geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Home page Search for surname in database Completed resources Authors of indexes Indexing in-progress How to index How to support



News


Province:


17-09-2019

Chotel Czerwony (SK) -- M 1886-1918, indeksował Edward Jabłoński
Czernikowo (KP) -- UMZ 1860-66 (rozszerzenie), indeksowała Hanna Uszyńska
Tarnów - Katedra (MP) -- M 1758-71, indeksowała Incognito
Złoty Potok (SL) -- UMZ 1904, indeksowała Mariadobrosława


16-09-2019

Bieruń św.Bartłomiej (SL) -- U 1872, indeksowała Joanna Hoffmann
Czernica (SL) -- M 1874-80(rozszerzenie), indeksowali GTG_Silius_Radicum
Dzietrzniki (LD) -- M 1905-09, indeksował Waldemar Strojczyk
Fałków (SK) -- UMZ 1898-99, indeksowała Joanna Bugajska
Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- Z 1847-54, indeksował Tomasz Skolimowski
Ostrowy Tuszowskie (m. Toporów) (PK) -- U 1822-1845, 1851-1870, indeksował Bartłomiej Babiarz
Pogrzebień - Pogrzebin (SL) -- M 1874-80(rozszerzenie), indeksowali GTG_Silius_Radicum
Przedbórz (LD) -- UMZ 1823-25, indeksowała Krystyna Stanisławska
Rzuchów (SL) -- M 1874-80(rozszerzenie), indeksowali GTG_Silius_Radicum


15-09-2019

Bęczkowice (LD) -- U 1851, indeksował Marcin Purzyński
Chojnata (LD) -- UMZ 1872, indeksował Krzysztof Szczepański
Drużbice (LD) -- UMZ 1901-05, indeksowała Ilona Gieras
Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- Z 1825-46,64, indeksował Tomasz Skolimowski
Żelazna (LD) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


14-09-2019

Bóbrka (m. Wietrzno) (PK) -- M 1869-1930, indeksował Grzegorz Zuzak
Drwalew (MZ) -- UMZ 1903-05, indeksowała Jolanta Jarosz-Hryniewicz
Gródek (Stary Grudek) (MZ) -- Z 1810-11, indeksował Andrzej Baran
Kamionna (MZ) -- UMZ 1840-44, indeksowała Barbara Sikorska
Kazimierza Mała (SK) -- M 1758-60, indeksował Wojciech Nocuń
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- Z 1866-70 (rozszerzenie), indeksowała Grażyna Przybysz
Krzyżanowice (SL) -- M 1874--80 (rozszerzenie), indeksowali GTG_Silius_Radicum
Krówniki (gr-kat) (PK) -- UMZ 1784-1800, 1802-20, 1831-39, 1854-67, 1869-71, indeksował Witold Kozłowski
Niemonajcie (LT) -- U 1700-1712, brak 1711, indeksowała EwaMolly
Nowy Dwór (BR) -- Z 1848-1860, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Orszymowo (MZ) -- M 1918, indeksował Piotr Romanowski
Pułtusk (MZ) -- Z 1805, indeksował Rafał Albiński
Racibórz -Ratibor (ewang - luter.) (SL) -- M 1838-76, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rudyszwałd (SL) -- M 1874-80 (rozszerzenie), indeksowali GTG_Silius_Radicum
Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1939-57, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1899, indeksował Adam Rozenau
Zabełków (SL) -- M 1874-80(rozszerzenie), indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zakrzewo (MZ) -- M 1918, indeksował Piotr Romanowski


13-09-2019

Dereczyn (BR) -- U 1790-1818, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Środa Wlkp. (WP) -- U 1843-50, indeksowała Danuta Danecka


12-09-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1912, indeksowała Danuta Mieżyńska
Chełmo (LD) -- M 1836-45, indeksował Gadecki.Bogusław
Dobra (LD) -- Z 1887-90, indeksowała Krystyna Zadwórna
Durąg Döhringen USC (WM) -- M 1914-20,22-25, indeksowali Donata Stremplewska wer. Grupa FB Warmia & Mazury
Durąg Döhringen USC (WM) -- U 1882-85, Z 1918-21 , indeksowali Donata Stremplewska wer. Waldemar Chorążewicz
Durąg Döhringen USC (WM) -- U 1911-15, Z 1910-17 , M 1911-13, indeksowali Donata Stremplewska wer. Grupa FB Warmia & Mazury
Gomulin (LD) -- UMZ 1808-15, indeksowała Monika Ignatowicz
Kazimierz (LD) -- U 1763-85, indeksował Grzegorz Żychowski
Kraplewo Kraplau USC (WM) -- U 1910-12, M 1911-12, Z 1903-11, indeksowała Donata Stremplewska wer. Marianna Nowak
Sołek-Śleszyn (LD) -- M 1870, indeksował Antoni Burzyński
Środa Wlkp. (WP) -- U 1830-42, indeksowała Danuta Danecka


11-09-2019

Borszewice (LD) -- UMZ 1839, indeksował Felberg_Sławomir
Jaworzno (OP) -- UMZ 1857-68, indeksowała Grażyna Stasiak
Kurowice (LD) -- Z 1920-34, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Wojciech (LD) -- UMZ 1917, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Plecka Dąbrowa (LD) -- M 1868-70, indeksowała Ola Heska
Płońsk (MZ) -- U 1893-95, M 1897, Z 1891-92, indeksował Karol Szulc
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1862-68, indeksował Olerys
Sołek-Śleszyn (LD) -- U 1855,66-76, indeksował Antoni Burzyński
Wyśmierzyce (MZ) -- M 1878-84, indeksowała Aleksandra Piętak
Zagnańsk (SK) -- M 1816-21 (rozszerzenie), indeksowała Krystystyna Moćko
Zelów (ewang.) (LD) -- U 1826-29,31-36, indeksował Henryk Koluszkowski


10-09-2019

Bogurzyn (MZ) -- UM 1826-29, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- U 1877, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Hadynów (MZ) -- U 1861-62, indeksował Tomasz Skolimowski
Prażmów (MZ) -- UMZ 1875, indeksowała Katarzyna Urbańska
Raszczyce - Raschuetz (SL) -- M 1849-55,57,59-62, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rościszewo (MZ) -- Z 1869-88, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Rusków (MZ) -- UMZ 1865-75, indeksowała el_za


09-09-2019

Durąg Döhringen USC (WM) -- U 1874-76, indeksowała Donata Stremplewska
Durąg Döhringen USC (WM) -- Z 1922-25, indeksowała Donata Stremplewska wer. Marianna Nowak
Durąg Döhringen USC (WM) -- U 1877-81, indeksowali Donata Stremplewska wer.Grupa Warmia I Mazury
Kałów (LD) -- UMZ 1861-65, indeksował Michał Stasiak
Kraplewo Kraplau USC (WM) -- U 1913-15 M 1916-18 Z 1874, indeksowała Donata Stremplewska wer. Marianna Nowak
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1911, indeksował Janusz Kucharczyk
Niesułków (LD) -- UMZ 1864, indeksowała Edyta Bednarek
Plecka Dąbrowa (LD) -- M 1896-1900, Z 1868-70, indeksowała Ola Heska
Zabrze Mikulczyce św.Wawrzyńca (SL) -- M 1912-21, indeksował Barbara Wiechuła


08-09-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1911-13, indeksowała Danuta Mieżyńska
Białaszewo (PL) -- Z 1872, indeksował Marcin Marcińczyk
Chełmica (KP) -- UZ 1917-18, indeksował Jan Berens
Cieszęcin (LD) -- SkM 1764-1807, SkZ 1752-1808, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Czermin (mm. Górki, Otałęż, Wola Otałęzka i Surowa) (PK) -- M 1833-64, indeksował Łukasz Hyrchel
Filipów (PL) -- UMZ 1860, indeksowała Mariola Sawczuk
Goleszyn (MZ) -- U 1808-18, indeksował Radosław Frączak
Grochów (LD) -- UMZ 1918, indeksował Józef Dębowski
Joniec (MZ) -- UZ 1851-60, indeksowała Krystyna Malik
Kombornia (m. Budzeń) (PK) -- M 1794-1815, indeksował Grzegorz Zuzak
Kombornia (m. Jabłonica Polska) (PK) -- M 1889-1934, indeksował Grzegorz Zuzak
Kraków - Podgórze św.Józefa (MP) -- U 1856-62 M 1859-62 Z 1861-62, indeksowała Dagmara Kulig
Kraszewo (MZ) -- Z 1811-15, indeksował Robert Smach
Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1820b-22a, indeksowała Ewa Prejs
Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- Z 1821-24,55-63, indeksował Tomasz Skolimowski
Łysów (gr-kat) (MZ) -- UMZ 1840-46, indeksowała Katarzyna Jastrzębska
Maluszyn (LD) -- UM 1637-1700, indeksował Jan Arabas
Obryte (MZ) -- Z 1809-25, indeksował Rafał Albiński
Ożarów (LD) -- U 1917, M 1915-17, indeksował Tomasz Skolimowski
Pomiechowo (MZ) -- M 1931-39, indeksowała Bożena Turek
Repla (BR) -- U 1848-1864, indeksowała Wilnianka
Siemkowice (LD) -- UMZ 1855, indeksował Robert1202
Suchowola (PL) -- M 1854-56, indeksowała Ewa Witkowska
Wielkie Eysymonty (BR) -- Z 1849-1854, indeksował Sławomir Olczyk
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1895, indeksowała Katarzyna Pasik


07-09-2019

Biała Podlaska św. Anna (LB) -- M 1740-1814; Z 1767-1817, indeksował Rafał Krasieńko
Błażowa (m. Błażowa) (PK) -- U 1871-83, indeksowała Anna Krawiec
Czermin (m. Czermin) (PK) -- U 1822-41, indeksował Krzysztof Naróg
Deszno (gr-kat) (m. Posada Górna) (PK) -- U 1900-45, indeksował Grzegorz Zuzak
Krosno (PK) -- UMZ 1906, indeksował Grzegorz Zuzak
Krosno (m. Suchodół) (PK) -- Z 1865-90, 1907, indeksował Grzegorz Zuzak
Majdan Królewski (mm. Brzostowa Góra, Huta Komorowska, Krzątka, Poddziale, Rozalin, Tarnowska Wola, Majdan Królewski) (PK) -- Z 1890-1927, indeksował Heather L Pedersen
Nowy Korczyn (SK) -- U 1849-55, Z 1848-50, indeksował Henryk Adamczyk
Ostrowy Tuszowskie (mm. Toporów i Szydłowiec) (PK) -- Z 1800-1820, 1822-45, 1847-49, 1851-70, indeksował Bartłomiej Babiarz
Pstrągowa (PK) -- U 1896-1912, indeksowała Joanna Maślanek
Uhrusk (PK) -- U 1894; M 1890-93, indeksował Janusz Iwanowski


06-09-2019

Czernica (SL) -- M 1903-13, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Gniewkowo (KP) -- M 1701-14,16-35, Z 1698-1708,10-13 ,16-36, indeksował Adrian Kaszubski
Kielce Katedra (SK) -- M 1843, indeksowała A.Ch.
Końskie (SK) -- M 1857-67, indeksowała Gośka
Krzanowice (SL) -- M 1908-38, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kuźnia Raciborska - Ratiborhammer (SL) -- M 1800-22, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Proszowice (MP) -- U 1918, Z 1938, indeksował Jerzy Koprowski
Ruptawa - Ruptau (SL) -- M 1830-37,42-47, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Szczerbice (SL) -- M 1905 -12, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tarnowskie Góry - Stare Tarnowice św.Marcina (SL) -- Z 1800-10, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zabełków (SL) -- M 1864- 70, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ziemięcice (SL) -- M 1865- 89, indeksowali GTG_Silius_Radicum


04-09-2019

Bogurzyn (MZ) -- U 1900-05, indeksował Jan Wojtkiewicz
Chełm (pow.bocheński) (MP) -- U 1890-1904, indeksowała Ela_Synowiec
Drugnia (SK) -- U 1918, M 1918-38, indeksował Edward Jabłoński
Marklowice - Marklowitz (SL) -- M 1874-84, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pogrzebień - Pogrzebin USC (SL) -- M 1908-37, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rusków (MZ) -- UMZ 1837-64, indeksowała el_za
Rzuchów USC (SL) -- M 1908-37, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wodzisław Ślaski Wniebowzięcia NMP (SL) -- M 1844-46,50-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zabrze Mikulczyce św.Wawrzyńca (SL) -- Z 1914-21, indeksowała Barbara Wiechuła


03-09-2019

Chełmo (LD) -- M 1831-35, indeksował Gadecki.Bogusław
Ciepielów (MZ) -- Z 1915-37, indeksował Bartłomiej Zieliński
Krzyżanowice (SL) -- M 1844-70, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łubowice - Lubowitz (SL) -- M 1810-19, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Nędza (SL) -- M 1905-29, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pacanów (SK) -- UMZ 1913-15 (rozszerzenie), indeksowała Justyna_P
Pieranie (KP) -- Z 1790-1802 , indeksował Janson
Pietrowice Wielkie (SL) -- M 1842-60, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Poręba-Kocęby (MZ) -- UMZ 1914, indeksował Waldemar Badurek
Racibórz-Markowice- Markowitz (SL) -- M 1849-50, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rypin (KP) -- UMZ 1868-70, indeksowała Mary Ann Graham
Sadkowice (LD) -- U 1891-1906, M 1879-91,93-95,1901,03-06, Z 1891-1907, indeksował Kacper Czerwiński
Suchedniów (SK) -- Z 1946-47, indeksowała Halina Kroner
Szaniec (SK) -- Z 1875-1918, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Tworków (SL) -- M 1901-20, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wojnowice (SL) -- M 1908-38, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wszechświęte (SK) -- M 1870-81, indeksował Stanisław Chrzanowski
Zawada Książęca (SL) -- M 1905-24, indeksowali GTG_Silius_Radicum


02-09-2019

Chorzelów (m. Chrząstów) (PK) -- M 1858-1946, indeksował Marek Podolski
Dobra (LD) -- UMZ 1891-94, indeksowała Krystyna Zadwórna
Gostynin (MZ) -- UZ 1831 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Meżyrów (UK) -- Z 1795-1800, indeksowała Beata Tchorzewska
Pobereż k/Żurawna (UK) -- UZ 1840-41, indeksował Włodzimierz Macewicz
Podbereż k/Bolechowa (UK) -- UMZ 1835-65, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wabcz (KP) -- U 1760-61, 63-67, 99-1801 M 1766-67, 99-1800, indeksował Michał Zieliński
Żelazna (LD) -- Z 1887-92, indeksowała Urszula Świerczyńska


01-09-2019

Grodno fara (BR) -- M 1802-1810, indeksowała Wilnianka
Lubsza- Lubschau (SL) -- Z 1890 - 99 , indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- U 1838-43, Z 1819-20, indeksował Tomasz Skolimowski
Naruszewo (MZ) -- UZ 1808-25, indeksował Radosław Frączak
Piekary Śląskie - Dąbrówka Wielka (SL) -- M 1928 -32, indeksował Leszek Chrobok
Przedbórz (LD) -- UMZ 1821-22, indeksowała Krystyna Stanisławska
Rusków (MZ) -- UMZ 1810-36, indeksowała el_za
Staszów (SK) -- UMZ 1875 - 81, indeksował Jerzy Koprowski
Sławno (LD) -- Z 1822, indeksował Marcin Dobrzyński
Słupia (LD) -- U 1896-1914,16-17, M 1896-1914,16, Z 1896-1924, indeksowała Urszula Świerczyńska
Żelazna (LD) -- Z 1873-86, indeksowała Urszula Świerczyńska


31-08-2019

Hadynów (MZ) -- U 1859-60, indeksował Tomasz Skolimowski
Kamionna (MZ) -- UMZ 1835-39, indeksowała Barbara Sikorska
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- Z 1922-25, indeksował Robert Górski
Kowala-Stępocina (MZ) -- M 1915-34, indeksował Mikołaj Wilk
Kuczbork (MZ) -- Z 1836-37, indeksował Jan Wojtkiewicz
Nowe Miasto n. Pilicą (MZ) -- UZ 1882-83, 85, M 1882, 85, indeksował Krzysztof Jach


30-08-2019

Jaworzno (OP) -- UMZ 1841-56, indeksowała Grażyna Stasiak
Mikołajów nad Dniestrem rkat (UK) -- U 1764-1783, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Morzysław (WP) -- U 1809-10.17, indeksował Michał Stojek
Wszechświęte (SK) -- Z 1870-84 (rozszerzenie ), indeksował Stanisław Chrzanowski
Włodowice (SL) -- U 1897, indeksowała Mariadobrosława


29-08-2019

Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- Z 1920-21, indeksował Robert Górski
Nowa Słupia (SK) -- M 1911-16, indeksowała Bożena Krajewska
Nur (MZ) -- U 1814-20, indeksowała Grażyna Przybysz
Prandocin (MP) -- U 1847-50 , Z 1862-66, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Rościszewo (MZ) -- U 1866-79, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Rościszewo (MZ) -- Z 1866-67, indeksował Michał Chrzanowski, weryfikował Tomasz Bogiel
Sierpc (MZ) -- M 1762-83, 1800-07, Z 1784-98, indeksował Radosław Frączak
Suchedniów (SK) -- Z 1942-45, indeksowała Halina Kroner
Traby (BR) -- M 1773-1847, indeksował Łukasz Majtka
Uciana (LT) -- U 1741-1750, indeksował Artur Wilkicki
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1899, indeksował Adam Rozenau


28-08-2019

Drugnia (SK) -- Z 1918-45, indeksował Edward Jabłoński
Radoszyce (SK) -- U 1865, indeksował arnel
Solec Zdrój (SK) -- UMZ 1875-1900, indeksował berfel
Środa Wlkp. (WP) -- U 1817-29, indeksowała Danuta Danecka
Tiapcze gr-kat (UK) -- UZ 1835-65 , M 1835-54, 56-65, indeksował Włodzimierz Macewicz


27-08-2019

Biała pow. płocki (MZ) -- U 1903-15, Z 1901-15, indeksował Michał Gorczyca
Brwilno (MZ) -- U 1866-90, indeksowała Anna Szablowicz
Chorzelów (m. Chorzelów) (PK) -- M 1866-1939, indeksował Marek Podolski
Joniec (MZ) -- UZ 1841-50, indeksowała Krystyna Malik
Kaszewy (LD) -- UZ 1913-18, M 1913-15,17-18, indeksował Józef Dębowski
Kielce Katedra (SK) -- M 1913-14, indeksowała A.Ch.
Końskie (SK) -- U 1863-67, indeksowała Gośka
Kożuchów (LS) -- Z 1820-25, indeksował Tomasz Skolimowski
Kurowice (LD) -- M 1920-34, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łączki Kucharskie (mm. Broniszów, Glinik, Łączki, Łopuchowa, Niedźwiada) (PK) -- U 1831-32, 1834-37; M 1830-44; Z 1855-63, indeksował Szymon Król
Pułtusk (MZ) -- Z 1799-1804, indeksował Rafał Albiński
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1892-94, indeksował Tomasz Jedynak
Sokolniki Wättrisch USC (DS) -- M 1883-88, indeksował Michael Schätzlein
Solec k. Gostynina (MZ) -- UMZ 1861-65, indeksowała Bożena Prymus
Sołek-Śleszyn (LD) -- M 1866-69,71-76,1925-38, indeksował Antoni Burzyński
Strzelce (LD) -- UZ 1916-18, indeksował Józef Dębowski
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- M 1873-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zielona Ciechanowska (MZ) -- M 1919-26, 28-35, Z 1919-35 (rozszerzenie), indeksowała Izabela Czaplicka
Zwierzętnik Thiergarten USC (DS) -- M 1874-77,80-81,85-88, indeksował Michael Schätzlein


26-08-2019

Chełmo (LD) -- Z 1918-23, indeksował Gadecki.Bogusław
Ciepielów (MZ) -- UM 1906-14, Z 1906-14, 38-47, indeksował Bartłomiej Zieliński
Drwalew (MZ) -- UMZ 1911-13, indeksowała Jolanta Jarosz-Hryniewicz
Klembów (MZ) -- M 1912-35, indeksował Kamil Bednarczyk
Krosno (PK) -- UMZ 1905, indeksował Grzegorz Zuzak
Lubsza - Lubschau (SL) -- U 1890-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1905, indeksował Janusz Kucharczyk
Niesułków (LD) -- UMZ 1890-94, indeksował Wojciech Borkowski
Nowa Słupia (SK) -- M 1902-10, indeksowała Bożena Krajewska
Piątek (LD) -- Z 1831, indeksował Tomasz Frynia
Pstrągowa (PK) -- U 1873-1896, indeksowała Joanna Maślanek
Skomlin (LD) -- U 1918, M 1917-18, indeksował Michał Stojek
Skrwilno (KP) -- M 1868-72,74-80,82-86,91,1910, indeksowała Mary Ann Graham
Sołek-Śleszyn (LD) -- M 1855, indeksował Antoni Burzyński
Sławno (LD) -- Z 1823, indeksował Marcin Dobrzyński
Uhrusk (PK) -- U 1892-93, indeksował Janusz Iwanowski
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- U 1808-12, M 1808-16 (rozszerzenie), indeksował Jan Wojtkiewicz


25-08-2019

Stara Jastrząbka (m. Stara Jastrząbka) (PK) -- U 1785-1799, 1801-1890, 1892-1898, indeksowała Incognito
Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- U 1822, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Wielkie Eysymonty (BR) -- Z 1855-1859, indeksował Sławomir Olczyk


24-08-2019

Krosno (PK) -- UMZ 1904, indeksował Grzegorz Zuzak
Krzcięcice (SK) -- U 1764-79, indeksowała Renata Majewska
Lidzbark Welski (WM) -- U 1792-99, indeksowali Mariola Postępska wer. Waldemar Chorążewicz
Ostrowy Tuszowskie (m. Komorów) (PK) -- Z 1890-1927, indeksował Heather L Pedersen
Zabrze (ewang.) (SL) -- M 1872-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum


22-08-2019

Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- U 1859-64, indeksował Tomasz Skolimowski
Łódź NMP (LD) -- Z 1866, indeksowała magnowa
Nowy Korczyn (SK) -- U 181842-48, M 1841-51, Z 1841-47, indeksował Henryk Adamczyk
Osjaków (LD) -- M 1928, indeksował Tomasz Skolimowski
Przybynów (SL) -- U 1868-80, indeksował Rafał Molencki
Wędziagoła (LT) -- U 1741-1751, indeksował Jacek Perkowski
Włodowice (SL) -- U 1814-15, indeksowała Maria Dobrosława
Zabrze Mikulczyce św.Wawrzyńca (SL) -- Z 1905-13, indeksowała Barbara Wiechuła


21-08-2019

Kraplewo USC (WM) -- M 1913-23 Z 1912-14, indeksowali Donata Stremplewska wer. Waldemar Chorążewicz
Środa Wlkp. (WP) -- Z 1819-36, indeksowała Danuta Danecka


20-08-2019

Fałków (SK) -- UMZ 1897, indeksowała Joanna Bugajska
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1909, indeksował Jacek Kundzik
Mszano (KP) -- U 1740-50, indeksował Michał Zieliński


19-08-2019

Bratian USC (WM) -- M 1876-79, indeksowali Donata Stremplewska wer. Waldemar Chorążewicz
Chorzów- Królewska Huta (ewang.) (SL) -- M 1837-70,73-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Drużbin (LD) -- M 1841-47, indeksował Krystian Dzikowski
Gruczno (KP) -- U 1670-1705, indeksował Michał Zieliński
Horbulów (UK) -- UMZ 1803-04, indeksował Wasyl Kisilenko
Jamielnik USC (WM) -- U 1874-75 MZ 1875, indeksowali Donata Stremplewska wer. Waldemar Chorążewicz
Jaworzno (OP) -- UMZ 1826-40, indeksowała Grażyna Stasiak
Kraplewo USC (WM) -- Z 1915-25, indeksowali Donata Stremplewska wer. Waldemar Chorążewicz
Lipinki pow. nowomiejski (WM) -- Z 1832-39, indeksowała Michalina
Lubliniec-Lublinitz (ewang. (SL) -- M 1831-33, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Niesułków (LD) -- UMZ 1863, indeksowała Edyta Bednarek
Przedbórz (LD) -- UMZ 1818-20, indeksowała Krystyna Stanisławska
Radomno (WM) -- U 1881-85, indeksowali Małgorzata Greita wer. Waldemar Chorążewicz
Tarnowskie Góry (ewang.) (SL) -- M 1841-59, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tuszyn (LD) -- UMZ 1899, indeksował Mateusz Gieras
Żelechlinek (LD) -- SkU 1893-96,98-1901, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


18-08-2019

Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1904, M 1902-03, Z 1904,06, indeksowała Livia Ditto
Gniewkowo (KP) -- M 1676-1700, indeksował Adrian Kaszubski
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1804, indeksował Walenty Adamiec
Lisia Góra (MP) -- U 1770-1785, indeksowała Incognito
Luszowice (MP) -- U 1688-91, indeksowała Incognito
Moskorzew (SK) -- U 1797-1828, indeksował Andrzej Zwożniak
Pstrągowa (PK) -- M 1827-1914, 1916-1935, indeksowała Joanna Maślanek
Wszechświęte (SK) -- U 1870-84 (rozszerzenie), indeksował Stanisław Chrzanowski


17-08-2019

Wielkie Eysymonty (BR) -- Z 1860-1862, indeksował Sławomir Olczyk


16-08-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1910, indeksowała Danuta Mieżyńska
Gomulin (LD) -- UMZ 1815-19, indeksowała Monika Ignatowicz
Kielce Katedra (SK) -- M 1907(rozszerzenie),12, indeksowała A.Ch.
Niegowa (SL) -- M 1865-70, indeksowała Mariadobrosława
Niesułków (LD) -- UMZ 1884-89, indeksował Wojciech Borkowski
Parzymiechy (SL) -- UMZ 1907-16, indeksował Wiesław Macoch
Radziwonowicze (gr.-kat.) (BR) -- U 1803-1826, M1807-1826, Z1810-1826, indeksowała Wilnianka
Repla (BR) -- U 1840-1847, indeksował Włodzimierz Kublicki
Repla (BR) -- U 1830-1839, indeksowała Wilnianka
Siedlec (LD) -- UMZ 1917-18, indeksował Jarosław Szymczak
Wielkie Eysymonty (BR) -- Z 1863-1864, indeksował Sławomir Olczyk
Zelów (ewang.) (LD) -- M 1826-29,31-36, indeksował Henryk Koluszkowski
Żelechlinek (LD) -- SkU 1890-92,97, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


15-08-2019

Lubsza- Lubschau (SL) -- M 1890-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Nowa Słupia (SK) -- M 1891-98, indeksowała Bożena Krajewska
Piaski (LB) -- U 1793-1810; M 1792-1810, indeksował mwpch
Rypin (KP) -- UZ 1906-10, indeksowała Mary Ann Graham
Świętochłowice Zgoda Eintrachthuette św.Józefa (SL) -- M 1869-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tarnowskie Góry (ewang.) (SL) -- M 1830-40 ,60-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Uhrusk (LB) -- U 1889-91, indeksował Janusz Iwanowski
Zbrosławice - Broslawitz (SL) -- M 1835-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum


14-08-2019

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1918, indeksował Incognito
Chorzelów (m. Tuszów Narodowy) (PK) -- U 1785-1792, indeksował Bartłomiej Babiarz
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- U 1900, indeksował Stanisław Jegier
Gomulin (LD) -- UMZ 1820-24, indeksowała Monika Ignatowicz
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- M 1856-60, indeksował Jan Kyjania
Kurowice (LD) -- MZ 1917-19, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Lubsza- Lubschau USC (SL) -- M 1890-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- U 1844-46,53-54, indeksował Tomasz Skolimowski
Niesułków (LD) -- UMZ 1862, indeksowała Edyta Bednarek
Ostrowy Tuszowskie (mm. Ostrowy Tuszowskie, Przyłęk, Szydłowiec) (PK) -- U 1822-45, 1851-65; M 1851-65, indeksował Bartłomiej Babiarz
Szczawin (LD) -- M 1918-29, indeksował Janusz Kucharczyk
Słupiec (MP) -- M 1808-15, indeksował Dawid 254


13-08-2019

Kalina Wielka (MP) -- Z 1697-1770, indeksowała Renata Majewska
Kraków - Podgórze św.Józefa (MP) -- U 1857-60, indeksowała Dagmara Kulig
Lubecko (SL) -- M 1835-60, indeksowała Maria Rogalska


12-08-2019

Gniewkowo (KP) -- U 1676-1732, indeksował Adrian Kaszubski
Meżyrów (UK) -- UZ 1800-01, M 1801, indeksowała Beata Tchorzewska
Mikołajów gr.kat. (UK) -- Z 1784-1813, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Prandocin (MP) -- U 1844-46,63-66, indeksowała Magdalena Kasprzycka


11-08-2019

Chorzelów (m. Chorzelów) (PK) -- U 1902-35, indeksował Marek Podolski


10-08-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1908-09, indeksowała Danuta Mieżyńska
Drugnia (SK) -- M 1797-1874, indeksował Edward Jabłoński
Dąbrowa Górnicza MB Anielskiej (SL) -- UMZ 1898-1900, indeksowała Ela Ginalska
Gwoźnica Górna (m. Gwoźnica Górna) (PK) -- U 1784-1812, indeksował Krzysztof Gruszka
Głogowiec (LD) -- UZ 1915-16,18, M 1915,18, indeksował Józef Dębowski
Końskie (SK) -- U 1857- 62, indeksowała Gośka
Kożuchów (LS) -- Z 1808-1819, indeksował Tomasz Skolimowski
Krościenko nad Dunajcem (MP) -- U 1749-53, indeksował Janson
Kurowice (LD) -- MZ 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Kwiatkowice (LD) -- U 1775-1808, indeksował Grzegorz Żychowski
Kłobuck (SL) -- U 1868 - 77, indeksowała bisiza
Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- U 1837,47-52,55-58, indeksował Tomasz Skolimowski
Niesułków (LD) -- UMZ 1861, indeksowała Edyta Bednarek
Nowe Miasto Lubawskie USC (WM) -- M 1874-1879, indeksowali Donata Stremplewska wer. Waldemar Chorążewicz
Orle (pow.radziejowski) (KP) -- M 1850-51,55,58-59, indeksowała x_hanna
Osjaków (LD) -- M 1927, indeksował Tomasz Skolimowski
Ostrowy Tuszowskie (mm. Ostrowy Tuszowskie, Toporów, Szydłowiec, Komorów) (PK) -- M 1822-45, 1851-65, indeksował Bartłomiej Babiarz
Ożarów (LD) -- U 1813, M 1821-25, indeksował Tomasz Skolimowski
Sołek-Śleszyn (LD) -- Z 1866-73,1935-37, indeksował Antoni Burzyński
Sułów Zamek Sulau Schloss USC (DS) -- U 1874-88, indeksował Michael Schätzlein
Szaniec (SK) -- M 1875 -1907, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Środa Wlkp. (WP) -- U 1796-1817 , Z 1817-18, indeksowała Danuta Danecka
Warka (MZ) -- U 1619-1754, indeksowała Teresa Mikołajewska
Wyśmierzyce (MZ) -- M 1810-77, 85-1902, indeksowała Aleksandra Piętak
Zgierz (LD) -- UMZ 1906-08, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Żulin (gr-kat) (LB) -- M 1855, indeksował Maksymilian Rzemiński


09-08-2019

Pułtusk (MZ) -- Z 1795-98, indeksował Rafał Albiński
Trębki (MZ) -- Z 1847-56, indeksowała Janina Janiszewska


08-08-2019

Bargłów Kościelny (PL) -- 1928-1936a, indeksowała Magdalena Wróbel
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1906, Z 1907, indeksowała Livia Ditto
Dolistowo (PL) -- M 1870, Z 1870-71, indeksował Wiesław Chodak
Goniądz (PL) -- M 1871, Z 1870-71, indeksował Wiesław Chodak
Jedwabne (PL) -- Z 1898, indeksował Grzegorz Nowik
Kalinówka Kościelna (PL) -- M 1871, Z 1870-71, indeksował Wiesław Chodak
Krynki (PL) -- Z 1889-1901, indeksował Arek
Krynki (PL) -- U 1831-37, indeksowała Margaret Stasikowski, weryf. Alicja Rybałko
Miastkowo (PL) -- Z 1825, indeksowała Livia Ditto
Płonka Kościelna (PL) -- U 1879-1880, indeksowała Magdalena Kapełuś
Płonka Kościelna (PL) -- U 1881-1882, indeksował Wojciech Stypułkowski
Śniadowo (PL) -- U 1770-1809, indeksował Jan Olesiński (Metalloviec)
Topczewo (PL) -- U 1682-1715, indeksował Jan Mamaj


07-08-2019

Brańszczyk (MZ) -- U 1722-84, Z 1693-1735, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Góra pow. płocki (MZ) -- M 1715-1808, Z 1696-1808, indeksował Radosław Frączak
Suchożebry (MZ) -- Z 1881-85, indeksowała Anna Poprawa
Szelków (MZ) -- Z 1816-21, indeksował Radosław Frączak


06-08-2019

Bałtów (SK) -- UMZ 1901-05, indeksował Roman Gmurczyk
Bęczkowice (LD) -- UZ 1868-76, indeksowała Urszula Świerczyńska
Chełmo (LD) -- U 1918, indeksował Gadecki.Bogusław
Dobra (LD) -- UMZ 1895-99, indeksowała Krystyna Zadwórna
Krasnopol (UK) -- U 1906-10, indeksował Marek70
Lack (BR) -- M 1797-1818, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Minoga (MP) -- U 1876-80, indeksował Grzegorz Madej
Nowe Miasto Lubawskie (WM) -- M 1886-91, indeksowali Donata Stemplewska wer. Waldemar Chorążewicz
Onikszty (LT) -- UM 1798-1801, indeksował Artur Wilkicki
Restarzew (LD) -- M 1826-49, indeksował Henryk Koluszkowski
Sosnowiec - Niwka św.Jana Chrzciciela (SL) -- Z 1808-20, indeksowała Renata Majewska
Sulejów (LD) -- U 1861-62, indeksował Kacper Szczepanowski
Uciana (LT) -- U 1729-1740, indeksował Artur Wilkicki
Zabrze Mikulczyce św.Wawrzyńca (SL) -- Z 1888-1904, indeksowała Barbara Wiechuła


05-08-2019

Borszewice (LD) -- UMZ 1843, indeksował Felberg_sławomir
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- U 1753-1807,MZ 1754-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Góry- Pińczowskie (SK) -- U 1898-1900, M 1867-75, Z 1838-42, indeksowała Anna Kasprzyk
Krościenko nad Dunajcem (MP) -- Z 1777, indeksował Janson
Lewin (LD) -- U 1830,42-44,61,66-67,94, M 1830,42-43,66,94, Z 1830,42-43,61,66,94, indeksował Kacper Czerwiński
Lubsza- Lubschau (SL) -- U 1880-89, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łęczyca (LD) -- UMZ 1918, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Niegowić (MP) -- Z 1899-1908, indeksowała Ela Synowiec
Niesułków (LD) -- UMZ 1860, indeksowała Edyta Bednarek
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- Z 1938, indeksował Gadecki.Bogusław
Przedbórz (LD) -- UMZ 1815-17, indeksowała Krystyna Stanisławska


03-08-2019

Adamów pow. łukowski (LB) -- M 1866-1909, indeksowała Urszula Drabińska
Deszno (gr-kat) (m. Bałucianka) (PK) -- Z 1879-82, indeksował Grzegorz Zuzak
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- U 1866-70, indeksowała Grażyna Przybysz
Krosno (PK) -- UMZ 1903, indeksował Grzegorz Zuzak
Lipinki pow nowomiejski (WM) -- U 1881-88, indeksowali Donata Stemplewska wer. Waldemar Chorążewicz
Ostrowy Tuszowskie (m. Komorów) (PK) -- Z 1800-20, 1822-45, 1847-49, 1851-70, indeksował Heather L Pedersen
Ostrowy Tuszowskie (mm. Przyłęk, Szydłowiec, Toporów) (PK) -- M 1823-45, 1851-65, indeksował Bartłomiej Babiarz
Szelków (MZ) -- Z 1794-1808, indeksował Radosław Frączak
Zagroba (MZ) -- M 1808-25 (rozszerzenie), indeksował Incognito
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- M 1866-69, indeksował Jan Wojtkiewicz


02-08-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1907, indeksowała Danuta Mieżyńska
Bieżuń (MZ) -- M 1911-12, indeksował Piotr Baciński
Drwalew (MZ) -- UMZ 1906-08, indeksowała Jolanta Jarosz-Hryniewicz
Góra pow. płocki (MZ) -- U 1814-17, 23-24, 26-30, 42-53, 58-67, indeksował Radosław Frączak
Góry - Pińczowskie (SK) -- U 1898-1900, M 1867-75, Z 1838-42, indeksowała Anna Kasprzyk
Jaworzno (LD) -- UMZ 1818-25, indeksowała Grażyna Stasiak
Kamionna (MZ) -- UMZ 1829-34, indeksowała Barbara Sikorska
Kazanów (MZ) -- Z 1929-38, indeksował Jerzy Borycki
Maluszyn (LD) -- Z 1782-1804, indeksował Jan Arabas
Rypin (KP) -- UZ 1900-05, indeksowała Mary Ann Graham
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- Z 1903, indeksowała Izabela Czaplicka


01-08-2019

Gostynin (MZ) -- U 1871-73, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Joniec (MZ) -- UZ 1826-40, indeksowała Krystyna Malik
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- Z 1919, indeksował Robert Górski
Kowala-Stępocina (MZ) -- M 1894-1914, indeksował Mikołaj Wilk
Kraszewo (MZ) -- Z 1808-10, indeksował Robert Smach
Niegowa (SL) -- Z 1852-54, indeksowała Maria Dobrosława
Pisz ewang (WM) -- M 1870-75, indeksował Waldemar Chorążewicz
Przasnysz (MZ) -- M 1688-1718, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Strzegowo (MZ) -- U 1865-71, 1906-09, M 1865-71, 1906-07, indeksował Jan Wojtkiewicz
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1882, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1774-90, indeksowała kasia_wilcz
Żeliszew (MZ) -- M 1896-1913, indeksowała Hanna Kołodziejska


31-07-2019

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1814-16 (uzup.), indeksował Incognito
Bedlno pow. kutnowski (LD) -- UMZ 1891-1915, indeksowała Urszula Świerczyńska
Ostrowy Tuszowskie (mm. Ostrowy Tuszowskie, Szydłowiec, Toporów) (PK) -- M 1823-45, indeksował Bartłomiej Babiarz
Przedbórz (LD) -- UMZ 1813-14, indeksowała Krystyna Stanisławska
Szwarcenowo (WM) -- Z 1830-36, indeksowali Donata Stemplewska wer. Waldemar Chorążewicz


30-07-2019

Gniewkowo (KP) -- U 1790-1810, indeksował Adrian Kaszubski
Nowy Korczyn (SK) -- U 1826-39,MZ 1826-40, indeksował Henryk Adamczyk
Nozdrzec (m. Niewistka) (PK) -- U 1785-1900; M 1787-1844; Z 1786-1902, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Szczawinca (MP) -- M 1789-90,92-1810, Z 1788-1806, indeksował Janson


29-07-2019

Niedośpielin (LD) -- U 1771-1802,13-67, M 1772-1867, Z 1771-1818, indeksowała margit
Niesułków (LD) -- UMZ 1858-59, indeksowała Edyta Bednarek
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- Z 1891-1906,08, indeksował Henryk Koluszkowski
Rzeczyca (LD) -- M 1808-09, indeksował Artur Godlewski
Usnarz-Makarowce (BR) -- UMZ 1821-1864, indeksował Albin Kożuchowski
Wierzchy (LD) -- UMZ 1865-70,72-1918, indeksowała Elżbieta Nejman


28-07-2019

Dobroń (LD) -- UZ 1780-1808, M 1781-1808, indeksował Grzegorz Żychowski
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1826, indeksował Walenty Adamiec
Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1819b-1820a, indeksowała Ewa Prejs
Łęczyca (LD) -- UMZ 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1916-18, indeksował Józef Dębowski
Maluszyn (LD) -- M 1754-1808, Z 1754-81, indeksował Jan Arabas
Mikołajewice (LD) -- U 1777-1801, indeksował Grzegorz Żychowski
Nowy Dwór (BR) -- U 1881-1890, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Oporów (LD) -- UMZ 1913-16, indeksował Józef Dębowski
Plecka Dąbrowa (LD) -- UZ 1914-15, M 1914, indeksował Józef Dębowski
Podbrzezie (LT) -- Z 1833-1840, indeksował Paweł Jurewicz
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- M 1732-84, indeksował Henryk Machnik
Warta (LD) -- UMZ 1833, indeksowała Martyna Pankiewicz


27-07-2019

Biała Rawska (LD) -- U 1826-29, indeksowała Ewa Czerkawska
Boguszyce (LD) -- U 1881,83-85,88-95,97,1904,06,08-09, indeksowała Małgorzata Siennicka
Cieszęcin (LD) -- SkU 1716-1808, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Leźnica Wielka (LD) -- U 1805-19, indeksował Marcin Socha
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1904, indeksował Janusz Kucharczyk
Rudlice (LD) -- UMZ 1808-19, indeksowała Grażyna Stasiak
Siemkowice (LD) -- UMZ 1846-50, indeksował Robert1202


26-07-2019

Biskupiec Bischofswerder USC (WM) -- M 1874-75, indeksował Waldemar Chorążewicz
Biskupiec Bischofswerder ewang. (WM) -- M 1880-85, indeksował Waldemar Chorążewicz
Fastów (UK) -- UMZ 1829-30, indeksowała bekel
Janowo (WM) -- UMZ 1892, indeksował Jakub Pisarski
Krasnopol (UK) -- U 1901-05, indeksował Marek70
Krasnopol (UK) -- Z 1911-1915, indeksował Marek70
Lwów św. Mikołaj (UK) -- U 1763-1792, indeksował olenski_jan
Mikołajów gr.kat. (UK) -- Z 1814-29, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Monasterzyska (UK) -- UMZ 1844, indeksowała Urszula Jarek-Mikulska
Moskorzew (SK) -- Z 1791-1828, indeksował Andrzej Zwożniak
Radomno (WM) -- U 1875-80, indeksowali Małgorzata Greita wer. Waldemar Chorążewicz
Rozogi (WM) -- U 1807, indeksował Waldemar Chorążewicz
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- M 1785-99, indeksował Henryk Machnik
Środa Wlkp. (WP) -- U 1615-30,32-42,1780-1796, indeksowała Danuta Danecka
Turośl Turoscheln ewang. (WM) -- Z 1848-1853, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wielbark-Willenberg (WM) -- U 1852-54, indeksowali Donata Stemplewska wer. Waldemar Chorążewicz
Witwica gr.kat. (UK) -- UMZ 1835-65, indeksował Włodzimierz Macewicz


25-07-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1905-06, indeksowała Danuta Mieżyńska
Chełmo (LD) -- U 1910-14, indeksował Gadecki.Bogusław
Czastary (LD) -- SkU 1734-1808, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Działoszyn (LD) -- UMZ 1900, indeksował Daniel Leszczyk
Godynice (LD) -- UZ 1812-14, indeksowała Incognito
Krosno (PK) -- UMZ 1902, indeksował Grzegorz Zuzak
Krzyworzeka (LD) -- UZ 1868-73, M 1868-72, indeksowała Urszula Świerczyńska
Lipce Reymontowskie (LD) -- UM 1916-17, indeksował Kamil Małecki
Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- U 1830-36, indeksował Tomasz Skolimowski
Łódź NMP (LD) -- Z 1865, indeksowała magnowa
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1923, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Niegowa (SL) -- Z 1868-72, indeksowała Maria Dobrosława
Piątek (LD) -- U 1829-30, indeksował Antoni Burzyński
Przedbórz (LD) -- UMZ 1811-12, indeksowała Krystyna Stanisławska
Sołek-Śleszyn (LD) -- Z 1918-34, indeksował Antoni Burzyński
Szczawin (LD) -- UM 1914-17, Z 1914-27, indeksował Janusz Kucharczyk
Trzęsówka (mm. Trzęsówka, Jagodnik, Kosowy, Ostrowy Baranowskie, Siedlanka) (PK) -- M 1802-19, indeksował Bartłomiej Babiarz
Tuszyn (LD) -- UMZ 1900-04, indeksował Mateusz Gieras
Wiśniowa (SK) -- UMZ 1870-84, indeksował Stanisław Chrzanowski
Żelazna (LD) -- U 1901-14, Z 1868-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Żelazna (LD) -- U 1915-18, Z 1826-41,53-61, indeksował Marek Delert


24-07-2019

Ciepielów (MZ) -- M 1915-32, indeksował Bartłomiej Zieliński
Dobre (MZ) -- Z 1887, indeksował Artur Lewandowski
Glinianka (MZ) -- M 1843-59, indeksowała Marta Walczak
Goryń (MZ) -- UMZ 1849-52, indeksował Mirosław Orzechowski
Hadynów (MZ) -- U 1857-58, indeksował Tomasz Skolimowski
Kielece -Katedra (SK) -- U 1901-06, indeksowała Ewa Jaskólska
Nowa Słupia (SK) -- M 1866-7,84-90, indeksowała Bożena Krajewska
Pińczów (SK) -- Z 1865-68, indeksowała Grażyna Radzik
Siennica (MZ) -- U 1902-06, indeksowała Marta Walczak
Solec k. Gostynina (MZ) -- UMZ 1856-60, indeksowała Bożena Prymus
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1898, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1904, indeksował Marek Kamiński


23-07-2019

Lubsza- Lubschau (SL) -- Z 1880-89, indeksował GTG_Silius_Radicum
Niedzbórz (MZ) -- M 1871-75, indeksował Jan Wojtkiewicz
Ostrowy Tuszowskie (m. Komorów) (PK) -- M 1847-49, indeksował Bartłomiej Babiarz
Ostrowy Tuszowskie (m. Ostrowy Tuszowskie) (PK) -- UM 1847-49, indeksował Bartłomiej Babiarz
Ostrowy Tuszowskie (m. Przyłęk) (PK) -- UM 1847-49, indeksował Bartłomiej Babiarz
Ostrowy Tuszowskie (m. Szydłowiec) (PK) -- UM 1847-49, indeksował Bartłomiej Babiarz
Ostrowy Tuszowskie (m. Toporów) (PK) -- UM 1847-49, indeksował Bartłomiej Babiarz
Pułtusk (MZ) -- U 1797-1801, indeksował Rafał Albiński
Suchożebry (MZ) -- U 1881-85, indeksowała Anna Poprawa


22-07-2019

Izdebki (gr-kat) (m. Niewistka) (PK) -- U 1784-1815, 1817-47, 1849-99, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Krościenko nad Dunajcem (MP) -- M 1717-77, indeksował Janson
Parzymiechy (SL) -- U 1808-11.14-16,21-22,25-46,M 1808-11,14-15,25-47, Z 1808-11,14-16,20-22,25-46, indeksował Jansz
Szaniec (SK) -- U 1875-1907, indeksował Wojciech Liśkiewicz


21-07-2019

Fałków (SK) -- UZM 1894-96, indeksowała Joanna Bugajska
Kije (SK) -- U 1859-63, Z 1817-18, indeksował Jacek Stradowski
Łączki Kucharskie (m. Glinik) (PK) -- U 1782-88, indeksował Szymon Król
Słaboszów (MP) -- UMZ 1790-91, indeksowała Renata Majewska
Zabrze Mikulczyce św.Wawrzyńca (SL) -- Z 1855-87, indeksowała Barbara Wiechuła


19-07-2019

Kraków - Podgórze św.Józefa (MP) -- U 1858-62 , M 1820-30 , indeksowała Dagmara Kulig
Rypin (KP) -- UZ 1891-1900, indeksowała Mary Ann Graham


18-07-2019

Kraszewo (MZ) -- M 1784-1808, indeksował Robert Smach
Nowa Słupia (SK) -- M 1869-77, indeksowała Bożena Krajewska
Warszawa św. Krzyż (WA) -- Z 1862, indeksowała Urszula Drabińska
Żbików (MZ) -- M 1909-12, indeksowała Małgorzata Szadkowska


17-07-2019

Bogurzyn (MZ) -- U 1886-88, M 1890, 96-99, indeksował Jan Wojtkiewicz
Chotcza Dolna (MZ) -- UMZ 1907-14, indeksował Bartłomiej Zieliński
Mordy (MZ) -- U 1826-28, Z 1826-27, indeksowała Magda Tarkowska
Ostrowy Tuszowskie (m. Przyłęk) (PK) -- U 1802-20, indeksował Bartłomiej Babiarz
Przesmyki (MZ) -- Z 1816-21, indeksowała Magda Tarkowska
Solec k. Gostynina (MZ) -- UMZ 1851-55, indeksowała Bożena Prymus
Tymienica Nowa (MZ) -- U 1933-40, Z 1935-49, indeksował Bartłomiej Zieliński
Warszawa-Włochy św. Teresa (WA) -- Z 1934-37, indeksował Jerzy Mrozowski
Włodowice (SL) -- M 1845-47, indeksowała Małgorzata Zielińska


16-07-2019

Moskorzew (SK) -- U 1828-43, indeksował Andrzej Zwożniak
Polanowice (KP) -- U 1779 - 99, indeksowała Justyna Lewandowska
Wieniec (KP) -- U 1690-1808 (rozszerzenie ), indeksował Michał Golubiński


15-07-2019

Drugnia (SK) -- Z 1797-1874, indeksował Edward Jabłoński
Nozdrzec (m. Obarzym) (PK) -- U 1785-1840; M 1785-1847; Z 1785-1839, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Nozdrzec (m. Siedliska) (PK) -- U 1784-1918; M 1785-1872; Z 1787-1837, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Nozdrzec (m. Wara) (PK) -- U 1784-1890; M 1787-1836; Z 1785-1890, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Prandocin (MP) -- M 1852-66, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Przybynów (SL) -- M 1711-98,1800-15,19-30, indeksowała Artsanon
Sędziejowice (SK) -- Z 1912-15, indeksował Artur Koźmiński


13-07-2019

Góry -Pińczowskie (SK) -- U 1893-7, M 1861-66 , Z 1833-37, indeksowała Kasprzyk _Anna
Kochanowice -Kochanowitz (SL) -- UM 1874-1901, Z 1874-76, indeksował Łukasz Pruski
Lidzbark Welski (WM) -- U 1775-1791, indeksowali Monika Postępska wer. Waldemar Chorążewicz
Lubsza- Lubschau (SL) -- Z 1880-89, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Nowa Słupia (SK) -- M 1844-51,54, indeksowała Bożena Krajewska
Piekary Śląskie - Kamień (SL) -- U 1891-92, indeksował Leszek Chrobok
Przybynów (SL) -- Z 1711-1801, indeksowała Artsanon


12-07-2019

Bogurzyn (MZ) -- U 1911-12, M 1909-12, indeksował Jan Wojtkiewicz
Błażowa (m. Błażowa) (PK) -- U 1860-71, indeksowała Anna Krawiec
Niegowić (MP) -- Z 1890-98, indeksowała Ela Synowiec
Ostrowy Tuszowskie (m. Ostrowy Tuszowskie) (PK) -- U 1800-20, indeksował Bartłomiej Babiarz
Szpetal Górny (KP) -- UMZ 1814-15, indeksowała Krzysztof Kamiński
Warszawa Najświętszego Zbawiciela (WA) -- U 1914, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1898, indeksował Adam Rozenau
Wiskitki (MZ) -- U 1802-05, indeksowała Jadwiga Sibirska, weryfikował Tomasz Frynia
Zabrze Mikulczyce św.Wawrzyńca (SL) -- U 1908-12, indeksowała Barbara Wiechuła


11-07-2019

Gumino (MZ) -- M 1826-68, indeksował Piotr Romanowski
Joniec (MZ) -- M 1901, 1907, indeksował Piotr Romanowski
Krysk (MZ) -- M 1834-41, indeksowała Bożena Prymus, weryfikował Piotr Romanowski
Rębowo (MZ) -- M 1918, indeksował Piotr Romanowski
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1916, indeksowała Ewa Czerkawska i Magdalena Strózik


10-07-2019

Bonisław (MZ) -- M 1917-18, indeksował Piotr Romanowski
Bulkowo (MZ) -- UZ 1808-25, indeksował Radosław Frączak
Gozdowo (MZ) -- M 1917-18, indeksował Piotr Romanowski
Księży Lasek - Fürstenwalde (WM) -- M 1837-44, indeksował Waldemar Chorążewicz
Mława (mojżeszowe) (MZ) -- UMZ 1845-47, indeksował Marcin Guzek
Solec k. Gostynina (MZ) -- UMZ 1847-50, indeksowała Bożena Prymus
Tczów (MZ) -- M 1810-25, indeksował Marcin Różycki
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- SkM 1752-69, 1790-1809, indeksował Tomasz Pergałowski


09-07-2019

Biała Podlaska św. Anna (LB) -- U 1808-10, 1814-25; MZ 1808-10, indeksował Rafał Krasieńko
Biała Podlaska św. Anna (USC) (LB) -- U 1810-25, indeksował Rafał Krasieńko
Bieliny Kapitulne (SK) -- UMZ 1915-18, indeksował Andrzej Gawlik
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- U 1899, indeksował Stanisław Jegier
Krasnopol (UK) -- U 1895-1900 Z1901-1910, indeksował Marek70
Łączki Kucharskie (m. Glinik) (PK) -- U 1784-1814; MZ 1777-1814, indeksował Szymon Król
Raciążek (KP) -- U1918 , MZ1918(rozszerzenie ),1938, indeksował Jagielski
Radoszyce (SK) -- UMZ 1842, indeksował Jan Krzak
Środa Wlkp. (WP) -- U 1758-1779 , Z 1776-1795, indeksowała Danuta Danecka
Wilno, Wszystkich Świętych (LT) -- M 1900, 1901, 1915, 1917, indeksowała Bożena Tylingo


08-07-2019

Kamionka (BR) -- UMZ 1802-1818, indeksowała Wilnianka
Majdan Królewski (mm. Huta Komorowska, Brzostowa Gora, Majdan Królewski, Tarnowska Wola, Poddziale) (PK) -- U 1890-99, 1906-17, indeksował Heather L Pedersen
Ostrowy Tuszowskie (m. Komorów) (PK) -- U 1800-20, 1822-45, 1847-49, 1851-70, indeksował Heather L Pedersen
Rybnik USC (SL) -- M 1874-80, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tworków (SL) -- M 1857-70, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wielbark-Willenberg (WM) -- U 1833, indeksowali Cynthia Kurlas Waldemar Chorążewicz
Wilno, Wszystkich Świętych (LT) -- Z 1902-1905, brak 1904, indeksowała Bożena Tylingo
Wodzisław Ślaski USC (SL) -- M 1874-82, indeksowali GTG_Silius_Radicum


07-07-2019

Białaszewo (PL) -- Z 1871, indeksował Marcin Marcińczyk, weryf. Krzysztof Piaszczyński
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1825, indeksował Walenty Adamiec
Krosno (PK) -- UMZ 1901, indeksował Grzegorz Zuzak
Kuźnica (PL) -- U 1842-64, indeksował Waldas
Łomża (PL) -- M 1867-68, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Łowisko (m. Ostrów) (PK) -- U 1887-98, indeksował Krzysztof Gruszka
Miastkowo (PL) -- Z 1824, indeksowała Livia Ditto


06-07-2019

Dawidów (UK) -- Z 1816-19,21-38,40-1907, M 1816-19.21-32.34-38.40-49.51-80.82-87.89-93.95-1907, indeksowała Honorata Huk
Dmosin (LD) -- UMZ 1918, indeksował Wojciech Borkowski
Dobre (MZ) -- Z 1886, indeksował Artur Lewandowski
Filipów (PL) -- UMZ 1817, indeksowała Helena Grochowska
Gąbin (MZ) -- U 1838-39, M 1838, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Jeleniewo (PL) -- U 1912, indeksowała Helena Grochowska
Kijów św. Mikołaj (UK) -- Z 1916 , U 1916, indeksowała Joanna Maślanek
Kołacinek (LD) -- UMZ 1918, indeksował Wojciech Borkowski
Kołacinek (mariawici) (LD) -- UMZ 1918, indeksował Wojciech Borkowski
Lidzbark Welski (WM) -- M 1831-40, indeksował Waldemar Chorążewicz
Małyń (LD) -- UMZ 1916-18, indeksował Janusz Kucharczyk
Moskorzew (SK) -- UMZ 1810-25, indeksował Andrzej Zwożniak
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- U 1811-18, indeksował Henryk Machnik
Środa Wlkp. (WP) -- U 1698-22,1734-58, Z 1796-1817, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1904 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Wielbark-Willenberg (WM) -- U 1835,37-38, indeksowali Donata Stemplewska wer. Waldemar Chorążewicz
Wielki Łęck (WM) -- M 1836-45, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wiskitki (MZ) -- U 1804, 06-08 (uzupełnienie), indeksował Tomasz Frynia


05-07-2019

Brześć Kujawski (KP) -- U 1861-67 , Z 1845-46,61-67, indeksowali Grażyna Przybysz, Katarzyna Siemiankowska
Chorzelów (m. Chorzelów) (PK) -- U 1866-1901, indeksował Marek Podolski
Czermin (m. Breń Osuchowski) (PK) -- M 1816, 1824-26; Z 1800-1917, 1930-37, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin (m. Górka) (PK) -- Z 1800-10, 1813-14, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin (m. Kawęczyn) (PK) -- M 1787-90, 1793, 1795-99, 1816-17, 1824, 1826-27; Z 1800-19, 1821-1927, 1930-37, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin (m. Otalęż) (PK) -- Z 1800-15, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin (m. Surowa) (PK) -- Z 1800-08, 1813-15, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin (m. Wola Otalęzka) (PK) -- Z 1800-10, 1813-14, indeksował Łukasz Hyrchel
Joniec (MZ) -- UZ 1808-25, indeksowała Krystyna Malik
Ostrowy Tuszowskie (mm. Toporów i Szydłowiec) (PK) -- U 1800-25, indeksował Bartłomiej Babiarz
Radlin - Radlin (SL) -- M 1896-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rydułtowy (SL) -- M 1863- 74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rypin (KP) -- UZ 1881-90, indeksowała Mary Ann Graham
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UZ 1864-67, M 1864-68, indeksowała Bożena Prymus
Suchedniów (SK) -- Z 1937-41, indeksowała Halina Kroner
Warszawa-Ochota św. Jakub (WA) -- MZ 1922-23, indeksował Tomasz Szczepaniak
Żelechów (MZ) -- M 1899-1925, indeksował Rafał Krasieńko


04-07-2019

Lubsza- Lubschau (SL) -- M 1880-89, Z 1870-79, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Puszcza Mariańska (MZ) -- Z 1915-18, indeksował Tomasz Przygodziński
Żbików (MZ) -- Z 1923-24, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Żelechów (MZ) -- U 1899-1915, indeksował Rafał Krasieńko


03-07-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1904, indeksowała Danuta Mieżyńska
Będków (LD) -- UMZ 1868-70, indeksowała Urszula Świerczyńska
Dobra (LD) -- UMZ 1900-04, indeksowała Incognito
Gomulin (LD) -- UMZ 1825-29, indeksowała Monika Ignatowicz
Łódź św. Anna (LD) -- M 1923, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Płock (MZ) -- M 1596-1808, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Stara Rawa (LD) -- U 1900-02, Z 1896-1902, indeksował Tomasz Przygodziński
Stolec (LD) -- M 1817-25, indeksowała Małgorzata Berendzik
Szadek (LD) -- MZ 1914-15, indeksował Marcin Marynicz
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1868, indeksowała A.Ch.
Żelazna (LD) -- U 1897-1901, indeksowała Urszula Świerczyńska
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- Z 1895-98, indeksował Jan Wojtkiewicz


02-07-2019

Lubsza- Lubschau (SL) -- M 1878-89, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Skępe (KP) -- UZ 1851-58, indeksowała Anna Dobrzyńska
Zabłoć (BR) -- U 1881-1889, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


01-07-2019

Kożuchów (LS) -- Z 1802-07, indeksował Tomasz Skolimowski
Lidzbark Welski (WM) -- M 1819-30, indeksowali Małgorzata Greita Waldemar Chorążewicz


30-06-2019

Bogoria (pow.staszowski) (SK) -- UMZ 1870-84, indeksował Stanisław Chrzanowski
Góra (pow.inowrocławski) (KP) -- UMZ 1818-22, indeksowała Justyna Lewandowska
Góry -Pińczowskie (SK) -- U 1884-92, M 1836-60, Z 1816-32, indeksowała Kasprzyk _Anna
Hadynów (MZ) -- U 1855-56, indeksował Tomasz Skolimowski
Warszawa-Włochy św. Teresa (WA) -- M 1934-37, indeksował Jerzy Mrozowski
Wiskitki (MZ) -- Z 1754-1808 (aktualizacja), indeksował Tomasz Frynia


29-06-2019

Bargłów (PL) -- Z 1921-27, indeksowała Magdalena Wróbel
Chociszewo (MZ) -- U 1826-34, indeksował Incognito
Dawidów (UK) -- U 1679-1708,1728-72,1816-19,1821-1907, indeksowała Honorata Huk
Godynice (LD) -- UZ 1808-11, indeksował Filip Skurzewski
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1909, indeksował Dariusz Śludkowski
Imielno (SK) -- U 1915-17, indeksował Jacek Sławiński
Kijów św. Aleksander (UK) -- Z 1915, indeksowała Joanna Maślanek
Kodrąb (LD) -- U 1898-1903, indeksowała A.Ch.
Lidzbark Welski (WM) -- M 1800-03, 1816-19, indeksowali Paweł Olszewski , Małgorzata Greita wer. Waldemar Chorążewicz
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1922, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Majdan Królewski (mm. Brzostowa Góra, Dęba i Poręby Dębskie, Huta Komorowska, Krzątka, Majdan Królewski, Poddziale, Rozalin, Tarnowska Wola) (PK) -- M 1890-91, 1893-99, 1906-17, indeksowała Heather L Pedersen
Mikołajów gr-kat (UK) -- U 1784-1809, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mordy (MZ) -- U 1829-38, Z 1828-31, indeksowała Magda Tarkowska
Nowa Słupia (SK) -- M 1830-41, indeksowała Bożena Krajewska
Policzna (MZ) -- U 1926-42, M 1916, indeksował Bartłomiej Zieliński
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- Z 1874-90, indeksował Henryk Koluszkowski
Prandocin (MP) -- Z 1844-55, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Przesmyki (MZ) -- Z 1813-15, 22-25, indeksowała Magda Tarkowska
Rzeczyca (LD) -- U 1808-09, indeksował Artur Godlewski
Sołek-Śleszyn (LD) -- Z 1905-11, indeksował Antoni Burzyński
Suwałki (PL) -- M 1932-33,35, indeksował Marek Rozmysłowski
Szadek (LD) -- UM 1823, U 1834, indeksował Marcin Marynicz
Sławno (LD) -- Z 1820, indeksował Marcin Dobrzyński
Środa Wlkp. (WP) -- M 1615-28,1631-42,1644,1647-56,1658-59,1661-1715,1764-1799, indeksowała Danuta Danecka
Tymienica Nowa (MZ) -- U 1922-33, M 1911-35, Z 1912-34, indeksował Bartłomiej Zieliński
Wielbark-Willenberg (WM) -- U 1834, indeksowała Donata Stemplewska wer. Waldemar Chorążewicz
Wielbark-Willenberg (WM) -- U 1832, indeksowali Cynthia Kurlas , Waldemar Chorążewicz
Zabrze Mikulczyce św.Wawrzyńca (SL) -- U 1903-07, indeksowała Barbara Wiechuła
Zielona Ciechanowska (MZ) -- Z 1869-1913, indeksowała Barbara Staniak


28-06-2019

Harta (m. Harta) (PK) -- U 1814-44, indeksował Rafał Łukasz Zioło


27-06-2019

Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- U 1824, indeksowała Kamila Szymankiewicz


26-06-2019

Ostrowy Tuszowskie (mm. Komorów, Ostrowy Tuszowskie, Przyłęk, Toporów i Szydłowiec) (PK) -- M 1800-20, indeksował Bartłomiej Babiarz


25-06-2019

Maluszyn (LD) -- UMZ 1732-53, U 1754-76, indeksował Jan Arabas
Niesułków (LD) -- UMZ 1857, indeksowała Edyta Bednarek
Opatów (SK) -- M 1909-11, indeksował Marcin Nowak
Ostrowice (pow.lipnowski) (KP) -- U 1808-09,13,16-19 M 1808,10,16-19, Z 1816-19, indeksowała Monika Blumberg
Rudlice (LD) -- UMZ 1821-25, indeksowała Grażyna Stasiak
Sieradz-Męka (LD) -- M 1890, indeksował Wojciech Pawlica
Szadek (LD) -- U 1914-15, indeksował Marcin Marynicz
Szczepanowo (KP) -- Z 1893-99, indeksowali Agnieszka Maja Mizgalska, Wasniewski_Th
Słupiec (MP) -- Z 1808-15, indeksował Dawid_mek
Włocławek (KP) -- M 1881-85, indeksowała Barbara Lendzon
Żelazna (LD) -- U 1887-97, indeksowała Urszula Świerczyńska


24-06-2019

Lidzbark Welski (WM) -- M 1803-07, indeksował Paweł Olszewski wer. Waldemar Chorążewicz


23-06-2019

Błażowa (m. Błażowa) (PK) -- Z 1874-98, indeksowała Anna Krawiec
Łowce (m. Ostrów) (PK) -- U 1876-86, indeksował Krzysztof Gruszka


22-06-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1903, indeksowała Danuta Mieżyńska
Borszewice (LD) -- UMZ 1838, indeksował Felberg_Sławomir
Kowel (UK) -- M 1833-1902 różne roczniki z tego okresu, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kwiatkowice (LD) -- UMZ 1917-18, indeksował Grzegorz Żychowski
Lidzbark Welski (WM) -- M 1807-15, indeksował Waldemar Chorążewicz
Lipce Reymontowskie (LD) -- Z 1916-17, indeksował Kamil Małecki
Łódź NMP (LD) -- Z 1863-64, indeksowała magnowa
Niesułków (LD) -- UMZ 1877-83, indeksował Wojciech Borkowski
Ożarów (LD) -- M 1817-20, indeksował Tomasz Skolimowski
Przedbórz (LD) -- UMZ 1801-10, indeksowała Krystyna Stanisławska
Sołek-Śleszyn (LD) -- Z 1855,1912-17, indeksował Antoni Burzyński
Sławno (LD) -- Z 1817-19, indeksował Marcin Dobrzyński
Uników (LD) -- UMZ 1918, indeksowała Incognito
Zaduszniki (KP) -- UZ 1821-25, indeksował Witold Gryczewski
Żelazna (LD) -- U 1882-87, indeksowała Urszula Świerczyńska


21-06-2019

Gniewkowo (KP) -- U 1811-19,21-30, indeksował Adrian Kaszubski
Kalisz św. Józef (WP) -- U 1919, indeksowała Magdalena Strózik
Krzyżanowice (MZ) -- M 1891-99, indeksowała Wiktoria Pilnik
Sienno (MZ) -- U 1797-1807, indeksował Marcin Luziński
Suchożebry (MZ) -- U 1876-80, indeksowała Anna Poprawa
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- UZ 1863-67, indeksowała Ewa Czerkawska


20-06-2019

Ciechanów (MZ) -- UMZ 1862-69, indeksowała Izabela Czaplicka
Mordy (MZ) -- U 1839-40, Z 1832-36, indeksowała Magda Tarkowska
Pionki-Zagożdżon (MZ) -- M 1930-37, indeksował Bartłomiej Zieliński
Policzna (MZ) -- U 1912-26, indeksował Bartłomiej Zieliński
Pułtusk (MZ) -- U 1821-25, indeksował Rafał Albiński
Płońsk (MZ) -- U 1891-92, Z 1889-90, indeksował Karol Szulc
Tymienica Nowa (MZ) -- U 1918-22, indeksował Bartłomiej Zieliński
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- UMZ 1914, indeksował Jerzy Mrozowski
Żeliszew (MZ) -- M 1891-95, indeksowała Hanna Kołodziejska


19-06-2019

Kijów św. Aleksander (UK) -- M 1915, indeksowała Joanna Maślanek
Krosno (PK) -- UMZ 1900, indeksował Grzegorz Zuzak
Nozdrzec (PK) -- U 1784-1918; M 1785-1899; Z 1785-1890 (indeksacja i weryfikacja), indeksował Rafał Łukasz Zioło
Padew Narodowa (PK) -- M 1820-27, indeksowała Agnieszka K.
Wielbark-Willenberg (WM) -- U 1829, indeksowali Cynthia Kurlas wer. Waldemar Chorążewicz


18-06-2019

Koneck (KP) -- M 1729-30,48-79, indeksował Janson
Lubsza- Lubschau (SL) -- U 1870-78, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Nowe Miasto n. Pilicą (MZ) -- UZ 1879-81, M 1880-81, indeksował Krzysztof Jach
Pszczyna Wszystkich Świętych (SL) -- U 1851-61, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Straszewo (KP) -- M 1808,12,-14 , Z 1809,12, indeksował Janson
Złotniki (SK) -- U 1880-81, indeksował Lechkar


17-06-2019

Jasieniec (MZ) -- U 1822, 98-1913, M 1886-1913, Z 1811, indeksowała Teresa Mikołajewska
Jasieniec (MZ) -- U 1873-82, indeksowała Dominika Smolińska, weryfikowała Teresa Mikołajewska
Jasieniec (MZ) -- U 1883-97, M 1876-85, indeksowała Beata Wójcik, weryfikowała Teresa Mikołajewska
Krajkowo (MZ) -- UZ 1906-13, indeksowała Krystyna Malik
Radziejów (KP) -- U 1912-13 ,Z 1911-14, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Rypin (KP) -- UZ 1871-80, indeksowała Mary Ann Graham
Rzeczniów (MZ) -- U 1766-1825, M 1766-1830, Z 1760-1830, indeksował Karol Giemza
Różana (BR) -- UMZ 1796-1818, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Szymanów (MZ) -- U 1672-73, 83-87, 1717-19, 24-25, 33-35, 51-53, 55, indeksował Tomasz Frynia
Świsłocz Górna (franciszkańska) (BR) -- UMZ 1802-1818, indeksowała Wilnianka
Wilno, Wszystkich Świętych (LT) -- M 1838-1855, Z 1849-1855, indeksowała Bożena Tylingo


15-06-2019

Białaszewo (PL) -- Z 1869, indeksował Marcin Marcińczyk, weryf. Krzysztof Piaszczyński
Białaszewo (PL) -- Z 1870, indeksował Marcin Marcińczyk
Burzyn (PL) -- U 1912b-15a, indeksował Piotr Laskowski
Gomulin (LD) -- UMZ 1830-33, indeksowała Monika Ignatowicz
Jedwabne (PL) -- Z 1897, indeksował Grzegorz Nowik
Kałów (LD) -- UMZ 1867-87, indeksował Michał Stasiak
Łódź św. Anna (LD) -- M 1922, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Józef (LD) -- U 1917, indeksował Janusz Kucharczyk
Rudlice (LD) -- UMZ 1826-35, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Sołek-Śleszyn (LD) -- M 1912-24, indeksował Antoni Burzyński
Sławno (LD) -- Z 1814,16, indeksował Marcin Dobrzyński


14-06-2019

Glinianka (MZ) -- M 1810-13, 26-42, indeksowała Marta Walczak
Imielno (LD) -- UMZ 1918, indeksował Józef Dębowski
Kijów św. Aleksander (UK) -- U 1915, indeksowała Joanna Maślanek
Krośniewice (LD) -- UMZ 1917-18, indeksował Józef Dębowski
Krysk (MZ) -- M 1856-67, indeksowała Bożena Prymus
Lidzbark Welski (WM) -- M 1789-1800, indeksował Waldemar Chorążewicz
Miłonice (LD) -- UMZ 1917-18, indeksował Józef Dębowski
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1917-18, indeksował Józef Dębowski
Skórzec (MZ) -- Z 1908, indeksował Arek Walecki
Stara Rawa (LD) -- U 1896-99, Z 1893,95, indeksował Tomasz Przygodziński
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- U 1824-1827, indeksował Henryk Machnik
Wiskitki (MZ) -- M 1804-08, indeksował Tomasz Frynia


13-06-2019

Drużbin (LD) -- M 1835-40, indeksował Krystian Dzikowski
Kodrąb (LD) -- U 1890-97, indeksowała A.Ch.
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1903, indeksował Janusz Kucharczyk
Mikołajów nad Dniestrem gk (UK) -- Z 1830-1849, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Przedbórz (LD) -- U 1793-1800, Z 1768-1800, indeksowała Krystyna Stanisławska
Rudlice (LD) -- UMZ 1820,67, indeksowała Grażyna Stasiak


12-06-2019

Kożuchów (LS) -- M 1842-52 Z 1794-1801, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraków św.Szczepana (MP) -- Z 1900-11, indeksował Artekm
Krasnopol Ukraina (UK) -- U 1891-1894 Z 1897-1900, indeksował Marek70
Nowy Korczyn (SK) -- UMZ 1824-25, indeksował Henryk Adamczyk
Ostrowce (SK) -- Z 1875-1916, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- U 1829-34, indeksował Henryk Machnik


11-06-2019

Chełmica (KP) -- M 1917-18, indeksował Jan Berens
Imielno (SK) -- M 1922-30, indeksował Jacek Sławiński
Kalina Wielka (MP) -- U 1754-89, indeksowała Renata Majewska
Kazimierza Wielka (SK) -- M 1871-79,81,83-97, indeksowała Małgorzata Kisiel-Dorohinicka
Kątna-Süßwinkel USC (DS) -- M 1878-1888, indeksował Michael Schätzlein
Lubsza- Lubschau (SL) -- M 1876-79 Z 1874-79, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mikołajów nad Dniestrem gk (UK) -- U 1814-1819, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołajów nad Dniestrem rk (UK) -- Z 1823-1849, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Niegowić (MP) -- U 1901-10, indeksowała Ela Synowiec
Radlin - Radlin (SL) -- M 1886-95, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sędziejowice (SK) -- UMZ 1917-18, indeksował Artur Koźmiński
Żmigród-Trachenberg USC (DS) -- M 1875-1888, indeksował Michael Schätzlein


10-06-2019

Dobra (LD) -- UMZ 1905-11, indeksowała Incognito
Drużbice (LD) -- UMZ 1898-1900, indeksowała Ilona Gieras
Surwiliszki (LT) -- M 1799-1821, indeksowała Grażyna Wójcik
Żelazna (LD) -- U 1876-82, indeksowała Urszula Świerczyńska


09-06-2019

Biała Rawska (LD) -- UZ 1820-25, M 1820-23,25, indeksowała Ewa Czerkawska
Bluszczów - Bluschczau (SL) -- U 1876 , indeksowali GTG_Silius_Radicum
Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1917-18, indeksował Jarosław Szymczak
Domaniewice (LD) -- SkUZ 1917-18, indeksował Kamil Małecki
Gorzyce - Groß Gorzütz (SL) -- U 1898,1902, Z 1902-04, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kodrąb (LD) -- M 1895-1921, indeksowała A.Ch.
Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- U 1827-29, indeksował Tomasz Skolimowski
Łowce (m. Ostrów) (PK) -- U 1864-67, 1869-75, indeksował Krzysztof Gruszka
Mordy (MZ) -- U 1841-42, Z 1837-43, indeksowała Magda Tarkowska
Orłów (LD) -- M 1845,67,74,76-77,1917-21, indeksował Antoni Burzyński
Piątek (LD) -- Z 1829-30, indeksował Tomasz Frynia
Policzna (MZ) -- U 1903-12, indeksował Bartłomiej Zieliński
Połajewo (KP) -- U 1809-11, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- U 1891-1906,08, indeksował Henryk Koluszkowski
Pruchnik (mm. Czudowice, Tyniowice, Chorzów, Świebodna, Węgierka, Rozbórz Okrągły, Rozbórz Długi (PK) -- M 1890-1904, indeksował Krzysztof Gruszka
Przedbórz (LD) -- M 1768-1800, indeksowała Krystyna Stanisławska
Ptkanów (SK) -- Z 1900-02, indeksował Marcin Nowak
Puszcza Mariańska (MZ) -- U 1915-18, indeksował Tomasz Przygodziński
Pątnów (LD) -- UMZ 1868-75,1912-14, indeksowała Urszula Świerczyńska
Płock (MZ) -- SkU 1581-1808, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Szadek (LD) -- UZ 1860-67, indeksował Grzegorz Żychowski
Szczeglice (SK) -- UMZ 1870-76,85, indeksował Stanisław Chrzanowski
Tymienica Nowa (MZ) -- U 1912-18, indeksował Bartłomiej Zieliński
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- Z 1868, indeksował Tomasz Pergałowski
Zabrze Mikulczyce św.Wawrzyńca (SL) -- U 1898-1902, indeksowała Barbara Wiechuła
Zgierz (LD) -- UMZ 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Żelazna (LD) -- U 1868-76, indeksowała Urszula Świerczyńska


08-06-2019

Gąsewo (MZ) -- U 1809-17 (indeksacja i rozszerzenie), indeksował Robert Pawłowski
Hadynów (MZ) -- U 1854, indeksował Tomasz Skolimowski
Krajkowo (MZ) -- UZ 1808-25, indeksowała Krystyna Malik
Nur (MZ) -- UZ 1808-13, indeksowała Grażyna Przybysz
Poręba-Kocęby (MZ) -- UMZ 1913, indeksował Waldemar Badurek
Wyśmierzyce (MZ) -- M 1903-12, indeksowała Aleksandra Piętak
Żeliszew (MZ) -- UZ 1859-65, indeksowała Hanna Kołodziejska


06-06-2019

Czyżew (PL) -- U 1815-21 M 1801-1808a Z 1803-06, indeksował Michał Cymbalak
Fałków (SK) -- UMZ 1891-93, indeksowała Joanna Bugajska
Grochowalsk (KP) -- U 1840-43,45, M 1840-43,45-49,51-52,54-55, indeksował Krzysztof Kamiński
Kuźnica (PL) -- U 1809-11,13-40, indeksował Waldas
Szczepankowo (PL) -- U 1832-35, indeksowała Bożena Śmigulska
Witowo (KP) -- U 1751-1808, indeksował Krzysztof Kośnik


05-06-2019

Bargłów (PL) -- Z 1913-21 (rozszerzenie), indeksowała Magdalena Wróbel
Białaszewo (PL) -- U 1859-60, indeksowała Magdalena Wróbel
Grodno fara (BR) -- U 1802-1805, brak 01.-06.1802, indeksowała Wilnianka
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1824, indeksował Walenty Adamiec
Krzanowice (SL) -- M 1801- 10, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Minoga (MP) -- U 1871-74 , Z 1906-10,12 (rozszerzenie), indeksował Grzegorz Madej
Modlnica Wielka (MP) -- U 1819-20, indeksowała Aldona Widłak
Mosty (BR) -- UMZ 1819-1830, indeksował Franek23
Opatów (SK) -- M 1906-07, indeksował Marcin Nowak
Pietrowice Wielkie (SL) -- M 1822-41, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wawiórka (BR) -- U 1878-1889, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


04-06-2019

Harta (m. Szklary) (PK) -- U 1876-1909, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Jedwabne (PL) -- Z 1894-96, indeksował Grzegorz Nowik


03-06-2019

Czermin (m. Czermin) (PK) -- M 1833-1903, indeksował Krzysztof Naróg
Krosno (PK) -- UMZ 1899, indeksował Grzegorz Zuzak
Ostrowo nad Gopłem (KP) -- U 1805-25, indeksowała Justyna Lewandowska


02-06-2019

Białotarsk (MZ) -- M 1900-14, indeksował Jan Berens
Grochowalsk (KP) -- UZ 1826-28, M 1826-28,30,32-36.38-39, indeksował Krzysztof Kamiński
Kalwaria Wileńska (LT) -- M1871-1901, indeksowała Bożena Tylingo
Kraków św.Szczepana (MP) -- Z 1890-99, indeksował Artekm
Lubomia - Lubom (SL) -- SkM 1901-36, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mniszew (MZ) -- Z 1874-80, 83-85, 93-1907, indeksowała Beata Krupa
Mordy (MZ) -- U 1843, Z 1844, 59-63, indeksowała Magda Tarkowska
Policzna (MZ) -- U 1925-32, M 1925-36, Z 1925-29, indeksował Bartłomiej Zieliński
Racibórz-Markowice- Markowitz (SL) -- M 1813-48, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Racibórz-Płonia - Plania USC (SL) -- SkM 1896-1910, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Racibórz-Studzienna USC (SL) -- SkM 1895-1931, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tymienica Nowa (MZ) -- UZ 1911-14, M 1912-14, indeksował Bartłomiej Zieliński
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- M 1913, 15-27, 29-38, indeksował Incognito
Wawiórka (BR) -- Z 1819-1829 brak 1821, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Włodowice (SL) -- M 1844, indeksowała Maria Dobrosława


01-06-2019

Biała (pow. płocki) (MZ) -- U 1900-02, indeksował Michał Gorczyca
Gradzanowo (MZ) -- U 1874-75, indeksowała JulieMCRSz
Kałuszyn (MZ) -- UMZ 1817-20, indeksował Karol Kostecki
Nieszawa (ewang.) (KP) -- U 1915, M 1916-18, Z 1918, indeksował Krzysztof Bartosik
Samborzec (SK) -- UMZ 1824-30, indeksowała Katarzyna _Marchlińska
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1861-63, indeksowała Bożena Prymus


31-05-2019

Godynice (LD) -- M 1912-18, indeksowała Incognito
Kalina Wielka (MP) -- U 1773-78,84,97,Z 1770-97, indeksowała Renata Majewska
Piotrków Kujawski (KP) -- UZ 1854-55, indeksował Sławomir Radzimski
Rudlice (LD) -- UMZ 1865-66, indeksowała Grażyna Stasiak
Rypin (KP) -- UZ 1861-67, indeksowała Mary Ann Graham
Zadroże (MP) -- UZ 1871-1916, indeksował Jerzy Żurada
Złoczew (LD) -- U 1903-13, indeksowała Incognito


30-05-2019

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1901-09, indeksował Incognito
Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1902, indeksowała Danuta Mieżyńska
Chełmo (LD) -- M 1826-30 (rozsz.), indeksował Gadecki.Bogusław
Gomulin (LD) -- UMZ 1835-39 (UZ), 1836-1839 (Z), indeksowała Monika Ignatowicz
Górowo-Konradswaldau (DS) -- M 1819-20, indeksował Michael Schätzlein
Gąsewo (MZ) -- M 1880-89, Z 1857-67, indeksował Robert Pawłowski
Krasnopol Ukraina (UK) -- U 1886-90 Z 1890-96, indeksował Marek70
Krysk (MZ) -- M 1842-54, indeksowała Bożena Prymus
Lidzbark (WM) -- M 1775-1788, indeksował Waldemar Chorążewicz
Łódź św. Józef (LD) -- M 1921-23, Z 1919-23, indeksował Janusz Kucharczyk
Łódź-Łagiewniki (LD) -- UMZ 1917, indeksował Janusz Kucharczyk
Opatów (SK) -- M 1904-05, indeksował Marcin Nowak
Padew Narodowa (PK) -- M 1808-18, indeksowała Agnieszka K.
Sołek-Śleszyn (LD) -- UM 1826-33, Z 1826-35, indeksował Antoni Burzyński
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- U 1916-18, indeksowała Bożena Krajewska
Tuszyn (LD) -- UMZ 1907-08, indeksowała Anna Goss
Węgrzynowo (MZ) -- UMZ 1907, indeksował Robert Pawłowski


29-05-2019

Łunna (BR) -- UMZ 1802-1818, indeksowała Wilnianka
Piekary Śląskie - Dąbrówka Wielka (SL) -- M 1923-27, indeksował Leszek Chrobok


27-05-2019

Kijów św.Mikołaj (UK) -- M 1916, indeksowała Joanna Maślanek
Łubowice - Lubowitz (SL) -- M 1800-09,,20-21, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mordy (MZ) -- U 1844, Z 1853-58, indeksowała Magda Tarkowska
Puszcza Mariańska (MZ) -- M 1915-18, indeksował Tomasz Przygodziński
Radlin - Radlin (SL) -- M 1874-85, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tworków (SL) -- M 1876 ,94-95, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wielbark-Willenberg (WM) -- U 1828, indeksowała Cynthia Kurlas wer. Waldemar Chorążewicz
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- M 1889-93, indeksował Jan Wojtkiewicz


26-05-2019

Dmosin (LD) -- UMZ 1874-78, indeksował Wojciech Borkowski
Drużbice (LD) -- UMZ 1896-97, indeksowała Ilona Gieras
Janisławice (LD) -- M 1886-89, indeksował Tomasz Przygodziński
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1921, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Przedbórz (LD) -- U 1785-93, indeksowała Krystyna Stanisławska
Rudlice (LD) -- UMZ 1868-75, indeksowała Urszula Świerczyńska
Stara Rawa (LD) -- U 1894-95, indeksował Tomasz Przygodziński


25-05-2019

Boleszczyn (WP) -- U 1879, indeksowała Krystyna Kwos Leska
Chorzelów (mm. Chrząstów i Wola Chorzelowska) (PK) -- U 1866-75, indeksował Marek Podolski
Godzianów (LD) -- U 1736-52, indeksował zbyszek.p70
Gomulin (LD) -- UMZ 1840, indeksowała Monika Ignatowicz
Grochowalsk (KP) -- U 1808-11,15-25 M 1809-11,16-18,20-24, Z 1807-25, indeksował Krzysztof Kamiński
Kaczewo (KP) -- U 1794-1808, indeksowała Justyna Lewandowska
Kodrąb (LD) -- U 1770-94, indeksowała A.Ch.
Kraków św.Szczepana (MP) -- Z 1873-89, indeksował Artekm
Kuźnia Raciborska - Ratiborhammer USC (SL) -- M 1874-75,77-81,83,85-88,92-93,97-1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Piotrków Kujawski (KP) -- UZ 1852-53, indeksował Sławomir Radzimski
Racibórz-Ostróg - Ostrog USC (SL) -- M 1896-1911, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rawa Mazowiecka (LD) -- U 1783-1800, indeksowała Danuta Danecka
Sołek-Śleszyn (LD) -- UMZ 1810, indeksował Antoni Burzyński
Witowo (KP) -- M 1826-30,39-46 (rozszerzenie ), indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Zabrze Mikulczyce św.Wawrzyńca (SL) -- U 1891-7, indeksowała Barbara Wiechuła
Żnin (KP) -- 1785-1800, indeksowała Krystyna.waw.


