geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 29.991.38015.676.0509.847.1684.468.162

1.Danecka681.251380.092214.83086.329
2.Incognito613.261354.566155.476103.219
3.bozenabalaw606.278349.981194.07562.222
4.Jabłoński_Edward593.538324.155198.53570.848
5.Wojciech_Liśkiewicz572.286307.985170.49593.806
6.janusch499.110276.082177.19845.830
7.Basia_W465.605242.334181.76941.502
8.danisha383.351178.811160.26244.278
9.eliza1952381.787215.338114.68951.760
10.jackun373.938189.105118.02566.808
11.mmaziarski366.330134.791181.82949.710
12.jerzy_nowosielski309.901153.110101.63055.161
13.bazie294.727166.80993.80834.110
14.urszula_swierczynska294.214170.23991.70832.267
15.Michał_Golubiński288.227154.48587.84745.895
16.Misiewicz_Elżbieta288.038146.310108.95932.769
17.Sobieraj_Ewa276.573157.78283.55035.241
18.Jaskólska_Ewa275.631161.82784.61929.185
19.Skrzypczak_Bogumiła267.927143.16089.89634.871
20.Turek_Bożena255.570137.96390.34527.262
21.WZI244.674180.44222.59141.641
22.Tylingo_Bozena226.890114.25676.46136.173
23.Izabela_Czaplicka209.23599.20482.89827.133
24.halina208.466113.85372.57022.043
25.mteresa190.810100.43869.46220.910
26.Ciesielski_Marcin189.67779.97259.49950.206
27.Rafał_Albiński188.72291.24454.66742.811
28.GTG_Silius_Radicum187.37127.32117.801142.249
29.Czarkowski_Jarosław177.42098.71253.94924.759
30.magnowa173.78796.49058.56618.731
31.Marek_Delert172.31676.67875.69919.939
32.jurekzur170.00693.28757.41219.307
33.Krystyna_Stanisławska167.63083.82759.71424.089
34.Myslinski158.75999.82944.48414.446
35.Krystyna_Malik148.00383.68148.93215.390
36.WaldemarChorążewicz143.67944.51653.06346.100
37.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
38.nowak141.49074.27741.08226.131
39.gz1411140.29280.52045.94313.829
40.asska1139.10174.72950.12414.248
41.igoriosso138.89569.56042.74726.588
42.Majewska_Renata133.14678.16741.59113.388
43.K_Zochniak128.62947.96636.21444.449
44.Wilfried125.69468.08442.28915.321
45.Barbara_Kubcka125.57962.21347.28516.081
46.krzysztofjach1118.99461.27843.51314.203
47.JZI117.97961.30540.93615.738
48.Berens_Jan117.45859.32430.59427.540
49.ArturWilkicki116.97962.52229.63624.821
50.Steamroller_Fly116.19968.51134.68613.002
51.dRob115.92554.56547.84813.512
52.Kośnik_Krzysztof114.53467.77135.68511.078
53.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
54.ChmielowskaAnna112.17056.50626.83628.828
55.Tomek_Bogiel111.19066.37034.23510.585
56.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
57.Jegier110.82760.50735.85014.470
58.bkrajewska109.99052.64741.39415.949
59.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
60.marta1044107.14244.41729.88532.840
61.jorgus06104.78760.88128.90914.997
62.mziel100.99855.67425.19920.125
63.DorotaK99.50558.84826.97913.678
64.Wlodzimierz_Macewicz97.96556.09627.02214.847
65.grammy4311697.41551.41637.0768.923
66.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
67.Koprowski.Jerzy95.77341.49038.66915.614
68.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
69.JanKontek95.38567.42919.4578.499
70.artekm94.63951.88137.9324.826
71.kabe091.13945.39536.5559.189
72.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
73.RoPson88.41945.57031.35211.497
74.Kaczmarek_Aneta88.12760.22311.18116.723
75.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
76.Tulej_Anna84.82844.37231.2259.231
77.pronobis82.25333.29642.9635.994
78.Dębowski_Józef81.45145.07127.5808.800
79.alus80.74930.93429.01720.798
80.Gośka79.90932.22140.5877.101
81.Krasieńko_Rafał78.02244.82123.9219.280
82.Nikołaj77.0819.25449.43818.389
83.Wilnianka77.03338.03230.1688.833
84.magda_lena76.82739.93729.0087.882
85.Marynicz_Marcin76.22029.94132.37113.908
86.szubog76.05240.72626.6138.713
87.Kamila_Szymankiewicz75.84822.18450.9672.697
88.kotik774.80232.74819.74422.310
89.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
90.przodkowie.com73.971047.36326.608
91.Sludkowski_Darek73.70037.07225.65110.977
92.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
93.Maślanek_Joanna71.46437.87824.6058.981
94.Kornelia_Major71.38846.91414.6379.837
95.Czerkawska_Ewa71.38541.55728.907921
96.BERNHARD0169.66335.32924.5839.751
97.olerys68.26236.84620.91910.497
98.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
99.Maryla_Celmer67.96530.16631.0446.755
100.Krystyna_Domańska67.24735.57721.26610.404
101.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
102.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
103.GRAZYNECZKAAA64.17218.33221.29924.541
104.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
105.AniaS62.34430.72623.2628.356
106.JMrozowski62.13142.67413.2386.219
107.karabowicz_radek61.02631.54423.3586.124
108.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
109.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
110.aniaosin59.54933.06320.2016.285
111.Grażyna_Przybysz59.54024.17729.3955.968
112.Jozef1159.45725.54018.83415.083
113.annarenata59.21132.18520.0716.955
114.MGieras58.73931.70519.4667.568
115.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
116.mwpkk57.42628.78022.4486.198
117.MagdaT57.28029.02222.1936.065
118.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
119.angap56.13326.98021.9547.199
120.milosz56.12918.45020.28617.393
121.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
122.Wojtowicz_Danuta55.75228.04919.3678.336
123.Aleksandra_Piętak54.25627.33319.8697.054
124.aldonalata53.48326.39219.0528.039
125.Ilona_Gieras53.33730.22416.2526.861
126.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
127.Mania5352.26535.70011.6284.937
128.Gadecki.Bogusław51.32119.33719.71612.268
129.Bożena_Prymus51.14323.24518.9298.969
130.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
131.kate10349.86425.00516.6398.220
132.Kasia_Marchlińska49.43840.7938.443202
133.dzicz48.93216.14513.88718.900
134.skapska_honorata48.93124.06017.1757.696
135.peters48.42728.09314.4705.864
136.Krycha48.13731.73710.0346.366
137.frisgaard47.93825.28414.1548.500
138.krambud47.50815.32124.1937.994
139.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
140.Rafael46.87626.08713.4267.363
141.katnal45.67126.31413.9075.450
142.sloniatko6045.64530.9053.70511.035
143.janden45.53424.22915.8135.492
144.Gałkiewicz_Urszula45.3405.60530.4079.328
145.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
146.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
147.Koluszkowski_Henryk44.00124.17114.0735.757
148.tomekpn43.66120.18817.0806.393
149.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.58118.66619.6795.236
150.Gawlik_Andrzej42.94820.04615.2107.692
151.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
152.GZuzak42.60225.28612.9584.358
153.Brozek_Oskar42.38121.29811.5079.576
154.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
155.mlawiak42.06924.90811.3945.767
