geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 28.898.98415.070.7269.496.0524.332.206

1.Danecka656.707363.078209.42784.202
2.bozenabalaw606.876349.981194.67362.222
3.Incognito597.204343.639154.85098.715
4.Jabłoński_Edward587.387324.038194.29769.052
5.Wojciech_Liśkiewicz560.673302.344165.67292.657
6.janusch482.990269.134168.31945.537
7.Basia_W443.161232.452170.12640.583
8.eliza1952383.100215.898115.11152.091
9.mmaziarski366.330134.791181.82949.710
10.jackun364.322182.843114.67166.808
11.danisha361.843175.009146.00440.830
12.jerzy_nowosielski309.901153.110101.63055.161
13.Misiewicz_Elżbieta284.582144.666107.56732.349
14.Michał_Golubiński282.081151.08285.57445.425
15.Sobieraj_Ewa274.450155.45483.75535.241
16.urszula_swierczynska269.072154.99283.56730.513
17.Skrzypczak_Bogumiła265.468141.24989.34834.871
18.bazie262.370149.47782.68830.205
19.Turek_Bożena248.589137.11284.91726.560
20.WZI244.675180.44222.59141.642
21.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
22.Tylingo_Bozena224.331114.25575.14234.934
23.Izabela_Czaplicka201.16296.55478.28226.326
24.halina200.548109.39469.91321.241
25.Ciesielski_Marcin189.67679.97159.49950.206
26.Rafał_Albiński181.41288.17550.42642.811
27.Czarkowski_Jarosław177.42098.71253.94924.759
28.mteresa176.04787.06369.39019.594
29.magnowa170.69696.49055.47518.731
30.Marek_Delert169.34576.28373.12319.939
31.jurekzur169.06092.75257.19219.116
32.Krystyna_Stanisławska161.60180.69257.37123.538
33.Myslinski158.75999.82944.48414.446
34.GTG_Silius_Radicum149.97418.2006.877124.897
35.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
36.nowak141.49074.27741.08226.131
37.WaldemarChorążewicz140.84544.03852.30444.503
38.Krystyna_Malik140.10278.75545.95715.390
39.asska1139.10174.72950.12414.248
40.igoriosso137.98969.56141.83326.595
41.gz1411131.74573.79144.60013.354
42.Majewska_Renata128.86576.72739.56512.573
43.K_Zochniak127.68847.96636.21443.508
44.Wilfried125.69468.08442.28915.321
45.Barbara_Kubcka125.57962.21347.28516.081
46.JZI117.97961.30540.93615.738
47.krzysztofjach1117.30860.32142.91114.076
48.Berens_Jan116.55158.92130.24427.386
49.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
50.ArturWilkicki112.07558.23329.63624.206
51.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
52.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
53.Kośnik_Krzysztof108.57664.03634.01810.522
54.Steamroller_Fly107.35464.70030.84111.813
55.marta1044107.14244.41729.88532.840
56.Tomek_Bogiel106.89364.08332.26610.544
57.ChmielowskaAnna106.46452.20726.83627.421
58.jorgus06104.97161.06528.90914.997
59.Jegier104.41154.09135.85014.470
60.bkrajewska103.63048.64541.39413.591
61.DorotaK99.50558.84826.97913.678
62.dRob99.35454.56531.27713.512
63.mziel97.94852.83925.19919.910
64.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
65.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
66.JanKontek95.38567.42919.4578.499
67.artekm94.63951.88137.9324.826
68.Koprowski.Jerzy91.33739.17336.98615.178
69.kabe091.13445.39036.5559.189
70.Wlodzimierz_Macewicz90.81752.45924.26814.090
71.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
72.RoPson88.41945.57031.35211.497
73.Kaczmarek_Aneta88.12760.22311.18116.723
74.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
75.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
76.pronobis82.25333.29642.9635.994
77.alus80.74930.93429.01720.798
78.Dębowski_Józef78.15843.21126.4698.478
79.szubog76.05240.72626.6138.713
80.kotik774.80232.74819.74422.310
81.Nikołaj74.7919.25449.43816.099
82.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
83.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
84.Kamila_Szymankiewicz74.22120.55750.9672.697
85.przodkowie.com73.971047.36326.608
86.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
87.Sludkowski_Darek71.86536.00925.10910.747
88.grammy4311671.70437.64726.3837.674
89.Gośka70.39327.74736.4566.190
90.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
91.magda_lena68.62635.99824.9497.679
92.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
93.Maryla_Celmer67.96530.16631.0446.755
94.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
95.Wilnianka65.49431.36226.6877.445
96.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
97.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
98.Krystyna_Domańska63.75332.58520.87810.290
99.olerys63.66734.29219.33710.038
100.GRAZYNECZKAAA63.63218.33220.75924.541
101.aniaosin63.45936.97320.2016.285
102.AniaS62.34430.72623.2628.356
103.Czerkawska_Ewa61.49838.67021.907921
104.karabowicz_radek61.02631.54423.3586.124
105.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
106.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
107.JMrozowski59.49141.32212.4945.675
108.Jozef1159.45725.54018.83415.083
109.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
110.Grażyna_Przybysz56.63722.22828.6005.809
111.mwpkk56.58228.78021.7506.052
112.Maślanek_Joanna56.23930.42819.2246.587
113.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
114.milosz56.12918.45020.28617.393
115.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
116.MGieras55.49929.85918.3387.302
117.Wojtowicz_Danuta55.49728.04919.3678.081
118.angap53.60225.21821.1857.199
119.MagdaT53.54527.40520.0756.065
120.aldonalata53.48326.39219.0528.039
121.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
122.Aleksandra_Piętak52.33527.33319.8695.133
123.Mania5352.26535.70011.6284.937
124.annarenata51.13526.83417.3466.955
125.Kornelia_Major50.91026.43614.6379.837
126.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
127.Ilona_Gieras50.43128.50215.2596.670
128.kate10349.86425.00516.6398.220
129.Gadecki.Bogusław49.69619.34118.59611.759
130.peters48.42728.09314.4705.864
131.Kasia_Marchlińska48.02740.7937.032202
132.frisgaard47.93825.28414.1548.500
133.krambud47.50815.32124.1937.994
134.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
135.Rafael46.87626.08713.4267.363
136.dzicz46.85616.14511.98518.726
137.Bożena_Prymus46.81721.06917.2548.494
138.katnal45.67126.31413.9075.450
139.janden45.53424.22915.8135.492
140.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
141.Krasieńko_Rafał45.06026.14514.6044.311
142.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
143.Brozek_Oskar44.28422.01312.5129.759
144.tomekpn43.66120.18817.0806.393
145.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.58118.66619.6795.236
146.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
147.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
148.Krycha41.98427.9028.7295.353
149.Gawlik_Andrzej41.37319.30414.5417.528
150.janocha141.13221.3638.52211.247
151.jur58boz40.67121.36116.3612.949