24-05-2019

Brzeźnica (MZ) -- UMZ 1871-74, indeksował Jakub Biały
Cieksyn (MZ) -- UMZ 1905-06, indeksowała Joanna Suska
Dobre (MZ) -- U 1906, indeksował Artur Lewandowski
Drugnia (SK) -- U 1841-74, indeksował Edward Jabłoński
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1823, indeksował Walenty Adamiec
Kolno (PL) -- Z 1893, indeksowała Magdalena Gugnacka-Stępień
Krzcięcice (SK) -- Z 1860-69, indeksowała Renata Majewska
Ptkanów (SK) -- Z 1898-99, indeksował Marcin Nowak
Racibórz-Bosacz - Bosatz USC (SL) -- M 1874-1907,03,05-06, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1858-60, indeksowała Bożena Prymus
Sokółka (PL) -- U 1816-21a M 1816b-20 Z 1818-20, indeksowała Alicja Rybałko
Suchożebry (MZ) -- Z 1876-80, indeksowała Anna Poprawa
Sławików - Slawikau (SL) -- 1819-29, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Świdnica- Schweidnitz (DS) -- M 1909, indeksował Michael Schätzlein
Tworków (SL) -- M 1886-93,96-1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1897, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Ochota św. Jakub (WA) -- MZ 1921, indeksował Tomasz Szczepaniak
Wieliszew (MZ) -- U 1912, MZ 1911-12, indeksowała Julia Trzcińska-Biskupska
Żory- Baranowice (SL) -- M 1874-1902, indeksowali GTG_Silius_Radicum


23-05-2019

Błażowa (m. Błażowa) (PK) -- M 1860-91, indeksowała Anna Krawiec
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- M 1855-57, indeksował Jan Kyjania
Lubecko (SL) -- M 1814-17, indeksowała Maria Rogalska
Ostrowce (SK) -- M 1875-1916, indeksował Wojciech Liśkiewicz


22-05-2019

Broniewo (KP) -- U 1821-26,38, Z 1868-71, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kowel (UK) -- U , pojedyńcze roczniki z zakresu 1832-1907, indeksowała Danuta Wojtowicz
Nowy Korczyn (KP) -- UMZ 1822-23, indeksował Henryk Adamczyk
Skórzec (MZ) -- UM 1908, indeksował Arek Walecki
Staszów (SK) -- UMZ 1872-74, indeksował Jerzy Koprowski


21-05-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1901, indeksowała Danuta Mieżyńska
Brzeziny (LD) -- Z 1860-65, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1918, indeksował Grzegorz Żychowski
Harta (m. Harta) (PK) -- U 1893-1909, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Łódź św. Anna (LD) -- M 1921, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mikołajów nad Dniestrem gk (UK) -- U 1820-39, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mokre (KP) -- Z 1885, indeksowała Katarzyna Pawłowska
Opatów (SK) -- M 1902-03, indeksował Marcin Nowak
Orłów (LD) -- M 1922-27,29-30, indeksował Antoni Burzyński
Prażmów (MZ) -- UMZ 1817-19, indeksował dasobierajuk
Przedbórz (LD) -- U 1774-84, indeksowała Krystyna Stanisławska
Pułtusk (MZ) -- U 1814-20, indeksował Rafał Albiński
Sieradz-Męka (LD) -- U 1889, indeksował Wojciech Pawlica
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1856-57, indeksowała Bożena Prymus
Wiązowna (MZ) -- UMZ 1888, indeksował Józef Świstak


20-05-2019

Mielec (różne miejscowości) (PK) -- U ekstrakty 1868-72, 1865-86, 1888-90, 1893, 1895, indeksował Marek Podolski
Padew Narodowa (PK) -- M 1800-06, indeksowała Agnieszka K
Pawłów (KP) -- Z 1826-54, indeksował Andrzej Gawlik
Rypin (KP) -- UZ 1851-60, indeksowała Mary Ann Graham


19-05-2019

Bargłów (PL) -- M 1908-1935, indeksowała Magdalena Wróbel
Chełmce (KP) -- U 1780-89, indeksowała Justyna Lewandowska
Kalwaria Wileńska (LT) -- M1848-1870, indeksowała Bożena Tylingo
Krasnopol Ukraina (UK) -- Z 1881-89, indeksował Marek70
Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1817b-1819a, indeksowała Ewa Prejs
Łomża (PL) -- U 1879, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Niegowić (MP) -- M 1890-1905, indeksowała Ela Synowiec
Osięciny (KP) -- U 1808-14, indeksował Janson
Piórków (SK) -- M 1924- 28, indeksowała Mirella Slipek
Poświętne (PL) -- Z 1892-1907, indeksował Marian Lazarecki


18-05-2019

Harta (m. Lipnik) (PK) -- U 1897-1908, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Krosno (PK) -- UMZ 1897, indeksował Grzegorz Zuzak
Mielec (PK) -- U 1857-63, indeksował Marek Podolski
Pątnów (LD) -- UMZ 1808-10, indeksowała Grażyna Stasiak
Tuszyn (LD) -- UZ 1808-17, indeksował Mateusz Gieras


17-05-2019

Borkowice (MZ) -- U 1906-08, indeksowała Agnieszka Wójcik
Mordy (MZ) -- U 1845, 1905-09, M 1905-09, Z 1845-52, 1905-09, indeksowała Magda Tarkowska
Ptkanów (SK) -- M 1903-05, indeksował Marcin Nowak
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1846-50 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus


16-05-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1900, indeksowała Danuta Mieżyńska
Bytom- Sucha Góra USC (SL) -- M 1899- 1926, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Chełmo (LD) -- U 1915-17, SkU 1918, indeksował Gadecki.Bogusław
Łódź św. Krzyż (LD) -- UZ 1908, indeksował Jacek Kundzik
Przedbórz (LD) -- U 1768-73, indeksowała Krystyna Stanisławska
Wieszowa (SL) -- M 1801-13, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1895-1917, indeksowała Urszula Świerczyńska


15-05-2019

Siedlce (MP) -- M 1851-56,58-63.65-68, indeksowała Agnieszka5995


14-05-2019

Bejsce (SK) -- U 1856-60, indeksował Wld_lan
Brzeziny (LD) -- U 1860-65, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Dobra (LD) -- UMZ 1912-14, indeksowała Incognito
Dziepółć (ewang.) (LD) -- MZ 1938, indeksował Gadecki.Bogusław
Grzegorzowice (SK) -- Z 1916-33, indeksowała Bożena Krajewska
Gródek Jagielloński (UK) -- U 1851-1946, indeksował Grzegorz Głowacki
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1902, indeksował Janusz Kucharczyk
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U 1870, indeksowała Barbara Sznober
Orłów (LD) -- U 1917-18, indeksował Antoni Burzyński
Piórków (SK) -- M 1920-23, indeksowała Mirella Slipek
Ptkanów (SK) -- Z 1897, indeksował Marcin Nowak
Pątnów (LD) -- UMZ 1811-16, indeksowała Grażyna Stasiak
Stolec (LD) -- M 1813-16, indeksowała Małgorzata Berendzik
Żeleźnica (LD) -- Z 1935-38, SkZ 1939-45, indeksowała Krystyna Stanisławska


13-05-2019

Częstochowa św. Zygmunta (SL) -- U 1898 , indeksował Stanisław Jegier
Gostynin (MZ) -- U 1868-70, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Jaryczów Nowy (UK) -- U 1785-1928 , Z 1744-1859 , M 1743-1928, indeksował Jerzy Nowosielski
Krajkowo (MZ) -- UZ 1896-1905, M 1896-99, indeksowała Krystyna Malik
Kraków św.Szczepana (MP) -- Z 1856-72, indeksował Artekm
Krasnopol Ukraina (UK) -- Z 1863-80, indeksował Marek70
Miłosław (WP) -- U 1816-32 , M 1800-20, indeksowała Danuta Danecka
Osięciny (KP) -- Z 1808-14, indeksował Janson
Ostrowce (SK) -- U 1908-16, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Pacanów (SK) -- UMZ 1913-17, indeksowała Justyna Pytkowska
Rumian (WM) -- M 1801-37, indeksowali Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Strzegowo (MZ) -- U 1817-20, M 1817-22, indeksował Jan Wojtkiewicz
Suchożebry (MZ) -- Z 1873-75, indeksowała Anna Poprawa


12-05-2019

Bydgoszcz (Fara) (KP) -- U 1645-1705,07-72, indeksował Jerzy Lange
Błażowa (m. Błażowa) (PK) -- U 1846-60; M 1844-59; Z 1852-74, indeksowała Anna Krawiec
Stobierna (pow. rzeszowski) (m. Wólka Pod Lasem) (PK) -- M 1834-45, 1847-56, indeksowała Dorota Godfrey-Smith
Warszawa ASC Cyrkuł IV (WA) -- U 1825, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1932, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1903 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1897, indeksował Adam Rozenau
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1894, indeksowała Katarzyna Pasik
Żbików (MZ) -- M 1906-08, Z 1921-22, indeksowała Małgorzata Szadkowska


11-05-2019

Ćmielów (SK) -- M 1890-1902, indeksowała A.Ch.
Grzegorzowice (SK) -- Z 1887-1915, indeksowała Bożena Krajewska
Kalina Wielka (MP) -- U 1790,97-1874, M 1790,97-1865,Z 1790,97-1868, indeksowali Renata Majewska ,Katarzyna _GT
Krzcięcice (MP) -- Z 1735-49, indeksowała Renata Majewska
Lubień Kujawski (KP) -- UMZ 1854-56,77-78, indeksowali Dagmara Mielczarek ,Elżbieta Piwińska
Piątek (LD) -- U 1825-27, indeksował Antoni Burzyński
Piątek (LD) -- Z 1827-28, indeksował Tomasz Frynia
Suchedniów (SK) -- MZ 1935-36, indeksowała Halina Kroner


10-05-2019

Chełmce (KP) -- U 1790-1802, indeksowała Justyna Lewandowska
Kazimierza Wielka (SK) -- UZ 1810, M 1810,28-31,33-39, , indeksowała Małgotrzata Kisiel - Dorohinicka
Kolniczki (WP) -- UMZ 1823-26, indeksowała Danuta Danecka
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- UMZ 1881-90, indeksowała Bożena Turek
Krysk (MZ) -- M 1855, indeksował Piotr Romanowski
Naruszewo (MZ) -- M 1826, indeksował Piotr Romanowski
Nowe Miasto nad Wartą (WP) -- M 1797-1849, indeksowała Danuta Danecka
Promna (MZ) -- Z 1879-90, 92-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Szczeglice (SK) -- UZ 1877-84, M 1878-84, indeksował Stanisław Chrzanowski


09-05-2019

Godzianów (LD) -- M 1751-88, indeksował zbyszek.p70
Krzyżanowice (MZ) -- M 1889-90, indeksowała Wiktoria Pilnik
Mikołajów nad Dniestrem rk (UK) -- U 1784-1839, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Niemonajcie (LT) -- UMZ 1805-1812, brak 1810, indeksowała EwaMolly
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1822, indeksowała Magdalena Witecka
Piotrków Kujawski (KP) -- U 1841-45, Z 1848-51, indeksował Sławomir Radzimski
Płońsk (MZ) -- U 1889-90, Z 1887-88, indeksował Karol Szulc
Skomlin (LD) -- UMZ 1826-56, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Strubnica (BR) -- UMZ 1802-1818, indeksowała Wilnianka
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- U 1867-69, indeksował Henryk Machnik
Sławno (LD) -- Z 1824-25, indeksował Marcin Dobrzyński
Wielbark-Willenberg (WM) -- U 1827,30-31, indeksował Waldemar Chorążewicz


08-05-2019

Bejsce (SK) -- U 1853-55,61-62, indeksował Wld_lan
Daleszyce (SK) -- M 1800-11, indeksował Michał Trzpiot
Niedzbórz (MZ) -- Z 1907-12, indeksował Jan Wojtkiewicz
Opatów (SK) -- M 1901, indeksował Marcin Nowak
Ostrowce (SK) -- U 1875 -1907, indeksował Edward Jabłoński
Zadzim (LD) -- UMZ 1916-18, indeksowała Elżbieta Nejman


07-05-2019

Biała Rawska (LD) -- M 1833-53, indeksował Marek Delert
Fałków (SK) -- UMZ 1890, indeksowała Joanna Bugajska
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1908, indeksował Dariusz Śludkowski
Kożuchów-Freistadt (LS) -- UM 1857-60, indeksował Tomasz Skolimowski
Miłosław (WP) -- Z 1864-73, indeksowała Danuta Danecka
Niedośpielin (LD) -- UMZ 1868-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Nowe Miasto nad Wartą (WP) -- U 1814-1826, indeksowała Danuta Danecka
Piekary Śląskie - Kamień (SL) -- U 1889-90, indeksował Leszek Chrobok
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- U 1864-66, indeksował Henryk Machnik
Szczepanowo (KP) -- Z 1888-92 , indeksowali Matt Jaworski, Jane Colton, weryf. Agnieszka Mizgalska
Zduńska Wola (LD) -- UMZ 1918, MZ 1938, indeksowała Elżbieta Nejman
Zduńska Wola (bapt.) (LD) -- UMZ 1917-18, indeksowała Elżbieta Nejman
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1918, indeksowała Elżbieta Nejman
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1874-94, indeksowała Urszula Świerczyńska


06-05-2019

Brześć Kujawski (KP) -- U 1828,44,50-60, indeksowali Grażyna Przybysz, Katarzyna Wisniewska, Katarzyna Siemiankowska, Beata Michalska i Michał Golubiński
Kraków św.Szczepana (MP) -- Z 1832-55, indeksował Artekm
Niegowić (MP) -- U 1896-1900, indeksowała Ela Synowiec
Witowo (KP) -- M 1759- 1808, indeksował Krzysztof Kośnik


05-05-2019

Chorzelów (m. Chorzelów) (PK) -- U 1786-90, indeksował Bartłomiej Babiarz
Chorzelów (m. Chrząstów) (PK) -- U 1785-90, indeksował Bartłomiej Babiarz
Chorzelów (m. Grochowe) (PK) -- U 1795-99, indeksował Bartłomiej Babiarz
Chorzelów (m. Jaślany) (PK) -- U 1785-92, indeksował Bartłomiej Babiarz
Chorzelów (m. Malinie) (PK) -- U 1785-92, indeksował Bartłomiej Babiarz
Chorzelów (mm. Grochowe i Hyjki-Dębiaki) (PK) -- U 1785-92, indeksował Bartłomiej Babiarz
Chorzelów (mm. Trześń i Wola Chorzelowska) (PK) -- U 1785-92, indeksował Bartłomiej Babiarz
Dobre (MZ) -- U 1905, indeksował Artur Lewandowski
Dziewiątkowicze Nowe (BR) -- UMZ 1797-1818, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Goryń (MZ) -- UMZ 1845-48, indeksował Mirosław Orzechowski
Jeleniewo (PL) -- U 1898-1911, indeksowała Helena Grochowska
Łąka (m. Łąka) (PK) -- M 1860-1908, indeksowała Dorota Godfrey-Smith
Opatów (SK) -- M 1900, indeksował Marcin Nowak
Policzna (MZ) -- UMZ 1915-24, indeksował Bartłomiej Zieliński
Pruchnik (mm. Pruchnik miasto, Pruchnik wieś, Jodłówka, Rzeplin, Hawławice, Kramarzówka) (PK) -- M 1890-1904, indeksował Krzysztof Gruszka
Siedlce (MP) -- M 1869-74, 1877-84, 1886-99, indeksowała agnieszka5995
Suchowola (PL) -- M 1852-53, indeksowała Ewa Witkowska
Suchożebry (MZ) -- U 1873-75, indeksowała Anna Poprawa
Wysoki Dwór (LT) -- M 1829, 1831, 1832, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Zabrze Mikulczyce św.Wawrzyńca (SL) -- U 1872- 90, indeksowała Barbara Wiechuła
Zwoleń (MZ) -- M 1935-41, indeksował Bartłomiej Zieliński
Żeliszew (MZ) -- UZ 1851-58, indeksowała Hanna Kołodziejska


04-05-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1899, indeksowała Danuta Mieżyńska
Borszewice (LD) -- UMZ 1857, indeksował Felberg_sławomir
Chełmo (LD) -- Z 1914-17, indeksował Gadecki.Bogusław
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1851-61, indeksowała Izabela Czaplicka
Dobra (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Incognito
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1861-70, indeksował Tomasz Chamerski
Grzegorzowice (SK) -- U 1908-15, indeksowała Bożena Krajewska
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Nieszawa (ewang.) (KP) -- M 1915 ,Z 1915-17, indeksował Krzysztof Bartosik
Siemkowice (LD) -- UMZ 1841-45, indeksował Robert1202
Sieradz-Męka (LD) -- Z 1889, indeksował Wojciech Pawlica
Żeleźnica (LD) -- MZ 1921-34, indeksowała Krystyna Stanisławska


03-05-2019

Bejsce (SK) -- U 1850-52, indeksował Wld_lan
Białotarsk (MZ) -- M 1881-99, indeksował Jan Berens
Kruszyn (KP) -- M 1896-99, indeksował Jan Berens
Lipowiec Kościelny (MZ) -- U 1911-12, indeksował Jan Wojtkiewicz
Łysów (gr-kat) (MZ) -- UMZ 1826-39, indeksowała Katarzyna Jastrzębska
Mielec (PK) -- U 1842-47, 1849-57, indeksował Marek Podolski
Modlnica Wielka (MP) -- U 1818 , M 1817,19-21, indeksowała Aldona Widłak
Opatów (SK) -- U 1894, indeksował Marcin Nowak
Różan (MZ) -- UMZ 1913-14, U 1916, indeksowała Magdalena Matuszewska
Sędzin (KP) -- Z 1808-68, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa-Czerniaków św. Bonifacy (WA) -- UMZ 1913-14, indeksował Jerzy Mrozowski


02-05-2019

Bytoń (KP) -- Z 1794-1811 ,26, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Fałków (SK) -- UMZ 1889, indeksowała Joanna Bugajska
Konieczno (SK) -- UMZ 1810-40, indeksowała Joanna Dziubek
Kruszwica (KP) -- U 1780-89, indeksowała Justyna Lewandowska
Nowy Dwór (BR) -- U 1871-1880, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Rypin (KP) -- U 1844-50, Z 1841-50, indeksowała Mary Ann Graham
Witowo (KP) -- Z 1729-33,35-1808, indeksował Krzysztof Kośnik


01-05-2019

Bolniki (LT) -- U 1797-1799, M 1797-1800, Z 1797, indeksował Artur Wilkicki
Malaty (LT) -- M 1687-1691, M 1815-1818, indeksował Artur Wilkicki
Żmujdki (LT) -- UMZ 1797-1801, indeksował Artur Wilkicki


30-04-2019

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1891-1900, indeksował Incognito
Drugnia (SK) -- U 1797-1840, indeksował Edward Jabłoński
Glinianka (MZ) -- UMZ 1820-25, indeksowała Marta Walczak
Grabno (LD) -- M 1819-21, indeksował Henryk Koluszkowski
Kaczewo (KP) -- U 1788-93, indeksowała Justyna Lewandowska
Mazowsze (KP) -- U 1890-1905, indeksował Jarosław Czarkowski
Nowy Korczyn (SK) -- UZM 1818-21, indeksował Henryk Adamczyk
Piątek (LD) -- M 1876, SkM 1883-89, indeksował Antoni Burzyński
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- U 1876-90, indeksował Henryk Koluszkowski
Siennica (MZ) -- U 1897-1901, indeksowała Marta Walczak
Sosnowiec-Niwka św.Jana Chrzciciela (SL) -- UZ 1790, M 1790,1808-39, indeksowała Renata Majewska


29-04-2019

Dobra (mariawici) (LD) -- UMZ 1912-14, indeksowała Incognito
Gidle (LD) -- UMZ 1867-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Grzegorzowice (SK) -- M 1905-28, indeksowała Bożena Krajewska
Klonowa (LD) -- UMZ 1916-18, indeksowała Incognito
Kraków św.Szczepana (MP) -- Z 1810-31, indeksował Artekm
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1909, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Piątek (LD) -- Z 1824-26, indeksował Tomasz Frynia
Połajewo (KP) -- M 1764-65,67-69,71-1808, indeksował Janson
Pątnów (LD) -- UMZ 1817-21, indeksowała Grażyna Stasiak
Sławno (LD) -- M 1819, indeksował Marcin Dobrzyński


28-04-2019

Krosno (PK) -- UMZ 1898, indeksował Grzegorz Zuzak
Kruszyn (KP) -- UZ 1852-63, indeksowała Barbara Kubacka
Staszów (SK) -- U 1672-80, indeksował Jacek Jankowski


27-04-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1898, indeksowała Danuta Mieżyńska
Brzeziny (LD) -- Z 1808-25, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Chełmce (KP) -- U 1810-17, indeksowała Justyna Lewandowska
Częstochowa św. Zygmunta (SL) -- Z 1906, indeksowała A.Ch.
Kożuchów-Freistadt (LS) -- UM 1853-56, indeksował Tomasz Skolimowski
Krasnopol Ukraina (UK) -- UZ 1851 , UMZ 1858, indeksował Marek70
Kruszwica (KP) -- U 1790-92, indeksowała Justyna Lewandowska
Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1815b-1817a, indeksowała Ewa Prejs
Luboml (UK) -- Z 1901-15, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- U 1824-26, indeksował Tomasz Skolimowski
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1819, indeksował Andrzej Badowski
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UMZ 1851-55, indeksowała Bożena Prymus
Suserz (MZ) -- UMZ 1899, indeksowała Barbara Raniewicz
Sławno (LD) -- M 1816-18, indeksował Marcin Dobrzyński
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1797, indeksował Rafał Albiński
Zabrze Mikulczyce (SL) -- U 1942-71, indeksowała Barbara Wiechuła
Zeńbok (MZ) -- UM 1851-1913, indeksowała Olga Gąsiorowska
Żeleźnica (LD) -- U 1825, M 1813,23, Z 1813,25, indeksował Oskar Brożek


26-04-2019

Bytoń (KP) -- Z 1788-93, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Policzna (MZ) -- UMZ 1906-14, indeksował Bartłomiej Zieliński
Strzygi (KP) -- M 1860-61, indeksowali Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Sędzin (KP) -- U 1808-68, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa-Powsin św. Elżbieta (WA) -- UMZ 1867, indeksował Jerzy Mrozowski
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- MZ 1887-88, indeksował Jan Wojtkiewicz


25-04-2019

Brodnica (ewang.) (KP) -- M 1796-1804, indeksował Waldemar Chorążewicz
Chrostkowo (KP) -- M 1850-60, indeksowali Bartłomiej Lisiecki, Michał Golubiński
Kruszwica (KP) -- U 1793-99, indeksowała Justyna Lewandowska
Strzygi (KP) -- M 1849-59, indeksowała Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Uniejów (LD) -- M 1833, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1826, indeksował Artur Godlewski
Żeleźnica (LD) -- MZ 1911-20, indeksowała Krystyna Stanisławska


24-04-2019

Bełchów (LD) -- Z 1846-65, indeksowała Małgorzata Berendzik
Bodzanów (MZ) -- UZ 1913, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1851-60, indeksował Tomasz Chamerski
Korczew pow. zduńskowolski (LD) -- UMZ 1918, indeksowała magnowa
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- M 1936-38, indeksował Robert Górski
Łask (LD) -- UMZ 1857, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Łódź św. Anna (LD) -- UM 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1923, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Sławno (LD) -- M 1820-23, indeksował Marcin Dobrzyński
Warszawa-Tarchomin św. Jakub (WA) -- U 1913-14, indeksował Marcin Rejnus


23-04-2019

Biała Podlaska (gr-kat) (LB) -- U 1725-55; M 1726-54; Z 1782-97, 1813, 1816-25, indeksował Rafał Krasieńko
Biała Podlaska szpital św. Karola Boromeusza (LB) -- Z 1878-84, indeksował Rafał Krasieńko
Biała Podlaska św. Anna (LB) -- U 1774-97, indeksował Rafał Krasieńko
Kazimierza Wielka (SK) -- M 1840-70,80,82 (rozszerzenie), indeksowała Małgorzata Kisiel- Dorohinicka
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1822, indeksował Walenty Adamiec
Kłobuck (SL) -- Z 1818-27, indeksowała Iza Biś
Modlnica Wielka (MP) -- M 1818, indeksowała Aldona Widłak
Piaski (KP) -- UM 1841-47, indeksowała Justyna Lewandowska
Pruchnik (mm. Chorzów, Rzeplin, Tyniowice, Węgierka) (PK) -- U 1890-1904, indeksował Krzysztof Gruszka
Radziejów (KP) -- M 1907-09, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Rudy-Groß Rauden (SL) -- M 1917-37, indeksowała Barbara Wiechuła


22-04-2019

Brodnica(ewang.) (KP) -- Z 1807-08, indeksował Waldemar Chorążewicz
Chełmce (KP) -- U 1776-79,Z 1780-81, indeksował Janson
Lipnica (KP) -- UMZ 1874, indeksował Krzysztof Kamiński
Ostrowiec Świętokrzyski (SK) -- U 1891-96, indeksowała Izabela Gierczak
Wielkie Radowiska (KP) -- UMZ 1877-78, indeksował Krzysztof Kamiński


19-04-2019

Czernikowo (KP) -- UMZ 1851-55 (rozszerzenie), indeksował Michał Chrzanowski
Łódź NMP (LD) -- U 1862,66, indeksowała Maryla Wojciechowska
Mokrsko (LD) -- Z 1819-25, indeksował Łukasz Fajfrowski
Rudy-Groß Rauden (SL) -- Z 1929-45, indeksowała Barbara Wiechuła
Uniejów (LD) -- UZ 1833, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Żeleźnica (LD) -- MZ 1901-10, indeksowała Krystyna Stanisławska


18-04-2019

Goleszyn (MZ) -- UZ 1912-13, 15, indeksowała Joanna Kwiatkowska
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1779-81, indeksował Tomasz Frynia
Krajkowo (MZ) -- UMZ 1886-95, indeksowała Krystyna Malik
Piaski (KP) -- M 1808-17, indeksowała Justyna Lewandowska
Piekary Śląskie - Kamień (SL) -- U 1887-88 , indeksował Leszek Chrobok
Prusice-Prausnitz ( ewang.) (DS) -- M 1843-1900, indeksował Michael Schätzlein
Radziwie (MZ) -- M 1843-51, indeksowała Grażyna Nowak
Staszów (SK) -- UMZ 1863-67, indeksował Jerzy Koprowski
Wysoka (MZ) -- MZ 1915-33, indeksował Mikołaj Wilk
Włodowice (SL) -- M 1826-43, indeksowała Dorota Godfrey-Smith
Żeliszew (MZ) -- UZ 1841-50, indeksowała Hanna Kołodziejska


17-04-2019

Godzianów (LD) -- U 1714-35, indeksował zbyszek.p70
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1917-18, indeksował Grzegorz Żychowski
Pątnów (LD) -- UMZ 1822-24, indeksowała Grażyna Stasiak
Wilno, Kalwaria Wileńska (LT) -- M 1902-1918, indeksowała Bożena Tylingo


16-04-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1896-97, indeksowała Danuta Mieżyńska
Chełmo (LD) -- U 1905-09, indeksował Gadecki.Bogusław
Drużbice (LD) -- UMZ 1893-95, indeksowała Ilona Gieras
Gorzkowice (LD) -- U 1783-1816, indeksowała Danuta Danecka
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1907, indeksował Dariusz Śludkowski
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1917-18, indeksował Grzegorz Żychowski
Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1921, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1917-18, indeksował Grzegorz Żychowski
Osiek (powiat brodnicki) (KP) -- U 1811-14, indeksował Kris Dzikowski
Piaski (KP) -- UM 1833-40, indeksowała Justyna Lewandowska
Pątnów (LD) -- UMZ 1825-30, indeksowała Grażyna Stasiak
Sieradz-Męka (LD) -- UZ 1859-65, indeksowała magnowa
Zadzim (LD) -- U 1814-15,96,98-1905, MZ 1889-1905, indeksowała Elżbieta Nejman


15-04-2019

Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- M 1853-54, indeksował Jan Kyjania
Krasnopol (UK) -- UMZ 1850, indeksował Marek70
Olkusz (MP) -- M 1891-99, indeksował Karol Szotek
Pieranie (KP) -- Z 1717-42,44-89, indeksował Janson
Pińczów (SK) -- Z 1788-96, indeksowała Grażyna Radzik
Puszcza Solska (LB) -- U 1724-1812, 1854-55, 1857, 1861, 1862; M 1721-44, 1746, 1855-72, 1883-84, 1898-1904; Z 1721-86, indeksował Andrzej Łęcki
Radziejów (KP) -- U 1914-17, M 1904-06,10-17, Z 1915-17, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Rypin (KP) -- U 1826-38, Z 18-39, indeksowała Mary Ann Graham
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- U 1861-63, indeksował Henryk Machnik


14-04-2019

Białotarsk (MZ) -- M 1869-80, indeksował Jan Berens
Bodzanów (MZ) -- Z 1909-11, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Krynki (PL) -- U 1826-30, U 1802-25 (aktualizacja), indeksowała Margaret Stasikowski
Miastkowo (PL) -- U 1803, indeksowała Livia Ditto
Pniewnik (MZ) -- Z 1922-34, indeksowała Barbara Sikorska
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- UMZ 1856, 58, indeksowała Anna Banasiak
Suchożebry (MZ) -- Z 1869-72, indeksowała Anna Poprawa
Topczewo (PL) -- U 1755-71, indeksował Jan Mamaj
Zielona Ciechanowska (MZ) -- U 1843, 69-78, indeksowała Barbara Staniak


13-04-2019

Gniewkowo (KP) -- U 1831-40, indeksował Adrian Kaszubski
Kazimierza Wielka (SK) -- M 1854,69-70, indeksowała Małgorzata Kisiel- Dorohinicka
Kożuchów-Freistadt (LS) -- U 1848-52, indeksował Tomasz Skolimowski
Krasnopol (UK) -- UMZ 1848-49, indeksował Marek70
Pieski (BR) -- UMZ 1802-1818, indeksowała Alicja Rybałko
Secemin (SK) -- Z 1726-37,1810-73, indeksował Wojciech_Liśkiewicz
Stryj (UK) -- U 1854-60,1880,82,93,97,99,1903-11,16,26,28-44, M 1854-60, Z 1854-60,1915,26-44, indeksował Jerzy Nowosielski
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- U 1858-60, indeksował Henryk Machnik
Użugość (LT) -- M 1832, 1847, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Winnica (UK) -- U 1914-16, MZ 1914-17, indeksowała Joanna Maślanek


12-04-2019

Brodnica(ewang.) (KP) -- Z 1801-06, indeksował Waldemar Chorążewicz
Nowe Miasto n. Pilicą (MZ) -- UM 1874-78, Z 1874, 76-78, indeksował Krzysztof Jach
Opinogóra (MZ) -- UMZ 1912-13 (rozszerzenie), indeksowała Olga Gąsiorowska
Piaski (KP) -- U 1828-32 , M 1828,30-32, indeksowała Justyna Lewandowska
Suchedniów (SK) -- MZ 1931-34, indeksowała Halina Kroner
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1896, indeksował Adam Rozenau


11-04-2019

Bronisław (KP) -- UMZ 1911, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Drużbin (LD) -- M 1819-34, indeksował Krystian Dzikowski
Gorzkowice (LD) -- U 1808-10, indeksowała Danuta Danecka
Łukonica (BR) -- UMZ 1797, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Osiek (powiat brodnicki) (KP) -- M 1768-73,75-1807, indeksował Waldemar Chorążewicz
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1855-61, indeksował Jacek Obałek
Słonim (BR) -- UMZ 1797, indeksowała Bożena Czarnuszewicz


10-04-2019

Borszewice (LD) -- UMZ 1858, indeksował Felberg_sławomir
Chełmo (LD) -- M 1810-13, indeksował Gadecki.Bogusław
Gorzkowice (LD) -- MZ 1808-11, indeksowała Danuta Danecka
Kazimierza Wielka (SK) -- Z 1858-67 (rozszerzenie), indeksowała Małgorzata Kisiel-Dorohinicka
Krasnopol (UK) -- UMZ 1847, indeksował Marek70
Kunów (SK) -- U 1611,43-45, M 1596,1602-16,18-25,1743-45, Z 1705, indeksował Krzysztof Fornalski
Łyskornia (LD) -- UMZ 1850-55, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Mikołajów nad Dniestrem gr.kat (UK) -- Z 1850-64, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mokrsko (LD) -- M 1819-25, indeksował Łukasz Fajfrowski
Strzygi (KP) -- M 1838-48, indeksowali Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Szadek (LD) -- UZ 1835-38, indeksował Grzegorz Żychowski
Sławice (MP) -- M 1800-10, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Warta (LD) -- UMZ 1832, indeksowała Martyna Pankiewicz
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1856-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Żeleźnica (LD) -- MZ 1891-1900, indeksowała Krystyna Stanisławska


09-04-2019

Bałtów (SK) -- UMZ 1896-1900, indeksował Roman Burczyk
Kruszyn (KP) -- M 1890-95, indeksował Jan Berens


08-04-2019

Bodzanów (MZ) -- Z 1903-08, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Dobre (MZ) -- U 1904, indeksował Artur Lewandowski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1776-78, indeksował Tomasz Frynia
Kije (SK) -- U 1851-58 ,Z 1813,16, indeksował Jacek Stradowski
Kraków św.Szczepana (MP) -- U 1810-16 (rozszerzenie ) ,17-21, indeksował Artekm
Luboml (UK) -- Z 1891-1900, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Łąka (m. Łukawiec) (PK) -- M 1860-97, indeksowała Dorota Godfrey-Smith
Nowy Korczyn (SK) -- U1813(uzupełnienie) UMZ,1814-17, indeksował Henryk Adamczyk
Piaski (KP) -- UM 1823-27, indeksowała Justyna Lewandowska


07-04-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1893-95, indeksowała Danuta Mieżyńska
Bęczkowice (LD) -- U 1755-1808, indeksowała Danuta Danecka
Chełmo (LD) -- M 1814-17, indeksował Gadecki.Bogusław
Częstochowa św. Zygmunta (SL) -- U 1897, indeksował Stanisław Jegier
Dmosin (LD) -- UMZ 1913-15, indeksował Wojciech Borkowski
Dąbie Kujawskie (KP) -- UMZ 1822-23, indeksowała Justyna Lewandowska
Jeleniewo (PL) -- U 1808-1813,23,28,43,50,69 M 1810-11,28,43,50,69 Z 1813-25,28,43,50,69, indeksował JZI
Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1923, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mokrsko (LD) -- U 1819-25, indeksował Łukasz Fajfrowski
Naramice (LD) -- UMZ 1850-55, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Pawłów (pow.starachowicki) (SK) -- Z 1855-80, indeksował Andrzej Gawlik
Pątnów (LD) -- UMZ 1831-34, indeksowała Grażyna Stasiak
Sadkowice (LD) -- UZ 1868-72,76, M 1868,70,72,76, indeksowała Urszula Świerczyńska
Stara Rawa (LD) -- Z 1890-92, indeksował Toamsz Przygodziński
Strubnica (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Suwałki (PL) -- M 1934, indeksował Marek Rozmysłowski
Sławno (LD) -- Z 1813, indeksował Marcin Dobrzyński


06-04-2019

Karniewo (MZ) -- M 1890-1909, indeksował Przemysław Kisielewski
Kazimierza Wielka (SK) -- Z 1798-1810,62, indeksowała Małgorzata Kisiel-Dorohinicka
Kożuchów-Freistadt (LS) -- U 1843-47 , M 1794-1806,1808-20,22-36, indeksował Tomasz Skolimowski
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- UMZ 1859, indeksowała Anna Banasiak
Skórzec (MZ) -- Z 1909, indeksował Arek Walecki
Suchożebry (MZ) -- U 1869-72, indeksowała Anna Poprawa
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- U 1855-57, indeksował Henryk Machnik
Tczów (MZ) -- M 1797-1810, indeksował Marcin Różycki
Trębki (MZ) -- M 1878, indeksował Krzysztof Frydrysiak, weryfikował Tomasz Bogiel
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1896, indeksował Adam Rozenau
Wieliszew (MZ) -- U 1911, indeksowała Julia Trzcińska-Biskupska


05-04-2019

Bejsce (SK) -- U 1848-49, indeksował Wld_lan
Czermin (m. Łysaków) (PK) -- U 1883-1919, indeksował Krzysztof Naróg
Dąbie Kujawskie (KP) -- UZ 1824-29 M 1824-25, indeksowała Justyna Lewandowska
Fałków (SK) -- UMZ 1888, indeksowała Joanna Bugajska
Gołcza (MP) -- UMZ 1871-76, indeksował Michał_Sk
Mielec - Wojsław i Smoczka par. Św. Mateusza (PK) -- M 1884-1945, indeksował Marek Podolski
Przysiersk (KP) -- U 1671-1700, 10, indeksował Michał Zieliński
Strzygi (KP) -- M 1826 - 37, indeksowali Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz


04-04-2019

Bodzentyn (SK) -- M 1824-29, indeksował Słąwomir Klimek -Wojsa
Inowrocław (KP) -- U 1764-84, indeksował Adam Lewandowicz
Kazimierza Wielka (SK) -- Z 1776-77,82-84,91-92,94, indeksowała Małgorzata Kisiel- Dorohinicka


03-04-2019

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1881-90, indeksował Incognito
Chorzele (MZ) -- MZ 1926-36 (rozszerzenie), indeksował Robert Pawłowski
Dobra (mariawici) (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Incognito
Godzianów (LD) -- M 1701-18,22-50, indeksował zbyszek.p70
Imielno (SK) -- M 1915-21, indeksował Jacek Sławiński
Kazimierza Wielka (SK) -- Z 1850-55, indeksowała Małgorzata Kisiel-Dorohinicka
Kościelec (KP) -- UMZ 1821-22, indeksowała Justyna Lewandowska
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1870, indeksował Jan Kyjania
Płoniawy (MZ) -- U 1861-63, 88, indeksował Robert Pawłowski
Radziwie (MZ) -- M 1826-42, indeksowała Grażyna Nowak
Rudy-Groß Rauden (OP) -- Z 1912-28, indeksowała Barbara Wiechuła
Samostrzel (KP) -- M 1915-25, indeksował Marcin Strzelec
Skórzec (MZ) -- UM 1909, indeksował Arek Walecki
Straszewo (KP) -- U1814-17,19,21-22 M 1814-17,19,21-22,24,26,27, indeksowała Maria Karbowska
Sławno (LD) -- M 1824-25, indeksował Marcin Dobrzyński
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1928-30, indeksowała Orlik_Ala
Węgrzynowo (MZ) -- M 1874-78, 89-1906, 08-12, indeksował Robert Pawłowski
Żeleźnica (LD) -- MZ 1881-90, indeksowała Krystyna Stanisławska


02-04-2019

Dziepółć (ewang.) (LD) -- U 1918, indeksował Gadecki.Bogusław
Kazimierza Wielka (SK) -- Z 1838-49, indeksowała Małgorzata Kisiel-Dorohinicka
Kodrąb (LD) -- U 1887-89, M 1885-94, indeksowała A.Ch.
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1905, indeksował Janusz Kucharczyk
Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1922, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mścibów (BR) -- UMZ 1797-1801 (uzupełnienie), Alicja Rybałko
Niesułków (LD) -- UMZ 1856, indeksowała Edyta Bednarek
Piotrowice gm.Wodzisław (SK) -- UMZ 1893-98, indeksowała Renata Majewska
Praszka (OP) -- Z 1936-41,45-47, indeksowała Halina Turaj
Puławy (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Skoszewy (LD) -- UZ 1808-24, indeksował Adam Wiśniewski
Wawiórka (BR) -- Z 1797-1818, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


01-04-2019

Bodzanów (MZ) -- U 1907-11, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Błażowa (m. Lecka) (PK) -- U 1837-56, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Goryń (MZ) -- UMZ 1841-44, indeksował Mirosław Orzechowski
Korzec (UK) -- Z 1840-47, indeksowali Danuta Wojtowicz i Piotr Wojciechowski
Luboml (UK) -- Z 1881-90, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Miechów (MP) -- U 1866,71, indeksowała Urszula Pogoń
Mikołajów nad Dniestrem gr.kat (UK) -- U 1840-54, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Policzna (MZ) -- UMZ 1896-1905, indeksował Bartłomiej Zieliński
Płońsk (MZ) -- U 1887-88, Z 1885-86, indeksował Karol Szulc
Racibórz- Stara Wieś - Altendorf (SL) -- M 1874-1902, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Strzygi (KP) -- U 1783-1807, indeksowali Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz


31-03-2019

Bluszczów - Bluschczau (SL) -- M 1886,1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Buczek (LD) -- U 1804-05, UMZ 1825, M 1850, U 1880, indeksował Henryk Koluszkowski
Bytom Miechowice św.Krzyża (SL) -- M 1837-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Bęczkowice (LD) -- M 1763-75, Z 1661-66,1750-93, indeksowała Danuta Danecka
Chruślin (LD) -- Z 1931-38, indeksował Antoni Burzyński
Czerwionka-Leszczyny - Leszczyny - Leschczin (SL) -- M 1874-1903, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kielcza - Keltsch (SL) -- M 1830,61-63,71,74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1820-21, indeksował Walenty Adamiec
Koszęcin - Koschentin (SL) -- M 1890-94, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łagiewniki (LD) -- M 1857-64, indeksował Tomasz Skolimowski
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U1868-69, indeksowała Barbara Sznober
Puchały (PL) -- UMZ 1837-40, indeksował Witold Trzeciak
Pątnów (LD) -- UMZ 1835-38, indeksowała Grażyna Stasiak
Płonka Kościelna (PL) -- U 1876-78 Z 1878, indeksowała Magdalena Kapełuś
Płonka Kościelna (PL) -- Z 1879-80, indeksował Wojciech Stypułkowski
Racibórz-Markowice - Markowitz (SL) -- M 1874-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Stara Rawa (LD) -- Z 1886-89, indeksował Tomasz Przygodziński
Szczepankowo (PL) -- M 1872,75-76, indeksowała Bożena Śmigulska
Tarnowskie Góry św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1843-97, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1902 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Złaków Kościelny (LD) -- M 1877-1901, indeksowała Urszula Świerczyńska


30-03-2019

Ćmielów (SK) -- Z 1849-52, indeksowała Agata Myśliwska
Kożuchów-Freistadt (LS) -- U 1837-42 MZ 1837-41, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraków św.Szczepana (MP) -- U 1822-42, indeksował Artekm
Mielec - Wojsław i Smoczka par. Św. Mateusza (PK) -- M 1819-38, indeksował Marek Podolski
Pruchnik (mm. Jodłówka, Kramarzówka, Hawłowice, Rozbórz Okrągły, Rozbórz Długi, Świebodna, Czudowice) (PK) -- U 1890-1904, indeksował Krzysztof Gruszka
Sułoszowa (MP) -- UMZ 1871-89, indeksował Jerzy Żurada
Szpetal Górny (KP) -- UZ 1885-87, indeksował Krzysztof Kamiński
Wielkie Radowiska (KP) -- UMZ 1874-76, indeksował Krzysztof Kamiński


29-03-2019

Bęczkowice (LD) -- U 1686-1755, M 1736-60, indeksowała Danuta Danecka
Fałków (SK) -- UMZ 1887, indeksowała Joanna Bugajska
Wilamów (LD) -- U 1761-1845 (lata skrajne), indeksowała Magdalena Wróbel
Żeleźnica (LD) -- MZ 1869-80, indeksowała Krystyna Stanisławska


28-03-2019

Chotel Czerwony (SK) -- U 1854-97, indeksował Edward Jabłoński
Hadynów (MZ) -- UZ 1849-53, M 1863-65, indeksował Tomasz Skolimowski
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- UMZ 1871-80 (ind. i rozsz.), indeksowała Bożena Turek
Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- U 1820-23, M 1844-56, indeksował Tomasz Skolimowski
Ożarów (LD) -- U 1808-12, Z 1812-16, indeksował Tomasz Skolimowski
Piaski (KP) -- U 1770-98, indeksował Janson
Strzygi (KP) -- M 1784-1807, indeksował Waldemar Chorążewicz
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- U 1854,1870 Z 1871, indeksował Henryk Machnik
Szadek (LD) -- U 1842-44, indeksował Grzegorz Żychowski


27-03-2019

Buczek (LD) -- Z 1790-1810, indeksował Henryk Koluszkowski
Będków (LD) -- U 1836-40, indeksował Jacek Kłosiński
Dobra (mariawici) (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Incognito
Krajkowo (MZ) -- UMZ 1876-85, indeksowała Krystyna Malik
Niesułków (LD) -- UMZ 1855, indeksowała Edyta Bednarek
Osiek (powiat brodnicki) (KP) -- U 1808-11, indeksował Kris Dzikowski
Piątek (LD) -- M 1879-91 (cz. SkM), indeksował Antoni Burzyński
Pątnów (LD) -- UMZ 1839, indeksowała Grażyna Stasiak
Sieradz-Męka (LD) -- M 1889, indeksował Wojciech Pawlica
Stara Iwiczna (ewang.) (MZ) -- Z 1856-68, indeksował Rafał Albiński
Toporyszcze (UK) -- UMZ 1830-31,38-40,45,47, indeksował mszatilo
Żbików (MZ) -- Z 1918-20, indeksowała Małgorzata Szadkowska


26-03-2019

Adamy (UK) -- M 1921-44, indeksowała agnieszka5995
Broniewo (KP) -- U 1911-13 Z 1911-17, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kazimierza Wielka (SK) -- Z 1828-37, indeksowała Małgorzata Kisiel-Dorohinicka
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1869 , indeksował Jan Kyjania
Kraszewo (MZ) -- UMZ 1826, indeksował Robert Smach
Kruszyn (KP) -- M 1882,84,-85,87-89, indeksował Jan Berens
Książ Mały (MP) -- UMZ 1910-14, indeksowała Renata Majewska


25-03-2019

BIała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1891-92, indeksowała Danuta Mieżyńska
Bodzanów (MZ) -- U 1906, M 1917, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Borszewice (LD) -- UMZ 1837, indeksował Felberg_sławomir
Bąkowa Góra (LD) -- M 1915-19, indeksował Gadecki.Bogusław
Hadynów (MZ) -- M 1856-62, indeksował Tomasz Skolimowski
Jastrząb (MZ) -- Z 1932-45, indeksował Mikołaj Wilk
Kościelec (KP) -- UMZ 1818-20, indeksowała Justyna Lewandowska
Kruszyn (KP) -- M 1869,77-80, indeksował Jan Berens
Miechów (MP) -- U 1867-70,72-74, indeksowali Urszula Pogoń,Tekla
Mordy (MZ) -- M 1896-1904, indeksowała Magda Tarkowska
Piaski (KP) -- UM 1821-22, indeksowała Justyna Lewandowska
Poręba-Kocęby (MZ) -- UMZ 1822 (uzupełnienie), indeksował Tomasz Nasiadka
Pątnów (LD) -- UMZ 1915-17, indeksowała Grażyna Stasiak
Płoniawy (MZ) -- UMZ 1902, indeksowała Anna Witkowska
Różewo-Rosenfelde (ZP) -- M 1921-22, indeksował Marcin Strzelec
Warszawa-Marymont MB Królowa Polski (WA) -- UMZ 1909, indeksowała Ewa Wojciechowska
Wodynie (MZ) -- UZ 1871-76, indeksowała Hanna Kołodziejska


24-03-2019

Malaty (LT) -- U 1761-1770, indeksował Artur Wilkicki
Soły (BR) -- U 1794-1796, indeksował Artur Wilkicki


23-03-2019

Bęczkowice (LD) -- M 1627-34,40-43,47-52,54-57,67-76,78-85,93-99,1701-12,14-30, Z 1717-22,25-30,45-49, indeksowała Danuta Danecka
Drużbin (LD) -- M 1808-18, indeksował Krystian Dzikowski
Łagiewniki (LD) -- U 1819, M 1819-43, indeksował Tomasz Skolimowski
Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1921, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Piątek (LD) -- UMZ 1828, indeksował Antoni Burzyński
Poświętne (PL) -- U 1881-82, 88-1905 M 1890-1908, indeksował Marian Lazarecki
Rudy-Groß Rauden (SL) -- Z 1893-1911, indeksowała Barbara Wiechuła
Rychnów (WP) -- Z 1797-1841, indeksował Rafał Albiński
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- U 1844-1846, indeksował Henryk Machnik
Zabłoć (BR) -- U 1871-1880, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Złaków Kościelny (LD) -- U 1912-18, indeksowała Urszula Świerczyńska


22-03-2019

Biała (pow. płocki) (MZ) -- M 1918, indeksował Piotr Romanowski
Bielsk (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski
Buszcze (UK) -- M 1823-1939 uzupełnienie o wieś Szumlany, indeksowała agnieszka5995
Bydlin (MP) -- UM 1810-42,64-70,1903-08 , Z 1810-12,14-42,64-70,1903-08, indeksowała Elgra
Bytoń (KP) -- Z 1777-80,83-88, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chorostków (UK) -- UMZ 1896-1901, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Ciachcin (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski
Fałków (SK) -- UMZ 1886, indeksowała Joanna Bugajska
Kazimierza Wielka (SK) -- UMZ 1820-22, indeksowała Małgorzata Kisiel- Dorohinicka
Kraków św.Szczepana (MP) -- U 1843-55, indeksował Artekm
Miszewko Strzałkowskie (MZ) -- M 1915-17, indeksował Piotr Romanowski
Mochowo (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski
Mordy (MZ) -- U 1846-51, 96-1904, Z 1896-1904, indeksowała Magda Tarkowska
Nowe Brzesko (MP) -- M 1742-85, indeksował Artekm
Nowy Korczyn (SK) -- UMZ 1813, indeksował Henryk Adamczyk
Proboszczewice (MZ) -- M 1918, indeksował Piotr Romanowski
Rypin (KP) -- M 1811-22,27-28,39,41-49,53-55,71-94,1906-10, indeksowała Mary Ann Graham
Samostrzel (KP) -- UZ 1875, M 1875,1926-34, indeksował Marcin Strzelec
Strzygi (KP) -- M 1720-32,37-52, indeksował Waldemar Chorążewicz
Słupia (MZ) -- M 1916-17, indeksował Piotr Romanowski
Słupno (MZ) -- M 1915-17, indeksował Piotr Romanowski
Święcieniec (MZ) -- M 1915-17, indeksował Piotr Romanowski
Wierzbówiec (MZ) -- M 1836-44, indeksował Piotr Romanowski
Zawidz (MZ) -- M 1916-17, indeksował Piotr Romanowski
Zelwa (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko


21-03-2019

Borzęcin (MZ) -- Z 1939-41, 43-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Brodnica(ewang.) (KP) -- U 1791-93, indeksował Waldemar Chorążewicz weryfikacja Beata Bistram
Brześć Kujawski (KP) -- U 1822-23,33,40-43,45-49, indeksowali Grażyna Przybysz, Katarzyna Wiśniewska, Katarzyna Siemianowska
Bytoń (KP) -- Z 1759-76, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bęczkowice (LD) -- U 1638-67,69-85, indeksowała Danuta Danecka
Krosno (PK) -- UMZ 1894-96, indeksował Grzegorz Zuzak
Lipowiec Kościelny (MZ) -- U 1696-1807, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Lubień Kujawski (KP) -- U 1872,75-76, MZ 75-76, indeksowała Elżbieta Piwińska
Luboml (UK) -- Z 1871-80, indeksowali Bożena Krajewska i Danuta Wójtowicz
Łączki Kucharskie (m. Glinik) (PK) -- U 1777-80; M 1777-84; Z 1777-80, indeksował Szymon Król
Mierzyce (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Grażyna Stasiak
Mikołajów nad Dniestrem rz.kat. (UK) -- Z 1850-69, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Osiek (powiat brodnicki) (KP) -- M 1808-24 ,31-33, indeksowali Kris Dzikowski, Waldemar Chorążewicz
Piaski (KP) -- UM 1818-20, indeksowała Justyna Lewandowska
Radziejów (KP) -- U 1820,M 1820-21, indeksowała Justyna Lewandowska
Sieniawa (m. Wylewa) (PK) -- U 1784-1816, 1818-57, indeksował Henryk Joniec
Straszewo (KP) -- U 1824-38, indeksowała Maria Karbowska
Wrzeszczów (MZ) -- Z 1934-38, indeksował Krzysztof Jach
Żeleźnica (LD) -- MZ 1844-68, indeksowała Krystyna Stanisławska


20-03-2019

Białotarsk (MZ) -- M 1915-16, indeksował Jan Berens
Budyłów (UK) -- U 1832-37, indeksował Tyler Versluis
Bąkowa Góra (LD) -- UZ 1840-49, indeksowała Aneta Bąk
Chełmo (LD) -- M 1937-38, indeksował Gadecki.Bogusław
Dobra (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Incognito
Dobre (MZ) -- U 1903, indeksował Artur Lewandowski
Jakubów (MZ) -- U 1821-25, indeksował Karol Kostecki
Kodrąb (LD) -- U 1884-86, Z 1878-84, indeksowała A.Ch.
Piątek (LD) -- M 1878, indeksował Antoni Burzyński
Soleczniki (LT) -- M 1912-1922, indeksowała Lilija Sabaliauskiene
Trębki (MZ) -- U 1878, indeksował Krzysztof Frydrysiak, weryfikował Tomasz Bogiel
Wrzeszczów (MZ) -- Z 1923-33, indeksował Krzysztof Jach
Zielona Ciechanowska (MZ) -- U 1900-13, indeksowała Barbara Staniak


19-03-2019

Bodzanów (MZ) -- U 1901-06, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Czernikowo (KP) -- UMZ 1840-45, indeksowała Hanna Uszyńska
Minoga (MP) -- Z 1896-1900, indeksował Grzegorz Madej
Niwiska-Niebusch (LS) -- M 1859-65, indeksował Michael Schätzlein
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1903, indeksował Marek Kamiński
Warszawa-Tarchomin św. Jakub (WA) -- U 1911-12, indeksował Marcin Rejnus
Zbrachlin (KP) -- UZ 1901-10, indeksował Jan Łukasik


18-03-2019

Bełchów (LD) -- Z 1841-45, indeksowała Magdalena Berendzik
Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1888-90, indeksowała Danuta Mieżyńska
Brzeziny (LD) -- M 1860-65, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Buczek (LD) -- Z 1770-90, indeksował Henryk Koluszkowski
Horbulów (UK) -- UMZ 1829-30, indeksował Potyjówka
Konieczno (SK) -- U 1913, indeksował mmama1
Luboml (UK) -- Z 1861-70, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wójtowicz
Lwów Bazylika (UK) -- U 1784-1832 Z 1763-1845 , indeksował Jerzy Nowosielski
Lwów św. Magdalena (UK) -- U 1894-1908, indeksował Jerzy Nowosielski
Mierzyce (LD) -- UM 1860-61, UMZ 1867, indeksowała Grażyna Stasiak
Monasterzyska (UK) -- UMZ 1842-43, indeksowała Urszula Jarek-Mikulska
Mąkolice (LD) -- UMZ 1916-17, indeksowała Incognito
Rawa Ruska (UK) -- M 1879-1880, indeksował MarcinR
Suchożebry (MZ) -- UZ 1866-68, indeksowała Anna Poprawa
Sławno (LD) -- U 1813, indeksował Marcin Dobrzyński
Warszawa-Bródno MB Różańcowa (WA) -- UM 1914, indeksował Jerzy Mrozowski
Żeleźnica (LD) -- U 1901-10, indeksowała Krystyna Stanisławska


17-03-2019

Czernikowo (KP) -- U 1889-90, indeksował Jarosław Czarkowski
Działyń (KP) -- U 1892-1906, indeksował Jarosław Czarkowski
Kazmierza Wielka (SK) -- UMZ 1816-19, indeksowała Małgorzata Kisiel- Dorohinicka
Toszek (KP) -- U 1789, indeksował Paweł Jakoniuk


16-03-2019

Bytoń (KP) -- M 1903-1910 (rozszerzenie) ,Z 1737-58 ,1808-09, indeksowała Krystyna Domańska -Bzdak
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1881-86, indeksował Jakub Kisiel
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1868, indeksował Jan Kyjania
Radziejów (KP) -- UM 1813,19, indeksowała Justyna Lewandowska
Wołpa (BR) -- UMZ 1797-1801 (aktualizacja), indeksowała Alicja Rybałko
Wędziagoła (LT) -- U 1731-40, indeksował Jacek Perkowski


15-03-2019

Bodzanów (MZ) -- Z 1901-02, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Brwilno (MZ) -- UMZ 1910-11, 13-14, indeksował Artur Nowakowski
Cerekiew (MZ) -- U 1911, indeksował Mikołaj Wilk
Choceń (KP) -- M 1903, indeksował Jan Berens
Ciachcin (MZ) -- U 1880, 82-88 (aktualizacja), indeksował Artur Nowakowski
Gostynin (MZ) -- U 1874, 1887, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Gąbin (MZ) -- U 1860, 1864, indeksował Jerzy Pytlik
Hadynów (MZ) -- UZ 1846-48, M 1813-25, 46-55, indeksował Tomasz Skolimowski
Kłobia (KP) -- UMZ 1915-17, indeksował Jan Berens
Piekary Śląskie - Dąbrówka Wielka (SL) -- M 1918-22, indeksował Leszek Chrobok
Pokrzywdowo (KP) -- M 1837-51, indeksowali Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Radziejów (KP) -- U 1815,17, M 1815, Justyna Lewandowska
Staszów (SK) -- UMZ 1856-62, indeksował Jerzy Koprowski
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1817, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wrzeszczów (MZ) -- UM 1912-14, indeksował Krzysztof Jach
Żbików (MZ) -- Z 1916-17, indeksowała Małgorzata Szadkowska z synem


14-03-2019

Chotel Czerwony (SK) -- Z 1846-69,7172,74-1937, indeksował Edward Jabłoński
Goryń (MZ) -- UMZ 1837-40, indeksował Mirosław Orzechowski
Kraków św.Szczepana (MP) -- U 1853-70, indeksował Artur Michniewski
Mława (mojżeszowe) (MZ) -- M 1828, 1853, 1855, indeksował Marcin Guzek
Warszawa NMP Królowej Polski (WA) -- M 1930-33, 35-36, 38, indeksowała Ewa Wojciechowska
Wolanów (MZ) -- UM 1915, indeksował Mikołaj Wilk


13-03-2019

Cerekiew (MZ) -- Z 1869-73, indeksował Mikołaj Wilk
Chełmo (LD) -- M 1803-13, Z 1779-95, indeksowała Danuta Danecka
Gniewkowo (KP) -- U 1841-50, indeksował Adrian Kaszubski
Grabkowo (KP) -- M 1884-88, indeksował Jerzy Berens
Grązawy (KP) -- M 1792-93,97-1839, indeksował Waldemar Chorążewicz
Łódź św. St. Kostka (LD) -- U 1916-17, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mazowsze (KP) -- M 1825-41, indeksował Michał Golubiński
Osiek (powiat brodnicki) (KP) -- M 1825-30, indeksował Waldemar Chorążewicz
Pińczów (SK) -- M 1872-74, indeksowała Grażyna Radzik
Racławice (MP) -- UMZ 1832, indeksowała Barbara Piaskowska
Radziejów (KP) -- UM 1816, indeksowała Justyna Lewandowska
Rypin (KP) -- UZ 1811-23 , indeksowała Mary Ann Graham
Secemin (SK) -- M 1650-65,70--1701,04-51,55-82,84-96,1866-73, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Szadek (LD) -- M 1834, Z 1841-44, indeksował Grzegorz Żychowski
Wąchock (SK) -- M 1921-36, indeksowała Małgorzta Sych


12-03-2019

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1910-17, indeksował Incognito
Chełmo (LD) -- U 1803-13, indeksowała Danuta Danecka
Chełmo (LD) -- M 1936-37, indeksował Gadecki.Bogusław
Dmosin (LD) -- UMZ 1870-73, indeksował Wojciech Borkowski
Kazimierza Wielka (SK) -- UMZ 1815,23-25, indeksowała Małgorzata Kisiel- Dorohinicka
Kodrąb (LD) -- Z 1808-18, indeksował A.Ch.
Piątek (LD) -- M 1877, indeksował Antoni Burzyński
Rudy-Groß Rauden (SL) -- Z 1881-1892, indeksowała Barbara Wiechuła
Samostrzel (KP) -- UMZ 1874, indeksował Marcin Strzelec
Sieradz-Męka (LD) -- UMZ 1855-58, M 1859-65, indeksowała magnowa


11-03-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1886-87, indeksowała Danuta Mieżyńska
Bodzanów (MZ) -- Z 1898-1900, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Brzeziny (LD) -- U 1808-25, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Buszcze (UK) -- M 1829-1939, indeksowała agnieszka5995
Chełmo (LD) -- Z 1804-18, indeksowała Danuta Danecka
Dmenin (LD) -- U 1901-12,15-17, M 1901-23, Z 1901-38, SkZ 1939-45, indeksował Mariusz Adamowicz
Jedwabne (PL) -- Z 1893, indeksował Grzegorz Nowik
Knyszyn (PL) -- UMZ 1808-26, indeksował Wiesław Chodak
Mierzyce (LD) -- UM 1859, indeksowała Grażyna Stasiak
Mierzyn (LD) -- UMZ 1826-30, indeksował Mateusz Gieras
Suchedniów (SK) -- MZ 1926-30, indeksowała Halina Kroner
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- U 1871-74, indeksował Machnik Henryk
Sławno (LD) -- Z 1812, indeksował Marcin Dobrzyński
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1867, indeksowała Kamila Szymankiewicz


10-03-2019

Fałków (SK) -- UMZ 1885, indeksowała Joanna Bugajska
Jastrzębie (KP) -- M 1835-56, indeksowali Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz


09-03-2019

Czyżew (PL) -- UMZ 1868-77, indeksował Zbigniew Żukowski
Dąbie Kujawskie (KP) -- U 1822, indeksowała Justyna Lewandowska
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1904, indeksował Janusz Kucharczyk
Mikołajów nad Dniestrem (UK) -- U 1840-41,43,45-46,48-54, 1918, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Radziejów (KP) -- UM 1814, indeksowała Justyna Lewandowska


08-03-2019

Bodzanów (MZ) -- Z 1894-97, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Borszewice (LD) -- UMZ 1859, indeksował Felberg_sławomir
Hadynów (MZ) -- U 1821-25, Z 1822-25, indeksował Tomasz Skolimowski
Iłów (ewang.-augs.) (MZ) -- M 1779-84, indeksował Rafał Albiński
Łódź NMP (LD) -- U 1872-75, indeksowała Maryla Wojciechowska
Mierzyce (LD) -- UM 1858, indeksowała Grażyna Stasiak
Międzyrzecz (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Niedzbórz (MZ) -- Z 1886-90, indeksował Jan Wojtkiewicz
Niesułków (LD) -- UMZ 1854, indeksowała Edyta Bednarek
Osjaków (LD) -- M 1862, indeksował Tomasz Skolimowski
Ożarów (LD) -- Z 1808-11, indeksował Tomasz Skolimowski
Promna (MZ) -- U 1906 (rozszerzenie), indeksowała Aleksandra Piętak
Pułtusk (MZ) -- U 1812-13, indeksował Rafał Albiński
Radziejów (KP) -- U 1812, indeksowała Justyna Lewandowska
Straszewo (KP) -- U 1849-79, indeksowała Maria Karbowska
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1886, indeksował Tomasz Przygodziński
Warszawa-Jazdów (WA) -- UMZ 1818-19, indeksował Artur Godlewski
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1860-62, Z 1859-62, indeksowała Ewa Czerkawska
Wilamów (LD) -- M 1800-19, indeksował Magdalena Wróbel
Wrzeszczów (MZ) -- Z 1912-22, indeksował Krzysztof Jach


07-03-2019

Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- U 1896, indeksował Stanisław Jegier
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U 1866-67, indeksowała Barbara Sznober
Radziejów (KP) -- U 1819, indeksowała Justyna Lewandowska


06-03-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1884-85, indeksowała Danuta Mieżyńska
Borszewice (LD) -- UMZ 1860, indeksował Felberg_sławomir
Chorzęcin (LD) -- U 1736-85, indeksował Jan Oleński
Chruślin (LD) -- U 1915-18, Z 1915-30, indeksował Antoni Burzyński
Czernikowo (KP) -- UMZ 1846-50 (rozszerzenie ), indeksował Michał Chrzanowski
Jastrzębie (KP) -- M 1823-34, indeksowali Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Ligowo (MZ) -- Z 1842-53, indeksowała Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Lisów (MZ) -- M 1826-43, indeksował Sławomir Wodzyński
Mierzyce (LD) -- UMZ 1815-18, indeksował Jacek Sławiński
Niesułków (LD) -- UMZ 1915-16, indeksowała Incognito
Pabianice (ewang.) (LD) -- UMZ 1867, indeksował Tom Wodziński
Proboszczewice (MZ) -- UZ 1837, indeksowała Grażyna Nowak
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- M 1879,99-02,05-06, indeksowali Projekt_OPI
Stare Troki (LT) -- M 1874-1879 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Tylingo
Sulejów (LD) -- UMZ 1874, indeksowała Katarzyna Loter
Winnica (UK) -- UMZ 1909-12, indeksowała Joanna Maślanek


05-03-2019

Dziektarzewo (MZ) -- UMZ 1901-11, indeksowała Krystyna Malik
Górzno (KP) -- M 1790-1800, indeksował Waldemar Chorążewicz
Jastrzębie (KP) -- M 1814-22, indeksowali Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Jedlicze (mm. Długie i Polanka Karol) (PK) -- U 1889-1908, indeksował Grzegorz Żychowski
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1867, indeksował Jan Kyjania
Mały Płock (PL) -- Z 1857-63, indeksowała alahal, weryf. Waldemar Chorążęwicz
Nowogród (PL) -- U 1826, indeksowała Natalia Braun, weryf. Waldemar Chorążęwicz
Policzna (MZ) -- UMZ 1886-95, indeksował Bartłomiej Zieliński
Radom św. Jan Chrzciciel (MZ) -- Z 1916, indeksował Mikołaj Wilk
Skalbmierz (SK) -- UZ 1878-80,82-84,86,90,95-96,1901-02,04-,08-10 M 1878,80,82-84,86,90,94,96,1901-02,04-06,08-10, indeksował Olerys
Szczepankowo (PL) -- U 1811-17 (23), 54 M 1897-1906, indeksowała Bożena Śmigulska
Zapałów (gr-kat) (PK) -- U 1784-1807, indeksował Henryk Joniec


04-03-2019

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1871-80, indeksował Incognito
Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1882-83, indeksowała Danuta Mieżyńska
Broniewo (KP) -- Z 1805-38, indeksował Jason
Burzyn (PL) -- Z 1923-31, indeksował Piotr Laskowski
Bytom Łagiewniki (SL) -- Z 1874-1902, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Chełmo (LD) -- U 1779-1803, Z 1712-15, indeksowała Danuta Danecka
Chełmo (LD) -- Z 1905-13, indeksował Gadecki.Bogusław
Drużbice (LD) -- UMZ 1888-92, indeksowała Ilona Gieras
Górzno (KP) -- M 1781-89, indeksował Waldemar Chorążewicz
Jastrzębie (KP) -- M 1806-13, indeksowali Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1818-19, indeksował Walenty Adamiec
Kopanie-Koppen USC (OP) -- M 1890-97,1900,04,06-10, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1814b-15a, indeksowała Ewa Prejs
Lipno (ewang.) (KP) -- M 1809-17, indeksował Waldemar Chorążewicz
Lubień Kujawski (KP) -- U 1755-1808, M 1755-1809, 1756-1808, indeksował Michał Golubiński
Łódź NMP (LD) -- Z 1923, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mierzyce (LD) -- UM 1864, indeksowała Grażyna Stasiak
Osjaków (LD) -- M 1864, indeksował Tomasz Skolimowski
Ożarów (LD) -- M 1808-16, indeksował Tomasz Skolimowski
Polanowice (KP) -- Z 1821-78,88-1904, indeksował Adam Lewandowicz
Przerośl (PL) -- UM 1848, indeksowała Magdalena Wróbel
Rudy-Groß Rauden (SL) -- Z 1866-80, indeksowała Barbara Wiechuła
Skomlin (LD) -- UMZ 1808-25 (lata skrajne), indeksowała Elżbieta Misiewicz
Stawiszcze (UK) -- UM 1803-04, indeksował mszatilo
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- M 1871-74, indeksował Henryk Machnik
Topory (UK) -- UMZ 1804,29-30, indeksował mszatilo
Zbrachlin (KP) -- UZ 1890-1900, indeksował Jan Łukasik
Żeleźnica (LD) -- U 1891-1900, indeksowała Krystyna Stanisławska


03-03-2019

Czarna (pow. dębicki) (PK) -- U 1852-83, indeksowała agnieszka5995
Gąbin (MZ) -- Z 1882-84, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Kazmierza Wielka (SK) -- UMZ 1811-14, indeksowała Małgorzata Kisiel- Dorohinicka
Łączki Kucharskie (PK) -- UMZ 1821-30, indeksował Szymon Król
Mława (mojżeszowe) (MZ) -- UMZ 1844, indeksował Marcin Guzek
Pniewnik (MZ) -- M 1923-27, indeksowała Barbara Sikorska
Proboszczewice (MZ) -- U 1595-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Promna (MZ) -- U 1879-90, 92-1905, 1907-13, indeksowała Aleksandra Piętak
Radoszyce (SK) -- UMZ 1839-41, indeksowali Jan Krzak ,Bogusław Nadgórski
Radziejów (KP) -- U 1818, indeksowała Justyna Lewandowska
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1893, indeksowała Katarzyna Pasik
Żbików (MZ) -- U 1904, indeksował tommyser


02-03-2019

Błażowa (m. Błażowa) (PK) -- U 1821-46; M 1820-44; Z 1810-52, indeksowała Anna Krawiec
Chrostkowo (KP) -- M 1861-65 (rozszerzenie), indeksowali Bartłomiej Lisiecki , Michał Golubiński
Ćmielów (SK) -- Z 1847-48,53-56, indeksowała Roksana Dobrucka
Iwaniska (SK) -- Z 1847-62, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Meżyrów (UK) -- UMZ 1802, indeksowała Beata Tchorzewska
Wielgie (KP) -- UMZ 1846-50, indeksowała Anna Dobrzyńska


01-03-2019

Brześć (BR) -- M 1847, 1872, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Chełmo (LD) -- UZ 1761-79, indeksowała Danuta Danecka
Dmosin (LD) -- UMZ 1865-69, indeksował Wojciech Borkowski
Luboml (UK) -- Z 1841-60, indeksowali Bożena Krajewska i Danuta Wójtowicz
Niesułków (LD) -- UMZ 1853, indeksowała Edyta Bednarek
Praszka (OP) -- UMZ 1800, indeksował Dariusz Garncarek
Siemkowice (LD) -- UMZ 1821-22, indeksował Robert1202
Sędzin (KP) -- M 1808-25, indeksował Krzysztof Kośnik


28-02-2019

Horożanka (UK) -- U 1891-1918, indeksowała agnieszka5995
Iłów (ewang.-augs.) (MZ) -- U 1794-1800, indeksował Rafał Albiński
Sulerzyż (MZ) -- UMZ 1837-38, indeksował Paweł Smoliński
Sulmierzyce pow. Krotoszyn (WP) -- Z 1870,72-74, indeksował Henryk Machnik
Warszawa-Powsin św. Elżbieta (WA) -- MZ 1926, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1927, indeksowała Orlik_Ala
Zuzela (MZ) -- U 1701-1808, indeksowała Bożena Turek


27-02-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1881, indeksowała Danuta Mieżyńska
Brodnica (KP) -- M 1823-32, indeksował Waldemar Chorążewicz
Buczek (LD) -- U 1770-95, indeksował Henryk Koluszkowski
Chełmo (LD) -- UZ 1713-60, indeksowała Danuta Danecka
Chruślin (LD) -- M 1915-38, indeksował Antoni Burzyński
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1872-78, indeksowała Izabela Czaplicka
Goryń (MZ) -- M 1915-21, indeksował Marcin Markiewicz
Górka Pabianicka (LD) -- U 1776-97, indeksował Grzegorz Żychowski
Kazanów (MZ) -- Z 1923-28, indeksował Jerzy Borycki
Kodrąb (LD) -- U 1809-17, indeksował A.Ch.
Oleksin (MZ) -- M 1858-1912, indeksował Bogusław Kuć
Pruchnik (miasto i wieś) (PK) -- U 1890-1904, indeksował Krzysztof Gruszka
Pątnów (LD) -- UMZ 1861-64, indeksował Grażyna Stasiak
Siennica (MZ) -- U 1892-96, indeksowała Marta Walczak
Skarżysko Kościelne (SK) -- U 1810, indeksował Krzysztof Maszkowski


26-02-2019

Bidziny (SK) -- Z 1847-48,50-52,54-62, indeksował Stanisław Chrzanowski
Brodnica (KP) -- M 1816-22, indeksował Waldemar Chorążewicz
Kłobuck (SL) -- M 1828-37, indeksowała bisiza
Szpetal Górny (KP) -- UZ 1888-91, indeksował Krzysztof Kamiński


25-02-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1880, indeksowała Danuta Mieżyńska
Bogdanów (LD) -- Z 1756-1809, indeksował Mateusz Gieras
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1841-50, indeksował Tomasz Chamerski
Kodrąb (LD) -- M 1811-18, indeksowała A.Ch.
Kołacinek (mariawici) (LD) -- UMZ 1911-17, indeksował Wojciech Borkowski
Kraków św.Szczepana (MP) -- U 1903-10, indeksował Artur Michniewski
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U 1830-55, indeksowała Barbara Sznober
Naramice (LD) -- UZ 1886-90, indeksował Tomasz Skolimowski
Niesułków (LD) -- UMZ 1852, indeksowała Edyta Bednarek
Osjaków (LD) -- M 1861,63, indeksował Tomasz Skolimowski
Pątnów (LD) -- UMZ 1857-60, indeksowała Grażyna Stasiak
Radzanów (pow. białobrzeski) (MZ) -- Z 1914-19, indeksował Krzysztof Jach
Siemkowice (LD) -- UMZ 1823-24, indeksował Robert1202
Sieradz-Męka (LD) -- UMZ 1888, indeksował Wojciech Pawlica
Skarżysko Kościelne (SK) -- U 1807-09, indeksował Krzysztof Maszkowski
Soborzyce (SL) -- UMZ 1868,70-71,81, indeksowała Urszula Świerczyńska
Złaków Kościelny (LD) -- U 1898-1912, indeksowała Urszula Świerczyńska
Żeleźnica (LD) -- U 1878-90, indeksowała Krystyna Stanisławska


24-02-2019

Borkowice (MZ) -- Z 1722-97, indeksował Grzegorz Świerczyński
Borkowo (MZ) -- M 1916-17, indeksował Piotr Romanowski
Goryń (MZ) -- UZ 1833-36, M 1835-36, indeksował Mirosław Orzechowski
Gostynin (MZ) -- U 1884-86, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Górzno (KP) -- M 1772-80, indeksował Waldemar Chorążewicz
Hadynów (MZ) -- Z 1816-21, indeksował Tomasz Skolimowski
Iłów (ewang.-augs.) (MZ) -- U 1779-84, indeksował Rafał Albiński
Lubanie (KP) -- UZ 1824.26-27,30-33,1914-17, indeksowała Urszula Borchardt
Łęg (MZ) -- M 1915-17, indeksował Piotr Romanowski
Łętowo (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Nur (MZ) -- Z 1851, indeksowała Beth Whitson, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Staszów (SK) -- U 1614-34,44,56-79, indeksował Jacek Jankowski
Surwiliszki (LT) -- U 1820-1834, indeksowała Grażyna Wójcik
Szczuka (KP) -- M 1815-30, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wierzbówiec (MZ) -- M 1827-28, 30-35, indeksował Piotr Romanowski
Złotniki (SK) -- U 1887-91, indeksował Lechkar


23-02-2019

Krasnosielc-Sielc (MZ) -- M 1881-89 (rozszerzenie), indeksowała Maryla Celmer
Nowe Brzesko (MP) -- U 1849-52, indeksował Dombas
Racławice (miechowskie) (MP) -- U 1797-1870, indeksował artekm
Staszów (SK) -- U 1635-43,45-55, indeksował Jacek Jankowski
Szczuka (KP) -- M 1784-97,99-1800,02,05-09,11-14,, indeksował Waldemar Chorążewicz


22-02-2019

Berdyczów (UK) -- UMZ 1798-1800, indeksował Rafał Albiński
Brodnica (KP) -- M 1807-15, indeksował Waldemar Chorążewicz
Bytoń (KP) -- M 1695-1721,28-34,36-57,1826, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Fałków (SK) -- UMZ 1884, indeksowała Joanna Bugajska
Kijów (UK) -- UMZ 1804, indeksował Oskar Brożek
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- Z 1878-79, indeksował Jakub Kisiel
Książ Mały (MP) -- UMZ 1905-09, indeksowała Renata Majewska
Mikołajów nad Dniestrem gr.kat. (UK) -- Z 1865-79, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Niwiska-Niebusch (LS) -- M 1851-58, indeksował Michael Schätzlein
Parafianka (LB) -- Z 1943-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Piekary Śląskie- Kamień (SL) -- U 1885-86, indeksował Leszek Chrobok
Szczuka (KP) -- M 1755-61,63-68,72 -83 ,1869, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wasylów (UK) -- UMZ 1804, indeksował Oskar Brożek
Zbrachlin (KP) -- UMZ 1915-17, indeksował Jan Berens


21-02-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1878-79, indeksowała Danuta Mieżyńska
Boniewo (KP) -- UZ 1915, indeksował Jan Berens
Chruślin (LD) -- U 1655-99, M 1661-99, Z 1743-47 (lata skrajne), indeksował Antoni Burzyński
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- UZ 1861-65 (rozszerzenie), indeksowała Grażyna Przybysz
Mokrsko (LD) -- Z 1809-18, indeksował Łukasz Fajfrowski
Niesułków (LD) -- UMZ 1851, indeksowała Edyta Bednarek
Oleksin (MZ) -- Z 1821-50, indeksował Bogusław Kuć
Opinogóra (MZ) -- Z 1914-15, indeksowała Olga Gąsiorowska
Pleśna-Lichwin (MP) -- Z 1861-71, indeksował Mateusz Reczek
Słomniki (MP) -- U 1681-1790, M 1691-1770,75-1844, Z 1740-51, indeksował Grzegorz Świerczyński
Warszawa-Powsin św. Elżbieta (WA) -- U 1913-14, indeksował Jerzy Mrozowski
Warszawa-Tarchomin (WA) -- U 1910, indeksował Marcin Rejnus
Wawiórka (BR) -- U 1819-1829, brak 1821, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Zabłoć (BR) -- U 1861-1870, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


20-02-2019

Rudy-Groß Rauden (SL) -- Z 1850-65, indeksowała Barbara Wiechuła


19-02-2019

Bytoń (KP) -- U 1809-10,26, Z 1709-10,22,27-30,32-36, indeksowała Krystyna Domańska -Bzdak
Oleksin (MZ) -- U 1821-50, indeksował Bogusław Kuć
Pniewnik (MZ) -- Z 1918-21, indeksowała Barbara Sikorska
Radzanów (pow. białobrzeski) (MZ) -- M 1914-19, indeksował Krzysztof Jach
Rzgów (LD) -- UMZ 1868-76, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sieradz-Męka (LD) -- UMZ 1851-54, indeksowała magnowa
Strzegowo (MZ) -- U 1886-89, M 1886-88, indeksował Jan Wojtkiewicz
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- Z 1926, indeksowała Orlik_Ala
Wieniec (KP) -- MZ 1843-45, indeksował Jason
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- Z 1887, indeksowała Katarzyna Pasik
Wistka Szlachecka (KP) -- UMZ 1914-17, indeksował Jan Berens


18-02-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1876-77, indeksowała Danuta Mieżyńska
Biała pow. wieluński (LD) -- U 1805-08, indeksował Tomasz Skolimowski
Borszewice (LD) -- UMZ 1861, indeksował Felberg_sławomir
Brodnica (KP) -- M 1801-06, indeksował Waldemar Chorążewicz
Gieczno (LD) -- U 1908,10-15, MZ 1910-15, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Gniewkowo (KP) -- U 1851-56, indeksował Adrain Kaszubski
Kodrąb (LD) -- Z 1907-16, indeksował A.Ch.
Lubanie (KP) -- M 1914-17, indeksował Jan Berens
Łanięta (LD) -- UMZ 1913-15, indeksował Dariusz Śludkowski
Łysków (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Łódź NMP (LD) -- Z 1922, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Naramice (LD) -- UZ 1881-85, indeksował Tomasz Skolimowski
Niesułków (LD) -- UMZ 1849-50, indeksowała Edyta Bednarek
Pabianice (ewang.) (LD) -- UMZ 1866, indeksował Tom Wodziński
Pątnów (LD) -- UMZ 1840-42, indeksowała Grażyna Stasiak
Żeleźnica (LD) -- U 1861-77, indeksowała Krystyna Stanisławska


17-02-2019

Bejsce (SK) -- U 1824-25,30-33, indeksował wld_lan
Biała Podlaska św. Anna (LB) -- U 1739-73, indeksował Rafał Krasieńko
Bytoń (KP) -- U 1841,45,97 M 1809-11,41,97, Z 1832,39,41,45,97, indeksowała Krystyna Domańska -Bzdak
Fałków (SK) -- UZM 1883, indeksowała Joanna Bugajska
Mazowsze (KP) -- M 1879-97 ,99-1910, indeksował Jarosław Czarkowski


16-02-2019

Grajewo (PL) -- M 1890-1901, indeksowała Magdalena Wróbel
Hadynów (MZ) -- Z 1812-15, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1866, indeksował Jan Kyjania
Krzywoszyn (BR) -- UMZ 1797-1801, UZ 1806-1807, M 1807, indeksowała Michalina Musiał
Łomża (PL) -- U 1882, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Pawłów( pow.starachowicki) (SK) -- Z 1881-1900, indeksował Andrzej Gawlik
Postoliska (MZ) -- M 1890-1905, indeksował Rafał Krasieńko
Połoneczka (BR) -- UMZ 1798-1801, indeksowała Michalina Musiał
Pruszków (MZ) -- Z 1936-37, indeksował Jerzy Mrozowski


15-02-2019

Bodzanów (MZ) -- Z 1890-93, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Bukówno (MZ) -- Z 1914-28, indeksował Krzysztof Jach
Chełmo (LD) -- M 1761-1803, Z 1795-1803, indeksowała Danuta Danecka
Cieksyn (MZ) -- UMZ 1907-08, 13-14, indeksowała Joanna Suska
Dobre (MZ) -- U 1902, indeksował Artur Lewandowski
Grodzisko (LD) -- UMZ 1822, indeksował Dawid Nowowiejski
Jeżów (LD) -- U 1795-1804, UM 1902-05, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1817, 42, indeksował Walenty Adamiec
Ligowo (MZ) -- Z 1834-41, indeksowała Mariola Postępska, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Minoga (MP) -- M 1896-1900,06-10,12, indeksował grzesm
Nur (MZ) -- M 1851, indeksowała Beth Whitson, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Prażmów (MZ) -- UMZ 1874, indeksowała Katarzyna Urbańska
Pątnów (LD) -- UMZ 1844, indeksowała Dorota Karbowiak
Rudy-Groß Rauden (SL) -- Z 1821-49, indeksowała Barbara Wiechuła
Sobków (SK) -- M 1817, indeksowała Katarzyna Grochal
Tuszyn (LD) -- UMZ 1906, indeksowała Anna Goss
Witowo (KP) -- Z 1912-16, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Żbików (MZ) -- U 1903, indeksował tommyser


14-02-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1875, indeksował Danuta Mieżyńska
Bytoń (KP) -- UZ 1845, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chorzów- Królewska Huta II USC (SL) -- M 1910, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Czernikowo (KP) -- UMZ 1824, indeksowała Hanna Uszyńska
Czernikowo (KP) -- UMZ 1825-29, indeksował Michał Chrzanowski
Dziektarzewo (MZ) -- UZ 1891-1900, M 1892-1900, indeksowała Krystyna Malik
Gliwice Wszystkich Świętych (SL) -- U 1869, indeksował Jertom
Kodrąb (LD) -- U 1879-83, indeksowała A.Ch.
Latowicz (MZ) -- Z 1755-1800, 1811, indeksował Piotr Smarzewski
Mikołajewice (LD) -- U 1802-08, indeksował Grzegorz Żychowski
Piekary Śląskie-Deutsch Piekar USC (SL) -- M 1874-1908, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Policzna (MZ) -- UMZ 1876-77, 81-85, indeksował Bartłomiej Zieliński
Strzegocin (LD) -- Z 1873, indeksował jarekrad
Słobódka (BR) -- U 1815-1833, 1835, indeksował Artur Wilkicki
Uniejów (LD) -- UMZ 1858, indeksowała Anetta_72
Zwoleń (MZ) -- M 1908-17, indeksował Bartłomiej Zieliński


13-02-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- U 1803-04,14-15, M 1804-08,11-15, indeksował Tomasz Skolimowski
Błażowa (m. Lecka) (PK) -- Z 1784-1847, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Goryń (MZ) -- UZ 1829-32, M 1831-32, indeksował Mirosław Orzechowski
Lubanie (KP) -- U 1814-1913,MZ 1820-1913 Z 1834-1913 , indeksowała Urszula Borchardt
Miechów (MP) -- Z 1865-67, indeksowała Anna Bernat-Mścisz
Naramice (LD) -- U 1877-80, M 1878-90, Z 1873-90, indeksował Tomasz Skolimowski
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1818, indeksował Andrzej Badowski
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- U 1907,12-13, M 1881,86, indeksowali Projekt_OPI
Suchożebry (MZ) -- Z 1910-16, indeksowała Anna Poprawa
Warszawa-Włochy św. Teresa (WA) -- MZ 1938, indeksował Jerzy Mrozowski
Włocławek (KP) -- M 1818-37.56-80, indeksowała Barbara Ledzion
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- U 1906-10, indeksował Jan Wojtkiewicz


12-02-2019

Bałtów (SK) -- UMZ 1891-95, indeksował Roman Burczyk
Biała Rawska (LD) -- MZ 1926,28,32,34-36, indeksował Marek Delert
Bytoń (KP) -- UZ 1872-73 , M 1873, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chełmo (LD) -- M 1713-60, indeksowała Danuta Danecka
Horożanka (UK) -- U 1868-90, indeksowała agnieszka5995
Kraków św.Szczepana (MP) -- U 1890-1902, indeksował artekm
Kłóbka (KP) -- M 1888-89,91-97, indeksował Jan Berens
Niesułków (LD) -- UMZ 1848, indeksowała Edyta Bednarek
Stryj (UK) -- UMZ 1823-47, indeksował Jerzy Nowosielski


11-02-2019

Pińczów (SK) -- Z 1778-87, indeksowała Grażyna Radzik
Witowo (KP) -- U 1912-16, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


10-02-2019

Bogurzyn (MZ) -- U 1732-1812, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Borszewice (LD) -- UMZ 1862, indeksował Felberg_sławomir
Buczek (LD) -- M 1771-1810, indeksował Henryk Koluszkowski
Czermin (m. Łysaków) (PK) -- M 1788-99, 1816-17, 1824-27, 1829-30, 1833-79, 1881, 1883-1921, 1923-39, indeksował Krzysztof Naróg
Dmosin (LD) -- UMZ 1860-64, indeksował Wojciech Borkowski
Dmosin (mariawici) (LD) -- UZ 1907-08,12, M 1908,12, indeksował Wojciech Borkowski
Fałków (SK) -- UMZ 1882 , indeksowała Joanna Bugajska
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1865, indeksował Jan Kyjania
Kruszyn (KP) -- UMZ 1831-39, indeksowała Barbara Kubacka
Mohylew (UK) -- UMZ 1902-03, indeksował tomasz1
Odelsk (BR) -- M 1749-1784, indeksowała wiktor_odelsk
Porozów (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Pątnów (LD) -- UMZ 1865-67, indeksowała Grażyna Stasiak
Płoniawy (MZ) -- M 1826-65 (rozszerzenie), 66-68, indeksował Robert Pawłowski
Rypin (KP) -- UMZ 1741-1810, indeksowała Mary Ann Graham
Secemin (SK) -- U 1624-1873, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Skrwilno (KP) -- U 1642,46,48-60,63-84,86-95,98,1700-04,06-10,12, indeksowała Mary Ann Graham
Soborzyce (SL) -- UMZ 1819,23-61,63-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Świerczyn (KP) -- U 1824, indeksowała Barbara Kubacka
Warta (LD) -- UMZ 1831, indeksowała Martyna Pankiewicz


09-02-2019

Goryń (MZ) -- UZ 1824-28, M 1824-25, indeksował Mirosław Orzechowski
Królewiec (PO) -- U 1771-73, indeksował Rafał Albiński
Pniewnik (MZ) -- M 1918-22, indeksowała Barbara Sikorska
Poręba-Kocęby (MZ) -- UMZ 1817 (uzupełnienie), indeksował Tomasz Nasiadka
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1895, indeksował Adam Rozenau


08-02-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- U 1801-02,64, indeksował Tomasz Skolimowski
Bogdanów (LD) -- M 1620-1755 (lata skrajne), indeksował Mateusz Gieras
Broniewo (KP) -- UM 1914-17, indeksował Jan Berens
Kodrąb (LD) -- U 1876-78, M 1876-84, Z 1874-77, indeksowała A.Ch.
Leźnica Wielka (LD) -- M 1804-19, indeksował Marcin Socha
Niesułków (LD) -- UMZ 1847, indeksowała Edyta Bednarek


07-02-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1874, indeksowała Danuta Mieżyńska
Bytoń (KP) -- U 1828,31-33,39-40 , Z 1828,31-33,40, indeksowała Krystyna Domańska -Bzdak
Cudnów (UK) -- UMZ 1798-1800, indeksował Rafał Albiński
Czeszewo (WP) -- U 1888-1918, indeksowała Danuta Danecka
Gniewkowo (KP) -- U 1857-70, indeksował Adrain Kaszubski
Horożanka (UK) -- M 1852-1924, indeksowała agnieszka5995
Kłóbka (KP) -- M 1877-87, indeksował Jan Berens
Łódź NMP (LD) -- Z 1921, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Niedzbórz (MZ) -- U 1889-90, M 1894-1900, indeksował Jan Wojtkiewicz
Niesułków (LD) -- UMZ 1846, indeksowała Edyta Bednarek
Nowy Dwór Mazowiecki (ewang.) (MZ) -- U 1833, 35-40, 59-91, 98-1931, indeksowała Ewa Sobieraj
Pniewnik (MZ) -- Z 1914-17, indeksowała Barbara Sikorska
Pątnów (LD) -- UMZ 1855-56, indeksowała Grażyna Stasiak
Siemkowice (LD) -- UMZ 1818-20, indeksował Robert1202
Żeleźnica (LD) -- U 1844-60, indeksowała Krystyna Stanisławska


06-02-2019

Bejsce (SK) -- U 1819-23, indeksował wld_lan
Falków (SK) -- UMZ 1881 , indeksowała Joanna Bugajska
Mikołajów nad Dniestrem (UK) -- Z 1870-77 , 1879, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Pińczów (SK) -- M 1868,70-71, indeksowała Olga Rosowiecka
Toki (UK) -- UMZ 1826, 1828, 1832, indeksował Michał D. Wysocki


05-02-2019

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1861-70, indeksował Incognito
Brześć Kujawski (KP) -- U 1820-21,24-26,30-32,34-39, indeksowali Grazyna Przybysz, Beata Michalska, Michał Golubiński, Katarzyna Siemiankowska
Czernikowo (KP) -- UMZ 1820-23, indeksowała Hanna Uszyńska
Książ Mały (MP) -- UMZ 1899-1904, indeksowała Renata Majewska
Książ Wielki (MP) -- UMZ 1790 , indeksowała Renata Majewska
Kłomnice (SL) -- U 1890 , indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1903, indeksował Janusz Kucharczyk
Marzenin (LD) -- Z 1917, indeksowała Elżbieta Nejman
Monastyryszcze (UK) -- UMZ 1829-30, indeksował Łukasz A. Rynkowski
Monkowo (KP) -- M 1753-56,58-1807, indeksował Piotr_Romanowski
Niedzbórz (MZ) -- UZ 1857-61, M 1857-70, indeksował Jan Wojtkiewicz
Niesułków (LD) -- UMZ 1845, indeksowała Edyta Bednarek
Plecka Dąbrowa (LD) -- U 1868-1912, M 1871-95,1901-04,06-12, Z 1871-85,1901-12, indeksowali janinka27, bezet, OlaH
Rudy-Groß Rauden (SL) -- U 1812-23,28, indeksowała Barbara Wiechuła
Rypin (KP) -- UMZ 1825, indeksowała Katarzyna Rogalewicz
Siennica (MZ) -- U 1886-91, indeksowała Marta Walczak
Żarnów (LD) -- Z 1936-40, indeksowała Krystyna Stanisławska


04-02-2019

Bądkowo (KP) -- M 1869-70, indeksował alwierzba
Czeszewo (WP) -- Z 1827-79, 1911-38, indeksowała Danuta Danecka
Dąbrowa Górnicza MB Anielskiej (SL) -- UMZ 1895-97, indeksowała Ela Ginalska
Frombork (WM) -- U 1744-79, indeksował Rafał Albiński
Koneck (KP) -- M 1850-57, indeksował alwierzba
Koneck (KP) -- M 1902-04,06-17, indeksował Jan Berens
Korzec (UK) -- M 1845-47, indeksowali Piotr Wojciechowski & Danuta Wojtowicz
Kłobuck (SL) -- M 1818-27, indeksowała bisiza
Laszki Gościńcowe (gr-kat) (UK) -- U 1865-66, indeksował Marcin Luziński
Łowiczek (KP) -- M 1868,71-73,88,96, indeksował alwierzba
Siniarzewo (KP) -- M 1849,55,57, indeksował alwierzba
Staszów (SK) -- UMZ 1850-55, indeksował Jerzy Koprowski
Strzepcz USC (PO) -- M 1915-20, indeksował Waldemar Chorążewicz
Zakrzewo (KP) -- M 1826-37, indeksował alwierzba


