgonia5.1512.4982.056597
643.bezet5.1332.9531.962218
644.Bartek_M5.1333.0542.0790
645.Obałek_Jacek5.1303.0161.884230
646.imagines5.1174.0511.0660
647.Uszyńska_Hanna5.0852.2372.068780
648.tomczyk5.0793.43501.644
649.DankaW5.0791.5553.181343
650.annaurban5.0605.06000
651.broż_ka5.0501.1082.4911.451
652.Włodzimierz5.0303.440780810
653.rendziojaroslaw5.0212.6181.485918
654.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
655.Felberg_Sławomir4.9702.6751.704591
656.Katarzyna_714.9694.947022
657.wojtek234.9054.90500
658.poszukiwaczka604.9003.770944186
659.keret4.8672.7562.01893
660.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
661.Stanikowski4.8083.594904310
662.pawkos834.8044.80400
663.Sz_Joanna4.7973.551830416
664.iksdar4.7912.5671.742482
665.manyek21124.7334.73300
666.ahalaburda4.7246733.523528
667.tyburski4.723004.723
668.mastalerz4.7022.4321.835435
669.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
670.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
671.RyszardSys4.6874.4422450
672.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
673.Chrzanowski_Stanisław4.6722.6581.486528
674.WPawlica4.6692.4531.655561
675.Mirek19004.6233.1451.014464
676.Kocoń_Leszek4.60504.020585
677.Mustad4.5892.7531.8360
678.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
679.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
680.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
681.Krystyna_Moćko4.563552.2272.281
682.Forma_Eugeniusz4.538004.538
683.Eder4.5342.5971.758179
684.Majcher4.5322262394.067
685.mejpien4.4441.4512.330663
686.Zubrzak4.4362.1766201.640
687.PiotrG4.4212.7541.457210
688.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
689.Grażyna_Wójcik4.4052.76701.638
690.monikab4.3411.5127602.069
691.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
692.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
693.barbarafasiczka4.2714.27100
694.Rozmysłowski_Marek4.2662.876786604
695.Robert14.2302.764841625
696.labarnerie4.2152.3521.423440
697.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
698.DanielPratt4.2073.21492568
699.karolszotek4.19373603.457
700.Ania_Witkowska4.1862.820928438
701.mglinkow4.1781.0272.890261
702.Scowron4.1552.7101.38560
703.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
704.andziulam4.0601.1412.382537
705.pawel.dyda4.0551.8839141.258
706.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
707.OlszewskiD4.0451.1502.754141
708.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
709.prazmowska4.0382.1491.491398
710.EwaH4.0352.0726911.272
711.aqkis4.03502.4251.610
712.robi1123.9932.4491.106438
713.amarylis393.9863.98600
714.BogusławBykowski3.9612.475935551
715.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
716.loknok13.94602.4891.457
717.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
718.Bogus_Kuć3.9292.2801.57277
719.jozek3.9211.5761.851494
720.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
721.ewastepien3.8201.9821.464374
722.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
723.Magroski493.8033.60310991
724.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
725.susic3.7803.78000
726.marla3.7721.8781.477417
727.JMarchewka3.7723.77200
728.GosiaLemanczyk3.7482.772539437
729.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
730.Bednarek_Edyta3.6811.8401.404437
731.Annetti3.6742.0501.270354
732.mirkania3.6742.502924248
733.nicky3.6723.258245169
734.Sochers3.6512.169771711