152.maed40.59623.02711.3106.259
153.Koluszkowski_Henryk40.59323.21812.3685.007
154.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
155.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
156.Gordiasz40.4791.18639.2930
157.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
158.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
159.Janusz39.85114.84921.2233.779
160.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
161.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
162.Gałkiewicz_Urszula39.2564.61026.8107.836
163.mlawiak38.76822.50110.9955.272
164.tomes38.68014.53217.8606.288
165.ozanka38.54720.08513.4105.052
166.hannaostoja_swierczynska37.82921.32913.4333.067
167.sloniatko6037.69325.9023.7058.086
168.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
169.MariannaF37.26720.61812.4364.213
170.moyra77737.01519.73810.5086.769
171.piotrpola37.00819.60813.3684.032
172.Wieros36.83820.40012.7813.657
173.Ma_Sza36.69815.46814.6536.577
174.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
175.Sznober_Barbara36.3808.6826.77520.923
176.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
177.Romanowski_Piotr36.14214.99414.0307.118
178.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
179.BasiaR36.05318.92914.1472.977
180.Anna_S35.57527.2985.5782.699
181.kolokolo35.55319.15513.2823.116
182.Bugajska_Joanna35.39816.99312.3076.098
183.gregorry195334.94322.3318.2554.357
184.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
185.Baciński34.80013.1719.16012.469
186.mmoonniiaa34.68817.77714.7922.119
187.GZuzak34.51220.67410.6133.225
188.Krzysztof_Gruszka34.23020.01312.0112.206
189.Ela_Ginalska34.06718.20711.7844.076
190.Sloniasz34.01319.67510.5893.749
191.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
192.zbyszek.p7033.60515.60414.0093.992
193.Wioletta33.4466.23926.496711
194.Rozenau_Adam33.34219.11714.2250
195.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
196.miras12133.27623.1917.3102.775
197.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
198.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
199.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
200.stanisław4832.96223.9106.4942.558
201.PabianAus32.57315.22414.0423.307
202.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
203.Borkowski.Wojciech32.34216.61212.5403.190
204.jarekrad32.33217.51911.6743.139
205.mariola6131.9457.26217.2607.423
206.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
207.angoss31.63218.1899.9263.517
208.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
209.Skolimowski_Tomasz31.21613.72613.0054.485
210.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
211.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
212.aerbert30.23918.6646.9064.669
213.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
214.adamhen5530.15415.01711.1274.010
215.Bibi30.10914.94511.3903.774
216.sowa7329.27817.5317.9593.788
217.Stradowski_Jacek29.13320.8954.2124.026
218.GrzeS28.89113.44511.1744.272
219.kujawiak28.54916.5019.3772.671
220.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
221.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
222.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
223.Mamaj_Jan27.94219.9344.0463.962
224.kucz_agnieszka27.75218.6096.2112.932
225.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
226.jerkre27.06515.1749.4042.487
227.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
228.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
229.kamilo8626.80111.86714.149785
230.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
231.m_jaro26.48215.2205.9615.301
232.sarna21526.44417.4535.4803.511
233.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
234.Berendzik_Malgorzata26.28213.5719.3033.408
235.Albin_Kożuchowski26.08216.7005.9043.478
236.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
237.artur.kozminski25.97915.5956.8233.561
238.Dąbr_Włodek25.97816.5577.4911.930
239.Stasiak_Michał25.83114.6018.7812.449
240.Adamiec_Walenty25.82714.6338.9142.280
241.Piotr_Romanowski25.66110.2246.9228.515
242.ATUIN25.63913.0409.0123.587
243.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
244.Olik25.26912.4109.4603.399
245.Raciborski_Marek25.23624.893106237
246.Yerma25.05513.8748.1882.993
247.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
248.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
249.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
250.Petrax24.62812.70710.2971.624
251.grzech24.58324.58300
252.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
253.DorotaP24.33615.3367.0031.997
254.bisiza24.28116.2185.7462.317
255.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
256.x_hanna23.89213.2977.8052.790
257.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
258.kawal23.78315.5394.1994.045
259.Jagielski23.75811.9988.6393.121
260.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
261.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
262.iwomi23.19613.8698.2131.114
263.Lange_Jerzy23.10318.85904.244
264.Szczepaniak_Tomasz22.99515.5474.6072.841
265.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
266.krupabeata22.86110.6569.0393.166
267.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
268.Niemirski22.76910.23910.0782.452
269.kronerhalina22.75611.8378.9621.957
270.czarnuszewicz_bozena22.72411.9497.9652.810
271.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
272.SylwesterMalicki22.67014.1246.1732.373
273.Walczak_Marta22.50312.9165.5284.059
274.ela_cwiklinska22.46413.5907.4881.386
275.mena_u22.23711.2629.9121.063
276.piotrsm22.12513.3826.2902.453
277.kat_pas22.0119.9299.9002.182
278.Sroczyński_Włodzimierz21.89721.89700
279.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
280.Suska_J21.76212.1957.1402.427
281.hania21.71411.1687.9692.577
282.walet21.66614.3876.405874
283.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
284.krzysztofklemens21.55712.8601.7116.986
285.pgorzad21.41911.0997.8962.424
286.kaskam21.38112.7484.7893.844
287.Daniel_Leszczyk21.35811.5677.2912.500
288.agnieszka599521.3547.3705.6948.290
289.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
290.krzaja20.99113.4885.5931.910
291.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
292.Mieżyńska_Danuta20.7819.8238.2552.703
293.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
294.grzesm20.55310.0576.3854.111
295.kulsob20.43711.5066.5762.355
296.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
297.Marciszewska_maria20.3818.4507.5784.353
298.Jules20.36611.6295.5203.217
299.Nastian20.3234.05112.0834.189
300.arborpl20.28111.3546.6562.271
301.romanburczyk20.18711.4366.3912.360
302.Domirka20.07310.4826.6462.945