03-02-2019

Brzeziny (LD) -- U 1806-08, indeksował Henryk Koluszkowski
Bytoń (KP) -- M 1828,32-33,39-40, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czarna Sędziszowska (m. Cierpisz) (PK) -- Z 1819-60, 1862-1909, indeksował sharacz
Czyżew (PL) -- U 1832-40, Z 1831-40, indeksował Michał Cymbalak
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- U 1895, indeksował Stanisław Jegier
Fałków (SK) -- UMZ 1880, indeksowała Joanna Bugajska
Filpów (PL) -- UMZ 1816, 1909, indeksowała Helena Grochowska
Kołacinek (LD) -- UMZ 1881-87, indeksował Wojciech Borkowski
Marzenin (LD) -- UZ 1866-70 (rozsz.), indeksowała Elżbieta Nejman
Niegowa (SL) -- U 1705-47, indeksował Bartłomiej Zieliński
Niesułków (LD) -- UMZ 1844, indeksowała Edyta Bednarek
Pątnów (LD) -- UMZ 1852-54, indeksowała Grażyna Stasiak
Racławice (MP) -- UMZ 1823-31, indeksowała Barbara Piaskowska
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- M 1880,82-83, indeksowali Projekt_OPI
Stare Troki (LT) -- M 1859-1873 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Tylingo
Sławno (LD) -- U 1812, indeksował Marcin Dobrzyński
Zaduszniki (KP) -- Z 1816-20, indeksował Witold Gryczewski


02-02-2019

Chorzele (MZ) -- UMZ 1914-15 (rozszerzenie), indeksował Robert Pawłowski
Dobre (MZ) -- U 1901, indeksował Artur Lewandowski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- Z 1797-1802, indeksował Tomasz Frynia
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1841, indeksował Walenty Adamiec
Łomna (MZ) -- UMZ 1917, indeksował Incognito
Miastkowo (PL) -- U 1778, indeksowała Livia Ditto
Mordy (MZ) -- U 1852-55, 59-61, 86-95, MZ 1886-95, indeksowała Magda Tarkowska
Szczepankowo (PL) -- U 1803-10, indeksowała Bożena Śmigulska
Trębki (MZ) -- Z 1886-88, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1901 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1894, indeksował Adam Rozenau


01-02-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1873, indeksowała Danuta Mieżyńska
Biała pow. wieluński (LD) -- U 1799-1800,1862, indeksował Tomasz Skolimowski
Bukówno (MZ) -- M 1914-36, indeksował Krzysztof Jach
Byczyna (KP) -- M 1841,43-52, indeksował alwierzba
Chojnata (LD) -- M 1854, indeksował Tomasz Przygodziński
Goryń (MZ) -- UMZ 1820-23, indeksował Mirosław Orzechowski
Łowicz św. Duch (LD) -- UMZ 1893-97, indeksował Dariusz Śludkowski
Pątnów (LD) -- UMZ 1851, indeksowała Grażyna Stasiak
Radomin (KP) -- U 1912, M 1875-76,84-90,93-1903,11-12, indeksował Jarosław Czarkowski
Sokolina (SK) -- Z 1924-27, indeksował Henryk Adamczyk
Stara Rawa (LD) -- M 1865-76,78-85,94, indeksował Tomasz Przygodziński
Warszawa św. Barbara (WA) -- M 1885 (rozszerzenie), Z 1891, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wilno św. Jana (LT) -- M 1877-1907, indeksowała Alicja Rybałko
Żuprany (BR) -- U 1815-1840, indeksował Artur Wilkicki


31-01-2019

Bejsce (SK) -- U 1810-18 (rozszerzenie ), indeksował wld_lan
Dziektarzewo (MZ) -- UZ 1881-84, 86-90, M 1881-84, 87-90, indeksowała Krystyna Malik
Gąbin (MZ) -- M 1882-84, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Jadów (MZ) -- U 1919-47, M 1939-45, indeksował Rafał Krasieńko
Łowiczek (KP) -- M 1881-87,89-95,97-1910, indeksował alwierzba
Piekary Śląskie -Kamień (SL) -- U 1883-84, indeksował Leszek Chrobok
Policzna (MZ) -- U 1867-75, MZ 1866-75, indeksował Bartłomiej Zieliński
Pułtusk (MZ) -- U 1810-11, indeksował Rafał Albiński
Sułów Miasto - Sulau Stadt USC (DS) -- U 1874-88, indeksował Michael Schätzlein
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- M 1877, 1879, indeksował Jan Wojtkiewicz


30-01-2019

Brodnica (KP) -- M 1791-96, indeksował Waldemar Chorążewicz
Koneck (KP) -- M 1895-1901, indeksował Jan Berens
Minoga (MP) -- M 1881,90-94, indeksował Grzegorz Madej


29-01-2019

Borszewice (LD) -- UMZ 1863, indeksował Felberg_sławomir
Chotel Czerwony (SK) -- Z 1720-1845, indeksował Edward Jabłoński
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1929-39, indeksowała agnieszka5995
Dobrzejewice (KP) -- U 1720-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Gniewkowo (KP) -- U 1871-78, indeksował Adrian Kaszubski
Kraków św.Szczepana (MP) -- U 1880-89, indeksował Artur Michniewski
Łask (LD) -- UMZ 1858, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Łowiczek (KP) -- M 1840-67,69-70,74-80, indeksował alwierzba
Łódź św. Krzyż (LD) -- UZ 1907, indeksował Jacek Kundzik
Mokrsko (LD) -- M 1809-18, indeksował Łukasz Fajfrowski
Rudy-Groß Rauden (SL) -- U 1839-62, indeksowała Barbara Wiechuła
Straszewo (KP) -- U 1880-89 M 1880-89(rozszerzenie ), indeksowała Maria Korbowska
Suchedniów (SK) -- MZ 1922-25, indeksowała Halina Kroner
Tur (LD) -- UMZ 1916, indeksował Michał Stasiak
Wojciechów (LB) -- Z 1939-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


28-01-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- U 1811-14,61, M 1861-62,64, Z 1811-12,61-62,64, indeksował Tomasz Skolimowski
Brzeziny (LD) -- U 1803-05, indeksował Henryk Koluszkowski
Bądkowo (KP) -- M 1840-58, indeksował alwierzba
Chruślin (LD) -- M 1700-41 (lata skrajne), indeksował Antoni Burzyński
Dobrzyń n/Wisłą (KP) -- UMZ 1885, indeksował Jan Berens
Goryń (MZ) -- UMZ 1819, indeksował Mirosław Orzechowski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- Z 1794-96, indeksował Tomasz Frynia
Hadynów (MZ) -- U 1817-20, indeksował Tomasz Skolimowski
Kałów (LD) -- UMZ 1888-1916, indeksował Michał Stasiak
Łódź NMP (LD) -- M 1921, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Marzenin (LD) -- UMZ 1871-73, indeksowała Elżbieta Nejman
Mikołajewice (LD) -- UZ 1873, M 1829-30, indeksował Grzegorz Żychowski
Naramice (LD) -- U 1871-76, indeksował Tomasz Skolimowski
Pątnów (LD) -- UMZ 1849-50, indeksowała Grażyna Stasiak
Rumian (WM) -- M 1686-1800, indeksowali Valerie Baginski & Waldemar Chorążewicz , weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Warszawa-Jazdów (WA) -- UMZ 1817, indeksował Artur Godlewski
Wodynie (MZ) -- UZ 1866-70, indeksowała Hanna Kołodziejska
Żeleźnica (LD) -- UMZ 1833-43, indeksowała Krystyna Stanisławska


27-01-2019

Brodnica (KP) -- M 1775-90, indeksował Waldemar Chorążewicz
Chłopice (m. Chłopice, Morawsko, Jankowice) (PK) -- Z 1890-1900, indeksował Krzysztof Gruszka
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1791-99, 1806-08, 1925-28, indeksowała agnieszka5995
Dobrzejewice (KP) -- M 1720-1818, Z 1737-1818, indeksował Krzysztof Kośnik
Fałków (SK) -- UMZ 1879, indeksowała Joanna Bugajska
Futoma (m. Piątkowa) (PK) -- U 1866-93, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Kolno (PL) -- U 1861b-62, Z 1902-04, indeksowali Waldemar Chorążewicz i Sylwia Szczęsna
Mały Płock (PL) -- Z 1810b-11a, indeksował Waldemar Chorążewicz
Mały Płock (PL) -- U 1858-62, indeksowała alahal, weryf. Waldemar Chorążewicz
Poryte (PL) -- U 1801, indeksował Tomasz Bermont, weryf. Waldemar Chorążewicz
Radoszyce (SK) -- UMZ 1836-38, indeksował Jan Krzak
Sokolina (SK) -- Z 1919-23, indeksował Henryk Adamczyk
Strzegowo (MZ) -- M 1864, indeksował Jan Wojtkiewicz
Tczów (MZ) -- M 1921, 30-36, indeksował Marcin Różycki


26-01-2019

Bielsk Podlaski (PL) -- U 1890-99, indeksował Marek Kondrat
Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1813b-1814a, indeksowała Ewa Prejs
Mniszew (MZ) -- U 1826-28, 83-85, 1910, M 1796-1809, 22-25, 34, 83-85, indeksowała Beata Krupa
Prostyń (MZ) -- UM 1810-25, Z 1812-25, indeksował Jarosław Basaj
Puchały (PL) -- UMZ 1836, indeksował Witold Trzeciak
Sadłowo (KP) -- M 1876-81, indeksował Waldemar Chorążewicz
Szczepankowo (PL) -- M 1887, 1917-21, indeksowała Bożena Śmigulska
Sędzin (KP) -- U 1839-43, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Wielgie (KP) -- UMZ 1878, indeksował Jan Berens
Żytomierz Katedra św.Zofii (UK) -- Z (łac.) 1828, indeksował Małgorzata2005 , weryfikacja Danuta Danecka


25-01-2019

Grajewo (PL) -- Z 1912-14, indeksowała Magdalena Wróbel
Kobryń (BR) -- M 1837, 1854-1856, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Królewiec (PO) -- U 1765-70, indeksował Rafał Albiński
Mikołajów nad Dniestrem (gk) (UK) -- U 1855-56, 1858-65, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołów św. Jana (ewang.) (SL) -- U 1864-65, indeksowała Barbara Sznober
Połajewo (KP) -- M 1896-1915, indeksował Jan Berens
Prażmów (MZ) -- UMZ 1873, indeksowała Katarzyna Urbańska
Pątnów (LD) -- UMZ 1848, indeksowała Grażyna Stasiak
Płonne (KP) -- U 1900-02,04-05,07-08,10,12 M 1854-78,80-1902,04-05,07-08,10,12, indeksował Jarosław Czarkowski
Sadłowo (KP) -- M 1882-89, indeksował Waldemar Chorążewicz
Suchożebry (MZ) -- U 1910-16, indeksowała Anna Poprawa
Sędzin (KP) -- U 1825,33-36, M1825 , 81-1910 , Z 1825, indeksowali Krystyna Domańska-Bzdak , Alwierzba
Żarnów (LD) -- Z 1932-35, indeksowała Krystyna Stanisławska


24-01-2019

Borzykowa (LD) -- U 1873, indeksowała Jolanta Janowiec
Chruślin (LD) -- Z 1700-43 (lata skrajne), indeksował Antoni Burzyński
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1808-13, 1922-24, indeksowała agnieszka5995
Goryń (MZ) -- UMZ 1818, indeksował Mirosław Orzechowski
Niedzbórz (MZ) -- U 1886-88, M 1885-90, indeksował Jan Wojtkiewicz
Niwiska-Niebusch (ewang.) (LB) -- M 1843-50, indeksował Michael Schätzlein
Rumian (WM) -- U 1790-1800, indeksował Waldemar Chorążewicz
Sadłowo (KP) -- M 1890-99, indeksował Waldemar Chorążewicz
Starokrzepice (SL) -- Z 1782-1804, indeksowała Hanna _Stochniałek
Suserz (MZ) -- UMZ 1898, indeksowała Barbara Raniewicz
Sędzin (KP) -- M 1856-80, indeksował alwierzba
Topolno (KP) -- U 1695-1700, 10-11, indeksował Michał Zieliński
Unierzyż (MZ) -- UMZ 1829, indeksował Jan Wojtkiewicz
Warszawa św. Aleksander (WA) -- U 1865, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1893, indeksował Adam Rozenau
Zaduszniki (KP) -- UM 1816-20, indeksował Witold Gryczewski
Złaków Kościelny (LD) -- U 1883-98, indeksowała Urszula Świerczyńska


23-01-2019

Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1814-26, 1921, indeksowała agnieszka5995
Czermin (m. Breń Osuchowski) (PK) -- 1787-97, 1799, 1816, 1824-26, 1830, 1833-72, 1878-79, 1883-85, 1896-1914, 1916-1939, indeksował Krzysztof Naróg
Kłomnice (SL) -- U 1889, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Piotrkowice gm.Wodzisław (SK) -- UMZ 1887-92, indeksowała Renata Majewska
Siniarzewo (KP) -- M 1880-1910, indeksował alwierzba
Stany (PK) -- Z 1890-94, indeksował Jarosław Rendzio
Żytomierz Katedra św. Zofii (UK) -- Z 1827-33, indeksowała Małgorzata2005


22-01-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1871-72, indeksowała Danuta Mieżyńska
Borszewice (LD) -- UMZ 1864, indeksował Felberg_sławomir
Błażowa (m. Lecka) (PK) -- U 1826-37, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Dobre (MZ) -- U 1899-1900, indeksował Artur Lewandowski
Gąbin (MZ) -- U 1882-84, indeksowała Elżbieta Dąbrowska
Kazimierza Mała (MP) -- U 1780- 82, indeksował wld_lan
Kodrąb (LD) -- U 1874-75, M 1770-1811,74-75, indeksowała A.Ch.
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- UMZ 1856-60 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Turek
Nowe Brzesko (MP) -- U 1636-1783, indeksował artekm
Pątnów (LD) -- UMZ 1847, indeksowała Grażyna Stasiak
Trębki (MZ) -- Z 1884-85, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska


21-01-2019

Mogielnica (MZ) -- U 1884-90, indeksował Krzysztof Jach
Nur (MZ) -- U 1851, indeksowała Beth Whitson, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Pisz (ewang.) (WM) -- Z 1742-54, indeksował Rafał Albiński
Siniarzewo (KP) -- M 1863-65,71-73,75-79, indeksował alwierzba
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1911, indeksował Janusz Kamiński
Żukowo (PM) -- U 1608-55, indeksował Michał Zieliński
Żytomierz Katedra św. Zofii (UK) -- U 1827, indeksowała Dorota Maria Górecka


20-01-2019

Brynek- Boruszowice (SL) -- M 1874-1909, indeksowali GTG_Sillius_Radicum
Gudogaj (BR) -- U1803-1808, 1815-1827, indeksował Artur Wilkicki
Miechów (MP) -- M 1871-74, indeksowała Urszula Pogoń
Nasiechowice (MP) -- UMZ 1913-18, indeksował Jakubas_Eugeniusz
Siniarzewo (KP) -- M 1840-1848, 1850-1854, 1856, 1859, 1861-1862, 1868, indeksował alwierzba
Straszewo (KP) -- M 1826, 1828-1829, 1836, 1864-1866, indeksował alwierzba
Sędziejowice (SK) -- U 1839-51, indeksował Artur Koźmiński
Żuprany (BR) -- Z 1836-1840, indeksował Artur Wilkicki


19-01-2019

Bełchów (LD) -- Z 1824-40, indeksowała Małgorzata Berendzik
Bogurzyn (MZ) -- Z 1782-1813, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Brzeziny (LD) -- U 1800-02, indeksował Henryk Koluszkowski
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1827-33, 1912-20, indeksowała agnieszka5995
Hadynów (MZ) -- U 1812-16, indeksował Tomasz Skolimowski
Klembów (MZ) -- Z 1916-36, indeksował Kamil Bednarczyk
Komorniki (LD) -- U 1882-89, Z 1916-17, indeksował Tomasz Skolimowski
Konopnica (LD) -- Z 1914-15, indeksował Tomasz Skolimowski
Krosno (PK) -- UMZ 1891-93, indeksował Grzegorz Zuzak
Kutno (LD) -- UMZ 1916-17, indeksował Józef Dębowski
Łódź św. Wojciech (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Miłonice (LD) -- UMZ 1918, indeksował Józef Dębowski
Miłosław (WP) -- M 1794-99, indeksowała Danuta Danecka
Mława (mojżeszowe) (MZ) -- UMZ 1838-40, 42-43, indeksował Marcin Guzek
Naramice (LD) -- M 1871-77, Z 1871-72, indeksował Tomasz Skolimowski
Nowe Miasto n/Wartą (WP) -- M 1850-76, indeksowała Danuta Danecka
Osjaków (LD) -- M 1857-60, Z 1919, indeksował Tomasz Skolimowski
Pińczów (SK) -- Z 1767-77, indeksowała Grażyna Radzik
Policzna (MZ) -- U 1857-65, MZ 1856-65, indeksował Bartłomiej Zieliński
Pszczonów (LD) -- M 1884-1938, indeksowała Eliza Parcheniak
Rudy-Groß Rauden (SL) -- U 1863-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Straszewo (KP) -- M 1857,59-62,81-89, indeksował alwierzba
Trębki (MZ) -- Z 1880-83, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Unierzyż (MZ) -- U 1670-1749, 84-1808, Z 1787-1808, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- M 1840-56 (rozszerzenie), indeksował kulig32
Wędziagoła (LT) -- U 1721-1730, indeksował Jacek Perkowski
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- U 1881-83, M 1886, Z 1881-86, indeksował Jan Wojtkiewicz


18-01-2019

Bejsce (SK) -- U 1785 , indeksował Wld_lan
Bodzentyn (SK) -- M 1738-58, indeksował Piotr Opaliński
Futoma (m. Piątkowa) (PK) -- U 1830-66, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Mejszagoła (LT) -- UMZ 1835-1836, indeksował mejpien
Straszewo (KP) -- M 1850, 1854-1856. 1868-1871 ,1874-1880, indeksował alwierzba
Żytomierz Katedra św. Zofii (UK) -- U 1828, indeksowała Dorota Maria Górecka


17-01-2019

Bałtów (SK) -- UMZ 1886-90, indeksował Roman Burczyk
Bełchów (LD) -- Z 1808-11,13-23, indeksowała Małgorzata Brendzik
Dziektarzewo (MZ) -- Z 1836, UMZ 1869-80, indeksowała Krystyna Malik
Marzenin (LD) -- U 1890-1916, MZ 1891-1916, indeksowała Elżbieta Nejman
Mikołów św. Jana (ewang.) (SL) -- U 1862-63 , indeksowała Barbara Sznober
Mokowo (KP) -- U 1752-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Ostrołęka (pow. grójecki) (MZ) -- UMZ 1808-30, indeksowała Teresa Mikołajewska
Pabianice (ewang.) (LD) -- M 1861-65, indeksowała karolinaw
Prusy (UK) -- UZ 1847-1900 ; M 1866-1932, indeksował Radosław Karabowicz
Pątnów (LD) -- UMZ 1846, indeksowała Grażyna Stasiak
Płońsk (MZ) -- U 1885-86, indeksował Karol Szulc
Straszewo (KP) -- M 1827,33-35,37-46, indeksował alwierzba
Unierzyż (MZ) -- U 1748-83, indeksował Jan Wojtkiewicz
Wierzbówiec (MZ) -- UM 1758-1808, Z 1751-1808, indeksował Karol Szulc
Wilno św. Jana (LT) -- Z 1899-1907, indeksowała Alicja Rybałko


16-01-2019

Bejsce (SK) -- M 1797-1809, indeksował Wld_lan
Chruślin (LD) -- U 1790-1808, indeksował Antoni Burzyński
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1834-36, 1912-13, indeksowała agnieszka5995
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1831-40, indeksował Tomasz Chamerski
Kłóbka (KP) -- M 1902-14, indeksował Jan Berens
Łódź św. Anna (LD) -- U 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mikołajów nad Dniestrem (UK) -- U 1855-63 , 1865-69, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Płoniawy (MZ) -- M 1879-84, indeksował Robert Pawłowski
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1879, indeksowała Urszula Drabińska
Warszawa-Leszno (WA) -- U 1902, indeksował Marek Kamiński
Winnica (UK) -- U 1905-08, indeksowała Joanna Maślanek
Żeleźnica (LD) -- UMZ 1811-32, indeksowała Krystyna Stanisławska


15-01-2019

Bodzanów (MZ) -- M 1897-1900, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Borek Stary (m. Borek Nowy) (PK) -- Z 1786-1901, indeksował Paweł Turek
Chojnata (LD) -- UMZ 1871, indeksował Krzysztof Szczepański
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1837-38, indeksowała agnieszka5995
Dmosin (LD) -- UMZ 1855-59, indeksował Wojciech Borkowski
Dobroń (LD) -- UMZ 1834, indeksował Grzegorz Żychowski
Miechów (MP) -- M 1857-61,68-70, indeksowała Urszula Pogoń
Nowa Brzeźnica (LD) -- M 1797-1808, indeksowała Iwona Tomaszewska
Płock (MZ) -- UMZ 1856-65 (indeksacja i rozszerzenie), indeksował PabianAus
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1910, indeksował Janusz Kamiński
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- Z 1886, indeksowała Katarzyna Pasik
Żdżanne (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


14-01-2019

Astrachań (rz-kat) (PO) -- U 1874-99, indeksował Rafał Albiński
Bełchów (LD) -- U 1808-65, indeksowała Małgorzata Berendzik
Bełchów (LD) -- UMZ 1866-67, indeksowała Urszula Świerczyńska
Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1869-70, indeksowała Danuta Mieżyńska
Będków (LD) -- U 1831-35, indeksował Jacek Kłosiński
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1906-11, indeksowała agnieszka5995
Dłutów (LD) -- U 1914-17, Z 1914-15, indeksowała Ilona Gieras
Gliwice Wszystkich Świętych (SL) -- U 1868, indeksował Jertom
Karnkowo (KP) -- M 1911-16, indeksował Jan Berens
Komorniki (LD) -- U 1871-81, indeksował Tomasz Skolimowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1902, indeksował Janusz Kucharczyk
Łódź św. Wojciech (LD) -- UZ 1897, indeksowała Ilona Gieras
Naramice (LD) -- UMZ 1830,66-70, indeksował Tomasz Skolimowski
Naramice (bapt.) (LD) -- U 1889, indeksował Tomasz Skolimowski
Osjaków (LD) -- Z 1920, indeksował Tomasz Skolimowski
Pątnów (LD) -- UMZ 1845, indeksowała Grażyna Stasiak
Straszewo (KP) -- UMZ 1890,1903-10, indeksowała Maria Karbowska
Szadek (LD) -- Z 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Żarnów (LD) -- Z 1928-31, indeksowała Krystyna Stanisławska


13-01-2019

Białaszewo (PL) -- Z 1826-30, indeksowała Magdalena Wróbel
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1839-40, 1889-90 (aktualizacja), indeksowała agnieszka5995
Gudogaj (BR) -- U 1828-1832, indeksował Artur Wilkicki
Kowal (KP) -- U 1866-67, Z 1847-48,67, indeksowali Michał Golubiński, Grażyna Przybysz, Katarzyna Siemiankowska, Katarzyna Wiśniewska
Lubień Kujawski (KP) -- U 1862-63 (rozszerzenie) UMZ 1873-74, indeksowali Elżbieta Piwińska, Mariola Griesa
Płazów (PK) -- U 1785-1850, indeksował Grzegorz Żychowski
Rudy-Groß Rauden (SL) -- U 1875-85, indeksowała Barbara Wiechuła
Sokolina (SK) -- Z 1907-13, indeksował Henryk Adamczyk
Słobódka (BR) -- Z 1836-1838, 1840, indeksował Artur Wilkicki
Wilno św. Jana (LT) -- U 1877-1906, indeksowała Alicja Rybałko


12-01-2019

Białaszewo (PL) -- Z 1798-99, indeksowała Magdalena Wróbel
Chełmica (KP) -- U 1826, indeksował Witold Gryczewski
Chodecz (KP) -- UMZ 1884-90, indeksowała Anna Frąckowiak
Fałków (SK) -- UMZ 1878, indeksowała Joanna Bugajska
Janówka (PL) -- U 1810-1914 M 1811-96 Z 1811-1906 (z lukami), indeksował JZI, weryfikował Krzysztof Zięcina
Jedwabne (PL) -- Z 1892, indeksował Grzegorz Nowik
Jerzamowice (MP) -- UZ 1890-1913, indeksował Jerzy Żurada
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1840, 1846-47, indeksował Walenty Adamiec
Krasnopol (PL) -- UZ 1808-25 M 1808-20 (z lukami), indeksował JZI, weryfikował Krzysztof Zięcina
Miastkowo (PL) -- U 1777, indeksowała Livia Ditto
Ostrówki (UK) -- U 1849, Z 1827-65, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz


11-01-2019

Błażowa (m. Białka) (PK) -- M 1784-1820, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Chłopice (m. Chłopice, Morawsko, Jankowice (PK) -- U 1890-1900, indeksował Krzysztof Gruszka
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- 1842-52, 1901-05, indeksowała agnieszka5995
Korzec (UK) -- U 1840, 1846-47, indeksowała Danuta Wojtowicz i Piotr Wojciechowski
Krzywosądz (KP) -- UMZ 1917, indeksował Jan Berens
Kłobuck (SL) -- Z 1780-89, indeksował Stanisław Jegier
Lewiczyn (MZ) -- UZ 1876-1913, indeksowała Teresa Mikołajewska
Trębki (MZ) -- Z 1889-91, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska


10-01-2019

Czernikowo (KP) -- UMZ 1816-19, indeksowała Hanna Uszyńska
Gniewkowo (KP) -- U 1885-86, indeksował Adrian Kaszubski
Kamion (MZ) -- U 1903, indeksował Marcin Socha, weryf. Tomasz Bogiel
Kamion (MZ) -- U 1903-11, indeksował Marcin_P
Kramsk (WP) -- M 1897, indeksował 62_610
Niedzbórz (MZ) -- Z 1880-85, indeksował Jan Wojtkiewicz
Policzna (MZ) -- UMZ 1846-55, indeksował Bartłomiej Zieliński
Rogowo (KP) -- Z 1861-68, indeksowała Mary Ann Graham
Rypin (KP) -- UZ 1824 M 1814-15,24,26,29-32, indeksowała Bożena Wawrzków
Warszawa-Wola (WA) -- UZ 1856-58, indeksowała Ewa Czerkawska
Zielona Ciechanowska (MZ) -- U 1890-99, indeksowała Barbara Staniak


09-01-2019

Bodzanów (MZ) -- Z 1888-89, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Borszewice (LD) -- UMZ 1865, indeksował Felberg_sławomir
Chruślin (LD) -- U 1778-89, indeksował Antoni Burzyński
Czeszewo (WP) -- M 1900-38, indeksowała Danuta Danecka
Czyżewszczyzna-Krupczyce (BR) -- U 1855, M 1853-1861, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Klwów (MZ) -- Z 1938, indeksował Krzysztof Jach
Kłobuck (SL) -- Z 1808-17, indeksowała bisiza
Mogielnica (MZ) -- U 1879-83, indeksował Krzysztof Jach
Szadek (LD) -- UM 1917, indeksował Urszula Gałkiewicz
Trębki (MZ) -- Z 1871-74, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska


08-01-2019

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1851-60, Incognito
Biała pow. wieluński (LD) -- M 1799-1803, indeksował Michał Skrzypecki
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1853-58, indeksowała agnieszka5995
Łuszczów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Nowe Brzesko (MP) -- U 1845-48, indeksował Marcin Dąbek
Staszów (SK) -- UMZ 1845-49, indeksował Jerzy Koprowski
Trębki (MZ) -- U 1889-92, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Żelechlinek (LD) -- SkU 1918, SkMZ 1938, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Żytomierz św. Zofia (UK) -- U 1829, indeksowała Dorota Maria Górecka


07-01-2019

Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1868, indeksowała Danuta Mieżyńska
Białynin (LD) -- UZ 1808-09,12-21,23-30, M 1809,12-21,23-30, indeksował Jarosław_Czarkowski
Chruślin (LD) -- U 1738-77, indeksował Antoni Burzyński
Godzianów (LD) -- U 1688-1713, indeksował zbyszek.p70
Grodno (fara) (BR) -- M 1828-1829, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Gudogaj (BR) -- Z 1803-1808, 1814-1832, indeksował Artur Wilkicki
Komorniki (LD) -- U 1866-70, indeksował Tomasz Skolimowski
Leźnica Wielka (LD) -- U 1793-1801, indeksował Marcin Socha
Lipowiec Kościelny (MZ) -- M 1696-1807, Z 1725-1807, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Miechów (MP) -- M 1851-56.66-67, indeksowała Urszula Pogoń
Nowy Dwór (BR) -- U 1861-1870, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Osjaków (LD) -- M 1866-67, UMZ 1868-70, indeksowała Urszula Świerczyńska
Pabianice (ewang.) (LD) -- M 1933-35, Z 1934, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Pątnów (LD) -- U 1835-39, indeksował Michał Skrzypecki
Ręczno (LD) -- M 1744-89, Z 1769-79,1808, indeksowała A.Ch.
Sieradz (LD) -- UMZ 1915-16, indeksowała magnowa
Stolec (LD) -- U 1810-11, indeksował Krzysztof Kaźmierczak
Szadek (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Świerczyńska
Zalas (MP) -- U 1810-11, indeksowała Janka Fickowska


06-01-2019

Bytoń (KP) -- M 1898-1902 (rozszerzenie), indeksowała Krystyna Domańska - Bzdak
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1859-65, indeksowała agnieszka5995
Gniewkowo (KP) -- U 1887-88, indeksował Adrian Kaszubski
Jadów (MZ) -- U 1918, Z 1900-42, indeksował Rafał Krasieńko
Lisów (MZ) -- M 1916-20, indeksował Marcin Markiewicz
Mikołów św. Jana (ewang.) (SL) -- U 1860-61, indeksowała Barbara Sznober
Nowe Brzesko (MP) -- M 1669-70, 73-1712,23-28,88-1810, indeksował Artekm
Pawłów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1909, indeksował Janusz Kamiński
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1892, indeksował Adam Rozenau
Wodynie (MZ) -- UZ 1861-65, indeksowała Hanna Kołodziejska
Zabrze - Biskupice św. Jana Chrzciciela (SL) -- Z 1880-86 , indeksowała Barbara Wiechuła
Żytomierz św. Zofia (UK) -- U 1830, indeksowała Dorota Maria Górecka


05-01-2019

Bejsce (SK) -- M 1781-96, indeksował Wld_Lan
Buczacz (UK) -- Z 1879, indeksowała Ewa Marciniak
Kruszyn (KP) -- M 1852-63, indeksował Michał Golubiński
Mohylew (BR) -- M 1883-1918, indeksował Rafał Albiński
Stare Troki (LT) -- M 1851-1858 aktualizacja, indeksowała Bożena Tylingo
Tłuchowo (KP) -- U 1868-70, indeksował Jan Berens
Wola Trutowo (KP) -- U 1890-1910, indeksował Jarosław_Czarkowski
Zalas (MP) -- Z 1816-17, indeksowała Janka Fickowska


04-01-2019

Bielsk Podlaski (PL) -- Z 1808b-1811a, indeksował Paweł Hryniewicki
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1866-80, indeksowała agnieszka5995
Deszno (gr-kat) (m. Deszno) (PK) -- U 1790-1844, 1848-1934, indeksował Grzegorz Zuzak
Fałków (SK) -- UMZ 1877, indeksowała Joanna Bugajska
Łomża (PL) -- M 1869, M 1870 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Piaszczyński
Magnuszew (MZ) -- M 1871-77, indeksowała Beata Krupa
Meżyrów (UK) -- UMZ 1815-26, indeksowała Beata Tchorzewska
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- Z 1880-89, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Nastasów (m. Rosochowaciec) (UK) -- UMZ 1827-50, indeksował Marek Niedostojny
Nietrzanowo (WP) -- U 1801-07, indeksowała Danuta Danecka
Rogowo (KP) -- Z 1851-60, indeksowała Mary Ann Graham
Skarzysko Kościelne (SK) -- U 1799-1806, indeksował Krzysztof Maszkowski
Suserz (MZ) -- UMZ 1895, indeksowała Barbara Raniewicz
Winna Poświętna (PL) -- Z 1774-98, indeksowała kasia_wilcz
Wyszyny Kościelne (MZ) -- U 1881-88, MZ 1881-84, indeksowała Izabela Czaplicka
Wąsosz (PL) -- Z 1854, indeksowała Magdalena Wróbel
Zabrze - Biskupice św. Jana Chrzciciela (SL) -- Z 1887-1901, indeksowała Barbara Wiechuła


03-01-2019

Bednary (LD) -- MZ 1938, indeksował Marek Delert
Biała Rawska (LD) -- U 1918, indeksował Marek Delert
Bieżuń (MZ) -- U 1756-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Brzeziny (LD) -- Z 1806-08, indeksował Henryk Koluszkowski
Chojnata (LD) -- SkU 1813-15, U 1827-30, indeksował Tomasz Przygodziński
Chojnata (LD) -- UMZ 1886-88, indeksował Andrzej Kalski
Czernikowo (KP) -- UMZ 13-15, indeksowała Halina Uszyńska
Darewo (gr.-kat.) (BR) -- UMZ 1801-1813, brak 1807, indeksowała Michalina Musiał
Koscielna Wieś (KP) -- M 1739-99, indeksował Jason
Kramsk (WP) -- M 1896, indeksował 62_610
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1918, indeksował Marek Delert
Milejów (LD) -- UMZ 1839, indeksowała Magdalena Cel
Niemojki (MZ) -- Z 1873 (weryfikacja), indeksował Tomasz Skolimowski
Nowa Brzeźnica (LD) -- U 1836-37, Z 1836-40, indeksowała Iwona Tomaszewska
Nowe Brzesko (MP) -- M 1758-1810 , Z 1779-1810, indeksował Artekm
Ostrowite (KP) -- U 1832, Z 1828,32, indeksowała Monika Blumberg
Przeginia (MP) -- M 1914-16, indeksował Karol Szotek
Pszczonów (LD) -- U 1918, indeksował Marek Delert
Stara Rawa (LD) -- U 1893, M 1894-1905, indeksował Tomasz Przygodziński
Stary Waliszew (LD) -- Z 1938, indeksował Marek Delert
Suchożebry (MZ) -- M 1910-16, indeksowała Anna Poprawa
Sławno (LD) -- UZ 1810-11, indeksował Marcin Dobrzyński
Trębki (MZ) -- Z 1857-65, indeksował Tomasz Bogiel
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1900 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Zaduszniki (KP) -- U 1812-15 ,M 1821-25 , indeksowali Jacek Bagiński , Witold Gryczewski
Złaków Kościelny (LD) -- U 1870-83, indeksowała Urszula Świerczyńska
Złaków Kościelny (LD) -- MZ 1938, indeksował Marek Delert


02-01-2019

Borszewice (LD) -- UMZ 1866, indeksował Felberg_sławomir
Borzykowa (LD) -- U 1872, indeksowała Jolanta Janowiec
Ciechanowiec (PL) -- Z 1835b-38a, indeksował Jan Mamaj
Krajkowo (MZ) -- M 1900-13, indeksował Piotr Baciński
Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1812b-13a, indeksowała Ewa Prejs
Kłomnice (SL) -- U 1888, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Łódź św. St. Kostka (LD) -- MZ 1920, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Minoga (MP) -- M 1871-74,76-80, indeksował grzesm
Odechów (MZ) -- M 1894, indeksował Łukasz Bernaciak
Pniewo (MZ) -- U 1770-87, indeksował Jacek Paź
Rydułtowy (SL) -- M 1874-94, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sarbiewo (MZ) -- U 1906-11, MZ 1906, 10-11, indeksowała Krystyna Malik
Stopnica (SK) -- UMZ 1917, indeksował Jakaub Rokita
Suchedniów (SK) -- MZ 1919-21, indeksowała Halina Kroner
Szadek (LD) -- UM 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Trębki (MZ) -- M 1889-92, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska


01-01-2019

Bednary (LD) -- U 1918, indeksował Marek Delert
Chruślin (LD) -- U 1700-37, indeksował Antoni Burzyński
Głowno (LD) -- U 1918, indeksowała Eliza Parcheniak
Kraków- Podgórze św.Józefa (MP) -- MZ 1820-25, indeksowała Dagmara Kulig
Książ Mały (MP) -- UMZ 1893-98, indeksowała Renata Majewska
Mikołów św. Jana (ewang.) (SL) -- SkU 1918, indeksowała Barbara Sznober
Mokrsko (LD) -- U 1809-18, indeksował Łukasz Fajfrowski
Petrykozy (LD) -- SkM 1938, indeksowała Eliza Parcheniak
Petrykozy (LD) -- SkU 1918, indeksowała Gośka
Rogowo (KP) -- M 1808-22,27-36, Z 1808-22,27-31, indeksowała Mary Ann Graham
Sokolina (SK) -- Z 1914-18, indeksował Henryk Adamczyk
Stary Waliszew (LD) -- U 1918, M 1938, indeksował Dariusz Śludkowski
Środa Wielkopolska (WP) -- U 1918, indeksowała Danuta Danecka
Topola Królewska (LD) -- A 1938, indeksowała Danuta Danecka


31-12-2018

Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1881-89, indeksowała agnieszka5995
Godów (SL) -- Z 1874-1899, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Jastrzębie Zdrój USC (SL) -- M 1875-89, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Jastrzębie Zdrój św.Katarzyny (SL) -- M 1842-46, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kornice (SL) -- SkM 1875-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łaziska- Lazisk (SL) -- U 1874-1913, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mikołajów (UK) -- Z 1880-86, 1888-89, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Paruszowiec (SL) -- SkM 1875,77-84,86,88-9497-98,1900-07, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Racibórz- Markowice św.Jadwigi (SL) -- M 1800-12, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rudnik (SL) -- M 1800-29, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rybnik - Gotartowice (SL) -- M 1874-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rybnik - Stodoły (SL) -- M 1899-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rydułtowy-Radoszowy (SL) -- M 1880-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Skarzysko Kościelne (SK) -- U 1799-1801, indeksował Krzysztof Maszkowski
Tworków (SL) -- M 1874- 75,77-82,84-85, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zbrosławice - Broslawitz (SL) -- M 1766-27,30-34, indeksowali GTG_Silius_Radicum


30-12-2018

Białaszewo (PL) -- M 1916-30a, indeksowała Magdalena Wróbel
Bogdanów (LD) -- M 1921-22, indeksował Marcin Dobrzyńśki
Bytoń (KP) -- M 1890-96 (rozszerzenie), indeksowała Krystyna Domańska - Bzdak
Błażowa (m. Błażowa) (PK) -- U 1796-1820, indeksowała Anna Krawiec
Chełmo (LD) -- M 1810-25, indeksował bogdan030
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1890-93, indeksowała agnieszka5995
Fałków (SK) -- UZM1875-76, indeksowała Joanna Bugajska
Kije (SK) -- U1846-50 , Z 1814-15, indeksował Jacek Stradowski
Kolno (PL) -- M 1856-59, 67-70, indeksowała Magdalena Wróbel
Puchały (PL) -- UMZ 1835, indeksował Witold Trzeciak
Ręczno (LD) -- U 1754-70, indeksowała A.Ch.
Stara Rawa (LD) -- M 1883-93,1906-11, indeksował Tomasz Przygodziński
Sulejów (LD) -- U 1863-66, indeksował Kacper Szczepanowski
Szaflary (MP) -- U 1776-81, indeksował Krzysztof Nowak
Szpetal Górny (KP) -- U 1892-95, indeksował Krzysztof Kamiński
Wieluń (LD) -- UMZ 1910, indeksowała Danuta Mieżyńska
Żeleźnica (LD) -- UMZ 1797-1810, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żytomierz (UK) -- U 1831-32, indeksowała Dorota Maria Górecka


29-12-2018

Bejsce (SK) -- M 1774-80, indeksował Wld_Lan
Czarna (pow. dębicki) (PK) -- M 1894-1900, indeksowała agnieszka5995
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1864, indeksował Jan Kyjania
Kraków- Podgórze św.Józefa (MP) -- U 1820-26, indeksowała Dagmara Kulig
Kramsk (WP) -- M 1895, indeksował 62_610
Krzyżanowice (MZ) -- M 1888, indeksowała Wiktoria Pilnik
Mogielnica (MZ) -- U 1874-78, indeksował Krzysztof Jach
Monasterzyska (UK) -- UMZ 1840, indeksowała Urszula Jarek-Mikulska
Obryte (MZ) -- M 1912-14, indeksował Rafał Albiński
Pniewnik (MZ) -- U 1913-16, indeksowała Barbara Sikorska
Policzna (MZ) -- UMZ 1836-43, 45, indeksował Bartłomiej Zieliński
Skarzysko Kościelne (SK) -- U 1797-98, indeksował Krzysztof Maszkowski
Strzegowo (MZ) -- M 1889-90, Z 1886-90, indeksował Jan Wojtkiewicz
Szwelice (MZ) -- U 1729-40, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Wielgie (KP) -- M 1868-77,79-86, indeksował Jan Berens
Zalas (MP) -- Z 1810-12, indeksowała Janka Fickowska


28-12-2018

Bytoń (KP) -- M 1885-89 (rozszerzenie), indeksowała Krystyna Domańska - Bzdak
Dobre (MZ) -- U 1898, indeksował Artur Lewandowski
Jadów (MZ) -- Z 1892-99, indeksował Rafał Krasieńko
Kazanów (MZ) -- Z 1915-22, indeksował Jerzy Borycki
Kikół (KP) -- M 1911-17, indeksował Jan Berens
Niegowa (SL) -- U 1806-18, indeksował Bartłomiej Zieliński
Nietrzanowo (WP) -- Z 1808-47, indeksowała Danuta Danecka
Suchożebry (MZ) -- M 1891-99, indeksowała Anna Poprawa
Tczów (MZ) -- M 1929, indeksował Marcin Różycki
Trębki (MZ) -- Z 1866-70, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Trębki (MZ) -- Z 1875-77, indeksował Krzysztof Frydrysiak, weryf. Tomasz Bogiel
Wodynie (MZ) -- UZ 1856-60, indeksowała Hanna Kołodziejska
Wyszyny Kościelne (MZ) -- UMZ 1861-80, indeksowała Izabela Czaplicka
Zabrze - Biskupice św. Jana Chrzciciela (SL) -- Z 1901-12, indeksowała Barbara Wiechuła


27-12-2018

Bogdanów (LD) -- U 1743-81, indeksował Mateusz Gieras
Borszewice (LD) -- UMZ 1867, indeksował Felberg_sławomir
Chęciny (SK) -- UMZ 1910-17, indeksował Edward Jabłoński
Chłopice (m. Chłopice, Morawsko, Jankowice) (PK) -- M 1890-1900, indeksował Krzysztof Gruszka
Dmosin (LD) -- UMZ 1850-54, indeksował Wojciech Borkowski
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- Z 1898-1905,10-11,13, indeksował Tomasz Przygodziński
Łączki Kucharskie (PK) -- UMZ 1816-1819 (indeksacja i uzupełnienie), indeksował Szymon Król
Mierzyce (LD) -- UMZ 1808-13, indeksował Jacek Sławiński
Niemysłów (LD) -- UMZ 1914, indeksowała Joanna Grzybowska
Stara Rawa (LD) -- M 1878-82, indeksował Tomasz Przygodziński
Witowo (KP) -- U 1821,30,38-46 , M 1821,26-47,90, indeksowała Krystyna Domańska - Bzdak
Wysokienice (LD) -- SkU 1811-24, indeksował Tomasz Przygodziński
Wędziagoła (LT) -- U 1711-20, indeksował Jacek Perkowski
Zabrze - Biskupice św. Jana Chrzciciela (SL) -- Z 1913-33,36-40, indeksowała Barbara Wiechuła
Żarnów (LD) -- Z 1924-27, indeksowała Krystyna Stanisławska


26-12-2018

Giełwany (LT) -- U 1703, indeksował Artur Wilkicki
Korytnica (UK) -- Z 1845, 1848-49, 1854, 1856, 1859, indeksowała Danuta Wojtowicz
Rukojnie (LT) -- Z 1798-1800, 1820, indeksował Artur Wilkicki


25-12-2018

Ciechanów (MZ) -- UMZ 1871, indeksował Cezary Kujawa


24-12-2018

Ciechanów (MZ) -- UMZ 1870, indeksował Cezary Kujawa
Piekary Śląskie - Dąbrówka Wielka (SL) -- M 1913-17, indeksował Leszek Chrobok
Płonka Kościelna (PL) -- U 1873-75, Z 1877, indeksowali Magdalena Kapełuś, Wojciech Stypułkowski


23-12-2018

Bachórz (m. Bachórz, Chodorówka, Laskówka) (PK) -- UMZ 1890-92, 1894-99, indeksował Krzysztof Gruszka
Bogdanów (LD) -- M 1920, indeksował Marcin Dobrzyński
Bogurzyn (MZ) -- M 1782-1805, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Borszewice (LD) -- UMZ 1836, indeksował Felberg_sławomir
Ciechanów (MZ) -- UMZ 1879, indeksował Cezary Kujawa
Dłutów (LD) -- UZ 1906-13, M 1906-16, indeksowała Ilona Gieras
Fałków (SK) -- UMZ 1874, indeksował Joanna Bugajska
Futoma (m. Piątkowa) (PK) -- M 1784-1825, 1827-85, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- M 1820-25, indeksował Tomasz Frynia
Gąsewo (MZ) -- M 1858-67, indeksował Robert Pawłowski
Janowiec (LB) -- M 1936-45, indeksował Bartłomiej Zieliński
Komorniki (LD) -- U 1861-65, Z 1881-89, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraków - Podgórze św.Józefa (MP) -- M 1815-19, indeksowała Dagmara Kulig
Kraszewo (MZ) -- UMZ 1889, indeksował Cezary Kujawa
Książ Mały (MP) -- UMZ 1887-92, indeksowała Renata Majewska
Maluszyn (LD) -- U 1777-1804, indeksował Bartłomiej Zieliński
Obryte (MZ) -- M 1821-25, 41-47, indeksował Rafał Albiński
Odechów (MZ) -- M 1876-77, indeksował Łukasz Bernaciak
Osjaków (LD) -- Z 1918,21, indeksował Tomasz Skolimowski
Sulerzyż (MZ) -- M 1780-1810, indeksował Paweł Smoliński
Tczów (MZ) -- M 1927-28, 37-38, indeksował Marcin Różycki


22-12-2018

Bytoń (KP) -- M 1880-85 (rozszerzenie), indeksowała Krystyna Domańska - Bzdak
Błażowa (m. Lecka) (PK) -- U 1805-26, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Drobin (MZ) -- U 1868, 71-72, indeksował Gilberto Magroski
Gliwice Wszystkich Świętych (SL) -- U 1865-67, indeksował Jertom
Janów (PL) -- UMZ 1849-64, indeksował Radosław Karabowicz
Kramsk (WP) -- M 1894, indeksował 62_610
Kłobuck (SL) -- M 1740-57, indeksował Stanisław Jegier
Łukomie (MZ) -- UZ 1914, indeksował Piotr Baciński, weryf. Piotr Romanowski
Momina (SK) -- U 1898-1902, indeksował Krzysztof Kołwzan
Odechów (MZ) -- M 1881-82, indeksował Łukasz Bernaciak
Pińczów (SK) -- U 1911-14, indeksowała Ola Rosowiecka
Policzna (MZ) -- UMZ 1826-35, indeksował Bartłomiej Zieliński
Przyszowice (SL) -- Z 1800- 53, indeksowała Barbara Wiechuła
Pułtusk (MZ) -- U 1841-42, indeksował Radosław Frączak
Rogotwórsk (MZ) -- M 1915-17, indeksował Piotr Romanowski
Warszawa-Jazdów (WA) -- UMZ 1815-16, indeksował Artur Godlewski
Wawiórka (BR) -- U 1797-1818, M 1819-1820, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wilno, śś. Franciszka i Bernarda (LT) -- Z 1915, indeksowała Bożena Tylingo
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- Z 1885, indeksowała Katarzyna Pasik
Wąsosz (PL) -- M 1920-30, indeksowała Magdalena Wróbel


21-12-2018

Biała Rawska (LD) -- UMZ 1916, MZ 1918-19,21, indeksował Marek Delert
Brześć Kujawski (KP) -- M 1820-29,46-67, indeksował Michał Golubiński
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1839, indeksował Walenty Adamiec
Kłomnice (SL) -- U 1886-87, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Mąkoszyn (WP) -- UZ 1800-1813 M 1800-1814, indeksował Michał Golubiński
Nietrzanowo (WP) -- M 1796-1840, indeksował Danuta Danecka
Obryte (MZ) -- U 1784-94, indeksował Rafał Albiński
Ostrowite (KP) -- UZ 1826-29, M 1826-28, indeksowała Monika Blumberg
Ostrówki (UK) -- U 1827, 1829-49, 1851, 1853-54, 1856-65, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz


20-12-2018

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1808-10, Incognito
Bejsce (SK) -- M 1823, indeksował wld_Jan
Cielądz (LD) -- UMZ 1813, indeksował Bogusław Nagórski
Kutno (ewang.) (LD) -- UMZ 1916-17, indeksował Józef Dębowski
Kutno (prawosł.) (LD) -- UMZ 1888, UM 1908, indeksował Józef Dębowski
Kutno-Łąkoszyn (LD) -- UMZ 1916-17, indeksował Józef Dębowski
Płazów (PK) -- M 1785-1817, 1819-20, 1833-34, 1839, 1841, 1843, 1847-48, 1850; Z 1785-1850, 1857, 1863, 1866-70, 1872-75, indeksował Grzegorz Żychowski
Rosochowaciec (UK) -- U 1816-25; M 1817-19, 1821-23, 1825; Z 1816-17, 1819-25, indeksował Marek Niedostojny
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1902, indeksował Janusz Kamiński
Warta (LD) -- UMZ 1826, indeksowała Martyna Pankiewicz
Wolbórz (LD) -- UM 1872-73, indeksowała Bożena Kaźmierczak


19-12-2018

Bielsk Podlaski (PL) -- Z 1813-14, indeksował Paweł Hryniewicki
Fałków (SK) -- UZM 1872-73, indeksowała Joanna Bugajska
Łączki Kucharskie (PK) -- UMZ 1816, indeksował Szymon Król
Szpetal Górny (KP) -- U 1875-79, indeksował Jan Berens


18-12-2018

Brzeziny (LD) -- Z 1803-05, indeksował Henryk Koluszkowski
Chorostków (UK) -- UMZ 1890-95, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Działyń (KP) -- U 1907-10, indeksował Jarosław Czarkowski
Kikół (KP) -- U 1908-10, indeksował Jarosław Czarkowski
Krynki (SK) -- M 1926-30, indeksował Kamil Stąporek
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- U 1870-79, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Olszowa (WP) -- UMZ 1826-55 (indeksacja i aktualizacja), indeksował Grzegorz Joachimiak
Proszowice (MP) -- U 1917, Z 1937, indeksował Jerzy Koprowski
Staszów (SK) -- UMZ 1840-44, indeksował Jerzy Koprowski
Szyrwinty (LT) -- M 1820-1822, indeksował Artur Wilkicki
Upniki (LT) -- UMZ 1797-1801, M 1820, indeksował Artur Wilkicki
Widzieniszki (LT) -- M 1820-1822, indeksował Artur Wilkicki
Wilno, śś. Franciszka i Bernarda (LT) -- M 1688-1703, indeksował Artur Wilkicki
Winnica (UK) -- UMZ 1902-04, indeksowała Joanna Maślanek
Żuprany (BR) -- M 1797-1847 (indeksacja i aktualizacja), indeksował Łukasz Majtka


17-12-2018

Bogurzyn (MZ) -- Z 1905-12, indeksował Jan Wojtkiewicz
Borszewice (LD) -- UMZ 1856, indeksował Felberg_sławomir
Bytoń (KP) -- M 1827,29-30,33-38,42-50(rozszerzenie), indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Łódź NMP (LD) -- U 1869-71, indeksowała Maryla Wojciechowska
Łódź-Retkinia NSJ (LD) -- MZ 1916, indeksowała Agnieszka Kamieniak
Malużyn (MZ) -- M 1924-36 (uzupełnienie), indeksował Incognito
Meżyrów (UK) -- M 1795-1800, indeksowała Danuta Wojtowicz
Minoga (MP) -- Z 1881,90-94, indeksował Grzesm
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1830, indeksowała Magdalena Witecka
Odechów (MZ) -- M 1875, indeksował Łukasz Bernaciak
Sankt Petersburg św. Katarzyna (PO) -- M 1890, indeksowała Magdalena Wróbel
Suchożebry (MZ) -- M 1881-90, indeksowała Anna Poprawa
Szpetal Górny (KP) -- U 1868-74, indeksował Jan Berens


16-12-2018

Czernikowo (KP) -- UMZ 1830-39, indeksował Michał Chrzanowski
Janowiec (LB) -- U 1913-17, M 1934-37, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kłobuck (SL) -- M 1718-39, indeksował Stanisław Jegier
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U 1858-59, indeksowała Barbara Sznober
Przyszowice (SL) -- Z 1854-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Puchały (PL) -- UMZ 1834, indeksował Witold Trzeciak
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1896-1905, indeksowała Krystyna Malik
Tarnawka (gr-kat) (pow. krośnieński) (PK) -- UMZ 1871-83, indeksował Grzegorz Zuzak
Wiązownica (m. Wiązownica i m. Nielepkowice) (PK) -- U 1890-1904, indeksował Henryk Joniec


15-12-2018

Boleszczyn (WP) -- U 1878, indeksowała Katarzyna Kwos Leska
Chorzele (MZ) -- Z 1838-48, indeksował Wawrzyniec Myśliński weryf. Robert Pawłowski
Dobre (MZ) -- U 1897, indeksował Artur Lewandowski
Łagów (MZ) -- M 1930-49, indeksował Bartłomiej Zieliński
Łączki Kucharskie (PK) -- UMZ 1815, indeksował Szymon Król
Obryte (MZ) -- U 1772-83, indeksował Rafał Albiński
Odechów (MZ) -- M 1873-74, indeksował Łukasz Bernaciak
Pniewnik (MZ) -- U 1910-12, indeksowała Barbara Sikorska
Prażmów (MZ) -- UMZ 1872, indeksowała Katarzyna Urbańska
Proboszczewice (MZ) -- SkU 1639-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Płoniawy (MZ) -- U 1873-74, 86-87, indeksował Robert Pawłowski
Rosochowaciec (UK) -- UMZ 1852-54, indeksował Marek Niedostojny
Trębki (MZ) -- M 1874, indeksował Tomasz Bogiel weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Trębki (MZ) -- M 1875-77, indeksował Krzysztof Frydrysiak weryf. Tomasz Bogiel
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1891, indeksował Adam Rozenau
Wiskitki (MZ) -- Z 1856, indeksował Tomasz Frynia
Zabłoć (BR) -- U 1848-1860, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


14-12-2018

Kije (SK) -- M 1922-28, indeksował Jacek Sławiński
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1901, indeksował Janusz Kucharczyk
Osjaków (LD) -- Z 1776,90-91, indeksował Tomasz Skolimowski
Pawłów (SK) -- Z 1901-14, indeksował Andrzej Gawlik
Żarnów (LD) -- Z 1921-23, indeksowała Krystyna Stanisławska


13-12-2018

Bełdów (LD) -- UZ 1881-92, indeksowała Urszula Świerczyńska
Czułczyce (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Kurzelów (SK) -- UMZ 1881-82, indeksowała Krystyna Stanisławska
Pińczów (SK) -- Z 1757-66, indeksowała Grażyna Radzik
Przyszowice (SL) -- U 1800-21, indeksowała Barbara Wiechuła
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1912-17, indeksował Jacek Obałek


12-12-2018

Dąbie Kujawskie (KP) -- M 1915-17, indeksował Jan Berens
Grochów (LD) -- UM 1916-17, Z 1916, indeksował Tomek Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska
Irządze (SL) -- U 1822-25 , M 1808-25, Z 1821-25, indeksowała Krycha
Jadów (MZ) -- Z 1878-91, indeksował Rafał Krasieńko
Mogielnica (MZ) -- M 1874-90, indeksował Krzysztof Jach
Momina (SK) -- Z 1890-1906, indeksował Krzysztof Kołwzan
Pniewnik (MZ) -- Z 1911-13, indeksowała Barbara Sikorska
Pułtusk (MZ) -- U 1832-36, indeksował Radosław Frączak
Rogowo (KP) -- U 1828,41,52, indeksowała Mary Ann Graham
Ręczno (LD) -- U 1735-53, indeksowała A.Ch.
Środa Wielkopolska (WP) -- Z 1837-48, indeksowała Danuta Danecka
Świerczyn (KP) -- UMZ 1729-1808, indeksował Michał Golubiński
Unierzyż (MZ) -- SkM 1670-1808, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


11-12-2018

Barysz (UK) -- Z 1895, indeksowała Ewa Marciniak
Barysz (UK) -- Z 1815, 1837, 1841, 1872-78, 1880-88, 1900-05, indeksowała Bożena Balawender
Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1841-50, Incognito
Bałtów (SK) -- UMZ 1881-85, indeksował Roman Burczyk
Cielądz (LD) -- UMZ 1812, indeksował Bogusław Nagórski
Futoma (m. Futoma) (PK) -- Z 1852-97, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Hulewicze (UK) -- Z 1828-34, indeksowała Bożena Balawender
Koropiec (UK) -- Z 1737-40, 1749-56, 1859-75, 1827, 1837, 1841, 1873-74, 1911, indeksowała Bożena Balawender
Korościatyn (UK) -- Z 1911, indeksowała Bożena Balawender
Kowalówka (UK) -- Z 1872-78, 1880-92, indeksowała Bożena Balawender
Lewiczyn (MZ) -- UMZ 1808-29, 41-50, UZ 61-75, indeksowała Teresa Mikołajewska
Łódź NMP (LD) -- U 1883, indeksowała magnowa
Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1919, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź-Retkinia NSJ (LD) -- U 1916, indeksowała Agnieszka Kamieniak
Mikołajów (UK) -- U 1870-77, 1879, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Monasterzyska (UK) -- Z 1777-99, 1820, 1827, 1837, 1866, 1872-78, 1880-97, 1899-1901, indeksowała Bożena Balawender
Nowostawce (UK) -- Z 1911, indeksowała Bożena Balawender
Piotrowice (gm. Włodzisław) (SK) -- UMZ 1881-86, indeksowali Bożena Błaut, Renata Majewska
Potok Złoty (UK) -- Z 1874, indeksowała Bożena Balawender
Sorocko (UK) -- Z 1909, indeksowała Bożena Balawender
Szwejków (UK) -- Z 1911, indeksowała Bożena Balawender
Twardogóra-Festenberg (DS) -- M 1900-01, indeksował Michael Schaetzlein
Uście Zielone (UK) -- Z 1872-78, 1880-97, 1899-1903, indeksowała Bożena Balawender


10-12-2018

Bogdanów (LD) -- M 1919, indeksował Marcin Dobrzyński
Borszewice (LD) -- UMZ 1825, indeksował Felberg_sławomir
Brzeziny (LD) -- Z 1800-02, indeksował Henryk Koluszkowski
Dobre (MZ) -- U 1896, indeksował Artur Lewandowski
Dąbie Kujawskie (KP) -- U 1863-70, indeksował Jan Berens
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- M 1810-19, indeksował Tomasz Frynia
Łagów (MZ) -- U 1906-15, indeksował Bartłomiej Zieliński
Mohylew (BR) -- M 1873-1882, indeksował Rafał Albiński
Piekary Śląskie - Dąbrówka Wielka (SL) -- M 1908-12, indeksował Leszek Chrobok
Płońsk (MZ) -- Z 1879-84, indeksował Karol Szulc
Sadłowo (KP) -- U 1730-63 , M 1730,32-41,43-46,48-54 ,Z 1730-54, indeksowała Mary Ann Graham
Trębki (MZ) -- U 1886-88, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Wieluń (LD) -- UMZ 1909, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wodynie (MZ) -- UZ 1851-55, indeksowała Hanna Kołodziejska


09-12-2018

Czernikowo (KP) -- UMZ 1808-12 , indeksowała Hanna Uszyńska
Goszczyn (MZ) -- Z 1916 (rozszerzenie), indeksował Bronisław Popkowicz weryf. Teresa Mikołajewska
Kraków - Podgórze św.Józefa (MP) -- Z 1815-19, indeksowała Dagmara Kulig
Mieronice (SK) -- Z 1777-92, indeksowała Renata Majewska
Piotrków Kujawski (KP) -- M 1826 (rozszerzenie), 27, 38, indeksowała Krystyna Domańska - Bzdak
Racławice (MP) -- UMZ 1819-22, indeksowała Barbara Piaskowska


08-12-2018

Bełk (SL) -- M 1874-1903, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Bulkowo (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Ciechanowiec (PL) -- U 1835-41, indeksował Jan Mamaj
Czernikowo (KP) -- U 1910-11, indeksował Jarosław Czarkowski
Czerwionka Leszczyny- Dębieńsko (SL) -- M 1874-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Dmosin (LD) -- UMZ 1845-49, indeksował Wojciech Borkowski
Gliwice św.Babary (SL) -- M 1835-68, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Goleszyn (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Gorzyce (SL) -- M 1905-14, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Jastrząb (MZ) -- Z 1923-31, indeksował Mikołaj Wilk
Komorniki (LD) -- Z 1861-80, indeksował Tomasz Skolimowski
Korytnica (UK) -- M 1827, 1838, 1857-61, indeksowała Danuta Wojtowicz
Krynki (PL) -- Z 1837-38, indeksował Albin Kożuchowski
Krzcięcice (SK) -- Z 1750-79, indeksowała Renata Majewska
Magnuszew (MZ) -- U 1901-06, M 1901-11, Z 1878-80, 96-1904, indeksowała Beata Krupa
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- M 1784-1809, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Molna (ewang.) (SL) -- M 1767-82, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Niedzbórz (MZ) -- Z 1900-06, indeksował Jan Wojtkiewicz
Osjaków (LD) -- Z 1916-17, indeksował Tomasz Skolimowski
Palowice (SL) -- M 1874-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Piekary Śląskie - Brzeziny (SL) -- M 1898-1902, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Piekary Śląskie -Kamień (SL) -- U 1881-82, indeksował Leszek Chrobok
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- Z 1782-1807, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Radziki Duże (KP) -- U 1911-12, indeksował Jarosław Czarkowski
Romany (PL) -- M 1889, indeksowała Magdalena Wróbel
Rybnik -Stodoły (SL) -- M 1886-98, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rydzewo (PL) -- Z 1901-32, indeksowała Magdalena Wróbel
Stanowice (SL) -- M 1874- 1903, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Suchożebry (MZ) -- M 1871-80, indeksowała Anna Poprawa
Trębki (MZ) -- U 1875-76 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Frydrysiak, weryf. Tomasz Bogiel
Tworków (SL) -- M 1839- 56, 83 , indeksowali GTG_Silius_Radicum
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1907-08 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Zgliczyn Kościelny (MZ) -- U 1700-80, Z 1713-53, 81-86, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Żarnów (LD) -- Z 1919-20, indeksowała Krystyna Stanisławska


07-12-2018

Fałków (SK) -- UMZ 1870-71, indeksowała Joanna Bugajska
Grabkowo (KP) -- M 1914-17, indeksował Jan Berens
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1863, indeksował Jan Kyjania
Książ Mały (MP) -- UMZ 1881-86, indeksowała Renata Majewska
Kurzelów (SK) -- M 1883-1900, indeksowała Krystyna Stanisławska
Kłobuck (SL) -- M 1808-1817, indeksowała Bisiza
Niemonajcie (LT) -- UMZ 1802-1804, indeksowała Ewa Rębosz
Rosochowaciec (UK) -- UMZ 1851, indeksował Marek Niedostojny


06-12-2018

Bądkowo (KP) -- M 1881-95,97-1916, indeksował Jan Berens
Kraków św.Szczepana (MP) -- U 1871-79, indeksował Artur Michniewski
Kruszyn (KP) -- UMZ 1687-1808 (skrajne lata), indeksował Michał Golubiński
Kłobuck (SL) -- Z 1801-07, indeksował Stanisław Jegier
Kłóbka (KP) -- U 1826-34 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Ostrowite (KP) -- UZ 1830-31,33-34, M 1830-34, indeksowała Monika Blumberg
Sarnowo (KP) -- U 1631-59, indeksował Michał Zieliński
Straszewo (KP) -- UMZ 1891-1902, indeksowała Marianna Karbowska
Słupia pod Kępnem (WP) -- M 1737-40, 1742-1882, indeksował Karsowianin
Zaduszniki (KP) -- M 1812-15, indeksował Witold Gryczewski


05-12-2018

Borszewice (LD) -- UMZ 1824, indeksował Felberg_sławomir
Grabno (LD) -- UM 1811 (M weryf.), indeksowała Magdalena Berdzik
Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- UMZ 1808-12,16-18, indeksował Tomasz Skolimowski
Przyszowice (SL) -- U 1822-53, indeksowała Barbara Wiechuła
Złaków Kościelny (LD) -- U 1862-70, indeksowała Urszula Świerczyńska


04-12-2018

Gliwice Wszystkich Świętych (SL) -- U 1864-65, indeksował Jertom
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- M 1810-39, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Osjaków (LD) -- M 1815-16, indeksował Tomasz Skolimowski
Staszów (SK) -- UMZ 1831-39, indeksował Jerzy Koprowski
Sułoszowa (MP) -- UMZ 1856-57 (rozszerzenie ), indeksował Jerzy Żurada
Słaboszów (MP) -- UM 1915, indeksował Marcin Śnioch
Zadroże (MP) -- M 1871- 77,79- 96, indeksował Jerzy Żurada
Zadzim (LD) -- Z 1886-88, indeksowała karolinaw


03-12-2018

Bezdzież (BR) -- M 1825-60 (z lukami), indeksował Jarosław Czarkowski
Białaczów (LD) -- Z 1829-33, indeksował Jarosław Czarkowski
Braszewicze (BR) -- M 1825-60 (z lukami), indeksował Jarosław Czarkowski
Budyłów (UK) -- U 1815-31, indeksował Tyler Versluis
Czarnożyły (LD) -- UMZ 1859, indeksował Tomasz Skolimowski
Dywin (BR) -- M 1827-60 (z lukami), indeksował Jarosław Czarkowski
Giełwany (LT) -- U 1699-1702, 1801-05, indeksował Artur Wilkicki
Horodec (BR) -- M 1825-60 (z lukami), indeksował Jarosław Czarkowski
Janów (BR) -- M 1825-60 (z lukami), indeksował Jarosław Czarkowski
Koźle (LD) -- M 1812-19, indeksował Mariusz Dąbrowski
Kurzelów (SK) -- U 1883-85 (rozszerzenie), indeksowała Krystyna Stanisławska
Łopatyn (UK) -- UMZ 1841-50, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Nowa Brzeźnica (LD) -- U 1826-29, Z 1831-35, indeksowała Iwona Tomaszewska
Osjaków (LD) -- U 1816, indeksował Tomasz Skolimowski
Siemkowice (LD) -- UMZ 1825-29, indeksował Robert1202
Trębki (MZ) -- U 1882-85, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Wilno Wniebowstąpienie Pańskie (LT) -- M 1802-12, 14, 16-18, indeksował Artur Wilkicki
Wilno św. Kazimierz (LT) -- M 1802-1803, indeksował Artur Wilkicki
Zbirogi (BR) -- M 1825-60 (z lukami), indeksował Jarosław Czarkowski
Żarnów (LD) -- Z 1915-18, indeksowała Krystyna Stanisławska


02-12-2018

Bożewo (MZ) -- Z 1826-1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Błażowa (m. Błażowa) (PK) -- U 1784-96; M 1784-1819; Z 1784-1810, indeksowała Anna Krawiec
Gąbin (MZ) -- UZ 1855, indeksował Jerzy Pytlik weryf. Piotr Romanowski
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1838-50, indeksował Walenty Adamiec
Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1811b-1812a, indeksowała Ewa Prejs
Łagów (MZ) -- U 1910-36, indeksował Bartłomiej Zieliński
Ostrówki (UK) -- M 1827-34, 1836, 1838-44, 1846, 1848-65, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Proboszczewice (MZ) -- Z 1754-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Pułtusk (MZ) -- U 1831, indeksował Radosław Frączak
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- U 1708-1807, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1895, indeksował Adam Rozenau
Wiskitki (MZ) -- Z 1855, indeksował Tomasz Frynia
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- Z 1884, indeksowała Katarzyna Pasik
Wyszyny Kościelne (MZ) -- UZ 1901-09, indeksowała Dorota Kuczyńska-Wiśnik
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- Z 1873-80, indeksował Jan Wojtkiewicz


01-12-2018

Bieżuń (MZ) -- M 1775-1807, Z 1765-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Piotrków Kujawski (KP) -- UMZ 1911-15, indeksowała Krystyna Domańska - Bzdak
Radom NSJ (MZ) -- Z 1938-39,41-43 (rozszerzenie), indeksował Mikołaj Wilk
Tczów (MZ) -- M 1938, indeksował Marcin Różycki
Trębki (MZ) -- U 1877, indeksował Krzysztof Frydrysiak, weryf. Tomasz Bogiel
Trębki (MZ) -- U 1868-69, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska


30-11-2018

Błażowa (m. Lecka) (PK) -- Z 1861-1904, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Chojnata (LD) -- UMZ 1882-85, indeksował Andrzej Kalski
Komorniki (LD) -- U 1851-60, Z 1849-60, indeksował Tomasz Skolimowski
Koźle (LD) -- Z 1808-09,11-19, indeksował Mariusz Dąbrowski
Łagów (MZ) -- M 1933-44, indeksował Bartłomiej Zieliński
Nur (MZ) -- U 1849, indeksowała Beth Whitson weryf. Waldemar Chorążewicz
Odechów (MZ) -- M 1868-72, indeksował Łukasz Bernaciak
Policzna (MZ) -- UMZ 1810-25, indeksował Bartłomiej Zieliński
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- U 1906-17, indeksował artekm
Suchożebry (MZ) -- M 1866-70, indeksowała Anna Poprawa
Szamarzewo (WP) -- U 1866-77, indeksowała Danuta Danecka
Uniejów (LD) -- M 1842, indeksował Mariusz Dąbrowski
Zadzim (LD) -- U 1886-88, indeksowała karolinaw
Zwoleń (MZ) -- M 1881, 1916, Z 1916-35, indeksował Bartłomiej Zieliński


29-11-2018

Dobre (MZ) -- U 1895, indeksował Artur Lewandowski
Mikołajów (UK) -- M 1722-53, 1755-83, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Szyszki (MZ) -- U 1698-1725, indeksował Jacek Paź
Trębki (MZ) -- U 1870-71, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Warszawa-Jazdów (WA) -- UMZ 1820-21, indeksował Artur Godlewski


28-11-2018

Bądkowo (KP) -- M 1871-80 , indeksował Jan Berens
Będków (LD) -- U 1826-30, indeksował Jacek Kłosiński
Czarnocin (SK) -- UZ 1915-16, indeksował Henryk Adamczyk
Goszczyn (MZ) -- M 1880-1916 (rozszerzenie), indeksował Bronisław Popkowicz weryf. Teresa Mikołajewska
Goszczyn (MZ) -- M 1875-79 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Jach weryf. Bronisław Popkowicz
Jedlnia (MZ) -- U 1829-42, indeksowała Justyna Sito
Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1919, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Sokołów Podlaski (MZ) -- U 1902-06, indeksował Paweł Kwiatkowski


27-11-2018

Dmosin (LD) -- UMZ 1840-44, indeksował Wojciech Borkowski
Goszczyn (MZ) -- U 1857-58 (aktualizacja), indeksował Bronisław Popkowicz wer. Rafał Traczyk
Goszczyn (MZ) -- U 1916 (rozszerzenie), indeksował Bronisław Popkowicz wer. Teresa Mikołajewska
Grabno (LD) -- UZ 1810, indeksowała Magdalena Berdzik
Kociszew (LD) -- Z 1814-20,25, indeksował Henryk Koluszkowski
Przyszowice (SL) -- U 1854-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Wędziagoła (LT) -- U 1706-08, indeksował Jacek Perkowski


26-11-2018

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1831-40, Incognito
Czarnocin (SK) -- U 1890-96, indeksował Henryk Adamczyk
Jastrząb (MZ) -- Z 1915-22, indeksował Mikołaj Wilk
Korytnica (UK) -- U 1843-45, 1854, 1858 (indeksacja i uzupełnienie), indeksowała Danuta Wojtowicz
Leźnica Wielka (LD) -- Z 1776-94, indeksował Marcin Socha
Meżyrów (UK) -- U 1860-65; MZ 1860-64, indeksowała Beata Tchorzewska
Ostrowite (KP) -- UZM 1835-39, indeksowała Monika Blumberg
Siennica (MZ) -- U 1878-85, indeksowała Marta Walczak
Suchedniów (SK) -- MZ 1918, indeksowała Halina Kroner
Suserz (MZ) -- UMZ 1894, indeksowała Barbara Raniewicz
Świsłocz (BR) -- UMZ 1797-1805, indeksowała Alicja Rybałko
Trębki (MZ) -- U 1872-73, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska


25-11-2018

Bogdanów (LD) -- U 1889-95,1902-04, indeksował Mateusz Gieras
Chełmo (LD) -- M 1874-78, indeksował bogdan030
Deszno - Posada Górna (gr-kat) (PK) -- U 1784-1847, 1849-1900, indeksował Grzegorz Zuzak
Krynki (PL) -- U 1802-18 (aktualizacja), 1819-25, indeksowała Margaret Stasikowski, weryf. Alicja Rybałko
Książ Mały (MP) -- UMZ 1875-80, indeksowała Renata Majewska
Leźnica Wielka (LD) -- M 1896-1908, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Łączki Kucharskie (m. Glinik) (PK) -- M 1890-92, indeksował Szymon Król
Mikołajów (UK) -- M 1784-1818, 1823-27, 1830-32, 1834-39, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Pniewnik (MZ) -- M 1912-17, indeksowała Barbara Sikorska
Puchały (PL) -- Z 1904-05, indeksowała Ewa Marczewska
Puchały (PL) -- UMZ 1833, indeksował Witold Trzeciak
Rajgród (PL) -- M 1813-32a, indeksował Mirosław Bronakowski, weryf. Magdalena Wróbel
Sadłowo (KP) -- U 1832-37, M 1832-48,68, Z 1832-36,43,64, indeksowała Mary Ann Graham
Szudziałowo (PL) -- M 1826, Z 1821-26, indeksował Tomasz Urlich
Warszawa św. Aleksander (WA) -- Z 1929, indeksowała Aleksandra Pawłowska
Żerczyce (par. unicka) (PL) -- U 1815-23, indeksował Michał Wysocki


24-11-2018

Biechowo (WP) -- Z 1817-40, indeksowała Danuta Danecka
Bukówno (MZ) -- Z 1868-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Dobre (MZ) -- U 1894, indeksował Artur Lewandowski
Gorzów Śląski USC (OP) -- M 1874-85, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Trębki (MZ) -- U 1880-81, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Wieluń (LD) -- UMZ 1908, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wodzisław Śląski (ewang) (SL) -- M 1791-1815, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zielona Ciechanowska (MZ) -- U 1879-89, indeksowała Barbara Staniak


23-11-2018

Izbica Kujawska (KP) -- U 1911-14, indeksował Jan Berens
Komorniki (LD) -- U 1843-50,1916-17, M 1879-89,1916, indeksował Tomasz Skolimowski
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- M 1871-80 (rozszerzenie), indeksowała Maryla Celmer
Kruszyn (KP) -- M 1912-14, indeksował Jan Berens
Łopatyn (UK) -- UMZ 1817-20, 1822-26, 1835-40, indeksował Grzegorz Wojciechowski
Łączki Kucharskie (m. Glinik) (PK) -- Z 1881, 1885, 1888, indeksował Szymon Król
Mazowsze (KP) -- U 1906-10, indeksował Jarosław Czarkowski
Mnin (SK) -- SkZ 1938-45, indeksowała Danisha
Nowa Brzeźnica (LD) -- U 1826, indeksowała Iwona Tomaszewska
Nowy Dwór (BR) -- U 1848-60, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Pniewnik (MZ) -- U 1906-09, indeksowała Barbara Sikorska
Potworów (MZ) -- Z 1914-18, indeksował Krzysztof Jach
Rzgów (LD) -- U 1841-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Szpetal Górny (KP) -- UZ 1896-98,1904,M 1904,, indeksował Krzysztof Kamiński
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1849-55, Z 1848-55, indeksowała Ewa Czerkawska
Wieniec (KP) -- U 1757-63, indeksował Janson
Zemborzyn (SK) -- SkZ 1942-44,46, indeksowała Danisha
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- Z 1861-72, indeksował Jan Wojtkiewicz


22-11-2018

Borszewice (LD) -- UMZ 1855, indeksował Felberg_sławomir
Błogie Szlacheckie (LD) -- Z 1919, indeksował Marcin Dobrzyński
Imielno (LD) -- UMZ 1917, indeksował Józef Dębowski
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- Z 1772-75, indeksował Bogusław Nagórski
Kowal (KP) -- U 1847-48 (rozszerzenie) 60,63 Z 1841,54-66 (rozszerzenie), indeksowali Beata Michalska, Grażyna Przybysz, Katarzyna Siemiankowska Katarzyna Wiśniewska, Michał Golubiński
Kołacinek (LD) -- UMZ 1911-12,14-15, indeksował Wojciech Borkowski
Kłomnice (SL) -- U 1877-78, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Minoga (MP) -- Z 1871-74,76-80, indeksował Grzegorz Madej
Piekary Śląskie -Kamień (SL) -- U 1879-80, indeksował Leszek Chrobok
Prażmów (MZ) -- UMZ 1871, indeksowała Katarzyna Urbańska
Przyszowice (SL) -- M 1800-30,32-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Sarnowo (KP) -- U 1662-85, indeksował Michał Zieliński
Wędziagoła (LT) -- U 1699-1703, indeksował Jacek Perkowski
Zadzim (LD) -- M 1886-88, indeksowała karolinaw
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1917-37, indeksował Marek Delert


21-11-2018

Bałtów (SK) -- U 1869,76-80, MZ 1876-80, indeksował Roman Burczyk
Kociszew (LD) -- Z 1790-1809, indeksował Henryk Koluszkowski
Olesno USC (OP) -- M 1896-1908, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ostrowite (KP) -- UMZ 1862-66 (rozszerzenie), indeksowała Monika Blumberg
Pszczyna Wszystkich Świętych (SL) -- U 1838-50, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pułtusk (MZ) -- U 1895 (aktualizacja), indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Święte Miejsce (MZ) -- U 1915-16, indeksowała Anna Sztymelska
Trębki (MZ) -- U 1874, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1890, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Węgra (MZ) -- Z 1840-49, indeksowała Anna Sztymelska
Zadzim (LD) -- Z 1881-85, indeksowała karolinaw


20-11-2018

Cerekiew (MZ) -- Z 1850-55, indeksował Mikołaj Wilk
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- Z 1785-93, indeksował Tomasz Frynia
Jedwabne (PL) -- Z 1891, indeksował Grzegorz Nowik
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1837, indeksował Walenty Adamiec
Kumów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Marzenin (LD) -- UMZ 1874-89, indeksowała Elżbieta Nejman
Nowa Brzeźnica (LD) -- U 1831-35, indeksowała Iwona Tomaszewska
Puchały (PL) -- UMZ 1832, indeksował Witold Trzeciak
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- U 1883-95, Z 1944-55, indeksowali DorotaP. , artekm
Skrwilno (KP) -- U 1808-19, indeksowała Mary Ann Graham
Suchedniów (SK) -- UMZ 1915-17, indeksowała Halina Kroner
Warszawa św. Barbara (WA) -- M 1884 (rozszerzenie), indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Winna Poświętna (PL) -- U 1776-1801, indeksowała kasia_wilcz


19-11-2018

Biała Rawska (LD) -- U 1811-12, indeksowała Ewa Czerkawska
Biechowo (WP) -- Z 1866-79, indeksowała Danuta Danecka
Błogie Szlacheckie (LD) -- Z 1916-18, indeksował Marcin Dobrzyński
Chełmo (LD) -- M 1879-1904, indeksował bogdan030
Czarnocin (SK) -- U 1879-89, indeksował Henryk Adamczyk
Deszno - Wulka (gr-kat) (PK) -- U 1877-1916, indeksował Grzegorz Zuzak
Kociszew (LD) -- U 1816-25, indeksował Henryk Koluszkowski
Komorniki (LD) -- U 1840-42, M 1869-78, indeksował Tomasz Skolimowski
Kozłów (MP) -- Z 1826-94, indeksowali Krystian Krupa wer. Renata Majewska
Kłomnice (SL) -- U 1876, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Leźnica Wielka (LD) -- U 1785-93, indeksował Marcin Socha
Łagiewniki pow. wieluński (LD) -- UMZ 1865-86, indeksowała Urszula Świerczyńska
Łódź św. St. Kostka (LD) -- MZ 1918, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Nur (MZ) -- Z 1850, indeksowała Beth Whitson, wer. Waldemar Chorążewicz
Osjaków (LD) -- Z 1815-16, indeksował Tomasz Skolimowski
Rząśnia (LD) -- U 1808-17, indeksowała Krystyna Stańczyk
Tczów (MZ) -- M 1923-26, indeksował Marcin Różycki
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- Z 1908-12, indeksował Jan Wojtkiewicz


18-11-2018

Jarosław (Szówsko) (PK) -- U 1787-1833, indeksował Piotr Foryś
Książ Mały (MP) -- UMZ 1868-74, indeksowała Renata Majewska
Kłobuck (SL) -- Z 1795-1800, indeksował Stanisław Jegier
Nowy Dwór (BR) -- M 1881-90, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Pilchowice (SL) -- Z 1817-25,28-29,31-48, indeksowała Barbara Wiechuła
Wielki Garc (PM) -- U 1800-26, indeksował Jarosław Czarkowski
Zadroże (MP) -- M 1897-1916, indeksował Łukasz Pezdan


17-11-2018

Czermin - Szafranów (PK) -- M 1787, 1789-92, 1794, 1796-99, 1802-06, 1808-1811, 1813, 1816-22, 1824, 1826-30, 1832, 1836-37, 1839-56, 1861, 1863-71, 1873-87, 1889-98, 1900-04, 1907-08, 1910-11, 1913, 1917-31, 1933-36, indeksował Krzysztof Naróg
Kramarzówka (PK) -- U 1840-91, indeksował Krzysztof Gruszka
Książnice-Wola Mielecka (PK) -- U 1911, 1913, 1916, indeksował Krzysztof Gruszka
Mikołajów (UK) -- M 1840-41, 1843, 1845-46, 1848-49, 1851-63, 1865-69, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- M 1840-69, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U 1856-57, indeksowała Barbara Sznober
Mokobody (MZ) -- Z 1911-16, indeksowała Anna Poprawa
Ostrołęka (MZ) -- U 1754, indeksowała Livia Ditto
Rozogi-Friedrichshof (WM) -- M 1853-55, indeksował Waldemar Chorążewicz
Ryczywół (MZ) -- M 1878-95, 96-1913, indeksował Krzysztof Wyszyński
Wyszyny Kościelne (MZ) -- UMZ 1841-60, indeksowała Izabela Czaplicka


16-11-2018

Barszczowice (UK) -- UMZ 1915-16, indeksował Jerzy Nowosielski
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- Z 1819-30, indeksował Tomasz Chamerski
Grabno (LD) -- UZ 1809, indeksowała Magdalena Berdzik
Jaryczów Nowy (UK) -- U 1916, indeksował Jerzy Nowosielski
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- Z 1906-09,12,14-16, indeksował Tomasz Przygodziński
Kamieńsk (LD) -- Z 1824, indeksował Krzysztof Bartosik
Koniuchy (UK) -- Z 1855, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kołki (UK) -- Z 1827-43, 1854, 1860, indeksował Radosław Skirzewski i Danuta Wojtowicz
Luboml (UK) -- U 1820, 1827, 1829-35; Z 1827, 1829-39, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Lwów parafia szpit. Sióstr Szarytek (UK) -- Z 1936, indeksował Jerzy Nowosielski
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- U 1891-93; Z 1891-1908, indeksował Jerzy Nowosielski
Łask (LD) -- UMZ 1859, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Łódź NMP (LD) -- U 1882, indeksowała magnowa
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1908, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Potworów (MZ) -- M 1914-26, indeksował Krzysztof Jach
Rogóźno (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Rypin (KP) -- M 1850 , indeksował Jan Berens
Suserz (MZ) -- UMZ 1893, indeksowała Barbara Raniewicz
Słaboszów (MP) -- UMZ 1916, indeksował Marcin Śnioch
Sławków (SL) -- M 1790-91, indeksował Marcin Śnioch
Uniejów (LD) -- U 1815-19, indeksował Piotr Szkutnik
Zabłoć (BR) -- M 1881-89, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


15-11-2018

Biała Rawska (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Urszula Świerczyńska
Biechowo (WP) -- Z 1841-66, indeksowała Danuta Danecka
Gierwiaty (BR) -- U 1781-85, indeksował Ryszard Sys
Kamieniec Wrocławski (DS) -- M 1874-75, 1877-80, 1883-84, 1886-88, indeksował Michael Schätzlein
Kamieńsk (LD) -- UM 1851, indeksowała Elwira Andrynowska
Surwiliszki (LT) -- M 1835-48, 1852, 1884-1920, indeksowała Grażyna Wójcik


14-11-2018

Borszewice (LD) -- UMZ 1823, indeksował Felberg_sławomir
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1906-09, M 1894, indeksował Tomasz Przygodziński
Jeżów (LD) -- M 1722-81, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kościelec (MP) -- M 1907,09-10,13-14, Z 13-15, indeksował Atrur Michniewski
Koźle (LD) -- M 1806-11, indeksował Jarosław Czarkowski
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- U 1854-55, indeksowała Barbara Sznober
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- Z 1917-44, indeksowali artekm , A .Ch.
Rypin (KP) -- M 1911-14, indeksował Jan Berens
Warta (LD) -- UMZ 1830, indeksowała Martyna Pankiewicz
Wyszyny Kościelne (MZ) -- M 1885-91, 96-97, 1901-09, indeksowała Dorota Kuczyńska-Wiśnik
Wólka Jeruzalska (mariawici) (LD) -- U 1906-12, MZ 1906-33, indeksował Tomasz Przygodziński
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- MZ 1900-07, indeksował Jan Wojtkiewicz


13-11-2018

Bodzanów (MZ) -- U 1899-1900 (rozszerzenie), indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Dmosin (LD) -- UMZ 1831-34, indeksował Wojciech Borkowski
Gieczno (LD) -- Z 1885-86,89, indeksował Mariusz Dąbrowski
Komorniki (LD) -- U 1831-39, Z 1844-48, indeksował Tomasz Skolimowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1901, indeksował Janusz Kucharczyk
Paprotnia (MZ) -- UZ 1810-18, indeksowała Magda Tarkowska
Praszka (OP) -- UMZ 1834, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Szamarzewo (WP) -- MZ 1866-77, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1815, indeksowała Joanna Marchlińska
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1905-06 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Wieluń (LD) -- UMZ 1907, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wieniec (KP) -- U 1766-71, indeksował Jason
Zadzim (LD) -- U 1881-85, indeksowała karolinaw


12-11-2018

Deszno - Bałucianka (gr-kat) (PK) -- U 1784-1916, indeksował Grzegorz Zuzak
Giełwany (LT) -- U 1789-1800, indeksował Artur Wilkicki
Gudogaj (BR) -- M 1797-1832 (indeksacja i rozszerzenie), indeksował Łukasz Majtka
Kraków -Podgórze św.Józefa (MP) -- U 1815-19, indeksowała Dagmara Kulig
Meżyrów (UK) -- U 1828-30, 1832, 1834-35, 1837; M 1828-33, 1835, 1837; Z 1828-32, 1834-35, indeksowała Beata Tchorzewska
Olkusz (MP) -- UZ 1812-14, indeksowała Barbara Piaskowska
Perlejewo (PL) -- 1901-06,15-23, indeksowała Magdalena Wróbel
Pilichowice (SL) -- M 1817-25,28-29,32-37,42-48,59-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Płazów (PK) -- UMZ 1871, MZ 1928, indeksował Grzegorz Żychowski
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1854, indeksowała Monika Kucal
Tworóg (SL) -- M 1874-1910, indeksował Wojciech Magierowski


11-11-2018

Brańszczyk (MZ) -- Z 1826-74, indeksowała Joanna Maślanek
Ciachcin (MZ) -- M 1779-1807 (uzupełnienie), indeksował Krzysztof Kośnik
Mokobody (MZ) -- U 1911-16, indeksowała Anna Poprawa
Ostrowite (KP) -- UMZ 1856-61(rozszerzenie), indeksowała Monika Blumberg
Ostrołęka (MZ) -- U 1753 (rozszerzenie), indeksowała Livia Ditto
Radziejów (KP) -- U 1831-33, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Rozogi-Friedrichshof (WM) -- M 1850-52, indeksował Waldemar Chorążewicz
Rypin (KP) -- U 1823.39-40 , M 1823,40,52-56,63-67, Z 1823,40 , indeksowali Irena Lasak, Katarzyna Rogalewicz, Kamil Skrzypczyk, Bożena Wawrzków
Strzegowo (MZ) -- U 1880-83, MZ 1880-85, indeksował Jan Wojtkiewicz
Trębki (MZ) -- U 1866-67, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Wodynie (MZ) -- UZ 1846-50, indeksowała Hanna Kołodziejska
Wyszków (pow. wyszkowski) (MZ) -- U 1868-1873, indeksował Jacek Paź


10-11-2018

Czarnocin (SK) -- U 1871-78, indeksował Henryk Adamczyk
Kleszczele (par. unicka) (PL) -- U 1836, indeksował Walenty Adamiec
Koniusza (MP) -- U 1897-1913, indeksowała Renata Majewska
Radziejów (KP) -- U 1834-36, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Wąsosz (PL) -- M 1915-19, indeksowała Magdalena Wróbel


09-11-2018

Dębieńsko - Wielkie (SL) -- U 1847-58, MZ 1847-48, indeksowała Barbara Wiechuła
Piątkowa (PK) -- Z 1784-1882, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Sadłowo (KP) -- UM 1825,27-29, Z 1825, , indeksowała Mary Ann Graham