735.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
736.Teodozja3.6042.2151.032357
737.tosia513.5913.59100
738.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
739.kwiech3.5753.57500
740.marcinpt3.5649542.035575
741.anna12643.5363.1114250
742.marwro3.5153.51500
743.asdmjs3.5002.490669341
744.Kempisty_Anna3.49202.819673
745.Kolank03.4733.1613120
746.ska83.4583.45800
747.Karbowska_Marianna3.4442.463635346
748.Marcin_Z.3.4392.8690570
749.WiktorK3.4103.41000
750.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
751.RobertGóra3.4021.9001.128374
752.a.badowski3.3911.7551.349287
753.ambrozja1003.3572.284695378
754.Kapelus3.3512.4588930
755.robert.kantorek3.3421.0062.3360
756.olenski_jan3.338003.338
757.ewab.3.3352.541612182
758.Darq3.3133.31300
759.bialy203.3072.374350583
760.krybas3.2982.143916239
761.Dampc_Kasia3.2802.7000580
762.ostrowiecki3.2772.7924850
763.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
764.leszcz3.2581.600817841
765.MonikaNJ3.2531.0062.083164
766.Pietkun_Karolina3.2443.24400
767.jareczkisz3.2361.8781.079279
768.kasiamon3.2271.2491.521457
769.Lukrecja3.2211.5231.272426
770.aisa3.208003.208
771.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
772.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
773.Lipka_M3.1852.290407488
774.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
775.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
776.Dane_Kasia3.158103.157
777.halmarki3.156003.156
778.Mimzy3.1441.7041.147293
779.annapytel3.1308481.970312
780.jertom3.1053.10500
781.jarekmadej3.0991.717978404
782.Olczyk_Paweł3.0841.7251.032327
783.tomekov3.0811.4893311.261
784.kasik5003.0661.881852333
785.Tadeusz_Pilat3.038003.038
786.andrzejs323.0343.03400
787.EdwardB3.0313.03100
788.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
789.dorpaj3.0181.826621571
790.Urszula493.0143.01400
791.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
792.kimar112.98212.9810
793.alwierzba2.963002.963
794.Gawski_Marcin2.95402.9540
795.piotr_nojszewski2.9441.576560808
796.ryszardgarncarek2.9401.5731.055312
797.majkuss2.9341.298929707
798.Kostkowski2.91696201.954
799.drrejment2.91501.7861.129
800.michalina1802.8951.654864377
801.JolantaN2.878212.040817
802.robin0002.87758902.288
803.adiglowacki2.8512312.59525
804.grad2.8501.5941.2560
805.wld_lan2.8442.02156767
806.projektpodlasie2.8262.0060820
807.Durka_Stanisław2.8232.82300
808.Tajgete2.7971.542955300
809.jbaginski2.7931.336937520
810.Krzych.K2.7911.6071.024160
811.beatpatt352.7771.4211.006350
812.Markus2.7691.51601.253
813.Margaret_Stas2.7662.76600
814.lechkar2.7512.028145578
815.wojtwk19122.7391.651858230
816.Jankowski_MA2.7291.69001.039
817.Miraś_Ireneusz2.719002.719
818.Edmunda2.7181.0931.6250
819.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
820.MonikaS72.6981.2801.162256
821.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
822.george2.6782.67800
823.jolantaw2.6631.695663305
824.martyna_j2.65780001.857
825.monika_kurek2.6421.5481.0940
826.Marianna_Różalska2.6311.496695440
827.Irena_Monika2.6095326291.448
828.Madzik882.6078431.564200
829.berfel2.6061.469836301
830.Gosia2532.5962.4887830
831.ina2.5962.59600
832.Lukasz_Kuc2.5822.58200
833.gruszczyński2.5791.422870287
834.Franek232.5581.367861330
835.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
836.zawbor2.5501.305968277
837.jperkowski2.5392.53900
838.grzesław2.5311.368821342
839.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