303.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
304.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
305.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
306.aligatormp19.90019.90000
307.krysmag19.8506.3859.7163.749
308.ula1119.8349.7807.3452.709
309.michal7219.76910.1607.5252.084
310.Projekt_OPI19.65011.4006.0482.202
311.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
312.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
313.Bogusław_Woyciech19.54811.1965.2703.082
314.halina4419.49211.9345.4592.099
315.angie19.41818.7300688
316.Stachwiuk_Elżbieta19.34312.3213.7043.318
317.margit19.3127.59110.4441.277
318.Andrzej_Łęcki19.15412.1564.5512.447
319.arletaso19.14011.8162.6704.654
320.karol44418.85110.9856.2081.658
321.beata_anna118.6736.05411.5671.052
322.barbarag.18.65513.75504.900
323.Strojczyk_Waldemar18.63910.6735.8272.139
324.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
325.marek_kondrat18.39916.2491.613537
326.B_Boa18.3618.4337.8682.060
327.J.Borycki18.3118.8427.2342.235
328.elgra18.08513.3743.3461.365
329.kasia_wilcz17.9759.2828.215478
330.magdalena7217.9319.1986.6952.038
331.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
332.marekamin17.78915.0561.763970
333.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
334.Schaetzlein_Michael17.682338017.344
335.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
336.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
337.jmzolt17.5588.1705.0284.360
338.Leszek12817.53114.50303.028
339.beatab17.4798.4712.6686.340
340.bodzio5417.4279.8664.4543.107
341.grara17.39610.4305.1081.858
342.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
343.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
344.karolinaw17.2248.5705.2373.417
345.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
346.Gospel17.15910.2114.9012.047
347.Jason852417.1352.9166.2647.955
348.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
349.elżbieta17.03010.4002.9843.646
350.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
351.lidia195417.01517.01500
352.Wiśniewski_Adam17.0028.7126.3231.967
353.Jado16.93510.9884.8491.098
354.vitoo16.87611.5541.6123.710
355.Andrzej.P16.86414.1751.921768
356.Juszyba16.85111.4513.5211.879
357.julka6616.83611.3134.2771.246
358.Yskelo16.6887.8283.3375.523
359.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
360.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
361.Rafik000216.6098.1117.2771.221
362.sieruga16.5615.7957.5713.195
363.joanna8416.48610.3214.5281.637
364.ew_mar16.38710.6134.953821
365.zetka16.2699.4164.8342.019
366.dorotan16.2411.4476.3538.441
367.Bednarczyk_Kamil16.1755.6206.9193.636
368.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
369.Wojciechowska_Ewka16.0179.6844.2372.096
370.Inula15.9527.8686.5281.556
371.Jakubas_Eugeniusz15.9297.4435.7992.687
372.olaf1715.88611.0733.3581.455
373.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
374.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
375.barbara_barbara15.7478.0684.5483.131
376.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
377.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
378.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
379.gaolcia8615.6613.4497.9834.229
380.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
381.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
382.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
383.marekn12415.5348.3545.4931.687
384.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
385.Lag200015.3496.7336.3532.263
386.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
387.Sławiński_Jacek15.1895.9755.6283.586
388.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
389.rdet15.0986.3963.8744.828
390.Adalbertus15.073011.2543.819
391.kasiek14.9827.3614.8282.793
392.Lenaar14.91313.0465131.354
393.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
394.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
395.Agata_KJ14.8227.5975.4281.797
396.Obidka14.7058.2494.3712.085
397.m_gry14.6838.4083.2213.054
398.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
399.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
400.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
401.maluszycka14.4367.8804.5102.046
402.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
403.luigi3714.2578.1063.8052.346
404.dombas14.1963.1119.4091.676
405.krzypov14.1497.7582.2264.165
406.ztelega14.0977.6934.8881.516
407.Irena_Kaczmarek14.0116.1886.6491.174
408.wojtstyp13.9599.5783.2901.091
409.Brudka13.8546.7274.7822.345
410.zbzukowski13.7307.1005.1111.519
411.Walder_Wisława13.6744.89708.777
412.Urszula_Pogoń13.5915.6701.8036.118
413.anton_burza13.4967.7552.4493.292
414.agac13.4836.5161.6665.301
415.Piachu213.4559.4271.2632.765
416.marjolena13.3974.7546.8681.775
417.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
418.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
419.MMar13.3016.9884.7641.549
420.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
421.MagiQ13.2479.4811.0592.707
422.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
423.sbasiacz13.0205.8244.6442.552
424.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
425.hal.ka12.9579.4102.951596
426.Czyżewski_Bartłomiej12.9458.3182.5072.120
427.ToniR12.6726.4182.5253.729
428.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
429.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
430.Jazzek12.38712.38700
431.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
432.Hening12.3709.3822.201787
433.griszka5012.3189.2762.97369
434.opol12.28911.481396412
435.kozlowskiw11.9556.9043.8811.170
436.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
437.dorocik13311.8747.4972.9741.403
438.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
439.Lewandowicz_Adam11.6584.9165.6271.115
440.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
441.Machnik_H11.5658.2842.865416
442.Rutar11.5265.9243.2562.346
443.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
444.kubakpro11.4916.5494.198744
445.basiula11.4895.7113.1292.649
446.brulion11.3812.6328.71237
447.Marcin_P11.3621.8418.2761.245
448.jacwes11.349011.3490
449.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
450.Michał_Kazimierz11.2531.5507.2072.496
451.nuernberg11.1687.0561.5602.552
452.tobi11.1676.3593.5211.287
453.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
454.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
455.maciejowski11.0774.3283.9332.816
456.Purski_Jan11.0094.9586.0510
457.KPM11.0015.7783.4201.803
458.bandziorek11.0013.2916.781929
459.krysta_s10.9635.4244.0381.501
460.Gosia25310.9433.8214.7462.376