08-11-2018

Chorzele (MZ) -- M 1864-65, indeksował Wawrzyniec Myśliński weryf. Robert Pawłowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1845, indeksował Daniel Leszczyk
Kamionacz (LD) -- UZ 1868-85, indeksowała Urszula Świerczyńska
Kazanów (MZ) -- M 1920-30, indeksował Jerzy Borycki
Łódź NMP (LD) -- Z 1920, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Oleksin (MZ) -- UMZ 1916-17, indeksował Bogusław Kuć
Siennica (MZ) -- Z 1901-08, indeksował Stanisław Jegier
Sosnowiec św.Tomasza (SL) -- UM 1910-14, indeksował Wojciech Magierowski
Szczebrzusz (SK) -- U 1904-05,09,12,13-16 MZ 1913-16, indeksował Edward Jabłoński


07-11-2018

Czyżew (PL) -- UMZ 1855-59, indeksował Michał Cymbalak
Dobre (MZ) -- U 1893, indeksował Artur Lewandowski
Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1810b-11a, indeksowała Ewa Prejs
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- M 1926-37, Z 1911-16, indeksowali artekm , A .Ch.
Sadłowo (KP) -- UMZ 1808-22, indeksowała Mary Ann Graham
Siniarzewo (KP) -- U 1830,32-34, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1894, indeksował Adam Rozenau


06-11-2018

Błażowa - Kąkolówka (PK) -- Z 1826-78, indeksowała Anna Krawiec
Błogie Szlacheckie (LD) -- Z 1913-15, indeksował Marcin Dobrzyński
Chorzele (MZ) -- M 1852-54,69-76,93,1901-13, indeksował Wawrzyniec Myśliński weryf. Robert Pawłowski
Gierwiaty (BR) -- U 1779-80, M 1795, indeksował Ryszard Sys
Grabno (LD) -- UZ 1808, indeksowała Magdalena Berdzik
Grabno (LD) -- M 1809-11,17-18, indeksował Henryk Koluszkowski
Gąsewo (MZ) -- M 1841-45, 54-57, indeksował Robert Pawłowski
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1903-05,10, M 1893,95, indeksował Tomasz Przygodziński
Koniuchy (UK) -- M 1859, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kołodno (UK) -- Z 1870, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kramsk (WP) -- U 1892, 1894, indeksował 62_610
Pniewnik (MZ) -- Z 1906-10, indeksowała Barbara Sikorska
Płazów (PK) -- UMZ 1879-90, indeksował Grzegorz Żychowski
Wieniec (KP) -- U 1764-65, indeksował Jason
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1826-56, indeksował Marek Delert


05-11-2018

Borszewice (LD) -- UMZ 1854, indeksował Felberg_sławomir
Dmosin (LD) -- UMZ 1826-30, indeksował Wojciech Borkowski
Dzietrzniki (LD) -- Z 1905-15, indeksował Waldemar Strojczyk
Gieczno (LD) -- Z 1874-75, indeksował Mariusz Dąbrowski
Górzno (KP) -- M 1843-47, indeksował Waldemar Chorążewicz
Kociszew (LD) -- U 1814-16, indeksował Henryk Koluszkowski
Komorniki (LD) -- U 1829-30, M 1841-68, Z 1833-43, indeksował Tomasz Skolimowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- UZ 1906, indeksował Jacek Kundzik
Nowa Brzeźnica (LD) -- M 1841-51, indeksowała Iwona Tomaszewska
Sarnowo (KP) -- U 1690-1722, indeksował Michał Zieliński
Szamarzewo (WP) -- UMZ 1855-65, indeksowała Danuta Danecka


04-11-2018

Ciachcin (MZ) -- U 1727-1807, Z 1776-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Dąbie Kujawskie (KP) -- M 1829-60, indeksował Michał Golubiński
Fałków (SK) -- UMZ 1868-69, indeksowała Joanna Bugajska
Gierwiaty (BR) -- U 1769-78, Z 1794, indeksował Ryszard Sys
Jadów (MZ) -- M 1886-1915, 17-38, indeksował Rafał Krasieńko
Kozienice (MZ) -- U 1866, indeksowali Anna Kaniewska, Jan Berens
Kraków NSPJ (MP) -- U 1852-70, indeksowała Dagmara Kulig
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1861-62, indeksował Jan Kyjania
Krzywosądz (KP) -- Z 1862-66, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Mikołajów (UK) -- Z 1890-99, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- Z 1890-1909, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Pokrzydowo (KP) -- U 1826-30, indeksował Waldemar Chorążewicz
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1886-95 (ind.+rozsz.), indeksowała Krystyna Malik
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1853, indeksowała Monika Kucal
Staszów (SK) -- UMZ 1823-30, indeksował Jerzy Koprowski
Świerczyn (KP) -- U 1825-1899, indeksował Michał Golubiński
Świerczyn (KP) -- U 1823, Z 1814-23, indeksował Dariusz Kasiorkiewicz
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1865, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Wieszowa (SL) -- M 1814-22, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wyszyny Kościelne (MZ) -- Z 1885-97, indeksowała Dorota Kuczyńska-Wiśnik
Zabrze -Mikulczyce św,Wawrzyńca (SL) -- M 1800-22, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zaduszniki (KP) -- M 1837-42, indeksował Witold Gryczewski


03-11-2018

Klwów (MZ) -- Z 1931-37, indeksował Krzysztof Jach
Krzywosądz (KP) -- U 1832-40,56,60-61, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Mokobody (MZ) -- M 1911-16, indeksowała Anna Poprawa
Nur (MZ) -- Z 1848, indeksowała Beth Whitson, weryf. Waldemar Chorążewicz
Pokrzydowo (KP) -- U 1821-25, indeksował Waldemar Chorążewicz
Radom NSJ (MZ) -- Z 1934-39, indeksował Mikołaj Wilk
Siennica (MZ) -- Z 1891-1900, indeksował Stanisław Jegier
Stupsk (MZ) -- Sk UMZ 1760-1817, indeksowała Izabela Czaplicka
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1814, indeksowała Joanna Marchlińska
Warszawa Najśw. Zbawiciela (WA) -- Z 1913, indeksowała Aleksandra Pawłowska


02-11-2018

Brodnica (KP) -- U 1895, Z 1876,84, indeksował Krzysztof Kamiński
Bronisław (KP) -- U 1894-99, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ciechocin (KP) -- Z 1730-1808, indeksowała Danisha
Czarnocin (SK) -- UZ 1870, M 1914-32, indeksował Henryk Adamczyk
Kije (SK) -- M 1915-21, indeksował Jacek Sławiński
Ostrowite (KP) -- UMZ 1852-55, indeksowała Monika Blumberg


31-10-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1870-75, indeksował Roman Burczyk
Konieczno (SK) -- U 1914 , indeksował mmama1


30-10-2018

Błogie Szlacheckie (LD) -- Z 1936-38, indeksował Marcin Dobrzyński
Dmosin (LD) -- UMZ 1821-25, indeksował Wojciech Borkowski
Grodziszczko (WP) -- U 1804-17, MZ 1875-90, indeksowała Danuta Danecka
Gębice (KP) -- M 1874-1910, indeksowała Kate103
Karnkowo (KP) -- M 1872-82, indeksował Jan Berens
Łysakowo (MZ) -- U 1825, M 1868, 1871, Z 1868, indeksowała Izabela Czaplicka
Niedzbórz (MZ) -- UM 1891-93, indeksował Jan Wojtkiewicz
Pniewnik (MZ) -- UZ 1903-05, indeksowała Barbara Sikorska
Płoniawy (MZ) -- U 1875-85, indeksował Robert Pawłowski
Rozbity Kamień (MZ) -- M 1906-12, indeksowała Anna Poprawa
Stupsk (MZ) -- UMZ 1891-1906, 1908, indeksowała Izabela Czaplicka
Suserz (MZ) -- UMZ 1891-92, indeksowała Barbara Raniewicz
Wyszyny Kościelne (MZ) -- U 1889-93, indeksowała Dorota Kuczyńska-Wiśnik


29-10-2018

Bogdanów (LD) -- U 1876-88, indeksował Mateusz Gieras
Błogie Szlacheckie (LD) -- Z 1931-35,46-52, indeksował Marcin Dobrzyński
Chorzów - Królewska Huta II USC (SL) -- M 1906-09, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Dębieńsko - Wielkie (SL) -- Z 1859-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Gieczno (LD) -- M 1871-72,74-75, indeksował Mariusz Dąbrowski
Komorniki (LD) -- M 1832-40, Z 1935-48, indeksował Tomasz Skolimowski
Łask (ewang.) (LD) -- UMZ 1845, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Łódź NMP (LD) -- M 1920, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Parchanie (KP) -- M 1824-29, indeksował Waldemar Chorążewicz
Płazów (PK) -- UMZ 1891-1900, indeksował Grzegorz Żychowski
Szydłowicze (BR) -- UMZ 1797-1802 (indeksacja i rozszerzenie), indeksowała Alicja Rybałko


28-10-2018

Kruszyn (KP) -- UZ 1814-18 (rozszerzenie), indeksowała Barbara Kubacka
Kurzelów (SK) -- UMZ 1877-80, indeksowała Krystyna Stanisławska
Piekary Śląskie -Kamień (SL) -- U 1877-78, indeksował Leszek Chrobok
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1850-52, indeksowała Monika Kucal
Zaduszniki (KP) -- M 1826- 36, 60,62-63, indeksowali Jacek Bagiński, Michał Golubiński
Złotniki (SK) -- U 1892-96, indeksował Lerch Karkocha


27-10-2018

Bytom Rozbark - Rossberg (SL) -- M 1896-1902, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Jerzmanowice (MP) -- M 1890-1913, indeksował Jerzy Żurada
Nowe Brzesko (MP) -- U 1841-44, indeksował Marcin Dąbek
Poryte (PL) -- Z 1849-50, indeksował Chester Harubin, weryf. Waldemar Chorążewicz
Raclawice (Jerzmanowice) (MP) -- M 1890-1913, indeksował Jerzy Żurada
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- U 1787-96,1821,96-1906 , Z 1907-10, indeksowali Dorota.P, artekm, A.Ch.
Winna Poświętna (PL) -- U 1753-75, indeksowała kasia_wilcz
Zagnańsk (SK) -- Z 1916, indeksował H.Korus


26-10-2018

Biała Rawska (LD) -- U 1912-13, indeksowała Urszula Świerczyńska
Borkowice (MZ) -- Z 1866-73, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Borszewice (LD) -- UMZ 1822, indeksował Felberg_sławomir
Brańszczyk (MZ) -- Z 1804-24, indeksowała Joanna Maślanek
Chotów (LD) -- Z 1826-36, indeksował Łukasz Fajfrowski
Ciechocin (KP) -- U 1670-1808 , M 1712-1808, indeksowała Danisha
Dobre (MZ) -- U 1892, indeksował Artur Lewandowski
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1742-64, indeksował Bogusław Nagórski
Łask (ewang.) (LD) -- UMZ 1844, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Nowa Brzeźnica (LD) -- M 1836-40, indeksowała Iwona Tomaszewska
Odechów (MZ) -- Z 1833-45, indeksował Łukasz Bernaciak
Olkusz (MP) -- UZ 1858-59, indeksowała Barbara Piaskowska
Płock (MZ) -- UMZ 1846-55, indeksował PabianAus
Siennica (MZ) -- Z 1872-90, indeksował Stanisław Jegier
Sierpc (MZ) -- U 1751-60, indeksował Michał Zieliński
Stradów (SK) -- Z 1899-1912, indeksował Henryk Adamczyk
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1903-04 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Wiskitki (MZ) -- Z 1854, indeksował Tomasz Frynia
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- Z 1883, indeksowała Katarzyna Pasik
Zwoleń (MZ) -- M 1915-21, Z 1915-37, indeksował Bartłomiej Zieliński


25-10-2018

Parchanie (KP) -- UMZ 1818-39, indeksowali Waldemar Chorążewicz ,Magda Wróbel


24-10-2018

Brześć Kujawski (KP) -- M 1830-45, indeksował Michał Golubiński
Brzozów (gm. Iłów) (MZ) -- Z 1914-22, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Cieksyn (MZ) -- UMZ 1909-10, indeksowała Joanna Suska
Czarnożyły (LD) -- UMZ 1868-70,74-85, indeksowała Urszula Świerczyńska
Klwów (MZ) -- M 1925-31, indeksował Krzysztof Jach
Nowa Brzeźnica (LD) -- M 1831-35, indeksowała Iwona Tomaszewska
Nowe Miasto (MZ) -- UMZ 1913-14 (rozszerzenie), indeksował Paweł Słupski
Odechów (MZ) -- Z 1828-32, indeksował Łukasz Bernaciak
Trębki (MZ) -- UZ 1844-46, indeksowała Grażyna Nowak
Warszawa Wszystkich Św. (WA) -- M 1933, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1863, indeksował Zbigniew Rostkowski


23-10-2018

Borszewice (LD) -- UMZ 1853, indeksował Felberg_sławomir
Dębieńsko - Wielkie (SL) -- M 1859-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Komorniki (LD) -- U 1826-28, Z 1826-32,1929-34, indeksował Tomasz Skolimowski
Leźnica Wielka (LD) -- M 1785-93, indeksował Marcin Socha
Pawłów (SK) -- Z1938-45, indeksował Andrzej Gawlik
Pyzdry (LD) -- U 1795-1802, M 1795, indeksowała Danuta Danecka
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- M 1921-26, indeksował artekm
Zagnańsk (SK) -- M 1811 - 15 (rozszerzenie ), indeksowała Krystyna Moćko


22-10-2018

Bogdanów (LD) -- UM 1901, indeksował Marcin Dobrzyński
Kociszew (LD) -- U 1790-1809, indeksował Henryk Koluszkowski
Koziczynek (MZ) -- U 1875-83, indeksowała Dorota Kuczyńska-Wiśnik
Koźle (LD) -- Z 1884-86, indeksował Paweł Olczyk
Łask (ewang.) (LD) -- UMZ 1842-43, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Nowa Brzeźnica (LD) -- Z 1826-29, indeksowała Iwona Tomaszewska
Osjaków (LD) -- M 1839, indeksował Tomasz Skolimowski
Rozbity Kamień (MZ) -- M 1898-1905, indeksowała Anna Poprawa
Wielenin (LD) -- U 1820-22, indeksował Mariusz Dąbrowski
Zduńska Wola (LD) -- UMZ 1917, indeksowała Elżbieta Nejman
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1917, indeksowała Elżbieta Nejman


21-10-2018

Brańszczyk (MZ) -- Z 1804-25, indeksowała Joanna Maślanek
Deszno - Bałucianka (gr-kat) (PK) -- Z 1784, 1786-98, 1800-79, 1883-1922, indeksował Grzegorz Zuzak
Gać (PK) -- UMZ 1890-99, indeksował Krzysztof Gruszka
Wilno Wszystkich Świętych (LT) -- Z 1829-31 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Tylingo
Wilno śś. Franciszka i Bernarda (LT) -- U 1914-15, 1917, indeksowała Bożena Tylingo


20-10-2018

Dębieńsko - Wielkie (SL) -- U 1859-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Zagnańsk (SK) -- U 1699-1917 (rozszerzenie ) , M 1907,16-17 , Z 1843-99,1917, indeksował Henryk Korus


19-10-2018

Chorzele (MZ) -- U 1900-13, indeksował Wawrzyniec Myśliński weryf. Robert Pawłowski
Kłobuck (SL) -- Z 1790-94, indeksował Stanisław Jegier
Leźnica Wielka (LD) -- UM 1775-85, indeksował Marcin Socha
Łask (ewang.) (LD) -- UMZ 1841, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Sarbiewo (MZ) -- U 1676-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Siennica (MZ) -- Z 1870-71, indeksowała Marta Walczak
Świerszczów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa-Jazdów (WA) -- UMZ 1814, indeksował Artur Godlewski
Wielgie (KP) -- SkUMZ 1916-17, indeksował Jan Berens
Wieluń (LD) -- UMZ 1906, indeksowała Danuta Mieżyńska
Zyck (MZ) -- MZ 1848-49, 51-64 (rozszerzenie), indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska


18-10-2018

Bogdanów (LD) -- Z 1901, indeksował Marcin Dobrzyński
Fałków (SK) -- UMZ 1866-67, indeksowała Joanna Bugajska
Kikół (KP) -- Z 1856-66, indeksowali Hanna Uszyńska, Michał Golubiński
Klwów (MZ) -- Z 1924-30, indeksował Krzysztof Jach
Komorniki (LD) -- M 1826-30, Z 1916-28, indeksował Tomasz Skolimowski
Kruszyn (KP) -- UZ 1808-14,19-21 M 1808-10,25, indeksowała Barbara Kubacka
Krępa Kościelna (MZ) -- UMZ 1810-12, 16-25, indeksował Jerzy Borycki
Lubień Kujawski (KP) -- U 1869-71, MZ 1869-72, indeksowała Elżbieta Piwińska
Lwów Bazylika (UK) -- UMZ 1866-89, indeksował Jerzy Nowosielski
Łask (LD) -- UMZ 1860, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Odechów (MZ) -- M 1895 (rozszerzenie), indeksował Łukasz Bernaciak
Ostrowite (KP) -- UZM 1846-51(rozszerzenie), indeksowała Monika Blumberg,
Pyzdry (WP) -- U 1758-82, M 1758-68, indeksowała Danuta Danecka
Płońsk (MZ) -- U 1884, M 1751-1808, 31, Z 1724-1808, 77-78, indeksował Karol Szulc
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- M 1907-20, Z 1890-1906, indeksował artekm
Sokołów Podlaski (MZ) -- UMZ 1834, indeksował Marek Raciborski
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1727-28, indeksował Piotr Stando


17-10-2018

Chorzęcin (LD) -- M 1736-1813 (lata skrajne), indeksował Jan Oleński
Pabianice (ewang.) (LD) -- Z 1933, indeksował PabianAus
Piekoszów (SK) -- UMZ 1914-17, indeksował Edward Jabłoński
Wieniec (KP) -- M 1833-42.44-59, indeksował Michał Golubiński


16-10-2018

Biała Rawska (LD) -- UMZ 1911, indeksowała Urszula Świerczyńska
Gieczno (LD) -- U 1875,77-84,87, M 1873,77-80, Z 1877-84,87-88, indeksowała Urszula Świerczyńska
Gostynin (MZ) -- M 1738-42, 44-50, 1884-86, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Karnkowo (KP) -- SkM 1846,66-71, indeksował Jan Berens
Kociszew (LD) -- M 1819-20, indeksował Henryk Koluszkowski
Nowa Brzeźnica (LD) -- M 1826-29, indeksowała Iwona Tomaszewska
Radzionków (SL) -- M 1874-76, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Suchedniów (SK) -- UZM 1911-14, indeksowała Halina Kroner
Topola Królewska (LD) -- Z 1888, indeksował Jarosław Szymczak


15-10-2018

Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1831-34, M 1919-25, indeksowała A.Ch.
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1902,11,15-16, M 1883-92,96-97, indeksował Tomasz Przygodziński
Jeżów (LD) -- UMZ 1806-08, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Komorniki (LD) -- U 1813-25,1909-15, M 1813-25, Z 1813-22,24-25, indeksował Tomasz Skolimowski
Koniusza (MP) -- Z 1897-1913, indeksowała Renata Majewska
Łódź NMP (LD) -- Z 1919, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Józef (LD) -- U 1916, MZ 1919-20, indeksował Janusz Kucharczyk
Miechów (MP) -- M 1846-50, indeksowała Urszula Pogoń
Niesułków (LD) -- UMZ 1843, indeksowała Edyta Bednarek
Nowa Brzeźnica (LD) -- UZ 1814-17, indeksowała Iwona Tomaszewska
Osjaków (LD) -- U 1815, M 1838, indeksował Tomasz Skolimowski
Rzgów (LD) -- UMZ 1817-25, indeksował Bartłomiej Zieliński
Tczów (MZ) -- M 1894-97, indeksował Marcin Różycki
Uniejów (LD) -- Z 1843, indeksowali Mariusz Dąbrowski i Piotr Szkutnik
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1813, indeksowała Joanna Marchlińska
Warszawa św. Antoni (WA) -- M 1913, indeksowała Anna Chmielowska
Widawa (LD) -- U 1874-85, M 1886-1912, indeksowała Elżbieta Nejman
Wiskitki (MZ) -- Z 1853, indeksował Tomasz Frynia


14-10-2018

Czermin - Łysaków (PK) -- U 1845-82, indeksował Krzysztof Naróg
Klimówka (PL) -- UMZ 1817-27, indeksował Albin Kożuchowski
Kruszyn (KP) -- U 1784-1808, indeksował Michał Golubiński
Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1809b-1810a, indeksowała Ewa Prejs
Mikołajów (UK) -- Z 1900-09, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Nur (MZ) -- M 1849, indeksowała Beth Whitson, weryf. Waldemar Chorążewicz
Ostrowite (KP) -- UMZ 1840-45, indeksowała Monika Blumberg
Piekuty (PL) -- U 1699-1722, indeksował Marek Raciborski
Puchały (PL) -- Z 1897-98, 1900-02, indeksowała Ewa Marczewska
Puławy-Włostowice (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Suchowola (PL) -- M 1851, indeksowała Ewa Witkowska
Sułów Miasto - Sulau Stadt USC (DS) -- M 1875-88, indeksował Michael Schätzlein
Sułów Zamek - Sulau Schloss USC (DS) -- M 1874-88, indeksował Michael Schätzlein
Wilno śś. Franciszka i Bernarda (LT) -- Z 1829-30, indeksowała Bożena Tylingo
Wilno śś. Piotra i Pawła (LT) -- Z 1829-30, indeksowała Bożena Tylingo
Wysokie Mazowieckie (PL) -- U 1781-1802, indeksowała kasia_wilcz


13-10-2018

Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- M 1784-90 (aktualizacja), 1791-1802, indeksował Tomasz Frynia
Koziczynek (MZ) -- M 1867, UMZ 1913, indeksowała Katarzyna Kuczyńska-Wiśnik
Kraków Płaszów NSPJ (MP) -- U 1841-51, indeksowała Dagmara Kulig
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- U 1797-1810, 1821, 1826-1870, Z 1797-1810, indeksowali Dorota.P, artekm
Rozbity Kamień (MZ) -- M 1890-97, indeksowała Anna Poprawa
Skrwilno (MP) -- U 1855-59,65-67,M 1855-67, Z 1850,54,64-67, indeksowała Mary Ann Graham
Warszawa Nawiedz.NMP (WA) -- U 1851, indeksowała Ewa Czerkawska


12-10-2018

Fałków (SK) -- UMZ 1864-65, indeksowała Joanna Bugajska
Pawłów (SK) -- Z 1821 - 25 ,1915-18, indeksował Andrzej Gawlik


11-10-2018

Biała (pow.kłobucki) (SL) -- Z 1804-25, indeksował Stanisław Jegier
Koziczynek (MZ) -- UMZ 1811-14, indeksowała Katarzyna Kuczyńska-Wiśnik
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- M 1861-70 (rozszerzenie), indeksowała Maryla Celmer
Lubraniec (KP) -- SkM 1911-12, indeksował Jan Berens
Pińczów (SK) -- Z 1738-56, indeksowała Grażyna Radzik
Stradów (SK) -- U 1893-98 , Z 1895-98, indeksował Henryk Adamczyk
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1901-02 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak


10-10-2018

Borszewice (LD) -- UMZ 1852, indeksował Felberg_sławomir
Brańszczyk (MZ) -- Z 1786-1808, indeksowała Joanna Maślanek
Dmosin (LD) -- UMZ 1817-20, indeksował Wojciech Borkowski
Dobre (MZ) -- U 1890-91, indeksował Artur Lewandowski
Kowal (KP) -- U 1842,52,55-58,61-62,64-65, Z 1842,52-53,55-56, indeksowali Golubiński Michał, Przybysz Grażyna, Siemiankowska Katarzyna, Wiśniewska Katarzyna i Beata Michalska.
Łask (ewang.) (LD) -- UMZ 1840, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1820-24, indeksowała Maryla Wojciechowska
Mogielnica (MZ) -- UMZ 1913, indeksował Krzysztof Jach
Pyzdry (WP) -- UMZ 1744-58 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Sarbiewo (MZ) -- MZ 1754-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Sierpc (MZ) -- U 1737-50, indeksował Michał Zieliński
Wiskitki (MZ) -- Z 1852, indeksował Tomasz Frynia
Wodynie (MZ) -- UZ 1841-45, indeksowała Hanna Kołodziejska
Zaduszniki (KP) -- M 1851-59, indeksował Michał Golubiński
Zielona Ciechanowska (MZ) -- M 1891-1913, indeksowała Barbara Staniak


09-10-2018

Kazanów (MZ) -- M 1915-19, indeksował Jerzy Borycki
Konieczno (SK) -- SkM 1912, indeksowała Urszula49
Kozłów (MP) -- M 1826-80, indeksował Krystian Krupa
Krewo (BR) -- 1797-1847 (rozszerzenie i indeksacja), indeksował Łukasz Majtka
Kłótno (KP) -- UZ 1808 -28 M 1809-17, indeksował Michał Golubiński
Lublin św. Agnieszka (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Prażmów (MZ) -- UMZ 1811-16, indeksował dasobierajuk


08-10-2018

Brodnica (KP) -- U 1893,96,99.M 1882-83,91,1903-05, indeksował Krzysztof Kamiński
Grudusk (MZ) -- M 1877 (rozszerzenie), indeksowała Izabela Czaplicka
Góra (pow.inowrocławski) (KP) -- M 1796-99, indeksował Adam Lewandowicz
Koniusza (MP) -- M 1897-1913, indeksowała Renata Majewska
Kuczbork (MZ) -- U 1821-25, indeksował Jan Wojtkiewicz
Luboml (UK) -- U 1836-50, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Piekary Śląskie -Kamień (SL) -- U 1874-76, indeksował Leszek Chrobok
Polanowice (KP) -- M 1794-99, indeksował Adam Lewandowicz


07-10-2018

Biała pow. wieluński (LD) -- U 1856-60,63,65-67, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Borowica (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Inowrocław (KP) -- M 1785-99, indeksował Adam Lewandowicz
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- UM 1718-42 (daty skrajne), indeksował Bogusław Nagórski
Komorniki (LD) -- U 1903-08, indeksował Tomasz Skolimowski
Koziczynek (MZ) -- M 1860 (rozszerzenie), Z 1893-97, indeksowała Dorota Kuczyńska-Wiśnik
Kurzeszyn (LD) -- Z 1869,74,80, indeksowała Agnieszka Szymborska
Łukomie (MZ) -- Z 1782-1808 (aktualizacja), indeksował Piotr Baciński
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1907, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Mierzyce (LD) -- UMZ 1820-24, indeksował Jacek Sławiński
Mordy (MZ) -- U 1856-58, 62-63, indeksowała Magda Tarkowska
Osjaków (LD) -- M 1837, Z 1814, indeksował Tomasz Skolimowski
Paprotnia (MZ) -- U 1819-22, 1907, M 1907, Z 1819-22, indeksowała Magda Tarkowska
Przyłuka - Samhorodek (UK) -- U 1829-30, 1849; M 1829-30, 1836, 1839; Z 1829-30, 1836, 1841, indeksowała Beata Tchorzewska
Przyłuka - Samhorodek (UK) -- U 1857; UMZ 1864, indeksowała Joanna Maślanek
Rzgów (LD) -- U 1792-1817, MZ 1808-17, indeksował Bartłomiej Zieliński
Rębowo (MZ) -- M 1910-12 (rozszerzenie), 1917, indeksował Piotr Romanowski
Tczów (MZ) -- M 1892-93, indeksował Marcin Różycki


06-10-2018

Bełk (SL) -- U 1850,57 M 1858, Z 1828-33,39-41,44-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Biała (pow.kłobucki) (SL) -- M 1791-1825, indeksował Stanisław Jegier
Kurzelów (SK) -- UMZ 1872-76(rozszerzenie), indeksowała Krystyna Stanisławska
Piekoszów (SK) -- UMZ 1909-13, indeksował Edward Jabłoński
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- Z 1797-1890, indeksowali A.Ch. ,artekm
Stopnica (SK) -- UMZ 1915-16, indeksował Jakub Rokita
Trębki (MZ) -- UZ 1840-43, indeksowała Grażyna Nowak


05-10-2018

Ciechanów (MZ) -- MZ 1928, 1931 (rozszerzenie), indeksowała Olga Gąsiorowska
Klwów (MZ) -- Z 1919-23, indeksował Krzysztof Jach
Lekowo (MZ) -- M 1835, indeksował arnel
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- U 1880-89, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Odechów (MZ) -- M 1896-97, indeksował Łukasz Bernaciak
Suserz (MZ) -- UZ 1886-87, M 1887, indeksowała Barbara Raniewicz


04-10-2018

Boleszczyn (WP) -- U 1877, indeksowała Katarzyna Kwos-Leska
Borszewice (LD) -- UMZ 1883-84, indeksowała Klaudia Jasitczak
Buczacz (UK) -- M 1707-09, 1725, 1778-1816, 1820, 1824, 1829, 1837, 1840-41, 1872-78, 1880-97, 1899-1905, 1909, 1911; Z 1708-1817, 1820, 1822, 1824, 1826-37, 1839-42, 1844-63, 1865-1915, 1918, 1920, 1922-23, 1925, indeksowała Bożena Balawender
Deszno - Bałucianka (gr-kat) (PK) -- U 1784-1852, indeksował Grzegorz Zuzak
Kociszew (LD) -- M 1791-1810,14-20,25, indeksował Henryk Koluszkowski
Mąkoszyn (WP) -- U 1826-33; M 1826, 1831-32; Z 1826-37, indeksowała Monika Kucal (oraz koretka i uzupełnienie)
Nowogród (PL) -- M 1834-43, indeksował Michał Maczubski
Przyłuka (UK) -- UMZ 1826-27, indeksowała Joanna Maślanek
Pyzdry (WP) -- UZ 1783-95, indeksowała Danuta Danecka
Płazów (PK) -- UMZ 1835-38, 1840, 1842, 1855, indeksował Grzegorz Żychowski
Solec Zdrój (SK) -- UMZ 1901-13, indeksował Feliks Berezowski
Stupsk (MZ) -- U 1868-90, M 1868-78, 80-90, Z 1868-87, 89-90, indeksowała Izabela Czaplicka
Wieluń (LD) -- UMZ 1905, indeksowała Danuta Mieżyńska


03-10-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1866-70, indeksował Roman Burczyk
Biała Rawska (LD) -- UMZ 1909, indeksowała Urszula Świerczyńska
Biała pow. wieluński (LD) -- M 1856-59, Z 1856-60,63,65-67, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Grudusk (MZ) -- UM rozsz. 1892, Z 1873, 77-80, indeksowała Izabela Czaplicka
Jedwabne (PL) -- Z 1890, indeksował Grzegorz Nowik
Komorniki (LD) -- UMZ 1808-12, U 1897-1902, Z 1901-11, indeksował Tomasz Skolimowski
Łódź NMP (LD) -- M 1919, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mały Płock (PL) -- U 1902-04, indeksowała Anna S.
Mieleszyn (LD) -- UMZ 1868-72, indeksowała Urszula Świerczyńska
Mława (mojżeszowe) (MZ) -- U 1829, indeksował Marcin Guzek
Niesułków (LD) -- UMZ 1842, indeksowała Edyta Bednarek
Pawłów (SK) -- Z 1810-20, indeksował Andrzej Gawlik
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- U 1905-13, indeksował bogdan030
Pniewnik (MZ) -- Z 1900-02, indeksowała Barbara Sikorska
Przegnia (MP) -- UZ 1890-1910, indeksował Jerzy Żurada
Przytyk (MZ) -- UZ 1836-77, indeksowała Janina Janiszewska
Warszawa (ewang.-ref.) (WA) -- U 1827-32, 34, M 1831-32, 34, indeksowała Joanna Marchlińska
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1906-14, indeksował Bartłomiej Zieliński


02-10-2018

Biała (pow.kłobucki) (SL) -- U 1804-07, indeksował Stanisław Jegier
Chodecz (KP) -- SkM 1910-17, indeksował Jan Berens
Chorzele (MZ) -- U 1875, 79, 81-87, 91-94, 96, indeksował Wawrzyniec Myśliński weryf. Robert Pawłowski
Fałków (SK) -- UMZ 1862-63, indeksowała Joanna Bugajska
Mława (mojżeszowe) (MZ) -- U 1830, 32, 34-36, M 1832, 34-36, Z 1829-30, 32, 34-36, indeksował Marcin Guzek
Odechów (MZ) -- M 1912, indeksował Łukasz Bernaciak
Pniewnik (MZ) -- U 1900-02, indeksowała Barbara Sikorska
Przasnysz (MZ) -- U 1871, indeksował Robert Pawłowski


01-10-2018

Wilno śś. Franciszka i Bernarda (LT) -- Z 1914-15, 1917, indeksowała Bożena Tylingo


30-09-2018

Buczacz (UK) -- U 1704-1825, 1827-32, 1834-46, 1860-1915, indeksowała Bożena Balawender
Chorzów-Königshütte (SL) -- M 1874-80,98-1910, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ciężkowice (OP) -- M 1914,16-17,19-25,27-29,31,33, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Gliwice -Zbawiciela (ewang.) (SL) -- M 1825, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Godów (SL) -- SkU 1874-86,88-94, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Goniądz (PL) -- UMZ 1848-64, indeksował Wiesław Chodak
Jankowice (pow.rybnicki) (SL) -- M 1874-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Konieczno (SK) -- SkU 1911, indeksowała Urszula49
Krzanowice (SL) -- M 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kulesze Kościelne (PL) -- Z 1808b-1809a, indeksowała Ewa Prejs
Kłomnice (SL) -- Z 1862-67, indeksował Stanisław Jegier
Lyski (SL) -- M 1828-37,39,46-48, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łubowice (SL) -- SkM 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Modzurów (SL) -- M 1875-80,82-88,90-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mokrsko Dolne (SK) -- U 1760-73, indeksował Sylwester Malicki
Nowy Dwór (BR) -- M 1871-80, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Nędza (SL) -- M 1874-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Puchały (PL) -- UMZ 1830, indeksował Witold Trzeciak
Płonka Kościelna (PL) -- Z 1818-1823,39-54,57-60, indeksowali Magdalena Kapełuś, Jan Purski, Wojciech Stypułkowski
Racibórz- Brzezie- Hohenbirken (SL) -- SkM 1874-1911, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Racibórz-Miedonia- Niedane (SL) -- SkM 1874-80,82-86,88-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Racibórz-Ocice-Ober-Ottitz (SL) -- SkM 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rogów- Rogau (SL) -- U 1834, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ruda Śląska- Kochłowice - Kochlowitz Trójcy (SL) -- M 1810-15, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rudy-Groß Rauden (SL) -- M 1828,45-47, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rybnik -Golejów - Golleow (SL) -- SkM 1874-97,99-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rybnik -Stodoły (SL) -- M 1874- 85, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rybnik -Zebrzydowice (SL) -- M 1874-1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rybnik-Ligota-Ligocka Kuźnia (SL) -- SkM 1875-76,78-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rydułtowy (SL) -- M 1842-45,47-62, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sławików (SL) -- M 1800-18, indeksowali GTG_Silius_Radicum


28-09-2018

Kraków-Tyniec św.Apostołów Piotra i Pawła (MP) -- U 1880-81,84,86-1910, indeksował Witold Kozłowski
Leźnica Wielka (LD) -- M 1883-95, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Mieleszyn (LD) -- Z 1861-67, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Niegowa (SL) -- U 1788-1805, indeksował Bartłomiej Zieliński
Odechów (MZ) -- M 1914, indeksował Łukasz Bernaciak
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- U 1871-82 , M 1866-1907 , Z 1846-63,75-82, indeksowali DorotaP. , artekm , A Ch.
Rzadkwin (KP) -- Z 1750-63,73 -1816, indeksował Adam Lewandowicz
Stradów (SK) -- U 1887- 92, indeksował Henryk Adamczyk


27-09-2018

Bronisław (KP) -- SkU 1891-93,1900-02,05-10, indeksowała Krystyna Domańska- Bzdak
Błażowa - Kąkolówka (PK) -- U 1888-99, indeksowała Anna Krawiec
Błażowa - Lecka (PK) -- Z 1847-60, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Choceń (KP) -- SkM 1911-17, indeksował Jan Berens
Czermin (PK) -- U 1800-15, 1817-21, indeksował Krzysztof Naróg
Gąsewo (MZ) -- Z 1824-37, indeksował Robert Pawłowski
Kije (SK) -- U 1841-45, Z 1812, indeksował Jacek Stradowski
Konieczno (SK) -- SkU 1910, indeksowała Urszula49
Kołki (UK) -- M 1827-43, 1846, 1850, indeksował Radosław Skirzewski i Danuta Wojtowicz
Kołodno (UK) -- M 1870, indeksowała Danuta Wojtowicz
Łódź-Mileszki (LD) -- Z 1917-21, indeksowała Marianna Różalska
Mikołajów (UK) -- U 1880-86, 1887-89, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mścibów (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Staszów (SK) -- UMZ 1823, indeksował Jerzy Koprowski
Zabłoć (BR) -- M 1871-80, indeksowała Danuta Lenart-Wasilewska


26-09-2018

Bełk (SL) -- M 1828-33,39-41,44-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Biała Rawska (LD) -- UMZ 1906, indeksowała Urszula Świerczyńska
Bożewo (MZ) -- U 1809-59, indeksował Krzysztof Kośnik
Brzeziny (LD) -- M 1800-08, indeksował Henryk Koluszkowski
Chełmonie (KP) -- U 1749-72, 88-1806, indeksował Michał Zieliński
Jadów (MZ) -- U 1890-1917, M 1885, indeksował Rafał Krasieńko
Klwów (MZ) -- Z 1914-18, indeksował Krzysztof Jach
Konieczno (SK) -- SkU 1909 , indeksowała Urszula49
Radoszyce (SK) -- UMZ 1831-35, indeksował Jan Krzak
Szpetal Górny (KP) -- SkUM 1917, indeksował Jan Berens
Wąsosz (PL) -- M 1912-14, indeksowała Magdalena Wróbel
Zyck (MZ) -- U 1848-49, 51-64 (rozszerzenie), indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska


25-09-2018

Bielsk Podlaski (PL) -- U 1827-28, indeksował Waldemar Malinowski
Bielsk Podlaski (PL) -- U 1833-35,49-54, indeksował Leszek Bańkowski
Borkowice (MZ) -- U 1871-73, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Daniszewo (MZ) -- U 1691-1808, M 1701-1808, Z 1704-1808, indeksował Radosław Frączak
Gostynin (MZ) -- U 1881-83, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1859-60, indeksował Jan Kyjania
Mokobody (MZ) -- U 1905-10, indeksowała Anna Poprawa
Osjaków (LD) -- M 1834-36, Z 1813, indeksował Tomasz Skolimowski
Pniewnik (MZ) -- Z 1896-99, indeksowała Barbara Sikorska
Płock-Imielnica (MZ) -- U 1695-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1893, indeksował Adam Rozenau


24-09-2018

Bednary (LD) -- MZ 1936-37, indeksował Marek Delert
Chełmo (LD) -- M 1905-12, indeksował bogdan030
Kraków-Płaszów NSPJ (MP) -- U 1832-40, indeksowała Dagmara Kulig
Lwów Bazylika (UK) -- U 1890-1900; M 1890-1911; Z 1890-1900, indeksował Jerzy Nowosielski
Mieleszyn (LD) -- U 1861-67, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Niesułków (LD) -- UMZ 1841, indeksowała Edyta Bednarek
Odechów (MZ) -- M 1915, indeksował Łukasz Bernaciak
Plecka Dąbrowa (LD) -- UMZ 1913, indeksowała Alicja Michnowicz
Pszczonów (LD) -- U 1915-17, indeksował Marek Delert
Pyzdry (WP) -- Z 1752-82, indeksowała Danuta Danecka
Pątnów (LD) -- M 1834-39, indeksował Michał Skrzypecki
Płock (MZ) -- UMZ 1836-45, indeksował PabianAus
Siemkowice (LD) -- UMZ 1830-31, indeksował Robert1202
Stary Waliszew (LD) -- Z 1936-37, indeksował Marek Delert
Widawa (LD) -- U 1843-48,86-1913, indeksowała Elżbieta Nejman
Złaków Kościelny (LD) -- M 1933-37, indeksował Marek Delert


23-09-2018

Bełk (SL) -- U 1856-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Budyłów (UK) -- U 1804-14, indeksował Tyler Versluis
Gnojno (SK) -- UMZ 1913-16, indeksował Edward Jabłoński
Zaduszniki (KP) -- M1843-50, indeksował Ireneusz Bratkowski


22-09-2018

Błażowa - Lecka (PK) -- U 1856-79, indeksowała Anna Kocój-Twardowska


21-09-2018

Bełchów (LD) -- U 1872-85, MZ 1868-85, indeksowała Urszula Świerczyńska
Byczyna (KP) -- SkM 1917, indeksował Jan Berens
Cieksyn (MZ) -- UM 1911-12 Z (rozsz.) 1911-12, indeksowała Joanna Suska
Ogrodzieniec (SL) -- U 1638-82,84-1720,28-1913.15-17, indeksowali Lidia Żak, Maria Lipka-Stępniewska
Pińczów (SK) -- U 1909-10, indeksowali Grażyna Radzik, Ola Rosowiecka
Szyszki (MZ) -- U 1761-80, indeksował Jacek Paź
Trębki (MZ) -- UMZ 1875-76 (M 1875 akt.), indeksował Krzysztof Frydrysiak, weryf. Tomasz Bogiel
Uniejów (LD) -- M 1845-46, SkM 1885, indeksował Mariusz Dąbrowski


20-09-2018

Lubraniec (KP) -- SkM 1913-17, indeksował Jan Berens
Łask (LD) -- UMZ 1861, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Parzęczew (LD) -- UMZ 1914-15, indeksowała Marianna Różalska
Pyzdry (WP) -- U 1808-14, indeksowała Danuta Danecka
Siemkowice (LD) -- UMZ 1832-34, indeksował Robert1202
Sokółka (PL) -- U 1808-15, M 1810-16, Z 1808-17, indeksowała Alicja Rybałko
Wąsosz (PL) -- M 1910-11, indeksowała Magdalena Wróbel


19-09-2018

Brańszczyk (MZ) -- U IIp.1865-74, indeksowała Joanna Maślanek
Chodecz (KP) -- UMZ 1879-83, indeksowała MariannaF.
Kłomnice (SL) -- Z 1856-61, indeksował Stanisław Jegier
Mieleszyn (LD) -- UMZ 1853-55, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Mokobody (MZ) -- U 1901-04, indeksował Krzysztof Więch
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- M 1797-1810,26-65, indeksowali DorotaP. artekm
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1854-56, 1858-61, 1864-65, indeksowała Beata Tchorzewska
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1900 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Zabrze - Biskupice św.Jana Chrzciciela (SL) -- M 1881-1924, indeksowała Barbara Wiechuła
Zyck (MZ) -- UM (rozsz.) 1838-47, Z (rozsz.) 1838-45, 47, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska


18-09-2018

Borszewice (LD) -- UMZ 1821,51, indeksował Felberg_sławomir
Klwów (MZ) -- M 1914-22, indeksował Krzysztof Jach
Luboml (UK) -- U 1851, 1853-60, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- Z 1910-20, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Pniewnik (MZ) -- U 1897-99, indeksowała Barbara Sikorska
Płazów (PK) -- UMZ 1830-33, indeksował Grzegorz Żychowski
Tczów (MZ) -- M 1891, indeksował Marcin Różycki
Trębki (MP) -- UZ 1836-39, indeksowała Grażyna Nowak
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1864, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa św. Barbara (WA) -- M 1883 (rozszerzenie), indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wodynie (MZ) -- UZ 1836-40, indeksowała Hanna Kołodziejska
Wolbórz (LD) -- UM 1870-71, indeksowała Bożena Kaźmierczak


17-09-2018

Kałów (LD) -- U 1808-10, indeksował Tomasz Frynia
Łódź NMP (LD) -- U 1881, indeksowała magnowa
Mieleszyn (LD) -- UMZ 1849-52, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Złoczew (LD) -- Z 1903-13, Incognito


16-09-2018

Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- UMZ 1855, indeksował Tomasz Skibiński
Fałków (SK) -- UMZ 1860-61, indeksowała Joanna Bugajska
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1858, indeksował Jan Kyjania
Krotoszyn (UK) -- UMZ 1816-17, indeksowała Aleksandra Pamuła
Lwów Bazylika (UK) -- U 1901-11; M 1693-1705, 1785-1838; Z 1901-11, indeksował Jerzy Nowosielski
Stradów (SK) -- U 1884-85,M 1904-09, Z 1884-94, indeksował Henryk Adamczyk


15-09-2018

Burzyn (PL) -- Z 1908b-1915a, indeksował Piotr Laskowski
Mały Płock (PL) -- U 1901, indeksowała Anna S.


14-09-2018

Kruszyn (KP) -- M 1772-1809, indeksował Michał Golubiński
Odechów (MZ) -- M 1911, 1913, indeksował Łukasz Bernaciak
Puchały (PL) -- UMZ 1831, indeksował Witold Trzeciak
Puchały (PL) -- Z 1858, indeksowała Ewa Prejs
Rypin (KP) -- SkM 1915-16, indeksował Jan Berens
Skępe (KP) -- M 1851-78, indeksował Michał Golubiński
Warszawa-Jazdów (WA) -- UMZ 1813, indeksował Artur Godlewski
Wąsosz Górny (SL) -- M 1869-80,Z 1867, indeksowała Anna Ch.


13-09-2018

Hadynów (MZ) -- M 1841-45, indeksowała Katarzyna Jastrzębska
Złaków Kościelny (LD) -- Z 1826-29, indeksował Jan Adam Niedźwiadek, weryfikował Adam Głowacki


12-09-2018

Brańszczyk (MZ) -- U 1859-VI 1865, indeksowała Joanna Maślanek
Darewo (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Michalina Musiał
Futoma (PK) -- U 1863-81, indeksowała Anna Krawiec
Grodzisko (LD) -- UMZ 1820-21, indeksował Dawid Nowowiejski
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- M-1877-82,98-1906, indeksował Tomasz Przygodziński
Kamieniec (pow. gnieźnieński) (WP) -- M 1671-72, 1677, 1679-1700, 1702-19, 1723, indeksował Jason
Pyzdry (WP) -- U 1803-07, indeksowała Danuta Danecka
Rzgów (LD) -- MZ 1841-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Sulejów-Podklasztorze (LD) -- UMZ 1810-20, indeksowała Katarzyna Loter


11-09-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1861-65, indeksował Roman Burczyk
Czersk (MZ) -- UMZ 1891-1917, indeksowała Teresa Mikołajewska
Dobre (MZ) -- U 1889, indeksował Artur Lewandowski
Jasionna (MZ) -- Z 1798-1825, indeksował Tomasz Frynia
Klwów (MZ) -- UMZ 1911-13, indeksował Krzysztof Jach
Mokrsko Dolne (SK) -- M 1773-92, indeksował Sylwester Malicki
Niedzbórz (MZ) -- UM 1846-49, indeksował Jan Wojtkiewicz
Odechów (MZ) -- M 1908-09, indeksował Łukasz Bernaciak
Tczów (MZ) -- M 1890, indeksował Marcin Różycki
Warszawa św. Barbara (WA) -- M 1882 (rozszerzenie), indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


10-09-2018

Biała Rawska (LD) -- UM 1904, indeksowała Urszula Świerczyńska
Bratoszewice (LD) -- UMZ 1901-16, indeksował Jacek Kundzik
Kowal (KP) -- UZ 1840-59 , indeksowali Katarzyna Wiśniewska, Katarzyna Siemiankowska, Grażyna Przybysz , Michał Golubiński
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- U 1815-18,21-25 M 1797 -1878, Z 1815-1821-25, ,26-37, indeksowali aniaosin, DorotaP., Jakubas_Eugeniusz
Uniejów (LD) -- M 1831-32, indeksował Mariusz Dąbrowski


09-09-2018

Bełk (SL) -- U 1828-33,39-41,45-55, indeksowała Barbara Wiechuła
Kraków-Płaszów NSPJ (MP) -- U 1815-31, indeksowała Dagmara Kulig
Skrwilno (KP) -- Z 1808-19, indeksowała Mary Ann Graham


08-09-2018

Krynki (PL) -- U 1812-18, indeksowała Margaret Stasikowski
Kłóbka (KP) -- UMZ 1775-1808, indeksował Michał Golubiński
Lipno (KP) -- M 1830, indeksował Michał Golubiński
Lublin św. Michał Archanioł (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Zabrze - Biskupice św.Jana Chrzciciela (SL) -- M 1867-1880, indeksowała Barbara Wiechuła


07-09-2018

Beszowa (SK) -- UMZ 1915-16, indeksował Edward Jabłoński
Fałków (SK) -- U 1731-35 , M 1588-1702,28, indeksowała Joanna Bugajska
Kłomnice (SL) -- Z 1850 -55, indeksował Stanisław Jegier
Płazów (PK) -- UMZ 1824-29, 1876-78, indeksował Grzegorz Żychowski
Warszawa Wszystkich Św. (WA) -- U 1913, indeksowała A. Ch.


06-09-2018

Budyłów (UK) -- U 1786-1803, indeksował Tyler Versluis
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- M 1850-60 (rozszerzenie), indeksowała Maryla Celmer
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- UZ 1883-90, indeksował Jerzy Nowosielski
Mieleszyn (LD) -- UMZ 1845-48, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Odechów (MZ) -- M 1903-07, indeksował Łukasz Bernaciak
Pyzdry (WP) -- M 1768-94, indeksowała Danuta Danecka
Płock-Imielnica (MZ) -- M 1695-1781, Z 1695-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Staszów (SK) -- UMZ 1819-22, indeksował Jerzy Koprowski
Trębki (MZ) -- M 1886-88, indeksowała Grażyna Nowak
Usnarz-Makarowce (BR) -- UMZ 1811-20, indeksował Albin Kożuchowski
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1877, indeksowała Urszula Drabińska
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1899 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Wyszków (pow. wyszkowski) (MZ) -- U 1853-62, indeksował Jacek Paź


05-09-2018

Bóbrka - Niżna Łąka (PK) -- M 1785, 1787-91, 1793, 1796, 1798-1800, 1803-07, 1809-10, 1812-14, 1816, 1819-21, 1823-24, 1826-28, 1831-33, 1835-45, 1848-66, 1866-71, 1873-88, 1890-91, 1893-97, 1899-1903, 1905-07, 1909-10, indeksował Grzegorz Zuzak
Czermin - Łysaków (PK) -- U 1787-1844, indeksował Krzysztof Naróg
Luboml (UK) -- U 1862-66, 1868-69, 1871, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Łask (LD) -- UMZ 1868-70, indeksowała Urszula Świerczyńska
Mała Brzostowica (gr-kat) (BR) -- M 1781-95, indeksował Tomasz Ulrich
Mieleszyn (LD) -- UMZ 1843-44, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić


04-09-2018

Beszowa (SK) -- UMZ 1905-14 (rozszerzenie ), indeksował Edward Jabłoński
Białka Tatrzańska (MP) -- Z 1786-1824, indeksował Jacek Remiasz
Broniewo (KP) -- U 1808-09, 1903-07, Z 1808-09, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


03-09-2018

Borszewice (LD) -- UMZ 1850, indeksował Felberg_sławomir
Mieleszyn (LD) -- UMZ 1840-42, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Nowe Brzesko (MP) -- M 1826-37, indeksował Marcin Dąbek
Pyzdry (WP) -- M 1795-1802, indeksowała Danuta Danecka
Racławice (pow.miechowski) (MP) -- UMZ 1810-14,19-20, indeksowali DorotaP. , artekm
Ruda Śląska -Orzegów (SL) -- M 1904-06, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Siemkowice (LD) -- UMZ 1835-40, indeksował Robert1202
Stradów (SK) -- UZ 1881-82 ,M 1887-1903,, indeksował Henryk Adamczyk
Szydłów (SK) -- UMZ 1917, indeksował Artur Koźmiński
Trąbin (KP) -- UMZ 1916 , indeksował Jan Berens
Uniejów (LD) -- M 1828-30, indeksował Mariusz Dąbrowski
Żarnów (LD) -- Z 1911-15, indeksowała Krystyna Stanisławska


02-09-2018

Futoma (PK) -- U 1824-63, indeksowała Anna Krawiec
Kraków Płaszów NSPJ (MP) -- M 1784-31, indeksowała Dagmara Kulig
Liw (MZ) -- M (rozszerzenie) 1820, 1833, 1842, 1855, 1861, 1865, indeksowała Grażyna Przybysz
Magnuszew (MZ) -- U 1899-1900, 1907-1911, M 1896-1900, Z 1905-11, indeksowała Beata Krupa
Niegowa (SL) -- U 1826-36 M 1863-64, indeksowała A. Ch.
Nur (MZ) -- UM 1848, indeksowała Beth Whitson, weryf. Waldemar Chorążewicz
Piekary Śląskie - Kamień (SL) -- M 1899-1906, indeksował Leszek Chrobok
Pińczów (SK) -- Z 1720-37, indeksowała Grażyna Radzik
Prażmów (MZ) -- M 1840-43, indeksował Waldemar Chorążewicz
Rajgród (PL) -- U 1858b-73, indeksował Mirosław Bronakowski
Rajgród (PL) -- U 1874-89, indeksowała Magdalena Wróbel, weryf. Mirosław Bronakowski
Stupsk (MZ) -- UMZ 1841-67, indeksowała Izabela Czaplicka
Tczów (MZ) -- M 1888-89, indeksował Marcin Różycki
Trębki (MZ) -- M 1880-85, indeksowała Grażyna Nowak
Warszawa (ewang.-reform.) (WA) -- U 1852-54, UMZ 1857, indeksowała Joanna Marchlińska
Warszawa Najśw. Zbawiciela (WA) -- M 1911, indeksowała Aleksandra Pawłowska
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1896-1905, indeksował Bartłomiej Zieliński


01-09-2018

Łomża (PL) -- M 1871, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Mąkoszyn (WP) -- UMZ 1821-22, 1824, indeksowała Monika Kucal
Poryte (PL) -- Z 1855, indeksował Czesław Chester Harubin, weryf. Waldemar Chorążewicz
Puchały (PL) -- U 1914, indeksowała Bożena Śmigulska
Wąsosz (PL) -- M 1908-09, indeksowała Magdalena Wróbel


31-08-2018

Brwilno (MZ) -- U 1599-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Budziszewice (LD) -- M 1854, indeksował Tomasz Przygodziński
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1914, M 1907-09, indeksował Tomasz Przygodziński
Kłobuck (SL) -- U 1808-58, indeksowała Iza Biś
Lubania (LD) -- M 1817 (na podstawie aneksów), indeksował Tomasz Szczepaniak
Lubochnia (LD) -- Z 1832, indeksował Tomasz Przygodziński
Osięciny (KP) -- M 1873, indeksował Jan Berens
Radomsko (LD) -- U 1874, indeksował Piotr Chabrzyk
Słupno (MZ) -- U 1762-1807, M 1764-1800, Z 1751-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Tarczek (KP) -- U 1645-1744 (skrajne lata ), indeksował Grzegorz Grudzień


30-08-2018

Bogdanów (LD) -- Z 1876-95,1902-04, indeksował Mateusz Gieras
Brzeziny (LD) -- M 1868-77, indeksowała Urszula Świerczyńska
Choceń (KP) -- UZ 1822-26, indeksował Filip Skurzewski
Inowrocław (KP) -- Z 1845-47, indeksowała Anna WIśniewska
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1901,12-13, M 1881,1910-16, indeksował Tomasz Przygodziński
Łask (LD) -- UMZ 1867, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Tczów (MZ) -- M 1887, indeksował Marcin Różycki
Zabrze - Biskupice św.Jana Chrzciciela (SL) -- U 1880-85, indeksowała Barbara Wiechuła


29-08-2018

Borszewice (LD) -- UMZ 1849, indeksował Felberg_sławomir
Cerekiew (MZ) -- Z 1819-27, indeksował Mikołaj Wilk
Cielądz (LD) -- A 1810-12, indeksował Bogusław Nagórski
Kłóbka (KP) -- UMZ 1861-65, indeksowała Bożena Prymus
Lubania (LD) -- SkM 1874-77,1914-16, indeksował Kacper Czerwiński
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1876-85, indeksowała Krystyna Malik
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1852, indeksowała Beata Tchorzewska
Środa Wielkopolska (WP) -- U 1850-58, indeksowała Danuta Danecka
Tczów (MZ) -- M 1886, indeksował Marcin Różycki
Warszawa (ewang.-reform.) (WA) -- U 1855-56, 58-62, indeksowała Joanna Marchlińska
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- M 1918-23, indeksowała Katarzyna Gil
Zielona Ciechanowska (MZ) -- M 1869-90, indeksowała Barbara Staniak


28-08-2018

Borkowice (MZ) -- U 1866-70, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Futoma (PK) -- Z 1784-1852, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Nasielsk (MZ) -- UMZ 1889-90, indeksowała Joanna Suska
Piekary Śl.- Kamień (SL) -- M 1894-98, indeksował Leszek Chrobok
Trębki (MZ) -- M 1866-73, indeksowała Grażyna Nowak
Wodynie (MZ) -- UZ 1832-35, indeksowała Hanna Kołodziejska
Wyszyny Kościelne (MZ) -- M 1892-95, indeksował Jan Wojtkiewicz


27-08-2018

Bogate (MZ) -- Z 1808-25, indeksował Robert Pawłowski
Bogate (MZ) -- M 1861-1914, indeksował Wawrzyniec Myśliński wer. Robert Pawłowski
Brańszczyk (MZ) -- U 1845-58, indeksowała Joanna Maślanek
Brzyków (LD) -- UMZ 1868-91, indeksowała Urszula Świerczyńska
Bóbrka - Niżna Łąka (PK) -- Z 1785-93, 1795-1886, indeksował Grzegorz Zuzak
Klwów (MZ) -- UMZ 1909-10, indeksował Krzysztof Jach
Krempna (gr-kat) (PK) -- UZ 1784-1859, 1861, 1863-70, indeksował Jerzy Nowosielski
Mikołajów (UK) -- Z 1910-20, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Rawa Mazowiecka (LD) -- Z 1887-89, indeksowała Urszula Świerczyńska
Strzegocin (LD) -- M 1873, indeksował jarekrad
Trąbin (KP) -- SkU 1915, indeksował Jan Berens
Wilno śś. Piotra i Pawła (LT) -- U 1911-15, indeksowała Bożena Misiak
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- U 1838-45, indeksował Jan Wojtkiewicz


26-08-2018

Konieczno (SK) -- SkU 1908, indeksowała Urszula49
Kurzelów (SK) -- Z 1866-71, indeksowała Krystyna Stanisławska
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1851, indeksowała Beata Tchorzewska


25-08-2018

Bronisław (KP) -- SkU 1903-04, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ruże (KP) -- UMZ 1683-1807(skrajne lata), indeksowała Mary Ann Graham
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1850, indeksowała Beata Tchorzewska
Wistka Szlachecka (KP) -- UMZ 1768-1811, indeksował Michał Golubiński


24-08-2018

Białka Tatrzańska (MP) -- U 1776-1906, indeksował Jacek Remiasz
Bobrowniki (KP) -- UMZ 1916-17, indeksował Jan Berens
Chełmonie (KP) -- Z 1749-58, 61-1806, indeksował Michał Zieliński
Ciechanowiec (PL) -- M 1849-58, indeksował Jan Mamaj
Czermin (PK) -- M 1800-15, 1818-23, 1828, 1831-32, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin - Breń Osuchowski (PK) -- M 1800-15, 1818-23, 1827-29, 1831-32, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin - Górki (PK) -- M 1800-04, 1806-10, 1812-13, 1815, 1818-22, 1828, 1831-1832, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin - Kawęczyn (PK) -- M 1800-15, 1818-21, 1823, 1828-29, 1831-32, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin - Otałęż (PK) -- M 1800-15, 1818-23, 1828, 1831-32, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin - Surowa (PK) -- M 1800-14, 1818-23, 1828-29, 1831-32, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin - Wola Otałęzka (PK) -- M 1800-12, 1814-15, 1818-21, 1823, 1828, 1831-32, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin - Ziempniów (PK) -- M 1800-05, 1807, 1809-10, 1812-15, 1818-20, 1822-23, 1828, 1831-32, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin - Łysaków (PK) -- M 1800-15, 1818-21, 1823, 1828, 1831-32, indeksował Łukasz Hyrchel
Czermin - Łysakówek (PK) -- M 1800-03, 1806-10, 1813, 1818-19, 1823, 1828, 1832, indeksował Łukasz Hyrchel
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1907 M 1904,06-07, indeksowała Livia Ditto
Osjaków (LD) -- M 1840-44, indeksował Robert1202
Sokółka (PL) -- U 1821-22, indeksowała Alicja Rybałko (weryf.)
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1849, indeksowała Beata Tchorzewska


23-08-2018

Bodzanów (MZ) -- Z 1866-79, indeksował Tomasz Bogiel wer. Maria Bagińska-Wierzbowska
Bratoszewice (LD) -- UMZ 1876-1900, indeksował Jacek Kundzik
Kargów (SK) -- UMZ 1915,17, indeksował Artur Koźmiński
Pniewnik (MZ) -- Z 1890-95, indeksowała Barbara Sikorska
Płazów (PK) -- UMZ 1821-22, indeksował Grzegorz Żychowski
Stradów (SK) -- U 1874-75,77,79 , M 1886 , Z 1737-54,74-75,77,79, indeksował Henryk Adamczyk
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1848, indeksowała Beata Tchorzewska
Wieluń (LD) -- UMZ 1904, indeksowała Danuta Mieżyńska


22-08-2018

Biała pow.wieluński (LD) -- Z 1851-55, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Biechowo (WP) -- U 1817-73, indeksowała Danuta Danecka
Bieliny Kapitulne (SK) -- UMZ 1849-50, indeksowała broż_ka
Brwilno (MZ) -- M 1599-1807, Z 1691-1807, indeksował Krzysztof Kośnik
Filipów (PL) -- UMZ 1910-11, indeksowała Helena Grochowska
Latowicz (MZ) -- M 1810-24, indeksowała Anna Poprawa
Lubiel (MZ) -- UMZ 1914-15, indeksował Robert Machnowski
Poryte (PL) -- U 1865-70 Z 1826-29,68-70, indeksowała Anna S.
Puchały (PL) -- UMZ 1828-29, indeksował Witold Trzeciak
Puchały (PL) -- Z 1859, indeksowała Ewa Prejs


21-08-2018

Białka Tatrzańska (MP) -- M 1786-1900 (rozszerzenie ), indeksował Jacek Remiasz
Jedlnia (MZ) -- U 1810-16, 25, M 1811-15, Z 1810-15, indeksowała Elżbieta Maciak
Kowal (KP) -- U 1840,46 ,Z 1809-24,40,46, indeksowali Grażyna Przybysz, Katarzyna Siemiankowska, Katarzyna Wiśniewska, Beata Michalska i Michał Golubiński
Kraków Płaszów NSPJ (MP) -- M 1832-60, indeksowała Dagmara Kulig
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1856, indeksował Jan Kyjania
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1887-89, indeksował Robert Pawłowski
Kłomnice (SL) -- Z 1845-49, indeksował Stanisław Jegier
Lubania (LD) -- M 1878-97,99-1902,04-07, indeksował Kacper Czerwiński
Niedzbórz (MZ) -- UM 1852-56, indeksował Jan Wojtkiewicz
Przeginia (MP) -- UZ 1911-13, indeksował Jerzy Żurada
Przytyk (MZ) -- M 1836-77, indeksowała Janina Janiszewska
Ruże (KP) -- UMZ 1808-20, indeksowała Mary Ann Graham
Warszawa św. Antoni (WA) -- U 1901, indeksowała Anna Chmielowska
Zabrze św.Jana Chrzciciela (SL) -- U 1885-93, indeksowała Barbara Wiechuła
Żarnów (LD) -- Z 1906-10, indeksowała Krystyna Stanisławska


20-08-2018

Beszowa (SK) -- UMZ 1894-1904 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Cielądz (LD) -- UMZ 1811, indeksował Bogusław Nagórski
Czersk (MZ) -- UMZ 1869-90, indeksowała Teresa Mikołajewska
Fałków (SK) -- U 1740-66, indeksowała Joanna Bugajska
Kazanów (MZ) -- U 1906-14, indeksował Jerzy Borycki
Krynki (PL) -- UMZ 1865-74, indeksował Albin Kożuchowski
Łowicz św. Duch (LD) -- UMZ 1888-92, indeksował Dariusz Śludkowski
Stupsk (MZ) -- UMZ 1826-40, indeksowała Izabela Czaplicka
Suserz (MZ) -- UMZ 1884-85, indeksowała Barbara Raniewicz
Trębki (MZ) -- M 1857-65, indeksowała Grażyna Nowak
Wieczfnia Kościelna - Kuklin (MZ) -- UZ 1808-1818, indeksował Marek Jabłonowski
Żelazna (LD) -- U 1823,56-57, indeksował Tomasz Przygodziński


19-08-2018

Biała pow.wieluński (LD) -- UM 1851-55, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Brzeziny (LD) -- Z 1795-98, indeksował Henryk Koluszkowski
Bóbrka - Niżna Łąka (PK) -- U 1784-1905, indeksował Grzegorz Zuzak
Dalików (LD) -- M 1795-98,1800-08, indeksował Tomasz Frynia
Krynki (SK) -- M 1923-25, indeksował Kamil Stąporek
Leźnica Wielka (LD) -- U 1905-10, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Lubochnia (LD) -- Z 1830, indeksował Tomasz Przygodziński
Łódź NMP (LD) -- Z 1918, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Osjaków (LD) -- M 1845-49, indeksował Robert1202
Raciążek (KP) -- U 1916-17,MZ 1936-37, indeksował Ryszard Jagielski
Wolbórz (LD) -- UM 1868-69, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Żelazna (LD) -- U 1858-59, indeksował Tomasz Przygodziński


18-08-2018

Koniusza (MP) -- UZ 1893-96 , M 1853,93-96, indeksowała Renata Majewska
Krynki (SK) -- U 1913-17, indeksował Kamil Stąporek


17-08-2018

Cerekiew (MZ) -- Z 1829-30, indeksował Mikołaj Wilk
Dąbie Kujawskie (KP) -- M 1885, indeksował Jan Berens
Luboml (UK) -- U 1872-79, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- U 1890-99, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1847, indeksowała Beata Tchorzewska
Tczów (MZ) -- M 1884-85, indeksował Marcin Różycki
Wieczfnia Kościelna - Kuklin (MZ) -- M 1808-18, 24, 59-67, indeksował Marek Jabłonowski
Wodynie (MZ) -- UZ 1829-31, indeksowała Hanna Kołodziejska


16-08-2018

Dobre (MZ) -- U 1888, indeksował Artur Lewandowski
Miastkowo (PL) -- U 1776, indeksowała Livia Ditto
Poryte (PL) -- U 1846b-51, indeksował Kamil Baczyński
Poryte (PL) -- Z 1854, indeksował Czesław Chester Harubin, weryfik. Waldemar Chorążewicz
Prażmów (MZ) -- UMZ 1808-10, indeksował dasobierajuk
Puchały (PL) -- UMZ 1826,27,60, indeksował Witold Trzeciak
Radom NSJ (MZ) -- Z 1928-33, indeksował Mikołaj Wilk
Tczów (MZ) -- M 1922, indeksował Marcin Różycki
Wyszonki Kościelne (PL) -- M 1924-32 (aktualizacja), Z 1910-17, indeksowała Magdalena Wróbel


15-08-2018

Bonisław (MZ) -- U 1525-1808, M 1667-1808, Z 1644-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Broniewo (KP) -- U 1886-1900, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kołki (UK) -- U 1827-43, 1850, 1852, indeksował Radosław Skirzewski i Danuta Wojtowicz
Kołodno (UK) -- U 1870, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kurzelów (SK) -- Z 1858 -65, indeksowała Krystyna Stanisławska
Odechów (MZ) -- M 1898, 1901-02, 1910, indeksował Łukasz Bernaciak
Pawłów (SK) -- M 1929-35, indeksował Andrzej Gawlik
Ratoszyn (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Strzyżawka (UK) -- U 1845, indeksowała Beata Tchorzewska
Surwiliszki (LT) -- U 1794-1820, indeksowała Grażyna Wójcik
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1898 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak


14-08-2018

Cielądz (LD) -- UMZ 1810, indeksował Bogusław Nagórski
Glinianka (MZ) -- UMZ 1814-19, indeksowała Marta Walczak
Korytnica (pow.węgrowski) (MZ) -- M 1861-70 (rozszerzenie), indeksowała Grażyna Przybysz
Łask (LD) -- UMZ 1866, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Nur (MZ) -- UMZ 1847, indeksowała Beth Whitson, weryf. Projekt Podlasie
Osjaków (LD) -- UMZ 1817-18, indeksował Robert1202
Siennica (MZ) -- U 1873-77, Z 1864-69, indeksowała Marta Walczak
Warszawa św. Barbara (WA) -- M 1881 (rozszerzenie), indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wartkowice (LD) -- U 1880-84,88-90, M 1880-82,87, Z 1880-82,1900,04,09, indeksował Michał Stasiak
Zagnańsk (SK) -- M 1916 , indeksowała Krystyna Moćko


13-08-2018

Krasnosielc-Sielc (MZ) -- Z 1879-89, indeksowała Maryla Celmer
Liw (MZ) -- UZ 1810-11, M 1810-16 (rozszerzenie), indeksowała Grażyna Przybysz
Stradów (SK) -- U 1738-44,1872-74, M 1875-85, Z 1872-73, indeksował Henryk Adamczyk
Świedziebnia (KP) -- Z 1900 , indeksowali Jadwiga Ubysz weryf.Waldemar Chorążewicz
Tczów (MZ) -- M 1898-1915, indeksował Marcin Różycki
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1892, indeksował Adam Rozenau
Wieczfnia Kościelna - Kuklin (MZ) -- UZ 1773-1807, indeksował Marek Jabłonowski
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- Z 1855-60, indeksował Jan Wojtkiewicz


12-08-2018

Fałków (SK) -- U 1695-1728,34-36, indeksowała Joanna Bugajska
Kraków - Pleszów (MP) -- U 1792-96, indeksowała Dagmara Kulig
Kłóbka (KP) -- UZ 1818-25, indeksowała Bożena Prymus
Piekary Śl.- Kamień (SL) -- M 1889-93, indeksował Leszek Chrobok
Usnarz-Makarowce (BR) -- U 1796, 1802-10; M 1795-96, 1802-10; Z 1802-10, indeksował Albin Kożuchowski
Wielka Łąka (KP) -- M 1774-1805, indeksował Michał Zieliński


11-08-2018

Dobre (MZ) -- U 1886-87, indeksował Artur Lewandowski
Niedzbórz (MZ) -- M 1713-1808, indeksował Jan Wojtkiewicz
Zabłoć (BR) -- M 1861-70, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


10-08-2018

Biała (pow. płocki) (MZ) -- Z 1896-1900, indeksował Michał Gorczyca
Bożewo (MZ) -- Z 1809-25 (1820/21 rozszerzenie), indeksował Krzysztof Kośnik
Korytnica (pow.staszowski) (SK) -- U 1771-1810, M 1769-1810, Z 1773 -1810, indeksował Sylwester Malicki
Latowicz (MZ) -- Z 1812-16, indeksowała Anna Poprawa
Łopienica (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1765-95, indeksowała Janina Janiszewska
Rzęsna Polska (UK) -- U 1751-82, 1786-96; M 1786-92, 1794-95, 1800, 1806; Z 1753-82, 1785-95, 1797, 1800, 1802, 1813, 1832-36, indeksował Jerzy Nowosielski
Wieczfnia Kościelna - Kuklin (MZ) -- M 1773-1807 (z lukami), indeksował Marek Jabłonowski
Wielgie (MZ) -- M 1821, indeksował Łukasz Bernaciak
Zabrze św.Jana Chrzciciela (SL) -- U 1894-1902, indeksowała Barbara Wiechuła


09-08-2018

Broniewo (KP) -- U 1875-85, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Cielądz (LD) -- UMZ 1808-09, indeksował Bogusław Nagórski
Łódź NMP (LD) -- U 1880, indeksowała magnowa
Miechów (MP) -- M 1895, indeksowała Anna Urbanek
Nowe Brzesko (MP) -- U 1826-29, M 1845, indeksowali Anna Ch. Marcin Dąbek
Osjaków (LD) -- U 1787, M 1831-33, Z 1927, indeksował Tomasz Skolimowski
Przedecz (WP) -- Z 1848, UZ 1849 (uzupełnienie), indeksował Dawid Nowowiejski
Rawa Mazowiecka (LD) -- Z 1880-87, indeksowała Urszula Świerczyńska


08-08-2018

Borszewice (LD) -- UMZ 1845-48, indeksował Felberg_sławomir
Igołomia (MP) -- U 1862-67,M 1854-67, Z 1862-67, indeksował Jerzy Koprowski
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1880, Z 1873-77, indeksował Jakub Kisiel
Kurzelów (SK) -- U 1869-71, indeksowała Krystyna Stanisławska
Kurzeszyn (LD) -- M 1810, indeksowała Agnieszka Szymborska
Pińczów (SK) -- U 1905-08, indeksowała Ola Rosowiecka
Pniewnik (MZ) -- U 1895-96, indeksowała Barbara Sikorska
Radom NSJ (MZ) -- Z 1941-43, indeksował Mikołaj Wilk
Śmiłowice (KP) -- UMZ 1808-19,26,28, indeksował Michał Golubiński
Wieczfnia Kościelna - Kuklin (MZ) -- Z 1818-29, 31-58, indeksował Marek Jabłonowski
Zuzela (MZ) -- M 1856, indeksował Mariusz Rostkowski


07-08-2018

Bytoń (KP) -- SkM 1845,72-73, indeksował Janson
Błażowa - Kąkolówka (PK) -- U 1863-88, indeksowała Anna Krawiec
Godynice (LD) -- U 1815-25, indeksował Filip Skurzewski
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1906, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Kazanów (MZ) -- UMZ 1797-1810, indeksował Karol Giemza
Nowogród (KP) -- Z 1808-1822, indeksował Michał Zieliński
Przeginia (MP) -- M 1911-13, indeksował Jerzy Żurada
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1844, indeksowała Beata Tchorzewska
Trębki (MZ) -- M 1844-56, indeksowała Grażyna Nowak


06-08-2018

Beszowa (SK) -- UMZ 1893, indeksował Edward Jabłoński
Biechowo (WP) -- M 1819-79, indeksowała Danuta Danecka
Dąbie Kujawskie (KP) -- M 1900-10, indeksował Jan Berens
Fałków (SK) -- UMZ 1857-59, indeksowała Joanna Bugajska
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1905, indeksowała Anna Hejna-Goślicka
Lubania (LD) -- UMZ 1855-57,60,63-64,67,70,72-73, indeksował Tomasz Szczepaniak
Osjaków (LD) -- UMZ 1819, M 1850-54, indeksował Robert1202
Strońsko (LD) -- U 1786-1808, M 1789-1808, Z 1797-1808, indeksował E.F.
Strzegocin (LD) -- U 1873, indeksował jarekrad
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1725-26, indeksował Piotr Stando
Żarnów (LD) -- Z 1900-05, indeksowała Krystyna Stanisławska


05-08-2018

Broniewo (KP) -- U 1908-10, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- Z 1899-1901, indeksowała Barbara Sznober
Nowe Brzesko (MP) -- M 1837-44 , Z 1826-45, indeksowali Anna Ch. Marcin Dąbek
Pałuki (MZ) -- U 1901-11, indeksował Przemysław Kisielewski
Pińczów (SK) -- Z 1679-1711,17-19, indeksowała Grażyna Radzik
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1811-12, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1848, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- U 1841-47, Z 1841-42,44-47, indeksowała Ewa Czerkawska
Wieczfnia Kościelna - Kuklin (MZ) -- U 1818-29, 31-58, indeksował Marek Jabłonowski


04-08-2018

Beszowa (SK) -- UMZ 1889-92 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Kraków - Pleszów (MP) -- U 1781-91, indeksowała Dagmara Kulig
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1843, indeksowała Beata Tchorzewska


03-08-2018

Bogate (MZ) -- Z 1890-1914, indeksował Wawrzyniec Myśliński wer. Robert Pawłowski
Bogdanów (LD) -- UZ 1896-99, M 1876-99,1902-04, indeksował Mateusz Gieras
Borkowice (MZ) -- M 1866-73, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Bratoszewice (LD) -- UMZ 1851-75, indeksował Jacek Kundzik
Czernice Borowe (MZ) -- M 1804-06 (aktualizacja), indeksowała Izabela Czaplicka
Dzietrzniki (LD) -- U 1910-15, indeksował Waldemar Strojczyk
Dłutów (LD) -- UZ 1808-17, M 1801-17, indeksowała Ilona Gieras
Futoma (PK) -- M 1784-1850, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Gruszczyce (LD) -- UZ 1868-94, indeksowała Urszula Świerczyńska
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1841-70, indeksował Grzegorz Żychowski
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1885-86, indeksował Robert Pawłowski
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1915-17, indeksował Marek Delert
Łódź NMP (LD) -- M 1918, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Odechów (MZ) -- M 1839-67, indeksował Łukasz Bernaciak
Przasnysz (MZ) -- U 1889-94, indeksował Robert Pawłowski
Skoszewy (LD) -- UMZ 1913-15, M 1872-73 (rozsz.), indeksował Adam Wiśniewski
Skoszewy (mariawici) (LD) -- UMZ 1914, indeksował Adam Wiśniewski
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1841-42, indeksowała Beata Tchorzewska
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1795-96, indeksował Rafał Albiński
Wieczfnia Kościelna - Kuklin (MZ) -- M 1819-23,25-29,31-58, indeksował Marek Jabłonowski
Wodynie (MZ) -- UZ 1826-28, indeksowała Hanna Kołodziejska


02-08-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1856-60, indeksował Roman Burczyk
Godów (SL) -- M 1843-46, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Grabówka (SL) -- M 1874-89, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Jędrzejów (SK) -- M 1791, indeksował Oskar Brożek
Lekartów (SL) -- M 1874-75,77-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Magnuszew (MZ) -- U 1878-80,96-98; M 1878-80, indeksowała Beata Krupa
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- Z 1897-98, indeksowała Barbara Sznober
Pietrowice Wielkie (SL) -- M 1800-21, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pilczyca (SK) -- SkZ 1810,12-95,97-1913, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Ponięcice (SL) -- SkM 1875-77,80-1904,06-07, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Popielów (SL) -- M 1874-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rydułtowy (SL) -- M 1895.98-1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sanniki (MZ) -- U 1658-1794, M 1692-1794, Z 1691-1794, indeksowała Elżbieta Sieczkowska
Stradów (SK) -- U 1721-37, M 1871- 77 ,Z 1755-84, indeksował Henryk Adamczyk
Tworków (SL) -- M 1800-38, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wołkowysk (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Zuzela (MZ) -- UMZ 1898-1900, indeksował Mariusz Rostkowski
Żuków (MZ) -- U 1646-1725, indeksowała Małgorzata Brzostowska


01-08-2018

Dziektarzewo (MZ) -- U 1830-31,34,36-40, indeksował Paweł Pyszniewski
Latowicz (MZ) -- Z 1810-11, indeksowała Anna Poprawa
Niedzbórz (MZ) -- U 1820-25, indeksował Jan Wojtkiewicz
Nowe Brzesko (MP) -- UMZ 1815-25, , indeksowała Anna Ch.
Odechów (MZ) -- M 1899-1900, indeksował Łukasz Bernaciak
Pniewnik (MZ) -- U 1874-80, indeksowała Barbara Sikorska
Potworów (MZ) -- UMZ 1911-13, indeksował Krzysztof Jach
Sieluń (MZ) -- Z 1827-38, indeksowała Viola Podsiadlik
Szydłowo (MZ) -- UMZ 1891-1910 (MZ 1891-1903 rozszerzenie), indeksowała Izabela Czaplicka
Trębki (MZ) -- M 1836-43, indeksowała Grażyna Nowak
Warszawa-Jazdów (WA) -- UMZ 1811-12, indeksował Artur Godlewski
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- Z 1878-81, indeksował Mikołaj Wilk
Zegrze (MZ) -- Z 1795-1804, indeksował Michał Gołowicz
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1886-95, indeksował Bartłomiej Zieliński


31-07-2018

Brańszczyk (MZ) -- U 1835-44, indeksowała Joanna Maślanek
Czersk (MZ) -- UMZ 1836-68, indeksowała Teresa Mikołajewska
Dąbie Kujawskie (KP) -- SkM 1881-84,86-99, indeksował Jan Berens
Kowala-Stępocina (MZ) -- M 1884-93, indeksował Mikołaj Wilk
Koziebrody (MZ) -- U 1693,1717-18,23-30,32-92; M 1768-69,71-92; Z 1768-1807, indeksował Radosław Frączak
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- Z 1857, indeksował Jan Kyjania
Mikołajów (UK) -- U 1890-99, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Nur (MZ) -- UMZ 1846, indeksowała Beth Whitson, weryf. Projekt Podlasie
Odechów (MZ) -- M 1916-23, indeksował Łukasz Bernaciak
Pokrzywnica (MZ) -- M 1790-99, 1801-02; Z 1791-1800, indeksowała kasia_wilcz
Puchały (PL) -- U 1861-63,67-69 M 1861-62,67 Z 1861-63,67-70, indeksował Witold Trzeciak
Ryczywół (MZ) -- M 1896, indeksował Krzysztof Wyszyński
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1839-40, indeksowała Beata Tchorzewska
Sąspów (MP) -- UZ 1890-1913, indeksował Jerzy Żurada
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1802-05, indeksował Rafał Albiński
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1873, 76-77, 79, 81-84, indeksował Włodzimierz Macewicz
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- Z 1922-46, indeksował Mikołaj Wilk
Zegrze (MZ) -- Z 1719-1795 (z lukami), indeksował Michał Gołowicz


30-07-2018

Dalików (LD) -- MZ 1837, indeksował Tomasz Frynia
Miastkowo (PL) -- U 1775, indeksowała Livia Ditto
Miechocin - Mokrzyszów (PK) -- M 1786-1805, 1807-42, indeksował Marcin Kowal
Osjaków (LD) -- U 1763-65, M 1830, Z 1925-26, indeksował Tomasz Skolimowski
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- U 1914, indeksował bogdan030
Poryte (PL) -- M 1868-70, Z 1922-32, indeksowała Anna S.
Suserz (MZ) -- UZ 1882-83, M 1883, indeksowała Barbara Raniewicz
Środa Wielkopolska (WP) -- U 1868-77,83-84, M 1832-50, indeksowała Danuta Danecka
Topola Królewska (LD) -- UZ 1890-91, indeksował Jarosław Szymczak
Uniejów (LD) -- M 1847-48, SkM 1849-50, indeksował Mariusz Dąbrowski


29-07-2018

Centawa (OP) -- M 184-59, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Cyprzanów (SL) -- M 1806,16,20-37, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Czerwięcice (SL) -- M 1875-77,80-85,87-1902,04-07, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Lyski (SL) -- M 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mszana - Mschanna (SL) -- M 1830,43-44, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pietraszyn (SL) -- M 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Radoszowy( Rydułtowy) (SL) -- M 1874-79, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rudnik (SL) -- M 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Strzybnik (SL) -- M 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Szczerbice (SL) -- M 1874-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Szonowice (SL) -- M 1874-75, 77-98,1900-07, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sławików (SL) -- M 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zabrze św.Jana Chrzciciela (SL) -- U 1903-09, indeksowała Barbara Wiechuła


28-07-2018

Fałków (SK) -- UMZ 1854-56, indeksowała Joanna Bugajska
Kurzelów (SK) -- U 1866-68 (rozszerzenie), indeksowała Krystyna Stanisławska


27-07-2018

Beszowa (SK) -- UMZ 1885-88 (rozszerzenie), indeksował Edward Jabłoński
Biskupów - Bischofswalde (OP) -- M 1900-01,04,08, indeksował Michael Schätzlein
Chełmonie (KP) -- U 1773-87 M 1749-74, indeksował Michał Zieliński
Kalety - Stahlhammer (SL) -- M 1875-77,1899-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tuczno (KP) -- M 1900-12, indeksowała Anna Wiśniewska
Tuczępy (SK) -- UMZ 1915-17, indeksował Artur Koźmiński


26-07-2018

Bodzanowice -Botzanowitz (OP) -- M 1874-85, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Broniewo (KP) -- U 1867-74, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytom Miechowice św.Krzyża (SL) -- M 1808-21, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Czermin - Łysakówek (PK) -- U 1787-1827, 1829-1838, 1840-1899, indeksował Krzysztof Naróg
Katowice św.Jadwigi Śląskiej (SL) -- Z 1869-71, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Klesztów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Koniusza (MP) -- UMZ 1888-92, indeksowała Renata Majewska
Lubień Kujawski (KP) -- U 1827,57-61 (rozszerzenie ), indeksował Michał Golubiński
Lubsza -Lubschau (SL) -- M 1874-75,1900-01, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łódź NMP (LD) -- U 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- U 1917, MZ 1937, indeksował bogdan030
Rawa Mazowiecka (LD) -- Z 1874-79, indeksowała Urszula Świerczyńska
Siemkowice (LD) -- UMZ 1868-74, indeksowała Urszula Świerczyńska
Stradów (SK) -- U 1702- 20, 1869-70, M 1868-70 , Z 1715-18,20-23,25-30,33-36 ,1869-70, indeksował Henryk Adamczyk
Uniejów (LD) -- SkM 1840-41, indeksował Mariusz Dąbrowski
Żarnów (LD) -- Z 1895-99, indeksowała Krystyna Stanisławska


25-07-2018

Bratoszewice (LD) -- UMZ 1826-50, indeksował Jacek Kundzik
Bąkowa Góra (LD) -- Z 1861-71, indeksowała Aneta Bąk
Chodzecz (KP) -- UMZ 1876-78, indeksowała MariannaF.
Dąbie Kujawskie (KP) -- SkM 1871-80, indeksował Jan Berens
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1900, Z 1896-97, indeksował Tomasz Przygodziński
Komorniki (LD) -- U 1896, M 1896-1915, Z 1896-1900,12-15, indeksował Tomasz Skolimowski
Kowal (ewang.) (KP) -- M 1842-54, indeksował Michał Golubiński
Leźnica Wielka (LD) -- U 1894-1904, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1900, indeksował Janusz Kucharczyk
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1920, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1906, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Milejów (LD) -- UMZ 1838, indeksowała Magdalena Cel
Niesułków (LD) -- UMZ 1839-40, indeksowała Edyta Bednarek
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1822, indeksowała Justyna Karwalska (skasowane 03.12.2018)
Nowe Miasto nad Pilicą (MZ) -- UMZ 1871-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Osjaków (LD) -- M 1823-29, Z 1808-12,1924, indeksował Tomasz Skolimowski
Ozorków (mojż.) (LD) -- M 1883, indeksowała Marianna Różalska
Przyłuka (UK) -- UMZ 1820-21, indeksowała Beata Tchorzewska
Środa Wielkopolska (WP) -- M 1868-78, Z 1859-68, indeksowała Danuta Danecka
Toruń USC (KP) -- SkU 1876, indeksowała Katarzyna Pawłowska
Tur (LD) -- UMZ 1833-47,50-51,53-54, U 1868-69, indeksował Michał Stasiak
Uniejów (LD) -- M 1826-27,39,51-55, indeksował Mariusz Dąbrowski
Wieluń (LD) -- UMZ 1903, indeksowała Danuta Mieżyńska
Żarnów (LD) -- Z 1891-94, indeksowała Krystyna Stanisławska


24-07-2018

Broniewo (KP) -- M 1809 -1826,29,31,38, indeksował Janson
Kościerzyce - Gross Neudorf (OP) -- M 1900-12, indeksował Michael Schätzlein
Kraków- Pleszów (MP) -- U 1858-70, indeksowała Dagmara Kulig
Milejów (LB) -- Z 1870-79, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Mosty (BR) -- UMZ 1812-18, indeksował Franek23
Poryte (PL) -- Z 1852-53, indeksował Czesław Harubin, weryf. Projekt Podlasie
Poryte (PL) -- M 1914-27, indeksowała Anna S.
Wyszonki Kościelne (PL) -- M 1924-32, indeksowała Magdalena Wróbel


23-07-2018

Brodnica (KP) -- U 1900, M 1879,90, Z 1874-75,1900, indeksował Krzysztof Kamiński
Mikołów św.Jana (ewang.) (SL) -- Z 1895-6, indeksowała Barbara Sznober
Pułtusk (MZ) -- U 1806-09, indeksował Rafał Albiński
Ruże (KP) -- U 1821, M 1824,26-29, Z 1825-29, indeksowała Mary Ann Graham
Smogorzewo (MZ) -- U 1792-96, 1802-04, indeksowała kasia_wilcz
Sąspów (MP) -- M 1890-1900,03-13, indeksował Jerzy Żurada
Wiązowna (MZ) -- M 1868, indeksowała Paulina Moszyńska
Wrzos (MZ) -- UMZ 1841-77, indeksowała Elżbieta Gryz


22-07-2018

Borkowice (MZ) -- Z 1861-65, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Klwów (MZ) -- UMZ 1906-08, indeksował Krzysztof Jach
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1881-84, indeksował Robert Pawłowski
Kurzelów (SK) -- U 1862-65 (rozszerzenie ), indeksowała Krystyna Stanisławska
Przasnysz (MZ) -- U 1886-87, indeksował Robert Pawłowski
Płonne (KP) -- M 1810-20, indeksował Michał Zieliński
Płońsk (MZ) -- SkU 1734-60, 80-1808; U 1883, indeksował Karol Szulc
Radomin (KP) -- M 1810-20, indeksował Michał Zieliński
Radzikowo (MZ) -- Z 1807 (rozszerzenie), UMZ 1808-17, indeksował Radosław Frączak
Szyszki (MZ) -- U 1726-61, M 1727-80, indeksował Jacek Paź
Winnica (MZ) -- U 1797-1805, 09; M 1819; Z 1801-18, indeksowała kasia_wilcz
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- Z 1882, indeksowała Katarzyna Pasik
Wiązowna (MZ) -- M 1916-17, indeksowała Paulina Moszyńska