840.astraIII2.5251.677387461
841.tg3a2.5227481.440334
842.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
843.annape2.50802.303205
844.misty692.4922.14525493
845.beatabistram2.4811.312242927
846.gbryk2.4771.268949260
847.JustynaS2.4752.47500
848.KasiaD2.4702.47000
849.Misztal_Ewa2.4671.299962206
850.Maj_Paweł2.4652.46500
851.hagna112.4631.7920671
852.krzysf772.4578584061.193
853.Joel_S2.4412.44100
854.Katrinson2.4291.388720321
855.CaramonM2.427002.427
856.Miazek2.420983848589
857.teresaklosinska2.4121.60979013
858.bronislaw_wenta2.4012.2771240
859.Rosslyn19882.39001.641749
860.marrta2.3791121.548719
861.MagdaBilska2.366002.366
862.betka392.36002.3600
863.kokorzyc2.3561.460625271
864.Hałat_Anna2.35202.103249
865.snemelk2.3431.1331711.039
866.Kafar_Marita2.3261.296812218
867.Farmer19792.3221.272756294
868.anytram2.3191.0291.067223
869.jusyd2.3171.271760286
870.Terluk2.29796301.334
871.dzelka872.2941.241848205
872.hykiel2.28502911.994
873.adrian.kaszubski2.2832.28300
874.DorotaL2.283002.283
875.Tomasz_Struk2.275830450995
876.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
877.Banasiak_Antolak2.2511.194779278
878.EANWhitson2.2461.113781352
879.BogdanB2.2411.216886139
880.los_wiola2.2381.23397827
881.flo_ag2.2159421.19875
882.walkip2.206002.206
883.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
884.Ewa_Prejs2.187963951273
885.urbananna2.1622.16200
886.klaudia1996232.1451.229668248
887.kammp2.1391.156766217
888.mago24102.1311.172729230
889.Pitlab2.126266918942
890.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
891.Cynthia_Witt2.0749951.01960
892.Nowik_Grzegorz2.07305771.496
893.bzdrodow2.0712568071.008
894.osaczony302.0622.06200
895.Sadaj_Ziółkowska2.0511.1738780
896.nenufar422.04801.297751
897.Kozera_Piotr2.04101.441600
898.compnet2.0404502801.310
899.BNowak2.0341.4020632
900.Jarosz_Adrian2.0312.03100
901.efunia2.02402.0240
902.Ivojag2.0226631.012347
903.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
904.ewa.okoniewska1.9969161.0800
905.kasiulek1.984925864195
906.morloth1.9761.97600
907.tomnow1.9751.97500
908.annastregiel1.9671.374319274
909.DariuszHeręza1.9600996964
910.valdeq1.9321.047625260
911.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
912.redie1.9161.177250489
913.nieznalski1.9141.060632222
914.inez1.9133911.5220
915.kulik_agnieszka1.91195198862
916.kipikasza1.9101.91000
917.xtedek1.9091.15022737
918.AM_Kalski1.8951.195451249
919.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
920.yoake1.885889832164
921.anulka241.8831.58425346
922.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
923.Witecka_Magdalena1.8741.042654178
924.JPool1.8731.057624192
925.sj_sj1.8712821.5890
926.sandy10m1.870001.870
927.terciak1.8691.130554185
928.apogorzelska1.8561.188458210
929.przemek_m1.8541.005674175
930.joanna_mironczuk1.85306061.247
931.pbacik1.849001.849
932.Akszeingar1.8371.7211160
933.Barbara_Domagała1.8341.83400
934.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
935.madzmatron1.80901.8090
936.Woyass1.796838492466
937.KRutko1.7859348510
938.agusja11.783989602192
939.krzyosiek1.7831.78300
940.anowi19581.7501.294296160
941.mar_markiewicz1.74701.66186
942.Ciszek_Artur1.7461.170447129
943.anamorf1.730723801206
944.JSamborska1.717001.717
945.AgnieszkaK1.7121.003548161
946.RyszardT1.709873638198
947.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
948.Sobol741.701831673197
949.krzyko1.6976801.0170
950.lukasz.hyrchel1.696001.696