461.historyk9910.9364.4303.7782.728
462.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
463.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
464.Matuszewska_Magdalena10.6255.2904.1821.153
465.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
466.rencr410.5586.2391.8482.471
467.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
468.Emkael10.3516.6472.0781.626
469.szczelba110.3515.3583.9701.023
470.Lukasz_Fajfrowski10.3226.2302.7241.368
471.Kucharro10.3014.6454.3201.336
472.maria112m10.2443.7475.2261.271
473.szczesna10.2435.4264.332485
474.Witold_Trzeciak10.1975.8163.2281.153
475.Alinka10.1315.2643.6771.190
476.mariola071110.07007.5562.514
477.mariuszek6910.0612.9643.7573.340
478.T_Chamerski10.0021.8765.4352.691
479.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
480.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
481.annakt9.8675.0153.3151.537
482.Marzanka9.8464.7414.150955
483.kasejuka9.8356.0622.6911.082
484.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
485.Oleszka9.7993.0686.027704
486.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
487.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
488.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
489.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
490.donchichot9.6465.0622.3502.234
491.Agnieszka_Wójcik9.6245.5193.107998
492.magat19.61809.6180
493.Genowefa9.6093.2505.771588
494.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
495.Ula_W9.4466.8442.189413
496.miremik9.3725.0063.2821.084
497.aeroseek29.1816.5721.4191.190
498.Obałek_Jacek9.1144.9813.398735
499.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
500.OlaH9.0636.2892.104670
501.kasiema9.0386.9012.1370
502.maja678.9504.4023.709839
503.Darek_Kiliszek8.9504.5543.576820
504.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
505.Robert12028.9064.2752.7021.929
506.Artur598.9006.4271.1921.281
507.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
508.aktawres8.7506.84701.903
509.Małgorzata20058.72407.2331.491
510.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
511.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
512.badur8.6174.5482.9841.085
513.Majtka_Łukasz8.6051.14307.462
514.SILAM8.4966.1782742.044
515.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
516.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
517.marzanna1758.4041.4194.0762.909
518.pbasik8.4014.8573.152392
519.Kwos8.3766.1011.0451.230
520.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
521.Odrowąż8.3644.7992.616949
522.lukas498.3475.3832.428536
523.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
524.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
525.madzia3278.2507.7710479
526.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
527.PawS968.1961.0565.9571.183
528.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
529.monika.wałuszko8.1814.2463.260675
530.Grabis_Mirosława8.1478.14700
531.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
532.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
533.Lubryk8.096317.340725
534.krak2108.0732.6474.567859
535.papakulka8.0546.3801.122552
536.GrzeSwier8.0374.5211.8601.656
537.J1anka8.0006.784896320
538.przeski7.9673.71304.254
539.SebastianS7.9527.0299230
540.Chrzanowski_Stanisław7.9383.9293.244765
541.MIRMAZEK7.9247.7910133
542.ewakuszlik7.9065.0642.423419
543.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
544.Garnek_Jarek7.76506.795970
545.sekutnica7.7467.74600
546.RobertC7.7407.74000
547.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
548.Kacper_Czerwiński7.7064.1872.665854
549.anusia16107.6875.42702.260
550.NS_Jurek7.6823.9952.821866
551.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
552.Joculus7.6216.6550966
553.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
554.Lewandowska_Justyna447.5666.586301679
555.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
556.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
557.Janiszewska_Janka7.4803.8872.780813
558.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
559.Grażyna_Wójcik7.4674.66502.802
560.HalinaLitka7.45907.4590
561.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
562.poschadel7.3862.6223.772992
563.pawko2237.3663.3981.6212.347
564.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
565.wmacoch7.2444.8171.779648
566.Król_Majewska7.2353.97403.261
567.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
568.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
569.Anetta_727.2003.7232.730747
570.ELADAB7.1804.0702.347763
571.kziecina7.1657.105060
572.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
573.craft7.1475.0411.553553
574.A.Kuba7.0084.4841.925599
575.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
576.krzan6.9353.9021.2761.757
577.rjancz6.9232.8203.473630
578.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
579.Teerose6.84504.2572.588
580.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
581.62_6106.8184.1621.709947
582.charston906.7796.77900
583.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
584.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
585.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
586.basik6.7074.82601.881
587.Livia_Ditto6.6975.0681.458171
588.tonffillka6.6883.8412.120727
589.naplopo6.6853.1925282.965
590.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
591.Jadwiga_Sibirska6.6363.8046712.161
592.Joanna_D6.6313.2532.652726
593.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
594.graffik6.6082.8833.7250
595.barbara19476.6042.2069973.401
596.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
597.mierzyce6.5453.5622.182801
598.kulig326.4453.2072.504734
599.mira_wiech6.4093.7672.335307
600.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
601.Stando_Piotr6.3574.32402.033
602.Paula2576.3363.0052.980351
603.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
604.mirst6.3153871.7974.131
605.jansz6.2963.5261.976794
606.GG_Grudzien6.2956.1799224
607.aaricia1046.2653.6621.757846
608.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
609.Janka286.2374.5781.043616
610.rybecka6.2236.22300
611.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
612.neumann6.1315.116557458
613.Aleksandra_VanBever6.108006.108
614.Sławek_Binczak6.04206.0420
615.Felberg_Sławomir6.0313.2372.057737
616.Marek705.9861.9643.893129
617.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
618.janinka275.9453.7701.784391
619.Uszyńska_Hanna5.9242.7722.244908
620.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
621.Szalomszalom205.8902.8842.342664
622.rawli5.8762.4992.3111.066
623.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