156.janocha141.13221.3638.52211.247
157.tomes40.88815.28419.3166.288
158.jur58boz40.62421.36116.3612.902
159.maed40.59623.02711.3106.259
160.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
161.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
162.Gordiasz40.4791.18639.2930
163.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
164.Ela_Ginalska40.16821.85513.6954.618
165.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
166.Janusz39.85114.84921.2233.779
167.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
168.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
169.ozanka38.54720.08513.4105.052
170.Krzysztof_Gruszka37.95823.74112.0112.206
171.hannaostoja_swierczynska37.82921.32913.4333.067
172.Ma_Sza37.81215.46815.2737.071
173.Bugajska_Joanna37.80818.38013.1126.316
174.Anna_S37.45828.1976.2962.965
175.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
176.Rozenau_Adam37.31021.71615.5940
177.moyra77737.01519.73810.5086.769
178.piotrpola37.00819.60813.3684.032
179.MariannaF36.90320.61812.4363.849
180.Wieros36.83820.40012.7813.657
181.adamhen5536.75219.46412.7794.509
182.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
183.Sznober_Barbara36.3808.6826.77520.923
184.Borkowski.Wojciech36.37518.83613.8893.650
185.Romanowski_Piotr36.14214.99414.0307.118
186.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
187.Mirek.Kozak36.10517.7637.92010.422
188.BasiaR36.05318.92914.1472.977
189.kolokolo35.55319.15513.2823.116
190.Sloniasz35.40720.10911.5493.749
191.gregorry195334.94322.3318.2554.357
192.Baciński34.86213.1719.16012.531
193.mmoonniiaa34.68817.77714.7922.119
194.Skolimowski_Tomasz34.26414.99014.1235.151
195.mariola6134.17010.07716.9057.188
196.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
197.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
198.Wioletta33.3346.12726.496711
199.miras12133.27623.1917.3102.775
200.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
201.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
202.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
203.stanisław4832.96223.9106.4942.558
204.włodzimiest32.78424.9001.2076.677
205.PabianAus32.57315.22414.0423.307
206.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
207.kasia_wilcz32.38521.39110.516478
208.jarekrad32.33217.51911.6743.139
209.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
210.angoss31.63218.1899.9263.517
211.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
212.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
213.Albin_Kożuchowski30.55119.0367.5203.995
214.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
215.aerbert30.23918.6646.9064.669
216.Mamaj_Jan30.20321.9504.0464.207
217.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
218.Stradowski_Jacek30.14321.7264.3914.026
219.Bibi30.10914.94511.3903.774
220.Dąbr_Włodek29.55318.6238.5972.333
221.sowa7329.27817.5317.9593.788
222.kucz_agnieszka29.18920.0466.2112.932
223.kujawiak29.00716.7939.5432.671
224.GrzeS28.89113.44511.1744.272
225.Kokosinska_Urszula28.76412.84911.2494.666
226.czarnuszewicz_bozena28.72614.87310.3503.503
227.bisiza28.47819.6305.7463.102
228.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
229.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
230.Szczepaniak_Tomasz27.98715.5477.3115.129
231.kamilo8627.17112.06814.263840
232.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
233.jerkre27.06515.1749.4042.487
234.Augustyniak_Irena26.98911.18712.5303.272
235.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
236.Stasiak_Michał26.90315.2119.1082.584
237.Yerma26.86214.9238.6253.314
238.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
239.Berendzik_Malgorzata26.52013.5719.3033.646
240.m_jaro26.48215.2205.9615.301
241.sarna21526.44417.4535.4803.511
242.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
243.Piotr_Romanowski26.37610.1606.9049.312
244.Agata_KJ26.22415.3757.7353.114
245.Adamiec_Walenty26.16314.9698.9142.280
246.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
247.ATUIN25.63913.0409.0123.587
248.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
249.Rafik000225.47513.52110.4081.546
250.Olik25.26912.4109.4603.399
251.Raciborski_Marek25.23624.893106237
252.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
253.artur.kozminski24.96314.5147.1653.284
254.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
255.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
256.Petrax24.62812.70710.2971.624
257.grzech24.58324.58300
258.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
259.x_hanna24.54413.2977.8053.442
260.kronerhalina24.34711.83710.5531.957
261.DorotaP24.33615.3367.0031.997
262.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
263.margit23.96210.58711.3522.023
264.Jagielski23.90012.0678.6893.144
265.Walczak_Marta23.89913.9995.5284.372
266.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
267.kawal23.78315.5394.1994.045
268.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
269.SylwesterMalicki23.55515.0096.1732.373
270.Schaetzlein_Michael23.4684.140019.328
271.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
272.iwomi23.19513.8688.2131.114
273.Lange_Jerzy23.10318.85904.244
274.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
275.krupabeata22.86110.6569.0393.166
276.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
277.Mieżyńska_Danuta22.79411.0838.7822.929
278.Niemirski22.76910.23910.0782.452
279.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
280.Arek_Bereza22.5247.97810.1314.415
281.ela_cwiklinska22.46313.5907.4881.385
282.romanburczyk22.38212.7757.0442.563
283.kat_pas22.28510.2039.9002.182
284.mena_u22.23711.2629.9121.063
285.piotrsm22.12513.3826.2902.453
286.Sroczyński_Włodzimierz21.89721.89700
287.Daniel_Leszczyk21.87111.8787.4282.565
288.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
289.Suska_J21.76212.1957.1402.427
290.hania21.71411.1687.9692.577
291.walet21.66614.3876.405874
292.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
293.krzysztofklemens21.55712.8601.7116.986
294.krzaja21.48913.7175.8011.971
295.pgorzad21.41911.0997.8962.424
296.kaskam21.38112.7484.7893.844
297.agnieszka599521.3547.3705.6948.290
298.michal7221.29811.1168.0982.084
299.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
300.Jason852421.1494.3807.1869.583
301.karol44421.13212.3457.0711.716
302.grzesm21.03210.5366.3854.111
303.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
304.Bogusław_Woyciech20.79611.1986.2143.384
305.kulsob20.43711.5066.5762.355
306.Marciszewska_maria20.3818.4507.5784.353
307.Jules20.36611.6295.5203.217
308.Nastian20.3234.05112.0834.189
309.arborpl20.28111.3546.6562.271
310.Janina_Tomczyk20.2468.8708.0533.323
311.Domirka20.07310.4826.6462.945