951.Elżbieta_Piwińska1.691892627172
952.pawełKa1.6911.5801110
953.Psikus_Elzbieta1.691885358448
954.labuska791.6915031.13850
955.StraszMarek1.675886582207
956.Horg1.6721.029418225
957.wicy1.6561.2264300
958.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
959.Orlik_Ala1.64401.6440
960.Slawek_Wojsa1.6422531071.282
961.guzia281.629592932105
962.Batory_Marcin1.622785655182
963.Boroch_Marek1.6211.4740147
964.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
965.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
966.Ewa_Hus1.6140920694
967.Luziński_Marcin1.614602226786
968.camel531.614596909109
969.maria.j.nie1.60701.6070
970.marlena12061.6021.4998815
971.grohel41.599842618139
972.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
973.piotrowski791.5972522811.064
974.Macsud1.5954591.07363
975.alahal1.5911.59100
976.Andrzej_Welsberg1.583925492166
977.kdgs1.5781.4270151
978.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
979.ZofiaWichtowska1.542001.542
980.JanczewskaM1.5381.0010537
981.Wiesła_Bartosik1.538698662178
982.Szalomszalom201.537786598153
983.Sikorska_Izabela1.53601.5360
984.Jerzy_Molski1.5369640572
985.Witkowska_Ewa1.5262932171.016
986.Płowik_Hubert1.523210888425
987.kolaczkowska1.523823513187
988.KesslingAnna1.522822481219
989.maria.mazur1.514662635217
990.mholy1.5137527610
991.romano581.507354870283
992.dasobierajuk1.493645710138
993.GąskaMariusz1.49001.378112
994.Joanna_Januszewska1.4881.48800
995.walinska.ewa1.48683762920
996.norbibuu1.4801.48000
997.IrenaZGB1.477807512158
998.mierzyce1.472593723156
999.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1000.Elik7001.4611.46100
1001.tatarak311.4511.45100
1002.mwpch1.447742361344
1003.RoRo5001.447001.447
1004.Kyjania1.44301.4430
1005.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1006.KostekP1.426794459173
1007.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1008.konradus1.41101.4110
1009.rybolow1.3971.22467106
1010.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1011.Marcin_Śnioch1.385636554195
1012.Krasowska_Katarzyna1.376710500166
1013.Mariola_Hadryś1.373542649182
1014.dstancel1.3711.37100
1015.Krzysztof_Maszkowski1.3691.36900
1016.wasiliki1.36301.3630
1017.anna_wiśniewska1.357469280608
1018.Joanna521.34801.034314
1019.vnukinga1.345768460117
1020.worwag1.342001.342
1021.sierszeng1.3381.33800
1022.Pelagiusz1.334665534135
1023.MrDzwang1.33398825788
1024.wiktor_odelsk1.333001.333
1025.Magda20001.3301.33000
1026.Darth_Simba1.327183649495
1027.AdamCA1.3241.32400
1028.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1029.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1030.achczi1.305442254609
1031.Kacperm_sz1.3001.06316473
1032.Croissante1.297703485109
1033.Vasquez1.2861.28600
1034.e_furmanczyk1.2680892376
1035.sylweczka_221.258001.258
1036.julia_natalia1.2551.25500
1037.jart1.2498290420
1038.gajus811.237771317149
1039.basia1.23401.2340
1040.olka_elka1.2310967264
1041.NikosK081.2291.22900
1042.joff1.22770847544
1043.czj1.224288778158
1044.ananke19661.219629456134
1045.Frezja471.2187454730
1046.tomkarolak1.2117730438
1047.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1048.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1049.Bełc_Paweł1.2009690231
1050.Kupis_Artur1.196743287166
1051.marzanna621.1841.146038
1052.Stęplowska_Anna1.166570251345
1053.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1054.Cel.Magdalena1.165579470116
1055.kcocyk1.16148957696
1056.Mroz_Anna1.159001.159