624.keresz5.8255.36336894
625.grabkk5.8153.3322.4830
626.Grażyna.K5.7615.76100
627.Socha5.7254.703873149
628.Janusz_Kielak5.7184.598461659
629.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
630.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
631.pawel_tk5.6171.6323.9850
632.Stefańczyk5.610005.610
633.Kira5.6072.3723.2350
634.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
635.marzenska75.5102.6532.102755
636.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
637.kiniastr5.4695.46900
638.Marek-L5.4451.0163.634795
639.Aga_Brz5.4262.6132.364449
640.bachach5.4249783.473973
641.Synowiec_Ela5.4024.7310671
642.Beata655.4022.6921.960750
643.jakozak5.3833.3251.604454
644.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
645.Annetti5.3692.9622.053354
646.malkam2555.3523393.2231.790
647.jarumasta5.3512.8909341.527
648.arnel5.3194.1421131.064
649.kkurys5.2945.29400
650.Ewa_Tańska5.2783914.8870
651.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
652.vicek19785.2542.7681.887599
653.Ulcia_d5.2443.3241.85268
654.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
655.Krzych.K5.2343.0081.886340
656.grad5.2322.8322.4000
657.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
658.WPawlica5.1932.6881.870635
659.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
660.dorotakw5.1802.7051.996479
661.Malgonia5.1512.4982.056597
662.bezet5.1332.9531.962218
663.Bartek_M5.1333.0542.0790
664.imagines5.1174.0511.0660
665.tomczyk5.0793.43501.644
666.DankaW5.0791.5553.181343
667.annaurban5.0605.06000
668.broż_ka5.0501.1082.4911.451
669.Włodzimierz5.0303.440780810
670.rendziojaroslaw5.0212.6181.485918
671.olenski_jan4.9921.65403.338
672.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
673.Katarzyna_714.9694.947022
674.wojtek234.9054.90500
675.poszukiwaczka604.9003.770944186
676.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
677.keret4.8672.7562.01893
678.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
679.Stanikowski4.8083.594904310
680.pawkos834.8044.80400
681.Sz_Joanna4.7973.551830416
682.iksdar4.7912.5671.742482
683.karolszotek4.73373603.997
684.manyek21124.7334.73300
685.Orlik_Ala4.72804.7280
686.ahalaburda4.7246733.523528
687.tyburski4.723004.723
688._jaj_4.7214.72100
689.mastalerz4.7022.4321.835435
690.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
691.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
692.RyszardSys4.6874.4422450
693.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
694.mariusz90504.6521.4982.508646
695.Mirek19004.6233.1451.014464
696.aqkis4.62202.7041.918
697.Franek234.6072.5531.463591
698.Kocoń_Leszek4.60504.020585
699.mlazarecki4.5922.5321.510550
700.Mustad4.5892.7531.8360
701.Ania_Witkowska4.5803.0631.044473
702.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
703.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
704.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
705.Krystyna_Moćko4.563552.2272.281
706.wld_lan4.5413.71856767
707.Forma_Eugeniusz4.538004.538
708.Eder4.5342.5971.758179
709.Majcher4.5322262394.067
710.adrian.kaszubski4.4614.46100
711.mejpien4.4441.4512.330663
712.Zubrzak4.4362.1766201.640
713.PiotrG4.4212.7541.457210
714.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
715.marcinpt4.3811.0402.529812
716.monikab4.3411.5127602.069
717.Bednarek_Edyta4.3352.1421.690503
718.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
719.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
720.barbarafasiczka4.2714.27100
721.Robert14.2302.764841625
722.labarnerie4.2152.3521.423440
723.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
724.DanielPratt4.2073.21492568
725.mglinkow4.1781.0272.890261
726.Scowron4.1552.7101.38560
727.grohel44.1453.388618139
728.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
729.andziulam4.0601.1412.382537
730.pawel.dyda4.0551.8839141.258
731.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
732.OlszewskiD4.0451.1502.754141
733.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
734.prazmowska4.0382.1491.491398
735.EwaH4.0352.0726911.272
736.robi1123.9932.4491.106438
737.amarylis393.9863.98600
738.Kapelus3.9762.9839930
739.BogusławBykowski3.9612.475935551
740.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
741.loknok13.94602.4891.457
742.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
743.jozek3.9211.5761.851494
744.Rozmysłowski_Marek3.8642.316786762
745.a.badowski3.8521.9981.502352
746.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
747.ewastepien3.8201.9821.464374
748.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
749.Magroski493.8033.60310991
750.Teodozja3.8022.2151.032555
751.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
752.susic3.7803.78000
753.marla3.7721.8781.477417
754.JMarchewka3.7723.77200
755.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
756.mirkania3.6742.502924248
757.nicky3.6723.258245169
758.Sochers3.6512.169771711
759.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
760.tosia513.5913.59100
761.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
762.waldas3.5773.57700
763.kwiech3.5753.57500
764.anna12643.5363.1114250
765.beatpatt353.5151.8031.260452
766.marwro3.5153.51500
767.asdmjs3.5002.490669341
768.Kempisty_Anna3.49202.819673
769.Kolank03.4733.1613120
770.ska83.4583.45800
771.jperkowski3.4433.44300
772.Marcin_Z.3.4392.8690570
773.jareczkisz3.4381.9991.133306
774.WiktorK3.4103.41000
775.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
776.RobertGóra3.4021.9001.128374
777.ambrozja1003.3572.284695378
778.robert.kantorek3.3421.0062.3360
779.ewab.3.3352.541612182
780.Margaret_Stas3.3303.33000
781.Darq3.3133.31300
782.bialy203.3072.374350583
783.krybas3.2982.143916239
784.Dampc_Kasia3.2802.7000580
785.ostrowiecki3.2772.7924850
786.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
787.leszcz3.2581.600817841
788.MonikaNJ3.2531.0062.083164
789.Pietkun_Karolina3.2443.24400
790.Lukrecja3.2211.5231.272426
791.aisa3.208003.208
792.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
793.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
794.Lipka_M3.1852.290407488
795.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
796.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
797.Dane_Kasia3.158103.157
798.halmarki3.156003.156
799.Mimzy3.1441.7041.147293
800.lechkar3.1342.411145578
801.annapytel3.1308481.970312
802.Banasiak_Antolak3.1131.5951.138380
803.jertom3.1053.10500
804.jarekmadej3.0991.717978404
805.Olczyk_Paweł3.0841.7251.032327
806.tomekov3.0811.4893311.261
807.Elżbieta_Piwińska3.0801.7281.047305
808.kasik5003.0661.881852333
809.Tadeusz_Pilat3.038003.038