312.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
313.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
314.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
315.aligatormp19.90019.90000
316.krysmag19.8506.3859.7163.749
317.ula1119.8349.7807.3452.709
318.marekamin19.66416.9311.763970
319.Projekt_OPI19.65011.4006.0482.202
320.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
321.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
322.halina4419.49211.9345.4592.099
323.angie19.41818.7300688
324.Stachwiuk_Elżbieta19.34312.3213.7043.318
325.anton_burza19.21010.2524.3794.579
326.Leszek12819.19215.79703.395
327.Andrzej_Łęcki19.15412.1564.5512.447
328.arletaso19.14011.8162.6704.654
329.J.Borycki18.9888.8427.9112.235
330.Strojczyk_Waldemar18.89210.6735.8272.392
331.beata_anna118.6736.05411.5671.052
332.barbarag.18.65513.75504.900
333.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
334.marek_kondrat18.39916.2491.613537
335.B_Boa18.3618.4337.8682.060
336.Metalloviec18.32911.7654.6111.953
337.elgra18.08513.3743.3461.365
338.magdalena7217.9319.1986.6952.038
339.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
340.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
341.Bednarczyk_Kamil17.7225.6206.9195.183
342.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
343.Mariańska_Małgorzata17.5978.6195.5383.440
344.beatab17.4798.4712.6686.340
345.bodzio5417.4279.8664.4543.107
346.jmzolt17.4168.1705.0284.218
347.grara17.39610.4305.1081.858
348.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
349.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
350.karolinaw17.2248.5705.2373.417
351.dorotan17.2082.0446.7238.441
352.Gospel17.20310.2544.9022.047
353.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
354.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
355.marekn12417.0839.0596.1441.880
356.elżbieta17.03010.4002.9843.646
357.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
358.lidia195417.01517.01500
359.Wiśniewski_Adam17.0028.7126.3231.967
360.Jado16.93510.9884.8491.098
361.Obidka16.9228.2496.5882.085
362.vitoo16.87611.5541.6123.710
363.Andrzej.P16.86414.1751.921768
364.Juszyba16.85111.4513.5211.879
365.julka6616.83611.3134.2771.246
366.Yskelo16.6887.8283.3375.523
367.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
368.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
369.sieruga16.5615.7957.5713.195
370.joanna8416.48610.3214.5281.637
371.sbasiacz16.4007.9015.4473.052
372.zetka16.3989.5454.8342.019
373.ew_mar16.38710.6134.953821
374.gaolcia8616.1093.6728.1434.294
375.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
376.Wojciechowska_Ewka16.0179.6844.2372.096
377.Inula15.9527.8686.5281.556
378.Jakubas_Eugeniusz15.9297.4435.7992.687
379.olaf1715.88611.0733.3581.455
380.Sławiński_Jacek15.8116.5975.6283.586
381.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
382.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
383.barbara_barbara15.7478.0684.5483.131
384.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
385.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
386.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
387.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
388.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
389.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
390.kwroblewska15.4247.5582.9524.914
391.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
392.el_za15.2947.9625.8561.476
393.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
394.rdet15.0986.3963.8744.828
395.Adalbertus15.073011.2543.819
396.kozlowskiw14.9928.4015.1071.484
397.kasiek14.9827.3614.8282.793
398.Lenaar14.91313.0465131.354
399.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
400.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
401.Lag200014.7705.7726.7352.263
402.m_gry14.6838.4083.2213.054
403.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
404.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
405.maluszycka14.4367.8804.5102.046
406.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
407.wojtstyp14.3089.9273.2901.091
408.luigi3714.2578.1063.8052.346
409.dombas14.1963.1119.4091.676
410.Rruda14.17510.2902.980905
411.krzypov14.1497.7582.2264.165
412.ztelega14.0977.6934.8881.516
413.mierzyce14.0357.5545.0601.421
414.Irena_Kaczmarek14.0116.1886.6491.174
415.hlpedersen713.9575.6187.340999
416.MagiQ13.95510.1891.0592.707
417.Brudka13.8546.7274.7822.345
418.zbzukowski13.7307.1005.1111.519
419.Walder_Wisława13.6744.89708.777
420.Piachu213.6689.4271.2632.978
421.Machnik_H13.6669.2862.8651.515
422.Urszula_Pogoń13.5915.6701.8036.118
423.agac13.4836.5161.6665.301
424.marjolena13.3974.7546.8681.775
425.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
426.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
427.MMar13.3016.9884.7641.549
428.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
429.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
430.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
431.hal.ka12.9579.4102.951596
432.Czyżewski_Bartłomiej12.9458.3182.5072.120
433.kasiema12.8117.7625.0490
434.ToniR12.6726.4182.5253.729
435.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
436.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
437.Jazzek12.38712.38700
438.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
439.Hening12.3709.3822.201787
440.griszka5012.3189.2762.97369
441.opol12.28911.481396412
442.Chrzanowski_Stanisław12.1316.2484.6891.194
443.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
444.dorocik13311.8747.4972.9741.403
445.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
446.Rutar11.7326.0183.3232.391
447.Lewandowicz_Adam11.6584.9165.6271.115
448.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
449.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
450.kubakpro11.4916.5494.198744
451.basiula11.4895.7113.1292.649
452.Nowocin_Beata11.4896.6862.3452.458
453.brulion11.3812.6328.71237
454.Marcin_P11.3621.8418.2761.245
455.jacwes11.349011.3490
456.Słomińska_Dominika11.3476.4543.8241.069
457.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
458.Michał_Kazimierz11.2531.5507.2072.496
459.Szalomszalom2011.2475.5203.9021.825
460.nuernberg11.1687.0561.5602.552
461.tobi11.1676.3593.5211.287
462.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
463.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
464.maciejowski11.0774.3283.9332.816
465.Purski_Jan11.0094.9586.0510
466.KPM11.0015.7783.4201.803
467.bandziorek11.0013.2916.781929
468.krysta_s10.9635.4244.0381.501
469.Gosia25310.9433.8214.7462.376
470.historyk9910.9364.4303.7782.728
471.Majtka_Łukasz10.7701.14309.627
472.jansz10.7425.7423.7311.269
473.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