21-07-2018

Brańszczyk (MZ) -- U 1823-34, indeksowała Joanna Maślanek
Broniewo (KP) -- SkZ 1900-10, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Brzeg -Brieg (OP) -- M 1900, indeksował Michael Schätzlein
Cerekiew (MZ) -- Z 1766-84, indeksował Mikołaj Wilk
Glinianka (MZ) -- Z 1869, indeksowała Paulina Moszyńska
Kraków- Pleszów (MP) -- Z 1775-90, indeksowała Dagmara Kulig
Potworów (MZ) -- UMZ 1908-10, indeksował Krzysztof Jach


20-07-2018

Beszowa (SK) -- UMZ 1881-84 (rozszerzenie ), indeksował Edward Jabłoński
Borowno (SL) -- M 1696-1741,1817-1900, Z 1704-40,61-78,81-1807,67, indeksował Stanisław Jegier
Częstochowa św.Zygmunta (SL) -- M 1714-37,70-92,1904-05, Z 1736-68,80-1807, indeksował Stanisław Jegier
Fałków (SK) -- UMZ 1852-53, indeksowała Joanna Bugajska
Galowice-Gallowitz (DS) -- M 1889, 1891-92, 1895-96, 1902-03, 1905-06, indeksował Michael Schätzlein
Stradów (SK) -- U 1681-1701,Z 1713-14, UMZ 1863-67, indeksował Henryk Adamczyk
Witowo (KP) -- SkM 1831,33-37, indeksował Jan Berens


19-07-2018

Bóbrka (PK) -- M 1857-1908, indeksował Grzegorz Zuzak
Graużyszki (BR) -- M 1793-96, 1802-33, 1835-45, 1847 oraz 1797-1801, 1834, 1846 (uzupełnienie), indeksował Łukasz Majtka
Kłobuck (SL) -- U 1799-1807 , M 1780-1807, indeksował Stanisław Jegier
Luboml (UK) -- U 1880-84, indeksowała Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Łopienica (BR) -- U 1827-28; M 1831-37, indeksowała Małgorzata Wróblewska


18-07-2018

Biała (pow. kłobucki) (SL) -- U 1808-31, indeksował Stanisław Jegier
Futoma (PK) -- M 1851-99, indeksowała Anna Krawiec
Grabkowo (KP) -- UMZ 1751-1808, indeksował Michał Golubiński
Konopiska (SL) -- U 1678-95,98-1714,16-65,69-1807 ,M 16789-1766 ,70-1807 Z 1745-65,69-1807, indeksował Stanisław Jegier
Kłomnice (SL) -- U 1847-50.56-59 M 1833-34.40-50, indeksował Stanisław Jegier
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- U 1911-17, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mstów (SL) -- U 1779-1807 , Z 1895-1900, indeksował Stanisław Jegier
Odelsk (BR) -- UM 1808-14; Z 1784-98, indeksował Albin Kożuchowski
Piekary Śląskie - Kamień (SL) -- M 1884-88, indeksował Leszek Chrobok
Pszów (SL) -- U 1830-45,47-74 M 1848 Z 1839-45 ,47-58, indeksowała Barbara Wiechuła
Rędziny (SL) -- U 1779-1800 Z 1867-81, indeksował Stanisław Jegier
Sambor (UK) -- U 1884-85, indeksowała agnieszka5995


17-07-2018

Borowno (SL) -- U 1736-1805,50-67,69-1900,03-07, indeksował Stanisław Jegier
Kije (SK) -- M 1928-34, indeksował Jacek Sławiński


16-07-2018

Grajewo (PL) -- M 1931-36, indeksowała Magdalena Wróbel
Konieczno (SK) -- SkU 1907, indeksowała Urszula49
Kurzelów (SK) -- U 1858-61, indeksowała Krystyna Stanisławska
Ruże (KP) -- MZ 1830-39, indeksowała Mary Ann Graham
Sokółka (PL) -- U 1821-22, indeksował Maciej Puka
Sławków (SL) -- U 1730-40, indeksował Karol Szostek
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1848, indeksowała Kamila Szymankiewicz


15-07-2018

Broniewo (KP) -- SkZ 1891-99, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Fałków (SK) -- UMZ 1849-51, indeksowała Joanna Bugajska
Piotrowice gm.Wodzisław (MP) -- U 1851-67, indeksowała Renata Majewska


14-07-2018

Bronisław (KP) -- UZ 1822, SkM 1822,27, indeksował Janson
Kruszyn (KP) -- M1809-10, indeksował Janson
Książ Wielki (MP) -- M 1794-96, indeksował Oskar Brożek
Łubno (gr-kat) (PK) -- UMZ 1845-59, indeksował Grzegorz Zuzak
Słonim (BR) -- UMZ 1838-47, indeksowała Bożena Czarnuszewicz


13-07-2018

Pałuki (MZ) -- Z 1886-1900, indeksowała Barbara Staniak
Pułtusk (MZ) -- U 1837-40, indeksowała Bożena Prymus
Sulerzyż (MZ) -- UMZ 1861-65, indeksowała Urszula Waszkiewicz
Trębki (MZ) -- UZ 1826-35, indeksowała Grażyna Nowak
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1897 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- M 1897-1907 (rozszerzenie), indeksował Mikołaj Wilk
Żbików (MZ) -- M 1901-05, indeksowała Małgorzata Szadkowska


12-07-2018

Beszowa (SK) -- UMZ 1877-80 (rozszerznie), indeksował Edward Jabłoński
Kraków Płaszów NSPJ (MP) -- U 1799-1814, indeksowała Dagmara Kulig
Księży Lasek - Fürstenwalde (WM) -- M 1821, 23-36, indeksował Projekt Podlasie
Kurzelów (SK) -- M 1866-71, indeksowała Krystyna Stanisławska
Mniszew (MZ) -- U 1810-12,21,41-60,66-82,86-1911; M 1810-12,21,26-33,35-82,86-1927, indeksowała Beata Krupa
Nowe Brzesko (MP) -- UMZ 1810-14, indeksowała A. Ch
Pniewo (MZ) -- U 1826-34, indeksował Jacek Paź
Przewodowo (MZ) -- U 1735-1777, indeksował Witold Czyż
Stradów (SK) -- U 1595-60,1660-80,1861,M 1861,Z 1695-1712,1861, indeksował Henryk Adamczyk
Szydłowiec (MZ) -- M 1887-96, indeksował Mikołaj Wilk
Złotoria USC (KP) -- M 1874-77, 86-95, indeksował Michał Zieliński


11-07-2018

Jasionna (MZ) -- Z 1798-1825, indeksował Tomasz Frynia
Mniszew (MZ) -- Z 1798-1812,21,26-73,81-82,86-92,1908-15,46-66, indeksowała Beata Krupa


10-07-2018

Falków (SK) -- UMZ 1848, indeksowała Joanna Bugajska
Gorzyce (KP) -- U 1746-84, indeksował Adam Lewandowicz
Rzadkwin (KP) -- U 1718-68, indeksował Adam Lewandowicz
Witowo (KP) -- SkM 1912-16, indeksował Jan Berens


09-07-2018

Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- Z 1856-65, indeksowała Anna Poprawa
Kowal (KP) -- UMZ 1674-1822 (z lukami), indeksowali Grażyna Przybysz, Kasiema, Mariusz Kucharski, Michał Golubiński
Kurzelów (SK) -- M 1858-65, indeksowała Krystyna Stanisławska
Lubień Kujawski (KP) -- UMZ 1809-15, indeksowała Barbara Kubacka
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- UZ 1866-81; M 1903-14, indeksował Jerzy Nowosielski
Mikołajów (UK) -- U 1911-17, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Nowy Wiśnicz (MP) -- M 1842-56, indeksował Łukasz Kabziński


08-07-2018

Babice (MZ) -- M 1881-96, indeksował Włodzimierz Macewicz
Broniewo (KP) -- UMZ 1833, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chorzów -Königshütte (mojż.) (SL) -- Z 1872-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łomża (PL) -- M 1879, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Puchały (PL) -- M 1808-25 (z lukami, rozszerzenie), indeksował Witold Trzeciak
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1931, indeksowała Anna Chmielowska
Warszawa-Jazdów (WA) -- UMZ 1810, indeksował Artur Godlewski
Witowo (KP) -- 1832.58.91-99, indeksował Jan Berens
Wrocław Św. Elżbieta (ewang.) (DS) -- M 1874, indeksował Rafał Albiński
Wąchock (SK) -- U 1917, indeksował Kamil Stąporek


07-07-2018

Beszowa (SK) -- UMZ 1875-76, indeksował Edward Jabłoński
Borkowice (MZ) -- Z 1856-60, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Ciechanowiec (PL) -- M 1839-48, indeksował Jan Mamaj
Czyżew (PL) -- U 1865, M 1753-80, Z 1781-1800, 07-30, 65, indeksował Michał Cymbalak
Grodzisk Maz. (MZ) -- UMZ 1834, indeksowała Marzanka
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1875-80 (1876-rozszerzenie), indeksował Robert Pawłowski
Krynki (PL) -- U 1802-11, indeksowała Margaret Stasikowski
Miastkowo (PL) -- U 1804, indeksowała Livia Ditto
Paprotnia (MZ) -- U 1824-28, M 1811-19, Z 1824-29, indeksowała Magda Tarkowska
Perlejewo (PL) -- U 1809, indeksował Michał Cymbalak
Przasnysz (MZ) -- U 1873-85, indeksował Robert Pawłowski
Przesmyki (MZ) -- U 1901-12, Z 1897-1912, indeksowała Magda Tarkowska
Suchowola (PL) -- M 1850, indeksowała Ewa Witkowska
Tczów (MZ) -- M 1916-21, indeksował Marcin Różycki
Zakrzew (Zakrzów) (MZ) -- Z 1901-10 (03-04,06-09 rozszerzenie), indeksował Mikołaj Wilk


06-07-2018

Glinianka (MZ) -- U 1874 (aktualizacja), indeksowała Maria Marciszewska
Godynice (LD) -- Z 1815, 1817-25, indeksował Filip Skurzewski
Kamieniec (pow. gnieźnieński) (WP) -- U 1755-59, 1762-86, indeksował Jason
Kraków Płaszów NSPJ (MP) -- U 1784-1801, indeksowała Dagmara Kulig
Kulesze Kościelne (PL) -- M 1808-10, indeksowała Bożena Misiak
Mińsk Mazowiecki (MZ) -- M 1878-79 (rozszerzenie), indeksowała Andżelika Gomulska-Kołtuniak
Poryte (PL) -- Z 1910b-1921, indeksowała Anna S.
Rajgród (PL) -- 1906b-1929a (luki+aktualizacja), indeksowała Magdalena Wróbel, weryfikował Mirosław Bronakowski
Sambor (UK) -- U 1883, indeksowała agnieszka5995
Stradów (SK) -- U 1782-89, indeksował Henryk Adamczyk


05-07-2018

Chociszewo (MZ) -- Z 1826-65, 66-67 (rozszerzenie), indeksował Radosław Frączak
Fałków (SK) -- UMZ 1846-47, indeksowała Joanna Bugajska
Futoma (PK) -- U 1784-1824, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Góra (pow. płocki) (MZ) -- M (rozsz.) 1809/10, 1817-21, 1839-41, indeksował Piotr Romanowski
Jedwabne (PL) -- M 1929-32, indeksował Grzegorz Nowik
Krzyżanowice (MZ) -- M 1885-87, indeksowała Wiktorija Pilnik
Mały Płock (PL) -- M 1926-29 (aktualizacja), indeksowała Magdalena Wróbel
Pałuki (MZ) -- U 1810-25, indeksował Przemysław Kisielewski
Staszów (SK) -- UMZ 1815-18, indeksował Jerzy Koprowski
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1876-85, indeksował Bartłomiej Zieliński


04-07-2018

Bałtów (SK) -- UM 1821-43 (rozszerzenie) UMZ 1854-55, indeksował Roman Burczyk
Luboml (UK) -- U 1885-91, 1893-95, indeksowali Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Piaski (KP) -- Z 1770-99, indeksował Janson
Wieniec (KP) -- Z 1848-59, indeksował Janson


03-07-2018

Goczałkowice Zdrój św.Jerzego (SL) -- M 1850-60, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Hyżne - Dylągówka (PK) -- U 1786-1875; M 1780, 1787, 1789-92, 1794-1866; Z 1786-1889, indeksował Marek Podolski
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- M 1870-79, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Stradów (SK) -- U 1762-81, M 1701-84, indeksował Henryk Adamczyk
Strzybnica (SL) -- M 1923-37, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zabrze św.Andrzeja Apostoła (SL) -- M 1799-1872, indeksowała Marzena Jaroniewska


02-07-2018

Błaszki (LD) -- M 1619-1702, 20-29 (z lukami), indeksował Michał Zieliński
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- U 1838-43, indeksowała Anna Poprawa
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1704-97, indeksowała Barbara Wiechuła
Godynice (LD) -- UZ 1826-29, indeksował Filip Skurzewski
Hyżne - Hyżne i Nieborów Wielki (PK) -- M 1786-1893, indeksował Marek Podolski
Wodynie (MZ) -- UZ 1817-25, indeksowała Hanna Kołodziejska


01-07-2018

Broniewo (KP) -- SkZ 1876-90, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Krasne (MZ) -- U 1808-10, indeksowała Honorata Nalborczyk
Krzyżanowice (MZ) -- M 1882, indeksowała Wiktorija Pilnik
Nowy Wiśnicz (MP) -- SkM 1811-22, indeksował Łukasz Kabziński
Wiskitki (MZ) -- M 1867-76, indeksowała Jadwiga Sibirska


30-06-2018

Gozdowo (MZ) -- M 1866-71 (rozszerzenie), indeksowała Joanna Żółtowska weryf. Piotr Romanowski
Góra (MZ) -- M (rozszerzenie) 1825, 31-38, 55-57, indeksował Piotr Romanowski
Sambor (UK) -- U 1881-82, indeksowała agnieszka5995
Witowo (KP) -- SkM 1880-89, indeksował Jan Berens


29-06-2018

Grodzisko (LD) -- UMZ 1816-17, indeksował Dawid Nowowiejski
Leszno (mariawici) (MZ) -- UMZ 1909-14, indeksował Jan Olesiński
Łódź NMP (LD) -- U 1879, indeksowała magnowa
Niesułków (LD) -- UMZ 1838, indeksowała Edyta Bednarek
Piekary Śląskie - Kamień (SL) -- M 1879-83, indeksował Leszek Chrobok
Pińczów (SK) -- Z 1661-96, indeksowała Grażyna Radzik
Rzadkwin (KP) -- U 1718-76, indeksował Adam Lewandowicz
Wieluń (LD) -- UMZ 1902, indeksowała Danuta Mieżyńska


28-06-2018

Błażowa - Kąkolówka (PK) -- U 1840-63, indeksowała Anna Krawiec
Jadowniki Bielskie (KP) -- UMZ 1874-76, indeksowała Katarzyna Żugaj
Kraków- Pleszów (MP) -- Z 1754-74, indeksowała Dagmara Kulig
Mikołajów (UK) -- M 1870-77, 1879, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Piotrowice gm.Wodzisław (SK) -- U 1831-32,Z 1831-52,55-60,62-67, indeksował Krystian Krupa weryfikowała Bożena Błaut
Ruże (KP) -- UMZ 1861-67, indeksowała Mary Ann Graham
Suchedniów (SK) -- UMZ 1906-10, indeksowała Halina Kroner
Wrocław Św. Krzysztof (ewang.) (DS) -- U 1837-38, 1845-46, indeksował Rafał Albiński


27-06-2018

Giecz (WP) -- M 1875-1901, indeksowała Danuta Danecka
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1800-31, indeksowała Barbara Wiechuła
Koniusza (MP) -- UMZ 1883-87, indeksowała Renata Majewska
Rawa Mazowiecka (LD) -- Z 1868-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Stradów (SK) -- UMZ 1856-60, indeksował Henryk Adamczyk
Warszawa-Jazdów (WA) -- UMZ 1808-09, indeksował Artur Godlewski
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- Z 1881, indeksowała Katarzyna Pasik


26-06-2018

Belsk Duży (MZ) -- U 1782,90,1808; M 1658-59,61-62,1779-1812; Z 1779-1825, indeksowała Teresa Mikołajewska
Borkowice (MZ) -- U 1861-65, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Czersk (MZ) -- UMZ 1808-25, indeksowała Teresa Mikołajewska
Fałków (SK) -- UMZ 1845, indeksowała Joanna Bugajska
Pniewnik (MZ) -- U 1893-94, indeksowała Barbara Sikorska
Siennica (MZ) -- U 1868-72, Z 1858-63, indeksowała Marta Walczak
Snów (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Michalina Musiał
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- UZ 1836-40, indeksowała Ewa Czerkawska
Witowo (KP) -- SkM 1871-79, indeksował Jan Berens


25-06-2018

Borszewice (LD) -- UMZ 1844, indeksował Felberg_sławomir
Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- U 1831-37, indeksowała Anna Poprawa
Drugnia (SK) -- UMZ 1917, indeksował Edward Jabłoński
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- Z 1890-95, indeksował Tomasz Przygodziński
Klwów (MZ) -- UMZ 1903-05 (Z 1903 rozszerzenie), indeksował Krzysztof Jach
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1920, indeksował Sławomir Binczak
Mordy (MZ) -- UMZ 1864-85, indeksowała Magda Tarkowska
Nur (MZ) -- M 1808-25, indeksowała Grażyna Przybysz
Pajęczno (LD) -- M 1830-39, indeksowała Katarzyna Żugaj
Paprotnia (MZ) -- Z 1830-34, indeksowała Magda Tarkowska
Pniewnik (MZ) -- U 1869-73, indeksowała Barbara Sikorska
Potworów (MZ) -- UMZ 1903-07, indeksował Krzysztof Jach
Sarnaki (MZ) -- UMZ 1909, indeksowała Jolanta Klass
Stradów (SK) -- U 1745-61,1841-50, indeksował Henryk Adamczyk
Szydłowo (MZ) -- UMZ 1869-90 (MZ 1890 rozszerzenie), indeksowała Izabela Czaplicka
Środa Wielkopolska (WP) -- M 1851-68, indeksowała Danuta Danecka
Trębki (MZ) -- M 1826-35, indeksowała Grażyna Nowak
Warszawa ASC Cyrkuł VII (MZ) -- U 1812, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zadzim (LD) -- M 1881-85, indeksowała karolinaw
Żbików (MZ) -- M 1930-34, indeksowała Małgorzata Szadkowska


24-06-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1780-1813, indeksowała Barbara Wiechuła
Konieczno (SK) -- SkU 1906, indeksowała Urszula49
Piekary Śląskie - Kamień (SL) -- M 1874-78, indeksował Leszek Chrobok


23-06-2018

Gorzyce (KP) -- M 1746-99, indeksował Adam Lewandowicz
Kruszwica (KP) -- Z 1779-1817, indeksował Adam Lewandowicz
Mielec - Cyranka par. Św. Mateusza (PK) -- U 1785-1816, 1818-20, 1822-1916; M 1916-19, indeksował Marek Podolski
Mielec - Wojsław i Smoczka par. Św. Mateusza (PK) -- M 1785-1818, indeksował Marek Podolski
Mielec - Złotniki par. Ducha Świętego (PK) -- U 1785-1916; M 1785-87, 1789, 1791-99, 1801-03, 1805-12, 1814-1912, 1916-17, 1919-36, indeksował Marek Podolski
Żarnów (LD) -- Z 1886-90, indeksowała Krystyna Stanisławska


22-06-2018

Ciechanowiec (PL) -- M 1828-39, indeksował Jan Mamaj
Janów (PL) -- U 1808-48 (z lukami) weryfikacja, indeksował Radosław Karabowicz, weryf. Alicja Rybałko
Niesułków (LD) -- UMZ 1837, indeksowała Edyta Bednarek
Pilczyca (SK) -- SkU 1893-1913, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Stolec (LD) -- Z 1811-12, indeksował Krzysztof Kaźmierczak
Szczaworyż (SK) -- UMZ 1911-15, indeksował Edward Jabłoński
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1896 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak


21-06-2018

Broniewo (KP) -- SkZ 1856-60,67-68,72-75, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kozłów (MP) -- UMZ 1821-25, indeksowała Renata Majewska
Luboml (UK) -- U 1896-1901, 1903, indeksowali Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Piotrowice gm.Wodzisław (SK) -- U 1833-50, indeksowała Renata Majewska
Przedecz (WP) -- Z 1846-47 (uzupełnienie), indeksował Dawid Nowowiejski
Sambor (UK) -- M 1891, indeksowała agnieszka5995
Sierzchowy (LD) -- Z 1856-72, indeksował Bogusław Nagórski
Witowo (KP) -- SkM 1861-70, indeksował Jan Berens


20-06-2018

Broniewo (KP) -- SkZ 1851-55, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Giecz (WP) -- M 1801-52, indeksowała Danuta Danecka
Kraków- Pleszów (MP) -- U 1765-80, indeksowała Dagmara Kulig
Osjaków (LD) -- M 1812-16, indeksował Tomasz Skolimowski
Rutki-Kossaki (PL) -- Z 1799-1807, indeksowali Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Stopnica (SK) -- UMZ 1914, indeksował Jakub Rokita
Stradów (SK) -- U 1826-40,M 1831-54,Z 1846-54, indeksował Henryk Adamczyk
Wieluń (LD) -- UMZ 1901, indeksowała Danuta Mieżyńska


19-06-2018

Brodnica (KP) -- M 1888, indeksował Krzysztof Kamiński
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1814-31, indeksowała Barbara Wiechuła
Gąbin (MZ) -- UZ 1880-81, M 1881, indeksowała ELADAB
Gąbin (MZ) -- UZ 1853-54, indeksował Jerzy Pytlik
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- U 1900-10, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mokowo (KP) -- M 1841-49, indeksował Piotr_Romanowski
Rzadkwin (KP) -- SkM 1719-24,26-33,44,46-52,54-63,73-99, indeksował Adam Lewandowicz
Sambor (UK) -- M 1890, indeksowała agnieszka5995
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1891, indeksował Adam Rozenau
Wolbórz (LD) -- UM 1866-67, indeksowała Bożena Kaźmierczak


18-06-2018

Baranowo (MZ) -- MZ 1931 (rozszerzenie), indeksował Robert Pawłowski
Bratoszewice (LD) -- UMZ 1808-13,15-25, indeksował Jacek Kundzik
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1868-80,82-93, indeksowała Urszula Świerczyńska
Chlewiska (MZ) -- Z 1916-18, indeksował Mikołaj Wilk
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1920, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Nur (MZ) -- Z 1844-45, indeksowała Beth Whitson weryf. Projekt Podlasie
Przasnysz (MZ) -- U 1868-70, indeksował Robert Pawłowski
Rybitwy - Józefów nad Wisłą (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Sambor (UK) -- M 1889, indeksowała agnieszka5995
Stradów (SK) -- U 1810-25, M 1660-1700, Z 1826-45, indeksował Henryk Adamczyk
Strzegowo (MZ) -- UM 1910-12, indeksował Jan Wojtkiewicz


17-06-2018

Dąbroszyn (WP) -- U 1785-96, 98; M 1785-92 , indeksował Sebastian Gąsiorek
Hniezno (BR) -- UZ 1797-1801; M 1797-99, 1801, indeksowała Alicja Rybałko
Igołomia (MP) -- U1831-61, Z 1831-45, indeksował Jerzy Koprowski
Luboml (UK) -- M 1856-66, 1868-96, 1898, 1900-15, indeksowali Bożena Krajewska i Danuta Wojtowicz
Miastkowo (PL) -- U 1774, indeksowała Livia Ditto


16-06-2018

Czerwonka (pow. węgrowski) (MZ) -- U 1826-30, indeksowała Anna Poprawa
Grajewo (PL) -- M 1907-08, indeksowała Magdalena Wróbel
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1896-99, indeksował Tomasz Przygodziński
Łódź NMP (LD) -- Z 1862, indeksowała magnowa
Odechów (MZ) -- Z 1825-26, indeksował Łukasz Bernaciak
Trębki (MZ) -- U 1808-09 rozsz., M 1808-15 rozsz., indeksowała Grażyna Nowak
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1853-67, indeksował Włodzimierz Macewicz


15-06-2018

Ciechanowiec (PL) -- U 1828-35, indeksował Jan Mamaj
Dobrylewo (KP) -- UMZ 1877-1906, indeksowała Katarzyna Żugaj
Grodzisko (LD) -- UMZ 1815, indeksował Dawid Nowowiejski
Kozienice (MZ) -- U 1773-1783, Z 1772-1791, indeksowała Katarzyna Wilcz
Kruszwica (KP) -- SkU 1722-68, indeksował Adam Lewandowicz
Obryte (MZ) -- M 1809-18, indeksował Rafał Albiński
Oszmiana (BR) -- M 1834-37, 41, 43-44 (uzupełnienie), indeksował Łukasz Majtka
Sambor (UK) -- M 1888, indeksowała agnieszka5995
Szczaworyż (SK) -- UMZ 1906-10, indeksował Edward Jabłoński


14-06-2018

Bożewo (MZ) -- U 1686-1808, indeksował Krzysztof Kośnik
Brańszczyk (MZ) -- U 1808-22, indeksowała Joanna Maślanek
Broniewo (KP) -- SkUZ 1861-66, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chlewiska (MZ) -- Z 1919, indeksował Mikołaj Wilk
Gąsewo (MZ) -- U 1831-43, indeksował Robert Pawłowski
Michałkowice (SL) -- M 1800-28,31-33,38-58,60-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ruże (KP) -- UMZ 1851-60, indeksowała Mary Ann Graham
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1817, indeksował Andrzej Badowski
Stradów (SK) -- U 1851-54, M 1811-30, Z 1800-25, indeksował Henryk Adamczyk
Suchożebry (MZ) -- U 1900-09, indeksowała Anna Poprawa
Suserz (MZ) -- UMZ 1881, indeksowała Barbara Raniewicz
Trzebnica - Trebnitz (ewang.) (DS) -- M 1766-67, indeksował Michael Schätzlein
Witowo (KP) -- SkM 1850-57,59-60, indeksował Jan Berens
Wrocław Św. Salwator (ewang.) (DS) -- U 1832-34, indeksował Rafał Albiński


13-06-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1909-12, indeksowała Barbara Wiechuła
Gostynin (MZ) -- U 1806-09, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Pałuki (MZ) -- U 1891-1900, indeksowała Barbara Staniak
Pułtusk (MZ) -- U 1802-05, indeksował Rafał Albiński
Sambor (UK) -- M 1887, indeksowała agnieszka5995
Stradów (SK) -- U 1790-1809, M 1785-1809, Z 1785-1799, indeksował Henryk Adamczyk
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1810, indeksowała Joanna Marchlińska


12-06-2018

Bełchów (LD) -- U 1846-49, indeksowała Małgorzata Berendzik
Bodzanów (MZ) -- U 1866-79, indeksował Tomasz Bogiel, weryf. Maria Bagińska-Wierzbowska
Broniewo (KP) -- SkM 1874-99, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Burzyn (PL) -- Z 1915-22, indeksował Piotr Laskowski
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1829, indeksowała Natalia Wojciechowska
Koziebrody (MZ) -- UMZ 1866,1868, indeksował Zbigniew Budziszewski
Łódź NMP (LD) -- U 1878, indeksowała magnowa
Miastkowo (PL) -- U 1773, indeksowała Livia Ditto
Puchały (PL) -- UMZ 1866, indeksował Witold Trzeciak
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1799-1803, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- UZ 1832-35, indeksowała Ewa Czerkawska


11-06-2018

Chociszewo (MZ) -- M 1826-65, 66-67 rozszerzenie, indeksował Radosław Frączak
Chojnata (LD) -- UMZ 1870, indeksował Krzysztof Szczepański
Chorzów św.Barbary (SL) -- M 1853-59, 62-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Chótów (LD) -- M 1826-36, indeksował Łukasz Fajfrowski
Holszany (BR) -- M 1799-1807, 1828-1840, 1842-1847; uzup. M 1798, 1808, 1827; popr. M 1797-1798, 1808-1827, 1841, indeksował Łukasz Majtka
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1895, indeksował Tomasz Przygodziński
Komorniki (LD) -- UMZ 1893-95, indeksował Tomasz Skolimowski
Łask (LD) -- UMZ 1862, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Niesułków (LD) -- UMZ 1836, indeksowała Edyta Bednarek
Nowy Dwór (BR) -- M 1861-70, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Repty św.Mikołaja (SL) -- M 1906-11, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tarnowskie Góry św. Piotra i Pawła (SL) -- M 1790-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żelazna (LD) -- Z 1852-53, SkZ 1854-55, indeksował Tomasz Przygodziński
Żelechlinek (LD) -- Z-1873-74,76-80,82-84,87-88, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Żytno (LD) -- U 1784-1807, Z 1786-1819, indeksował Paweł Gorząd


10-06-2018

Borkowice (MZ) -- U 1857-60, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Błażowa - Kąkolówka (PK) -- M 1831-1901, indeksowała Anna Krawiec
Cerekiew (MZ) -- Z 1737-65, indeksował Mikołaj Wilk
Jedlnia (MZ) -- U 1826-28, indeksowała Justyna Sito
Niedzbórz (MZ) -- U 1901-04, M 1901-12, indeksował Jan Wojtkiewicz
Odechów (MZ) -- Z 1820-24, indeksował Łukasz Bernaciak
Piątkowa (PK) -- U 1784-1830, indeksował Rafał Łukasz Zioło
Sambor (UK) -- M 1886, indeksowała agnieszka5995
Trębki (MZ) -- M 1875, indeksował Krzysztof Frydrysiak
Wrocław Św. Salwator (ewang.) (DS) -- U 1828-31, indeksował Rafał Albiński


09-06-2018

Broniewo (KP) -- SkM 1851-60, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bronisław (KP) -- SkU 1881-85, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Depułtycze (LB) -- Z 1939-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Giełwany (LT) -- M 1748-86, 1790-1818, indeksował Artur Wilkicki
Janów (PL) -- UMZ 1820-48, indeksował Radosław Karabowicz
Kolno (PL) -- U 1817-25, indeksowała Anna S.
Leman (PL) -- M 1906-30, indeksowała Magdalena Wróbel
Lubsza - Leubusch USC (OP) -- M 1885-1912, indeksował Michael Schätzlein
Pińczów (SK) -- Z 1640-45,47-48,50,52,54-58,60, indeksowała Grażyna Radzik
Poryte (PL) -- M 1900b-1913, indeksowała Anna S.
Roś (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Rutki-Kossaki (PL) -- 1791-98,1804-07, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Trzebnica - Trebnitz (ewang.) (DS) -- M 1793-1827, indeksował Michael Schätzlein


08-06-2018

Broniewo (KP) -- SkU 1851-60, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Ciechanów (MZ) -- U 1736-1807, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1904-08, indeksowała Barbara Wiechuła
Grudziądz (KP) -- U 1841-63, indeksowała Mirosława Grabis
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1900, indeksował Janusz Kucharczyk
Pożdżenice (LD) -- UMZ 1846-64, indeksował Henryk Koluszkowski
Sosnowiec -Zagórze św,Joachima (SL) -- UMZ 1845-46 (rozszerzenie), indeksowała Renata Majewska
Szczaworyż (SK) -- UMZ 1901-05, indeksował Edward Jabłoński
Warszawa-Marymont MBKP (WA) -- UMZ 1908, indeksowała Ewa Wojciechowska


07-06-2018

Kłomnice (SL) -- U 1885, indeksowała Elżbieta Stachowiuk
Łubno (gr-kat) (PK) -- UMZ 1860-61, 1863-70, indeksował Grzegorz Zuzak
Osięciny (KP) -- M 1897-1916, indeksował Jan Berens
Rzgów (LD) -- UMZ 1826-40, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Sterdyń (MZ) -- U 1858-67, indeksowała Grażyna Przybysz
Środa Wielkopolska (WP) -- U 1878-82, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- U 1810, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1895 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak


06-06-2018

Bożewo (MZ) -- U 1860-1916, Z 1679-1808 (sumariusz), indeksował Krzysztof Kośnik
Mikołajów (UK) -- U 1900-10, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Pniewnik (MZ) -- U 1890-92, indeksowała Barbara Sikorska
Sambor (UK) -- M 1885, indeksowała agnieszka5995
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- Z 1861-68, indeksował Włodzimierz Macewicz
Widawa (LD) -- M 1874-79, Z 1843-48,74-1913, indeksowała Elżbieta Nejman
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1866-75, indeksował Bartłomiej Zieliński


05-06-2018

Chlewiska (MZ) -- Z 1920-23, indeksował Mikołaj Wilk
Chorzele (MZ) -- Z 1825, indeksował Artur Godlewski
Kozielsko (WP) -- Z 1781-1801, indeksował Jason
Kościelec (MP) -- U 1840-42, Z 1873,1939-46, indeksował A.Ch, Anna Parysek, Marcin Dąbek
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1919, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1905, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1813-14, indeksowała Iwona Tomaszewska
Odechów (MZ) -- Z 1813-19, indeksował Łukasz Bernaciak
Paprotnia (MZ) -- M 1820-22, 1824-27, Z 1835-39, indeksowała Magda Tarkowska
Parzymiechy (SL) -- UMZ 1886-1906, indeksował Wiesław Macoch
Pałuki (MZ) -- M 1901-11, indeksował Przemysław Kisielewski
Proszowice (MP) -- U 1911-16, indeksowała Renata Majewska
Przemyślany (UK) -- U 1633-51, 1654, 1659-1703, 1707-1846, 1848-55, 1857, 1862, 1864, 1848-55, 1857, 1862, 1864, 1874, 1903; M 1633-41, 1648, 1659-1763, 1835, 1837-39, 1841, 1874, 1903; Z 1835, 1837-1839, 1841, 1874, 1903, indeksował Jerzy Nowosielski
Przesmyki (MZ) -- U 1893-1900, Z 1892-96, indeksowała Magda Tarkowska
Sambor (UK) -- M 1884, indeksowała agnieszka5995
Zuzela (MZ) -- UMZ 1895-97, indeksował Mariusz Rostkowski


04-06-2018

Bogurzyn (MZ) -- M 1885-89, indeksował Jan Wojtkiewicz
Brańszczyk (MZ) -- U 1806-17, indeksowała Joanna Maślanek
Cerekiew (MZ) -- Z 1727-36, indeksował Mikołaj Wilk
Danków (SL) -- U 1721,1723-66, indeksował Wiesław Macoch
Dłutów (LD) -- UMZ 1743-1800 (lata skrajne), indeksowała Ilona Gieras
Janisławice (LD) -- SkU 1886-89, indeksował Tomasz Przygodziński
Kije (SK) -- U 1835-40 Z 1810-11, indeksował Jacek Stradowski
Kościelec (MP) -- U 1812 , indeksowała Marzanna62,Marci Dąbek
Łódź NMP (LD) -- U 1877, indeksowała magnowa
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1916-17, indeksował Jacek Kundzik
Niesułków (LD) -- UMZ 1834-35, indeksowała Edyta Bednarek
Nowa Brzeźnica (LD) -- M 1814-17, indeksowała Iwona Tomaszewska
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- M 1870-72, Z 1870-73, indeksował bogdan030
Przasnysz (MZ) -- U 1846-63, 1865, indeksował Robert Pawłowski
Rawa Mazowiecka (LD) -- U 1888-89, indeksowała Urszula Świerczyńska
Stara Rawa (LD) -- U 1889-92, indeksował Tomasz Przygodziński
Strzegocin (LD) -- Z 1872, indeksował jarekrad
Suchcice (LD) -- UMZ 1808-09,17-18,22-23 , indeksował Krzysztof Zochniak
Środa Wielkopolska (WP) -- Z 1908-13, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1847, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- UZ 1821-25, indeksowała Ewa Czerkawska
Wieluń (LD) -- UMZ 1900, indeksowała Danuta Mieżyńska
Zadzim (LD) -- U 1891, indeksował NIkos Kargas
Żarnów (LD) -- Z 1879-85, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żelazna (LD) -- SkU 1848-59, SkM 1826-58, SkZ 1826-51, indeksował Tomasz Przygodziński


03-06-2018

Luboml (UK) -- U 1904-09, indeksowała Bożena Krajewska
Przeginia (MP) -- UZ 1858-70, indeksował Jerzy Żurada


02-06-2018

Bluszczów (SL) -- M 1876, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Czernica (SL) -- M 1874-1903, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Fałków (SK) -- UMZ 1840-44, indeksowała Joanna Bugajska
Konieczno (SK) -- SkM 1905, indeksowała Urszula49
Kłomnice (SL) -- U 1884, indeksowała Elżbieta Stachowiuk
Maków (SL) -- M 1800-40, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pawłów (SL) -- M 1841-48,74-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pietrowice Wielkie (SL) -- M 1874-1903, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rydułtowy (SL) -- M 1895, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sambor (UK) -- M 1883, indeksowała agnieszka5995
Świętochłowice (SL) -- M 1874-75,1908, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wojnowice (SL) -- M 1800-62, 74-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum


01-06-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1899-1903, indeksowała Barbara Wiechuła
Pilczyca (SK) -- SkM 1810-1913, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Szczaworyż (SK) -- UMZ 1896-1900, indeksował Edward Jabłoński


31-05-2018

Gorczenica (KP) -- UMZ 1874-80, indeksował Jakub Rutkowski
Kościelec (MP) -- Z 1872,74,-78 ,1901-02, indeksowali A.Ch, Marcin Dąbek
Milejów (LB) -- Z 1859-69 (rozszerzenie), indeksował Piotr Mazurkiewicz
Rutki-Kossaki (PL) -- M 1753-57,71-82,99-1808,17-18,27,40, indeksowała Bożena Misiak
Sambor (UK) -- M 1882, indeksowała agnieszka5995


30-05-2018

Dorohusk (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- Z 1847-78, indeksowała Maryla Celmer
Mały Płock (PL) -- M 1916-17,32, indeksowała Magdalena Wróbel
Miastkowo (PL) -- U 1772,1805,22, indeksowała Livia Ditto
Płonka Kościelna (PL) -- U 1866-68 Z 1855, indeksowali Magdalena Kapełuś i Wojciech Stypułkowski


29-05-2018

Bodzentyn (SK) -- M 1810,22-23, indeksował Sławomir Klimek
Konieczno (SK) -- M 1779-97, indeksował Oskar Brożek
Odechów (MZ) -- M 1828-38, indeksował Łukasz Bernaciak
Osięciny (KP) -- M 1887-96, indeksował Jan Berens
Piekary Śląskie - Kamień (SL) -- U 1869-73, indeksował Leszek Chrobok
Pniewnik (MZ) -- U 1886-89, indeksowała Barbara Sikorska
Sambor (UK) -- M 1881, indeksowała agnieszka5995
Szelków (MZ) -- MZ 1823-49, Z 1850-56, indeksowała Anna Kempisty
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1890, indeksował Adam Rozenau
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- M 1871-79, indeksował Jan Wojtkiewicz


28-05-2018

Kaski (MZ) -- Z 1829, indeksował Łukasz Kopliński
Konieczno (SK) -- U 1903, indeksowała Urszula49
Kraków - Pleszów (MP) -- M 1774-87, indeksowała Dagmara Kulig
Świedziebnia (KP) -- M 1900 , indeksowali Jadwiiga Ubysz weryf.projektpodlasiepl
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- U 1809-1810, indeksowała Katarzyna Marchlińska


27-05-2018

Borkowice (MZ) -- Z 1851-55, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Konieczno (SK) -- U 1739-49, indeksował Oskar Brożek
Mikołów św. Jana (ewang.) (SL) -- Z 1893-94, indeksowała Barbara Sznober


26-05-2018

Krasocin (SK) -- Z 1837-49,51-52,55, indeksował Oskar Brożek
Mikołajów (UK) -- M 1911-21, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- M 1911-20, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Nur (MZ) -- M 1844-45, indeksowała Beth Whitson, weryf. Projekt Podlasie
Sambor (UK) -- M 1880, indeksowała agnieszka5995
Staszów (SK) -- UMZ 1810-14, indeksował Jerzy Koprowski


25-05-2018

Kościelec (MP) -- U 1839, Z 1871,1903-07, indeksowali A.CH., Anna Parysek, Marcin Dąbek
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1915, indeksował Jacek Kundzik
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1917, indeksował Tom Wodziński
Pałuki (MZ) -- M 1808-29 (rozszerzenie), indeksował Przemysław Kisielewski
Potworów (MZ) -- UMZ 1898-1902, indeksował Krzysztof Jach


24-05-2018

Bednary (LD) -- U 1914-17, indeksował Marek Delert
Gralewo (MZ) -- UZ 1835-37, indeksował Radosław Frączak
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1871-79, indeksował Grzegorz Żychowski
Koziczynek (MZ) -- U 1774-1808, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Kraczewice (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Kraków - Pleszów (MP) -- M 1754-74, indeksowała Dagmara Kulig
Krasocin (SK) -- U 1841-42,44-48, indeksował Oskar Brożek
Kłomnice (SL) -- U 1883, indeksowała Elżbieta Stachowiuk
Łowicz św. Duch (LD) -- Z 1832-69, 1918-29, indeksował Marek Delert
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1914, indeksował Jacek Kundzik
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1812-13, indeksowała Iwona Tomaszewska
Przeginia (MP) -- UZ 1836-49, indeksował Jerzy Żurada
Rawa Mazowiecka (LD) -- U 1885-87, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sambor (UK) -- M 1874-79, indeksowała agnieszka5995
Środa Wielkopolska (WP) -- U 1914-17, indeksowała Danuta Danecka
Zabłoć (BR) -- M 1848-60, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


23-05-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1893-98, indeksowała Barbara Wiechuła
Jeżów (LD) -- UMZ 1805, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Niesułków (LD) -- UMZ 1833, indeksowała Edyta Bednarek
Obryte (MZ) -- M 1757-1808, indeksował Rafał Albiński
Szczaworyż (SK) -- UMZ 1891-95, indeksował Edward Jabłoński
Zadzim (LD) -- U 1892-95,97, indeksował Nikos Kargas
Żelazna (LD) -- SkU 1824-46, indeksował Tomasz Przygodziński


22-05-2018

Ciechanów (MZ) -- UMZ 1914-15, MZ 1927 (rozszerzenie), indeksowała Olga Gąsiorowska
Czarnocin (LD) -- UMZ 1872, Z 1873-75, indeksowała Ewa Nowańska
Koblin (UK) -- Z 1827-33, indeksowali Maria Odrowąż i Radosław Karabowicz, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Konieczno (SK) -- U 1912, indeksowała Urszula49
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1866-1874, indeksował Robert Pawłowski
Osięciny (KP) -- SkM 1870-72,74-75,77-80,82-86, indeksował Jan Berens
Pniewnik (MZ) -- Z 1885-1889, indeksowała Barbara Sikorska
Rogotwórsk (MZ) -- Z 1826-67, indeksował Radosław Frączak
Rozprza (LD) -- Z 1729-1809, indeksował olaf17
Skrwilno (KP) -- U 1747-1807, Z 1781-1807, indeksowała Mary Ann Graham
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1809-10, indeksowała Katarzyna Marchlińska


21-05-2018

Kozłów (UK) -- M 1891-1900, indeksowała Teresa Milka
Kościelec (MP) -- U 1838, Z 1869-70,1908-12, indeksowali A.CH., Anna Parysek, Marcin Dąbek
Krasocin (SK) -- M 1842-49,51, indeksował Oskar Brożek
Krzemienica (LD) -- U 1894-1903, indeksowała Katarzyna Pasik
Krzemienica (BR) -- U 1797-1809; M 1797-1809, 1811-12; Z 1797-1809, indeksował Albin Kożuchowski
Łódź NMP (LD) -- U 1877, indeksowała magnowa
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1913, indeksował Jacek Kundzik
Łódź-Łagiewniki (LD) -- UMZ 1916, indeksował Janusz Kucharczyk
Mieleszyn (LD) -- UZ 1856-60, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Niedzbórz (MZ) -- U 1779-1808, indeksował Jan Wojtkiewicz
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1811-12, indeksowała Iwona Tomaszewska
Odechów (MZ) -- Z 1771-1812, indeksował Łukasz Bernaciak
Popowo Kościelne (MZ) -- U 1795-1808, indeksował Rafał Albiński
Strzegocin (LD) -- M 1872, indeksował jarekrad
Suchcice (LD) -- UMZ 1818-25, indeksował Krzysztof Zochniak
Wygiełzów (LD) -- Z 1883-88, indeksował Henryk Koluszkowski
Wysokienice (LD) -- U 1787-1800, indeksował Tomasz Przygodziński
Żarnów (LD) -- Z 1877-78, indeksowała Krystyna Stanisławska


20-05-2018

Klwów (MZ) -- UMZ 1900-02, indeksował Krzysztof Jach
Kolno (PL) -- Z 1892, indeksowała Magdalena Gugnacka-Stępień
Krynki (PL) -- Z 1819-36,39-64,81, indeksował Arek Bereza
Mikołów św. Jana (ewang.) (SL) -- Z 1891-92, indeksowała Barbara Sznober
Płonka Kościelna (PL) -- Z 1891-96, indeksował Bartek Zdrodowski
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1760-67, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1768-90, indeksował Projekt Podlasie
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1815-25, 1826-30 (rozszerzenie), indeksował Włodzimierz Macewicz


19-05-2018

Bogate (MZ) -- Z 1870-89, indeksował Wawrzyniec Myśliński, wer. Robert Pawłowski
Dobre (MZ) -- M 1900-10, indeksował Artur Lewandowski
Kłomnice (SL) -- U 1882, indeksowała Elżbieta Stachowiuk
Niegowa (SL) -- U 1747-78, indeksował Bartłomiej Zieliński
Przasnysz (MZ) -- U 1831-36, indeksował Robert Pawłowski


18-05-2018

Białotarsk (MZ) -- UMZ 1857-65 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Borkowice (MZ) -- Z 1847-50, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Deszno - Wulka (gr-kat) (PK) -- U 1784-1877, indeksował Grzegorz Zuzak
Giełwany (LT) -- U 1748-1770, indeksował Artur Wilkicki
Kościelec (MP) -- U 1837,48-53,95,1901-03, indeksowali Anna Parysek, Marcin Dąbek, A Ch.
Mierzyn (LD) -- UMZ 1808-25, indeksował Tomasz Turniak
Mikołajów (UK) -- M 1880-86, 1888-89, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- M 1880-89, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Niesułków (LD) -- UMZ 1832, indeksowała Edyta Bednarek
Pałuki (MZ) -- U 1886-90, indeksowała Barbara Staniak
Rawa Mazowiecka (LD) -- U 1878-84, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sędzin (KP) -- M 1826-55, indeksował Krzysztof Kośnik
Topola Królewska (LD) -- UMZ 1901-16, indeksował Józef Dębowski


17-05-2018

Błażowa - Kąkolówka (PK) -- U 1804-1840, indeksowała Anna Krawiec
Grodno (Zaniemeńska) (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Koniusza (MP) -- UMZ 1878-82, indeksowała Renata Majewska
Koźle (LD) -- Z 1888 (uzup.), indeksował Paweł Olczyk
Lipa (SK) -- UMZ 1856-60, indeksowała Krystyna Stanisławska
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1919, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Środa Wielkopolska (WP) -- U 1907-13, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- UZ 1815-17, 1819-20, indeksowała Ewa Czerkawska


16-05-2018

Biała (pow. płocki) (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Chamsk (MZ) -- UZ 1890-1902, indeksował Dariusz Krzemiński
Szczaworyż (SK) -- UMZ 1886-90, indeksował Edward Jabłoński
Zakrzewo (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski


15-05-2018

Chlewiska (MZ) -- Z 1929-33, indeksował Mikołaj Wilk
Chojnata (LD) -- M 1808-26, indeksował Tomasz Przygodziński
Chotów (LD) -- U 1826-36, indeksował Łukasz Fajfrowski
Ciechanów (MZ) -- MZ 1921 (rozszerzenie), indeksowała Olga Gąsiorowska, wer. Projekt Podlasie
Dąbrowa (MZ) -- U 1896-1902, indeksował Jan Wojtkiewicz
Konieczno (SK) -- U 1904, indeksowała Urszula49
Korczew pow. zduńskowolski (LD) -- UMZ 1917, indeksowała magnowa
Kraków - Pleszów (MP) -- U 1754-64, indeksowała Dagmara Kulig
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1912, indeksował Jacek Kundzik
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1899, indeksował Janusz Kucharczyk
Niesułków (LD) -- UMZ 1831, indeksowała Edyta Bednarek
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1808-11, indeksowała Iwona Tomaszewska
Nur (MZ) -- U 1845, indeksowała Beth Whitson, weryf. Projekt Podlasie
Opinogóra (MZ) -- Z 1863, indeksowała Olga Gąsiorowska, wer. Projekt Podlasie
Osjaków (LD) -- U 1808-12,14, indeksował Tomasz Skolimowski
Suchcice (LD) -- U 1826-46, Z 1826-58, indeksował Krzysztof Zochniak
Suserz (LD) -- UMZ 1880, indeksowała Barbara Raniewicz
Szydłowo (MZ) -- UMZ 1848-68, indeksowała Izabela Czaplicka


14-05-2018

Fałków (SK) -- UMZ 1835-39, indeksowała Joanna Bugajska
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1882-1892, indeksowała Barbara Wiechuła
Gradzanowo (MZ) -- U 1873, indeksowała JulieMCRSz
Krynki (PL) -- Z 1811-1818, indeksowała Alicja Rybałko
Przasnysz (MZ) -- M 1857-63,1865, indeksował Robert Pawłowski
Puchały (PL) -- UMZ 1865, indeksował Witold Trzeciak


13-05-2018

Poryte (PL) -- U 1808-11, indeksował Kamil Baczewski, weryf. Projekt Podlasie
Puchały (PL) -- UMZ 1864, indeksował Witold Trzeciak


12-05-2018

Boby (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Buczacz (UK) -- UMZ 1887, indeksowała Aneta Fisel
Czarnocin (SK) -- U 1866-69, M 1884-89, indeksował Henryk Adamczyk
Osięciny (KP) -- Z 1808-11, indeksował Jason
Pułtusk (MZ) -- Z 1838-42, indeksował Rafał Albiński
Ruże (KP) -- UMZ 1846-50, indeksowała Mary Ann Graham
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1856-65, indeksował Bartłomiej Zieliński


11-05-2018

Potworów (MZ) -- UMZ 1893-97, indeksował Krzysztof Jach


10-05-2018

Kościelec (MP) -- U 1843-47,94, M 1901-05, indeksowali Anna Parysek, Marcin Dąbek, A Ch.
Lubania (LD) -- Z 1888-97,1900,04-07, indeksował Kacper Czerwiński
Nur (MZ) -- U 1844, indeksowała Beth Whitson, weryf. Projekt Podlasie
Przasnysz (MZ) -- M 1845-52, indeksował Robert Pawłowski
Przeginia (MP) -- UZ 1823-35, indeksował Jerzy Żurada


09-05-2018

Chodecz (KP) -- UMZ 1873-75, indeksowała Anna Frąckowiak
Grodno św. Franciszka Ksawerego (Fara) (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1891-94, indeksował Tomasz Przygodziński
Kobylniki (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Krzemienica (LD) -- U 1884-93, indeksował Katarzyna Pasik
Luboml (UK) -- M 1851, 1853-55, indeksowała Bożena Krajewska weryfikowała Danuta Wojtowicz
Luboml (UK) -- U 1910-15, indeksowała Bożena Krajewska
Miszewo Murowane (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1822-25, indeksowała Iwona Tomaszewska
Osięciny (KP) -- SkM 1857-69, indeksował Jan Berens
Pilichowo (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Proboszczewice (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Stara Rawa (LD) -- U 1885-88, indeksował Tomasz Przygodziński
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- Z 1808/09, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wiskitki (MZ) -- U 1840-41, indeksowała Jadwiga Sibirska
Wiśniowa (SK) -- UMZ 1812, indeksował Adrian Misiura
Wolbórz (LD) -- U 1864-65, M 1862-65, indeksowała Dorota Kaźmierczak
Wygiełzów (LD) -- Z 1876-82, indeksował Henryk Koluszkowski


08-05-2018

Kraków - Pleszów (MP) -- U 1858-70, indeksowała Dagmara Kulig
Kuczyn (PL) -- U 1800b-25, indeksował Andrzejs32, weryf. Projekt Podlasie
Mikołajów (UK) -- M 1890-1904, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- M 1890-1904, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Przasnysz (MZ) -- M 1868-71,1873-94, indeksował Robert Pawłowski
Sobków (SK) -- U 1687,89,91-1727,54-98, M 1691-1726,54-97 Z 1692-1704,07-10,12-31,33-97, indeksował Sylwester Malicki
Szczaworyż (SK) -- UMZ 1851-55, indeksował Edward Jabłoński
Warszawa (gr-ros) (WA) -- Z 1839, 44-46, indeksował Artur Godlewski
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1889, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- M 1906-13, indeksował Włodzimierz Macewicz
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- UMZ 1810-14, indeksowała Ewa Czerkawska
Winna Poświętna (PL) -- U 1846-70, indeksował Krzysztof Lubieński, weryf. Projekt Podlasie


07-05-2018

Bogdanów (LD) -- M 1805-08, indeksował Mateusz Gieras
Czarnocin (SK) -- U 1861-65, M 1876-83, Z 1856-69, indeksował Henryk Adamczyk
Czersk (MZ) -- U 1680-1797,1802-23,1827, M 1680-1825, Z 1754-1825, indeksowała Teresa Mikołajewska
Kościelec (MP) -- U 1836, indeksowała Małgorzata Kisiel -Dorohinicka
Nowa Brzeźnica (LD) -- UZ 1899-1902, M 1899-1907, indeksowała magnowa
Odelsk (BR) -- UM 1799-1807, indeksował Albin Kożuchowski
Pińczów (SK) -- M 1798-1810, indeksowała Grażyna Radzik
Strzegocin (LD) -- U 1872, indeksował jarekrad
Suserz (MZ) -- UMZ 1879, indeksowała Barbara Raniewicz
Środa Wielkopolska (LD) -- U 1900-07, indeksowała Danuta Danecka


06-05-2018

Koblin (UK) -- U 1828-30, 1832-33, indeksowali Maria Odrowąż, Danuta Wojtowicz i Radosław Karabowicz
Lipa (SK) -- UMZ 1851-55, indeksowała Krystyna Stanisławska
Paprotnia (MZ) -- U 1881-90, Z 1874-90, indeksowała Magda Tarkowska
Sarnaki (MZ) -- UMZ 1860-64, indeksowała Jolanta Klass
Wiśniowa (SK) -- UMZ 1810-11, indeksował Adrian Misiura


05-05-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1868-81, indeksowała Barbara Wiechuła
Kościelec (MP) -- M 1900, Z 1896-97,99, indeksowali A,Ch., Marek Dąbek
Lechlin (WP) -- M 1824-1860, indeksowała agnieszka5995
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1750-59 (z luką), indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Wielgie (MZ) -- Z 1699-1741, indeksował Łukasz Bernaciak


04-05-2018

Bogdanów (LD) -- Z 1868-75, indeksował Mateusz Gieras
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1827-28, indeksowała Natalia Wojciechowska
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1880-90, indeksował Grzegorz Żychowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1918, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1911, indeksował Jacek Kundzik
Mosty (BR) -- UMZ 1802-1811, indeksował Franek23
Niesułków (LD) -- UMZ 1827-30, indeksowała Edyta Bednarek
Ostrowąs (KP) -- SkM 1897, 1900-14, indeksował Jan Berens
Rawa Mazowiecka (LD) -- U 1873-77, indeksowała Urszula Świerczyńska
Ruże (KP) -- UMZ 1840-45, indeksowała Mary Ann Graham
Topola Królewska (LD) -- UMZ 1892-1900, indeksował Józef Dębowski
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1822, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wieluń (LD) -- UMZ 1899, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wygiełzów (LD) -- UMZ 1884-88, indeksował Henryk Koluszkowski
Zarzecze (PK) -- UMZ 1890-1904, indeksował Krzysztof Gruszka
Żarnów (LD) -- Z 1874-76, indeksowała Krystyna Stanisławska


03-05-2018

Białystok (ewang.) (PL) -- M 1841-75, indeksował Michael Schätzlein
Bukowina Bobrzańska USC (LS) -- M 1911-13, indeksował Michael Schätzlein
Fałków (SK) -- UMZ 1830-34, indeksowała Joanna Bugajska
Klewań (UK) -- M 1801-02, 1809, indeksowali Danuta Wojtowicz i bogda252
Koblin (UK) -- M 1827-33, indeksowali Maria Odrowąż i Radosław Karabowicz
Kościelec (MP) -- M 1897 Z 1891-95, 1900, indeksowali Marek Dąbek, Marzanna 62
Koźla-Cosel USC (LS) -- M 1904, indeksował Michael Schätzlein
Krasocin (SK) -- U 1835-40, 43, 49-55 M 1836-41, 50, 52 Z 1836, 50, indeksował Oskar Brożek
Potylicz (UK) -- U 1800-1832, indeksowała agnieszka5995
Puchały (PL) -- U 1870, indeksował Witold Trzeciak
Racławice (MP) -- Z 1750-1810, indeksował Michał Sienkiewicz


02-05-2018

Bieńkowice (SL) -- M 1800-62, 74-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Igołomia (MP) -- U 1847-61, M 1847-53, indeksował Jerzy Koprowski
Katowice św. Jadwigi Śląskiej (SL) -- M 1868-71, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Krasocin (SK) -- M 1853-55, indeksował Oskar Brożek
Maków (SL) -- M 1841-46, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Miechów (MP) -- U 1721,26-28, M 1838-39, indeksowała Urszula Pogoń
Starokrzepice (SL) -- Z 1706-22, indeksowała Hanna Ortega
Wielgie (MZ) -- Z 1744-83, indeksował Łukasz Bernaciak


01-05-2018

Burzyn (PL) -- M 1915b-31a, indeksował Piotr Laskowski
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1860-70, indeksowała Dagmara Kulig
Krasocin (SK) -- Z 1853-54, indeksował Oskar Brożek
Kulesze Kościelne (PL) -- M 1808b-1810, indeksowała Ewa Prejs
Pniewnik (MZ) -- M 1905-11, indeksowała Barbara Sikorska
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1742-49, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Suchożebry (MZ) -- MZ 1900-09, indeksowała angap
Zagnańsk (SK) -- Z 1911-13, indeksowała Krystyna Moćko


30-04-2018

Brańszczyk (MZ) -- U 1720-21, 85-1806, indeksowała Joanna Maślanek
Brześć Kujawski (KP) -- M 1769-84, 87-99, indeksował Jason
Dziektarzewo (MZ) -- Z 1830, 62-63, 66, indeksował Paweł Pyszniewski
Grudziądz (KP) -- U 1833-40, indeksowała Mirosława Grabis
Kurhany (ewang.) (UK) -- U 1873-1904 Z 1874-75, 78-1903, indeksował Daniel Pratt
Szczaworyż (SK) -- UMZ 1875-80, indeksował Edward Jabłoński


29-04-2018

Czarnocin (SK) -- U 1854-60, M 1850-52,61-75, Z 1847-55, indeksował Henryk Adamczyk
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1847-67, indeksowała Barbara Wiechuła
Kościelec (MP) -- U 1887, 89 Z 1890, indeksowali Anna Parysek, Marcin Dąbek
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1794-1839, indeksowała Dagmara Kulig


28-04-2018

Borkowice (MZ) -- Z 1841-46, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Korytnica pow. węgrowski (MZ) -- M 1826-50 (rozszerzenie), indeksowała Grażyna Przybysz
Obryte (MZ) -- U 1828-43, indeksował Rafał Albiński
Rajgród (PL) -- M 1911b-1927a (aktualizacja), indeksowała Magdalena Wróbel, weryf. Mirosław Bronakowski
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1844, indeksowała Ewa Czerkawska
Wielgie (MZ) -- U 1680-89, indeksował Łukasz Bernaciak


27-04-2018

Bychawka (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Kolbuszowa (PK) -- M 1798-1808, 10-15, indeksował Dariusz Polański
Korwie (LT) -- MZ 1797-1819, indeksował Artur Wilkicki
Mikołajów (UK) -- M 1905-10, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mikołajów (gr-kat) (UK) -- M 1905-10, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- Z 1856-60, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wodynie (MZ) -- M 1866-76, indeksowała Hanna Kołodziejska


26-04-2018

Ciechanowiec (PL) -- U 1785-98, indeksował Jan Mamaj
Jedwabne (PL) -- M 1926-28, indeksował Grzegorz Nowik
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1864-68, indeksował Leszek Chrobok
Pilczyca (SK) -- SkU 1810,12-92, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- UMZ 1851-65, indeksował bogdan030
Płonka Kościelna (PL) -- U 1864-65, indeksowała Magdalena Kapełuś
Radoszyce (SK) -- UMZ 1826-30, indeksował Jan Krzak
Środa Wielkopolska (WP) -- Z 1894-1901, indeksowała Danuta Danecka
Wiskitki (MZ) -- M 1862-65, indeksowała Jadwiga Sibirska


25-04-2018

Białotarsk (MZ) -- UMZ 1853-56 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Kościelec (MP) -- M 1892-93, Z 1886-89, indeksował A. Ch, Marcin Dąbek
Kłomnice (SL) -- U 1881, indeksowała Elżbieta Stachowiuk
Luboml (UK) -- M 1846-47, 50, indeksowała Bożena Krajewska weryfikacja Danuta Wojtowicz
Nasielsk (MZ) -- UMZ 1887-88, indeksowała Joanna Suska
Nowy Dwór (BR) -- M 1848-60, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Przyłuka (UK) -- UM 1837-38 Z 1835-39, indeksowała Joanna Maślanek
Pstrążna (SL) -- M 1839,46-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Świerklany (SL) -- SkM 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Warszawa (gr-ros) (WA) -- U 1839, 44-46, indeksował Artur Godlewski
Zabełków (SL) -- SkM 1874-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zawada Książęca (SL) -- SkM 1874-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum


24-04-2018

Borucin USC (SL) -- M 1874-1925, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Czarnocin (SK) -- U 1847-53 M 1845-60, Z 1836-46, indeksował Henryk Adamczyk
Dmosin (LD) -- UMZ 1808-16, indeksował Wojciech Borkowski
Gorzyczki USC (SL) -- M 1874-75, 78, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Gąsewo (MZ) -- U 1859-62, indeksował Robert Pawłowski
Klewań (UK) -- Z 1840, 42 (rozszerzenie), indeksowała Danuta Wojtowicz
Krowiarki (SL) -- M 1802-45, 77-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Krzyżanowice (SL) -- M 1800- 44, 74-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Lipka (mariawici) (LD) -- UMZ 1915-16, indeksował Wojciech Borkowski
Mniów (SK) -- UMZ 1897-98, indeksował Stanisław Chrzanowski
Przeginia (MP) -- UZ 1814-22, indeksował Jerzy Żurada
Pszczyna Wszystkich Świętych (SL) -- U 1821-37, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Racławice (MP) -- UMZ 1814-18, indeksowała Barbara Piaskowska
Staszów (SK) -- U 1744-51 M 1752-67, indeksował Jerzy Koprowski
Suchedniów (SK) -- UMZ 1903-05, indeksowała Halina Kroner
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- Z 1854, indeksował Henryk Machnik
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1821, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1887, indeksował Adam Rozenau
Złotniki (SK) -- U 1897-1903, indeksował Lech Karkocha


23-04-2018

Białotarsk (MZ) -- UMZ 1845-48, 1850-52 (rozszerzenie), indeksowała Bożena Prymus
Czarnorzeki (gr-kat) (PK) -- Z 1862-63, 70, 72-99, indeksował Grzegorz Zuzak
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- Z 1832-46, indeksowała Barbara Wiechuła
Grudusk (MZ) -- U 1873,1877, indeksowała Izabela Czaplicka
Kisielin (UK) -- Z 1832-47, 51, indeksowali Radosław Skirzewski, Danuta Wojtowicz
Kościelec (MP) -- U 1888, Z 1879-85, indeksowali Marcin Dąbek, Anna Parysek
Tarnowskie Góry św.Ap. Piotra i Pawła (SL) -- M 1800-01,04-42, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wola -Wohlau (SL) -- M 1873-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum


22-04-2018

Magnuszew (MZ) -- M 1860-70, Z 1860-69,1930-44, indeksował Tadeusz Oleksy
Rawicz (WP) -- U 1859-65, indeksował Rafał Albiński


21-04-2018

Chorzele (MZ) -- U 1808-09, indeksował Bartosz Jurczak
Klembów (MZ) -- Z 1910-15, indeksował Kamil Bednarczyk
Krępa Kościelna (MZ) -- M 1698-1776, indeksował Łukasz Bernaciak
Puchały (PL) -- Z 1890-96, indeksowała Ewa Marczewska
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1731-41, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Rutki-Kossaki (PL) -- M 1758-70, indeksował Projekt Podlasie
Różanystok (PL) -- UMZ 1865-66, indeksował Albin Kożuchowski


20-04-2018

Bełchatów (LD) -- Z 1899-1905, indeksował Krzysztof Zochniak
Bogate (MZ) -- U 1861-1916, indeksował Wawrzyniec Myśliński, weryfikacja Robert Pawłowski
Bogdanów (LD) -- U 1868-75, indeksował Mateusz Gieras
Brwilno (MZ) -- UMZ 1915-17, indeksował Artur Nowakowski
Błażowa-Lecka (PK) -- U 1784-1805, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Czerniewice (LD) -- M 1862-64, Z 1858,62-63,69, indeksowała Katarzyna Pasik
Jasionów (PK) -- UMZ 1897-1902, indeksował Grzegorz Zuzak
Jeżów (LD) -- SkU, MZ 1910, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Koziczynek (MZ) -- U 1887-1897, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Mejszagoła (LT) -- UMZ 1837-39, indeksował mejpien
Niesułków (LD) -- M 1811, indeksowała Edyta Bednarek
Rząśnia (LD) -- Z 1783-1807, indeksowała Krystyna Stańczyk
Żarnów (LD) -- M 1929-34, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żeliszew (MZ) -- Z 1826-40 (rozszerzenie), indeksowała Hanna Kołodziejska


19-04-2018

Bydgoszcz (Fara) (KP) -- M 1653-1799, indeksował Jerzy Lange
Korytnica pow. węgrowski (MZ) -- Z 1810, 1811-37 (rozszerzenie), indeksowała Grażyna Przybysz
Kłomnice (SL) -- U 1880 , indeksowała Elżbieta Stachowiuk
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- M 1764-1819, 66-81, 83-89, indeksował Jerzy Nowosielski
Lwów św. Maria Magdalena (wsie Wólka i Kulparków) (UK) -- U 1785-1859 M 1785-1902, indeksował Jerzy Nowosielski
Mogielnica (MZ) -- Z 1881-90, indeksował Krzysztof Jach
Ostrowąs (KP) -- SkM 1876-86, 88-96, 98-99, indeksował Jan Berens
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1836, indeksował Marcin Kowal
Szydłów (SK) -- UMZ 1915-16, indeksował Edward Jabłoński
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1888, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- M 1896-1905, indeksował Wlodzimierz Macewicz
Wawiórka (BR) -- U 1867-68, 73, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1724 , indeksował Piotr Stando
Zbąszyń (WP) -- U 1817-23, indeksował Rafał Albiński


18-04-2018

Czarnocin (SK) -- U 1832-46.M 1832-44, Z 1831-35, indeksował Henryk Adamczyk
Jasionna (MZ) -- M 1798-1825 (łac.), indeksował Tomasz Frynia
Jazgarzew (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Tomasz Szczepaniak
Piaseczno (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Tomasz Szczepaniak
Płazów (PK) -- UMZ 1818, 23, 64-65, indeksował Grzegorz Żychowski
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1866-75, indeksowała Krystyna Malik
Wiskitki (MZ) -- M 1856-60, indeksowała Jadwiga Sibirska


17-04-2018

Blichowo (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Borzykowa (LD) -- U 1846-71, M 1861-73, indeksowała Jolanta Janowiec
Cielądz (LD) -- UMZ 1916, indeksował Tomasz Szczepaniak
Czerniewice (LD) -- U 1890-97, indeksowała Katarzyna Pasik
Goleszyn (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski
Gralewo (MZ) -- M 1835-37, indeksował Piotr Romanowski
Grudziądz (KP) -- U 1828-32, indeksowała Mirosława Grabis
Gąbin (MZ) -- U 1847-50, Z 1846-50, indeksował Jerzy Pytlik
Kościelec (MP) -- U 1868-74,86, indeksowali A. Ch., Anna Parysek
Kruszyn (KP) -- SkM 1811-13, indeksował Jason
Łowiczek (KP) -- M 1767-91, indeksował Jason
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1918, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mokowo (KP) -- M 1833-41, indeksował Kamil - carmilla, weryfikacja Piotr Romanowski
Niesułków (LD) -- UMZ 1826, indeksowała Edyta Bednarek
Orszymowo (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Osięciny (KP) -- Z 1808-11, indeksował Jason
Rawa Mazowiecka (LD) -- UMZ 1867-72, indeksowała Urszula Świerczyńska
Samhorodok (UK) -- U 1845-46, indeksowała Joanna Maślanek
Wieniec (KP) -- SkU 1843-45, indeksował Jason
Woźniki (MZ) -- M 1915-17, indeksował Piotr Romanowski
Wygiełzów (LD) -- U 1880-83, indeksował Henryk Koluszkowski


16-04-2018

Borki Wielkie USC (OP) -- M 1874-1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Dziektarzewo (MZ) -- U 1828-29, indeksował Paweł Pyszniewski
Katowice św,Jadwigi Śląskiej (SL) -- U 1868-71, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Siennica (MZ) -- U 1863-67, indeksowała Marta Walczak
Wielgie (MZ) -- U 1690-1725, indeksował Łukasz Bernaciak


15-04-2018

Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1861-65, indeksował Robert Pawłowski
Przasnysz (MZ) -- M 1831-35, indeksował Robert Pawłowski
Sobowo (MZ) -- Z 1870-1909, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa ASC Cyrkuł VII (WA) -- U 1814, indeksowała Katarzyna Marchlińska


14-04-2018

Bodzentyn (SK) -- M 1837-39, indeksował Sławomir Klimek- Wojsa
Fałków (SK) -- UMZ 1825-29, indeksowała Joanna Bugajska
Korytnica pow. węgrowski (MZ) -- U 1810, 1811-37 rozszerzenie, indeksowała Grażyna Przybysz
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1861-71, indeksowała Dagmara Kulig
Łomża (PL) -- Z 1882, indeksował Witold Trzeciak
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1859-63, indeksował Leszek Chrobok
Rogotwórsk (MZ) -- U 1826-67, indeksował Radosław Frączak
Szydłów (SK) -- UMZ 1911,1913-14, indeksował Edward Jabłoński


13-04-2018

Borkowice (MZ) -- Z 1834-40, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Katowice - Szopienice USC (SL) -- UM 1895, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kłomnice (SL) -- U 1879, indeksowała Elżbieta Stachowiuk
Mniszek (MZ) -- Z 1810-19, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mogielnica (MZ) -- Z 1874-80, indeksował Krzysztof Jach
Mokobody (MZ) -- Z 1901-10, indeksowała Anna Poprawa
Mysłowice - Brzezinka (SL) -- SkM 1874-1912, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mysłowice - Krasowy USC (SL) -- SkM 1874-1910, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Odechów (MZ) -- M 1806-25, indeksował Łukasz Bernaciak
Płońsk (MZ) -- U 1882, indeksował Karol Szulc
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1886-91, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1831-35, indeksowała Iwona Szymańska
Ruda Śląska - Wirek USC (SL) -- SkM 1874-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Szydłowo (MZ) -- UMZ 1827-47, indeksowała Izabela Czaplicka


12-04-2018

Chlewiska (MZ) -- Z 1924-28, indeksował Mikołaj Wilk
Czeladź (SL) -- U 1836-45, indeksował Jerzy Bartnicki
Czerniewice (LD) -- U 1831,62-64, indeksowała Katarzyna Pasik
Kazanów (MZ) -- U 1896-1905 (1900-aktualizacja), indeksował Jerzy Borycki
Komorniki (LD) -- UMZ 1890-92, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraków - Pleszów (MP) -- M 1797-1856, indeksowała Dagmara Kulig
Krzemienica (LD) -- M 1619-1693 i 1790-1808 (lata skrajne), Z 1790-1807, indeksowała Danuta Danecka
Łomża (PL) -- M 1889, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1910, indeksował Jacek Kundzik
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Niesułków (LD) -- UMZ 1825, indeksowała Edyta Bednarek
Przasnysz (ewang.) (MZ) -- Z 1835-52, indeksował Rafał Albiński
Sarnaki (MZ) -- UMZ 1850-59, indeksowała Jolanta Klass
Strzegowo (MZ) -- UMZ 1808-13, indeksował Jan Wojtkiewicz
Sucha Poduchowna (MZ) -- UMZ 1812, indeksował Arkadiusz Glimasiński
Słomczyn (MZ) -- UMZ 1913-15, indeksował Jerzy Stefańczyk, weryfikacja Wojciech Grzanecki
Wodynie (MZ) -- M 1817-25, indeksowała Hanna Kołodziejska
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1846-55, indeksował Bartłomiej Zieliński
Żurominek (Żuromin Kapitulny) (MZ) -- M 1880-85, indeksował Jan Wojtkiewicz


11-04-2018

Biała (pow. płocki) (MZ) -- Z 1893-95, indeksował Michał Gorczyca
Białotarsk (MZ) -- UMZ 1830, 33-41 (aktualizacja), indeksowała Bożena Prymus
Brańszczyk (MZ) -- M 1725-1825, indeksowała Joanna Maślanek
Czarnocin (SK) -- U 1826-31, Z 1826-30, indeksował Henryk Adamczyk
Gostynin (MZ) -- U 1800-05, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Jazgarzew (MZ) -- UMZ 1914-15, indeksował Wiesław Firlej
Kisielin (UK) -- U 1832-47 M 1832-39, 41-47, 51, indeksowali Radosław Skirzewski, Danuta Wojtowicz, Ewa Hus
Klwów (MZ) -- UMZ 1897-99, indeksował Krzysztof Jach
Łęgonice (pow. grójecki) (MZ) -- SkM 1869-1910 SkZ 1869-85, indeksował Jakub Wiśnik
Mokobody (MZ) -- Z 1891-1900, indeksowała Anna Poprawa
Pałuki (MZ) -- M 1886-1900, indeksowała Barbara Staniak
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1838, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- Z 1851-55, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wiskitki (MZ) -- M 1849-51, 53-54, indeksowała Jadwiga Sibirska
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1892, indeksowała Katarzyna Pasik
Wyszyny (MZ) -- U 1894-97, indeksował Jan Wojtkiewicz
Wągrowiec (WP) -- M 1706-44, indeksował Rafał Albiński


10-04-2018

Bodzanów (MZ) -- U 1888-98, indeksował Tomek Bogiel
Bukówno (MZ) -- Z 1810-67, indeksowała Aleksandra Piętak
Cerekiew (MZ) -- M 1822, 25, 87-94, indeksował Mikołaj Wilk
Chorzele (MZ) -- M 1863, indeksował Rafał Zadrożny
Dąbrowa (MZ) -- U 1903-09, indeksował Jan Wojtkiewicz
Krzynowłoga Mała (MZ) -- Zapowiedzi 1811/12, indeksowała Ewa Marszałek-Miecznikowska
Odechów (MZ) -- U 1799-1804, indeksował Łukasz Bernaciak
Przasnysz (MZ) -- SkZ 1831-63, 65, 68-71, 73-94, indeksował Wawrzyniec Myśliński, Robert Pawłowski
Sanniki (MZ) -- U 1795-1801, 26-29 MZ 1795-1801, indeksowała Halina Kulpińska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1917, indeksowała Renata Majewska


09-04-2018

Boleszczyn (WP) -- U 1872-76, indeksowała Katarzyna Kwos-Leska
Bytoń (KP) -- SkU 1911-16, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Błażowa-Kąkolówka (PK) -- Z 1784-1826, indeksowała Anna Krawiec
Chodecz (KP) -- UMZ 1868-72, indeksowała Anna Frąckowiak
Górna Grupa (KP) -- U 1924-32, indeksowała Mirosława Grabis
Klewań (UK) -- U 1839, 43 (rozszerzenie), indeksowała Danuta Wojtowicz
Korwie (LT) -- MZ 1820-33, indeksował Artur Wilkicki
Luboml (UK) -- M 1841-45, indeksowała Bożena Krajewska weryfikacja Danuta Wojtowicz
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1909-11, indeksowała Urszula Świerczyńska
Mniszek (MZ) -- Z 1820-39, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mosty (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Ostrowąs (KP) -- SkM 1851-74, indeksował Jan Berens
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1854-58, indeksował Leszek Chrobok
Przyłuka (UK) -- UMZ 1805-06, 22-23, indeksowała Joanna Maślanek
Rawa Mazowiecka (LD) -- M 1884-89, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sieradz-Męka (LD) -- UMZ 1887, indeksował Wojciech Pawlica
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- Z 1849-53, indeksował Henryk Machnik
Swarzędz (WP) -- M 1797-1814, 16-20, indeksowała Agnieszka Wellem
Świsłocz (BR) -- U 1828, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Wawiórka (BR) -- M 1797-1818, 67-89, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wieniec (KP) -- Z 1788-94, 1833-47, indeksował Jason
Żarnów (LD) -- M 1923-28, indeksowała Krystyna Stanisławska


08-04-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- M 1908-22, indeksowała Barbara Wiechuła
Kościelec (MP) -- U 1885, M 1868,80-91, indeksowali A.Ch. Anna Parysek
Kraków-Pleszów (MP) -- Z 1858-70, indeksowała Dagmara Kulig
Przybynów (SL) -- U 1756-80, indeksował Bartłomiej Zieliński
Staszów (SK) -- U 1752-1767,1800-1812, indeksował Jerzy Koprowski
Włodowice (SL) -- Z 1840-44, indeksował Marcin Śnioch


07-04-2018

Będzin (SL) -- Z 1826-34, indeksował Jacek Florek
Kraków - Tyniec św.Apostołów Piotra i Pawła (MP) -- Z 1817-21,23-28,33-38,40,46,48,52,80-81,84,86-87, indeksował Witold Kozłowski
Włodowice (SL) -- M 1808-11, indeksował Marcin Śnioch


06-04-2018

Bełchatów (LD) -- Z 1893-98, indeksował Krzysztof Zochniak
Bieliny Kapitulne (SK) -- UZ 1851-60 ,M 1851-60,71-90 (aktualizacja), indeksował Andrzej Gawlik
Bronisław (KP) -- U 1866-80, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czerniewice (LD) -- Z 1810-69 (lata skrajne), indeksowała Katarzyna Pasik
Działoszyn (LD) -- UMZ 1898, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- U 1811-13,19-30, indeksował Tomasz Chamerski
Niemysłów (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Joanna Grzybowska
Niesułków (LD) -- UMZ 1819-24, indeksowała Edyta Bednarek
Pawłów (SK) -- M 1921-28, indeksował Andrzej Gawlik
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1849-53, indeksował Leszek Chrobok
Pińczów (SK) -- M 1779-83, indeksowała Grażyna Radzik
Tuszyn (LD) -- U 1916-17, Z 1917, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1823-24, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1847, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1886, indeksował Adam Rozenau


05-04-2018

Kościelec (MP) -- U 1884, M 1869-88, indeksowali Anna Parysek, A. Ch.
Miastkowo (PL) -- U 1820b-21, Z 1823, indeksowała Livia Ditto
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1825,27,40,51 Z 1825,27,40,54,55,57,65, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie


04-04-2018

Czarnocin (SK) -- UZ 1819-25, M 1821-31, indeksował Henryk Adamczyk
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1874-79, indeksował Jakub Kisiel


03-04-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1851-53, indeksował Roman Burczyk
Opatowiec (SK) -- SkU 1614-26,28-30,44,47-58,89-1714,16-31,33-48,53-65,70-1810,12,23-30,32-34,39-66,68-80,82-1902 SkMZ 1823-30,32-34, 39-66,68-77,79-80,82-87, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1836,44-47, indeksował Leszek Chrobok
Szydłów (SK) -- UMZ 1907,1909-1910, indeksował Edward Jabłoński


02-04-2018

Bodzentyn (SK) -- M 1830-32, indeksował Sławomir Klimek- Wojsa
Fałków (SK) -- UMZ 1820-24, indeksowała Joanna Bugajska
Kościelec (MP) -- Z 1862-66, indeksował Marcin Dąbek
Krzemienica (LD) -- M 1845-63, indeksował Bogusław Nagórski
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1905-09, indeksowała Urszula Świerczyńska
Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1825-29, indeksował Leszek Chrobok
Skarżysko-Kamienna Bzin (SK) -- U 1896-97 M 1895-1904 ,28 Z 1927-29, indeksowali Małgorzata Matjaszczuk, Tomasz Bzymek
Tymowa (MP) -- U 1890-1902, indeksowała Wioletta Kubiak
Wieluń (LD) -- UMZ 1898, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wolbórz (LD) -- U 1860-61, Z 1872-73, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wygiełzów (LD) -- U 1876-79, indeksował Henryk Koluszkowski
Zgierz (LD) -- UMZ 1900-1904, indeksowała Urszula Świerczyńska
Żarnów (LD) -- M 1916-22, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żytno (LD) -- UMZ 1871-73, indeksowała magnowa


29-03-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1876-1907, indeksowała Barbara Wiechuła
Kościelna Wieś (KP) -- SkM 1900-16, indeksował Jan Berens
Kraków-Pleszów (MP) -- M 1858-70, indeksowała Dagmara Kulig
Miechów (prawosł) (MP) -- UZ 1892-1912 M 1893-1912, indeksował Gajus81
Pińczów (SK) -- U 1902-04 M 1759-78, indeksowali Ola Rosowiecka, Grażyna Radzik
Puchały (PL) -- U 1890-96, indeksowała Ewa Marczewska
Płazów (PK) -- UMZ 1859-62, indeksował Grzegorz Żychowski
Płonka Kościelna (PL) -- Z 1807-17, 37-38, 56, indeksowali Magdalena Kapełuś, Maja Szpot, Jan Purski
Wągrowiec (WP) -- U 1724-25, 30-44, indeksował Rafał Albiński


28-03-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1848-50, indeksował Roman Burczyk
Bogusławiszki (LT) -- M 1790-1827, indeksował Artur Wilkicki
Czarnocin (SK) -- UZ 1816-1818 M 1816-20, indeksował adamhen55
Czerniewice (LD) -- M 1810-69 (lata skrajne), indeksowała Katarzyna Pasik
Dziepółć (ewang.) (LD) -- U 1917, MZ 1917-37, indeksował bogdan030
Dłutów (LD) -- UMZ 1598-1800 (lata skrajne), indeksowała Ilona Gieras
Grudziądz (KP) -- U 1822-27, indeksowała Mirosława Grabis
Kleczanów (SK) -- M 1810-20.22-25,27-28,31-34,36-68,72-1915, indeksowała Jolanta Kulinska
Korwie (LT) -- M 1834, 36-38 Z 1834-38, indeksował Artur Wilkicki
Osjaków (LD) -- U 1813, Z1929-30, indeksował Tomasz Skolimowski
Solca Wielka (LD) -- U 1757-68, M 1754-68, Z 1757-70, indeksowała Mirosława Stawska
Studzianna-Brudzewice (LD) -- Z 1838-52, indeksowała Gośka
Widzieniszki (LT) -- M 1781-96, indeksował Artur Wilkicki
Zagnańsk (SK) -- Z 1908 -10, indeksowała Krystyna Moćko


27-03-2018

Białaszewo (PL) -- U 1869, Z 1884, indeksował sdworak, weryf. Krzysztof Piaszczyński
Krynki (gr-kat) (PL) -- M 1800-26, indeksował Arek Bereza
Miniów (SK) -- UMZ 1905-15, indeksował Stanisław Chrzanowski
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1837, indeksowała Ewa Czerkawska


26-03-2018

Bodzentyn (SK) -- M 1840-48, indeksował Sławomir Klimek- Wojsa
Bytoń (KP) -- SkMZ 1911-16, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Błenna (KP) -- SkM 1911-14, indeksował Jan Berens
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1894 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- M 1886-95, indeksował Włodzimierz Macewicz


25-03-2018

Kraków-Pleszów (MP) -- Z 1797- 1839, indeksowała Dagmara Kulig
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1812-15,24, indeksował Leszek Chrobok
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- U 1893,1906,09,14 M 1877, indeksowali Projekt_OPI


24-03-2018

Kościelec (MP) -- U 1910-11, M 1896,98, indeksowali A.Ch., Marzanna62
Niesułków (LD) -- UMZ 1816-18, indeksowała Edyta Bednarek
Tur (LD) -- UMZ 1808-30, indeksował Michał Stasiak
Żarnów (LD) -- M 1908-15, indeksowała Krystyna Stanisławska


23-03-2018

Grudziądz (KP) -- U 1814-21, indeksowała Mirosława Grabis
Suchowola (pow. radzyński) (LB) -- Z 1939-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Szydłów (SK) -- UMZ 1903,05-06, indeksował Edward Jabłoński
Warszawa-Marymont MB Królowej Polski (WA) -- UMZ 1907, indeksowała Ewa Wojciechowska


22-03-2018

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1821-30, Incognito
Grabno (LD) -- Z 1910-16, indeksował Henryk Koluszkowski
Kościelec (MP) -- U 1905-07,13-14, Z 1898, indeksowali Dombas, A. Ch.
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1899, indeksował Janusz Kucharczyk
Racławice (MP) -- U 1781-1804,06-10, indeksował Michał Sienkiewicz
Rząśnia (LD) -- Z 1737-83, indeksowała Krystyna Stańczyk
Warszawa św. Andrzej (WA) -- Z 1876, indeksowała Urszula Drabińska


21-03-2018

Będzin-Grodziec (SL) -- U 1853-71, indeksował Jerzy Bartnicki
Czarnocin (SK) -- UMZ 1811-15, indeksował Henryk Adamczyk
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- U 1807-11, indeksował Leszek Chrobok


20-03-2018

Giedrojcie (LT) -- Z 1775-1818, indeksowała Wanda Thomalla
Kazimierka (UK) -- U 1839-46 (rozszerzenie), indeksowała Danuta Wojtowicz
Koniusza (MP) -- UMZ 1872-77, indeksowała Renata Majewska
Rutki-Kossaki (PL) -- M 1713-19, 24-40, 42-53, 83-98, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Wolbrom (MP) -- SkUMZ 1810-25 (rozszerzenie), indeksował Artur Kozmiński
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1722-23, indeksował Piotr Stando


19-03-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1844-47, indeksował Roman Burczyk
Bełchów (LD) -- U 1832-45, indeksowała Małgorzata Berendzik
Bronisław (KP) -- U 1856-65, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kamionka (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Krzemienica (LD) -- Z 1870-87, indeksował Bogusław Nagórski
Krzynowłoga Mała (MZ) -- Zapowiedzi 1809-11, indeksowała Ewa Marszałek Miecznikowska
Krzywosądz (KP) -- SkM 1880-1916, indeksował Jan Berens
Łódź św. St. Kostka (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mokobody (MZ) -- Z 1881-90, indeksowała Anna Poprawa
Niesułków (LD) -- UMZ 1814-15, indeksowała Edyta Bednarek
Przemyślany (gr-kat) (UK) -- U 1799-1848, indeksował Jerzy Nowosielski
Płazów (PK) -- UMZ 1856-58, indeksował Grzegorz Żychowski
Strzyżawka (UK) -- UMZ 1835, indeksował Marcin Kowal
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- U 1849-53, indeksował Henryk Machnik
Uszkowice-Czupernosów (gr-kat) (UK) -- U 1813-1837, indeksował Jerzy Nowosielski
Warta (LD) -- UMZ 1829, indeksowała Martyna Pankiewicz


18-03-2018

Brańszczyk (MZ) -- M 1847-74, indeksowała Joanna Maślanek
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1832-64, indeksowała Barbara Wiechuła
Goniądz (PL) -- U 1827-42, M 1828-42, Z 1827-42, indeksował Wiesław Chodak
Goryń (MZ) -- Z 1946-48, indeksował Marcin Markiewicz
Kościelec (MP) -- U 1898,1900,04,08,18-19, indeksowali A. Ch., Marzanna, Anna Parysek
Krynki (PL) -- M 1889-1903, indeksował Arek Bereza
Krynki (PL) -- UM 1797-1801, Z 1797-1810, indeksowała Alicja Rybałko
Łomża (PL) -- M 1888, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Łęgonice (pow. grójecki) (MZ) -- U 1896-1903, indeksował Jakub Wiśnik
Mikołów św. Jana (ewang.) (SL) -- Z 1889-90, indeksowała Barbara Sznober
Odechów (MZ) -- U 1786-98, indeksował Łukasz Bernaciak
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1854 -74, indeksował Leszek Chrobok
Potworów (MZ) -- UMZ 1886-92, indeksował Krzysztof Jach
Sochaczew (MZ) -- M 1920-27, indeksował Darek Lichtblau
Suwałki (PL) -- Z 1798-1805, indeksował Michał Sienkiewicz
Szczepankowo (PL) -- Z 1847-50, indeksowała Marta Wojciechowska, weryf. Projekt Podlasie
Szydłowiec (MZ) -- M 1922, 1927-29, indeksował Mikołaj Wilk


17-03-2018

Bądkowo (pow. płocki) (MZ) -- Z 1881-1909, indeksował Krzysztof Kośnik
Będzin-Grodziec (SL) -- 1823-52, indeksował Jerzy Bartnicki
Dobre (MZ) -- M 1889-99, indeksował Artur Lewandowski
Gąsewo (MZ) -- U 1870, indeksował Robert Pawłowski
Korwie (LT) -- M 1861-70 Z 1839-41, 43-44, 61-70, indeksował Artur Wilkicki
Latowicz (MZ) -- Z 1864-66, indeksowała Anna Chmielowska
Pniewnik (MZ) -- M 1900-04, indeksowała Barbara Sikorska
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1856-65, indeksowała Krystyna Malik
Swojatycze (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Michalina Musiał


16-03-2018

Brańszczyk (MZ) -- M 1826-47, indeksowała Joanna Maślanek
Cerekiew (MZ) -- U 1910, indeksował Mikołaj Wilk
Chorzele (MZ) -- M 1861 (aktualizacja), indeksował Rafał Zadrożny
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1891-92, indeksował Grzegorz Żychowski
Koziczynek (MZ) -- M 1866-69, Z 1839-69, 1891-92, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Kołacinek (LD) -- UMZ 1916-17, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Krynki (SK) -- Z 1926-30, indeksował Kamil Stąporek
Lutkówka (MZ) -- UMZ 1912-16, indeksował Tomasz Szczepaniak
Niesułków (LD) -- UMZ 1813, indeksowała Edyta Bednarek
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1828-29,36,42-43,45-53, indeksował Leszek Chrobok
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1816, indeksował Andrzej Badowski
Skoszewy (LD) -- UMZ 1916-17, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Widawa (LD) -- U 1813-16,18-19,38-42,60-70, M 1815-16,60-70, Z 1813-16,18-19,38-42,60-61,67-70, indeksowała Elżbieta Nejman