810.andrzejs323.0343.03400
811.EdwardB3.0313.03100
812.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
813.dorpaj3.0181.826621571
814.Urszula493.0143.01400
815.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
816.kimar112.98212.9810
817.Gawski_Marcin2.95402.9540
818.piotr_nojszewski2.9441.576560808
819.alwierzba2.939002.939
820.majkuss2.9341.298929707
821.Kostkowski2.91696201.954
822.drrejment2.91501.7861.129
823.kasiamon2.9141.2351.304375
824.michalina1802.8951.654864377
825.JolantaN2.878212.040817
826.robin0002.87758902.288
827.Madzik882.8668431.823200
828.alahal2.8591.5911.2680
829.adiglowacki2.8512312.59525
830.ryszardgarncarek2.8401.573955312
831.boena2.8272.2340593
832.projektpodlasie2.8262.0060820
833.Durka_Stanisław2.8232.82300
834.krzysf772.8151.1564061.253
835.Tajgete2.7971.542955300
836.jbaginski2.7931.336937520
837.Markus2.7691.51601.253
838.CaramonM2.755002.755
839.anytram2.7451.1771.251317
840.wojtwk19122.7391.651858230
841.Ewa_Prejs2.7389631.502273
842.Jankowski_MA2.7291.69001.039
843.Miraś_Ireneusz2.719002.719
844.Edmunda2.7181.0931.6250
845.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
846.MonikaS72.6981.2801.162256
847.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
848.george2.6782.67800
849.Pitlab2.6742661.466942
850.jolantaw2.6631.695663305
851.martyna_j2.65780001.857
852.monika_kurek2.6421.5481.0940
853.GosiaLemanczyk2.6352.161192282
854.Marianna_Różalska2.6311.496695440
855.Irena_Monika2.6095326291.448
856.berfel2.6061.469836301
857.ina2.5962.59600
858.Lukasz_Kuc2.5822.58200
859.gruszczyński2.5791.422870287
860.Nowik_Grzegorz2.56701.0711.496
861.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
862.zawbor2.5501.305968277
863.grzesław2.5311.368821342
864.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
865.astraIII2.5251.677387461
866.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
867.annape2.50802.303205
868.misty692.4922.14525493
869.beatabistram2.4811.312242927
870.gbryk2.4771.268949260
871.JustynaS2.4752.47500
872.KasiaD2.4702.47000
873.Misztal_Ewa2.4671.299962206
874.Maj_Paweł2.4652.46500
875.hagna112.4631.7920671
876.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
877.Joel_S2.4412.44100
878.Katrinson2.4291.388720321
879.Miazek2.420983848589
880.teresaklosinska2.4121.60979013
881.Tekla2.4092.40900
882.bronislaw_wenta2.4012.2771240
883.Rosslyn19882.39001.641749
884.Joniec_Henryk2.3822.38200
885.marrta2.3791121.548719
886.MagdaBilska2.366002.366
887.betka392.36002.3600
888.kokorzyc2.3561.460625271
889.snemelk2.3431.1331711.039
890.kasiulek2.3341.137954243
891.EANWhitson2.3301.113865352
892.Kafar_Marita2.3261.296812218
893.Farmer19792.3221.272756294
894.jusyd2.3171.271760286
895.Hałat_Anna2.30002.103197
896.Terluk2.29796301.334
897.dzelka872.2941.241848205
898.hykiel2.28502911.994
899.DorotaL2.283002.283
900.Tomasz_Struk2.275830450995
901.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
902.Kyjania2.25701.987270
903.BogdanB2.2411.216886139
904.los_wiola2.2381.23397827
905.flo_ag2.2159421.19875
906.orzechowski_m2.2101.344643223
907.walkip2.206002.206
908.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
909.tg3a2.1887481.4400
910.urbananna2.1622.16200
911.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
912.klaudia1996232.1451.229668248
913.kammp2.1391.156766217
914.mago24102.1311.172729230
915.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
916.bzdrodow2.0712568071.008
917.osaczony302.0622.06200
918.nenufar422.04801.297751
919.Kozera_Piotr2.04101.441600
920.compnet2.0404502801.310
921.BNowak2.0341.4020632
922.Jarosz_Adrian2.0312.03100
923.dasobierajuk2.029919917193
924.efunia2.02402.0240
925.Ivojag2.0226631.012347
926.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
927.ewa.okoniewska1.9969161.0800
928.morloth1.9761.97600
929.tomnow1.9751.97500
930.annastregiel1.9671.374319274
931.DariuszHeręza1.9600996964
932.valdeq1.9321.047625260
933.mar_markiewicz1.92801.661267
934.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
935.redie1.9161.177250489
936.nieznalski1.9141.060632222
937.inez1.9133911.5220
938.kulik_agnieszka1.91195198862
939.kipikasza1.9101.91000
940.xtedek1.9091.15022737
941.AM_Kalski1.8951.195451249
942.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
943.yoake1.885889832164
944.anulka241.8831.58425346
945.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
946.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
947.JPool1.8731.057624192
948.sj_sj1.8712821.5890
949.sandy10m1.870001.870
950.terciak1.8691.130554185
951.apogorzelska1.8561.188458210
952.przemek_m1.8541.005674175
953.joanna_mironczuk1.85306061.247
954.pbacik1.849001.849
955.Akszeingar1.8371.7211160
956.Barbara_Domagała1.8341.83400
957.Krzysztof_Maszkowski1.8331.83300
958.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
959.madzmatron1.80901.8090
960.Woyass1.796838492466
961.KRutko1.7859348510
962.agusja11.783989602192
963.krzyosiek1.7831.78300
964.Artsanon1.760001.760
965.Ciszek_Artur1.7461.170447129
966.anowi19581.7311.275296160
967.Cynthia_Witt1.73099567560
968.anamorf1.730723801206
969.JSamborska1.717001.717
970.AgnieszkaK1.7121.003548161
971.RyszardT1.709873638198
972.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
973.Sobol741.701831673197
974.krzyko1.6976801.0170
975.lukasz.hyrchel1.696001.696
976.pawełKa1.6911.5801110
977.Psikus_Elzbieta1.691885358448
978.labuska791.6915031.13850
979.StraszMarek1.675886582207
980.tpergalo1.675519581575
981.Horg1.6721.029418225
982.wicy1.6561.2264300
983.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
984.Krasowska_Katarzyna1.645819618208
985.guzia281.629592932105
986.Witkowska_Ewa1.6232932171.113
987.Batory_Marcin1.622785655182
988.Boroch_Marek1.6211.4740147
989.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
990.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
991.Ewa_Hus1.6140920694
992.Luziński_Marcin1.614602226786
993.camel531.614596909109
994.maria.j.nie1.60701.6070
995.marlena12061.6021.4998815
996.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
997.piotrowski791.5972522811.064
998.Andrzej_Welsberg1.583925492166
999.kdgs1.5781.4270151
1000.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
1001.JustynaP1.559825579155
1002.ZofiaWichtowska1.542001.542
1003.JanczewskaM1.5381.0010537
1004.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1005.Sikorska_Izabela1.53601.5360
1006.Jerzy_Molski1.5369640572
1007.Płowik_Hubert1.523210888425
1008.kolaczkowska1.523823513187
1009.KesslingAnna1.522822481219
1010.maria.mazur1.514662635217
1011.mholy1.5137527610
1012.romano581.507354870283
1013.GąskaMariusz1.49001.378112