474.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
475.Matuszewska_Magdalena10.6255.2904.1821.153
476.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
477.T_Chamerski10.5902.4645.4352.691
478.adrian.kaszubski10.5759.747408420
479.rencr410.5586.2391.8482.471
480.Lukasz_Fajfrowski10.5536.4612.7241.368
481.lukasz.hyrchel10.5503.1804.8002.570
482.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
483.Emkael10.3516.6472.0781.626
484.szczelba110.3515.3583.9701.023
485.Kucharro10.3014.6454.3201.336
486.maria112m10.2443.7475.2261.271
487.szczesna10.2435.4264.332485
488.Witold_Trzeciak10.1975.8163.2281.153
489.Robert120210.1794.7553.3432.081
490.Alinka10.1315.2643.6771.190
491.wmacoch10.1226.6172.5041.001
492.Marek7010.1134.5785.406129
493.mariola071110.07007.5562.514
494.mariuszek6910.0612.9643.7573.340
495.Synowiec_Ela10.0596.3922.996671
496.Kacper_Czerwiński10.0455.4793.4501.116
497.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
498.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
499.annakt9.8675.0153.3151.537
500.Marzanka9.8464.7414.150955
501.kasejuka9.8356.0622.6911.082
502.malkam2559.8304.8173.2231.790
503.Oleszka9.7993.0686.027704
504.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
505.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
506.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
507.Agnieszka_Wójcik9.6795.5193.1071.053
508.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
509.Artsanon9.6733.1313.0283.514
510.Małgorzata20059.6474497.6301.568
511.donchichot9.6465.0622.3502.234
512.magat19.61809.6180
513.Genowefa9.6093.2505.771588
514.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
515.Ula_W9.4466.8442.189413
516.Ulcia_d9.4343.3245.288822
517.Ludwik_Olczyk9.4073.6225.209576
518.miremik9.3725.0063.2821.084
519.Lewandowska_Justyna449.3208.055524741
520.Artur599.2956.4271.5871.281
521.OlaH9.2506.2892.210751
522.aeroseek29.1816.5721.4191.190
523.Obałek_Jacek9.1144.9813.398735
524.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
525.badur9.0014.7753.0921.134
526.maja678.9504.4023.709839
527.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
528.Darek_Kiliszek8.8474.5543.576717
529.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
530.aktawres8.7506.84701.903
531.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
532.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
533.SILAM8.4966.1782742.044
534.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
535.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
536.Tomasz_Jedynak8.4694.4673.095907
537.marzanna1758.4041.4194.0762.909
538.pbasik8.4014.8573.152392
539.Kwos8.3766.1011.0451.230
540.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
541.Odrowąż8.3644.7992.616949
542.lukas498.3475.3832.428536
543.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
544.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
545.madzia3278.2507.7710479
546.Janiszewska_Janka8.2463.8873.546813
547.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
548.PawS968.1961.0565.9571.183
549.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
550.monika.wałuszko8.1814.2463.260675
551.Grabis_Mirosława8.1478.14700
552.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
553.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
554.Lubryk8.096317.340725
555.krak2108.0732.6474.567859
556.papakulka8.0556.3811.122552
557.GrzeSwier8.0374.5211.8601.656
558.olenski_jan8.0074.66903.338
559.J1anka8.0006.784896320
560.przeski7.9673.71304.254
561.SebastianS7.9527.0299230
562.berfel7.9424.3892.665888
563.MIRMAZEK7.9247.7910133
564.ewakuszlik7.9065.0642.423419
565.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
566.Garnek_Jarek7.76506.795970
567.sekutnica7.7467.74600
568.RobertC7.7407.74000
569.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
570.ELADAB7.6884.5512.347790
571.anusia16107.6875.42702.260
572.NS_Jurek7.6823.9952.821866
573.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
574.Joculus7.6216.6550966
575.waldas7.5747.57400
576.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
577.Jadwiga_Sibirska7.4734.6416712.161
578.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
579.Grażyna_Wójcik7.4674.66502.802
580.HalinaLitka7.45907.4590
581.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
582.pawko2237.3663.3981.6212.347
583.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
584.poschadel7.3532.6223.772959
585.Król_Majewska7.2353.97403.261
586.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
587.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
588.Anetta_727.2003.7232.730747
589.Uszyńska_Hanna7.1913.5112.6111.069
590.kziecina7.1657.105060
591.barbara19477.1582.2069973.955
592.craft7.1475.0411.553553
593.Livia_Ditto7.0975.1951.695207
594.A.Kuba7.0084.4841.925599
595.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
596.krzan6.9353.9021.2761.757
597.rjancz6.9232.8203.473630
598.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
599.Teerose6.84504.2572.588
600.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
601.62_6106.8184.1621.709947
602.charston906.7796.77900
603.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
604.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
605.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
606.basik6.7074.82601.881
607.tonffillka6.6883.8412.120727
608.naplopo6.6853.1925282.965
609.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
610.Joanna_D6.6313.2532.652726
611.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
612.graffik6.6082.8833.7250
613.arjanek486.6003.6291.7191.252
614.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
615.Kasprzyk_Anna6.4902.8672.4741.149
616.kulig326.4453.2072.504734
617.Felberg_Sławomir6.4363.5522.061823
618.mira_wiech6.4093.7672.335307
619.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
620.Stando_Piotr6.3574.32402.033
621.Paula2576.3363.0052.980351
622.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
623.mirst6.3153871.7974.131
624.GG_Grudzien6.2956.1799224
625.aaricia1046.2653.6621.757846
626.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
627.B.Babiarz6.2523.7136641.875
628.Janka286.2374.5781.043616
629.rybecka6.2236.22300
630.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
631.neumann6.1315.116557458
632.Aleksandra_VanBever6.108006.108
633.Sławek_Binczak6.04206.0420
634.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
635.janinka275.9453.7701.784391
636.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
637.rawli5.8762.4992.3111.066
638.arnel5.8624.6851131.064
639.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
640.keresz5.8255.36336894
641.Beata655.8252.7752.278772
642.grabkk5.8153.3322.4830
643.Grażyna.K5.7615.76100
644.Giemza_Karol5.7572.7002.410647