15-03-2018

Bezwola (gr-kat) (LB) -- U 1850-71 Z 1850-58 (daty skrajne), indeksowała Marta Walczak
Czudec-Wyżne (PK) -- Z 1847-68, indeksował Dariusz Polański
Czudec-Zaborów (PK) -- Z 1854-84, indeksował Dariusz Polański
Igołomia (MP) -- UM 1835-1846, indeksowała Jerzy Koprowski
Kazimierka (UK) -- Z 1839-40, 42-46 (rozszerzenie), indeksowali Danuta Wojtowicz i bogda252
Kramsk (WP) -- U 1895, indeksował 62_610
Luboml (UK) -- M 1836-40, indeksowała Bożena Krajewska, weryfikacja Danuta Wojtowicz
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1817-27, indeksował Leszek Chrobok
Zambski (MZ) -- U 1747-1837, M 1744-1825, Z 1696-1825 (aktualizacja), indeksowała Bogumiła Skrzypczak


14-03-2018

Białaszewo (PL) -- U 1858, indeksowała Magdalena Wróbel
Będzin-Grodziec (SL) -- U 1808-22, indeksował Jerzy Bartnicki
Grabno (LD) -- Z 1903-09, indeksował Henryk Koluszkowski
Jedwabne (PL) -- M 1925, indeksował Grzegorz Nowik
Katerburg (UK) -- Z 1836-83 (daty skrajne, rozszerzenie), indeksowała Danuta Wojtowicz
Kielce Katedra (SK) -- SkZ 1925-27, indeksował Edward Jabłoński
Krzynowłoga Mała (KP) -- Zapowiedzi 1808-09, indeksowała Ewa Marszałek Miecznikowska
Krzywosądz (PL) -- SkM 1841-66, 68-69, 71-79, indeksował Jan Berens
Miastkowo (PL) -- U 1770-71, 1806-1808a, indeksowała Livia Ditto
Niesułków (LD) -- UMZ 1812, indeksowała Edyta Bednarek
Płonka Kościelna (PL) -- U 1861-63, indeksował Wojciech Stypułkowski
Rychłocice (LD) -- U 1894-1912, indeksował Tomasz Skolimowski
Ujście (WP) -- M 1772-78, indeksowała Kasia Dane
Włocławek (KP) -- SkU 1758-76, indeksowała Barbara Lendzion


13-03-2018

Będzin Trójcy Przenajświętszej (SL) -- U 1826-1833, indeksował Jacek Florek
Błażowa-Lecka (PK) -- M 1784-1860, indeksowała Anna Kocój-Twardowska
Fałków (SK) -- UMZ 1815-19, indeksowała Joanna Bugajska
Lubochnia (LD) -- Z 1813-25, A 1810-24 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1901-05, indeksowała Urszula Świerczyńska
Nagłowice (SK) -- UMZ 1816-34, indeksował Piotr Kowalczyk
Osięciny (KP) -- SkM 1817-21, 23-25, 38-39 SkZ 1811-25, 38-40, indeksował Jason
Osjaków (LD) -- Z 1931-32, indeksował Tomasz Skolimowski
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1804-16, indeksował Leszek Chrobok
Pińczów (SK) -- M 1741-58, indeksowała Grażyna Radzik
Rawa Mazowiecka (LD) -- M 1868-72, indeksowała Urszula Świerczyńska
Rząśnia (LD) -- U 1737-70, indeksowała Krystyna Stańczyk


12-03-2018

Dmosin (LD) -- UMZ 1916-17, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kościelec (MP) -- U 1867, 1912, 17, indeksowała Anna Parysek, Marzanna
Mierzyce (LD) -- UMZ 1826-30, indeksował Jacek Sławiński
Niesułków (LD) -- UMZ 1808-11, indeksowała Edyta Bednarek
Płazów (PK) -- UMZ 1844-46, 49, 51-53, indeksował Grzegorz Żychowski
Starokrzepice (SL) -- M 1710-38, indeksowała Hanna Ortega
Tum (LD) -- UMZ 1892-1904, indeksował Józef Dębowski
Żytno (LD) -- UMZ 1866-70, indeksowała magnowa


11-03-2018

Kielce Katedra (SK) -- Z 1921-24, indeksował Edward Jabłoński
Kraków-Pleszów (MP) -- 1864-70, indeksowała Dagmara Kulig


10-03-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1815-20, indeksował Roman Burczyk
Dąbrowa Górnicza (SL) -- UMZ 1891-94, indeksowała Elżbieta Ginalska


09-03-2018

Kościelec (MP) -- U 1875-1883, indeksowała A. Ch.
Kraków-Pleszów (MP) -- U 1797-1838, indeksowała Dagmara Kulig
Piekary Śląskie - Kamień św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1801-03, indeksował Leszek Chrobok
Proszowice (MP) -- U 1905-10, indeksowała Renata Majewska
Sancygniów (SK) -- U 1893-1906, indeksował Andrzej Wójcik
Świętochłowice-Lipiny USC (SL) -- SkM 1905-08, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1890, indeksował Adam Rozenau


08-03-2018

Kulesze Kościelne (PL) -- U 1806-08a, indeksowała Ewa Prejs
Leźnica Wielka (LD) -- U 1890-93, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Lwów św. Maria Magdalena (UK) -- U 1786-1852 Z 1784-1854, indeksował Jerzy Nowosielski
Łask (LD) -- UMZ 1831, indeksowała Magdalena Berdzik
Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mniszek (MZ) -- Z 1840-49, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Pałuki (MZ) -- U 1880-85, M 1882-85, Z 1881-85, indeksowała Barbara Staniak
Siennica (MZ) -- U 1858-62, indeksowała Marta Walczak
Straokrzepice (SL) -- U 1704-31 M 1710-12, indeksowała Hanna Ortega
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1896-1900, indeksowała Katarzyna Pasik


07-03-2018

Bełchatów (ewang.) (LD) -- Z 1916-27, indeksował bogdan030
Białaszewo (PL) -- Z 1868, indeksował A.Michałowski
Brzegi (SK) -- U 1687-1733,35-1810 M 1707-12,14,16-28,30-61,66-1825 Z 1703,06-09,20-21,31-1827,29-30, indeksował Sylwester Malicki
Chojne (LD) -- UMZ 1914-16, indeksował E.F.
Dąbrowa Wielka (LD) -- UMZ 1914-16, indeksował E.F.
Gąsewo (MZ) -- M 1868, indeksował Marek Białobrzeski
Jedwabne (PL) -- M 1924, indeksował Grzegorz Nowik
Jeżów (LD) -- UMZ 1909, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kielce Katedra (SK) -- Z 1919-20, indeksowała Edward Jabłoński
Kościelec (MP) -- M 1915-16, indeksowała Anna Parysek
Łódź św. St. Kostka (LD) -- M 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1904, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Miastkowo (PL) -- Z 1822, indeksowała Livia Ditto
Mokobody (MZ) -- Z 1868-80, indeksowała Anna Poprawa
Olszowa (WP) -- UMZ 1831-55, indeksował Grzegorz Joachimiak
Poręba-Kocęby (MZ) -- Z 1784-1808, indeksowała Joanna Maślanek
Rutki-Kossaki (PL) -- M 1853-55,57,65, indeksowała Bożena Misiak
Suchowola (PL) -- M 1849, indeksowała Ewa Witkowska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1846, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Wielgie (MZ) -- U 1727-66, indeksował Łukasz Bernaciak
Wodynie (MZ) -- M 1856-65, indeksowała Hanna Kołodziejska
Żmijewo Kościelne (MZ) -- M 1923-36, Z 1917-36 (z lukami), indeksowała Olga Gąsiorowska


06-03-2018

Gorzyce USC (SL) -- M 1874-1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Grabówka (SL) -- SkM 1890-1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Jedwabne (PL) -- M 1922-23, indeksował Grzegorz Nowik
Krasnosielc (MZ) -- U 1854-60, indeksowała Robert Pawłowski
Łaziska-Lazisk (SL) -- SkM 1874-1936, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mszana - Mschanna USC (SL) -- M 1874-1936, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Odechów (MZ) -- U 1805-12, indeksował Łukasz Bernaciak
Połomia - Pohlom USC (SL) -- SkM 1874-1922, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pszów (SK) -- M 1895-1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Puchały (PL) -- U 1897-98,1900-02, indeksowała Ewa Marczewska
Puszcza Mariańska (MZ) -- UMZ 1906-14, indeksowała Jadwiga Sibirska
Szydłowo (MZ) -- UMZ 1808-26, indeksowała Izabela Czaplicka


05-03-2018

Broniszewo (WP) -- SkM 1856-71, 73-75, indeksował Jan Berens
Chlewiska (MZ) -- Z 1940-47, indeksowała Mikołaj Wilk
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1865-79, indeksowała Barbara Wiechuła
Kije (SK) -- M 1845-70, indeksował Jacek Stradowski
Kościelec (MP) -- U 1832-35, indeksowała Małgorzata Kisiel -Dorohinicka
Krzcięcice (SK) -- Z 1798-1859, indeksowała Maria Brylska
Milejów (LB) -- Z 1897-1909 (rozszerzenie), indeksował Piotr Mazurkiewicz
Słonim (BR) -- UMZ 1829-37, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1836, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1893 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- Z 1846-50, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wojcieszków (LB) -- Z 1821-24, indeksowała kasia_wilcz
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1836-45, indeksowała Bartłomiej Zieliński
Żurominek (MZ) -- U 1850-54, indeksowała Jan Wojtkiewicz


04-03-2018

Bluszczów USC (SL) -- M 1874-1900, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Bodzentyn (SK) -- M 1860-67, indeksowała Sławomir Klimek -Wojsa
Błonie (MZ) -- Z 1784-98, indeksował Hubert Płowik
Gostynin (MZ) -- Z 1867, indeksowała Bożena Prymus
Grabno (LD) -- Z 1896-1902, indeksował Henryk Koluszkowski
Kielce Katedra (SK) -- SkM 1925-27, indeksował Edward Jabłoński
Kościelec (MP) -- U 1890-99, Z 1915-16, indeksowała Anna Parysek i Dombas
Kraków-Pleszów (MP) -- Z 1860-70, indeksowała Dagmara Kulig
Małyń (LD) -- M 1767-73, indeksował Tomasz Frynia
Poręba-Kocęby (MZ) -- U 1801-1815, indeksowała Joanna Maślanek
Postoliska (MZ) -- M 1906-30, indeksował Kamil Bednarczyk
Rudyszwałd USC (SL) -- M 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Siennica (MZ) -- M 1893-1908, indeksowała Marta Walczak
Tuszyn (LD) -- UMZ 1905, indeksowała Anna Goss
Wodzisław Śląski - Zamek USC (SL) -- M 1874 -1913, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żarnów (LD) -- M 1901-07, indeksowała Krystyna Stanisławska


03-03-2018

Kazimierka (UK) -- M 1844-46, indeksowała Danuta Wojtowicz
Korwie (LT) -- MZ 1842, 45-60, indeksował Artur Wilkicki
Miastkowo (PL) -- Z 1820b-1821, indeksowała Livia Ditto
Miastkowo (PL) -- M 1819b-1820a (aktualizacja), indeksował Michał Kazimierz
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1867-69, indeksowała Bożena Misiak, weryf. Projekt Podlasie
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- U 1838-40, indeksował Henryk Machnik
Szeszole (LT) -- U 1797-1809, 13, 15-16 M 1797-1800 Z 1797-1801, indeksował Artur Wilkicki


02-03-2018

Borzykowa (LD) -- Z 1841-73, indeksowała Jolanta Janowiec
Dąbrowice (LD) -- UMZ 1900-02, indeksowała Danuta Danecka
Kościelec (MP) -- M 1894-1912, indeksowała A. Ch.
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Nakło-Naklo USC (SL) -- M 1874-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Raczyn (LD) -- UMZ 1808-11,15-25, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Radziki Duże (KP) -- SkM 1877-87, indeksował Jan Berens
Studzianna-Brudzewice (LD) -- Z 1826-37, indeksowała Gośka
Warta (LD) -- UMZ 1828, indeksowała Martyna Pankiewicz
Zagnańsk (SK) -- Z 1904-07,14-15, indeksowała Krystyna Moćko
Żelechlinek (LD) -- M 1873-74, 76-80,82-84,87-88, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


01-03-2018

Kościelec (MP) -- MZ 1917-25, indeksował Dombas
Mielec-Rzochów-Dobrynin (PK) -- Z 1842-72, indeksował Krzysztof Naróg
Obrazów (SK) -- U 1908-11,13-15, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Proszowice (MP) -- M 1929-37, indeksował Jerzy Koprowski
Strawczyn (SK) -- M 1636-1798, indeksowała Krystyna Stanisławska
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- M 1876-85, indeksował Włodzimierz Macewicz
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- M 1828-39 (rozszerzenie), indeksował kulig32


28-02-2018

Błażowa-Kąkolówka (PK) -- M 1784-1831, indeksowała Anna Krawiec
Kamień Koszyrski (UK) -- Z 1842, 50-55, 59, 62-65, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kielce Katedra (SK) -- SkM 19121-24, indeksował Edward Jabłoński
Kraków-Pleszów (MP) -- U 1857-70, indeksowała Dagmara Kulig
Kramsk (WP) -- M 1893, indeksował 62_610
Pawonków-Pawonkau (SL) -- U 1848-52, indeksowała Nikole Respondek
Rozogi (ewang.) (WM) -- M 1846-50, indeksował projektpodlasie
Sadlno (WP) -- SkM 1851-59, indeksował Jan Berens
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1825, indeksowała Katarzyna Marchlińska


27-02-2018

Bełchatów (LD) -- M 1893-1905, indeksował Krzysztof Zochniak
Czeladź (SL) -- UZ 1831-35, M 1831-32, indeksował Jerzy Bartnicki
Fałków (SK) -- UMZ 1810-14, indeksowała Joanna Bugajska
Kobylin-Borzymy (MZ) -- U 1720-48 (aktualizacja), indeksowała Bożena Misiak
Łowicz św. Duch (LD) -- M 1826-63, indeksował Marek Delert
Łódź św. Kazimierz (LD) -- M 1912, indeksowała Anna Stręgiel
Miastkowo (PL) -- U 1769, indeksowała Livia Ditto
Niemysłów (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Joanna Grzybowska
Radoszyce (SK) -- UMZ 1821-25, indeksował Jan Krzak
Rychłocice (LD) -- Z 1869-1916, indeksował Tomasz Skolimowski
Zadzim (LD) -- Z 1809-16, indeksował Tomasz Frynia
Żelechlinek (LD) -- U 1873-74,76-80,82-84,87-88, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


26-02-2018

Chlewiska (MZ) -- Z 1937-39, indeksował Mikołaj Wilk
Gąsewo (MZ) -- U 1821-25, indeksował Darek Stencel
Kraków-Pleszów (MP) -- Z 1779-1839, indeksowała Dagmara Kulig
Kuczbork (MZ) -- M 1844-49, indeksował Jan Wojtkiewicz
Leszno (MZ) -- UMZ 1915, indeksowała Dorota Piątkowska
Mniszek (MZ) -- Z 1850-59, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Odechów (MZ) -- U 1820-26, indeksował Łukasz Bernaciak
Zegrze (MZ) -- M 1720-1804 (z lukami), indeksował Michał Gołowicz


25-02-2018

Błenna (KP) -- UMZ 1901-10, indeksowała Anna Frąckowiak
Kamień Koszyrski (UK) -- M 1837-64 (lata skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Sadlno (WP) -- SkM 1869-74, indeksował Jan Berens
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- U 1901-02,04-05,10-11, indeksowali Projekt_OPI
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1934, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Jan (WA) -- U 1842 (rozszerzenie), indeksował Michał Zieliński
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1889, indeksował Adam Rozenau
Wolbrom (MP) -- SkZ 1814,19-20,22,24, indeksował Artur Koźmiński


24-02-2018

Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1880-91 , indeksowała Barbara Wiechuła
Gołkowice -Golkowitz USC (SL) -- M 1874- 99 SkM 1900-36, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pogrzebień USC (SL) -- SkM 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Pstrążna USC (SL) -- SkM 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rzuchów USC (SL) -- SkM 1874-1907, indeksowali GTG_Silius_Radicum


23-02-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1813-14, indeksował Roman Burczyk
Mniów (SK) -- UMZ 1899-1904, indeksował Stanisław Chrzanowski
Proszowice (MP) -- M 1924-28 Z 1912-16, indeksował Jerzy Koprowski


22-02-2018

Bogate (MZ) -- M 1808-22, indeksował RoPson
Kielce Katedra (SK) -- SkM 1919-20, indeksował Edward Jabłoński
Lipa (SK) -- UMZ 1846-50 (aktualizacja), indeksowała Krystyna Stanisławska
Secemin (SK) -- M 1797-1865, indeksował Jerzy Bartnicki
Sochocin (MZ) -- U 1725-64 (z lukami), indeksował Kamil Tetkowski
Szadek (LD) -- U 1859, indeksował Piotr Szkutnik


21-02-2018

Bełchatów (LD) -- U 1902-05, indeksował Krzysztof Zochniak
Konopnica (LD) -- UM 1914-16, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraków - Pleszów (MP) -- U 1853-63 Z 1797- 1857, indeksowała Dagmara Kulig
Kraków - Tyniec (MP) -- M 1817-28,31-46,48-52,80-81,84,86-88, indeksował Witold Kozłowski
Krynki (PL) -- M 1802-64,81,87-88 (w tym aktualizacja), indeksował Arek Bereza
Łomża (PL) -- M 1887, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Odechów (MZ) -- U 1813-19, indeksował Łukasz Bernaciak
Potworów (MZ) -- UMZ 1878-85, indeksował Krzysztof Jach
Płonka Kościelna (PL) -- U 1669-89, indeksował Wojciech Stypułkowski
Sławków (SL) -- M 1808-25, indeksował Michał Sienkiewicz


20-02-2018

Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1911-14, indeksował bogdan030
Biała pow. wieluński (LD) -- UMZ 1846-50, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Borzykowa (LD) -- M 1825-60, Z 1830-40, indeksowała Jolanta Janowiec
Chlewiska (MZ) -- Z 1934-36, indeksował Mikołaj Wilk
Dzietrzniki (LD) -- U 1905-09, indeksował Waldemar Strojczyk
Dąbrowice (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Danuta Danecka
Grabno (LD) -- U 1912-16, indeksował Henryk Koluszkowski
Kobylniki (MZ) -- UMZ 1692-1807 (daty skrajne), indeksował Radosław Frączak
Kołacinek (LD) -- UMZ 1871-78, indeksował Wojciech Borkowski
Kościelec (MP) -- M 1865-68, indeksowała Anna Parysek
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1873, indeksował Jakub Kisiel
Łask (LD) -- UMZ 1863-65, indeksowała Agata Kasprowicz-Jandrić
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1898, indeksował Janusz Kucharczyk
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1909, indeksował Jacek Kundzik
Łęczyca (LD) -- UMZ 1912-15, indeksował Józef Dębowski
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1897-1909, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Mirzec (SK) -- U 1914-15, indeksowała Anna Szymańska
Modlna (LD) -- Z 1905-13, indeksował Włodzmierz Dąbrowski
Obrazów (SK) -- U 1901-08, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Piotrków Tryb. (LD) -- Z 1887, indeksowała A.Ch.
Tarnawa (SK) -- U 1812-40,62,64,66-68,71-72,74-84,87-1913 (aktualizacja), indeksowała Anna Szymańska
Wieruszów (LD) -- UMZ 1910-11, indeksował jansz
Zadzim (LD) -- U 1889-90, indeksował Nikos Kargas
Zambski (MZ) -- M 1855-73 (aktualizacja), indeksowała Bogumiła Skrzypczak


19-02-2018

Bałtów (SK) -- UMZ 1810-11, indeksował Roman Burczyk
Chorzele (MZ) -- M 1862, indeksował Rafał Zadrożny
Goryń (MZ) -- Z 1934-45, indeksował Marcin Markiewicz
Gąbin (MZ) -- UMZ 1837, indeksowała Kasia Kozłowska
Klwów (MZ) -- UMZ 1894-96, indeksował Krzysztof Jach
Kościelec (MP) -- Z 1843-61, indeksował Marcin Dąbka
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- MZ 1871-72, indeksował Jakub Kisiel
Lachowo (PL) -- M 1925-32, indeksowała Ewa Balmas
Milicz-Militsch (garn.) (ewang.) (DS) -- M 1836-1931 (daty skrajne), indeksował Michael Schaetzlein
Odrzywół (MZ) -- U 1910-13, indeksował Marian Niemirski
Oleksów (MZ) -- M 1900-14, indeksował Incognito
Osuchów (MZ) -- Z 1912-16, indeksował Longin Komorowski
Racławice (MP) -- UZ 1810-13, M 1811-13, indeksowała Barbara Piaskowska
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- U 1898-1900, indeksowali Projekt_OPI
Topczewo (PL) -- U 1800b-1808a, indeksował Jan Mamaj


18-02-2018

Chlewo (pow. sieradzki) (LD) -- M 1766-1776, indeksował Michał Zieliński
Mniszek (MZ) -- U 1810-29, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Obryte (MZ) -- MZ 1819-20, indeksowała Kasia Wilcz
Odrzywół (MZ) -- M 1896-1922, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- Z 1941-45, indeksowała Bożena Krajewska


17-02-2018

Augustów (PL) -- U 1871-74, indeksował JZI, wer. Krzysztof Zięcina
Bodzentyn (SK) -- M 1850-52,55-59, indeksował Sławomir Klimek -Wojsa
Brzozów (MZ) -- Z 1901-13, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Cerekiew (MZ) -- U 1908-09, M 1895, Z 1868, indeksował Mikołaj Wilk
Janówka (PL) -- U 1810-11,67-72,90-99, M 1820-25, Z 1819-31,90-95, indeksował JZI, wer. Krzysztof Zięcina
Kleszczele (PL) -- M 1923-25, indeksował Walenty Adamiec
Mniszek (MZ) -- M 1811-65 (aktualizacja), indeksowała Magdalena Kasprzycka
Odrzywół (MZ) -- U 1906-09, indeksował Marian Niemirski
Odrzywół (MZ) -- M 1875-95, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1846-55, indeksowała Krystyna Malik
Szczepankowo (PL) -- Z 1846, indeksowała Marta Wojciechowska, wer. Projekt Podlasie
Szydłów (SK) -- UMZ 1900-02, indeksował Edward Jabłoński
Trześcianka (par. unicka) (PL) -- UMZ 1809, indeksował Mirosław Korzunowicz
Zabłudów (prawosł.) (PL) -- U 1797-1800 M 1798-1800 Z 1797-1801, indeksował Mirosław Korzunowicz


16-02-2018

Chabielice (LD) -- UMZ 1841-42, indeksował Jacek Chojak
Kamień Koszyrski (UK) -- U 1845-66 (daty skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Kałusz (UK) -- U 1889-97 M 1752-84, 89-1819 Z 1746-97, 1818, indeksował Jerzy Nowosielski
Kramsk (WP) -- U 1894, indeksował 62_610
Łomna (MZ) -- UMZ 1911-16, indeksował Incognito
Narew (PL) -- U 1808-34, M 1808-10,12-26, Z 1808-10,12-34, indeksował Mirosław Korzunowicz
Narew (PL) -- M 1827-34 (aktualizacja), indeksował Mirosław Korzunowicz
Odechów (MZ) -- UMZ 1827, indeksował Łukasz Bernaciak
Osuchów (MZ) -- UM 1912-16, indeksował Longin Komorowski
Potoka (par. unicka) (PL) -- UMZ 1809, indeksował Mirosław Korzunowicz
Raczyn (LD) -- UMZ 1826-59,65, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Sochaczew (MZ) -- Z 1849-68, indeksował Łukasz Lubryczyński
Starościn (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Topolany (par. unicka) (PL) -- UMZ 1809, indeksował Mirosław Korzunowicz
Zambski (MZ) -- U 1734-1746,1781-1800, 1855-1873 (aktualizacja), indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Zegrze (MZ) -- U 1719-1808, 1822-23, 1825, indeksował Michał Gołowicz
Żelechlinek (LD) -- Z 1859-60,62-63,66-71, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


15-02-2018

Cerekiew (MZ) -- U 1908, indeksował Mikołaj Wilk
Czarnożyły (LD) -- U 1807-34, indeksowała Małgorzata Białas
Czerniewice (LD) -- U 1810,18-42,45-48,50-58,69, indeksowała Katarzyna Pasik
Jałowicze (UK) -- Z 1854-1904 (daty skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Kozłów (MP) -- U 1800-10, indeksowała Renata Majewska
Kraków Pleszów (MP) -- U 1838-57, indeksowała Dagmara Kulig
Luboml (UK) -- M 1831-35, indeksowała Bożena Krajewska, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1882-91, indeksowała Urszula Świerczyńska
Nowe Miasto (MZ) -- U 1811-13, indeksował Paweł Słupski
Odelsk (BR) -- M 1784-98, indeksował Albin Kożuchowski
Odrzywół (MZ) -- Z 1931-46, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Postoliska (MZ) -- U 1909-14, indeksował Rafał Krasieńko
Proszowice (MP) -- M 1920-23 Z 1857,1907-11,33-36, indeksował Jerzy Koprowski
Przecław-Podole (PK) -- M 1786-1916, indeksował Daniel Haponiuk
Płazów (PK) -- UMZ 1854, indeksował Grzegorz Żychowski
Repla (BR) -- MZ 1819-20, indeksowała Alicja Rybałko
Sancygniów (SK) -- UZ 1871-92 M 1872-73,78-83,85,87-88, indeksował Andrzej Wójcik
Sianowo (PM) -- U 1776-80, indeksowała Katarzyna Dampc
Strzegowo (MZ) -- M 1899-1905, indeksował Jan Wojtkiewicz
Suchedniów (SK) -- UMZ 1901-02, indeksowała Halina Kroner
Szpetal Górny (KP) -- SkM 1885-98, indeksował Jan Berens
Urzędów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1819, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1845, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Wysokienice (LD) -- M 1816-36, indeksował leszcz
Zadzim (LD) -- U 1775-1813, indeksowała Danuta Danecka
Zwoleń (MZ) -- UMZ 1826-35, M 1921-27, indeksował Bartłomiej Zieliński


14-02-2018

Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- UMZ 1853-55, indeksowała Marzanka
Łomża (PL) -- M 1908 (fragment spisu rocznego), indeksował Igor Daniszewski
Łomża (PL) -- M 1886, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Mokobody (MZ) -- M 1886-1910, indeksowała Anna Poprawa
Seroczyn (MZ) -- UMZ 1866, indeksował Arek Bereza
Zuzela (MZ) -- UMZ 1893-94, indeksował Mariusz Rostkowski


13-02-2018

Bełchatów (LD) -- U 1898-1901, indeksował Krzysztof Zochniak
Bełchów (LD) -- U 1818-31, indeksowała Małgorzata Berendzik
Czeladź (SL) -- M 1777-1808, indeksował Jerzy Bartnicki
Drużbice (LD) -- UMZ 1883-87, indeksowała Ilona Gieras
Fałków (SK) -- U 1898-1803 (rozszerzanie ), indeksowała Joanna Bugajska
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1892-99, indeksowała Barbara Wiechuła
Jedwabne (PL) -- M 1921, indeksował Grzegorz Nowik
Kałuszyn (MZ) -- Z 1889-95, indeksowała Danuta Lenart
Łowicz św. Duch (LD) -- U 1826-46, indeksował Marek Delert
Milejów (LD) -- UMZ 1837, indeksowała Magdalena Cel
Odrzywół (MZ) -- Z 1916-30, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Pątnów (LD) -- UMZ 1843, indeksowała Dorota Karbowiak
Rogotwórsk (MZ) -- U 1808-25, indeksował Radosław Frączak
Stary Waliszew (LD) -- M 1868-77, indeksował Dariusz Śludkowski
Studzianna-Brudzewice (LD) -- SkU 1842-45, indeksował Marek Radziborski
Sulejów (LD) -- UMZ 1873, indeksowała Katarzyna Loter
Sulejów-Podklasztorze (LD) -- UMZ 1814, indeksowała Katarzyna Loter


12-02-2018

Bogdanów (LD) -- M 1868-75, indeksował Mateusz Gieras
Brzozów (MZ) -- M 1906-22, indeksował Tomek Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Bąkowa Góra (LD) -- U 1861-71, M 1864-71, indeksowała Aneta Bąk
Dziektarzewo (MZ) -- Z 1851-52, indeksował Paweł Pyszniewski
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1911-16, indeksował Grzegorz Żychowski
Lutkówka (mariawici) (MZ) -- UMZ 1912-15, indeksował Tomasz Szczepaniak
Niedzbórz (MZ) -- M 1876-84, indeksował Jan Wojtkiewicz
Odrzywół (MZ) -- U 1901-05, indeksował Marian Niemirski
Pułtusk (MZ) -- U 1826-30, indeksowała Bożena Prymus, weryfikacja projekt.podlasie.pl
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1815, indeksował Andrzej Badowski
Skierniewice (LD) -- Z 1822-26, indeksowała Danuta Danecka
Studzianna-Brudzewice (LD) -- Z 1810-25, indeksowała Gośka
Sulejów (MZ) -- U 1896-1910, Z 1900-1907, indeksował Rafał Krasieńko
Szadek (LD) -- U 1857-58,68-74, indeksowała Elżbieta Nejman
Szydłów (SK) -- UMZ 1895,97-98, indeksował Edward Jabłoński
Sławków (SL) -- U 1802 , indeksował Marcin Śnioch
Targoszyce (SL) -- U 1775-1777, 1780, 1787, 1826-1829, 1839-1840, 1846, 1866 (rozszerzenie), indeksował Marcin Śnioch
Wieluń (LD) -- UMZ 1897, indeksowała Danuta Mieżyńska
Żbików (MZ) -- M 1926-29, indeksowała Małgorzata Szadkowska


11-02-2018

Bądkowo (MZ) -- Z 1826-35, 1838-80, indeksował Krzysztof Kośnik
Dąbrowa (MZ) -- Z 1901-05, indeksował Jan Wojtkiewicz
Grudusk (MZ) -- UMZ 1744-1817 (daty skrajne), indeksowała Izabela Czaplicka
Leszno (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Jan Olesiński
Obrazów (SK) -- U 1891-1900, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Potworów (MZ) -- UMZ 1873-77, indeksował Krzysztof Jach
Puchały (PL) -- U 1903-08, indeksowała Ewa Marczewska
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1860, indeksowała Bożena Misiak wer. Projekt Podlasie


10-02-2018

Brzozów (MZ) -- U 1904-13, indeksowali Stanisław Jażdżyk, Tomasz Bogiel
Błażowa-Kąkolówka (PK) -- U 1784-1804, indeksowała Anna Krawiec
Czeladź (SL) -- UMZ 1826-30, indeksował Jerzy Bartnicki
Grodzisk Wielkopolski (WP) -- Z 1949-51, indeksował Maciej Hemmerling
Korolówka (UK) -- UMZ 1901-12, indeksowała Małgorzata Kołaczkowska
Kramsk (WP) -- M 1891, indeksował 62_610
Krynki (PL) -- M 1837-38, indeksowała Arek_Bereza
Odelsk (BR) -- U 1786-95, 97-98, indeksował Albin Kożuchowski
Odrzywół (MZ) -- U 1896-1900, Z 1911-15, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Połaniec (SK) -- UMZ 1913-15, indeksowała Alicja Bugaj
Suwałki (PL) -- M 1811-12, indeksował Michał Sienkiewicz
Szczepankowo (PL) -- Z 1845 (aktualizacja), indeksowała Marta Wojciechowska, wer. Projekt Podlasie
Szumowo (PL) -- M 1860-62, indeksował ARN
Troszyn Polski (MZ) -- UMZ 1827-81 (daty skrajne), indeksowała Halina Kulpińska
Warszawa św. Barbara (WA) -- Z 1881-89 (rozszerzenie) U 1899, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1892 (rozszerzenie), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Tarchomin św. Jakub (WA) -- Z 1808-09, 25, indeksowała A.Ch.


09-02-2018

Gołuchów (WP) -- U 1788-92, indeksował Rafał Albiński
Jałowicze (UK) -- M 1860-1903 (lata skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Różanystok (PL) -- M 1811-24, indeksował Albin Kożuchowski
Sadlno (WP) -- SkM 1860-68, indeksował Jan Berens
Siennów (PK) -- UZ 1888-94, indeksował Krzysztof Gruszka
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1818, indeksowała Katarzyna Marchlińska


08-02-2018

Skierniewice (LD) -- Z 1813-20,22, indeksowała Danuta Danecka
Studzianna (LD) -- SkU 1826-41, indeksował Marek Radziborski
Suserz (LD) -- UMZ 1878, indeksowała Barbara Raniewicz


07-02-2018

Bełchatów (LD) -- U 1893-97, indeksował Krzysztof Zochniak
Czeladź (SL) -- UMZ 1808-15, indeksował Jerzy Bartnicki
Ćmińsk (SK) -- UMZ 1915-16, indeksowała Janina Hyb
Dąbie Kujawskie (KP) -- SkM 1911-14, indeksował Jan Berens
Fałków (SK) -- UMZ 1798-1809, indeksowała Joanna Bugajska
Konieczno (SK) -- U 1731-38 (aktualizacja), indeksował Oskar Brożek
Kozłów (SK) -- UMZ 1915, indeksowała Janina Hyb
Kraków - Tyniec (MP) -- U 1817,26-29,31-46,48-52, indeksował Witold Kozłowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1917, indeksował Urszula Gałkiewicz
Pińczów (SK) -- M 1728-40, indeksowała Grażyna Radzik
Rzejowice (LD) -- Z 1826-48, indeksowała PaulaM
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- U 1842-43, 47-48, indeksował Henryk Machnik
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1835, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- M 1866-75 Z 1841-45, indeksował Włodzimierz Macewicz
Zadzim (LD) -- M 1776-1807,12,14-22, indeksowała Danuta Danecka
Złotniki (SK) -- M 1597-1650,81-1740, indeksował Oskar Brożek


06-02-2018

Cierno (SK) -- Z 1794-1810, indeksował Oskar Brożek
Czeladź (SL) -- UMZ 1816-25, indeksował Jerzy Bartnicki
Działoszyn (LD) -- UMZ 1897, indeksował Daniel Leszczyk
Góry - Pińczowskie (SK) -- U 1873-1883, indeksował Oskar Brożek
Kościelec (MP) -- M 1797-1830 , indeksowała Anna Parysek
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1908, indeksował Jacek Kundzik
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- M 1897-1910, indeksował bogdan030
Żytno (LD) -- UMZ 1861-65, indeksowała magnowa


05-02-2018

Bełchów (LD) -- U 1808-11,13-17, indeksowała Małgorzata Berendzik
Borzykowa (LD) -- Z 1819-29, indeksowała Jolanta Janowiec
Bytom Miechowice św.Krzyża (SL) -- M 1897-1933, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Będzin Trójcy Przenajświętrzej (SL) -- M 1826-31, indeksował Jacek Florek
Golasowice - Gollasowitz (ewang.) (SL) -- M 1769-1936, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Grabno (LD) -- U 1907-11, indeksował Henryk Koluszkowski
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1910-13, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Staw (pow. kaliski) (WP) -- U 1769-95 M 1754-66, 69-96, 98-99, indeksował Sebastian Gąsiorek
Szadek (LD) -- UMZ 1839 (rozsz.), indeksowała Elżbieta Nejman
Szadek (LD) -- U 1841, indeksował Piotr Szkutnik
Szydłów (SK) -- UMZ 1892-94, indeksował Edward Jabłoński
Zadzim (LD) -- Z 1801-08, indeksował Tomasz Frynia
Złaków Kościelny (LD) -- U 1813, indeksowali Adam Głowacki i Mieczysław Anyszka


04-02-2018

Bolmin (SK) -- U 1708, indeksował Oskar Brożek
Cierno (SK) -- M 1815, indeksował Oskar Brożek
Romany (PL) -- M 1920-1930, indeksował Dariusz Kasiorkiewicz
Uniejów (MP) -- UMZ 1912-15, indeksowała Renata Majewska


03-02-2018

Bolmin (SK) -- M 1660-1727, indeksował Oskar Brożek
Błenna (KP) -- UMZ 1891-1900, indeksowała Anna Frąckowiak
Chrobierz (SK) -- UMZ 1821, indeksowała Agnieszka Jarczok
Kleszczele (PL) -- M 1919-22, indeksował Walenty Adamiec
Kowal (KP) -- SkM 1885-1910, indeksował Michał Golubiński
Strzygi (KP) -- SkM 1904-05, indeksował Michał Golubiński
Suwałki (PL) -- M 1816, indeksował Michał Sienkiewicz
Szumowo (PL) -- M 1857-59, indeksował ARN
Wistka Szlachecka (KP) -- M 1823-37, indeksował Michał Golubiński


02-02-2018

Andrzejewo (MZ) -- M 1834 (aktualizacja), indeksował Arnel
Chwalibożyce-Frauenhain USC (DS) -- M 1899-1900, 02, 04, 06, indeksował Michael Schaetzlein
Górno-Łowisko (PK) -- U 1889-1905, indeksował Richard Pakula
Hoża (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Kraków - Pleszów (MP) -- M 1797-1824, indeksowała Dagmara Kulig
Kłóbka (KP) -- SkM 1875-76, 98-1901, indeksował Michał Golubiński
Puchały (PL) -- UMZ 1912, indeksowała Ewa Marczewska
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1850-66 (z lukami), indeksowali Mariola Postępska, Róża Kruza, Anna Brodowska, weryf. projektpodlasie.pl
Stary Lubotyń (MZ) -- U 1895, Z 1897 (aktualizacja), indeksował Arnel
Suwałki (PL) -- M 1817, 1820, indeksował Michał Sienkiewicz


01-02-2018

Chorzele (MZ) -- M 1860, indeksował Rafał Zadrożny
Cierno (SK) -- M 1677-80,88-1767, indeksował Oskar Brożek
Gliwice św.Bartłomieja (SL) -- U 1900-4 , indeksowała Barbara Wiechuła
Jedwabne (PL) -- M 1920, indeksował Grzegorz Nowik
Kraków - Pleszów (MP) -- U 1797-1838, indeksowała Dagmara Kulig
Krynki (PL) -- 1824-1836, 39-60, indeksował Arek Bereza
Kuczyn (PL) -- M 1930-36, indeksował Zbigniew Żukowski
Lubochnia (LD) -- U 1808-25, Z 1712-32, indeksowała Danuta Danecka
Odrzywół (MZ) -- Z 1901-10, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Odrzywół (MZ) -- U 1891-95, indeksował Marian Niemirski
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1754-1807 (aktualizacja), indeksował Arnel
Zagnańsk (SK) -- Z 1743,47-51,53- 1810 -71 (aktualizacja) ,72-80, indeksował Henryk Korus


31-01-2018

Bukówno (MZ) -- U 1868-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Gąsewo (MZ) -- U 1853-58, indeksował Robert Pawłowski
Jałowicze (UK) -- U 1860-1912 (daty skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Koziczynek (MZ) -- U 1839-74, 1884-86, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Mokobody (MZ) -- M 1868-85, indeksowała Anna Poprawa
Obrazów (SK) -- U 1881-90, indeksowała Joalanta Prokopiuk-Bathelt
Odrzywół (MZ) -- U 1886-90, indeksował Marian Niemirski
Poręba-Kocęby (MZ) -- U 1782-1800, indeksowała Joanna Maślanek
Sieciechów-Opactwo (MZ) -- SkU 1917, indeksował Krzysztof Zochniak
Sieluń (MZ) -- U 1827, 1835-42, M 1828-42, indeksowała Viola_AP
Siennica (MZ) -- Z 1848-57 (rozszerzenie), M 1882-92, indeksowała Marta Walczak
Sypniewo (MZ) -- M 1915 (aktualizacja), indeksował Marek Białobrzeski
Szadek (LD) -- M 1809,20,24-25,28-33,35-38,40-44, indeksowała Elżbieta Nejman
Tursko (WP) -- U 1795-1810, indeksował Rafał Albiński
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1816, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- U 1836-40, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1893-95, indeksowała Katarzyna Pasik
Wolbórz (LD) -- U 1858-59, Z 1870-71, indeksowała Bożena Kaźmierczak


30-01-2018

Czarna (SK) -- UMZ 1894 -1899 (rozszerzenie ), indeksowali Wioletta Kubiak i Historyk 1920
Czermno (SK) -- Z 1940-47, indeksowała Joanna Bugajska
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1811-13,19-1918, indeksował Tomasz Chamerski
Igołomia (MP) -- U 1820,30-34,M 1820, 26-34, Z 1820,30, indeksował Jerzy Koprowski
Kleszczele (PL) -- Z 1942-45, indeksował Walenty Adamiec
Klwów (MZ) -- UMZ 1891-93, indeksował Krzysztof Jach
Łask (LD) -- UMZ 1830, indeksowała Małgorzata Berdzik
Odrzywół (MZ) -- Z 1891-1900, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Osjaków (LD) -- Z 1933, indeksował Tomasz Skolimowski
Pińczów (SK) -- M 1628-32, indeksowała Grażyna Radzik
Rychłocice (LD) -- U 1888-93,1913-16, M 1916, indeksował Tomasz Skolimowski
Różanystok (PL) -- Z 1837-48, indeksował Albin Kożuchowski
Sokoły (PL) -- U 1802-1808, indeksował Marek Raciborski
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1844, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Wiskitki (MZ) -- U 1754-1808 (aktualizacja), indeksowali Jadwiga Sibirska, Tomasz Frynia


29-01-2018

Bełchatów (LD) -- U 1893-94, indeksował Krzysztof Zochniak
Borzykowa (LD) -- U 1836-45, M 1819-24, indeksowała Jolanta Janowiec
Będzin Trójca Przenaświętrza (SL) -- M 1833-34, indeksował Jacek Florek
Czarna (SK) -- UZ 1900-12 (rozszerzenie) M 1900-12 , indeksowali Wioletta Kubiak i Historyk 1920
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1896, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Nowogród (aneksy) (PL) -- A 1843 (wypisy aktów), indeksował Waldemar Chorążewicz
Piotrków Tryb. (LD) -- SkZ 1902-03, indeksowała A.Ch.
Pińczów (SK) -- U 1899-1901, indeksowała Olga Kostrowiecka
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1861-64, indeksowała Bożena Misiak, weryfik. Waldemar Chorążewicz
Szydłów (SK) -- UMZ 1889-91, indeksował Edward Jabłoński
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1891 (rozszerz.), indeksował Krzysztof Zochniak
Zadzim (LD) -- Z 1795-1800, indeksowała Tomasz Frynia


28-01-2018

Burzyn (PL) -- M 1905-1915a, indeksował Piotr Laskowski
Będzin Trójca Przenaświętrza (SL) -- M 1865-67, indeksował Jacek Florek
Gudogaj (BR) -- UZ 1799-1802, indeksował Artur Wilkicki
Irządze (SL) -- Z 1782-1820, indeksowała Krystyna Stańczyk
Kobylin Borzymy (PL) -- U 1778-1802 uzupełnienie, indeksowała Bożena Misiak
Koniusza (MP) -- U 1868-71, M 1834,43-44,68-71, Z 1865-71, indeksowała Renata Majewska
Krewo (BR) -- U 1797-98, 1802 MZ 1797, 99-1802, indeksował Artur Wilkicki
Płonka Kościelna (PL) -- U 1869-70, indeksował Wojciech Stypułkowski
Płonka Kościelna (PL) -- Z 1834-36, indeksowała Magdalena Kapełuś
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- Z 1842-43, 47-48, indeksował Henryk Machnik
Widze (BR) -- Z 1802-18, indeksowała Alina Zydaniec
Żuprany (BR) -- U 1801-02 MZ 1799-1802, indeksował Artur Wilkicki


27-01-2018

Boniewo (KP) -- SkM 1913-15, indeksował Jan Berens
Błędów (MZ) -- UMZ 1698-1786 (daty graniczne), indeksował Tomasz Szczepaniak
Dąbie Kujawskie (KP) -- SkM 1863-70, indeksował Jan Berens
Góry Pińczowskie (SK) -- Z 1782-1815, indeksowali Oskar Brożek i Anna Gorzałczana
Gąsewo (MZ) -- U 1858, indeksował Robert Pawłowski
Hulewicze (UK) -- Z 1827, 45-46, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kobylniki (MZ) -- Z 1891-1924, indeksował Dariusz Lichtblau
Kościelec (MP) -- M 1828-31, indeksowała Małgorzata Kisiel -Dorohnicka
Kramsk (WP) -- U 1893, indeksował 62_610
Luboml (UK) -- M 1827-30, indeksowała Bożena Krajewska, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Łomża (PL) -- U 1880, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Mierzwin (SK) -- U 1798-1812 (rozszerzenie ), indeksował Oskar Brożek
Ostrowite (KP) -- SkM 1911-16, indeksował Jan Berens
Puchały (PL) -- UMZ 1911, indeksowała Ewa Marczewska
Rembertów (MZ) -- UM 1821, indeksował Longin Komorowski
Różanystok (PL) -- U 1820-22, indeksował Albin Kożuchowski
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1820-45, indeksowała Krystyna Malik
Smogorzewo (MZ) -- UMZ 1874-1915 (aktualizacja), indeksował Artur Lewandowski
Sokołówka (UK) -- U 1874, 1903, 06-07 M 1874, 1903, 07 Z 1874-75, 86-87, 1903, 07, indeksował Jerzy Nowosielski
Szelków (MZ) -- Z 1791-93, indeksowała Barbara Staniak
Świsłocz Górna (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1815, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1888, indeksował Adam Rozenau
Wojniłów (UK) -- U 1866, 70-73, 1908 MZ 1871, 73, 1908, indeksował Jerzy Nowosielski
Zambrów (PL) -- M 1813b-14a, 16b-18a, indeksowała Ewa Prejs


26-01-2018

Antonówka (ewang.) (UK) -- UZ 1872-1904, indeksował Daniel Pratt
Bądkowo (KP) -- SkM 1859-68, indeksował Jan Berens
Hulewicze (UK) -- U 1862, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kruszyn (KP) -- M 1814-19, indeksował Jason
Mierzyce (LD) -- UMZ 1831-35, indeksował Jacek Sławiński
Szadek (LD) -- U 1840, indeksował Piotr Szkutnik
Szadek (LD) -- Z 1893-1913, indeksowała Elżbieta Nejman
Żelechlinek (LD) -- M 1856,59-60,62-63,66-71, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


25-01-2018

Chlewice (SK) -- M 1811,13-17,19-34,37-70, indeksował Waldemar Florczak
Czermno (SK) -- M 1930-31, Z 1930-39, indeksowała Joanna Bugajska
Grabno (LD) -- U 1902-06, indeksował Henryk Koluszkowski
Góry Pińczowskie (SK) -- M 1789-1835, indeksowali Oskar Brożek i Anna Gorzałczana
Pilczyca (SK) -- M 1708-37,52-55, indeksował Oskar Brożek
Suchedniów (SK) -- UZ 1898-1900, indeksowała Halina Kroner


24-01-2018

Bełchów (LD) -- M 1808-11,13-25, indeksowała Małgorzata Berendzik
Boleszczyn (WP) -- M 1872-77, indeksowała Katarzyna Kwos-Leska
Bolesław Macierzyństwa NMP (MP) -- M 1887-95, indeksował Karol Szotek
Gostyczyna (WP) -- UMZ 1818-30, indeksował Ryszard Twardy
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1895, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Nagłowice (SK) -- U 1717-18,19-1815, M 1720-25,27-33,35-63,65-85,87-1815, Z 1720-25,27-96,98-1815, indeksował Piotr Kowalczyk
Sobota (LD) -- UZ 1826-49, indeksował Jacek Kundzik


23-01-2018

Broniewo (KP) -- SkM 1861-68, 1900-13, indeksował Jan Berens
Będzin Trójca Przenajświętsza (SL) -- M 1864, indeksował Jacek Florek
Czernikowo (KP) -- SkM 1911-16, indeksował Jan Berens
Horochów (UK) -- Z 1831-1905 (lata skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Horyńgród (UK) -- Z 1839-40 (rozszerz.), 46, indeksowała Danuta Wojtowicz
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1836-37, indeksował Walenty Adamiec
Jeżów (LD) -- SkU 1908, MZ 1908, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1860-70, indeksowała Dagmara Kulig
Mała Brzostowica (BR) -- UZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Miechów (MP) -- U 1894, indeksowali Anna Urban - Baranek weryfikacja Anna Bernat Mscisz
Ostroszowice-Weigelsdorf USC (DS) -- M 1914-33, indeksował Michael Schaetzlein
Pińczów (SK) -- U 1665-74, indeksował Grzegorz Zielonka
Stara Rawa (LD) -- U 1871-76,78-84, indeksował Tomasz Przygodziński
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- Z 1838-41, indeksował Henryk Machnik
Suserz (MZ) -- M 1826-66, indeksował Marek Delert
Warszawa (gr-ros) (WA) -- M 1839, 44-46, indeksował Artur Godlewski
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1886-87, indeksował Adam Rozenau
Wielka Brzostowica (BR) -- UZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Wzdół Rządowy (SK) -- U 1820-21, indeksował Piotr Stando


22-01-2018

Białaszewo (PL) -- U 1870, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Borzykowa (LD) -- U 1826-35, indeksowała Jolanta Janowiec
Będzin Trójca Przenajświętsza (SL) -- M 1862-63, indeksował Jacek Florek
Ciechanów (MZ) -- Z 1935 (aktualizacja), indeksowała Olga Gąsiorowska
Grabów (LD) -- U 1636-37,60-87, M 1636-39,71-73,75-77,79-84,86-89, indeksowała Danuta Danecka
Massalany (prawosł.) (BR) -- Z 1860, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Miechów (MP) -- M 1830,35-37,40-45, indeksowała Urszula Pogoń
Odrzywół (MZ) -- U 1881-85, Z 1881-90, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Starachowice -Wierzbnik (SK) -- Z 1936-40, indeksowała Bożena Krajewska
Szydłów (SK) -- UMZ 1884-85,87, indeksował Edward Jabłoński
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- M 1807-11, indeksowała Adrianna Paczucha
Zadzim (LD) -- Z 1791-94, indeksował Tomasz Frynia
Żmijewo (MZ) -- M 1917-20 (aktual.), M 1921-22, indeksowała Olga Gąsiorowska


21-01-2018

Bełchów (LD) -- M 1828-39, indeksowała Małgorzata Berendzik
Dąbrowa (MZ) -- U 1838-45, indeksował Jan Wojtkiewicz
Katowice Niepokalanego Poczęcia NMP (SL) -- Z 1869-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Kazanów (MZ) -- U 1886-95, indeksował Jerzy Borycki
Kraków - Pleszów (MP) -- U 1868-70, indeksowała Dagmara Kulig
Miastkowo (PL) -- M 1819b-20a (aktualizacja), indeksował Michał Kazimierz
Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- Z 1886-88, indeksowała Barbara Sznober
Odrzywół (MZ) -- Z 1875-80, indeksował Marian Niemirski, weryfikacja Gośka
Potworów (MZ) -- UMZ 1866-72, indeksował Krzysztof Jach
Sokoły (PL) -- U 1774b-85a, indeksował Marek Raciborski
Sokołów pow. gostyniński (MZ) -- Z 1826-35, indeksowała Moyra777, weryfikacja Piotr Romanowski
Wierzbica (MZ) -- M 1902, 1903, 1914, indeksowała Anna Mróz
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1890-92, indeksowała Katarzyna Pasik
Żelechlinek (LD) -- U 1856,59-60,62-63,66-71, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


20-01-2018

Będków (LD) -- M 1844-67, indeksowała Małgorzata Berendzik
Czermno (SK) -- MZ 1920-29, indeksowała Jolanta Bugajska
Kleszczele (PL) -- Z 1934-41, indeksował Walenty Adamiec
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1797-1839, indeksowała Dagmara Kulig
Nowogród (PL) -- M 1808-17, indeksował Michał Kazimierz
Różanystok (PL) -- U 1811-19, indeksował Albin Kożuchowski
Sokoły (PL) -- U 1785-1801, indeksował Marek Raciborski
Topczewo (PL) -- U 1781-93, indeksował Jan Mamaj
Wieluń (LD) -- UMZ 1896, indeksowała Danuta Mieżyńska


19-01-2018

Cerekiew (MZ) -- U 1906-07, indeksował Mikołaj Wilk
Drobin (MZ) -- Z 1878-89, indeksował Radosław Frączak
Krasne (MZ) -- Z 1808, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1847-53, indeksował RoPson
Mokobody (MZ) -- U 1861-67, indeksowała Anna Poprawa
Obrazów (SK) -- U 1871-80, indeksowała Jolanta Prokopiuk - Bathelt
Odrzywół (MZ) -- U 1875-80, indeksował Marian Niemirski
Pałuki (MZ) -- U 1868, 1874-77, Z 1872-80, M 1875-76, indeksowała Barbara Staniak
Poręba-Kocęby (MZ) -- U 1642-1781, M 1681-1808, Z 1695-1784 (z lukami), indeksowała Joanna Maślanek
Rembertów (MZ) -- UZ 1906-16, indeksował Longin Komorowski
Wodynie (MZ) -- M 1846-55, indeksowała Hanna Kołodziejska
Wyszyny (MZ) -- MZ 1917-35, indeksowała Olga Gąsiorowska, weryfikacja Waldemar Chorążewicz


18-01-2018

Borszewice (LD) -- U 1591-1801 (lata skrajne), M 1634-1718 (lata skrajne), Z 1796, indeksowała Danuta Danecka
Borzykowa (LD) -- U 1819-25, indeksowała Jolanta Janowiec
Cierno (SK) -- M 1779-1810, indeksował Oskar Brożek
Czarna (SK) -- Z 1895-1912, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Korytnica pow. Węgrów (MZ) -- UZ 1838-50 (aktualizacja), indeksowała Bożena Turek
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1894, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- Z 1913-18, indeksował bogdan030
Suserz (MZ) -- UMZ 1877, indeksowała Barbara Raniewicz
Tarnowskie Góry św.Ap.Piotra i Pawła (SL) -- M 1868-69, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wieluń (LD) -- UMZ 1863-70, indeksował Janusz Kucharczyk
Zwoleń (MZ) -- M 1927-35 UMZ 1810-25, indeksował Bartłomiej Zieliński


17-01-2018

Będzin Trójca Przenajświętrza (SL) -- M 1861, indeksował Jacek Florek
Chojnata (LD) -- M 1814-15, indeksował Tomasz Przygodziński
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- M 1879-80, SkM 1881-86, indeksował Tomasz Przygodziński
Katowice Niepokalanego Poczęcia NMP (SL) -- U 1860-61,63-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Krasocin (SK) -- UMZ 1884-85, indeksowali Oskar Brożek i Przemysław Semik
Krasocin (SK) -- UMZ 1886-89, indeksowali Oskar Brożek i Przemysław Semik
Mieronice (SK) -- U 1780-92, indeksowała Renata Majewska
Proszowice (MP) -- M 1904-14, indeksował Jerzy Koprowski
Stara Rawa (LD) -- U 1871,80-82, SkU 1883-84, indeksował Tomasz Przygodziński


16-01-2018

Będków (LD) -- M 1826-43, indeksowała Małgorzata Berendzik
Kramsk (WP) -- M 1886, indeksował 62_610
Osjaków (LD) -- UMZ 1820-22, indeksował Robert1202
Przeginia (MP) -- M 1901-10, indeksował Karol Szotek
Siennów (PK) -- M 1888-94, indeksował Krzysztof Gruszka
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1890 (rozszerz.), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- U 1831-35 Z 1836-40, indeksował Włodzimierz Macewicz
Żnin-wsie USC (KP) -- UMZ 1874-1910, indeksowała Katarzyna Żugaj


15-01-2018

Borzykowa (LD) -- M 1884-1910, indeksowała Jolanta Janowiec
Dmenin (LD) -- U 1831-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Drużbice (LD) -- UMZ 1879-82, indeksowała Ilona Gieras
Grabów (LD) -- M 1795-1810, indeksowała Danuta Danecka
Janów (PL) -- UMZ 1808-20 (z lukami), indeksował Radosław Karabowicz
Łomża (PL) -- M 1885, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Łódź św. Anna (LD) -- MZ 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łęczyca (LD) -- Z 1824, indeksował Józef Dębowski
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1890-93, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Milejów (LD) -- UMZ 1808-16, indeksowała Marita Kafar
Narew (PL) -- M 1833-34, indeksował Walenty Adamiec
Osjaków (LD) -- Z 1928, indeksował Tomasz Skolimowski
Poddębice (LD) -- Z 1748-73, indeksowała Danuta Danecka
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1817-24, indeksowała Bożena Misiak, wer. Waldemar Chorążewicz
Rychłocice (LD) -- U 1885-87, indeksował Tomasz Skolimowski
Suserz (MZ) -- UMZ 1876, indeksowała Barbara Raniewicz
Suwałki (PL) -- U 1864 (aktualizacja), indeksował Marek Rozmysłowski
Szydłów (SK) -- UMZ 1881-83, indeksował Edward Jabłoński
Warta (LD) -- M 1813-14, indeksowała Maria Mazur
Wielgomłyny (LD) -- M 1920-30, indeksował Rafał Albiński


14-01-2018

Borkowice (MZ) -- U 1851-56, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Będzin Trójca Przenajświętrza (SL) -- M 1859-60, indeksował Jacek Florek
Błonie (MZ) -- U 1914-17, indeksowała Karolina Kosińska
Czarnocin (SK) -- U 1673-81,84-1743,97-1810 ,M 1661-87,89-1743,1797-1810,Z 1663-83,86-1703,10-16,18-38,42-43,97-1810, indeksował Ryszard Olesiński
Kleszczele (PL) -- Z 1930-33, indeksował Walenty Adamiec
Kraków - Pleszów (MP) -- M 1858-70, indeksowała Dagmara Kulig
Pawłów (SK) -- U 1810-1915 (rozszerzenie ) M 1811-1920 (aktualizacja), indeksował Andrzej Gawlik
Płonka Kościelna (PL) -- Z 1693-1704, 1706-1710, 1712-1797, indeksował Jan Purski
Strożyska (SK) -- U 1900, indeksował Arnel
Suchowola (PL) -- M 1814b-1818a, indeksowała Ewa Witkowska
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1834, indeksowała Ewa Czerkawska
Waśniów (SK) -- U 1890-1910, M 1890-1904,Z 1890-1906 (aktualizacja), indeksował Andrzej Gawlik


12-01-2018

Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- M 1802-06, indeksowała Adrianna Paczucha
Wiskitki (MZ) -- MZ 1754-1808 aktualizacja, indeksował Tomasz Frynia
Wiskitki (MZ) -- U 1784-89, indeksowała Jadwiga Sibirska, weryfikacja Tomasz Frynia


11-01-2018

Błaszki (LD) -- U 1613-32, indeksował Michał Zieliński
Czermno (SK) -- MZ 1910-19, indeksowała Joanna Bugajska
Kolbuszowa (PK) -- U 1640-45, indeksował Andrzej Kabała
Korytnica (MZ) -- UMZ 1851-55, indeksowała Bożena Turek
Krasne (MZ) -- Z 1803-07, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Kurowo (MZ) -- Z 1768-1808, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Kwasówka (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Miechów (MP) -- U 1893, indeksowali Anna Urban - Baranek weryfikacja Anna Bernat Mscisz
Mielec-Rzochów-Dobrynin (PK) -- M 1842-72, indeksował Krzysztof Naróg
Niwiska-Niebusch (ewang.) (LS) -- M 1830, 36-42, indeksował Michael Schaetzlein
Przybynów (SL) -- U 1709-10,24-51,54-55, indeksował Bartłomiej Zieliński
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- U 1825-26 M 1825-27 (rozszerzenie), indeksował kulig32


10-01-2018

Brody (UK) -- UM 1610-78, 1707-28 Z 1635-48 (lata skrajne), indeksował Jerzy Nowosielski
Jedwabne (PL) -- M 1915-19, indeksował Grzegorz Nowik
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1869-70, indeksował Jakub Kisiel
Szpetal Górny (KP) -- SkUZ 1880-84 SkM 1835, 40-41, 45, 80-84, indeksował Jan Berens
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1897, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wawiórka (BR) -- U 1848-51, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


09-01-2018

Czarna (SK) -- SkU 1894-1912, indeksował Wojciech Liśkiewicz
Kościelec (MP) -- U 1826 -27, indeksowała Małgorzata Kisiel -Dorohnicka
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1840-60, indeksowała Dagmara Kulig
Mokobody (MZ) -- U 1851-60, indeksowała Anna Poprawa
Proszowice (MP) -- U 1901-04, indeksowała Renata Majewska
Sancygniów (SK) -- UMZ 1851-70, indeksował Andrzej Wójcik
Sokołów (pow. gostyniński) (MZ) -- UM 1826-35, indeksowała Bożena Prymus
Stożyska (SK) -- M 1894- 97, indeksował Arnel
Szczepankowo (PL) -- M 1833-53 (aktualizacja), indeksowała Katarzyna Karulska
Wierzbica (MZ) -- M 1878-1901, indeksowała Anna Mróz


08-01-2018

Brześć Kujawski (KP) -- M 1709-46 (z lukami), 53-68, 85-87, indeksował Jason
Cerekiew (MZ) -- U 1912, indeksował Mikołaj Wilk
Chojnata (LD) -- M 1850, SkM 1849,52-53, indeksował Tomasz Przygodziński
Ciachcin (MZ) -- UZ 1880-88, indeksował Artur Nowakowski
Cierno (SK) -- U 1810-65, M 1810-14,16-84, Z 1810-79, indeksowała Elgra
Drobin (MZ) -- UMZ 1892-1906, indeksował Radosław Frączak
Jedwabne (PL) -- M 1909-14, indeksował Grzegorz Nowik
Kramsk (WP) -- M 1890 Z 1889, indeksował 62_610
Kurzeszyn (LD) -- U 1892-97,99-1900, indeksowała Agnieszka Szymborska
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1889, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Łękińsko (LD) -- UMZ 1854-55, indeksowała Beata Szura
Mokrsko Dolne (SK) -- Z 1773-92, indeksował Oskar Brożek
Płonka Kościelna (PL) -- U 1857-60, indeksowała Magdalena Kapełuś
Romany (PL) -- M 1916-20, indeksował Dariusz Kasiorkiewicz
Rutki-Kossaki (PL) -- M 1815b-17a, 1819b-25, indeksowała Bożena Misiak, wer. Waldemar Chorążewicz
Siennica (MZ) -- Z 1837-47 (aktualizacja), M 1865-81, indeksowała Marta Walczak
Suserz (MZ) -- UMZ 1875, indeksowała Barbara Raniewicz
Szydłów (SK) -- UMZ 1878-80, indeksował Edward Jabłoński
Świedziebnia (KP) -- U 1900, indeksowała Jadwiga Ubysz weryfikował Waldemar Chorążewicz
Tarczyn (MZ) -- U 1868-69 aktualizacja, indeksował Longin Komorowski
Trzemeszno (WP) -- SkUZ 1808/09, indeksował Jason
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- M 1916-17, indeksował Adrianna Paczucha
Wieluń (LD) -- UMZ 1895, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wieniec (KP) -- Z 1809-22, indeksował Jason
Zadzim (LD) -- Z 1788-90, indeksował Tomasz Frynia
Żarnów (LD) -- M 1891-1900, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żytno (LD) -- M 1789-1819, indeksował Paweł Gorząd


07-01-2018

Kozłów (MP) -- U 1810-20, MZ 1800 -20, indeksowała Renata Majewska
Strożyska (SK) -- U 1901, M 1898-1901, indeksował Arnel


06-01-2018

Nagłowice (SK) -- U 1908-14, indeksował Piotr Kowalczyk
Rychłocice (LD) -- U 1871-84, indeksował Tomasz Skolimowski
Sułoszowa (MP) -- UZ 1890-1912, indeksował Jerzy Żurada
Warszawa św. Andrzej (WA) -- U 1843, indeksowała Kamila Szymankiewicz
Wełnowiec-Hohenlohehütte USC (SL) -- M 1874-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żelechlinek (LD) -- SkU 1917, SkMZ 1937, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Żytno (LD) -- UMZ 1857-60, indeksowała magnowa


05-01-2018

Chełmica (KP) -- SkM 1888-1899, indeksował Jan Berens
Grajewo (PL) -- M 1905-06, indeksowała Magdalena Wróbel
Graużyszki (BR) -- U 1798, indeksował Artur Wilkicki
Gudogaj (BR) -- U 1798, 1809, 12-14 MZ 1798, 1809, 12-13, indeksował Artur Wilkicki
Holszany (BR) -- U 1798 (uzupełnienie), indeksował Artur Wilkicki
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1901-10, indeksował Grzegorz Żychowski
Krewo (BR) -- MZ 1798, indeksował Artur Wilkicki
Olbierzowice (SK) -- SkU 1916, indeksował Mieczysław Stępień
Olsztyn (SL) -- U 1799-1824, indeksował Bartłomiej Zieliński
Ostrowiec (BR) -- U 1712-21, indeksował Artur Wilkicki
Proszowice (MP) -- M 1889-1903,1915-19, indeksował Jerzy Koprowski
Sulisławice (SK) -- UMZ 1810-15,25, indeksował Mieczysław Stępień
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- Z 1831-35, indeksował Włodzimierz Macewicz
Żuprany (BR) -- U 1812-14 M 1798, 1812-13, indeksował Artur Wilkicki


04-01-2018

Chorzęcin (LD) -- M 1889-1905, indeksował Jan Oleński
Czermno (SK) -- U 1905, MZ 1905-09, indeksowała Joanna Bugajska
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1888-90, SkU 1891, M 1877-78, indeksował Tomasz Przygodziński
Piotrków Tryb. (LD) -- U 1882-84, indeksowała A.Ch.
Poddębice (LD) -- Z 1731-48 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Sosnowiec św.Tomasza (SL) -- U 1906, indeksował Wojciech Magierowski
Trzciniec (SK) -- U 1799-183,0618, M 1810-12,15-18, Z 1810-12,14-18, indeksował Oskar Brożek
Warta (LD) -- M 1811-13, indeksowała Maria Mazur
Zadzim (LD) -- U 1577-1648, 1750-71, M 1596-1683, Z 1754-77 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Złaków Kościelny (LD) -- U 1710-26, indeksował Adam Głowacki


03-01-2018

Chełmica (KP) -- SkM 1877-87, indeksował Jan Berens
Dmenin (LD) -- UMZ 1868-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Koniusza (MP) -- U 1862-67, indeksowała Renata Majewska
Kościelec (SK) -- Z 1758 -96, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1888, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Miłonice (LD) -- UMZ 1917, indeksował Józef Dębowski
Rychłocice (LD) -- U 1869-70, M 1869-73, indeksował Tomasz Skolimowski
Skierniewice (LD) -- U 1852-56, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sokołów Małopolski-Wólka Niedźwiedzka (PK) -- M 1831-49, indeksowała Róża Kruza
Starachowice -Wierzbnik (SK) -- Z 1931-35, indeksowała Bożena Krajewska
Suchedniów (SK) -- UZ 1891-97, indeksowała Halina Kroner
Sulejów (MZ) -- M 1889-99, indeksował Kamil Bednarczyk
Szydłowiec (MZ) -- M 1923-26, indeksował Mikołaj Wilk
Tarczyn (MZ) -- Z 1914-16, indeksował Longin Komorowski
Tuszyn (LD) -- UMZ 1856-62, indeksował Mateusz Gieras
Warszawa (gr-ros) (WA) -- Z 1840-43, indeksował Artur Godlewski
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1911-13, indeksował Krzysztof Zochniak
Wieluń (LD) -- UMZ 1855-62, indeksował Janusz Kucharczyk
Złotniki (SK) -- U 1904-08, indeksował Lech Karkocha


02-01-2018

Biała, pow. płocki (MZ) -- U 1897-99, indeksował Michał Gorczyca
Bronisław (KP) -- U 1820-21, 23-55, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Czermno (SK) -- UMZ 1880-9, indeksowała Joanna Bugajska
Gąsewo (MZ) -- U 1817-20, indeksował Darek Stancel
Iłów (MZ) -- Z 1921-30, indeksowali Indeksy Tomasz Bogiel i Marcin Socha, weryfikacja Stanisław Jażdżyk i Maria Bagińska Wierzbowska
Kamienica (MZ) -- UMZ 1808-11, indeksował Radosław Frączak
Kaski (MZ) -- Z 1828, indeksował Łukasz Kopliński
Kościelec (MP) -- M 1826-49, indeksował dombas
Kraśnica (LD) -- Z 1913-47, indeksowała Gośka
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1907, indeksował Jacek Kundzik
Mniszek (MZ) -- U 1830-39, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mokobody (MZ) -- U 1841-50, indeksowała Anna Poprawa
Potworów (MZ) -- UMZ 1856-65, indeksował Krzysztof Jach
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1814, indeksował Andrzej Badowski
Smogorzewo (MZ) -- UMZ 1913-15, indeksował Artur Lewandowski
Sobota (LD) -- UZ 1808-12,14-25, indeksował Jacek Kundzik
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- U 1821-23, 28, 35-37 Z 1835-37, indeksował Henryk Machnik
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1814, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wiskitki (MZ) -- U 1790-93, indeksował Tomasz Frynia
Wodynie (MZ) -- M 1831-35, indeksowała Hanna Kołodziejska
Zwoleń (MZ) -- Z 1935-42, indeksował Bartłomiej Zieliński
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1887-90, indeksowała Hanna Kołodziejska
Żukowo (MZ) -- UMZ 1800-1808, indeksował Darek Lichtblau


01-01-2018

Czermno (SK) -- UMZ 190-04, indeksowała Joanna Bugajska
Filipów (PL) -- UMZ 1912, indeksowała Helena Grochowska
Jedwabne (PL) -- M 1895-1908, indeksował Grzegorz Nowik
Kościelec (MP) -- M 1759-1795, Z 1826-42, indeksowali Myslinski,dombas
Kościelec (MP) -- UMZ 1813, indeksowała KamilaP
Kraków - Pleszów (MP) -- M 1858 -70 Z 1868-70, indeksowała Dagmara Kulig
Krzcięcice (SK) -- M 1685-6,1740,49-79, indeksowała Renata Majewska
Miastkowo (PL) -- U 1819b-1820a, indeksowała Livia Ditto
Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- Z 1883-85, indeksowała Barbara Sznober
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1808-17, UMZ 43-49, indeksowali Bożena Misiak, Róża Kruza, wer. Waldemar Chorążewicz
Suwałki (PL) -- M 1807-1808, indeksował Michał Sienkiewicz
Tłuchowo (KP) -- M 1856, 64, 82, indeksował Karol Jarzyński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1810-12, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zambrów (PL) -- M 1819b-1821a, indeksowała Ewa Prejs


31-12-2017

Horochów (UK) -- M 1833-1905 (lata skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz
Horyńgród (UK) -- M 1839-40, 42-43, 45-46 (aktualizacja), indeksowała Danuta Wojtowicz
Hulewicze (UK) -- M 184-46, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kramsk (WP) -- U 1891, indeksował 62_610
Krasna (gr-kat) (PK) -- UMZ 1857-62, 64-69, 71, indeksował Grzegorz Zuzak
Krzcięcice (SK) -- U 1728, M 1706-14,16-19,21-36, indeksowała Renata Majewska
Lipsko-Wola Wielka (PK) -- U 1867-1907 M 1786-1896 (lata skrajne), indeksowała Róża Kruza
Lublin św. Jan (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Nowe Miasto (UK) -- U 1784-1840 Z 1784-1823, indeksował Janusz Kucharczyk
Płonka Kościelna (PL) -- U 1741-84, 1851-56, Z 1824-33, 74-76, indeksowali Magdalena Kapełuś, Jan Purski, Wojciech Stypułkowski
Rumian (WM) -- M 1686-87, 90-1700, 60-90, indeksowali Valerie Baginski i Waldemar Chorążewicz
Sokoły (PL) -- U 1764-74, indeksował Marek Raciborski
Suwałki (PL) -- UMZ 1868, indeksował Marek Rozmysłowski
Szpetal Górny (KP) -- SkM 1836-39, 42-44, 46-65, 68-79, indeksował Jan Berens
Szreniawa (MP) -- UZ 1780-1809, indeksowała Renata Majewska
Tarnopol (UK) -- Z 1867-69, indeksował Krzysztof Ceborski
Topczewo (PL) -- U 1771-80, indeksował Jan Mamaj
Usnarz-Makarowce (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1832, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1889 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1901, indeksował Marek Kamiński
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- U 1825, indeksował Włodzimierz Macewicz
Zgórsko-Izbica (PK) -- Z 1890-1910, indeksował Krzysztof Gruszka
Zgórsko-Jamy (PK) -- Z 1849-1959, indeksował Krzysztof Gruszka


30-12-2017

Borkowice (MZ) -- M 1851-65, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Dubicze Cerkiewne (prawosł.) (PL) -- UMZ 1911, indeksował Walenty Adamiec
Gostynin (MZ) -- M 1800-14, 1896-99, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1805, indeksowała Ewa Prejs
Kurowo (MZ) -- U 1684-1808, indeksowała Dana Wasilewska Lenart
Mniszek (MZ) -- U 1840-49, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Szumowo (PL) -- U 1834-36, indeksowała Arnel
Śniadowo (PL) -- M 1782-1807, indeksował Jan Olesiński
Wiskitki (MZ) -- U 1761-83, M 1754-1808, Z 1754-1802, indeksowali Jadwiga Sibirska, Tomasz Frynia
Wodynie (MZ) -- M 1836-45, indeksowała Hanna Kołodziejska
Zeńbok (MZ) -- M 1775-1808, indeksował Arnel


29-12-2017

Bałdrzychów (LD) -- UMZ 1811-20, indeksował Jerzy Olszewski
Białaczów (LD) -- Z 1939-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Blichowo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski
Bodzanów (MZ) -- M 1915-16, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska Wierzbowska
Bodzentyn (SK) -- M 1855-56, Z1853 , indeksował Sławomir Klimek- Wojsa
Bogdanów (LD) -- UMZ 1900, indeksował Marcin Dobrzyński
Boglewice (MZ) -- UMZ 1811-20, 1826-49, indeksowała Teresa Mikołajewska
Boguchwała-Lutoryż (PK) -- M 1859-1907, indeksował Wiesław Gajdek
Borszewice (LD) -- U 1774-95, M 1742-91, Z 1748-95 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Bronisław (KP) -- Z 1901-10, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Busko Zdrój (SK) -- UMZ 1915-16, indeksował Edward Jabłoński
Bądkowo pow. płocki (MZ) -- U 1876-1909, indeksował Krzysztof Kośnik
Błenna (KP) -- UMZ 1878-90, indeksowała Anna Frąckowiak
Cerekiew (MZ) -- U 1798-1810, indeksowali Beata Siewierska-Szczęsna i Mikołaj Wilk
Chlewiska (MZ) -- M 1910, indeksował Mikołaj Wilk
Chojnata (LD) -- SkU 1827-50,52-55, SkZ 1817-50,52-55, indeksował Tomasz Przygodziński
Chorzęcin (LD) -- UZ 1813-18, indeksowała Katarzyna Rutkowska
Chruślin (LD) -- M 1841-65, indeksował Dariusz Śludkowski
Czermno (MZ) -- U 1793-1894, M 1881-99, Z 1796-1891 (daty graniczne), indeksowała Halina Kulpińska
Czermno (SK) -- UMZ 1890-99, indeksowała Joanna Bugajska
Dobroń (LD) -- U 1909-14, Z 1899-1901, indeksował Grzegorz Żychowski
Drużbice (LD) -- UMZ 1878, indeksowała Ilona Gieras
Działoszyn (LD) -- UMZ 1846-49, indeksował Daniel Leszczyk
Goryń (MZ) -- Z 1915-23, indeksował mar_markiewicz
Gostynin (MZ) -- UMZ 1862-63, 1865, indeksowała Bożena Prymus, weryfikował Piotr Romanowski
Gostynin (MZ) -- MZ 1846-48, indeksowała Bożena Prymus, weryfikował Piotr Romanowski
Gozdowo (MZ) -- M 1879 (aktualizacja), indeksował Karol Jarzyński, weryfikował Piotr Romanowski
Grabno (LD) -- U 1896-1901, indeksował Henryk Koluszkowski
Góra pow. płocki (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- UZ 1877, UMZ 1889, indeksowała ELADAB, weryfikacja Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- UMZ 1830, 1833-36, indeksowała Kasia Kozłowska
Horochów (UK) -- U 1838-1912 (daty skrajne), indeksowała Danuta Wojtowicz i Magdalena Jędrzejewska
Horyńgród (UK) -- U 1839-40, 42-43, 45-46 (aktualizacja), indeksowała Danuta Wojtowicz
Igołomia (MP) -- UZ1825-29,, indeksował Jerzy Koprowski
Indura (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Iłów (MZ) -- M 1910-27, Z 1902-20, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Stanisław Jażdżyk i Maria Bagińska Wierzbowska
Iłża (MZ) -- U 1872, indeksowała Aneta Kaczmarek
Jastrząb (MZ) -- M 1915-18, 1920-29, indeksował Mikołaj Wilk
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- U 1887, indeksował Tomasz Przygodziński
Jeżów (LD) -- SkU 1907, MZ 1907, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kamionna (MZ) -- U 1766-1810, MZ 1798-1810, M 1912-17, indeksowali Ewa Burba, Rafał Krasieńko
Kamocin (ewang.) (LD) -- U 1874-1904, M 1874-1905, Z 1887,91-1904, indeksował bogdan030
Kanie (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Kargów (SK) -- UZ 1903-14,, indeksowała Maria Bijok
Kościelec (MP) -- UMZ 1814-15,18-20,22-24, indeksowali Myslinski,Anna Parysek, dombas
Kościelec (MP) -- U 1677-1797,M 1668-1758, indeksowali Myslinski,Anna Parysek, dombas
Kościelec (MP) -- UMZ 1825, indeksowała Małgorzata Kisiel -Dorohnicka
Koźle (LD) -- M 1884-86, indeksował Paweł Olczyk
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1862-68, indeksował Jakub Kisiel
Kraków- Pleszów (MP) -- M 1797-1857, indeksowała Dagmara Kulig
Kramsk (WP) -- U 1890, indeksował 62_610
Krasocin (SK) -- U 1832-34, MZ 1832-35, indeksował Oskar Brożek
Kraśnica (LD) -- Z 1891-1912, indeksowała Gośka
Królówka (MP) -- Z 1761-65, indeksowali Mariusz Michalak, Grzegorz Biłos
Lipa (SK) -- UMZ 1836-45, indeksowała Krystyna Stanisławska
Lubochnia (LD) -- U 1651-1808, Z 1733-1798 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1915, indeksował Sławomir Binczak
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1886-87, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Marzenin (LD) -- U 1673-1700, indeksował Michał Zieliński
Michaliszki (BR) -- MZ 1799-1803, indeksował kamilo86
Miechów (MP) -- 1676-1766 (aktualizacja), indeksowała Anna Bernat-Mscisz
Mierzwin (SK) -- U 1868-70 (aktualizacja) 1870-1912 MZ1868-1912, indeksowała Elżbieta Ginalska
Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- Z 1876-82, indeksowała Barbara Sznober
Milejów (LB) -- U 1900-09 (aktualizacja), indeksował Piotr Mazurkiewicz
Milejów (LD) -- UMZ 1836, indeksowała Magdalena Cel
Mokobody (MZ) -- U 1826-40, indeksowała Anna Poprawa
Mokobody (MZ) -- U 1821-25, indeksowała Anna Poprawa
Mokowo (KP) -- SkM 1881-90, indeksował Jan Berens
Młodzieszyn (MZ) -- Z 1902-13, indeksowała Dorota Nowakowska
Odechów (MZ) -- U 1664-1745, M 1721-1806, indeksował Robert Mrozowski
Olkusz (MP) -- UZ 1838-39,, indeksowała Barbara Piaskowska
Orłów (LD) -- UMZ 1913-16, indeksował zbyszek.p70
Paprotnia (MZ) -- Z 1840-49, 1871-73, indeksowała Magda Tarkowska
Piaseczno (MZ) -- U 1760-98, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pińczów (SK) -- M 1608, indeksowała Grażyna Radzik
Pniewnik (MZ) -- M 1895-99, indeksowała Barbara Sikorska
Poddębice (LD) -- UM 1747-75, indeksowała Danuta Danecka
Potworów (MZ) -- UMZ 1846-55, indeksował krzysztofjach1
Proszowice (MP) -- Z 1903-06, indeksował Jerzy Koprowski
Przesmyki (MZ) -- U 1882-92, Z 1882-91, indeksowała Magda Tarkowska
Racławice (MP) -- U 1775-80, indeksował Michał Sienkiewicz
Radom NSJ (MZ) -- M 1932-33, indeksował Mikołaj Wilk
Rogotwórsk (MZ) -- U 1734-1814, M 1762-1807, Z 1763-1807, indeksował Radosław Frączak
Rumian (WM) -- M 1749-59, indeksował Waldemar Chorążewicz
Sancygniów (SK) -- UMZ 1810-50, indeksował Andrzej Wójcik
Sarbiewo (MZ) -- UMZ 1820-35, indeksowała Krystyna Malik
Seroczyn (MZ) -- UMZ 1896-1912, indeksował Arek Bereza
Skierniewice (LD) -- U 1842-52, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sokołów pow. gostyniński (MZ) -- UMZ 1836-45, indeksowała Bożena Prymus
Sośnicowice (SL) -- U 1857-1912, indeksowała Barbara Wiechuła
Stara Iwiczna (ewang.) (MZ) -- M 1872-93, indeksował Rafał Albiński
Starachowice -Wierzbnik (SK) -- Z 1926-30, indeksowała Bożena Krajewska
Stopnica (SK) -- UMZ 1912-13, indeksował Jakub Rokita
Stupsk (MZ) -- M 1925-36, Z 1925-32,34-36, indeksowała Olga Gąsiorowska
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- Z 1821-23, 28, indeksował Henryk Machnik
Suserz (MZ) -- U 1868-74, indeksowała Barbara Raniewicz
Szadek (LD) -- Z 1868-74, 78-80, indeksowała Elżbieta Nejman
Szczepankowo (PL) -- M 1832, 54-70, indeksowała Katarzyna Karulska
Szczuczyn (PL) -- M 1809-23, indeksowała Katarzyna Karulska
Tarczyn (MZ) -- U 1914-16, indeksował Longin Komorowski
Targoszyce św.Mikołaja (SL) -- U 1830-31, indeksował Marcin Śnioch
Tuszyn (LD) -- Z 1913-15, indeksowała Ilona Gieras
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1829, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1910, indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- U 1818-24, 27-30 Z 1817-30, indeksował Włodzimierz Macewicz
Warta (LD) -- UMZ 1827, indeksowała Martyna Pankiewicz
Wieluń (LD) -- UMZ 1846-54, indeksował Janusz Kucharczyk
Wieluń (LD) -- UMZ 1894, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wirek - Antonienhütte św.Wawrzynieca (SL) -- UZ 1867-74, indeksowała Barbara Wiechuła
Wiskitki (MZ) -- U 1757-60, indeksowała Jadwiga Sibirska, weryfikacja Tomasz Frynia
Wiskitki (MZ) -- U 1793-1800, indeksował Tomasz Frynia
Wistka Szlachecka (KP) -- SkM 1872-99, indeksował Jan Berens
Wizna (PL) -- U 1808-89 M 1837-89 Z 1829-70 (aktualizacja, z lukami), indeksowała Katarzyna Karulska
Wolbórz (LD) -- U 1856-57, Z 1868-69, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wróblew (LD) -- UZ 1868-75, indeksowała Urszula Świerczyńska
Zagnańsk (SK) -- Z 1900-03, indeksowała Krystyna Moćko
Zatory (MZ) -- U 1826-31, 1844-48, M 1826-40, Z 1826-37, indeksowała Bożena Prymus
Żarnów (LD) -- U 1909-11, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żytno (LD) -- UMZ 1832-40, indeksował Paweł Gorząd


28-11-2017

Dąbrowa (MZ) -- M 1806-08, indeksował mlawiak
Gozdowo (MZ) -- M 1861-65 (rozszerz.), indeksował Piotr Romanowski
Kobylniki (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski
Ligowo (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski
Łukomie (MZ) -- Z 1815-16, indeksował Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Łętowo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski
Odechów (MZ) -- M 1664-1720, indeksował Robert Mrozowski
Sobienie-Jeziory (MZ) -- Z 1859, indeksowała Aneta Kaczmarek


27-11-2017

Czernice Borowe (MZ) -- UMZ 1782-1808, indeksowała Izabela Czaplicka
Daniszewo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1844, indeksowała Justyna Karwalska
Działoszyn (LD) -- UMZ 1850, indeksował Daniel Leszczyk
Gąbin (MZ) -- UZ 1879, indeksowała Eladab, weryfikacja Piotr Romanowski
Jedwabne (PL) -- M 1892-94, indeksowała Grzegorz Nowik
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1835, indeksował Walenty Adamiec
Kamocin (ewang.) (LD) -- M 1906-36, Z 1905-36, indeksował bogdan030
Lublin św. Paweł (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Lututów (LD) -- UMZ 1916, Incognito
Marzenin (LD) -- U 1601-35, indeksował Michał Zieliński
Mokobody (MZ) -- U 1810-20, indeksowała Anna Poprawa
Paprotnia (MZ) -- U 1829-30, 1871-80, M 1828-30, Z 1850-52, 1866-70, indeksowała Magda Tarkowska
Poddębice (LD) -- U 1777-1809, Z 1773-1809, indeksowała Danuta Danecka
Rosochate Kościelne (PL) -- M 1808-19, indeksował Marek Raciborski
Strzegocin (LD) -- UMZ 1871, indeksował jarekrad
Szadek (LD) -- U 1878-84, Z 1881-86, indeksowała Elżbieta Nejman
Werejki (BR) -- U 1849-59, 61-64 Z 1854-59, 61-64, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Wiskitki (MZ) -- U 1754-56 1800-08, indeksowali Jadwiga Sibirska (weryfikacja Tomasz Frynia), Tomasz Frynia


26-11-2017

Białaszewo (PL) -- U 1871, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Grzebsk (MZ) -- UMZ 1891-1914 , indeksowała Izabela Czaplicka
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1804, indeksowała Ewa Prejs
Rutki-Kossaki (PL) -- Z 1808-24, indeksowała Bożena Misiak, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Warszawa (gr-ros) (WA) -- U 1840-43, indeksował Artur Godlewski


25-11-2017

Będzin Trójca Przenaśw. (SL) -- U 1901, indeksował Jacek Florek
Miastkowo (PL) -- Z b1819-1820a, indeksowała Livia Ditto
Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- Z 1873-75, indeksowała Barbara Sznober
Śniadowo (PL) -- U 1760-61 (weryfikacja), indeksował Jan Olesiński (Metalloviec)


24-11-2017

Byczyna (KP) -- SkM 1901-02, 04-10, indeksował Jan Berens
Domasław-Domslau USC (DS) -- M 1892-94, 96-98, 1902-04, indeksował Michael Schaetzlein
Dłutów (LD) -- UMZ 1901-05, indeksowała Ilona Gieras
Kamion (MZ) -- Z 1905-14, 1916-29, indeksował Stanisław Jażdżyk, weryfikacja Marcin Socha i Tomasz Bogiel
Kołacinek (LD) -- UMZ 1851-64, indeksował Wojciech Borkowski
Piaseczno (MZ) -- M 1914-15, indeksowała Aneta Kaczmarek
Piotrków Tryb. (LD) -- M 1841-47,73, indeksowała A.Ch.
Przeginia (MP) -- M 1881-89, indeksował Karol Szotek
Racławice (MP) -- U 1771-2, indeksował Michał Sienkiewicz
Rembertów (MZ) -- M 1906-16, indeksował Longin Komorowski
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1850-53, indeksował Henryk Machnik
Tłuchowo (KP) -- SkM 1876-81, indeksował Jan Berens
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1888 (rozszerz.), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- UZ 1808-16, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wieluń (LD) -- UMZ 1893, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wzdół Rządowy (SK) -- UM 1719, indeksował Piotr Stando
Zdzięcioł (BR) -- U 1792, indeksował Mariusz Michalak, weryfikował Grzegorz Biłos


23-11-2017

Koniusza (MP) -- M 1852-55,57-67, indeksowała Renata Majewska
Kuczki (MZ) -- M 1909, indeksował Mikołaj Wilk
Naruszewo (MZ) -- SkUMZ 1676-1807 (z lukami), indeksował Radosław Frączak
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1838-39,41-42,59, indeksowali Róża Kruza, Barbara Zgórecka, Anna Brodowicz, wer. Waldemar Chorążewicz
Suwałki (PL) -- M 1805-06, indeksował Michał Sienkiewicz
Śniadowo (PL) -- U 1763-70, indeksował Jan Olesiński (Metalloviec)
Tczów (MZ) -- M 1626-59, 1682-1762, indeksował Robert Mrozowski
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1809/10, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Ziemięcice (SL) -- M 1790-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum


22-11-2017

Krasnosielc-Sielc (MZ) -- U 1843-46, indeksował Robert Pawłowski
Kruszyna (SL) -- U 1808-13, indeksowała A .Ch
Michaliszki (BR) -- U 1799-1803, indeksował kamilo86
Piaseczno (MZ) -- U 1843-44 Z 1898-99, indeksowała Aneta Kaczmarek
Przeginia (SL) -- M 1871-80, indeksował Karol Szotek
Płonka Kościelna (PL) -- M 1877-93, indeksował Bartek Zdrodowski
Radom NSJ (MZ) -- M 1931, 34, indeksował Mikołaj Wilk
Stryków (LD) -- UMZ 1914-16, indeksował Janusz Kucharczyk
Szumowo (PL) -- U 1833, indeksował ARN arnel
Tuszyn (LD) -- UMZ 1872-87, indeksował Jacek Mierzyński
Zbuczyn (MZ) -- M 1816-17 Zapowiedzi 1815-16, indeksował Robert Wielgórski
Żarnów (LD) -- U 1905-08, indeksowała Krystyna Stanisławska