1057.Joniec_Henryk1.1531.15300
1058.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1059.gumisiek1.14165139793
1060.WH1.132001.132
1061.Horizon1.1311.13100
1062.basiaps1.1291.12900
1063.boena1.1219370184
1064.monikatk1.1139430170
1065.kbinka1.10801.1080
1066.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1067.tpergalo1.0945190575
1068.roman1091.084001.084
1069.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1070.Hoch_Jacek1.08101.0810
1071.Quit1.06801.0680
1072.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1073.enora1.0683657030
1074.B_Kamil1.0651.06500
1075.Dolkenty1.0651.06500
1076.wołczuch1.05979916244
1077.ewulab1.05929515515
1078.mwkmoch1.0590864195
1079.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1080.Banaś_Robert1.0400712328
1081.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1082.Haegele1.039001.039
1083.Bryś_Martyna1.033347364322
1084.Dawid991.03142756341
1085.SzaflikJoanka1.03001.0300
1086.Mirek801.03001.0300
1087.witek_mazuchowski1.028570318140
1088.MariaRągowska1.028669620
1089.psemik1.028595302131
1090.MaciaE1.02564529783
1091.Hermanos1.0021.00200
1092.ewabo99599500
1093.Al_Mia99109910
1094.meggie990669218103
1095.karasm988297129562
1096.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1097.honorata986137661188
1098.Dylewski_Adam981518353110
1099.Paulina_K9725244480
1100.krzysztof.kazmierczak967399464104
1101.adam.nojszewski96700967
1102.bibiasta965513328124
1103.Rysak_Mateusz94500945
1104.JakubRutkowski927498313116
1105.Gugnacki92500925
1106.Kuba_Wojtczak924485285154
1107.Justyna_Musiejewska92345337892
1108.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1109.urluch907445283179
1110.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1111.Boretti_Jerzy90344836095
1112.Monika_Ignatowicz901409388104
1113.radekp89500895
1114.orzechowski_m89554927967
1115.Rydzyński_Jan88708870
1116.Kasprzyk_Anna883279239365
1117.Michalak_Mariusz8825083740
1118.tylerversluis87787700
1119.Dzoanis8704614090
1120.arigato358682070661
1121.Kerysek86368016221
1122.Paszkowski86233044092
1123.a.brodowicz861488256117
1124.Hryniewicki_Paweł85808580
1125.zajączek85108510
1126.Gruszczyński_Paweł84900849
1127.ofski84148728074
1128.miedzajac8336130220
1129.jaskulka8253774480
1130.Old_Water81600816
1131.Wiktor80380300
1132.Wojtek9997983334650
1133.EngelardAneta787389242156
1134.go.sien78650919978
1135.Anna_Radziszewska78200782
1136.zuzanna78078000
1137.Cichy7774922850
1138.LavinkaTrinkelson77477400
1139.HubertLacki76807680
1140.kabzinski_lukasz76400764
1141.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1142.Wiesław_F75240329950
1143.tomaszi75075000
1144.Zarzycki_Wojtek749358289102
1145.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1146.siunek74319545989
1147.MalgorzataMat7423870355
1148.robert_duszynski73873800
1149.Monika_I737656081
1150.zmyslowska72749099138
1151.krzszcz72636630555
1152.majkey72146416988
1153.Tetiana72007200
1154.dopam715380212123
1155.BetiSzu71250815648
1156.sharacz70807080
1157.pawlowska_katarzyna70570500
1158.Amalienborg70270200
1159.LucjaZatorska69929433471
1160.Respondek_Nicole69369300
1161.kominiak69269200
1162.harufam68806880
1163.Aneta_Fisel68439321873
1164.jeczaj68168100
1165.Morawicka_Justyna6754710204
1166.jacklosi67267200
1167.Nowik_Andrzej6685589515
1168.aka8366735726446
1169.marcinguzek66642415290
1170.jorbik66622970367
1171.KDudzik6635150148
1172.pawel_k2316625470115
1173.Cwynar_Justyna6504400210