645.Socha5.7254.703873149
646.Janusz_Kielak5.7184.598461659
647.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
648.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
649.pawel_tk5.6171.6323.9850
650.Stefańczyk5.610005.610
651.Kira5.6032.3683.2350
652.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
653.marzenska75.5102.6532.102755
654.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
655.kiniastr5.4695.46900
656.Marek-L5.4451.0163.634795
657.Bednarek_Edyta5.4292.7022.112615
658.Aga_Brz5.4262.6132.364449
659.bachach5.4249783.473973
660.Krzych.K5.4033.1141.913376
661.jakozak5.3833.3251.604454
662.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
663.Annetti5.3692.9622.053354
664.jarumasta5.3512.8909341.527
665.WPawlica5.3422.6881.985669
666.kkurys5.2945.29400
667.Ewa_Tańska5.2783914.8870
668.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
669.vicek19785.2542.7681.887599
670.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
671.grad5.2322.8322.4000
672.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
673.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
674.dorotakw5.1802.7051.996479
675.Rozmysłowski_Marek5.1572.3167862.055
676.Malgonia5.1512.4982.056597
677.bezet5.1332.9531.962218
678.Bartek_M5.1333.0542.0790
679.imagines5.1174.0511.0660
680.tomczyk5.0793.43501.644
681.DankaW5.0791.5553.181343
682.annaurban5.0605.06000
683.broż_ka5.0501.1082.4911.451
684.Włodzimierz5.0303.440780810
685.rendziojaroslaw5.0212.6181.485918
686.Sochers4.9883.506771711
687.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
688.Katarzyna_714.9694.947022
689.wojtek234.9054.90500
690.poszukiwaczka604.9003.770944186
691.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
692.marcinpt4.8841.0403.032812
693.keret4.8682.7572.01893
694.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
695.Stanikowski4.8083.594904310
696.pawkos834.8044.80400
697.Sz_Joanna4.7973.551830416
698.iksdar4.7912.5671.742482
699.wld_lan4.7653.94256767
700.lpruski224.7463.823187736
701.karolszotek4.73373603.997
702.manyek21124.7334.73300
703.Orlik_Ala4.72804.7280
704.ahalaburda4.7246733.523528
705.tyburski4.723004.723
706._jaj_4.7214.72100
707.mastalerz4.7022.4321.835435
708.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
709.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
710.RyszardSys4.6874.4422450
711.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
712.mariusz90504.6521.4982.508646
713.Mirek19004.6233.1451.014464
714.aqkis4.62202.7041.918
715.grohel44.6143.731701182
716.Franek234.6072.5531.463591
717.Kocoń_Leszek4.60504.020585
718.mlazarecki4.5922.5321.510550
719.Mustad4.5892.7531.8360
720.Ania_Witkowska4.5803.0631.044473
721.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
722.Krystyna_Moćko4.565552.2272.283
723.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
724.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
725.Forma_Eugeniusz4.538004.538
726.Eder4.5342.5971.758179
727.Majcher4.5322262394.067
728.monikab4.5221.6517872.084
729.mejpien4.4441.4512.330663
730.Zubrzak4.4362.1766201.640
731.PiotrG4.4212.7541.457210
732.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
733.jperkowski4.4084.40800
734.labarnerie4.3892.4581.475456
735.Kapelus4.3293.3369930
736.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
737.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
738.Teodozja4.3022.2151.0321.055
739.barbarafasiczka4.2714.27100
740.Robert14.2302.764841625
741.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
742.DanielPratt4.2073.21492568
743.mglinkow4.1781.0272.890261
744.Scowron4.1552.7101.38560
745.Kubalska_Agnieszka4.0683.7902780
746.andziulam4.0601.1412.382537
747.pawel.dyda4.0551.8839141.258
748.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
749.OlszewskiD4.0451.1502.754141
750.EwaH4.0422.0726911.279
751.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
752.prazmowska4.0382.1491.491398
753.robi1123.9932.4491.106438
754.amarylis393.9863.98600
755.Margaret_Stas3.9863.98600
756.BogusławBykowski3.9612.475935551
757.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
758.loknok13.94602.4891.457
759.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
760.jozek3.9211.5761.851494
761.a.badowski3.8521.9981.502352
762.jareczkisz3.8372.1941.279364
763.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
764.mwpch3.8222.649361812
765.ewastepien3.8201.9821.464374
766.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
767.Magroski493.8033.60310991
768.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
769.susic3.7803.78000
770.marla3.7721.8781.477417
771.JMarchewka3.7723.77200
772.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
773.mirkania3.6742.502924248
774.nicky3.6723.258245169
775.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
776.beatpatt353.6091.8031.354452
777.tosia513.5913.59100
778.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
779.kwiech3.5753.57500
780.CaramonM3.560003.560
781.anna12643.5363.1114250
782.boena3.5332.614228691
783.marwro3.5023.50200
784.asdmjs3.5002.490669341
785.Kempisty_Anna3.49202.819673
786.Kolank03.4733.1613120
787.justynka163.4631.9611.5020
788.ska83.4583.45800
789.Marcin_Z.3.4392.8690570
790.WiktorK3.4103.41000
791.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
792.RobertGóra3.4021.9001.128374
793.ambrozja1003.3572.284695378
794.ewab.3.3352.541612182
795.Darq3.3133.31300
796.bialy203.3072.374350583
797.krybas3.2982.143916239
798.lechkar3.2942.571145578
799.Dampc_Kasia3.2802.7000580
800.ostrowiecki3.2772.7924850
801.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
802.alwierzba3.263003.263
803.leszcz3.2581.600817841
804.MonikaNJ3.2531.0062.083164
805.Nocun_Wojciech3.2493.24900
806.Zwoźniak_Andrzej3.2472.083968196
807.Pietkun_Karolina3.2443.24400
808.Olczyk_Paweł3.2231.8641.032327
809.Lukrecja3.2211.5231.272426
810.aisa3.208003.208
811.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
812.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
813.Lipka_M3.1852.290407488
814.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
815.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
816.Dane_Kasia3.158103.157
817.halmarki3.156003.156
818.Mimzy3.1441.7041.147293
819.annapytel3.1308481.970312
820.Banasiak_Antolak3.1131.5951.138380
821.jertom3.1053.10500
822.jarekmadej3.0991.717978404
823.anytram3.0961.3811.361354
824.tomekov3.0811.4893311.261
825.Elżbieta_Piwińska3.0801.7281.047305
826.Tadeusz_Pilat3.038003.038
827.Nowik_Grzegorz3.03501.5391.496
828.andrzejs323.0343.03400
829.EdwardB3.0313.03100
830.Ewa_Prejs3.0299631.793273
831.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
832.dorpaj3.0181.826621571
833.Urszula493.0143.01400
834.kasik5003.0101.881852277