1014.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1015.walinska.ewa1.48683762920
1016.norbibuu1.4801.48000
1017.IrenaZGB1.477807512158
1018.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1019.Elik7001.4611.46100
1020.tatarak311.4511.45100
1021.mwpch1.447742361344
1022.RoRo5001.447001.447
1023.Monika_Ignatowicz1.443678605160
1024.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1025.KostekP1.426794459173
1026.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1027.Krystyna.waw1.4121.41200
1028.konradus1.41101.4110
1029.Uzfjm1.398767494137
1030.rybolow1.3971.22467106
1031.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1032.Marcin_Śnioch1.385636554195
1033.Mariola_Hadryś1.373542649182
1034.dstancel1.3711.37100
1035.Peikita1.36701.3670
1036.wasiliki1.36301.3630
1037.mszatilo1.361808392161
1038.anna_wiśniewska1.357469280608
1039.Joanna521.34801.034314
1040.vnukinga1.345768460117
1041.syszol1.344001.344
1042.worwag1.342001.342
1043.sierszeng1.3381.33800
1044.Pelagiusz1.334665534135
1045.MrDzwang1.33398825788
1046.wiktor_odelsk1.333001.333
1047.Magda20001.3301.33000
1048.Darth_Simba1.327183649495
1049.AdamCA1.3241.32400
1050.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1051.Kwiatek491.312862331119
1052.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1053.achczi1.305442254609
1054.Kacperm_sz1.3001.06316473
1055.Emerald1.2991.29900
1056.Croissante1.297703485109
1057.Vasquez1.2861.28600
1058.e_furmanczyk1.2680892376
1059.sylweczka_221.258001.258
1060.julia_natalia1.2551.25500
1061.jart1.2498290420
1062.gajus811.237771317149
1063.basia1.23401.2340
1064.olka_elka1.2310967264
1065.NikosK081.2291.22900
1066.joff1.22770847544
1067.czj1.224288778158
1068.ananke19661.219629456134
1069.Frezja471.2187454730
1070.tomkarolak1.2117730438
1071.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1072.Megabyzos1.2015350666
1073.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1074.Bełc_Paweł1.2009690231
1075.Kupis_Artur1.196743287166
1076.marzanna621.1841.146038
1077.Stęplowska_Anna1.166570251345
1078.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1079.Cel.Magdalena1.165579470116
1080.kcocyk1.16148957696
1081.Mroz_Anna1.159001.159
1082.mstrzelec1.155263147745
1083.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1084.tommyser1.1461.14600
1085.gumisiek1.14165139793
1086.WH1.132001.132
1087.Horizon1.1311.13100
1088.basiaps1.1291.12900
1089.monikatk1.1139430170
1090.Rejnus1.1101.11000
1091.pawlowska_katarzyna1.1097054040
1092.kbinka1.10801.1080
1093.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1094.roman1091.084001.084
1095.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1096.Hoch_Jacek1.08101.0810
1097.NowakMarcin1.069289280500
1098.Quit1.06801.0680
1099.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1100.enora1.0683657030
1101.B_Kamil1.0651.06500
1102.Dolkenty1.0651.06500
1103.wołczuch1.05979916244
1104.ewulab1.05929515515
1105.mwkmoch1.0590864195
1106.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1107.Banaś_Robert1.0400712328
1108.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1109.Haegele1.039001.039
1110.Bryś_Martyna1.033347364322
1111.Dawid991.03142756341
1112.SzaflikJoanka1.03001.0300
1113.Mirek801.03001.0300
1114.witek_mazuchowski1.028570318140
1115.MariaRągowska1.028669620
1116.psemik1.028595302131
1117.MaciaE1.02564529783
1118.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1119.jacklosi1.0171.01700
1120.tylerversluis1.0141.01400
1121.Turaj_Halina1.00601.0060
1122.B.Babiarz1.0031.00300
1123.Hermanos1.0021.00200
1124.ewabo99599500
1125.Al_Mia99109910
1126.meggie990669218103
1127.karasm988297129562
1128.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1129.honorata986137661188
1130.Dylewski_Adam981518353110
1131.Paulina_K9725244480
1132.krzysztof.kazmierczak967399464104
1133.adam.nojszewski96700967
1134.bibiasta965513328124
1135.Rysak_Mateusz94500945
1136.JakubRutkowski927498313116
1137.Gugnacki92500925
1138.Kuba_Wojtczak924485285154
1139.Justyna_Musiejewska92345337892
1140.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1141.urluch907445283179
1142.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1143.Boretti_Jerzy90344836095
1144.EwaMolly902557238107
1145.radekp89500895
1146.Rydzyński_Jan88708870
1147.Kasprzyk_Anna883279239365
1148.Michalak_Mariusz8825083740
1149.matix12387008700
1150.Dzoanis8704614090
1151.arigato358682070661
1152.Kerysek86368016221
1153.Paszkowski86233044092
1154.a.brodowicz861488256117
1155.zajączek85108510
1156.Gruszczyński_Paweł84900849
1157.Hryniewicki_Paweł84308430
1158.ofski84148728074
1159.marcinguzek838523169146
1160.miedzajac8336130220
1161.jaskulka8253774480
1162.Old_Water81600816
1163.arekw81146525690
1164.Macsud80745928563
1165.Kyon80624749960
1166.Krzysztof_Fornalski805179315311
1167.Wiktor80380300
1168.Wojtek9997983334650
1169.EngelardAneta787389242156
1170.go.sien78650919978
1171.Anna_Radziszewska78200782
1172.zuzanna78078000
1173.Cichy7774922850
1174.LavinkaTrinkelson77477400
1175.HubertLacki76807680
1176.kabzinski_lukasz76400764
1177.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1178.Wiesław_F75240329950
1179.tomaszi75075000
1180.Zarzycki_Wojtek749358289102
1181.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1182.siunek74319545989
1183.MalgorzataMat7423870355
1184.robert_duszynski73873800
1185.Monika_I737656081
1186.zmyslowska72749099138
1187.krzszcz72636630555
1188.majkey72146416988
1189.Tetiana72007200
1190.dopam715380212123
1191.BetiSzu71250815648
1192.sharacz70807080
1193.Amalienborg70270200
1194.LucjaZatorska69929433471
1195.Respondek_Nicole69369300
1196.kominiak69269200
1197.Michal_Sk69236126665
1198.harufam68806880
1199.Aneta_Fisel68439321873
1200.jeczaj68168100
1201.Morawicka_Justyna6754710204
1202.Nowik_Andrzej6685589515
1203.aka8366735726446
1204.jorbik66622970367
1205.KDudzik6635150148
1206.Agnieszka_Kluzek6632260437
1207.pawel_k2316625470115
1208.Cwynar_Justyna6504400210
1209.Szymaniak_Piotr64864800
1210.Uchymiak_Inga642425112105
1211.Dragan63800638
1212.Marszałek_Marek63606360
1213.Yaakov76265401967
1214.katgen62400624
1215.AgataMysliwskaChrostek62406240
1216.bertha61600616
1217.jolanta_kulinska61300613
1218.Lewandowski_Robert61035917576
1219.tulipan12360360210
1220.Maciek_Ufnalewski594523071
1221.JoannaL59159100
1222.AlicjaSurmacka57600576
1223.Krajewski_Eugeniusz57257200
1224.Kwiatkowski57100571
1225.Skorek_A57126224465
1226.Monika_Piras56942811625
1227.robbi8956500565
1228.ewa_marciniak5651164490
1229.Feltynowska_Grażyna559284102173
1230.dalcryz55505550
1231.Biskupska_Julia55331318258
1232.MarMat55036012763