21-11-2017

Kazuń Nowy (mennonici) (MZ) -- Z 1832-52, indeksował Rafał Albiński
Pińczów (SK) -- M 1692-1706 , indeksowała Grażyna Radzik
Płońsk (MZ) -- U 1880-81, indeksował Karol Szulc
Suserz (MZ) -- U 1864-67, indeksowała Barbara Raniewicz
Wiskitki (MZ) -- M 1781-1802 Z 1754-75, indeksował Tomasz Frynia
Wiązowna (MZ) -- UZ 1810-19 M 1810-18 (rozszerz.), indeksowała Grażyna Przybysz
Wodynie (MZ) -- M 1826-30, indeksowała Hanna Kołodziejska
Żytno (LD) -- UMZ 1849-53, indeksowała magnowa


20-11-2017

Dąbrowa (MZ) -- Z 1832-40, indeksował Jan Wojtkiewicz
Krasna (gr-kat) (PK) -- UMZ 1844-47, 49-56, indeksował Grzegorz Zuzak
Łódź NMP (LD) -- M 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1903, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Milejów (LD) -- UZ 1866, indeksowała Magdalena Cel
Mokobody (MZ) -- Z 1856-67, indeksowała Anna Poprawa
Odelsk (BR) -- U 1776-85 M 1723-32, 36-48, indeksował Albin Kożuchowski
Orłowo (KP) -- UZ 1859-64 M 1859-61, indeksowała Anna Wiśniewska
Radomsko (LD) -- UMZ 1868-73, indeksowała Urszula Świerczyńska
Rdutów (WP) -- M 1885-99, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- M 1924-25, indeksowała Katarzyna Gil
Zagnańsk (SK) -- Z 1831-71, indeksował Henryk Korus


19-11-2017

Białaszewo (PL) -- U 1856, indeksowała Magdalena Wróbel
Pińczów (SK) -- U 1896-98, indeksowali Olga Kostrowiecka weryfikowała Grażyna Radzik
Rosochate Kościelne (PL) -- U 1808-19, indeksował Marek Raciborski
Rutki-Kossaki (PL) -- M / Zap. 1808-15, indeksował Waldemar Chorążewicz
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1826,28-31, indeksowali Anna Brodowicz, Róża Kruza, Barbara Zgórecka i Waldemar Chorążewicz, częśc. wer. Waldemar Chorążewicz
Strarachowice - Wierzbnik (SK) -- Z 1916-25, indeksowała Bożena Krajewska
Śniadowo (PL) -- U 1762, indeksował Jan Olesiński (Metalloviec)
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1808/09, indeksowała Katarzyna Marchlińska


18-11-2017

Kraków - Pleszów (MP) -- M 1858-1863, indeksowała Dagmara Kulig
Krasne (MZ) -- Z 1795-1802, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Miechów (MP) -- M 1834-35, indeksowała Urszula Pogoń
Przeginia (MP) -- M 1855-57, indeksował Karol Szotek


17-11-2017

Baboszewo (MZ) -- UMZ 1906-11, indeksowała Krystyna Malik
Biała pow. płocki (MZ) -- U 1893-96, indeksował Michał Gorczyca
Byczyna (KP) -- SkM 1881-95, indeksował Jan Berens
Błenna (KP) -- UMZ 1868-77, indeksowała Anna Frąckowiak
Cerekiew (MZ) -- M 1881 , indeksował Mikołaj Wilk
Chlewiska (MZ) -- M 1911-14, indeksował Mikołaj Wilk
Czeladź (SK) -- Z 1878,86, indeksowała A. Ch.
Gudogaj (BR) -- UM 1810-11 Z 1809-11, indeksował Artur Wilkicki
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1898, indeksował Janusz Kucharczyk
Miastkowo (PL) -- Z 1818b-1819a, indeksowała Livia Ditto
Miechów (MP) -- M 1831-32, indeksowała Uszula Pogoń
Ostrowiec (BR) -- U 1707-11, indeksował Artur Wilkicki
Przeginia (MP) -- M 1850-54, indeksował Karol Szotek
Siennica (MZ) -- Z 1826-36 (rozszerz.), indeksowała Marta Walczak
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1813, indeksował Andrzej Badowski
Tarczyn (MZ) -- M 1914-16, indeksował Longin Komorowski
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1896, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- UM 1822-24 (rozszerz.), indeksował Piotr (kulig32)
Winnica (MZ) -- U 1914-15, indeksował Michał Gołowicz
Winnica (MZ) -- MZ 1914, indeksował Michał Gołowicz
Wolbórz (LD) -- U 1854-55, Z 1866-67, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Zakrzew-Zakrzów (MZ) -- M 1878-79, indeksował Mikołaj Wilk
Żuprany (BR) -- UMZ 1811, indeksował Artur Wilkicki


16-11-2017

Działoszyn (LD) -- UMZ 1851, indeksował Daniel Leszczyk
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- Z 1838-46, indeksowała Maryla Celmer
Kraśnica (LD) -- Z 1861-90, indeksowała Gośka
Łódź NMP (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Miastkowo (PL) -- Z 1817b-1818a, indeksowała Livia Ditto
Mokobody (MZ) -- U 1891-1900, indeksował Krzysztof Więch
Proszowice (MP) -- M 1797-1888, indeksował Jerzy Koprowski
Przeginia (MP) -- M 1899-1900, indeksował Karol Szotek
Stara Iwiczna (ewang.) (MZ) -- M 1843-56, indeksował Rafał Albiński
Suchcice (LD) -- M 1826-88, indeksował Krzysztof Zochniak


15-11-2017

Chorzęcin (LD) -- M 1876-88, indeksował Jan Oleński
Krasocin (SK) -- UMZ 1831, indeksował Oskar Brożek
Michaliszki (BR) -- UMZ 1797-98, indeksowała Danuta Danecka
Obrazów (SK) -- U 1861-69, indeksowała Jolanta Prokop
Sułoszowa (MP) -- M 1895-1912, indeksował Jerzy Żurada
Szadek (LD) -- UZ 1875-77 (rozsz.), indeksowała Elżbieta Nejman
Zadzim (LD) -- Z 1876-80, indeksowała karolinaw
Zduńska Wola (bapt.) (LD) -- UMZ 1913-14, UZ 1916, indeksowała Elżbieta Nejman


14-11-2017

Augustów (PL) -- U 1889-92, 1916, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Biały Kościół (MP) -- M 1816-24, indeksował Przemysław Zubrycki
Bielsk (MZ) -- M 1914-15, indeksował Piotr Romanowski (P)
Bulkowo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski (P)
Czermno (SK) -- UMZ 1870-9, indeksowała Joanna Bugajska
Kobylin-Borzymy (PL) -- Z 1871, indeksowała Bożena Misiak
Królówka (MP) -- U 1761-65, indeksowali Grzegorz Biłos i Mariusz Michalak
Łukomie (MZ) -- M 1781-1808 (aktualizacja) Z 1851-55, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Pilichowo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski (P)
Proboszczewice (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski (P)
Przesmyki (MZ) -- U 1870-81 Z 1868-81, indeksowała Magdalena Tarkowska
Staroźreby (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski (P)
Słupia (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Romanowski (P)
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- Z 1883-84, 86-97, indeksowała Barbara Floriańczyk
Zagroba (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Romanowski (P)
Zakrzewo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski (P)


13-11-2017

Borkowice (MZ) -- U 1842-50, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Byczyna (KP) -- SkM 1863-80 (z lukami), indeksował Jan Berens
Działoszyn (LD) -- UMZ 1852, indeksował Daniel Leszczyk
Góra Puławska (LB) -- U 1791-1817 MZ 1791-97, indeksował Bartłomiej Zieliński
Iłów (MZ) -- U 1910-13, indeksował Stanisław Jażdżyk, weryfikował Tomasz Bogiel
Janowiec (LB) -- M 1742-64, indeksował Bartłomiej Zieliński
Jastków (baptyści) (LB) -- UMZ 1890-1909, indeksował Rafał Krasieńko
Koniusza (MP) -- U 1857-61, indeksowała Renata Majewska
Kramsk (WP) -- U 1889 M 1887-88 Z 1888, indeksował 62_610
Lipa (SK) -- UMZ 1830-35, indeksowała Krystyna Stanisławska
Rychłocice (LD) -- M 1874-76,78-99, indeksował Tomasz Skolimowski
Skierniewice (LD) -- U 1836-41, indeksowała Urszula Świerczyńska
Strońsko (LD) -- U 1868, indeksował E.F.
Słonim (BR) -- UMZ 1820-28, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Tczów (MZ) -- U 1615-18, 28-76, 1715-62, indeksował Robert Mrozowski
Tur (LD) -- U 1790-1817, indeksowała Danuta Danecka
Wiskitki (MZ) -- U 1765 M 1764-80 Z 1786-1808, indeksował Tomasz Frynia
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1901-09, indeksowała Katarzyna Pasik
Wolica (SK) -- M 1859,1862-63,70, indeksował Oskar Brożek
Wrocław (garn. II) (ewang.) (DS) -- M 1857-76, indeksował Michael Schaetzlein
Zadzim (LD) -- U 1876-80, indeksowała karolinaw
Ziemięcice (SL) -- M 1811-20, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żytno (LD) -- UMZ 1854-56, indeksował Jacek Florek


12-11-2017

Rakoszyn (SK) -- M 1697-98,1712-1791 , indeksował Oskar Brożek


11-11-2017

Bytom (ewang.) (SL) -- M 1844-73, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Bytom-Bobrek USC (SL) -- M 1897-1902, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kraków - Pleszów (MP) -- Z 1860-70, indeksowała Dagmara Kulig
Skalbmierz (SK) -- UMZ 1845-49, indeksowała Monika Kucal
Szreniawa (MP) -- SkM 1797-1809, indeksował Oskar Brożek


10-11-2017

Biała pow. płocki (MZ) -- Z 1888-92, indeksował Michał Gorczyca
Biskupice (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Bogdanów (LD) -- UMZ 1858, indeksował Kacper Szczepanowski
Cerekiew (MZ) -- M 1823-24, 82, indeksował Mikołaj Wilk
Ciechanowiec (PL) -- U 1781-84, indeksował Jan Mamaj
Dąbrowa (MZ) -- Z 1826-31, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- M 1881-83, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Jastków (LB) -- Z 1932-45, indeksował Rafał Krasieńko
Konstantynów Łódzki (LD) -- UMZ 1893-1900, indeksował Grzegorz Żychowski
Krzcięcice (SK) -- Z 1911-17, indeksowała Maria Brylska
Lisów (SK) -- UMZ 1913-16, indeksował Edward Jabłoński
Mokobody (MZ) -- Z 1851-55, indeksowała Anna Poprawa
Poniszowice (SL) -- U 1777-1832, indeksowała Barbara Wiechuła
Strońsko (LD) -- U 1856-67, Z 1856-68, indeksowali WiktorK i E.F.
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1862, indeksowała Katarzyna Marchlińska i Aneta Kaczmarek
Wilno śś. Piotra i Pawła (LT) -- U 1891-93, indeksowała Bożena Misiak


09-11-2017

Białaszewo (PL) -- U 1855, indeksowała Magdalena Wróbel
Olsztyn (SL) -- U 1779-98, indeksował Bartłomiej Zieliński
Pożdżenice (LD) -- U 1622-1711, M 1623-1775, Z 1774-84 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Płonka Kościelna (PL) -- U 1730-40, 1841-50, M 1889-93, indeksowali Jan Purski, Bartłomiej Zdrodowski, Wojciech Stypułkowski, Magdalena Kapełuś
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1832-37, indeksowali Róża Kruza i Barbara Zgórecka, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Sidra (PL) -- UMZ 1820-25, indeksowała Alicja Rybałko
Suchednów (SK) -- UZ 1886-90, indeksowała Halina Kroner
Sławice (MP) -- U 1810-22,1829-70 M 1760-1799, indeksowała Urszula Pogoń


08-11-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1903-10, indeksował bogdan030
Brańsk (PL) -- Z 1893-98, indeksowała Danuta Wyszkowska
Byczyna (KP) -- SkM 1911-15, indeksował Jan Berens
Czeladź (SL) -- Z 1875,79, indeksowała A. Ch.
Czermno (MZ) -- UM 1866-80 Z 1866-81, indeksowała Halina Kulpińska
Janówka (PL) -- M 1811-19 Z 1811-18, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Klwów (MZ) -- UMZ 1887-90, indeksował Krzysztof Jach
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1859-61 Z1867-70, indeksował Jakub Kisiel
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1803, indeksowała Ewa Prejs
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1915, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Rychłocice (LD) -- M 1900-15, indeksował Tomasz Skolimowski
Trzemeszno (WP) -- M 1738-64, indeksował Jason
Tuszyn (LD) -- UMZ 1849-55, indeksował Mateusz Gieras
Tłuchowo (KP) -- SkM 1865-71, indeksował Jan Berens
Warszawa-Służew św. Katarzyna (WA) -- M 1808-25, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wiskitki (MZ) -- M 1754-56, 59-63, 1802-08, indeksował Tomasz Frynia
Wistka Szlachecka (KP) -- SkUMZ 1911-14, indeksował Jan Berens


07-11-2017

Błędów (MZ) -- MZ 1824-27, indeksował Tomasz Szczepaniak
Kamionna (MZ) -- UMZ 1826-28, indeksowała Wioleta Rostek
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- U 1842-43, indeksowała A .Ch
Kraków- Pleszów (MP) -- Z 1797-1839, indeksowała Dagmara Kulig
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1906, indeksował Jacek Kundzik
Mokobody (MZ) -- M 1861-67, indeksowała Anna Poprawa
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- M 1916-27, indeksowała Bożena Krajwska
Szaniec (SK) -- UMZ 1811, indeksował Robert Zwierzyniecki


06-11-2017

Bodzentynn (SK) -- M 1836, indeksował Tomasz Fiedorek
Kozłów (MP) -- U 1787-1800 (wypisy z lukami ), indeksowali Oskar Brożek Renata Majewska
Miechów (MP) -- U 1891-92, indeksowali Anna Urban Baranek, Anna Bernat Mścisz
Ostrowiec (BR) -- U 1704-06, indeksował Artur Wilkicki
Oszmiana (BR) -- M 1804-24, indeksował Łukasz Majtka
Potworów (MZ) -- UMZ 1836-45, indeksował Krzysztof Jach
Pszów (SL) -- SkM 1843-45,47-70, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Radzionków św.Wojciecha (SL) -- M 1864-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Soły (BR) -- Z 1873-75, indeksował Artur Wilkicki
Szaniec (SK) -- UMZ 1810, indeksował Robert Zwierzyniecki
Tczów (MZ) -- U 1682-1712, indeksował Robert Mrozowski
Uniejów (MP) -- UMZ 1791, indeksowała Renata Majewska
Warszawa św. Jan (WA) -- Z 1886, indeksował Michał Zieliński
Wawiórka (BR) -- U 1852-56, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wieluń (LD) -- UMZ 1892, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wieluń (LD) -- U 1837-45, indeksował Janusz Kucharczyk
Winnica (MZ) -- Z 1925-34, indeksował Michał Gołowicz
Wodzisław Śląski - Jedłownik USC (SL) -- SkM 1904-1914, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żuprany (BR) -- Z 1873-75, indeksował Artur Wilkicki


05-11-2017

Działoszyn (LD) -- UMZ 1853, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1819-25, indeksował Tomasz Chamerski
Grabno (LD) -- M 1896-1916, indeksował Henryk Koluszkowski
Żytno (LD) -- UMZ 1846-48, indeksował Jacek Florek


04-11-2017

Lisów (SK) -- UMZ 1910-12 (aktualizacja), indeksował Edward Jabłoński
Strzegocin (LD) -- UMZ 1870, indeksował jarekrad
Żarnów (LD) -- U 1901-04, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żytno (LD) -- UMZ 1841-45, indeksowała magnowa


03-11-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- Z 1928, indeksował bogdan030
Biała pow. płocki (MZ) -- U 1888-92, indeksował Michał Gorczyca
Dzietrzniki (LD) -- Z 1857-64, indeksował Waldemar Strojczyk
Łowicz (ewang.) (LD) -- Z 1860-67, indeksował Rafał Albiński
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1885, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Poddębice (LD) -- U 1706-47, M 1602-1747 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Płoniawy (MZ) -- U 1900-01 M 1897-1901, indeksowała Anna Witkowska
Solca Wielka (LD) -- M 1779-1818, indeksowała Mirosława Stawska
Sulejów-Podklasztorze (LD) -- UMZ 1812-13, indeksowała Katarzyna Loter
Tuczępy (SK) -- SkUZ 1826-71,73-74 (aktualizacja), indeksował Artur Koźmiński
Tuszyn (LD) -- UMZ 1845-48, indeksowała Ewa Nowańska
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1828, indeksowała Ewa Czerkawska


02-11-2017

Białaszewo (PL) -- Z 1885, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Czermno (SK) -- UMZ 1867-69, indeksowała Joanna Bugajska
Iłża (MZ) -- M 1875, indeksowała Aneta Kaczmarek
Janowiec (LB) -- Z 1816-25, 1922-41, indeksował Bartłomiej Zieliński
Lipowiec (MZ) -- UMZ 1842-44, indeksowała Małgorzata Stempniewicz
Miechów (MP) -- M 1826-29, indeksowała Urszula Pogoń
Piaseczno (MZ) -- U 1845-50, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pińczów (SK) -- U 1632-42, indeksował Grzegorz Zielonka
Proszowice (MP) -- Z 1797-1856-58-1902, indeksował Jerzy Koprowski
Świeciechów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Tłuchowo (KP) -- SkM 1872-75, 1911, 14-15, indeksował Jan Berens


01-11-2017

Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1873-76, indeksowała Klaudia Jasitczak
Kraków-Pleszów (MP) -- M 1858-1870, indeksowała Dagmara Kulig
Olsztyn (SL) -- U 1858-78, indeksował Bartłomiej Zieliński
Pątnów (LD) -- U 1831-34, indeksował Michał Skrzypecki
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- U 1881,92,96, indeksowali Projekt_OPI
Złoczew (LD) -- M 1903-13, Incognito
Żytno (LD) -- UMZ 1831, indeksował Jacek Florek, weryfikował Paweł Gorząd


31-10-2017

Bolimów (LD) -- M 1828, indeksowała Ewa Piórkowska
Byczyna (KP) -- SkUMZ 1916, indeksował Jan Berens
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1808-11, indeksowała Natalia Wojciechowska
Czeladź (SL) -- Z 1871-74, indeksowała Anna Chmielowska
Działoszyn (LD) -- UMZ 1854, indeksował Daniel Leszczyk
Grajewo (PL) -- M 1909-14, indeksowała Magdalena Wróbel
Jeruzal pow. skierniewicki (LD) -- Z 1875-89, indeksowała Ewa Piórkowska
Krasna (gr-kat) (PK) -- UMZ 1821-43 (z lukami), indeksował Grzegorz Zuzak
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1901-02, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Mielec-Rzochów-Dobrynin (PK) -- U 1842-72, indeksował Krzysztof Naróg
Osjaków (LD) -- Z 1934-39, indeksował Tomasz Skolimowski
Prusy (UK) -- U 1687-1703, 06-32 M 1685-1738 (z lukami) 1785-1865 Z 1716-32, 85-1847, indeksował Radosław Karabowicz
Tarnopol (UK) -- M 1867-68, indeksował Krzysztof Ceborski
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1885, indeksował Adam Rozenau
Wałbrzych-Stary Zdrój-Altwasser USC (DS) -- M 1889-95, indeksował Michael Schaetzlein


30-10-2017

Bożewo (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski (P)
Brzeźnica (MZ) -- UMZ 1861-70, indeksował Jakub Biały
Bądkowo pow. płocki (MZ) -- UZ 1910-16, indeksował Krzysztof Kośnik
Błędów (MZ) -- U 1786-1802, indeksował Tomasz Szczepaniak
Irządze (SL) -- U 1788-1821, indeksowała Krystyna Stańczyk
Jeżewo (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Kraków-Pleszów (Głębałów) (MP) -- M 1797-1858, indeksowała Dagmara Kulig
Królówka (MP) -- U 1755-60, indeksowali Grzegorz_Biłos, Michalak_Mariusz
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1639-1804 (wypisy, z lukami), indeksowała Ewa Prejs
Kurowo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski (P)
Łukomie (MZ) -- Z 1808-19, 44, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Mniszek (MZ) -- U 1850-59, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mokobody (MZ) -- M 1856-60, indeksowała Anna Poprawa
Moszczenica (LD) -- UMZ 1871-74, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Racławice (Jerzmanowice) (MP) -- U 1767-70, indeksował Michał Sienkiewicz
Rościszewo (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Rębowo (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski (P)
Siecień (MZ) -- Z 1886-1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Suwałki (PL) -- M 1803-04, indeksował Michał Sienkiewicz
Szumowo (PL) -- U 1832, indeksował ARN
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1909, indeksował Krzysztof Zochniak
Wieluń (LD) -- UMZ 1836-45, indeksował Janusz Kucharczyk
Wizna (PL) -- UMZ 1911, indeksował Piotr Laskowski
Wolbórz (LD) -- U 1852-53, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Zadzim (LD) -- Z 1781-87, indeksował Tomasz Frynia
Żeliszew (MZ) -- U 1826-40, indeksowała Hanna Kołodziejska


29-10-2017

Cerekiew (MZ) -- M 1886, indeksował Mikołaj Wilk
Czermno (SK) -- UMZ 1857-1866, indeksowała Joanna Bugajska
Grzebsk (MZ) -- UMZ 1869-90, indeksowała Izabela Czaplicka
Kraków - Pleszów (Krzesławice) (MP) -- M 1822-57, indeksowała Dagmara Kulig
Kraków - Pleszów (Lubocza) (MP) -- U 1797-1838, indeksowała Dagmara Kulig
Kuczki (MZ) -- M 1910-12, indeksował Mikołaj Wilk
Mikołów św.Jana (ewang) (SL) -- Z 1871-72, indeksowała Barbara Sznober
Pniewo (MZ) -- M 1866-72, indeksował Jacek Paź
Wrociszew (MZ) -- UMZ 1910-14, indeksowała Teresa Mikołajewska
Zatory (MZ) -- MZ 1824-25, indeksowała Bożena Prymus


28-10-2017

Mokobody (MZ) -- U 1791-98, indeksowała Anna Poprawa
Przasnysz (MZ) -- U 1916, indeksowała Teresa Kamińska, korekta Waldemar Chorążewicz
Stopnica (SK) -- UMZ 1910-11, indeksował Jakub Rokita


27-10-2017

Biała (pow. płocki) (MZ) -- U 1871-75 Z 1866-75, indeksował Michał Gorczyca
Dmenin (LD) -- Z 1831-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Hołoby (UK) -- U 1827, 29-46 M 1827, 29-32, 34-46, 56 Z 1827, 29-46, 54, 58, 62, indeksował Radosław Karabowicz, weryfikowała Danuta Wojtowicz
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1834, indeksował Walenty Adamiec
Kawęczyn (MZ) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Mierzyn (LD) -- UMZ 1808-25 (1821-25 weryf.), indeksował Tomek Turniak
Mokowo (KP) -- SkM 1911-15, indeksował Jan Berens
Narew (PL) -- M 1831-32, indeksował Walenty Adamiec
Nasielsk (MZ) -- UMZ 1885-86, indeksowała Joanna Suska
Ostrowiec (BR) -- U 1700-04, indeksował Artur Wilkicki
Poddębice (LD) -- M 1776-1809, indeksowała Danuta Danecka
Soły (BR) -- Z 1872, indeksował Artur Wilkicki
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- M 1854, indeksował Henryk Machnik
Tarnopol (UK) -- M 1902, 04-06, indeksował Krzysztof Ceborski
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1905-12, indeksował Marek Jabłonowski
Wieluń (LD) -- UMZ 1891, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wiszniew (BR) -- M 1832, indeksował Artur Wilkicki
Wołożyn (BR) -- M 1801, 19-36, indeksował Artur Wilkicki
Zatory (MZ) -- U 1640-1799 M 1679-1804 Z 1749-1801 (z lukami), indeksował Jacenty Paź
Żuprany (BR) -- Z 1872, indeksował Artur Wilkicki


26-10-2017

Białaszewo (PL) -- U 1854, M 1892-93 (aktualizacja), indeksowała Magdalena Wróbel
Borowie (MZ) -- U 1890-1905, indeksował Adam Baran
Błędów (MZ) -- U 1802-27, indeksował Tomasz Szczepaniak
Gromadzyn (MZ) -- UMZ 1819-25, indeksował Karol Szulc
Miastkowo (PL) -- Z 1816b-1817a, indeksowała Livia Ditto
Michałów (SK) -- U 1710-1810, indeksował Oskar Brożek
Mieronice (SK) -- M 1777-1792, indeksowała Renata Majewska
Postoliska (MZ) -- Z 1915-31, indeksował Kamil Bednarczyk
Proboszczewice (MZ) -- Z 1835-36, 38-45, indeksował Artur Nowakowski
Sancygnów (SK) -- Z 1709-1810, indeksowała Renata Majewska
Sulmierzyce pow. krotoszyński (WP) -- UZ 1819 M 1849, indeksował Henryk Machnik
Suwałki (PL) -- M 1801-02, indeksował Michał Sienkiewicz
Szumowo (PL) -- M 1833-41, indeksował ARN


25-10-2017

Brodnia-Glinno (LD) -- UMZ 1915-16, indeksował Zbigniew Telega
Chojnata (LD) -- UMZ 1878-81, indeksował Andrzej Kalski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- M 1786-90, indeksował tomes
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- Z 1826-37, indeksowała Maryla Celmer
Królówka (MP) -- Z 1755 (niepełny ) 1756-1760, indeksowali Grzegorz_Biłos, Michalak_Mariusz
Lisów (SK) -- UMZ 1907-09 (aktualizacja), indeksował Edward Jabłoński
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1905, indeksował Jacek Kundzik
Mieronice (SK) -- UMZ 1791 (aktualizacja), indeksowali Oskar Brożek weryfikacja Renata Majewska
Mierzyce (LD) -- UMZ 1836-39, indeksował Jacek Sławiński
Płońsk (MZ) -- U 1878-79, indeksował Karol Szulc
Skierniewice (LD) -- Z 1918-19, indeksowała Urszula Świerczyńska
Suchcice (LD) -- Z 1859-96, indeksował Krzysztof Zochniak
Szydłowicze (BR) -- UMZ 1797-99, indeksowała Kinga Vnuk
Trzemeszno (WP) -- M 1765-80, indeksował Jason
Tursko (WP) -- M 1785-1816, indeksował Rafał Albiński
Wrociszew (MZ) -- UMZ 1808-74, indeksowała Teresa Mikołajewska
Zadzim (LD) -- U 1713-14,16-31,34-50, Z 1728-31,35-53, indeksowała Danuta Danecka


24-10-2017

Iłża (MZ) -- U 1873, indeksowała Aneta Kaczmarek
Krasne (MZ) -- Z 1793-94, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- Z 1818-25, indeksowała Maryla Celmer
Piaseczno (MZ) -- Z 1870-74, indeksowała Aneta Kaczmarek
Proszowice (MP) -- Z 1797-1813,1900-01 (częściowo aktualizacja ), indeksował Jerzy Koprowski
Siennica (MZ) -- M 1826-64 (częściowo aktualizacja), indeksowała Marta Walczak
Wrzeszczów (MZ) -- U 1681-92, 95-1770 M 1681-1717, 19-21, 29-35, 37-50, 52-70, indeksował Robert Mrozowski


23-10-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1915-31, indeksował bogdan030
Czabiszki (LT) -- UMZ 1803-11, 13-17, indeksował Jarosław Czarkowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1855, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa (MZ) -- U 1833-37, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gaje Lewiatyńskie (biz-słow) (UK) -- UZ 1934-37, indeksowała Danuta Wojtowicz
Glinojeck (MZ) -- U 1916, M 1916-29, 31-36 Z 1916-32, 34-36, indeksował Paweł Pyszniewski
Gostynin (MZ) -- U 1878-80, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Hadynów (MZ) -- UMZ 1826-40, indeksowała Katarzyna Jastrzębska
Konopnica (LD) -- UMZ 1816-25, indeksował Tomasz Skolimowski
Kołacinek (LD) -- UMZ 1841-50, indeksował Wojciech Borkowski
Lekowo (MZ) -- M 1932-36 Z 1916-36, indeksowała Olga Gąsiorowska
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1884, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Mokowo (KP) -- SkM 1871-80, indeksował Jan Berens
Młodzieszyn (MZ) -- M 1911-18 Z 1914-25, indeksowała Dorota Nowakowska
Pniewnik (MZ) -- M 1890-94, indeksowała Barbara Sikorska
Poporcie (LT) -- UZ 1823-27 M 1815-23, 25-27, indeksował Jarosław Czarkowski
Przasnysz (MZ) -- U 1915, indeksowała Małgorzata Kamińska
Sikórz (MZ) -- U 1705-39 Z 1771-1801, indeksował Krzysztof Kośnik
Świedziebnia (KP) -- U 1781-85, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa (gr-ros) (WA) -- M 1840-43, indeksował Artur Godlewski
Zadzim (LD) -- Z 1775-80, indeksował Tomasz Frynia
Zadzim (LD) -- M 1715-29,34-38,40-55, indeksowała Danuta Danecka
Zatory (MZ) -- U 1860-68 Z 1844-68, indeksowała Bożena Prymus
Zgórsko-Partynia (PK) -- Z 1867-1941, indeksował Krzysztof Gruszka
Zuzela (MZ) -- UMZ 1878-80, indeksował Mariusz Rostkowski


22-10-2017

Białaszewo (PL) -- M 1894-97,99-1904 (aktualizacja), indeksowała Magdalena Wróbel
Czermno (SK) -- UMZ 1847-56, indeksowała Joanna Bugajska
Kije (SK) -- U 1829-34, indeksował Jacek Stradowski
Kulesze Kościelne (PL) -- U 1745-1803 (wypisy, z lukami), indeksowała Ewa Prejs
Lipa (SK) -- UMZ 1823-29 (aktualizacja), indeksowała Krystyna Stanisławska
Miastkowo (PL) -- Z 1815b-1816a, indeksowała Livia Ditto
Olsztyn (SL) -- U 1705-10,13,16-45,53-57, indeksował Bartłomiej Zieliński
Osięciny (KP) -- M 1711-86, indeksował Jason
Potworów (MZ) -- UMZ 1826-35, indeksował Krzysztof Jach
Stare Troki (LT) -- Z 1829-31, 64-71, indeksowała Bożena Misiak
Studzieniczna (PL) -- Z 1823, 1940-43, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Szumowo (PL) -- M 1832, indeksował ARN
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1901, indeksowała Jadwiga Ubysz
Tursko (WP) -- Z 1795-1816, indeksował Rafał Albiński
Wilno Wszystkich Świętych (LT) -- U 1821-26, indeksowała Bożena Misiak
Żyliny (PL) -- Z 1938-1948, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina


21-10-2017

Biórków Wielki (MP) -- M 1826-39, indeksował Jakub Kisiel
Czermno (MZ) -- UMZ 1837-65 (z lukami), indeksowała Halina Kulpińska
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1856-58, Z 1864-66, indeksował Jakub Kisiel
Myszyniec (MZ) -- U 1915, indeksował Marta Wojciechowska, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- U 1911-15, indeksowała Bożena Krajewska


20-10-2017

Biała (pow. płocki) (MZ) -- UZ 1876-79, indeksował Michał Gorczyca, weryfikował Piotr Romanowski
Chorzele (MZ) -- Z 1828, indeksował Artur Godlewski
Kaski (MZ) -- Z 1827, indeksował Łukasz Kopliński
Koniusza (MP) -- M 1838-40,45-46, indeksowała Renata Majewska
Krasne (MZ) -- Z 1778-92, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Lublin św. Teresa (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Łukomie (MZ) -- UZ 1916, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski
Orszymowo (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski (P)
Prusy (UK) -- U 1814-47, indeksował Radosław Karabowicz
Płoniawy (MZ) -- U 1856-60, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Racławice (MP) -- U 1761-66, indeksował Michał Sienkiewicz
Stolec (LD) -- U 1808-10, Z 1808-11, indeksował Krzysztof Kaźmierczak
Sąspów (MP) -- U 1810,12-28 M 1812-19,24-28 Z 1812-28, indeksował Jerzy Żurada
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1863, indeksowała Katarzyna Marchlińska


19-10-2017

Bogdanów (LD) -- UMZ 1865-67, indeksował Mateusz Gieras
Proszowice (MP) -- U 1896-1900, indeksowała Renata Majewska
Stolec (LD) -- M 1808-12, indeksował Krzysztof Kaźmierczak


18-10-2017

Czeladź (SL) -- U 1900-01, Z 1868-71, indeksowała A.Ch.
Czermno (SK) -- UMZ 1837-46, indeksowała Joanna Bugajska
Kraśnica (LD) -- Z 1826-61, indeksowała Gośka
Lubochnia (LD) -- Z 1798-1808, indeksowała Danuta Danecka
Suchcice (LD) -- U 1847-96, indeksował Krzysztof Zochniak
Wieluń (LD) -- UMZ 1890, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wieluń (LD) -- UMZ 1826-35, indeksował Janusz Kucharczyk
Zyck (MZ) -- U 1866-80, 83-84, 90,92, indeksował Tomek Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska-Wierzbowska


17-10-2017

Antonówka (ewang.) (UK) -- M 1880-81, 84-86, 88-90, indeksował Daniel Pratt
Bodzentyn (SK) -- M 1833, indeksował Tomasz Fiedorek
Dubno (UK) -- M 1811-14, 31, 35, 43, 48, 60 Z 1860, indeksowała Danuta Wojtowicz
Kramsk (WP) -- U 1888, indeksował 62_610
Królówka (MP) -- UZ 1774-76, indeksowali Profanus
Lwów św. Mikołaj (UK) -- U 1791-1838, 40-46 M 1785-1858 Z 1788-1857, indeksował Jerzy Nowosielski
Massalany (prawosł.) (BR) -- U 1860 M 1860, 1870-73, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Mniów (SK) -- UMZ 1767-1797, indeksowała grara
Modzerowo (KP) -- UMZ 1873-1910, indeksowała Anna Frąckowiak
Mokowo (KP) -- SkM 1864-70, indeksował Jan Berens
Stare Budkowice-Alt Budkowitz USC (OP) -- U 1890-91,94, indeksowali Projekt_OPI
Szumowo (PL) -- M 1891-92, indeksował ARN


16-10-2017

Budsław (BR) -- UM 1837, indeksował Artur Wilkicki
Dzietrzniki (LD) -- UM 1857-64, indeksował Waldemar Strojczyk
Kurzeszyn (LD) -- U 1869-91, M 1874-1913 (z lukami), indeksowała Agnieszka Szymborska
Lubochnia (LD) -- M 1626-1738 (luki, fragmenty), indeksowała Danuta Danecka
Łódź NMP (LD) -- M 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1904, indeksował Jacek Kundzik
Parafianowo (BR) -- UZ 1837 M 1837, 50-63, 66-70, indeksował Artur Wilkicki
Warta (LD) -- U 1808-1809, indeksowała Maria Mazur
Zaduszniki (KP) -- SkUM 1911-15 SkZ 1911-19, indeksował Jan Berens


15-10-2017

Żarki (SL) -- M 1770-1824, indeksował Bartłomiej Zieliński


14-10-2017

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1904-06, indeksowała magnowa
Boguszyce (LD) -- UMZ 1875,79, UM 1880, indeksowała Małgorzata Siennicka
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1830-33, indeksował Walenty Adamiec
Kielce Katedra (SK) -- SkZ 1901-05, indeksowała Ewa Jaskólska
Krasna (gr-kat) (PK) -- UMZ 1784-1820, indeksował Grzegorz Zuzak
Marzenin (LD) -- M 1608-11, 51-96, 1701, indeksował Michał Zieliński
Oszmiana (BR) -- M 1825-29, indeksował Łukasz Majtka
Piekary Śląskie Imienia NMP (SL) -- M 1832-38.40-41,61-69, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Poniszowice (SL) -- Z 1864-1946, indeksowała Barbara Wiechuła
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- Z 1866-69, indeksował Henryk Koluszkowski
Strzegocin (LD) -- UMZ 1869, indeksował jarekrad
Szałsza USC (SL) -- M 1874-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tarnowskie Góry św.Marcina (SL) -- M 1696-1874, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tur (LD) -- Z 1790-1840, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1884, indeksował Adam Rozenau


13-10-2017

Dmenin (LD) -- M 1846, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Działoszyn (LD) -- UMZ 1856, indeksował Daniel Leszczyk
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1824, indeksował Tomasz Frynia
Królówka (MP) -- UZ 1772-3, indeksowali Profanus
Lipia (SK) -- UMZ 1816-22 (aktualizacja), indeksowała Krystyna Stanisławska
Lisów (SK) -- UMZ 1903-06 (aktualizacja), indeksował Edward Jabłoński
Łowicz św. Duch (LD) -- Z 1832-40, indeksował zbyszek.p70
Łódź NMP (LD) -- Z 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1914, indeksował Sławomir Binczak
Mikołajewice (LD) -- U 1850-59, indeksował Grzegorz Żychowski
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- M 1911-22, indeksował bogdan030
Tuszyn (LD) -- UMZ 1868-71, indeksowała Urszula Świerczyńska
Wieluń (LD) -- UMZ 1889, indeksowała Danuta Mieżyńska
Żarnów (LD) -- U 1897-1900, indeksowała Krystyna Stanisławska


12-10-2017

Grajewo (PL) -- M 1902-03, indeksowała Magdalena Wróbel
Igołomia (MP) -- UMZ 1811-18 (aktualizacja) UMZ 1819,21-24, indeksował Jerzy Koprowski
Jędrzejów (SK) -- SkM 1858-61,63-1912, indeksowała Ewa Jaskólska
Kulesze (PL) -- M 1802-08, indeksował Jerzy Jamiołkowski
Wilno Wszystkich Świętych (LT) -- Z 1832-37, 64-71, indeksowała Bożena Misiak


11-10-2017

Czermno (SK) -- UMZ 1825-36, indeksowała Joanna Bugajska
Miechów (MP) -- M 1912, indeksowała Anna Bernat-Mscisz
Sulmierzyce (pow. krotoszyński) (WP) -- M 1819, indeksował Henryk Machnik
Warszawa-Marymont MB Królowej (WA) -- UMZ 1906, indeksowała Ewa Wojciechowska


10-10-2017

Sąspów (MP) -- UZ 1829-50 M 1839-50, indeksował Jerzy Żurada


08-10-2017

Borkowice (MZ) -- U 1837-41, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Cerekiew (MZ) -- M 1883-85, indeksował Mikołaj Wilk
Dąbrowa (MZ) -- U 1826-32, indeksował Jan Wojtkiewicz
Goryń (MZ) -- Z 1924-33, indeksował Marcin Markiewicz
Iłża (MZ) -- U 1874, indeksowała Aneta Kaczmarek
Kraków - Pleszów (Kujawy) (MP) -- U 1797-1838, indeksowała Dagmara Kulig
Kuczbork (MZ) -- U 1773-82, indeksował Jan Wojtkiewicz
Lubiel (MZ) -- UMZ 1912-13, indeksował Robert Machnowski
Mniszek (MZ) -- M 1811-28, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Piaseczno (MZ) -- U 1851-59, Z 1900-01, indeksowała Aneta Kaczmarek
Skibniew (MZ) -- UMZ 1861-99, indeksował Mirek Mikłaszewicz
Smogorzewo (MZ) -- Z 1874-1912, indeksował Artur Lewandowski
Winnica (MZ) -- M 1903-05, indeksował Michał Gołowicz
Zatory (MZ) -- U 1849-57, indeksowała Bożena Prymus
Zyck (MZ) -- M 1866, 68-92 (aktualizacja), indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska- Wierzbowska
Zyck (MZ) -- Z 1866-81, 83-84, 1890-92, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska- Wierzbowska


07-10-2017

Augustów (PL) -- Z 1890-1900, indeksowała Anna Croizet
Biórków Wielki (MP) -- M 1915-20, indeksował Jakub Kisiel
Drozdowo (PL) -- M 1905 (uzupełnienie), indeksowała Ewa Marczewska
Pińczów (SK) -- M 1676-91, indeksowała Grażyna Radzik
Płonka Kościelna (PL) -- U 1783-1840, indeksował Wojciech Stypułkowski, Bartek Zdrodowski
Racławice (Jerzmanowice ) (MP) -- M 1797-1810, indeksował Michał Sienkiewicz
Suwałki (PL) -- M 1799-1800, indeksował Michał Sienkiewicz
Wyszonki Kościelne (PL) -- U 1810b-1812a,1813b-1816a, indeksował Zbigniew Żukowski


06-10-2017

Konopnica (LD) -- UMZ 1808-15, indeksował Tomasz Skolimowski
Łopuszno (SK) -- Z 1746-1796, indeksowała Anna Bernat-Mscisz
Mikołajewice (LD) -- UZ 1814-16, indeksował Grzegorz Żychowski
Osjaków (LD) -- M 1817-18, indeksował Robert1202
Pinczów (SK) -- U 1893-95, indeksowali Olga Rosowiecka weryfikacja Grażyna Radzik
Pożdżenice (ewang.) (LD) -- U 1866-75, indeksował Henryk Koluszkowski
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- U 1901-1910, indeksowała Bożena Krajewska
Warta (LD) -- Z 1810-11, indeksowała Maria Mazur
Wieluń (LD) -- UMZ 1808-25, indeksował Janusz Kucharczyk
Wieruszów (LD) -- U 1907-08, indeksował Janusz Kowalski
Wilno św. Stefan (LT) -- M 1780-96, 1819-20, indeksowała Bożena Misiak


05-10-2017

Baboszewo (MZ) -- UMZ 1896-99 (aktualizacja), 1902-05, indeksowała Krystyna Malik
Bodzentyn (SK) -- M 1835, indeksował Tomasz Fiedorek
Bukówno (MZ) -- U 1810-67, indeksowała Aleksandra Piętak
Czermno (SK) -- U 1820-24 Z 1811-24, indeksowała Joanna Bugajska
Gródek Jagielloński (UK) -- M 1862-63, indeksował wołczuch
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1877-79, indeksował Grzegorz Żychowski
Katowice - Załęże USC (SL) -- M 1874-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Konopnica (LD) -- Z 1872-86, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraśnica (LD) -- Z 1797-1825, indeksowała Gośka
Lubochnia (LD) -- M 1798-1824, indeksowała Danuta Danecka
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1903, indeksował Jacek Kundzik
Mielec-Rzochów-Dobrynin (PK) -- Z 1794-1841, indeksował Krzysztof Naróg
Mierzyce (LD) -- UMZ 1840-44, indeksował Jacek Sławiński
Odelsk (BR) -- U 1765-75, indeksował Albin Kożuchowski
Policzna (MZ) -- U 1777-1821 M 1773-1820 Z 1772-1816, indeksował Bartłomiej Zieliński
Pożdżenice (LD) -- U 1801-50, indeksowała Danuta Danecka
Siemianowice Śląskie -Michałkowice USC (SL) -- M 1874-1896, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1886-87 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Wróblew (LD) -- UZ 1866-67, indeksowała Barbara Zawada
Zwoleń (MZ) -- U 1734-93, indeksował Bartłomiej Zieliński


04-10-2017

Grajewo (PL) -- M 1915-1929, 1930 aktualizacja, indeksowała Magdalena Wróbel
Miastkowo (PL) -- Z 1814b-1815a, indeksowała Livia Ditto
Michałów (SK) -- Z 1797-1807, indeksował Oskar Brożek
Raków (SK) -- UMZ 1821-22,24-25 , indeksował Jakub Rokita
Suwałki (PL) -- M 1798, indeksował Michał Sienkiewicz
Wizna (PL) -- M 1924-29, indeksował Piotr Laskowski


03-10-2017

Bodzentyn (SK) -- M 1834, indeksował Tomasz Fiedorek
Czermno (SK) -- U 1819 M 1812-24, indeksowała Joanna Bugajska
Michałów (SK) -- M 1797-1810, indeksował Oskar Brożek
Praszka (OP) -- UMZ 1694, indeksował Ryszard Garncarek
Proszowice (MP) -- Z 1896-99, indeksował Jerzy Koprowski
Płonka Kościelna (PL) -- M 1810-76, Z 1861-73, indeksowali Andrzej Brzozowski, Jan Purski, Wojciech Stypułkowski


02-10-2017

Dalików (LD) -- U 1822-25,27-29, indeksował Tomasz Frynia
Działoszyn (LD) -- UMZ 1857, indeksował Daniel Leszczyk
Konopnica (LD) -- Z 1866-71, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1855 , indeksował Jakub Kisiel
Krzcięcice (SK) -- M 1669-1779, indeksowała Renata Majewska
Marzenin (LD) -- M 1618-19, 22-50, indeksował Michał Zieliński
Mikołajewice (LD) -- U 1894-1900, indeksował Grzegorz Żychowski
Skierniewice (LD) -- Z 1900-06, indeksowała Urszula Świerczyńska
Wieluń (LD) -- UMZ 1888, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wolbórz (LD) -- U 1850-51, Z 1864-65, indeksowała Bożena Kaźmierczak


01-10-2017

Brańsk (PL) -- Z 1887-92, indeksowała Danuta Wyszkowska
Czermno (SK) -- U 1810-1817, indeksowała Joanna Bugajska
Kraków Najświętszego Salwatora (MP) -- M 1853-54 Z 1863, indeksował Jakub Kisiel
Lachowo (PL) -- M 1918-24, indeksował Waldemar Kokorzycki
Miastkowo (PL) -- U 1767, indeksowała Livia Ditto
Piotrowice gm.Wodzisław (SK) -- Z 1668-1699, indeksowała Renata Majewska
Sancygniów (SK) -- U 1682-1810, indeksowała Renata Majewska


30-09-2017

Łunna (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko
Wielgie (KP) -- SkUMZ 1911-15, indeksował Jan Berens


29-09-2017

Gliwice św.Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- Z 1906-25, indeksowała Barbara Wiechuła
Głogów-Glogau (garn.) (DS) -- M 1851-94, indeksował Michael Shaetzlein
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1829, indeksował Walenty Adamiec
Kalisz (ewang.) (WP) -- Z 1893-1900, indeksował Rafał Albiński
Kozłów (UK) -- M 1881-90, indeksowała Teresa Milka
Lebiedziewo (BR) -- M 1863-64, 68, 72-73, indeksował Artur Wilkicki
Lipa (SK) -- UMZ 1810-15(aktualizacja), indeksowała Krystyna Stanisławska
Łowicz św. Duch (LD) -- Z 1841-44, indeksował zbyszek.p70
Oborek (BR) -- M 1865-71, 75, indeksował Artur Wilkicki
Wołożyn (BR) -- M 1802-18, 51, 55-56, 65-66 Z 1838-39, 51, 55-56, 62-66, indeksował Artur Wilkicki
Wołpa (BR) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Alicja Rybałko


28-09-2017

Bogdanów (LD) -- UMZ 1861-64, indeksował Mateusz Gieras
Chojnata (LD) -- UMZ 1869, indeksował Krzysztof Szczepański
Chruślin (LD) -- M 1830-40, indeksował Dariusz Śludkowski
Czeladź (SL) -- Z 1882-1885, indeksowała Anna Chmielowska
Góra św. Małgorzaty (LD) -- UMZ 1821, indeksował Tomasz Frynia
Jeżów (LD) -- UMZ 1874, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Łopuszno (SK) -- M 1746-1796, indeksowała Anna Bernat-Mscisz
Osjaków (LD) -- UMZ 1855, indeksowała Mariola Hadryś
Suserz (MZ) -- Z 1863-70, indeksowała Barbara Raniewicz
Złaków Kościelny (LD) -- U 1680-1710, M 1685-1701 (aktual.) + Z w księdze chrztów, indeksował Adam Głowacki
Żarnów (LD) -- U 1894-96, indeksowała Krystyna Stanisławska


27-09-2017

Bolesław Macierzyństwa NMP (MP) -- Z 1798-1809, indeksował Michał Sienkiewicz


26-09-2017

Bełdów (LD) -- UZ 1871-80, indeksował Michał Stasiak
Borszewice (LD) -- M 1806-12,21-25, indeksowała Danuta Danecka
Konopnica (LD) -- U 1853-63, Z 1859-65, indeksował Tomasz Skolimowski
Kraków- Pleszów (MP) -- U 1797-1838, indeksowała Dagmara Kulig
Lisów (SK) -- UMZ 1899 -1902 (aktualizacja), indeksował Edward Jabłoński
Mikołajewice (LD) -- U 1816, UMZ 1817-19, indeksował Grzegorz Żychowski
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- M 1923-26, indeksował bogdan030
Tur (LD) -- M 1789-1840, indeksowała Danuta Danecka
Warta (LD) -- M 1808-11, indeksowała Maria Mazur
Wieluń (LD) -- UMZ 1887, indeksowała Danuta Mieżyńska


25-09-2017

Kłobuck (SL) -- U1599 -1692 M 1581-82, indeksowała Incognito
Miastkowo (PL) -- U 1768, 1818b-19a, indeksowała Livia Ditto
Narew (PL) -- M 1827-30, indeksował Walenty Adamiec
Praszka (OP) -- UMZ 1870, indeksował Ryszard Garncarek
Płonka Kościelna (PL) -- U 1825, indeksował Bartek Zdrodowski


24-09-2017

Borzęcin (MZ) -- UMZ 1909-11, indeksował Jan Olesiński
Bądkowo (pow. płocki) (MZ) -- M 1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Jedlnia (MZ) -- U 1768-75, indeksował Arkadiusz Glimasiński
Kruszyn (KP) -- M 1864-67, indeksował Filip Skurzewski
Krzywosądz (KP) -- M 1772-89, indeksował Jason
Rokicie (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Siecień (MZ) -- UM 1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Sikórz (MZ) -- UMZ 1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Sobowo (MZ) -- UM 1916, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa-Leszno Narodzenie NMP (WA) -- U 1900, indeksował Marek Kamiński
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1871-72, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- UM 1819-21 (aktualizacja), indeksował Piotr (kulig32)
Wieniec (KP) -- Z 1724-38, indeksował Jason


23-09-2017

Bronisław (KP) -- Z 1891-1900, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- SkUMZ 1913-15, indeksował Jan Berens
Łopuszno (SK) -- U 1745-95, indeksowała Anna Bernat-Mścisz
Mieronice (SK) -- U 1803-10,13, indeksowała Renata Majewska
Mohylew WNMP (BR) -- Z 1894-1911, indeksował Rafał Albiński
Mokobody (MZ) -- U 1781-90, indeksowała Anna Poprawa
Pinczów (SK) -- U 1682-89, indeksował Jerzy Koprowski
Sikórz (MZ) -- M 1915, indeksował Krzysztof Kośnik
Sobowo (MZ) -- Z 1910-16, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1827, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Żarki (SL) -- M 1717-70, indeksował Bartłomiej Zieliński
Żmigród-Schmiegrode USC (DS) -- M 1889, 91, 94-1912, indeksował Michael Schaetzlein


22-09-2017

Bonisław (MZ) -- M 1916, indeksował Piotr Romanowski
Gozdowo (MZ) -- M 1917, indeksował Piotr Romanowski
Kuczyn (PL) -- M 1910b-29, indeksował Zbigniew Żukowski
Plecka Dąbrowa (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Seroczyn (MZ) -- UMZ 1867-95, indeksował Arkadiusz Bereza


21-09-2017

Dąbrowa (MZ) -- Z 1906-09, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- Z 1765-70, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Gołymin (MZ) -- MZ 1921-36, indeksowała Barbara Staniak
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1913, indeksował Sławomir Binczak
Mokobody (MZ) -- M 1851-55, indeksowała Anna Poprawa
Piaseczno (MZ) -- Z 1902-04, indeksowała Aneta Kaczmarek
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1882, indeksowała A.Ch.
Wojska -Woiska USC (SL) -- M 1874-1908, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Zadzim (LD) -- M 1755-74, indeksował Tomasz Frynia
Zatory (MZ) -- M 1844-57, indeksowała Bożena Prymus


20-09-2017

Proszowice (MP) -- U 1803-10 (aktualizacja), indeksowali Jerzy Koprowski weryfikacja Renata Majewska
Wielgie (KP) -- SkUZ 1860-67, indeksował Jan Berens
Wróblik Królewski (gr-kat) (PK) -- U 1784-1843 M 1830-35, indeksował Grzegorz Zuzak
Włocławek (KP) -- M 1853-55, indeksował Michał Golubiński


19-09-2017

Bargłów Kościelny (PL) -- Z 1913-20, indeksowała Magdalena Wróbel
Grodno św. Franciszka Ksawerego (BR) -- U 1828-29, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Góra św. Małgorzaty (LD) -- Z 1821, indeksował Tomasz Frynia
Marzenin (LD) -- M 1917, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Miechów (MP) -- M 1796-1818 , indeksowali Urszula Pogoń, weryfikacja Anna Bernat-Mścisz
Pawłów (SK) -- U 1825-1845, indeksował Andrzej Gawlik
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- M 1868-70, indeksowała Aneta Kaczmarek
Żarnów (LD) -- U 1891-93, indeksowała Krystyna Stanisławska


18-09-2017

Bedlno (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Dziepółć (ewang.) (LD) -- Z 1936, indeksował bogdan030
Dziepółć-Radomsko (ewang.) (LD) -- Z 1936, indeksował bogdan030
Mieronice (SK) -- UMZ 1826-1867 (aktualizacja), indeksowali Marcin Krupa weryfikowała Renata Majewska
Mstyczów (SK) -- U 1781, indeksował Oskar Brożek
Sancygniów (SK) -- M 1693-1810 (aktualizacja), indeksowała Renata Majewska
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- U 1891-1900, indeksowała Bożena Krajewska
Sławno (WP) -- U 1789-1808,15, Z 1791-1809,11-15, indeksowała Danuta Danecka


17-09-2017

Borowno (SL) -- U 1762-1775, indeksowała Aneta Kaczmarek


16-09-2017

Korycin (PL) -- UMZ 1849-64, indeksował Radosław Karabowicz
Kostkowo USC (WM) -- UZ 1874-1907 M 1874-1911, indeksował Andrzej Welsberg
Koło (ewang.) (WP) -- U 1865-77, indeksował Daniel Pratt
Miastkowo (PL) -- U 1765-66, indeksowała Livia Ditto
Piaseczno (MZ) -- U 1860-69, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pniewnik (MZ) -- M 1883-89, indeksowała Barbara Sikorska
Potworów (MZ) -- UMZ 1811-25, indeksował Krzysztof Jach
Stare Troki (LT) -- U 1790-97, indeksowała Bożena Misiak
Sąspów (MP) -- UZ 1851-57 M 1852 , indeksował Jerzy Żurada
Węgrzynowo (MZ) -- UM 1802-07, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Zuzela (MZ) -- UMZ 1874, indeksował Mariusz Rostkowski


15-09-2017

Bolesław Macierzyństwa NMP (MP) -- M 1798- 1809 , indeksował Michał Sienkiewicz
Chełmica (KP) -- SkUMZ 1915-16, indeksował Jan Berens
Chorzele (MZ) -- Z 1749-1808, indeksowała Mariola Postępska
Dubno (UK) -- U 1845, 50, 60, indeksowała Danuta Wojtowicz
Igołomia (MP) -- UMZ 1810-18 (aktual.), indeksował Jerzy Koprowski
Kruszyn (KP) -- M 1827-30, indeksował Filip Skurzewski
Krzcięcice (SK) -- Z 1901-10 , indeksowała Maria Brylska
Łask (LD) -- UMZ 1829, indeksowała Magdalena Berdzik
Łańcuchów (LB) -- U 1840-44, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Łekno (WP) -- M 1753-66, indeksowała Jason
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1902, indeksował Jacek Kundzik
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1821-25, indeksował Grzegorz Żychowski
Rajgród (PL) -- U 1850-58a, 1894-1910, indeksował Mirosław Bronakowski
Siennica (MZ) -- U 1843-57 (aktualizacja), indeksowała Marta Walczak
Śmiłowice (KP) -- SkM 1915-16, indeksował Jan Berens
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1826, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wieniec (KP) -- M 1723-25, 28-30, 38-61, indeksował Jason
Zatory (MZ) -- UZ 1808-23 M 1809-23, 58-68, indeksowała Bożena Prymus
Zbrachlin (KP) -- SkM 1911-14, indeksował Jan Berens


14-09-2017

Grzebsk (MZ) -- UMZ 1846-68, indeksowała Izabela Czaplicka
Lisów (SK) -- UMZ 1895-98 (aktual.), indeksował Edward Jabłoński
Łopacin (MZ) -- MZ 1916, indeksowała Bożena Prymus
Młodzieszyn (MZ) -- M 1919-28, indeksowała Dorota Nowakowska
Pniewo (MZ) -- M 1756-81, indeksował Jacek Paź


13-09-2017

Biała (pow. płocki) (MZ) -- U 1866-70, indeksował Michał Gorczyca weryfikował Piotr Romanowski
Bądkowo (pow. płocki) (MZ) -- U 1863-75, indeksował Krzysztof Kośnik
Dmenin (LD) -- M 1831-45,47-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Dąbrowa (MZ) -- U 1846-50, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- U 1844-45 Z 1843-45 (aktualizacja), M 1866-80, indeksowała Bożena Prymus weryfikował (UZ) Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- U 1846, indeksował Marcin Socha weryfikował Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- U 1877-78 Z 1878, indeksowała Elżbieta B. weryfikował Piotr Romanowski
Łosice (prawosł.) (MZ) -- UMZ 1891, indeksował Krzysztof Stefaniuk
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1897, indeksował Janusz Kucharczyk
Modlna (LD) -- M 1899-1907, indeksował Włodzmierz Dąbrowski
Mokobody (MZ) -- U 1769-80, indeksowała Anna Poprawa
Pinczów (SK) -- U 1891-2, indeksowała Grażyna Radzik
Sąspów (MP) -- UMZ 1858-70, indeksował Jerzy Żurada
Wawiórka (BR) -- U 1857-61, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wieruszów (LD) -- UMZ 1873-83, U 1899-1906,09, MZ 1899-1909, indeksował Janusz Kowalczyk
Wilno św. Stefan (LT) -- U 1800-01, 19-20, indeksowała Bożena Misiak


12-09-2017

Bobrowniki (KP) -- SkUMZ 1915, indeksował Jan Berens
Kłodnica (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Mokobody (MZ) -- M 1841-50, indeksowała Anna Poprawa
Warszawa (gr-ros) (WA) -- UMZ 1847-51, indeksował Artur Godlewski
Zuzela (MZ) -- UMZ 1877, indeksował Mariusz Rostkowski


11-09-2017

Bolesław Macierzyństwa NMP (MP) -- U 1806-09, indeksował Michał Sienkiewicz
Drużkopol (UK) -- U 1838, 41, 47, 50, 53 Z 1827, 37, 40, 55, indeksowała Danuta Wojtowicz
Działoszyn (LD) -- UMZ 1858, indeksował Daniel Leszczyk
Gieczno (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Gąbin (MZ) -- M 1880, indeksowała Katarzyna Kozłowska
Klwów (MZ) -- UMZ 1881-85, indeksował Krzysztof Jach
Niwiski (MZ) -- UMZ 1889, indeksowała Grażyna Przybysz
Policzna (MZ) -- UMZ 1844, indeksował Artur Godlewski
Starachowice - Wierzbnik (SK) -- U 1880-90 , indeksowała Bożena Krajewska
Sędziejowice (LD) -- Z 1728-34, 37-65, indeksował Michał Zieliński
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1891, indeksowała Katarzyna Pasik
Żarnów (LD) -- U 1888-90, indeksowała Krystyna Stanisławska


10-09-2017

Brańszczyk (MZ) -- U 1680-1720 M 1664-1724 (z lukami), indeksował Witold Czyż
Iłża (MZ) -- U 1875, indeksowała Aneta Kaczmarek
Lipniki (MZ) -- U 1817-21, indeksował Dorian Olszewski
Radzionków św.Wojciecha (SL) -- M 1811-63, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1884-85 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- M 1826-54, indeksowała Małgorzata Kozłów


08-09-2017

Borkowice (MZ) -- M 1843-50, indeksowała Hanna Kołodziejska
Bąkowa Góra (LD) -- UMZ 1856-60, indeksowała Aneta Bąk
Chorzęcin (LD) -- U 1810-12, Z 1808-12, indeksowała Katarzyna Rutkowska
Ciechanowiec (PL) -- U 1770-80, indeksował Jan Mamaj
Deraźne (UK) -- U 1825-26, 42, 44-45, indeksowała Danuta Wojtowicz i Bogna Stawska-Kaszczyniec
Gumino (MZ) -- UZ 1793-1819, indeksował Radosław Frączak
Kamion (MZ) -- M 1900-14, 16-28, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikował Marcin Socha
Kuczyn (PL) -- Z 1920-30, indeksował Zbigniew Żukowski
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1912, indeksował Sławomir Binczak
Miastkowo (PL) -- U 1764, indeksowała Livia Ditto
Mikołajewice (LD) -- U 1837-39, indeksował Grzegorz Żychowski
Mniszek (MZ) -- M 1829-53, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Płonka Kościelna (PL) -- M 1894-1907, indeksował Bartłomiej Zdrodowski
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1812, indeksował Andrzej Badowski
Sterdyń (MZ) -- SkM 1830, 32, 37, 40, 44, indeksowała Grażyna Przybysz
Sulerzyż (MZ) -- M 1889, indeksował arnel
Szpetal Górny (KP) -- SkUMZ 1916, indeksował Jan Berens
Śmiłowice (KP) -- SkUZ 1915-16, indeksował Filip Skurzewski
Winnica (MZ) -- U 1771-90, indeksowali Witold Czyż, Beata Kroszka
Żbików (MZ) -- M 1920-25, indeksowała Małgorzata Szadkowska


07-09-2017

Bolesław Macierzyństwa NMP (MP) -- U 1801-05, indeksował Michał Sienkiewicz
Borkowice (MZ) -- U 1834-36, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Cerekiew (MZ) -- Z 1900, indeksował Mikołaj Wilk
Czermno (MZ) -- UMZ 1826-36, 39, indeksowała kulsob
Dąbrowa (MZ) -- UZ 1910-12, indeksował Jan Wojtkiewicz
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- Z 1808-17, indeksowała Maryla Celmer
Mniszek (MZ) -- Z 1860-63, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Siennica (MZ) -- Z 1810-19, 21-25 (aktualizacja), indeksowała Marta Walczak
Smogorzewo (MZ) -- Z 1874-93, indeksował Artur Lewandowski
Sokołów Podlaski (MZ) -- U 1907-11, indeksował Paweł Kwiatkowski
Warszawa (ewang-augsb) (WA) -- Z 1835, indeksowała Marlena Bednarska
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1884-86, indeksowała Hanna Kołodziejska


06-09-2017

Czarnorzeki (gr-kat) (PK) -- UMZ 1784-1871 (z lukami), indeksował Grzegorz Zuzak
Dzietrzniki (LD) -- Z 1760-1808 (aktual.), indeksowała Hanna Ortega
Koźle (LD) -- U 1884-86, indeksował Paweł Olczyk
Mokobody (MZ) -- M 1826-40 Z 1846-50, indeksowała Anna Poprawa
Płock-Imielnica (MZ) -- UZ 1880-88, indeksował Artur Nowakowski
Skierniewice (LD) -- Z 1821, indeksował Kamil Małecki
Suserz (MZ) -- Z 1853-62, indeksowała Barbara Raniewicz
Wieluń (LD) -- UMZ 1886, indeksowała Danuta Mieżyńska


05-09-2017

Bogdanów (LD) -- UMZ 1859-60, indeksował Mateusz Gieras
Boglewice (MZ) -- UMZ 1895-1900, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Bolesław Macierzyństwa NMP (MP) -- U 1798 -1800, indeksował Michał Sienkiewicz
Dederkały (UK) -- Z 1835-91 (z lukami), 1934, 36, 38, indeksowała Danuta Wojtowicz
Godynice (LD) -- UZ 1830-34, indeksował Filip Skurzewski
Jelonki (MZ) -- UMZ 1911-13, indeksował Włodzimierz Macewicz
Kazanów (MZ) -- U 1876-85, indeksował Jerzy Borycki
Korytnica (pow. węgrowski) (MZ) -- Z 1915-18, indeksowała Robert Górski
Lisów (SK) -- UMZ 1891-94, indeksował Edward Jabłoński
Łańcuchów (LB) -- U 1845-53, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Młodzawy (SK) -- M 1670-77, indeksował Grzegorz Zielonka
Piaseczno (MZ) -- U 1870-86 Z 1905-07, indeksowała Aneta Kaczmarek
Pińczów (SK) -- U 1676-81, indeksował Jerzy Koprowski
Pińczów (SK) -- U 1643-64, indeksował Grzegorz Zielonka
Pniewo (MZ) -- U 1755-69, indeksował Witold Czyż
Stare Troki (LT) -- U 1780-89, indeksowała Bożena Misiak
Wilno Wszystkich Świętych (LT) -- Z 1838-48, indeksowała Bożena Misiak
Winnica (MZ) -- Z 1903-05, indeksował Michał Gołowicz
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1893-1911, indeksował Krzysztof Jach


04-09-2017

Czeladź (SL) -- Z 1855-1863, indeksowała Anna Chmielowska
Konopnica (LD) -- U 1848-52, Z 1853-58, indeksował Tomasz Skolimowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1896, indeksował Janusz Kucharczyk
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1901, indeksował Jacek Kundzik
Miechów (MP) -- Z 1766-1793, indeksowała Anna Bernat-Mścisz
Mieronice (SK) -- U 1793-1810, indeksowała Renata Majewska
Mierzyce (LD) -- UMZ 1845-59, indeksował Jacek Sławiński
Pątnów (LD) -- UMZ 1827-30, indeksował Michał Skrzypecki
Skoszewy (LD) -- M 1808-24, indeksował Maciej Majewski
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- M 1914-15, indeksowała Bożena Krajewska
Sławno (WP) -- U 1773-88, indeksowała Danuta Danecka
Wilno św. Stefan (LT) -- U 1804-09, indeksowała Bożena Misiak
Wolbórz (LD) -- M 1860-61, UZ 1862-63, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wąsosz Górny (SL) -- M 1868, indeksowała Anna Chmielowska
Złaków Kościelny (LD) -- U 1719-40, indeksował Adam Głowacki


03-09-2017

Chołchło (BR) -- MZ 1849-65, indeksował Artur Wilkicki
Derewna (BR) -- M 1851-60, indeksował Michał Zieliński
Lebiedziewo (BR) -- MZ 1849-62, 74, indeksował Artur Wilkicki
Mielec-Rzochów-Dobrynin (PK) -- M 1795-97, 1800-13, 15-41, indeksował Krzysztof Naróg
Repla (BR) -- U 1821-29, indeksowała Alicja Rybałko
Sułoszowa (MP) -- UZ 1858-1870 (aktual.), indeksował Jerzy Żurada
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1843, indeksowała Katarzyna Marchlińska


02-09-2017

Gliwice św.Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- M 1928-37, indeksowała Barbara Wiechuła
Miechów (MP) -- U 1807-38 ,40-45.48 (aktual.), indeksowała Urszula Pogoń, weryfikacja Anna Bernat-Mścisz


01-09-2017

Baboszewo (MZ) -- UMZ 1887-95, indeksowała Krystyna Malik
Łubie Narodzenia NMP (SL) -- M 1722-1841, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ostrowąs (KP) -- SkUMZ 1850, indeksował Jan Berens
Wielkie Eysymonty (BR) -- U 1797, 98-1801, 11-18, indeksowała Alicja Rybałko
Wieniec (KP) -- SkU 1816-21, indeksował Jason
Zbrosławice -Broslawitz USC (SL) -- M 1874-1905, indeksowali GTG_Silius_Radicum


31-08-2017

Bogdanów (LD) -- UMZ 1855-57, indeksował Mateusz Gieras
Boguszyce (LD) -- U 1869, indeksowała Małgorzata Siennicka
Igołomia (MP) -- UMZ 1810-14, indeksował Jerzy Koprowski
Nowe Miasto (gr-kat) (UK) -- UMZ 1784-90, 1831-36, 58-69, indeksował Janusz Kucharczyk
Pińczów (SK) -- M 1658-75, indeksowała Grażyna Radzik
Proszowice (MP) -- Z 1887-1895 , indeksował Jerzy Koprowski
Studzieniczna (PL) -- U 1839-45 (akt.), 1873-79, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Uników (LD) -- UZ 1903-13, Incognito
Zagłoba (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Złaków Kościelny (LD) -- U 1618-50, M 1618-84 (aktual.), indeksował Adam Głowacki


30-08-2017

Bałchatów (ewang.) (LD) -- M 1894-1903, indeksował bogdan030
Bieliny Kapitulne (SK) -- UMZ 1846-48, indeksowała broż_ka
Chruślin (LD) -- Z 1830-33, indeksował zbyszek.p70
Kuczyn (PL) -- Z 1909b-1919, indeksował Zbigniew Żukowski
Kunice (LD) -- Z 1941-45, indeksowała Gośka
Łęgonice pow. grójecki (MZ) -- U 1885-89, indeksował Jakub Wiśnik
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- Z 1901-15, indeksowała Bożena Krajewska
Warszawa (ewang-augsb) (WA) -- U 1835, indeksowała Marlena Bednarska
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1882-83 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1844, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Żarnów (LD) -- U 1885-87, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żdżary pow. grójecki (MZ) -- M 1826-50, indeksował Jakub Wiśnik


28-08-2017

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1901-03, indeksowała magnowa
Boguszyce (LD) -- UMZ 1870-72, indeksowała Małgorzata Siennicka
Bąkowa Góra (LD) -- UMZ 1850-55, indeksowała Aneta Bąk
Czarnożyły (LD) -- U 1807-12,16, indeksowała Małgorzata Białas
Czarnożyły (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Domaniewice (LD) -- SkZ 1916, indeksował Kamil Małecki
Kunice (LD) -- Z 1931-40, indeksowała Gośka
Osjaków (LD) -- M 1808-11, indeksował Robert1202
Siedlec (LD) -- UMZ 1916, indeksował Jarosław Szymczak
Tarłów (SK) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


26-08-2017

Gliwice św.Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- M 1915-27, indeksowała Barbara Wiechuła
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1891, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1845, indeksowała Katarzyna Marchlińska


25-08-2017

Chruślin (LD) -- Z 1822-29, indeksował Dariusz Śludkowski
Dalików (LD) -- U 1820-21, indeksował Tomasz Frynia
Grabowo (PL) -- U 1693-1706a, indeksował Igor Daniszewski
Konopnica (LD) -- U 1843-47, Z 1836-52, indeksował Tomasz Skolimowski
Lisów (SK) -- UMZ 1887-90, indeksował Edward Jabłoński
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1900, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Tuczępy (SK) -- SkZ 1848-74, indeksował Artur Koźmiński


23-08-2017

Bystrzyca (BR) -- U 1854-60, indeksował Artur Wilkicki
Czarnożyły (LD) -- M 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Czeladź (SL) -- M 1884-88,95-98 (aktual.) 1899-1912 , indeksowała Anna Chmielowska
Dabrowa nad Czarną (LD) -- M 1811-13, indeksował Tomasz Chamerski
Domaniewice (LD) -- SkZ 1915, indeksował Kamil Małecki
Działoszyn (LD) -- UMZ 1859, indeksował Daniel Leszczyk
Łódź św. Anna (LD) -- Z 1910-11, indeksował Sławomir Binczak
Oborek (BR) -- M 1837-39, 43-64, 72-74, 95, indeksował Artur Wilkicki
Olkowicze (BR) -- Z 1864-71, indeksował Artur Wilkicki
Osjaków (LD) -- M 1819, indeksował Robert1202
Piotrków Tryb. (LD) -- U 1806-16, indeksowała Danuta Danecka
Pątnów (LD) -- UMZ 1826, indeksował Michał Skrzypecki
Świedziebnia (KP) -- Z 1821-22, 31, indeksował Waldemar Chorążewicz
Tuczępy (SK) -- SkU 1836-59 (aktual.), indeksował Artur Koźmiński


22-08-2017

Targoszyce św.Mikołaja (SL) -- M 1900- 09, indeksowali GTG_Silius_Radicum


21-08-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1891-93,1932-36, U 1915-16, indeksował bogdan030
Bogdanów (LD) -- UMZ 1854, indeksował Mateusz Gieras
Czarnożyły (LD) -- U 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Dzikowa-Ebersdorf USC (DS) -- M 1889-90, 1905, 08-14, indeksował Michael Schaetzlein
Godynice (LD) -- UZ 1835-38, indeksował Filip Skurzewski
Gorzkowice (LD) -- UMZ 1862-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Konopnica (LD) -- M 1866-91, indeksował Tomasz Skolimowski
Mikołajewice (LD) -- MZ 1850-59, indeksował Grzegorz Żychowski
Skierniewice (LD) -- Z 1837-44, indeksowała Urszula Świerczyńska
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- Z 1881-1900, indeksowała Bożena Krajewska
Suchedniów (SK) -- UZ 1881-85, indeksowała Halina Kroner
Suserz (MZ) -- U 1826-64, indeksował Marek Delert
Tuszyn (LD) -- M 1913-15, indeksował Mateusz Gieras
Wieluń (LD) -- MZ 1885, indeksowała Danuta Mieżyńska


20-08-2017

Białaszewo (PL) -- U 1872, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Byczyna (KP) -- SkM 1896-1900, indeksował Jan Berens
Świdnica-Schweidnitz USC (DS) -- M 1910-11, indeksował Michael Schaetzlein
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1846, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- SkZ 1899-1900, 02-10, 12-38 , indeksowała Grażyna Przybysz
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- Z 1781-95, 1808-11, indeksował Piotr (kulig32)
Zabłoć (BR) -- U 1801-18, indeksował Sławomir Rudziecki


19-08-2017

Grzebsk (MZ) -- UMZ 1826-46, indeksowała Izabela Czaplicka


16-08-2017

Bogdanów (LD) -- UZ 1830-34, indeksował Mateusz Gieras
Czeladź (SL) -- Z 1864-67, indeksowała Anna Chmielowska
Dalików (LD) -- M 1821-25, indeksował Tomasz Frynia
Dłutów (LD) -- UMZ 1896-1900, indeksowała Ilona Gieras
Krzyworzeka (LD) -- Z 1890-1904, indeksował Waldemar Strojczyk
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1895, indeksował Janusz Kucharczyk
Łęczyca (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mikołów św.Jan (ewang) (SL) -- Z 1854-60, indeksowała Barbara Sznober
Suserz (MZ) -- Z 1844-52, indeksowała Barbara Raniewicz
Sułoszowa (MP) -- U 1839-55 (aktualizacja), indeksował Jerzy Żurada
Sułoszowa (MP) -- Z 1839-55 (aktualizacja), indeksował Jerzy Żurada
Sławno (LD) -- U 1781-91, indeksował Witold Czyż
Wieluń (LD) -- MZ 1883-84, indeksowała Danuta Mieżyńska
Żarnów (LD) -- U 1881-84, indeksowała Krystyna Stanisławska


15-08-2017

Mikołów św.Jan (ewang) (SL) -- Z 1861-70, indeksowała Barbara Sznober


14-08-2017

Dederkały (UK) -- M 1836-91 (z lukami), 1934, indeksowała Danuta Wojtowicz
Gliwice św.Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- U 1906-10, indeksowała Barbara Wiechuła
Mir (BR) -- M 1780-96, indeksował Michał Zieliński
Słonim (BR) -- UMZ 1798-1819, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Świedziebnia (KP) -- Z 1806-07, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa (ewang-augsb) (WA) -- UZ 1834, indeksowała Marlena Bednarska


13-08-2017

Borkowice (MZ) -- M 1836-42, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Klembów (MZ) -- U 1882-89, indeksował Kamil Bednarczyk
Lisów (MZ) -- Z 1937-45, indeksował Mikołaj Wilk
Łopacin (MZ) -- U 1916, indeksowała Bożena Prymus
Mokobody (MZ) -- Z 1841-45, indeksowała Anna Poprawa
Smogorzewo (MZ) -- U 1901-12, indeksował Artur Lewandowski
Wyśmierzyce (MZ) -- U 1711-1812, M 1763-1825, indeksował Robert Mrozowski
Żeliszew (MZ) -- M 1841-65, indeksowała Hanna Kołodziejska


11-08-2017

Końskie (SK) -- UMZ 1915-16, indeksowała Bożena Balawender
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1899-1900, indeksował Jacek Kundzik
Piotrkowice gm. Wodzisław (SK) -- UMZ 1868-80, indeksowała Bożenna Błaut, weryf. krysmag
Sulejów (LD) -- UMZ 1870-71, indeksowała Katarzyna Loter
Sulejów-Podklasztorze (LD) -- UMZ 1810-11, indeksowała Katarzyna Loter
Złaków Kościelny (LD) -- U 1658-80 (uzup.), indeksował Adam Głowacki
Złaków Kościelny-Mastki (LD) -- U 1618-50, indeksował Adam Głowacki
Złaków Kościelny-Niespusza (LD) -- U 1632-50, indeksował Adam Głowacki
Złaków Kościelny-Retki (LD) -- U 1618-49, indeksował Adam Głowacki


10-08-2017

Bełżyce (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Boguszyce (LD) -- U 1866, Z 1858, indeksowała Małgorzata Siennicka
Boniewo (KP) -- U 1899, indeksował Filip Skurzewski
Bronisław (KP) -- UMZ 1809-19, indeksował Jason
Działoszyn (LD) -- UMZ 1890-91, indeksował Daniel Leszczyk
Juncewo (KP) -- M 1779-99, indeksował Jason
Konopnica (LD) -- U 1839-42, M 1850-65,92-1908, Z 1887-91, indeksował Tomasz Skolimowski
Kozielsko (WP) -- M 1781-99, indeksował Jason
Kuczyn (PL) -- U 1908b-1915, indeksował Zbigniew Żukowski
Mir (BR) -- UMZ 1798-1801, indeksował Michał Zieliński
Nieszawa (KP) -- SkUMZ 1877-79, indeksował Jan Berens
Piotrków Tryb. (LD) -- Z 1795-1811, indeksowała Danuta Danecka
Siemkowice (LD) -- U 1832-56, indeksowała Joanna Marchewka
Skierniewice (LD) -- Z 1894-99, indeksowała Urszula Świerczyńska
Studzieniczna (PL) -- Z 1868-77, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Szumowo (PL) -- U 1903, indeksował ARN Arnel
Sędziejowice (LD) -- U 1741-60, indeksował Michał Zieliński
Tuszyn (LD) -- UMZ 1863-67, indeksowała Urszula Świerczyńska
Wieniec (KP) -- SkU 1815, indeksował Jason
Zabłudów (PL) -- M 1843-53, indeksował Wojciech Herbreder


09-08-2017

Bystrzyca (BR) -- U 1851-53, indeksował Artur Wilkicki
Olkowicze (BR) -- Z 1849-63, indeksował Artur Wilkicki
Piława-Beilau USC (DS) -- M 1889-96, 1904-05, 08, indeksował Michael Schaetzlein
Stare Troki (LT) -- U 1758-79, indeksowała Bożena Misiak
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1883, indeksował Adam Rozenau


07-08-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- Z 1928-36, indeksował bogdan030
Biała Rawska (LD) -- M 1833-35, indeksował Bogusław Nagórski
Czeladź (SL) -- M 1908-12 (aktualizacja ), indeksowała Anna Chmielowska
Konopnica (LD) -- U 1864-81, indeksował Tomasz Skolimowski
Lisów (SK) -- UMZ 1883-86, indeksował Edward Jabłoński
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- U 1914-16, MZ 1936, indeksował bogdan030
Radzionków św.Wojciecha (SL) -- M 1800-10, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ruda Śląska-Bykowina USC (SL) -- M 1902-06, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tuszyn (LD) -- M 1808-17, indeksował Witold Czyż
Wieluń (LD) -- MZ 1882, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wolbórz (LD) -- M 1856-59, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Żarnów (LD) -- M 1883-90, indeksowała Krystyna Stanisławska


04-08-2017

Bargłów Kościelny (PL) -- Z 1808-14, 91-99 (aktualizacja), indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Borkowice (MZ) -- UZ 1832-33, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Bukówno (MZ) -- M 1868-1913, indeksowała Aleksandra Piętak
Cerekiew (MZ) -- Z 1901-02, indeksował Mikołaj Wilk
Chorzele (MZ) -- SkUMZ 1914-15, indeksował Robert Pawłowski
Mniszek (MZ) -- U 1860-63, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Mokobody (MZ) -- Z 1836-40, indeksowała Anna Poprawa
NIwiski (MZ) -- UMZ 1877-78, indeksowała Grażyna Przybysz
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- Z 1914-15, indeksował Włodzimierz Macewicz
Piekary Śląskie Imienia NMP (SL) -- M 1872-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Płock-Imielnica (MZ) -- M 1880-80, indeksował Artur Nowakowski
Siennica (MZ) -- M 1810-25 (aktualizacja), indeksowała Marta Walczak
Szumowo (PL) -- U 1904, indeksował arnel
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1896-1904, indeksował Marek Jabłonowski
Zuzela (MZ) -- UMZ 1875-76, indeksował Mariusz Rostkowski


03-08-2017

Chruślin (LD) -- Z 1834-39, indeksował zbyszek.p70
Dziepółć (ewang.) (LD) -- Z 1895-1905, indeksował bogdan030
Jeżów (LD) -- UMZ 1875-77, indeksował Radosław Konca
Kołacinek (LD) -- UMZ 1831-40, indeksował Wojciech Borkowski
Mikołajewice (LD) -- U 1836, MZ 1836-39, indeksował Grzegorz Żychowski
Pińczów (SK) -- U 1889-90, indeksowała Grażyna Radzik
Siemkowice (LD) -- U 1896-97, indeksowała Bogusława Marczak
Suserz (MZ) -- Z 1834-43, indeksowała Barbara Raniewicz
Warszawa św. Barbara (WA) -- U 1890, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1880-81 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1849, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wieluń (LD) -- MZ 1881, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wodzisław (SK) -- UMZ 1915-16, indeksowała Renata Majewska


02-08-2017

Baboszewo (MZ) -- UMZ 1861-86 (aktualizacja), indeksowała Krystyna Malik
Dederkały (UK) -- U 1836-40, 43-48, 51-52, 54-63, 65-79, 81, 83-84, 88-89, 91, indeksowała Danuta Wojtowicz
Repla (BR) -- U 1819-20, indeksowała Alicja Rybałko
Szczuczyn (PL) -- 1741-45, indeksował Igor Daniszewski
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1827, indeksowała Ewa Czerkawska


01-08-2017

Andrzejewo (MZ) -- M 1834, indeksował ARN
Baturyn (BR) -- U 1796-1827 (z lukami), 66 Z 1812-15, 20-23, 25-27, 65-66, indeksował Artur Wilkicki
Gostynin (MZ) -- U 1777-99, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1906-10, indeksowała Anna Frąckowiak
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- M 1781-94, indeksował Robert Pawłowski
Mielec-Rzochów-Dobrynin (PK) -- U 1794-1841, indeksował Krzysztof Naróg
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- U 1914-15, indeksował Włodzimierz Macewicz
Panigródz (WP) -- M 1798-99, indeksował Jason
Przasnysz (ewang.) (MZ) -- M 1836-39, indeksował Waldemar Chorążewicz
Raczki (PL) -- M 1929, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Rzeczyca (KP) -- M 1835-61, indeksował Jason
Warszawa (gr-ros) (WA) -- UMZ 1852-64 (z lukami), indeksował Artur Godlewski
Żmijewo Kościelne (MZ) -- M 1917-20, indeksował Grzegorz Bączek


31-07-2017

Bodzentyn (SK) -- UM 1853-54, indeksował Sławomir Klimek
Błogie Szlacheckie (LD) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Dalików (LD) -- U 1818-19, M 1819-20, indeksował Tomasz Frynia
Gorzkowice (LD) -- UMZ 1856-61, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Łęczyca (LD) -- UM 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Minoga (MP) -- Z 1860, UMZ 1865-70 , indeksował Grzegorz Madej
Modlna (LD) -- U 1910-12, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Oborek (BR) -- U 1802-03, 40 M 1840-42 Z 1840-41, indeksował Artur Wilkicki
Odrowąż (SK) -- U 1797-1811, indeksowała Iwona Grabska
Piotrków Kujawski (KP) -- UZ 1832-40, indeksował Sławomir Radzimski
Stanowiska (SK) -- U 1768-1810, indeksowała Krystyna Stanisławska
Sulisławice (SK) -- UMZ 1816-20, indeksował Mieczysław Stępień
Warszawa-Marymont MB Królowej Polski (WA) -- UMZ 1913, indeksowała Ewa Wojciechowska
Wieluń (LD) -- U 1616-55,57-68, indeksowała Danuta Danecka


30-07-2017

Grabowo (PL) -- U 1706-1720, indeksował Igor Daniszewski
Rajgród (PL) -- Z 1805-1825a, indeksował Ryszard Koronkiewicz, weryfikował Mirosław Bronakowski
Rajgród (PL) -- Z 1847-1852a, indeksował Bartosz Choroszewski, weryfikował Mirosław Bronakowski
Rajgród (PL) -- Z 1825b-1846, indeksował Mirosław Bronakowski, weryfikował Bartosz Choroszewski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1847, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- M 1929-33, indeksowała Barbara Wiechuła


28-07-2017

Budsław (BR) -- M 1865-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Chołchło (BR) -- M 1865, indeksował Artur Wilkicki
Chożów Mołodecki (BR) -- M 1865-67, indeksował Artur Wilkicki
Czabiszki (LT) -- U 1843-57, Z 1863-70, indeksował Jarosław Czarkowski
Dobrzyń nad Wisłą (KP) -- UM 1840-54, 56-64, indeksował Michał Golubiński
Dołhinów (BR) -- M 1865-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Kozłów (UK) -- M 1868, 72-80, indeksowała Teresa Milka
Kościeniewicze (BR) -- M 1866-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Krzywicze (BR) -- M 1866-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Lebiedziewo (BR) -- M 1865-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Olkowicze (BR) -- U 1835-40, indeksował Artur Wilkicki
Radoszkowice (BR) -- M 1865-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Radziejów (KP) -- M 1762-99, indeksował Jason
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1902, indeksowała Jadwiga Ubysz
Twardogóra-Festenberg (DS) -- M 1889-91, indeksował Michael Schaetzlein
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- UM 1816-18 (aktualizacja), indeksował Piotr (kulig32)
Wielkie Eysymonty (BR) -- U 1776-83, indeksowała Alicja Rybałko
Zakrzówek (LB) -- Z 1939-43, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Zbrachlin (KP) -- M 1889-1910, indeksował Jan Berens


27-07-2017

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1898-1900, indeksowała magnowa
Chruślin (LD) -- Z 1810-21, indeksował Dariusz Śludkowski
Dalików (LD) -- M 1828-29, indeksował Tomasz Frynia
Działoszyn (LD) -- UMZ 1889, indeksował Daniel Leszczyk
Dziepółć (ewang.) (LD) -- U 1887-1905, indeksował bogdan030
Kije (SK) -- U 1826-28, M 1832-44, indeksował Jacek Stradowski
Konopnica (LD) -- Z 1892-1908, indeksował Tomasz Skolimowski
Kunice (LD) -- Z 1900-25, indeksowała Gośka
Lipa (SK) -- M 1741-1810, indeksowała Krystyna Stanisławska
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1896, indeksował Janusz Kucharczyk
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1840-49, indeksował Grzegorz Żychowski
Parzęczew (LD) -- M 1819, Z 1817-19, indeksował Tomasz Frynia
Suserz (MZ) -- Z 1830-33, indeksowała Barbara Raniewicz
Sułoszowa (MP) -- UZ 1810-38 (aktualizacja), indeksował Jerzy Żurada
Sędziejowice (SK) -- UMZ 1916, indeksował Artur Koźmiński
Wieluń (LD) -- MZ 1878-80, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wróblew (LD) -- UZ 1856-65, indeksowała Barbara Zawada
Wąchock (SK) -- Z 1921-25, indeksował Kamil Stąporek
Zduny (LD) -- U 1788-89,1801-08, M 1801-08, indeksował Adam Głowacki
Żarnów (LD) -- Z 1873, indeksowała Krystyna Stanisławska


26-07-2017

Bronisław (KP) -- Z 1755-1763, indeksował Jason
Cyców (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Dąbrowica (UK) -- UMZ 1827-48, 60, indeksował Radosław Skirzewski i Danuta Wojtowicz
Gródek Mołodecki (gr-kat) (BR) -- UMZ 1819-20, 32-33, indeksowała Aneta Koźlarek
Janowiec (LB) -- M 1911-35 Z 1912-47, indeksował Bartłomiej Zieliński
Parchanie (KP) -- M 1682-1734, indeksował Jason
Piotrawin (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Przedecz (WP) -- U 1846-48 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Suchowola (PL) -- M 1818b-21a, indeksowała Ewa Witkowska
Trzemeszno (WP) -- M 1795-99, indeksował Jason
Ulan (LB) -- U 1886-97, indeksował Stanisław Durka
Warszawa (gr-ros) (WA) -- UMZ 1838, indeksował Artur Godlewski


25-07-2017

Augustów (PL) -- U 1916, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Borek Stary (PK) -- U 1887-1908, indeksował Paweł Turek
Szczebra (PL) -- U 1886, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1936, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1848, indeksowała Katarzyna Marchlińska


24-07-2017

Świerklaniec - Neudeck USC (SL) -- M 1874-1936, indeksowali GTG_Silius_Radicum


23-07-2017

Chorzele (MZ) -- M 1828, indeksował Artur Godlewski
Chorzele (MZ) -- MZ 1932-36, indeksował Robert Pawłowski
Ciechanów (MZ) -- Z 1930, indeksowała Olga Gąsiorowska
Dąbrowa (MZ) -- Z 1896-1900, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- M 1843-44 (aktualizacja), indeksowała Bożena Prymus, weryfikacja Piotr Romanowski
Grabowo (PL) -- U 1761-1781, indeksował Igor Daniszewski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- M 1784-85, Z 1784, indeksował Tomasz Frynia
Grzebsk (MZ) -- UMZ 1808-25, indeksowała Izabela Czaplicka
Grzebsk (MZ) -- U 1686-1807, MZ 1728-1807, indeksowała Izabela Czaplicka
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- Z 1754-96, indeksowała Maryla Celmer
Lekowo (MZ) -- M 1927-31, indeksowała Olga Gąsiorowska
Łopacin (MZ) -- M 1917-21. 23-36, Z 1917-36, indeksowała Bożena Prymus
Łukomie (MZ) -- U 1831-55, M 1851-55, indeksował Piotr Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Miasteczko Śląskie - Wniebozięcie NMP (SL) -- M 1849-1874, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mokobody (MZ) -- Z 1831-35, indeksowała Anna Poprawa
Ostrołęka (MZ) -- M 1915, indeksował Dorian Olszewski, weryfikował Waldemar Chorążewicz
Płock-Imielnica (MZ) -- M 1907-10, indeksowała Grażyna Nowak
Radzikowo (MZ) -- SkUMZ 1722-1807, indeksował Radosław Frączak
Radzyminek (mariaw.) (MZ) -- MZ 1906-12, indeksowała Beata Załęska
Skaryszew (MZ) -- UMZ 1811, indeksował Andrzej Badowski
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- 1754-1808 T-Z, indeksował ARN
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- M 1922-28 , indeksowała Barbara Wiechuła
Zalas (MZ) -- U 1910-13, indeksowała Łucja Samorajczyk, weryfikował Dorian Olszewski