835.Pitlab2.9925841.466942
836.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
837.kimar112.98212.9810
838.Gawski_Marcin2.95402.9540
839.piotr_nojszewski2.9441.576560808
840.majkuss2.9341.298929707
841.Kostkowski2.91696201.954
842.drrejment2.91501.7861.129
843.kasiamon2.9141.2351.304375
844.krzysf772.8991.1564901.253
845.michalina1802.8951.654864377
846.JolantaN2.878212.040817
847.robin0002.87758902.288
848.Madzik882.8668431.823200
849.alahal2.8591.5911.2680
850.adiglowacki2.8512312.59525
851.ryszardgarncarek2.8401.573955312
852.projektpodlasie2.8262.0060820
853.Durka_Stanisław2.8232.82300
854.kkrasinski2.8051.78301.022
855.Tajgete2.7971.542955300
856.Stefanie_Matta2.7961.805771220
857.jbaginski2.7931.336937520
858.Markus2.7691.51601.253
859.wojtwk19122.7391.651858230
860.Jankowski_MA2.7291.69001.039
861.Miraś_Ireneusz2.719002.719
862.Edmunda2.7181.0931.6250
863.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
864.MonikaS72.6981.2801.162256
865.george2.6782.67800
866.jolantaw2.6631.695663305
867.martyna_j2.65780001.857
868.monika_kurek2.6421.5481.0940
869.Wojciechowska_marta2.6371841.744709
870.Marianna_Różalska2.6311.496695440
871.Irena_Monika2.6095326291.448
872.ina2.5962.59600
873.Lukasz_Kuc2.5822.58200
874.gruszczyński2.5791.422870287
875.Pawel_Jurewicz2.572132.5590
876.orzechowski_m2.5721.586708278
877.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
878.Kyjania2.55101.987564
879.zawbor2.5501.305968277
880.grzesław2.5311.368821342
881.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
882.astraIII2.5251.677387461
883.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
884.annape2.50802.303205
885.misty692.4922.14525493
886.beatabistram2.4811.312242927
887.gbryk2.4771.268949260
888.JustynaS2.4752.47500
889.KasiaD2.4702.47000
890.Misztal_Ewa2.4671.299962206
891.Maj_Paweł2.4652.46500
892.hagna112.4631.7920671
893.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
894.Joel_S2.4412.44100
895.Katrinson2.4291.388720321
896.Miazek2.420983848589
897.AM_Kalski2.4161.529563324
898.teresaklosinska2.4121.60979013
899.Tekla2.4092.40900
900.bronislaw_wenta2.4012.2771240
901.Rosslyn19882.39001.641749
902.Joniec_Henryk2.3822.38200
903.marrta2.3791121.548719
904.MagdaBilska2.366002.366
905.betka392.36002.3600
906.kokorzyc2.3561.460625271
907.snemelk2.3431.1331711.039
908.kasiulek2.3341.137954243
909.EANWhitson2.3301.113865352
910.Kafar_Marita2.3261.296812218
911.Farmer19792.3221.272756294
912.jusyd2.3171.271760286
913.tpergalo2.3115195811.211
914.Hałat_Anna2.30002.103197
915.Terluk2.29796301.334
916.dzelka872.2941.241848205
917.Monika_Ignatowicz2.2911.125905261
918.Dobrzyńska_Anna2.2881.1841.05549
919.hykiel2.28502911.994
920.DorotaL2.283002.283
921.Tomasz_Struk2.275830450995
922.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
923.BogdanB2.2411.216886139
924.los_wiola2.2381.23397827
925.jolanta_kulinska2.237645979613
926.flo_ag2.2159421.19875
927.walkip2.206002.206
928.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
929.tg3a2.1887481.4400
930.urbananna2.1622.16200
931.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
932.klaudia1996232.1451.229668248
933.kammp2.1391.156766217
934.mago24102.1311.172729230
935.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
936.bzdrodow2.0712568071.008
937.mar_markiewicz2.06501.661404
938.osaczony302.0622.06200
939.nenufar422.04801.297751
940.Kozera_Piotr2.04101.441600
941.compnet2.0404502801.310
942.BNowak2.0341.4020632
943.Jarosz_Adrian2.0312.03100
944.dasobierajuk2.029919917193
945.efunia2.02402.0240
946.Ivojag2.0226631.012347
947.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
948.GosiaLemanczyk2.0091.8130196
949.ewa.okoniewska1.9969161.0800
950.KrystynaZadworna1.995967864164
951.morloth1.9761.97600
952.tomnow1.9751.97500
953.annastregiel1.9671.374319274
954.DariuszHeręza1.9600996964
955.go.sien1.9521.67519978
956.valdeq1.9321.047625260
957.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
958.redie1.9161.177250489
959.nieznalski1.9141.060632222
960.Lipka_Agnieszka1.9133911.5220
961.kulik_agnieszka1.91195198862
962.kipikasza1.9101.91000
963.Molencki_Rafał1.9101.91000
964.xtedek1.9091.15022737
965.sj_sj1.9082851.6230
966.Uzfjm1.9081.030680198
967.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
968.yoake1.885889832164
969.anulka241.8831.58425346
970.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
971.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
972.JPool1.8731.057624192
973.sandy10m1.870001.870
974.terciak1.8691.130554185
975.apogorzelska1.8561.188458210
976.Luziński_Marcin1.854842226786
977.przemek_m1.8541.005674175
978.joanna_mironczuk1.85306061.247
979.pbacik1.849001.849
980.Barbara_Domagała1.8341.83400
981.Krzysztof_Maszkowski1.8331.83300
982.mariadobroslawa1.833909613311
983.GoskaGoska1.8261.5880238
984.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
985.Akszeingar1.8121.6961160
986.janusz_iwanowski1.8111.038547226
987.madzmatron1.80901.8090
988.Krasowska_Katarzyna1.802883698221
989.Woyass1.796838492466
990.Witkowska_Ewa1.7872932171.277
991.KRutko1.7859348510
992.Magdalena_Strózik1.7846361.1480
993.agusja11.783989602192
994.krzyosiek1.7831.78300
995.Ciszek_Artur1.7461.170447129
996.anowi19581.7311.275296160
997.Cynthia_Witt1.73099567560
998.anamorf1.730723801206
999.JSamborska1.717001.717
1000.AgnieszkaK1.7121.003548161
1001.RyszardT1.709873638198
1002.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
1003.Sobol741.701831673197
1004.krzyko1.6976801.0170
1005.Kacperm_sz1.6961.45916473
1006.pawełKa1.6911.5801110
1007.Psikus_Elzbieta1.691885358448
1008.labuska791.6915031.13850
1009.robert.kantorek1.6861.0066800
1010.StraszMarek1.675886582207
1011.EwaMolly1.6731.328238107
1012.Horg1.6721.029418225
1013.wicy1.6561.2264300
1014.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
1015.guzia281.629592932105
1016.Batory_Marcin1.622785655182
1017.Boroch_Marek1.6211.4740147
1018.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
1019.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
1020.Ewa_Hus1.6140920694
1021.camel531.614596909109
1022.maria.j.nie1.60701.6070
1023.marlena12061.6021.4998815
1024.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
1025.piotrowski791.5972522811.064
1026.Andrzej_Welsberg1.583925492166
1027.JustynaP1.559825579155
1028.ZofiaWichtowska1.542001.542
1029.JanczewskaM1.5381.0010537
1030.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1031.Sikorska_Izabela1.53601.5360
1032.Jerzy_Molski1.5369640572
1033.Płowik_Hubert1.523210888425
1034.kolaczkowska1.523823513187
1035.KesslingAnna1.522822481219
1036.romano581.515354870291
1037.maria.mazur1.514662635217
1038.mholy1.5137527610
1039.Jola_Zalesie1.508866459183
1040.GąskaMariusz1.49001.378112