1174.Szymaniak_Piotr64864800
1175.Uchymiak_Inga642425112105
1176.Dragan63800638
1177.Marszałek_Marek63606360
1178.Yaakov76265401967
1179.katgen62400624
1180.bertha61600616
1181.matix12361306130
1182.jolanta_kulinska61300613
1183.Lewandowski_Robert61035917576
1184.tulipan12360260200
1185.Maciek_Ufnalewski594523071
1186.JoannaL59159100
1187.AlicjaSurmacka57600576
1188.Krajewski_Eugeniusz57257200
1189.Kwiatkowski57100571
1190.Skorek_A57126224465
1191.Monika_Piras56942811625
1192.tommyser56856800
1193.robbi8956500565
1194.ewa_marciniak5651164490
1195.Feltynowska_Grażyna559284102173
1196.dalcryz55505550
1197.MarMat55036012763
1198.katarzyna.niedzielko54830218462
1199.Wyszynski_K54500545
1200.Iwona_Cierpikowska54030715578
1201.sla_zeb5400314226
1202.Augusiak_Andrzej53400534
1203.Atena4153153100
1204.szmitmat52925422649
1205.Kamiński_Janusz51329416455
1206.KarolG51224920558
1207.WaldemarG49800498
1208.Ving4972972000
1209.DFydrych49100491
1210.Palusinski_Pawel48904890
1211.Marta_Chmielińska48748700
1212.marcin_kowal4873150406
1213.jarymi48404840
1214.Białobrzeski_Marek48200482
1215.Izis47500475
1216.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1217.ask47100471
1218.Dulski_Roman47000470
1219.Grodzieński_ZI46821719556
1220.Beksa459115104240
1221.Zawada_Cezary456658383
1222.Uzfjm45624416943
1223.Skubik_Michał45445400
1224.marek75544825314055
1225.Wolnik_Joanna44044000
1226.Rostek_Wioleta43826512746
1227.mzj43722916444
1228.Chabrzyk_Piotr43643600
1229.Kubiak_Wioletta43616315258
1230.Wojciechowski_Piotr_2432339093
1231.Ewa_Bodzek43124214940
1232.Samorajczyk_Łucja42742700
1233.Beata_Załęska41925711943
1234.Przegalinski_Maciej41610724861
1235.fiolet41618519437
1236.Mariusz_Kucharski412326860
1237.Koplinski_L40904090
1238.Kaniewska_Anna4082727354
1239.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1240.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1241.Augustynowicz_W40321214843
1242.Carolina39900399
1243.Gryczewski_Witold39717495128
1244.olkatom3953192056
1245.Theofilos3892790110
1246.vbstar201038800388
1247.gregorian7638521413932
1248.Wasiński_P38400384
1249.arek_nelke38203820
1250.Grazyna37900379
1251.klocek_danuta37725810118
1252.Kaffi37519814928
1253.Krzysiek.f.723751841829
1254.jaklika37413522910
1255.WiesławGajdek37300373
1256.JanNiedźwiadek37003700
1257.MT36503650
1258.herMMan36503650
1259.Pilnik_Wiktoryja3631670196
1260.razare36300363
1261.Dzbik_Agnieszka36121410047
1262.Nykiel_Gracjan36136100
1263.marekzaborski36100361
1264.A.Michałowski3581881700
1265.j.nykiel35500355
1266.nina35335300
1267.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1268.Skibiński_Tomasz3507724429
1269.Beata197734834800
1270.Grażyna34400344
1271.kooiki34115414641
1272.MirosławaP32900329
1273.Michuel3251012240
1274.VValdek32300323
1275.Bogdan_Przyzycki31600316
1276.Pohl_Mateusz31203120
1277.monika51083061839231
1278.cisowianka2030300303
1279.ksieski2st30003000
1280.icecrypt29829800
1281.Jolanta672970164133
1282.Skrzetuski_Andrzej29200292
1283.Monika.C28915110929
1284.wlodekro2881718334
1285.Śmiech_Michał28700287
1286.maziarek28600286
1287.EwaMolly2801775053
1288.marzenka2771529035
1289.dgebka27513910729
1290.Anzorge_Anna27427400
1291.carmilla27100271
1292.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1293.Zwierzyniecki26911911733
1294.Budzynowski_Robert26700267
1295.szwiling2641587234
1296.aakob42611329435
1297.mmama12611934820
1298.Mariusz_Maj25625600
1299.pjs_fora24800248