1233.katarzyna.niedzielko54830218462
1234.Wyszynski_K54500545
1235.Iwona_Cierpikowska54030715578
1236.sla_zeb5400314226
1237.Augusiak_Andrzej53400534
1238.Atena4153153100
1239.szmitmat52925422649
1240.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1241.Kamiński_Janusz51329416455
1242.Giemza_Karol51224920558
1243.WaldemarG49800498
1244.Ving4972972000
1245.Katarzyna_GT49131116911
1246.DFydrych49100491
1247.Palusinski_Pawel48904890
1248.Marta_Chmielińska48748700
1249.marcin_kowal4873150406
1250.jarymi48404840
1251.Białobrzeski_Marek48200482
1252.Izis47500475
1253.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1254.ask47100471
1255.Dulski_Roman47000470
1256.Grodzieński_ZI46821719556
1257.Beksa459115104240
1258.Zawada_Cezary456658383
1259.Skubik_Michał45445400
1260.marek75544825314055
1261.mmama14473794820
1262.Wolnik_Joanna44044000
1263.Rostek_Wioleta43826512746
1264.mzj43722916444
1265.Chabrzyk_Piotr43643600
1266.Kubiak_Wioletta43616315258
1267.Bezimienny1243300433
1268.Ewa_Bodzek43124214940
1269.Samorajczyk_Łucja42742700
1270.Beata_Załęska41925711943
1271.fiolet41618519437
1272.Mariusz_Kucharski412326860
1273.Koplinski_L40904090
1274.Kaniewska_Anna4082727354
1275.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1276.Pilnik_Wiktoryja4051670238
1277.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1278.Augustynowicz_W40321214843
1279.Carolina39900399
1280.Gryczewski_Witold39717495128
1281.olkatom3953192056
1282.Theofilos3892790110
1283.vbstar201038800388
1284.gregorian7638521413932
1285.Wasiński_P38400384
1286.arek_nelke38203820
1287.Grazyna37900379
1288.klocek_danuta37725810118
1289.Kaffi37519814928
1290.Krzysiek.f.723751841829
1291.jaklika37413522910
1292.WiesławGajdek37300373
1293.JanNiedźwiadek37003700
1294.MT36503650
1295.herMMan36503650
1296.razare36300363
1297.Dzbik_Agnieszka36121410047
1298.Nykiel_Gracjan36136100
1299.marekzaborski36100361
1300.A.Michałowski3581881700
1301.j.nykiel35500355
1302.nina35335300
1303.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1304.Skibiński_Tomasz3507724429
1305.NataliaBraun35035000
1306.Beata197734834800
1307.Grażyna34400344
1308.kooiki34115414641
1309.JoannaKwiatkowska3382361020
1310.JulieMCRSz33233200
1311.MirosławaP32900329
1312.Michuel3251012240
1313.VValdek32300323
1314.Bogdan_Przyzycki31600316
1315.Kurlas_Cynthia31631600
1316.Pohl_Mateusz31203120
1317.monika51083061839231
1318.cisowianka2030300303
1319.ksieski2st30003000
1320.LilijaW29900299
1321.icecrypt29829800
1322.Jolanta672970164133
1323.Dobrzyńska_Anna2941479849
1324.Skrzetuski_Andrzej29200292
1325.Widłak_Aldona292222070
1326.Monika.C28915110929
1327.wlodekro2881718334
1328.Śmiech_Michał28700287
1329.maziarek28600286
1330.marzenka2771529035
1331.dgebka27513910729
1332.Anzorge_Anna27427400
1333.carmilla27100271
1334.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1335.Zwierzyniecki26911911733
1336.Budzynowski_Robert26700267
1337.WasniewskiTh26602660
1338.szwiling2641587234
1339.aakob42611329435
1340.Przegalinski_Maciej2561078861
1341.Mariusz_Maj25625600
1342.juzekxx022491536333
1343.MrTomAsh248018068
1344.Muraszko_Tamara24711110630
1345.dauttieg24524500
1346.Piotrowski_JP2421071350
1347.wlodekja239221018
1348.Jana237531840
1349.aelwira235193042
1350.Opalinski_Piotr23100231
1351.Zadrożny_Rafał22900229
1352.majawojdalski@hotmail.com22622600
1353.wag-a22400224
1354.Mierzejewski223861370
1355.ewadd22200222
1356.katkul322102219
1357.Rzeszotek_Łukasz22002200
1358.Wiktoria22002200
1359.historyk192022000220
1360.Malinowski_Waldemar21821800
1361.Romain2151186532
1362.gil_kasia21400214
1363.Zygmunt_Zygmunt20500205
1364.sdworak20402040
1365.sadik20212010
1366.polgen7820100201
1367.dorota_bartosiewicz19900199
1368.erazmwol197016532
1369.Bobowiec_Iwona19401940
1370.Gagulski_Lukasz19219200
1371.Łuniewska_Ewa19001900
1372.Jurczak_Bartosz18518500
1373.andrzejkapron18418400
1374.TadeuszChitruszko182150320
1375.Sroka_Stanisław181975826
1376.Rogalińska_Halina180111069
1377.Bazyszyn_Liliana18000180
1378.Tomasz_Swierzb17800178
1379.Doda69178896821
1380.matt17800178
1381.BeataK17717700
1382.rotry17600176
1383.bogda2521761491116
1384.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1385.Gromadka_Tomasz17394790
1386.tomasz11731105013
1387.alfatronik216900169
1388.Galazka_Barbara165140025
1389.kazik4616316300
1390.eshabe16300163
1391.netsoft163684352
1392.askksa16216200
1393.dziadek_m60161010457
1394.dominikk15500155
1395.wietom15501550
1396.mariaro115500155
1397.mchoci15215200
1398.natalia1986152994310
1399.JarekK14814800
1400.swodzyński14600146
1401.m.rottenberg14400144
1402.aurora14400144
1403.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1404.Wirtualny141626514
1405.Tomasz_Fiedorek14100141
1406.Moszyńska_Paulina13203894
1407.Diana13013000
1408.kola1612900129
1409.afra5912812800
1410.basia_pol128812621
1411.anpiet12600126
1412.ANDY321124654217
1413.Olaola1124694312
1414.kathylapoz12312300
1415.Papciak_Małgorzata12212200
1416.efkama11700117
1417.Gorecka_Malgosia11411400
1418.Irek_Bartkowski11000110
1419.lojka3511011000
1420.fplaton11011000
1421.vivace10901090
1422.111chris108592623
1423.PawelJ10810800
1424.adrianm107623213
1425.joannakov10600106
1426.Smach_Robert10454428
1427.Michnowicz_Alicja100652015
1428.Bozenna990990
1429.Danna8994095
1430.majaszpot980980
1431.Bea9667290
1432.jabłońska-kruszewska_a960096
1433.Ł.A.Rynkowski96502323
1434.Andrzej_Stanislaw9256036
1435.adrian.g909000
1436.WelkaGrzegorz8848373
1437.kubajaworski848400
1438.AnuszewskaHonorata8406123
1439.marekkronikarz840084
1440.SztylerE8338396
1441.mirebella820082
1442.akamieniak8143335
1443.Sofeicz797900
1444.Starszewska_Marta770770
1445.Izabelab767600
1446.mos_s7328441
1447.Kożuchowski_Albin7106011
1448.Łuczniewski717100
1449.Berlin676700
1450.Baczewski_Robert660066
1451.Hubicki_Roman600600
1452.MarcinR600060
1453.Grzegorz_Bączek590059
1454.geneo590590
1455.adriana123595900
1456.skol490049
1457.Pecherska_Agnieszka4803810
1458.kaphis474700
1459.Gleinert_Karolina460460
1460.Dendrophilus440044
1461.Editche420042
1462.Górska_Jadwiga420042
1463.KrystianJan400040
1464.Bajkowski_Bartosz4003010
1465.Potyjówka402686
1466.Dubiczyńska_Maria390039
1467.Marek_Wysocki390039
1468.Marek_Krzyżanowski380038
1469.agatek1806380038
1470.Adam_Leszczyński360036
1471.jkdobro353500
1472.Seba_Piotr3214162
1473.jbstruzik290029
1474.k_skrzyp280028
1475.andrzej2511250025
1476.mariadobroslawa200020
1477.Antolak_Olga150015
1478.bulledesavon140014
1479.kujawa_cezary2200
1480.digajewski2110
1481.TomsKi19851010
1482.rick.zalewski1100
1483.geminioctavia1100
donate
Online: 119, ver. 1.71 © 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::