1041.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1042.walinska.ewa1.48683762920
1043.norbibuu1.4801.48000
1044.IrenaZGB1.477807512158
1045.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1046.Elik7001.4611.46100
1047.tatarak311.4511.45100
1048.RoRo5001.447001.447
1049.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1050.KostekP1.426794459173
1051.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1052.Krystyna.waw1.4121.41200
1053.konradus1.41101.4110
1054.rybolow1.3971.22467106
1055.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1056.Marcin_Śnioch1.385636554195
1057.jacklosi1.3771.37700
1058.Mariola_Hadryś1.373542649182
1059.dstancel1.3711.37100
1060.Peikita1.36701.3670
1061.wasiliki1.36301.3630
1062.mszatilo1.361808392161
1063.anna_wiśniewska1.357469280608
1064.Joanna521.34801.034314
1065.vnukinga1.345768460117
1066.syszol1.344001.344
1067.worwag1.342001.342
1068.sierszeng1.3381.33800
1069.Pelagiusz1.334665534135
1070.MrDzwang1.33398825788
1071.wiktor_odelsk1.333001.333
1072.mariaro11.332001.332
1073.Magda20001.3301.33000
1074.Darth_Simba1.327183649495
1075.AdamCA1.3241.32400
1076.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1077.Kwiatek491.312862331119
1078.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1079.NowakMarcin1.308289280739
1080.achczi1.305442254609
1081.Emerald1.2991.29900
1082.Croissante1.297703485109
1083.Vasquez1.2861.28600
1084.Megabyzos1.2805350745
1085.e_furmanczyk1.2680892376
1086.sylweczka_221.258001.258
1087.julia_natalia1.2551.25500
1088.jart1.2498290420
1089.marcinguzek1.238760285193
1090.gajus811.237771317149
1091.basia1.23401.2340
1092.olka_elka1.2310967264
1093.NikosK081.2291.22900
1094.joff1.22770847544
1095.czj1.224288778158
1096.ananke19661.219629456134
1097.Frezja471.2187454730
1098.tomkarolak1.2117730438
1099.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1100.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1101.Bełc_Paweł1.2009690231
1102.Kupis_Artur1.196743287166
1103.marzanna621.1841.146038
1104.Stęplowska_Anna1.166570251345
1105.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1106.Cel.Magdalena1.165579470116
1107.kcocyk1.16148957696
1108.Mroz_Anna1.159001.159
1109.mstrzelec1.155263147745
1110.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1111.tommyser1.1461.14600
1112.gumisiek1.14165139793
1113.Świętkowski_Dariusz1.13801.1380
1114.WH1.132001.132
1115.Horizon1.1311.13100
1116.basiaps1.1291.12900
1117.monikatk1.1139430170
1118.Rejnus1.1101.11000
1119.pawlowska_katarzyna1.1097054040
1120.kbinka1.10801.1080
1121.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1122.roman1091.084001.084
1123.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1124.Hoch_Jacek1.08101.0810
1125.Quit1.06801.0680
1126.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1127.enora1.0683657030
1128.B_Kamil1.0651.06500
1129.Dolkenty1.0651.06500
1130.m.monika1.0641.06400
1131.wołczuch1.05979916244
1132.ewulab1.05929515515
1133.mwkmoch1.0590864195
1134.Kossowska_Ada1.0531.05300
1135.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1136.kdgs1.0458940151
1137.Banaś_Robert1.0400712328
1138.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1139.Haegele1.039001.039
1140.Bryś_Martyna1.033347364322
1141.Dawid991.03142756341
1142.SzaflikJoanka1.03001.0300
1143.Mirek801.03001.0300
1144.witek_mazuchowski1.028570318140
1145.MariaRągowska1.028669620
1146.psemik1.028595302131
1147.MaciaE1.02564529783
1148.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1149.tylerversluis1.0141.01400
1150.Turaj_Halina1.00601.0060
1151.Hermanos1.0021.00200
1152.ewabo99599500
1153.Al_Mia99109910
1154.meggie990669218103
1155.karasm988297129562
1156.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1157.honorata986137661188
1158.Dylewski_Adam981518353110
1159.Paulina_K9725244480
1160.krzysztof.kazmierczak967399464104
1161.adam.nojszewski96700967
1162.bibiasta965513328124
1163.krzszcz94746242263
1164.KDudzik9467980148
1165.Rysak_Mateusz94500945
1166.Kublicki_Włodzimierz93793700
1167.JakubRutkowski927498313116
1168.Gugnacki92500925
1169.Kuba_Wojtczak924485285154
1170.Justyna_Musiejewska92345337892
1171.urluch907445283179
1172.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1173.WasniewskiTh90309030
1174.Boretti_Jerzy90344836095
1175.radekp89500895
1176.Rydzyński_Jan88708870
1177.Agnieszka_Kluzek8852260659
1178.Michalak_Mariusz8825083740
1179.matix12387008700
1180.Dzoanis8704614090
1181.arigato358682070661
1182.Kerysek86368016221
1183.Paszkowski86233044092
1184.a.brodowicz861488256117
1185.zajączek85108510
1186.Gruszczyński_Paweł84900849
1187.Kurlas_Cynthia84784700
1188.Hryniewicki_Paweł84308430
1189.ofski84148728074
1190.miedzajac8336130220
1191.jaskulka8253774480
1192.Old_Water81600816
1193.Bezimienny1281400814
1194.arekw81146525690
1195.Macsud80745928563
1196.Kyon80624749960
1197.Krzysztof_Fornalski805179315311
1198.Wiktor80380300
1199.Wojtek9997983334650
1200.EngelardAneta787389242156
1201.Anna_Radziszewska78200782
1202.zuzanna78078000
1203.Cichy7774922850
1204.LavinkaTrinkelson77477400
1205.HubertLacki76807680
1206.andrzej_baran765075411
1207.kabzinski_lukasz76400764
1208.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1209.Wiesław_F75240329950
1210.tomaszi75075000
1211.Zarzycki_Wojtek749358289102
1212.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1213.siunek74319545989
1214.MalgorzataMat7423870355
1215.robert_duszynski73873800
1216.Monika_I737656081
1217.hollerelk73107310
1218.zmyslowska72749099138
1219.majkey72146416988
1220.Tetiana72007200
1221.dopam715380212123
1222.BetiSzu71250815648
1223.sharacz70807080
1224.Amalienborg70270200
1225.urszula.chyży.zd.bartold699116325258
1226.LucjaZatorska69929433471
1227.Respondek_Nicole69369300
1228.kominiak69269200
1229.Michal_Sk69236126665
1230.harufam68806880
1231.Aneta_Fisel68439321873
1232.jeczaj68168100
1233.Morawicka_Justyna6754710204
1234.Masia67506750
1235.Nowik_Andrzej6685589515
1236.aka8366735726446
1237.jorbik66622970367
1238.pawel_k2316625470115
1239.Samorajczyk_Łucja6594272320
1240.Cwynar_Justyna6504400210
1241.Szymaniak_Piotr64864800
1242.Uchymiak_Inga642425112105
1243.Dragan63800638
1244.Marszałek_Marek63606360
1245.Yaakov76265401967
1246.katgen62400624
1247.AgataMysliwskaChrostek62406240
1248.bertha61600616
1249.Pilnik_Wiktoryja6141670447
1250.Joanna_Hoffmann6125000112
1251.Lewandowski_Robert61035917576
1252.tulipan12360460220
1253.Maciek_Ufnalewski594523071
1254.JoannaL59159100
1255.AlicjaSurmacka57600576
1256.Smach_Robert57354329190
1257.Krajewski_Eugeniusz57257200
1258.Kwiatkowski57100571
1259.Skorek_A57126224465
1260.Monika_Piras56942811625
1261.robbi8956500565
1262.ewa_marciniak5651164490
1263.Feltynowska_Grażyna559284102173
1264.dalcryz55505550