1300.MrTomAsh248018068
1301.Muraszko_Tamara24711110630
1302.dauttieg24524500
1303.Piotrowski_JP2421071350
1304.wlodekja239221018
1305.Jana237531840
1306.aelwira235193042
1307.Opalinski_Piotr23100231
1308.Zadrożny_Rafał22900229
1309.Rejnus22922900
1310.majawojdalski@hotmail.com22622600
1311.wag-a22400224
1312.Mierzejewski223861370
1313.ewadd22200222
1314.katkul322102219
1315.Rzeszotek_Łukasz22002200
1316.Wiktoria22002200
1317.historyk192022000220
1318.Malinowski_Waldemar21821800
1319.Romain2151186532
1320.gil_kasia21400214
1321.Zygmunt_Zygmunt20500205
1322.sdworak20402040
1323.sadik20212010
1324.polgen7820100201
1325.dorota_bartosiewicz19900199
1326.erazmwol197016532
1327.Bobowiec_Iwona19401940
1328.Gagulski_Lukasz19219200
1329.Jurczak_Bartosz18518500
1330.andrzejkapron18418400
1331.TadeuszChitruszko182150320
1332.Sroka_Stanisław181975826
1333.Rogalińska_Halina180111069
1334.Bazyszyn_Liliana18000180
1335.Tomasz_Swierzb17800178
1336.Doda69178896821
1337.matt17800178
1338.BeataK17717700
1339.rotry17600176
1340.bogda2521761491116
1341.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1342.Gromadka_Tomasz17394790
1343.tomasz11731105013
1344.alfatronik216900169
1345.Galazka_Barbara165140025
1346.kazik4616316300
1347.eshabe16300163
1348.netsoft163684352
1349.askksa16216200
1350.dziadek_m60161010457
1351.dominikk15500155
1352.wietom15501550
1353.mchoci15215200
1354.natalia1986152994310
1355.JarekK14814800
1356.m.rottenberg14400144
1357.aurora14400144
1358.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1359.Wirtualny141626514
1360.Tomasz_Fiedorek14100141
1361.Moszyńska_Paulina13203894
1362.Diana13013000
1363.Lewandowska_Justyna4412990039
1364.kola1612900129
1365.afra5912812800
1366.basia_pol128812621
1367.anpiet12600126
1368.ANDY321124654217
1369.Olaola1124694312
1370.kathylapoz12312300
1371.Papciak_Małgorzata12212200
1372.JulieMCRSz11811800
1373.efkama11700117
1374.Gorecka_Malgosia11411400
1375.Irek_Bartkowski11000110
1376.lojka3511011000
1377.fplaton11011000
1378.vivace10901090
1379.111chris108592623
1380.adrianm107623213
1381.joannakov10600106
1382.Michnowicz_Alicja100652015
1383.Bozenna990990
1384.Danna8994095
1385.majaszpot980980
1386.Bea9667290
1387.jabłońska-kruszewska_a960096
1388.Ł.A.Rynkowski96502323
1389.Andrzej_Stanislaw9256036
1390.adrian.g909000
1391.WelkaGrzegorz8848373
1392.kubajaworski848400
1393.AnuszewskaHonorata8406123
1394.marekkronikarz840084
1395.SztylerE8338396
1396.akamieniak8143335
1397.Sofeicz797900
1398.Starszewska_Marta770770
1399.Izabelab767600
1400.mos_s7328441
1401.Kożuchowski_Albin7106011
1402.Łuczniewski717100
1403.Berlin676700
1404.Baczewski_Robert660066
1405.Hubicki_Roman600600
1406.Grzegorz_Bączek590059
1407.geneo590590
1408.adriana123595900
1409.skol490049
1410.Pecherska_Agnieszka4803810
1411.kaphis474700
1412.Gleinert_Karolina460460
1413.Dendrophilus440044
1414.Editche420042
1415.Górska_Jadwiga420042
1416.KrystianJan400040
1417.Bajkowski_Bartosz4003010
1418.Dubiczyńska_Maria390039
1419.Marek_Wysocki390039
1420.Marek_Krzyżanowski380038
1421.agatek1806380038
1422.Adam_Leszczyński360036
1423.jkdobro353500
1424.Seba_Piotr3214162
1425.jbstruzik290029
1426.k_skrzyp280028
1427.andrzej2511250025
1428.Antolak_Olga150015
1429.bulledesavon140014
1430.Katarzyna_GT110011
1431.kujawa_cezary2200
1432.digajewski2110
1433.TomsKi19851010
1434.geminioctavia1100
donate
Online: 231, ver. 1.71 © 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::