1265.Biskupska_Julia55331318258
1266.katarzyna.niedzielko54830218462
1267.Gryczewski_Witold547174245128
1268.Wyszynski_K54500545
1269.Iwona_Cierpikowska54030715578
1270.sla_zeb5400314226
1271.Augusiak_Andrzej53400534
1272.Atena4153153100
1273.szmitmat52925422649
1274.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1275.Kamiński_Janusz51329416455
1276.WaldemarG49800498
1277.Ving4972972000
1278.Katarzyna_GT49131116911
1279.DFydrych49100491
1280.Palusinski_Pawel48904890
1281.Marta_Chmielińska48748700
1282.marcin_kowal4873150406
1283.jarymi48404840
1284.Białobrzeski_Marek48200482
1285.Opalinski_Piotr4750244231
1286.Izis47500475
1287.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1288.ask47100471
1289.Dulski_Roman47000470
1290.Krawczyk_Wiesława46830212244
1291.Grodzieński_ZI46821719556
1292.Beksa459115104240
1293.Zawada_Cezary456658383
1294.Skubik_Michał45445400
1295.marek75544825314055
1296.mmama14473794820
1297.Wolnik_Joanna44044000
1298.Rostek_Wioleta43826512746
1299.mzj43722916444
1300.Chabrzyk_Piotr43643600
1301.Kubiak_Wioletta43616315258
1302.ZbLin43143100
1303.Ewa_Bodzek43124214940
1304.Missagent042442400
1305.Beata_Załęska41925711943
1306.fiolet41618519437
1307.Mariusz_Kucharski412326860
1308.Koplinski_L40904090
1309.Kaniewska_Anna4082727354
1310.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1311.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1312.Augustynowicz_W40321214843
1313.Carolina39900399
1314.olkatom3953192056
1315.Theofilos3892790110
1316.vbstar201038800388
1317.gregorian7638521413932
1318.Wasiński_P38400384
1319.arek_nelke38203820
1320.Grazyna37900379
1321.klocek_danuta37725810118
1322.Kaffi37519814928
1323.Krzysiek.f.723751841829
1324.jaklika37413522910
1325.WiesławGajdek37300373
1326.JanNiedźwiadek37003700
1327.MT36503650
1328.herMMan36503650
1329.razare36300363
1330.Dzbik_Agnieszka36121410047
1331.Nykiel_Gracjan36136100
1332.marekzaborski36100361
1333.A.Michałowski3581881700
1334.j.nykiel35500355
1335.nina35335300
1336.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1337.Skibiński_Tomasz3507724429
1338.NataliaBraun35035000
1339.Beata197734834800
1340.Grażyna34400344
1341.kooiki34115414641
1342.dawid2543380227111
1343.JoannaKwiatkowska3382361020
1344.JulieMCRSz33233200
1345.MirosławaP32900329
1346.MarSaw3281979239
1347.Michuel3251012240
1348.VValdek32300323
1349.Bogdan_Przyzycki31600316
1350.Pohl_Mateusz31203120
1351.monika51083061839231
1352.cisowianka2030300303
1353.ksieski2st30003000
1354.LilijaW29900299
1355.icecrypt29829800
1356.Jolanta672970164133
1357.stojex295268027
1358.Skrzetuski_Andrzej29200292
1359.Widłak_Aldona292222070
1360.Monika.C28915110929
1361.wlodekro2881718334
1362.Śmiech_Michał28700287
1363.maziarek28600286
1364.marzenka2771529035
1365.dgebka27513910729
1366.Anzorge_Anna27427400
1367.carmilla27100271
1368.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1369.Zwierzyniecki26911911733
1370.Budzynowski_Robert26700267
1371.szwiling2641587234
1372.aakob42611329435
1373.Przegalinski_Maciej2561078861
1374.Mariusz_Maj25625600
1375.juzekxx022491536333
1376.MrTomAsh248018068
1377.Muraszko_Tamara24711110630
1378.dauttieg24524500
1379.Nowak_Jan1922451387631
1380.Piotrowski_JP2421071350
1381.wlodekja239221018
1382.Jana237531840
1383.aelwira235193042
1384.Zadrożny_Rafał22900229
1385.majawojdalski@hotmail.com22622600
1386.wag-a22400224
1387.Mierzejewski223861370
1388.ewadd22200222
1389.katkul322102219
1390.Rzeszotek_Łukasz22002200
1391.Wiktoria22002200
1392.historyk192022000220
1393.Malinowski_Waldemar21821800
1394.Romain2151186532
1395.gil_kasia21400214
1396.Zygmunt_Zygmunt20500205
1397.sdworak20402040
1398.sadik20212010
1399.polgen7820100201
1400.dorota_bartosiewicz19900199
1401.erazmwol197016532
1402.Bobowiec_Iwona19401940
1403.Gagulski_Lukasz19219200
1404.Łuniewska_Ewa19001900
1405.Kliber18918900
1406.Jurczak_Bartosz18518500
1407.andrzejkapron18418400
1408.TadeuszChitruszko182150320
1409.Sroka_Stanisław181975826
1410.Rogalińska_Halina180111069
1411.Bazyszyn_Liliana18000180
1412.Tomasz_Swierzb17800178
1413.Doda69178896821
1414.matt17800178
1415.BeataK17717700
1416.rotry17600176
1417.bogda2521761491116
1418.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1419.Gromadka_Tomasz17394790
1420.tomasz11731105013
1421.alfatronik216900169
1422.Galazka_Barbara165140025
1423.pawelolszewski16500165
1424.kazik4616316300
1425.eshabe16300163
1426.netsoft163684352
1427.askksa16216200
1428.dziadek_m60161010457
1429.dominikk15500155
1430.wietom15501550
1431.mchoci15215200
1432.natalia1986152994310
1433.JarekK14814800
1434.MarMat146884216
1435.swodzyński14600146
1436.m.rottenberg14400144
1437.aurora14400144
1438.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1439.Wirtualny141626514
1440.Tomasz_Fiedorek14100141
1441.Moszyńska_Paulina13203894
1442.Diana13013000
1443.kola1612900129
1444.afra5912812800
1445.basia_pol128812621
1446.anpiet12600126
1447.ANDY321124654217
1448.Olaola1124694312
1449.kathylapoz12312300
1450.Papciak_Małgorzata12212200
1451.efkama11700117
1452.Gorecka_Malgosia11411400
1453.Irek_Bartkowski11000110
1454.lojka3511011000
1455.fplaton11011000
1456.vivace10901090
1457.111chris108592623
1458.PawelJ10810800
1459.bekel108593910
1460.adrianm107623213
1461.joannakov10600106
1462.Michnowicz_Alicja100652015
1463.Bozenna990990
1464.Danna8994095
1465.majaszpot980980
1466.Bea9667290
1467.jabłońska-kruszewska_a960096
1468.Ł.A.Rynkowski96502323
1469.Andrzej_Stanislaw9256036
1470.adrian.g909000
1471.WelkaGrzegorz8848373
1472.kubajaworski848400
1473.AnuszewskaHonorata8406123
1474.marekkronikarz840084
1475.SztylerE8338396
1476.mirebella820082
1477.akamieniak8143335
1478.Sofeicz797900
1479.Potyjówka79442411
1480.Starszewska_Marta770770
1481.Izabelab767600
1482.mos_s7328441
1483.Purzyński727200
1484.Kożuchowski_Albin7106011
1485.Łuczniewski717100
1486.Berlin676700
1487.Baczewski_Robert660066
1488.Hubicki_Roman600600
1489.MarcinR600060
1490.Grzegorz_Bączek590059
1491.geneo590590
1492.adriana123595900
1493.Klaus_Marcin510510
1494.skol490049
1495.Pecherska_Agnieszka4803810
1496.kaphis474700
1497.Gleinert_Karolina460460
1498.Dendrophilus440044
1499.Editche420042
1500.Górska_Jadwiga420042
1501.KrystianJan400040
1502.Bajkowski_Bartosz4003010
1503.Dubiczyńska_Maria390039
1504.Marek_Wysocki390039
1505.Marek_Krzyżanowski380038
1506.agatek1806380038
1507.Adam_Leszczyński360036
1508.jkdobro353500
1509.Seba_Piotr3214162
1510.jbstruzik290029
1511.k_skrzyp280028
1512.andrzej2511250025
1513.Antolak_Olga150015
1514.bulledesavon140014
1515.Maksymilian_Rzemiński5005
1516.kujawa_cezary2200
1517.digajewski2110
1518.TomsKi19851010
1519.rick.zalewski1100
1520.geminioctavia1100
donate
Online: 135, ver. 1.71 © 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::