22-07-2017

Miasteczko Śląskie - Żyglin Narodzenia NMP (SL) -- M 1683-1708,1710-1874, indeksowali GTG_Silius_Radicum


21-07-2017

Kalinówka Kościelna (PL) -- UMZ 1849-64, indeksował Wiesław Chodak
Pniowiec - Gross Pniowitz USC (SL) -- M 1874-1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ruda Śląska Godula św.Jana Chrzciciela (SL) -- Z 1866-74, indeksowała Barbara Wiechuła


20-07-2017

Bądkowo (MZ) -- U 1826-62, indeksował Krzysztof Kośnik
Obryte (MZ) -- Z 1788-1808, indeksował Rafał Albiński
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1754-1808, M-S, indeksował ARN
Zaborów (MZ) -- Z 1869-1914, indeksował Jan Olesiński
Zuzela (MZ) -- UMZ 1891-92, indeksował Mariusz Rostkowski


18-07-2017

Bodzanów (MZ) -- U 1880-87, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikowała Maria Bagińska- Wierzbowska
Ostrów Mazowiecka (MZ) -- M 1914-15, indeksował Włodzimierz Macewicz
Raczki (PL) -- M i Zapowiedzi 1841-45, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Warszawa św. Jan (WA) -- M 1878-79 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1890, indeksowała Katarzyna Pasik


17-07-2017

Biała (MZ) -- Z 1880-87, indeksował Artur Nowakowski
Brwilno (MZ) -- MZ 1880-87 (aktualizacja), indeksował Artur Nowakowski
Czerwińsk (MZ) -- UMZ 1868-72, 74-1912, indeksował Dariusz Lichtblau
Goleszyn (MZ) -- U 1818-25, Z 1808-25, indeksował Radosław Frączak
Koziczynek (MZ) -- M 1853-54, 61, indeksował Michał Golubiński
Krysk (MZ) -- M 1826-33, indeksował Michał Golubiński
Łosice (MZ) -- U 1860, M 1855-60, indeksował Michał Golubiński
Mokobody (MZ) -- Z 1826-30, indeksowała Anna Poprawa
Nowa Wieś (MZ) -- MZ 1921-36, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Siennica (MZ) -- U 1831-42, indeksowała Marta Walczak
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- M 1915-21, indeksowała Barbara Wiechuła


15-07-2017

Bargłów Kościelny (PL) -- Z 1891-99, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Baturyn (BR) -- M 1812-16, 20-26, 65-66, indeksował Artur Wilkicki
Bogdanów (LD) -- UMZ 1814-20, indeksował Mateusz Gieras
Bystrzyca (BR) -- U 1845-50, indeksował Artur Wilkicki
Działoszyn (LD) -- UMZ 1888, indeksował Daniel Leszczyk
Ilia (BR) -- M 1865-66, indeksował Artur Wilkicki
Lubliniec- Lublinitz USC (SL) -- M 1901, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Olkowicze (BR) -- M 1865-67, 69-71, indeksował Artur Wilkicki
Repty Śląskie-Repten św.Mikołaja (SL) -- M 1766-68,77-1874, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Skierniewice (LD) -- Z 1875-81, indeksowała Urszula Świerczyńska
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1842, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1882, indeksował Adam Rozenau
Zbrachlin (KP) -- SkM 1851-87 (z lukami), indeksował Jan Berens


14-07-2017

Gołymin (MZ) -- U 1914-16, MZ 1914-20, indeksowała Barbara Stanek
Grabowo (PL) -- U 1740-1760, indeksował Igor Daniszewski
Mokobody (MZ) -- U 1874-80, indeksował Krzysztof Więch


13-07-2017

Biała pow. płocki (MZ) -- U 1880-87, indeksował Artur Nowakowski
Borkowice (MZ) -- UZ 1830-31, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Chorzele (MZ) -- MZ 1926-31, indeksował Robert Pawłowski
Glinojeck (MZ) -- U 1866-68, indeksowała Krystyna Malik
Kampinos (MZ) -- Z 1909-22, indeksował Tomek Bogiel, weryfikacja Marcin Socha i Maria Bagińska- Wierzbowska
Konopnica (LD) -- M 1832-49, indeksował Tomasz Skolimowski
Lubania (LD) -- UMZ 1838-45,48-52,54,58, indeksował Tomasz Szczepaniak
Magnuszew (MZ) -- Z 1881-85, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Mniszek (MZ) -- U 1864-65, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Radzyminek (mariaw.) (MZ) -- U 1906-12, indeksowała Beata Załęska
Unieck (MZ) -- U 1769-1808, indeksował Jan Wojtkiewicz
Wieczfnia Kościelna (MZ) -- U 1754-1808, A-Ł, indeksował ARN
Wieluń (LD) -- U 1688-1743, indeksowała Danuta Danecka
Wieluń (LD) -- MZ 1877, indeksowała Danuta Mieżyńska


11-07-2017

Konopnica (LD) -- U 1826-38,82-1913, M 1826-31,1909-13, Z 1826-31,1909-16, indeksował Tomasz Skolimowski
Sędziejowice (LD) -- U 1710-40, indeksował Michał Zieliński
Wieluń (LD) -- MZ 1876, indeksowała Danuta Mieżyńska
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- M 1904-14, indeksowała Barbara Wiechuła
Zduńska Wola (LD) -- UMZ 1876,79-81 (weryf.), indeksowała Elżbieta Nejman
Żarnów (LD) -- M 1874-82, indeksowała Krystyna Stanisławska


10-07-2017

Baranów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Działyń (KP) -- M 1889-1910, indeksował Michał Golubiński
Goniądz (PL) -- UMZ 1808-26, indeksował Wiesław Chodak
Niegowa (SL) -- U 1823-25,1867-70, indeksowała Anna Chmielowska
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1904-07, M 1904-11, Z 1904-11, indeksowała Bożena Misiak


09-07-2017

Warszawa św. Jan (WA) -- M 1875-77 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak


08-07-2017

Grabowo (PL) -- M 1841-45 (aktualizacja), indeksował Igor Daniszewski
Studzieniczna (PL) -- U 1868-71, indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Studzieniczna (PL) -- U 1846-51a (aktualizacja), M 1873-91, Z 1839-52 (aktualizacja), indeksował JZI, weryfikacja Krzysztof Zięcina
Szczuczyn (PL) -- U 1727-1740, indeksował Igor Daniszewski


06-07-2017

Katowice Brynów USC (SL) -- M 1908-09, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łódź-Mileszki (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Sokolina (SK) -- U 1866, indeksowała Grażyna Nowak
Sokoły (PL) -- U 1751-64, indeksowała Marek Raciborski
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- Z 1868-80, indeksowała Bożena Krajewska
Suserz (MZ) -- Z 1826-29, indeksowała Barbara Raniewicz
Świętochłowice Chropaczów (SL) -- M 1882-1908, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wizna (PL) -- U 1857b-61, indeksowała Katarzyna Karulska


05-07-2017

Chorzele (MZ) -- U 1695-1807 A-J, indeksowała Anna Sztymelska
Gromadzyn (MZ) -- UMZ 1808-13, indeksował Karol Szulc
Gródek (Stary Grudek) (MZ) -- U 1797-1858, indeksowała Joanna i Renata Maślanek
Mokobody (MZ) -- Z 1821-25, indeksowała Anna Poprawa
Nasielsk (MZ) -- UMZ 1883-84, indeksowała Joanna Suska
Obórki-Schoenfeld USC (OP) -- M 1875-77, indeksowali Projekt_OPI
Osiek Grodkowski-Osseg USC (OP) -- M 1878-79,1881,83, indeksowali Projekt_OPI
Stobrawa-Stoberau USC (OP) -- M 1874-1884, Z 1874,76-78, indeksowali Projekt_OPI
Stromiec (MZ) -- U 1871-77, indeksował Marcin Szulik
Szklary-Glaesendorf USC (OP) -- U 1876-1884 ,M 1874-79,82-83, Z 1874-1884, indeksowali Projekt_OPI
Warszawa Nawiedzenie NMP (WA) -- U 1826, indeksowała Ewa Czerkawska
Zabrze-Zaborze św.Franciszka (SL) -- M 1888-1903, indeksowała Barbara Wiechuła
Żarki (SL) -- U 1803-30, indeksował Bartłomiej Zieliński


04-07-2017

Chróścina -Falkenau USC (OP) -- U 1876-1882,84, M 1875-79,81-84 Z 1874-1884, indeksowali Projekt_OPI
Działoszyn (LD) -- UMZ 1887, indeksował Daniel Leszczyk
Kazimierz (LD) -- U 1785-1800, indeksowała Danuta Danecka
Kazimierza Wielka (SK) -- UMZ 1827, indeksowała Ewa Bodzek
Sławno (WP) -- M 1791-1815, indeksowała Danuta Danecka
Warszawa-Zerzeń WNMP (WA) -- UM 1812-15 (aktualizacja), indeksował Piotr (kulig32)
Widze (BR) -- M 1802-18, indeksowała Alina Zydaniec
Wieluń (LD) -- MZ 1875, indeksowała Danuta Mieżyńska
Zbrachlin (KP) -- SkM 1836-49, indeksował Jan Berens
Żarnów (LD) -- U 1877-80, indeksowała Krystyna Stanisławska


03-07-2017

Bystrzyca (BR) -- U 1828-44, indeksował Artur Wilkicki
Chlewo (pow. sieradzki) (LD) -- M 1710-44, indeksował Michał Zieliński
Domaniewice (LD) -- SkUM 1915-16, indeksował Kamil Małecki
Dzietrzniki (LD) -- Z 1760-1803, indeksowała Hanna Ortega
Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1896-1905, indeksowała Anna Frąckowiak
Kłodobok-Klodebach USC (OP) -- U1874-77,82-83 ,M 1874-84, Z 1874-77, indeksowali Projekt_OPI
Łódź św. Trójca (ewang.) (LD) -- UMZ 1913-14, indeksowała marla
Mierzyce (LD) -- UMZ 1850-54, indeksował Jacek Sławiński
Suchcice (LD) -- UMZ 1877-88, indeksował Krzysztof Zochniak
Suserz (MZ) -- UMZ 1818-20, indeksowała Barbara Raniewicz
Świdnica-Schweidnitz USC (DS) -- M 1912-13, indeksował Michael Schaetzlein
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- U 1912, indeksowała A.Ch.
Wolbórz (LD) -- M 1852-55, indeksowała Bożena Kaźmierczak


02-07-2017

Piekary Śląskie - Imienia NMP (SL) -- M 1870-1, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Rajgród (PL) -- Z 1917-29, indeksowała Magdalena Wróbel
Szumowo (PL) -- M 1901, indeksowała arnel ARN


01-07-2017

Gródek (Stary Grudek) (MZ) -- U 1792-96, indeksowała Joanna i Renata Maślanek
Mokobody (MZ) -- U 1868-73, indeksował Krzysztof Więch
Odrzywół (MZ) -- Z 1870-74, indeksował Marian Niemirski
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1880-85, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Siennica (MZ) -- U 1821-30 (aktualizacja), indeksowała Marta Walczak
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1896-1902, indeksował Krzysztof Jach
Zabrze -Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1922-06, indeksowała Barbara Wiechuła


30-06-2017

Nieszawa (KP) -- SkUMZ 1874-76, indeksował Jan Berens
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- U 1860-78, indeksował Andrzej Gawlik
Skierniewice (LD) -- M 1888-93, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sławno (WP) -- Z 1773-90, indeksowała Danuta Danecka


29-06-2017

Bogdanów (LD) -- UZ 1826-29, indeksował Mateusz Gieras
Gorzków pow. kazimieski (SK) -- U 1593-1809, M 1594-1809, Z 1727-1809 (daty skrajne), indeksował Ryszard Olesiński
Gródek (Stary Grudek) (MZ) -- U 1764-91, indeksowała Joanna i Renata Maślanek
Kampinos (MZ) -- U 1909-13, indeksował Stanisław Jażdżyk, weryfikacja Tomasz Bogiel
Mokobody (MZ) -- Z 1816-20, indeksowała Anna Poprawa
Ozorków (mojż.) (LD) -- M 1844-55, indeksowała Marianna Różalska
Pątnów (LD) -- UMZ 1808-20, indeksował Bartłomiej Zieliński
Skaryszew (MZ) -- Z 1810, indeksował Andrzej Badowski
Stary Lubotyń (MZ) -- U 1895, Z 1897, indeksował ARN
Wieluń (LD) -- MZ 1874, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wolica (SK) -- U 1784-97, MZ 1786-98 (aktualizacja), indeksował Ryszard Olesiński
Zwoleń (MZ) -- M 1791-1810, indeksował Bartłomiej Zieliński


28-06-2017

Borkowice (MZ) -- M 1830-35, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Brzóza (MZ) -- U 1787-95, M 1788-91, 93-99, Z 1787-1804, 06-10, indeksował Tadeusz Oleksy
Kazanów (MZ) -- Z 1904-14, indeksował Jerzy Borycki
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- U 1836-42, indeksował Robert Pawłowski
Mniszek (MZ) -- M 1854-59, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Oleksów (MZ) -- M 1890-99, indeksował Arek
Proboszczewice (MZ) -- M 1914-15, indeksował Piotr Romanowski
Wizna (PL) -- U 1849-1857a, indeksowała Katarzyna Karulska


27-06-2017

Białaszewo (PL) -- U 1873, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Czartorysk (UK) -- UMZ 1827-32, indeksował Radosław Skirzewski weryfikowała Danuta Wojtowicz
Działoszyn (LD) -- UMZ 1886, indeksował Daniel Leszczyk
Księżomierz (LB) -- Z 1939-41, 43-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Lisów (SK) -- UMZ 1878-82, indeksował Edward Jabłoński
Łomża (PL) -- M 1881, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Suchowola (PL) -- U 1846-48, indeksowała Joanna Gniedziejko
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- Z 1802-08, indeksował kulig32
Wawiórka (BR) -- U 1862-66, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wielkie Eysymonty (BR) -- M 1797-1812, indeksowała Alicja Rybałko
Żarnów (LD) -- U 1873-76, indeksowała Krystyna Stanisławska


26-06-2017

Dalików (LD) -- M 1826-27, indeksował Tomasz Frynia
Kargów (SK) -- UZ 1890-99,1901-02, indeksowała Maria Bijok
Kazimierz (LD) -- U 1801-09, indeksowała Danuta Danecka
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1914, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Pabianice św. Mateusz (LD) -- UMZ 1916, indeksował Janusz Kucharczyk
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- U 1810-67, indeksowała Bożena Krajewska


24-06-2017

Kazimierza Wielka (SK) -- UMZ 1826, indeksowała Ewa Bodzek
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1898, indeksował Jacek Kundzik
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1883, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Mikołajewice (LD) -- Z 1894-1900, indeksował Grzegorz Żychowski
Strzegocin (LD) -- U 1850-53,55-61, MZ 1850-61, indeksował Józef Dębowski
Tomaszów Maz.-Białobrzegi (LD) -- Z 1939-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Tur (LD) -- UMZ 1855-67, indeksował Michał Stasiak


23-06-2017

Bronisław (KP) -- Z 1876-90, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Gorzkowice (LD) -- UMZ 1851-55, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Lipa (SK) -- U 1914-16, indeksowała Krystyna Stanisławska
Lipniki (MZ) -- Z 1816-19, 23, indeksował Dorian Olszewski
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1882, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Mokobody (MZ) -- Z 1810-15, indeksowała Anna Poprawa
Pabianice NMP (LD) -- UMZ 1916, indeksował Janusz Kucharczyk
Proszowice (MP) -- MZ 1860-81-86, indeksował Jerzy Koprowski
Przeginia (MP) -- M 1814-49, 58-70, indeksował Jerzy Żurada
Skaryszew (MZ) -- U 1810, indeksował Andrzej Badowski
Warszawa (gr-ros) (WA) -- UMZ 1835-37, indeksował Artur Godlewski
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1916-21, indeksowała Barbara Wiechuła


22-06-2017

Błonie pow. łęczycki (LD) -- UMZ 1916, indeksował Jarosław Szymczak
Działoszyn (LD) -- UMZ 1885, indeksował Daniel Leszczyk
Dziepółć (ewang.) (LD) -- Z 1887-94, indeksował bogdan030
Dąborwa nad Czarną (LD) -- M 1868-74, indeksował Tomasz Chamerski
Koźmin Wielkopolski (WP) -- U 1826-57, indeksowała Joanna Raczkowska
Łódź-Mileszki (LD) -- M 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz


21-06-2017

Brwilno (MZ) -- UMZ 1883, indeksował Artur Nowakowski
Lekowo (MZ) -- M 1922-26, indeksowała Olga Gąsiorowska
Płock-Imielnica (MZ) -- M 1901-05, indeksował nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Siennica (MZ) -- U 1810-19 (aktualizacja), indeksowała Marta Walczak
Skuły (MZ) -- UMZ 1826-89, 91-1914, indeksowali Tomasz Szczepaniak i Teresa Mikołajewska, weryfikowała Teresa Mikołajewska
Sońsk (MZ) -- MZ 1926-36, indeksowała Bożena Prymus
Żeliszew (MZ) -- M 1826-40, indeksowała Hanna Kołodziejska


20-06-2017

Boniewo (KP) -- U 1900-05, indeksował Filip Skurzewski
Bucyń (UK) -- UMZ 1827-65 (pojedyncze roczniki), indeksowali Danuta Wojtowicz, bogda252, EwaH
Chruślin (LD) -- M 1810-29, indeksował Dariusz Śludkowski
Miastkowo (PL) -- U 1763, indeksowała Livia Ditto
Narew (PL) -- M 1827, indeksował Walenty Adamiec
Oława-Ohlau-Baumgarten USC (DS) -- M 1889-93, 95-1904, 06, indeksował Michael Schaetzlein
Piski (MZ) -- SkM 1629-1732 (z lukami), indeksował Adam Dobkowski
Pińczów (SK) -- U 1887-80, indeksowała Grażyna Radzik
Przedecz (WP) -- M 1846-50 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Regnów (LD) -- UZ 1870-73,75-77, M 1870-71,73,75-77, indeksowała Urszula Świerczyńska
Skierniewice (LD) -- M 1882-87, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sławno (WP) -- M 1773-90, indeksowała Danuta Danecka
Ujście (WP) -- M 1837-39, indeksowała Kasia Dane korekta Waldemar Chorążewicz
Zborów pow. kaliski (WP) -- U 1746-87, M 1761-80, Z 1761-87, indeksowała Danuta Danecka


19-06-2017

Bezwola (gr-kat) (LB) -- M 1814-71 (z lukami), indeksowała Marta Walczak
Bełdów (LD) -- M 1871-81, indeksował Mariusz Dąbrowski
Biała Rawska (LD) -- M 1831-32, indeksował Bogusław Nagórski
Bogdanów (LD) -- UZ 1835-39, indeksował Mateusz Gieras
Borkowice (MZ) -- UMZ 1827-29, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Brwilno (MZ) -- UMZ 1884-86, indeksował Artur Nowakowski
Duczymin (MZ) -- U 1914-16, MZ 1914-36, indeksowała Izabela Czaplicka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1884, indeksował Daniel Leszczyk
Dziepółć (ewang.) (LD) -- M 1887-1905, indeksował bogdan030
Dłutów (LD) -- UMZ 1891-95, indeksowała Ilona Gieras
Gorzkowice (LD) -- UMZ 1868-72, indeksowała Urszula Świerczyńska
Gostynin (MZ) -- U 1843, 46-50, indeksowała Janina Tomczyk i Bożena Prymus, werfikacja Piotr Romanowski
Kazimierz (LD) -- Z 1785-1811, indeksowała Danuta Danecka
Kielce św. Krzyż (SK) -- MZ 1915-20, indeksowała Janina Hyb
Końskie (SK) -- UMZ 1811-56, 68-1911, indeksowała Bożena Balawender
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- U 1810-15, indeksowała Agnieszka Kulik-Milczarzewicz
Krynki (SK) -- Z 1921-25, indeksował Kamil Stąporek
Kunice (LD) -- Z 1836-99, indeksowała Gośka
Lisów (SK) -- UMZ 1875-77, indeksował Edward Jabłoński
Łódź-Mileszki (LD) -- U 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1860-65, indeksował Grzegorz Żychowski
Mniszek (MZ) -- M 1860-65, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Moszczenica (LD) -- UMZ 1866-70, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Niegowa (SL) -- U 1816-22, indeksowała Anna Chmielowska
Nowa Wieś (MZ) -- U 1915-16, MZ 1915-20, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Pińczów (SK) -- M 1644-57, indeksowała Grażyna Radzik
Pątnów (LD) -- UMZ 1821, indeksował Bartłomiej Zieliński
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1872-79, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Siemkowice (LD) -- M 1898-1900, indeksowała Bogusława Marczak
Sierpc (MZ) -- 1857-60, 67-70, indeksowała Grażyna Nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Skierniewice (LD) -- M 1876-81, indeksowała Urszula Świerczyńska
Solec Zdrój (SK) -- Z 1834-38, indeksowała Agnieszka Przybyła
Sumin (KP) -- M 1874-95, indeksował Michał Golubiński
Szreńsk (MZ) -- U 1682-1807, Z 1693-1807, indeksowała Jolanta Górska
Szumowo (PL) -- U 1902 M 1890, indeksował arnel ARN
Wieluń (LD) -- MZ 1873, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wieluń (ewang.) (LD) -- U 1881-1910, indeksowała Elżbieta Nejman
Wolbórz (LD) -- M 1850-51, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wolbórz (LD) -- U 1884-88, indeksował Włodzimierz Macewicz
Zadzim (LD) -- M 1876-80, indeksowała karolinaw
Zaręby (pow. przasnyski) (MZ) -- Z 1915-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Żarnów (LD) -- Z 1867-72, indeksowała Krystyna Stanisławska


17-06-2017

Marzenin (LD) -- M 1723-40, indeksował Michał Zieliński
Rutki-Kossaki (PL) -- U 1896-99,1901-03 M 1896-1903 Z 1896-1903, indeksowała Bożena Misiak
Wizna (PL) -- U 1826-32, indeksował Michał Kazimierz


16-06-2017

Białozórka (UK) -- UM 1840, indeksowała Danuta Wojtowicz
Chrostkowo (KP) -- M 1883-84, 98-1910, indeksował Michał Golubiński
Dobrzejewice (KP) -- SkUZ 1838-54, indeksował Michał Golubiński
Janowiec (LB) -- UMZ 1906-13, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kowal (ewang.) (KP) -- UMZ 1838-41, indeksował Michał Golubiński
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1865-67, indeksowała Mariola Postępska korekta Waldemar Chorążewicz
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- U 1911, indeksowała A.Ch.
Żałe (KP) -- M 1900-10, indeksował Michał Golubiński


15-06-2017

Sokoły (PL) -- U 1736-51, indeksowała Marek Raciborski
Zabrze-Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1911-15, indeksowała Barbara Wiechuła


14-06-2017

Bodzanów (MZ) -- Z 1880-87, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Brwilno (MZ) -- UMZ 1880-83, indeksował Artur Nowakowski
Dąbrowa (MZ) -- Z 1713-07, indeksował Jan Wojtkiewicz
Janów Lubelski (LB) -- Z 1939-45 (aktualizacja), indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Lachowo (PL) -- Z 1819-28, indeksowali Ewa Balmas i Waldemar Kokorzycki
Mokobody (MZ) -- M 1817-25, indeksowała Anna Poprawa
Nieszawa (KP) -- SkUMZ 1869-71, indeksował Jan Berens
Obryte (MZ) -- U 1818-27, indeksował Rafał Albiński
Rajgród (PL) -- Z 1875-89, indeksował Mirosław Bronakowski
Rajgród (PL) -- Z 1870-74, indeksowała Magdalena Wróbel, weryfikacja Mirosław Bronakowski
Sieluń (MZ) -- M 1827, indeksował Marek Białobrzeski
Siennica (MZ) -- UMZ 1830, indeksowała Marta Walczak
Suchowola (PL) -- U 1842-45, indeksowała Joanna Gniedziejko
Sędziejowice (LD) -- U 1662-1701, indeksował Michał Zieliński
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1840-41, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zwoleń (MZ) -- Z 1797-1810, indeksował Bartłomiej Zieliński


13-06-2017

Bytom - Miechowice (Miechowitz) USC (SL) -- M 1874-1898, indeksowali GTG_Silius_Radicum


12-06-2017

Bereźnica (UK) -- U 1852, 58, 60 M 1828, 41, 60 Z 1845, 60, indeksowała Danuta Wojtowicz
Książ Mały (MP) -- UMZ 1791 (aktualizacja), indeksowała Renata Majewska
Lipniki (MZ) -- U 1821-23, M 1822-24, Z 1819-20, indeksował Dorian Olszewski
Olchowiec (gr-kat) (PK) -- U 1784-1872 (uzupełnienie), indeksował Joel Serafin
Proszowice (MP) -- U 1886-1895 , indeksowała Renata Majewska
Warszawa św. Augustyn (WA) -- MZ 1908, indeksował Jerzy Mrozowski


11-06-2017

Miastkowo (PL) -- U 1762, indeksowała Livia Ditto


10-06-2017

Chlewiska (KP) -- M 1753-66, 69-99, indeksował Jason
Chlewo (pow. sieradzki) (LD) -- M 1746-65, indeksował Michał Zieliński
Ruda Śląska - Godula św.Jana Chrzciciela (SL) -- M 1866-74, indeksowała Barbara Wiechuła


09-06-2017

Drużbin (LD) -- UMZ 1868-70,72-77,79-86, indeksowała Urszula Świerczyńska
Dziepółć (ewang.) (LD) -- Z 1877-86, indeksował bogdan030
Gorzkowice (LD) -- UMZ 1827-50, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Kołacinek (LD) -- UMZ 1827-30, indeksował Wojciech Borkowski
Krzyworzeka (LD) -- U 1898-1904, indeksował Waldemar Strojczyk
Potok (SK) -- M 1901-13,15-21, indeksował Edward Jabłoński
Skierniewice (LD) -- M 1870-75, indeksowała Urszula Świerczyńska
Zgierz (LD) -- M 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz


08-06-2017

Beresteczko (UK) -- UMZ 1842-60 (z lukami, aktualizacja), indeksowała Danuta Wojtowicz
Bodzanów (MZ) -- Z 1853-65, indeksowali i weryfikowali Maria Bagińska- Wierzbowska i Tomasz Bogiel
Bukówno (MZ) -- M 1810-68, indeksowała Aleksandra Piętak
Chorzele (MZ) -- MZ 1921-25, indeksował Robert Pawłowski
Gąbin (MZ) -- UZ 1876, indeksowała Ela B
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- Z 1806-09, indeksowała Maryla Celmer
Lewiczyn (MZ) -- UZ 1830-40, indeksował Rafał Traczyk
Oleksów (MZ) -- U 1890-96, indeksował Arek
Przeginia (MP) -- UZ 1810-1813,M -1811-13, indeksował Jerzy Żurada
Siemianowice Śląskie - Huta Jerzy USC (SL) -- M 1874-96, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Siennica (MZ) -- UZ 1818, indeksowała Marta Walczak
Smogorzewo (MZ) -- U 1894-1900, indeksował Artur Lewandowski
Suchożebry (MZ) -- Z 1861-65, indeksowała Anna Poprawa
Zgierz (LD) -- U 1781-86, indeksował Michał Zieliński


07-06-2017

Czabiszki (LT) -- U 1893-98, indeksował Jarosław Czarkowski
Dąbrówka Kościelna (PL) -- M 1889-1917, indeksował Andrzej Brzozowski
Pawonków USC (SL) -- M 1875-1899, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Przedecz (WP) -- Z 1841-45 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Stare Budkowice USC (OP) -- U 1882-23,79,95, indeksowali OPI
Wizna (PL) -- U 1841-48, indeksowała Katarzyna Karulska


06-06-2017

Działoszyn (LD) -- UMZ 1883, indeksował Daniel Leszczyk
Kodrąb (LD) -- Z 1795-1808, indeksował Rafał Albiński
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1894, indeksował Janusz Kucharczyk
Milejów (LB) -- Z 1923-45, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Sońsk (MZ) -- MZ 1916-25, indeksowała Joanna Raczkowska
Ujazd (LD) -- U 1791-1813, indeksowała Danuta Danecka
Wieluń (LD) -- MZ 1872, indeksowała Danuta Mieżyńska
Wrząca Wielka (WP) -- UMZ 1808-15, indeksował Rafał Kędziora
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1907-10, indeksowała Barbara Wiechuła
Zgierz (LD) -- Z 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz
Żarnów (LD) -- Z 1866, indeksowała Krystyna Stanisławska


05-06-2017

Aleksandria (UK) -- MZ 1839-40, 42-43 (aktualizacja), indeksowała Danuta Wojtowicz
Lublin-Zemborzyce św. Marcin (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Łukonica (BR) -- UMZ 1797-1801, 19-47, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Mroczno USC (WM) -- UMZ 1874-79, indeksowała Anna Sztymelska
Nieszawa (KP) -- SkUMZ 1864-65, 67-68, indeksował Jan Berens
Pieranie (KP) -- M 1779-99, indeksował Jason
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1881, indeksował Adam Rozenau


04-06-2017

Karpowicze (PL) -- U 1808-30,35-44 M 1808-12,14-17,19-22,24-30,35-43 Z 1809-14,16-17,19-30,35-43, indeksowała Joanna Gniedziejko
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1905 plus poprawki 1903 i 1904, indeksował Walenty Adamiec
Korycin (PL) -- U 1809-10,13-40,42-48 M 1809-1848 (luki) Z 1809-11,13-30,37-48, indeksował Radosław Karabowicz
Ruda Śląska - Godula św.Jana Chrzciciela (SL) -- U 1866-1874, indeksowała Barbara Wiechuła
Suchowola (PL) -- U 1808-1812, indeksowała Joanna Gniedziejko


02-06-2017

Dziepółć (ewang.) (LD) -- U 1877-86, indeksował bogdan030
Dąbrowa (MZ) -- M 1895-1912, indeksował Jan Wojtkiewicz
Janowo (WM) -- U 1916 MZ 1916-36, indeksowała Izabela Czaplicka
Klwów (MZ) -- UMZ 1879-80, indeksował Krzysztof Jach
Korytnica (MZ) -- UZ 1838-50 (aktualizacja), indeksowała Bożena Turek
Krasnosielc-Sielce (MZ) -- Z 1797-1805, indeksowała Maryla Celmer
Lewiczyn (MZ) -- M 1861-79, 81-1913, indeksował Rafał Traczyk
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1899, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Pabianice NMP (LD) -- M 1917-18, indeksował PabianAus
Piaski (KP) -- U 1803-07, indeksował Bogumił Szmańda
Potok (SK) -- M 1875-1900, indeksował Edward Jabłoński
Rosja-Semenówka (PO) -- U 1891, indeksowała Danuta Wojtowicz
Skibniew (MZ) -- UMZ 1841-49, indeksował Mirosław Mikłaszewicz
Suchożebry (MZ) -- Z 1856-60, indeksowała Anna Poprawa
Sędziejowice (LD) -- M 1715-65, indeksował Michał Zieliński
Świedziebnia (KP) -- Z 1801-05, indeksował Waldemar Chorążewicz
Żarnów (LD) -- M 1866-73, indeksowała Krystyna Stanisławska


01-06-2017

Aleksandria (UK) -- U 1839-40, 42-43, 45 (aktualizacja), indeksowała Danuta Wojtowicz
Babin (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Goszczyna-Gusten USC (DS) -- M 1889-99, 1901-04, indeksował Michael Schaetzlein
Grabowo (PL) -- U 1782-91, indeksował Igor Daniszewski
Gruzja-Tbilisi śś. Piotr i Paweł (PO) -- Z 1907-18, indeksowała Danuta Wojtowicz
Jarząbkowo (WP) -- U 1816, indeksował Bogumił Szmańda
Matczyn (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Rychtal (WP) -- M 1901-21, indeksował Michael Schaetzlein


30-05-2017

Borkowice (MZ) -- UMZ 1824-26, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Czerwonka (pow. makowski) (MZ) -- M 1802-03, indeksował Marek Białobrzeski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1882, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa (MZ) -- U 1721-1807, M 1717-89, indeksował Jan Wojtkiewicz
Kazimierz (LD) -- M 1785-1819, indeksowała Danuta Danecka
Kraśnik WNMP (LB) -- Z 1939-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Lekowo (MZ) -- M 1916-21, indeksowała Olga Gąsiorowska
Mały Płock (PL) -- M 1926-29, indeksowała Magdalena Wróbel
Obryte (MZ) -- U 1795-1808, 10, 15-16, indeksował Rafał Albiński
Odrzywół (MZ) -- Z 1861-69, indeksował Marian Niemirski
Pniewo (MZ) -- U 1869, M 1771-1818, 1873, indeksował Jacek Paź
Sokoły (PL) -- U 1730-36, indeksował Marek Raciborski
Szyszki (MZ) -- Z 1835-64, indeksował Jacek Paź
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- U 1888-89, indeksowała Katarzyna Pasik
Wizna (PL) -- U 1833, 38-40, indeksowała Katarzyna Karulska
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1893-95, indeksował Krzysztof Jach
Zduny (LD) -- U 1783-87,90-1800, M 1791-1800, indeksował Adam Głowacki
Zuzela (MZ) -- UMZ 1891, indeksował Mariusz Rostkowski
Żdżary pow. grójecki (MZ) -- Z 1826-44, indeksował Jakub Wiśnik
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1881-83, indeksowała Hanna Kołodziejska


29-05-2017

Dziepółć (ewang.) (LD) -- M 1877-86, indeksował bogdan030
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1819-28, indeksował Grzegorz Żychowski
Kołacinek (LD) -- UMZ 1823-26, indeksował Wojciech Borkowski
Podkamień Brodzki (UK) -- U 1650-1753 M 1655-1754 Z 1785-1827, indeksował Jerzy Nowosielski
Wawiórka (BR) -- UZ 1830-39, indeksował Piotr Gospodarek
Wieluń (LD) -- MZ 1871, indeksowała Danuta Mieżyńska
Zgierz (LD) -- U 1916, indeksowała Urszula Gałkiewicz


28-05-2017

Warszawa św. Jan (WA) -- M 1873-74 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak


27-05-2017

Sidra (PL) -- UMZ 1808-20, indeksowała Alicja Rybalko - Wilnianka
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1902-06, indeksowała Barbara Wiechuła


26-05-2017

Baboszewo (MZ) -- UMZ 1853-60 (aktualizacja), indeksowała Krystyna Malik
Przedecz (WP) -- U 1841-45 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Rajgród (PL) -- M 1911b-1927, indeksowała Magdalena Wróbel
Rutki-Kossaki (PL) -- UMZ 1890-95, indeksowała Bożena Misiak
Udanin-Gabersdorf USC (DS) -- M 1879-80, 82, 86, 95-1913, indeksował Michael Schaetzlein


25-05-2017

Brzeziny (LD) -- U 1637,50,77-78, M 1616-82 (z lukami), indeksowała Danuta Danecka
Domaniewice (LD) -- Z 1906-08, indeksował Kamil Małecki
Działoszyn (LD) -- UMZ 1881,96, indeksował Daniel Leszczyk
Łowicz św. Duch (LD) -- Z 1826-31, indeksował zbyszek.p70
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1894, indeksował Janusz Kucharczyk
Potok (SK) -- Z 1951-72, indeksował Edward Jabłoński
Sokoły (PL) -- 1717-1730, indeksowała Marek Raciborski
Tuszyn (LD) -- UMZ 1841-44, indeksowała Ewa Nowańska
Wolbórz (LD) -- U 1778-96, M 1783 (uzup.), indeksował Witold Czyż
Wolbórz (LD) -- Z 1860-61, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Żarnów (LD) -- Z 1869-72, indeksowała Krystyna Stanisławska


24-05-2017

Grabowo (PL) -- M 1720-1781, indeksował Igor Daniszewski
Kruszwica (KP) -- M 1779-99, indeksował Jason8524
Lekowo (MZ) -- U 1916, indeksowała Małgorzata Lipka
Łukomie (MZ) -- Z 1831-50, indeksował Piotr Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Płock-Imielnica (MZ) -- M 1865-79, indeksowała Grażyna Nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Sochocin (MZ) -- SkU 1678-1707, indeksował Kamil Tetkowski
Suchożebry (MZ) -- Z 1851-55, indeksowała Anna Poprawa


23-05-2017

Bystrzyca (BR) -- Z 1846-65, indeksował Artur Wilkicki
Czarny Bór-Schwarzealdau USC (DS) -- M 1889-1913, indeksował Michael Schaetzlein
Gruzja-Tbilisi śś. Piotr i Paweł (PO) -- M 1892-1924, indeksowała Danuta Wojtowicz
Janowiec Kościelny (WM) -- U 1915-16 MZ 1915-36, indeksowała Izabela Czaplicka
Kozłów-Zabojki (UK) -- M 1787-1892, indeksowała Teresa Milka
Suchowola (PL) -- U 1839-40, indeksowała Joanna Gniedziejko


22-05-2017

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1895-97, indeksowała magnowa
Bełdów (LD) -- M 1882-92, indeksował Mariusz Dąbrowski
Bronisław (KP) -- M 1876-1910, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1911-15, indeksował Tomasz Chamerski
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1916, indeksował Grzegorz Żychowski
Kurzeszyn (LD) -- M 1915-29, Z 1915-33, indeksowała Ewa Furmańczyk, korekta Waldemar Chorążewicz
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- Z 1919-24, indeksował bogdan030
Skierniewice (LD) -- M 1894-99, indeksowała Urszula Świerczyńska


21-05-2017

Piekary Śląskie - Imienia NMP (SL) -- M 1842-48, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wizna (PL) -- Z 1832b-1833, indeksowała Katarzyna Karulska
Zwoleń (MZ) -- U 1797-1810, indeksował Bartłomiej Zieliński
Żuków (MZ) -- U 1725-89, indeksowała Małgorzata Brzostowska


20-05-2017

Chorzele (MZ) -- U 1916, MZ 1916-20, indeksował Robert Pawłowski
Dąbrowa (MZ) -- U 1771-1807, indeksował Jan Wojtkiewicz
Kampinos (MZ) -- M 1902-33, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Krzynowłoga Wielka (MZ) -- U 1914-16, MZ 1914-23, 25-36, indeksował Cezary Kujawa
Leszkowice (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Mława (ewang.) (MZ) -- SkUZ 1839-1911, indeksowali TeamAGoFF
Odrzywół (MZ) -- Z 1856-60, indeksował Marian Niemirski
Pałuki (MZ) -- U 1916, MZ 1916-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Zaręby (pow. przasnyski) (MZ) -- Z 1914, indeksował Waldemar Chorążewicz


19-05-2017

Bełchatów (ewang.) (LD) -- M 1886-90, indeksował Rafał Albiński
Ciechanów (MZ) -- M 1930, 32, 35, Z 1932, indeksowała Ola Gąsiorowska
Grzebsk (MZ) -- U 1915-16, MZ 1915-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1881, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Opaleniec (MZ) -- M 1923, 26, Z 1923, indeksował Waldemar Chorążewicz
Potok (SK) -- Z 1925-50, indeksował Edward Jabłoński
Proszowice (MP) -- U 1878-1885 , indeksowała Renata Majewska
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1910-19, Z 1918-22, indeksowała Katarzyna Pasik, korekta Waldemar Chorążewicz
Zadzim (LD) -- Z 1871-75, indeksowała karolinaw
Zeńbok (MZ) -- U 1916, MZ 1916, 18, 20-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński


18-05-2017

Czarne (KP) -- SkUZ 1892-1903, indeksował Jan Berens
Klembów (MZ) -- M 1908-12, indeksował Kamil Bednarczyk
Magnuszew (MZ) -- M 1881-95, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Piaseczna -Piassetzna (SL) -- M 1874-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Świedziebnia (KP) -- Z 1796-1800, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- Z 1912-17, indeksowała Katarzyna Pasik
Zaręby (pow. przasnyski) (MZ) -- U 1914-16 M 1914-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński


17-05-2017

Chruślin (LD) -- UMZ 1911-14, indeksował Dariusz Śludkowski
Grabowo (PL) -- M 1694-1720, indeksował Igor Daniszewski
Kije (SK) -- U 1819-25, indeksował Jacek Stradowski
Kozłów (SK) -- UMZ 1810-1914 (z lukami), indeksowała Janina Hyb
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- M 1826-60, indeksował Andrzej Gawlik
Pińczów (SK) -- U 1884-86, indeksowała Grażyna Radzik
Sułoszowa (MP) -- UMZ 1856-1857, indeksował Jerzy Żurada


16-05-2017

Siecień (MZ) -- UZ 1880-85 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Kośnik
Wizna (PL) -- Z 1829-1832a, indeksowała Katarzyna Karulska
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1897-1901, indeksowała Barbara Wiechuła


15-05-2017

Bogdanów (LD) -- UMZ 1821-25, indeksował Mateusz Gieras
Borkowice (MZ) -- UMZ 1821-23, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Buczek (LD) -- Z 1810-24, indeksował Henryk Koluszkowski
Chociszewo (MZ) -- UMZ 1808-25, indeksował Radosław Frączak
Gromadzyn (MZ) -- UZ 1826-30, indeksował Karol Szulc
Pałuki (MZ) -- Z 1916-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Piaski (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- Z 1925-30, indeksował bogdan030
Promna (MZ) -- M 1904-07, 09-13, indeksował Rafał Traczyk
Sieciechów (MZ) -- U 1723-63, indeksował Krzysztof Zochniak
Sieradz (LD) -- UMZ 1914, indeksowała Danuta Mieżyńska
Tczów (MZ) -- Z 1879-89, indeksował Marek Witak
Wilno Wszystkich Świętych (LT) -- U 1844-46 Z 1829-31, indeksowała Bożena Misiak


14-05-2017

Bronisław (KP) -- M 1861-75, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Klwów (MZ) -- UMZ 1877-78, indeksował Krzysztof Jach
Proszowice (MP) -- MZ 1874-80, indeksował Jerzy Koprowski
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- Z 1874, indeksowała A.Ch.
Warszawa-Wola św. Stanisław (WA) -- UMZ 1808/09, indeksował Artrur Godlewski
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1879-80, indeksowała Hanna Kołodziejska


13-05-2017

Grabowo (PL) -- M 1836-1840 (aktualizacja), indeksował Igor Daniszewski
Kunice (LD) -- Z 1816-35, indeksowała Gośka
Suchedniów (SK) -- UZ 1876-80, indeksowała Halina Kroner
Żarnów (LD) -- U 1866-68, indeksowała Krystyna Stanisławska


12-05-2017

Dąbrowa (MZ) -- U 1721-70 M 1797-1805, indeksował Jan Wojtkiewicz
Niwiski (MZ) -- UMZ 1882-84, indeksowała Grażyna Przybysz
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1890-92, indeksował Krzysztof Jach


11-05-2017

Biała Rawska (LD) -- M 1829, indeksował Bogusław Nagórski
Czarne (KP) -- SkUMZ 1886-91, indeksował Jan Berens
Giedrojcie (LT) -- U 1908-14, indeksowała Wanda Thomalla
Kołacinek (LD) -- UMZ 1868-70, indeksował Wojciech Borkowski
Massalany (BR) -- U 1863, 65-66, 68, indeksowała Małgorzata Wróblewska
Stare Troki (LT) -- M 1757-99, indeksowała Bożena Misiak
Wieluń (LD) -- M 1819,24-25, indeksowała Danuta Danecka


10-05-2017

Bogate (MZ) -- U 1808-25, indeksował Robert Pawłowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1880, 95, indeksował Daniel Leszczyk
Grajewo (PL) -- M 1930, indeksowała Magdalena Wróbel
Górka Pabianicka (LD) -- UMZ 1839-49, indeksował Grzegorz Żychowski
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1880, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Siecień (MZ) -- U 1886-1915, indeksował Krzysztof Kośnik
Warszawa św. Jan (WA) -- Z 1795-96, indeksował Rafał Albiński


09-05-2017

Chorzęcin (LD) -- U 1808-09, indeksowała Katarzyna Rutkowska
Kazanów Iłżecki (MZ) -- Z 1891-1903, indeksował Jerzy Borycki
Krzcięcice (SK) -- Z 1891-1900, indeksowała Maria Brylska
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1897, indeksował Jacek Kundzik
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1910-12, indeksowała Iwona Grabska
Nowy Dwór Mazowiecki (MZ) -- U 1915 Z 1826-84, 87-1905, 07, 09 (aktualizacja), 11, 14, indeksowała Ewa Sobieraj
Unieck (MZ) -- M 1899-1910, indeksowała Barbara Sikorska
Wieluń (LD) -- M 1812-18,20-23, indeksowała Danuta Danecka
Wolbórz (LD) -- U 1879-83, indeksował Włodzimierz Macewicz
Zagnańsk (SK) -- M 1915, indeksowała Krystyna Moćko


08-05-2017

Biała Rawska (LD) -- M 1828, indeksował Bogusław Nagórski
Bogdanów (LD) -- UZ 1840-44, indeksował Mateusz Gieras
Brzeziny (LD) -- U 1683-1713, indeksowała Danuta Danecka
Buczek (LD) -- U 1818-24, indeksował Henryk Koluszkowski
Bystrzyca (BR) -- Z 1827-45, indeksował Artur Wilkicki
Chojne (LD) -- UMZ 1841-43 (weryf.), indeksował Bogusław Dzbikowicz
Domaniewice (LD) -- SkU 1800-08, indeksował Kamil Małecki
Działoszyn (LD) -- UMZ 1879, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1903-10, indeksował Tomasz Chamerski
Irządze (SL) -- U 1703-1738 (aktualizacja), indeksowała Krystyna Stańczyk
Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1891-95, indeksowała Anna Frąckowiak
Krośniewice (LD) -- UMZ 1916, indeksował Józef Dębowski
Kurzeszyn (LD) -- UMZ 1871,73,75,77, indeksowała Urszula Świerczyńska
Lipa (SK) -- U 1913, indeksowała Krystyna Stanisławska
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1850, indeksowała Maryla Wojciechowska
Malużyn (MZ) -- U 1916, indeksował Kamil Tetkowski
Miłonice (LD) -- UMZ 1916, indeksował Józef Dębowski
Modlna (LD) -- U 1904-09, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1907-09, indeksowała Iwona Grabska
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1916, indeksował Józef Dębowski
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- Z 1931-35, indeksował bogdan030
Polanowice (KP) -- M 1783-93, indeksował Bogumił Szmańda
Potok (SK) -- Z 1896-1913,15-18, indeksował Edward Jabłoński
Rozprza (LD) -- Z 1893-94, indeksowała Elżbieta Świstak
Skierniewice (LD) -- M 1900-06, indeksowała Urszula Świerczyńska
Sochaczew (MZ) -- Z 1878-88, indeksowała Joanna Szczęsna
Solec Zdrój (SK) -- U 1841-52, indeksowała Renata Majewska
Targoszyce św. Mikołaja (SL) -- M 1890-99, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Tuszyn (LD) -- M 1916-18, Z 1916, indeksował Mateusz Gieras
Uników (LD) -- M 1903-13, Incognito
Warszawa św. Trójca (WA) -- U 1880, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- Z 1795-1802, indeksował kulig32
Wieluń (LD) -- M 1794-1811, indeksowała Danuta Danecka
Wolbórz (LD) -- Z 1858-59, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wróblew (LD) -- UZ 1846-55, indeksowała Barbara Zawada
Wysokienice (LD) -- M 1863-69, indeksował Marek Krzyżanowski
Wąchock (SK) -- U 1916, indeksował Kamil Stąporek
Zabrze-Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1892-96, indeksowała Barbara Wiechuła
Zduńska Wola (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Elżbieta Nejman
Żarnów (LD) -- U 1862-65, Z 1857-65, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żelechlinek (LD) -- SkM 1936, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


07-05-2017

Piasek - Ludwigsthal (ewang.) (SL) -- M 1830-32, indeksowali GTG_Silius_Radicum


06-05-2017

Bytom - Sucha Góra USC (SL) -- M 1874-1898, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Grabowo (PL) -- U 1826-1859, indeksowała Katarzyna Karulska


05-05-2017

Abramów (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Biała (pow. płocki) (MZ) -- M 1866-70 (aktualizacja), indeksowała Grażyna Nowak, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Borkowice (MZ) -- UMZ 1818-20, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Gozdowo (MZ) -- M 1876-78, 1901-03, 05-10 (aktualizacja), indeksowali Karol Jarzyński, Barbara Tuzińska-Pawela, Dorota Nowakowska, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Gąbin (MZ) -- UMZ 1852, indeksował Waldemar Pietrzak, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Janowiec (LB) -- UMZ 1896-1905, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kuczbork (MZ) -- UM 1812-18, indeksował Jan Wojtkiewicz
Siecień (MZ) -- M 1880-85 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Kośnik
Stare Troki (LT) -- M 1874-79, indeksowała Bożena Misiak
Suchożebry (MZ) -- Z 1846-50, indeksowała Anna Poprawa
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1904, indeksowała Jadwiga Ubysz
Zgierz (LD) -- Z 1724-33, indeksował Michał Zieliński


04-05-2017

Bijuciszki (LT) -- U 1823-24, indeksowała Wanda Thomalla
Bodzanów (MZ) -- Z 1826-52, indeksowali Maria Bagińska-Wierzbowska, Tomasz Bogiel
Bronisław (KP) -- M 1809-60 (z lukami), indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chorzele (MZ) -- M 1827, indeksował Artur Godlewski
Czarne (KP) -- SkUMZ 1876-85, indeksował Jan Berens
Giedrojcie (LT) -- U 1819-42, indeksowała Wanda Thomalla
Gostynin (MZ) -- UZ 1836-39 M 1836-39, 1906-08, indeksował Michał Golubiński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Gozdowo (MZ) -- M 1886-95 (aktualizacja), indeksowała Dorota Nowakowska, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Krasnosielc-Sielc (MZ) -- M 1761-80, indeksował Robert Pawłowski
Kruszwica (KP) -- M 1680-83, 90-1726, 73-79, indeksował Jason8524
Kłobia (KP) -- UMZ 1827-30, indeksował Filip Skurzewski
Lisów (MZ) -- Z 1946-63, indeksował Mikołaj Wilk
Łukomie (MZ) -- UMZ 1915, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Milin-Fürstenau USC (DS) -- M 1889-91, 1900-03, 26-33, indeksował Michael Schaetzlein
Odrzywół (MZ) -- Z 1851-55, indeksował Marian Niemirski
Opole Lubelskie (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Przedecz (WP) -- M 1841-45 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Rościszewo (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Baciński, weryfikował Piotr Romanowski (P)
Sokoły (PL) -- U 1699-1717, indeksował Marek Raciborski
Tczów (MZ) -- Z 1890-98, indeksował Marek Witak
Wilno Wszystkich Świętych (LT) -- M 1821-37 Z 1821-28, indeksowała Bożena Misiak


03-05-2017

Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1825, indeksowała Ewa Czerkawska
Warszawa Wszystkich Świętych (WA) -- M 1930, indeksowała A.Ch.
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- U 1737-78 Z 1757-80, indeksował kulig32


02-05-2017

Brusiek-Bruschiek USC (SL) -- M 1874-1877, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Sosnowiec Zagórze św.Joachima (SL) -- UMZ 1845-46, indeksowała Renata Majewska


01-05-2017

Łomża (PL) -- M 1882, indeksowała Krzysztof Piaszczyński
Rydzewo (PL) -- M 1902-1915, indeksowała Magdalena Wróbel
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1886 - 91, indeksowała Barbara Wiechuła


30-04-2017

Grabowo (PL) -- U 1864, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Miastkowo (PL) -- U 1761, indeksowała Livia Ditto


28-04-2017

Czernelica (UK) -- U 1662-1709 M 1675-1709, indeksował Jerzy Nowosielski
Janowiec Kościelny (WM) -- UMZ 1898-1912, indeksowała Izabela Czaplicka
Kwiatkowice (LD) -- UZ 1915, indeksował Grzegorz Żychowski
Niemcza-Nimptsch USC (DS) -- M 1889-1924, 27, 29-33, 35, indeksował Michael Schaetzlein
Potok (SK) -- Z 1875-95, indeksował Edward Jabłoński
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1861-64, indeksowała Mariola Postępska korekta Waldemar Chorążewicz
Warszawa-Zerzeń (WA) -- UMZ 1808-11, indeksował kulig32
Wieluń (LD) -- Z 1795-1827, indeksowała Danuta Danecka
Zduńska Wola (ewang.) (LD) -- UMZ 1916, indeksowała Elżbieta Nejman


27-04-2017

Baboszewo (MZ) -- UMZ 1841-52, indeksowała Krystyna Malik
Działoszyn (LD) -- UMZ 1878, indeksował Daniel Leszczyk
Grabowo (PL) -- M 1868-1873, indeksowała Magdalena Wróbel
Pińczów (SK) -- M 1633-43, indeksowała Grażyna Radzik
Sochaczew (MZ) -- M 1862-78, indeksowała Urszula Świerczyńska
Topczewo (PL) -- U 1731-1742, indeksował Jan Mamaj
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1885, indeksował Adam Rozenau
Wolbórz (LD) -- U 1874-78, indeksował Włodzimierz Macewicz
Zagórów (WP) -- M 1808-13, 15, 19-21, 24-25, indeksowała Grażyna Nowak


26-04-2017

Bystrzyca (BR) -- U 1811-18 Z 1797-1820, indeksował Artur Wilkicki
Czarne (KP) -- SkUMZ 1866-75, indeksował Jan Berens
Grajewo (PL) -- Z 1895, indeksowała Agnieszka Brzostowska
Sieciechów (MZ) -- U 1764-83, indeksował Krzysztof Zochniak
Stare Troki (LT) -- M 1846-58, indeksowała Bożena Misiak


25-04-2017

Bolimów (LD) -- U 1899-1901, indeksowała Urszula Świerczyńska
Bronisław (KP) -- Z 1820-21, 23-49, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Jeżów (LD) -- UMZ 1872, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1915, indeksował Grzegorz Żychowski
Słupia pow. jędrzejowski (SK) -- UMZ 1810, indeksował Sebastian Piotrowski
Wieluń (ewang.) (LD) -- MZ 1881-1910, indeksowała Elżbieta Nejman
Żarnów (LD) -- M 1857-65, indeksowała Krystyna Stanisławska


24-04-2017

Biała Rawska (LD) -- Z 1829, indeksował Bogusław Nagórski
Buczek (LD) -- U 1810-13, indeksował Henryk Koluszkowski
Chojne (LD) -- UMZ 1843, indeksował Eugeniusz Forma
Chruślin (LD) -- UMZ 1906-10, indeksował Dariusz Śludkowski
Drugnia (SK) -- UMZ 1915-16, indeksował Edward Jabłoński
Działoszyn (LD) -- UMZ 1877, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1891-1902, indeksował Tomasz Chamerski
Kamieńsk (LD) -- Z 1867-70, indeksował Krzysztof Bartosik
Kołacinek (LD) -- U 1744-74,76,78-1801, Z 1744-48,50-63,65-68,70,72-75,80-1802, indeksowała Danuta Danecka
Kołacinek (LD) -- UMZ 1808-13, indeksował Wojciech Borkowski
Krzcięcice (SK) -- Z 1798-1814, indeksowała Renata Majewska
Lubania (LD) -- UMZ 1826-37, indeksował Tomasz Szczepaniak
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1893, indeksował Janusz Kucharczyk
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1868-72,1916, indeksował Grzegorz Żychowski
Piotrkowice gm. Wodzisław (SK) -- M 1831-49,51-52,55-60,62-67, indeksowali Bożena Błaut i Krystian Krupa
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- A 1838-43, indeksowała kasiek
Piotrków Tryb. (ewang.) (LD) -- M 1927-35, indeksował bogdan030
Sieradz (LD) -- UMZ 1913, indeksowała Danuta Mieżyńska
Solca Wielka (LD) -- Z 1779-1808, indeksowała Mirosława Stawska
Widawa (LD) -- M 1813-14,18-19, indeksowała Anna Chmielowska
Wysokienice (LD) -- M 1861-62, indeksował Marek Krzyżanowski


23-04-2017

Proszowice (MP) -- U 1848-1872 (aktualizacja) 1873-1877, indeksowali Renata Majewska weryfikacja ozanka


22-04-2017

Grabowo (PL) -- U 1865-1868a, indeksowała Katarzyna Karulska
Niegowa (SL) -- U 1808-1815, indeksowała Anna Chmielowska
Piekary Śląskie Imienia NMP (SL) -- M 1826-29, 39, 50-60 (aktualizacja), indeksowała GTG_Silius_Radicum
Suchowola (PL) -- U 1836-38, indeksowała Joanna Gniedziejko
Suchowola (PL) -- M 1821b-1822a, indeksowała Ewa Witkowska
Wizna (PL) -- Z 1828, indeksował Waldemar Chorążewicz
Zabrze-Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1879-1885, indeksowała Barbara Wiechuła


21-04-2017

Biała (MZ) -- M 1871-79, indeksował nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Biłka Szlachecka (UK) -- M 1678-1774 Z 1739-74, indeksował Jerzy Nowosielski
Choceń (KP) -- UZ 1831-34, indeksował Filip Skurzewski
Gromadzyn (MZ) -- UMZ 1831-42, indeksował Karol Szulc
Kowal (KP) -- M 1840-46, 49-65 Z 1843-44, indeksował Michał Golubiński
Lubsza-Leubusch USC (OP) -- M 1874-84, indeksował Michael Schaetzlein
Milejów (LB) -- U 1890-99, indeksował Piotr Mazurkiewicz
Opinogóra (MZ) -- MZ 1831-36, indeksowała Olga Gąsiorowska
Piaski (KP) -- M 1742-46, 52-56, 72-99, indeksował Jason
Pokrzydowo USC (KP) -- M 1876 Z 1877-78, 80, indeksował Waldemar Chorążewicz
Przasnysz (MZ) -- M 1855-56, indeksował Krzysztof Załęski
Strzegowo (MZ) -- U 1859-64, indeksował Jan Wojtkiewicz
Suchożebry (MZ) -- Z 1841-45, indeksowała Anna Poprawa
Śmiłowice (KP) -- M 1846-54, indeksował Michał Golubiński
Wożuczyn (LB) -- Z 1854-55, indeksował Krzysztof Zochniak
Żbików (MZ) -- M 1916-19, indeksowali p. Szadkowscy
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1876-78, indeksowała Hanna Kołodziejska
Żuków (UK) -- U 1705-74 M 1709-74 Z 1728-74, indeksował Jerzy Nowosielski
Żyrzyn (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


20-04-2017

Bieliny Kapitulne (SK) -- UMZ 1841-45, indeksowała broż_ka
Boiska (LB) -- Z 1939-46, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Działdowo (ewang.) (WM) -- Z 1852-60, indeksował Rafał Albiński
Działoszyn (LD) -- UMZ 1876,94, indeksował Daniel Leszczyk
Grabowo (PL) -- M 1826-1835 (aktualizacja), indeksował Igor Daniszewski
Lachowo (PL) -- Z 1917-1918, indeksował Waldemar Kokorzycki
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1904-06, indeksowała Iwona Grabska
Potok (SK) -- U 1907-16, indeksował Edward Jabłoński
Proszowice USC (MP) -- U 1791-1867 (aktualizacja) MZ 1868-1873, indeksował Jerzy Koprowski
Stare Troki (LT) -- M 1859-73, indeksowała Bożena Misiak
Stróża (LD) -- UMZ 1826-30, indeksował Jacek Kundzik
Żarnów (LD) -- U 1857-61, indeksowała Krystyna Stanisławska


19-04-2017

Bełdów (LD) -- UMZ 1867-70, indeksował Michał Stasiak
Biała (MZ) -- M 1888-1916, indeksowała Dorota Nowakowska, Grażyna Nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Bolimów (LD) -- U 1890-99, indeksowała Urszula Świerczyńska
Boratyn (gr-kat) (PK) -- UMZ 1801-57, indeksował NS_Jurek
Borkowice (MZ) -- UMZ 1813-17, indeksowała Magdalena Kasprzycka
Bronisław (KP) -- Z 1850-75, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Bytoń (KP) -- U 1871, 74-80, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Cerekiew (MZ) -- Z 1867, indeksował Mikołaj Wilk
Domaniew (LD) -- UMZ 1913-14, indeksował Mariusz Dąbrowski
Glinojeck (MZ) -- UMZ 1781-83, indeksował Jacek Sobolewski
Gozdowo (MZ) -- M 1836-45. 1851-60, indeksowali Krzysztof Nowak i Krzysztof Frydrysiak, weryfikacja Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- M 1876-79, indeksowała Elżbieta B., weryfikacja Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- UMZ 1840-45, indeksował Radosław Konca, weryfikacja Piotr Romanowski
Kuczki (MZ) -- M 1902-05, 13-16, indeksował Mikołaj Wilk
Kwiatkowice (LD) -- UMZ 1916, indeksował Grzegorz Żychowski
Malużyn (MZ) -- M 1931-36, indeksował Waldemar Chorążewicz
Opinogóra (MZ) -- MZ 1926-30, indeksowała Olga Gąsiorowska
Oszmiana (BR) -- M 1830, 32-33, indeksował Łukasz Majtka
Paprotnia (MZ) -- M 1881-90, indeksowała Magdalena Tarkowska
Przesmyki (MZ) -- U 1866-69, M 1868, Z 1865-67, indeksowała Magdalena Tarkowska
Sobowo (MZ) -- U 1878-1915, indeksował Krzysztof Kośnik
Sulerzyż (MZ) -- Z 1922-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Warszawa św. Aleksander (WA) -- M 1929, indeksowała A.Ch.
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1884, indeksował Adam Rozenau
Wrzeszczów (MZ) -- UMZ 1887-89, indeksował Krzysztof Jach
Zadzim (LD) -- U 1871-75, indeksowała karolinaw
Żelazna (LD) -- UMZ 1868-77, indeksowała Urszula Świerczyńska


18-04-2017

Czarne (KP) -- SkU 1852-65 SkZ 1856-65, indeksował Jan Berens
Grabowo (PL) -- U 1868-1889, indeksowała Katarzyna Karulska
Grabowo (PL) -- U 1863, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Stare Troki (LT) -- M 1829-39, indeksowała Bożena Misiak
Stróża (LD) -- UMZ 1817-25,31-67, indeksował Jacek Kundzik
Świedziebnia (KP) -- Z 1791-95, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wożuczyn (LB) -- Z 1853, indeksował Krzysztof Zochniak
Wąsosz (PL) -- U 1865, indeksował Mariusz Mogielnicki


17-04-2017

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1892-94, indeksowała magnowa
Lutomiersk (LD) -- UMZ 1916, indeksował Grzegorz Żychowski
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1896, indeksował Jacek Kundzik
Łęki Kościelne (LD) -- UMZ 1879, indeksowała Hanna Ostoja-Świerczyńska
Żytno (LD) -- UMZ 1823-30, indeksował Paweł Gorząd


16-04-2017

Buczek (LD) -- M 1810-24, indeksował Henryk Koluszkowski
Chorzów USC (SL) -- SkM 1906-10, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Działoszyn (LD) -- UMZ 1875, indeksował Daniel Leszczyk
Suserz (MZ) -- UMZ 1815-17, indeksowała Barbara Raniewicz
Wolbórz (LD) -- M 1755-81,83-1808, indeksował Witold Czyż
Zgierz (LD) -- Z 1796-1808, indeksował Michał Zieliński


15-04-2017

Sokoły (PL) -- U 1650,54-60,62-67,73,83-1700,27, indeksował Marek Raciborski
Zabrze Zaborze św.Franciszka (SL) -- Z 1868-1878, indeksowała Barbara Wiechuła


14-04-2017

Chorzów USC (SL) -- SkM 1874-1905, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Dąbrowa (MZ) -- Z 1841-50, indeksował Jan Wojtkiewicz
Kałuszyn (MZ) -- UMZ 1816, indeksowała Barbara Polkowska
Koziczynek (MZ) -- U 1916, MZ 1916-36, indeksowała Izabela Czaplicka
Malużyn (MZ) -- M 1924-30, indeksował Waldemar Chorążewicz
Opinogóra (MZ) -- M 1923-25, Z 1921-25, indeksowała Olga Gąsiorowska
Siemianowice Śląskie Krzyża Świętego (SL) -- SkM 1868-1874, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1930-35, indeksowała Katarzyna Pasik, korekta Waldemar Chorążewicz
Węgra (MZ) -- Z 1830-39, indeksowała Małgorzata Kozłów


13-04-2017

Bystrzyca (BR) -- U 1802-10, indeksował Artur Wilkicki
Grabowo (PL) -- U 1862, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Łomża (PL) -- M 1883, indeksowała Krzysztof Piaszczyński


12-04-2017

Giedrojcie (LT) -- M 1901-36, indeksowała Wanda Thomalla
Grochowalsk (KP) -- U 1888-94 M 1895-1911, indeksował Jan Berens
Miasteczko Śląskie - Bibiela (SL) -- M 1874-1903, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Mierzyce (LD) -- UMZ 1855-57, indeksował Jacek Sławiński
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- U 1879-84, indeksował Andrzej Gawlik
Wróblew (LD) -- UZ 1835-45, indeksowała Barbara Zawada
Zawichost-Trójca (SK) -- U 1905-13, M 1906-34, Z 1907-28, indeksował Marek Lawenda


11-04-2017

Bryńsk (WM) -- U 1913-14, indeksowała Anna Sztymelska
Korytnica (MZ) -- M 1810-25 (aktualizacja), indeksowała Bożena Turek
Kołacinek (LD) -- UMZ 1814, indeksował Wojciech Borkowski
Malużyn (MZ) -- Z 1930-36, indeksowała Al Mia
Oszmiana (BR) -- M 1838-40, indeksował Łukasz Majtka
Promna (MZ) -- UZ 1878, M 1878-90, indeksował Rafał Traczyk
Radom Św. Jan Chrzciciel (MZ) -- SkZ 1903, indeksował Jacek Hoch


10-04-2017

Bytoń (KP) -- Z 1874-80, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Chełmce (KP) -- M 1779-99, indeksował Jason
Drogomiłowice-Dromsdorf USC (DS) -- M 1875, 79, 92-94, 97-98, 1900-01, 07-13, indeksował Michael Schaetzlein
Działoszyn (LD) -- UMZ 1874, indeksował Daniel Leszczyk
Dzietrzniki (LD) -- U 1786-1808, indeksował Hanna Ortega
Gaj Oławski-Goy USC (DS) -- M 1889-99, 1901-14, 16-20, indeksował Michael Schaetzlein
Kielce (ewang.) (SK) -- M 1898-1913, indeksował bogdan030
Kołczygłowy (ewang.) (PM) -- M 1840-47, indeksował Rafał Albiński
Mnich (LD) -- UMZ 1831-46, indeksował Józef Dębowski
Potok (SK) -- U 1886-1906, indeksował Edward Jabłoński
Solec (MZ) -- Z 1838-40, indeksowała Janina Tomczyk, weryfikacja Piotr Romanowski
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1736-38, indeksował Rafał Albiński
Widawa (LD) -- M 1880-85,1913, indeksowała Anna Chmielowska
Wolbórz (LD) -- Z 1856-57, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wysokienice (LD) -- M 1859-60, indeksował Marek Krzyżanowski


09-04-2017

Andrzejewo (MZ) -- M 1850, indeksował Artur Godlewski
Białaszewo (PL) -- Z 1886, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Borkowice (MZ) -- UMZ 1810-12, indeksowała magda_lena
Grabowo (PL) -- U 1861, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Grabowo (PL) -- M 1809-1821a (łacina), indeksował Igor Daniszewski
Jadów (MZ) -- M 1857-85 (aktualizacja), indeksowała Bożena Turek
Klwów (MZ) -- UMZ 1875-76, indeksował Krzysztof Jach
Malużyn (MZ) -- Z 1926-30, indeksowała AL Mia, korekta Waldemar Chorążewicz
Odrzywół (MZ) -- U 1872-74, indeksował Marian Niemirski
Smogorzewo (MZ) -- U 1884-93, indeksował Artur Lewandowski
Suchożebry (MZ) -- Z 1836-40, indeksowała Anna Poprawa
Sulerzyż (MZ) -- U 1916, M 1916-36, Z 1916-21, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1925-29, indeksowała Katarzyna Pasik


08-04-2017

Dojlidy (prawosł.) (PL) -- U 1908, indeksowała Livia Ditto
Dłutów (LD) -- UMZ 1886-90, indeksowała Ilona Gieras
Grabowo (PL) -- M 1809-1825 (aktualizacja), indeksował Igor Daniszewski
Grochowalsk (KP) -- SkU 1878-87, indeksował Jan Berens
Kołacinek (LD) -- U 1802-13, indeksowała Danuta Danecka
Lublin-Abramowice św. Jakub (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Lwów św. Antoni (UK) -- SkZ 1820-1915, indeksował Mieczysław Maziarski
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1901-03, indeksowała Iwona Grabska
Oszmiana (BR) -- M 1842, 45-47, indeksował Łukasz Majtka
Przedecz (KP) -- Z 1836-40 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- U 1868-79, indeksowała Bożena Krajewska
Stare Troki (LT) -- M 1823-28, indeksowała Bożena Misiak
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- Z 1833, indeksowała Incognito
Zabrze-Zaborze św. Franciszek (SL) -- U 1870-78, indeksowała Barbara Wiechuła


07-04-2017

Chorzów św. Maria Magdalena (SL) -- M 1800-1858,60-61,63-68,70,72-73, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Kołacinek (LD) -- UMZ 1815-20, indeksował Wojciech Borkowski
Ruda Śląska-Bielszowice św. Maria Magdalena (SL) -- M 1800-20,1823-62,64-74, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Święte Miejsce (MZ) -- UMZ 1913, indeksowała Anna Sztymelska


06-04-2017

Białaszewo (PL) -- U 1874, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Boleszczyn (WP) -- UM 1867-71, indeksowała Katarzyna Kwos-Leska
Brzeziny (LD) -- U 1873, indeksował Henryk Koluszkowski
Dalików (LD) -- UMZ 1913-14, indeksował Mariusz Dąbrowski
Drzewica (LD) -- U 1909-12, indeksowała Gośka
Grabowo (PL) -- U 1860, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Gąbin (MZ) -- Z 1874-75, indeksowała Elżbieta B., weryfikacja Piotr Romanowski
Kiełpin (MZ) -- M 1849-57 (weryfikacja), indeksował Jan Olesiński
Kołbiel (MZ) -- U 1663-1760, M 1749-58, indeksował Mirosław Mazek
Malużyn (MZ) -- Z 1916-18, 20-23, indeksował Kamil Tetkowski
Malużyn (MZ) -- M 1921-25, indeksowała Al Mia
Mikołajewice (LD) -- UMZ 1874-82, indeksował Grzegorz Żychowski
Olchowiec (gr-kat) (PK) -- U 1784-1872, indeksował Joel Serafin
Opinogóra (MZ) -- U 1916, MZ 1916-20, indeksowała Olga Gąsiorowska
Pułtusk (MZ) -- Z 1774-80, indeksował Rafał Albiński
Skibniew (MZ) -- UZ 1810-30, M 1811-30, indeksował Mirosław Mikłaszewicz, korekta Anna Sztymelska
Skuły (MZ) -- UMZ 1915, indeksował Tomasz Szczepaniak
Suchowola (PL) -- M 1825b-26, indeksowała Ewa Witkowska
Świedziebnia (KP) -- Z 1784-90, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wilkowice-Gross Wilkowitz USC (SL) -- M 1874-1904, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Wiskitki (ewang.) (MZ) -- M 1920-24, indeksowała Katarzyna Pasik, weryfikacja Waldemar Chorążewicz
Wizna (PL) -- Z 1826-27, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wrzeszczów (MZ) -- UM 1883-86, Z 1884-86, indeksował Krzysztof Jach
Zawidz (MZ) -- M 1915, indeksował Piotr Romanowski
Żarnów (LD) -- UMZ 1854-56, indeksowała Krystyna Stanisławska


05-04-2017

Burzenin (LD) -- Z 1852-55, indeksowała Joanna Szaflik
Dalików (LD) -- Z 1825-29, indeksował Tomasz Frynia
Iwaniska (SK) -- Z 1901-06, indeksowała magda_lena
Katowice Bogucice (SL) -- U 1851-52, indeksowała Paulina Radkowska
Olkusz (MP) -- M 1881-1890, indeksował Karol Szostek
Topilec (PL) -- UMZ 1809, indeksowała moyra777
Wieluń (LD) -- Z 1734-71, indeksowała Danuta Danecka
Zagnańsk (SK) -- M 1896-1914, indeksowała Krystyna Moćko


04-04-2017

Bystrzyca (BR) -- M 1798-1818, 31-35, 40-65, indeksował Artur Wilkicki
Czermin-Wola Pławska (PK) -- Z 1787-1818, 22-27, 29-69, indeksował Krzysztof Gruszka
Goniądz (PL) -- UMZ 1843-1847, indeksował Krzysztof Tur
Gozdowo (MZ) -- M 1846-50 (aktualizacja), indeksował Michał Grygorewicz, weryfikacja Piotr Romanowski
Malużyn (MZ) -- Z 1916-20, indeksowała Al Mia, korekta Waldemar Chorążewicz
Miszewo Murowane (MZ) -- M 1915-16, indeksował Piotr Romanowski
Ostrężna-Algersdorf USC (DS) -- M 1886, 89, 93, indeksował Michael Schaetzlein
Widze (BR) -- U 1812-18, indeksowała Alina Zydaniec
Wilno św. Stefan (LT) -- U 1802-03, 10-18 M 1802-18, indeksowała Bożena Misiak
Złotniki (UK) -- U 1824-1902, indeksował Jerzy Nowosielski
Żuków (UK) -- UMZ 1881-83, 98, 1902, indeksował Jerzy Nowosielski


03-04-2017

Brzeziny (LD) -- U 1872, indeksował Henryk Koluszkowski
Chojnata (LD) -- M 1827-48, indeksował Bogusław Nagórski
Chrząstawa Wielka-Klarenkranst USC (DS) -- M 1890, 92-93, 95-96, 98-99, 1902-04, indeksował Michael Schaetzlein
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- Z 1908, indeksowała Livia Ditto
Działoszyn (LD) -- UMZ 1873, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa (MZ) -- UMZ 1891-95, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- U 1766-76, indeksowała Agnieszka Kuczkowska
Grabowo (PL) -- Z 1868b-1889, indeksowała Katarzyna Karulska
Grodziczno USC (WM) -- UZ 1874-75 M 1875, indeksowała Anna Sztymelska
Leszno (MZ) -- UMZ 1914, indeksował Jan Olesiński
Lewiczyn (MZ) -- M 1830-40, indeksował Rafał Traczyk
Łomża (PL) -- M 1884, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Łódź św. Krzyż (LD) -- M 1895, indeksował Jacek Kundzik
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1897-1900, indeksowała Iwona Grabska
Odrzywół (MZ) -- U 1869-71, indeksował Marian Niemirski
Potok (SK) -- U 1851-54,56-85, indeksował Edward Jabłoński
Przedecz (WP) -- U 1836-40, indeksował Krzysztof Pieczątkiewicz
Sarnaki (MZ) -- UMZ 1840-49, indeksowała Jolanta Klass
Siekierczyn-Geibsdorf USC (DS) -- U 1890, indeksował Michael Schaetzlein
Solec Zdrój (SK) -- U 1826-40, indeksowała Renata Majewska
Suchożebry (MZ) -- Z 1831-35, indeksowała Anna Poprawa
Tczów (MZ) -- Z 1899-1915, indeksował Marek Witak
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1824, indeksowała Ewa Czerkawska
Wysokienice (LD) -- M 1857-58, indeksował Marek Krzyżanowski


02-04-2017

Dojlidy (prawosł.) (PL) -- M 1908, indeksowała Livia Ditto
Sosnowiec Niepokalanego Poczęcia NMP (SL) -- M 1908 (aktualizacja), 1909, indeksował Krzysztof Imiołek
Wolbrom (MP) -- SkZ 1922-23, 25, 27-32, indeksował Krzysztof Imiołek


01-04-2017

Grajewo (PL) -- Z 1894, indeksowała Agnieszka Brzostowska


31-03-2017

Bodzanów (MZ) -- U 1826-54, indeksował Tomasz Bogiel, weryfikacja Maria Bagińska-Wierzbowska
Chynów (MZ) -- UZ 1826, M 1808-75, indeksował Rafał Traczyk
Czerniewice (LD) -- MZ 1932, indeksowała Katarzyna Pasik
Dziadkowo-Altenau USC (DS) -- M 1899, indeksował Michael Schaetzlein
Dąbrowa (MZ) -- M 1841-50, indeksował Jan Wojtkiewicz
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1888-90, indeksował Tomasz Chamerski
Gniechowice-Gnichwitz USC (DS) -- M 1889-1903, indeksował Michael Schaetzlein
Gruzja-Tbilisi śś. Piotr i Paweł (PO) -- U 1911-16, indeksowała Danuta Wojtowicz
Janowiec (LB) -- UMZ 1891-95, indeksował Bartłomiej Zieliński
Kamionna (MZ) -- UMZ 1810-25, indeksowała Bożena Turek
Karolin-Karlsdorf USC (DS) -- M 1884-86, 88-98, indeksował Michael Schaetzlein
Kiełpin (MZ) -- UMZ 1915, indeksowała Dorota Piątkowska
Kurzelów (SK) -- UMZ 1836-57, indeksowała Grażyna Szymańska
Kłomnice (SL) -- U 1875, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Łódź św. Krzyż (LD) -- U 1892, indeksował Janusz Kucharczyk
Makowice-Mogwitz USC (OP) -- M 1877, indeksował Michael Schaetzlein
Nasielsk (MZ) -- UMZ 1881-82, indeksowała Joanna Suska
Niekłań Wielki (SK) -- UMZ 1895-96, indeksowała Iwona Grabska
Parlino (ewang.) (ZP) -- U 1801-34, indeksował Rafał Albiński
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1868-71, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Rokicie (MZ) -- UZ 1911-15, indeksował Krzysztof Kośnik
Sieluń (MZ) -- UMZ 1913-14, indeksowała Viola Podsiadlik
Sikórz (MZ) -- UMZ 1915, indeksował Krzysztof Kośnik
Stare Troki (LT) -- MZ 1802-22, indeksowała Bożena Misiak
Świedziebnia (KP) -- Z 1773, 75, 80-81, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- M 1814-15, indeksowała A.Ch.
Wieluń (LD) -- M 1600-1779 (lata skrajne), indeksowała Danuta Danecka
Wilków (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Wrona (MZ) -- UZ 1808, 10 16-25, indeksowała Elżbieta Kozłowska
Zabrze - Zaborze św ,Franciszka (SL) -- U 1879-1891, indeksowała Barbara Wiechuła
Zatory (MZ) -- UMZ 1913, indeksowała Bożena Turek
Zwoleń (MZ) -- M 1810-12, indeksował Grzegorz Skalski
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1873-75, indeksowała Hanna Kołodziejska


30-03-2017

Grabowo (PL) -- M 1874-79, indeksowała Magdalena Wróbel
Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1886-90, indeksowała Anna Frąckowiak
Odrzywół (MZ) -- U 1866-68, indeksował Marian Niemirski
Oszmiana (BR) -- U 1844-47, indeksował Łukasz Majtka
Radziejowice (MZ) -- UMZ 1808-25, 66-67, indeksowali Tomasz Jedynak i Paweł Kowalski
Wsola (MZ) -- UMZ 1815-16, indeksował Krzysztof Ceborski


29-03-2017

Białaszewo (PL) -- U 1875, indeksował Krzysztof Piaszczyński
Brzeziny (LD) -- U 1871, indeksował Henryk Koluszkowski
Błonie (MZ) -- M 1913-14, Z 1910, indeksował Jan Olesiński
Drzewica (LD) -- U 1906,08-09, indeksowała Gośka
Grudusk (MZ) -- MZ 1916-19, indeksowała Izabela Czaplicka
Kołacinek (LD) -- Z 1803-21, indeksowała Danuta Danecka
Nowa Brzeźnica (LD) -- UMZ 1821, indeksowała Magdalena Witecka
Pińczów (SK) -- U 1818, UMZ 1819, indeksowała Grażyna Radzik
Pleszew (WP) -- U 1795-1803, indeksował Rafał Albiński
Pomiechowo (MZ) -- Z 1856-60, indeksowała Bożena Turek
Suchedniów (SK) -- UZ 1871-75, indeksowała Halina Kroner
Suchożebry (MZ) -- U 1861-65, indeksowała Anna Poprawa
Świedziebnia (KP) -- U 1772-80, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wolbrom (MP) -- SkUMZ 1811-25, 48-49, 52, 62, 78-79, indeksował Krzysztof Imiołek
Wolbrom (MP) -- SkZ 1926, 33-34, indeksowała Anna Urgacz-Szczęsna
Wolbórz (LD) -- M 1884-88, indeksował Włodzimierz Macewicz


28-03-2017

Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- Z 1837, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa-Powsin św. Elżbieta (WA) -- U 1828-37, 41-66, 68-79 MZ 1828-37, 41-66, 68-1912, indeksowała Teresa Mikołajewska


27-03-2017

Kąty Wrocławskie-Canth USC (DS) -- M 1890-94, 1905, 07, indeksował Michael Schaetzlein
Kłobia (KP) -- UMZ 1831-35, indeksował Filip Skurzewski
Ligota Książęca-Fürsten Ellguth USC (OP) -- M 1892-96, indeksował Michael Schaetzlein
Lwów św. Antoni (UK) -- SkU 1900-14, indeksował Mieczysław Maziarski
Rokietnica (PK) -- UMZ 1891-1903, indeksował NS_Jurek
Warszawa-Mokotów św. Michał (WA) -- U 1915, indeksowała Grażyna Przybysz
Zgierz (LD) -- M 1791-1815, indeksował Michał Zieliński


26-03-2017

Bogdanów (LD) -- UZ 1845-48, indeksował Mateusz Gieras
Brzyków (LD) -- UMZ 1826-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Bytom - Łagiewniki USC (SL) -- M 1874-1902, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Chodów pow. kolski (WP) -- UMZ 1843-50,52-54,56-57, indeksował Józef Dębowski
Cieszowa USC (SL) -- M 1878 -1885, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Dobrzyków (MZ) -- SkUMZ 1841-42, indeksował Jakub Wiśnik
Działoszyn (LD) -- UMZ 1872, indeksował Daniel Leszczyk
Gostynin (MZ) -- M 1752-99, indeksował Jakub Wiśnik
Grabowo (PL) -- U 1684-1685 (fragm.), 1792-1811, indeksował Igor Daniszewski
Katowice - Ligota USC (SL) -- M 1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Łęgonice pow. rawski (MZ) -- U 1873-80, indeksował Jakub Wiśnik
Miasteczko Śląskie USC (SL) -- M 1874-1903, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1866-75,77, indeksowali Paweł Gorząd i Beata Matczak
Piekary Śląskie św. Imienia NMP (SL) -- M 1850 -1860, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Ruda Śląska - Wirek św.Wawrzyńca (SL) -- M 1867-1874, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Stare Tarnowice USC (SL) -- M 1874 -1905, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Suszec św.Stanisława Biskupa -Kleszczów (SL) -- M 1838-1845, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Targoszyce (SL) -- M 1869 -1889 , indeksowali GTG_Silius_Radicum
Żarnów (LD) -- UMZ 1851-53, indeksowała Krystyna Stanisławska
Żdżary pow. grójecki (MZ) -- UMZ 1819-25, indeksował Jakub Wiśnik


25-03-2017

Dębieńsko - Orzesze (SL) -- M 1837-1845,1847, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Katowice - Panewniki USC (SL) -- M 1909, indeksowali GTG_Silius_Radicum
Proszowice (MP) -- U 1868 -1872 , indeksowała Renata Majewska, weryfikacja Bożenna Błaut
Tarnowskie Góry św. Apostołów Piotra i Pawła (SL) -- M 1766-1775,1779-1780,1802-1803, indeksowali GTG_Silius_Radicum


24-03-2017

Dąbrowa (MZ) -- Z 1836-40, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- UMZ 1841-42 (aktualizacja), indeksowała Janina Tomczyk, weryfikacja Piotr Romanowski
Grochowalsk (KP) -- SkUMZ 1867-77 (z lukami), indeksował Jan Berens
Gąbin (MZ) -- M 1846 (aktualizacja), indeksował Marcin Socha, weryfikacja Piotr Romanowski
Gąbin (MZ) -- UMZ 1851, 56-57, 75, indeksowali Jakub Wiśnik, Waldemar Pietrzak, Elżbieta B., weryfikacja Piotr Romanowski
Kołacinek (LD) -- UMZ 1867, indeksował Wojciech Borkowski
Łukomie (MZ) -- M 1841-50, indeksował Piotr Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Łukomie (MZ) -- M 1826-29, indeksował Piotr Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Sierpc (MZ) -- M 1836-40, indeksował Michał Grygorewicz, weryfikacja Piotr Romanowski
Strzegowo (MZ) -- M 1896-98, indeksował Jan Wojtkiewicz
Unieck (MZ) -- M 1889-98, indeksowała Barbara Sikorska
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1883, indeksował Adam Rozenau
Warszawa-Wawrzyszew św. Maria Magdalena (WA) -- Z 1831, indeksował Artur Godlewski


23-03-2017

Brzeziny (LD) -- U 1870, indeksował Henryk Koluszkowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1871, indeksował Daniel Leszczyk
Dziepółć (ewang.) (LD) -- UMZ 1872-76, indeksował bogdan030
Grabowo (PL) -- M 1880-84, indeksowała Magdalena Wróbel
Kołacinek (LD) -- UMZ 1821, indeksował Wojciech Borkowski
Kraków Wszystkich Świętych (MP) -- U 1810-1811,1813-1815, indeksowała Anna Chmielowska
Podbrzezie (LT) -- UM 1905-15, indeksowała Wanda Thomalla
Sikórz (MZ) -- SkUM 1771-1807, SkZ 1802-07, indeksował Krzysztof Kośnik
Spicimierz (LD) -- UMZ 1867-75, indeksowała Urszula Świerczyńska


22-03-2017

Bełchatów-Grocholice (LD) -- UMZ 1889-91, indeksowała magnowa
Brochów (MZ) -- Z 1808-25, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Ciachcin (MZ) -- M 1776-1807, indeksował Piotr Romanowski
Dąbrowa (MZ) -- M 1831-35, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gozdowo (MZ) -- M 1880-85, 1911-12 (aktualizacja), indeksowała Dorota Nowakowska, weryfikacja Piotr Romanowski
Janowiec Kościelny (WM) -- UMZ 1881-97, indeksowała Izabela Czaplicka
Klwów (MZ) -- UMZ 1873-74, indeksował Krzysztof Jach
Kołbiel (MZ) -- U1673, 75, 78, 80-81, 84, 1711, M 1660-1711, indeksowała Maria Marciszewska
Lipniki (MZ) -- Z 1820-22, 24, indeksował Dorian Olszewski
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- M 1861-90, indeksował Andrzej Gawlik
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- Z 1933-38, indeksowała Anna Hałat, weryfikował Andrzej Gawlik
Pińczów (SK) -- U 1690-99, indeksował Jerzy Koprowski
Sochocin (MZ) -- SkM 1709-1807, indeksował Kamil Tetkowski
Wrocław-Leśnica-Deutsch Lissa USC (DS) -- M 1891-92, 94-95, 97-98, indeksował Michael Schaetzlein
Węgra (MZ) -- UZ 1815-18, 23-25, M 1815-18, 24-25, indeksowała Małgorzata Kozłów
Zalas (MZ) -- U 1908-09, indeksował Dorian Olszewski
Żbików (MZ) -- Z 1897-1901, indeksowała Małgorzata Szadkowska
Żnin-miasto USC (KP) -- UZ 1874-1910, indeksowała Katarzyna Żugaj


21-03-2017

Brodnia-Glinno (LD) -- UMZ 1912-14, indeksował Zbigniew Telega
Busko-Zdrój (SK) -- M 1903-14, indeksował Edward Jabłoński
Dalików (LD) -- U 1826, M 1818, Z 1824, indeksował Tomasz Frynia
Kielce Katedra (SK) -- SkZ 1842-45, indeksowała Ewa Jaskólska
Łódź św. Wojciech (LD) -- M 1898, indeksowała Barbara Walczak-Sroczyńska
Marzenin (LD) -- U 1848-50, indeksowała Beata Wiśniewska
Pińczów (SK) -- M 1811-14, indeksował Grażyna Radzik
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- U 1833, indeksowała Incognito
Wawiórka (BR) -- U 1869-72, 74-75, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart


20-03-2017

Biała Rawska (LD) -- Z 1828, indeksował Bogusław Nagórski
Bytoń (KP) -- M 1861-71, 74-80, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Choceń (KP) -- UMZ 1889-91, indeksował Filip Skurzewski
Chodów pow. kolski (WP) -- U 1826, M 1826-27, UMZ 1831-32,35-40, indeksował Józef Dębowski
Ciemieniewko (MZ) -- U 1916, MZ 1916-36, indeksował Wawrzyniec Myśliński
Grzymałków (SK) -- UMZ 1735-63, indeksowała Grażyna Rajski
Imbramowice (MP) -- SkZ 1761-74, indeksowali Renata Majewska, Izabela Sikorska
Jeżów (LD) -- UMZ 1871, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kołacinek (LD) -- UMZ 1822, indeksował Wojciech Borkowski
Kościelna Wieś (KP) -- M 1858, indeksowała Justyna Lewandowska
Krzcięcice (SK) -- Z 1780-97, indeksowała Renata Majewska
Leźnica Wielka (LD) -- UMZ 1824, indeksował Mariusz Dąbrowski
Malaty (LT) -- U 1750-60, indeksował Artur Wilkicki
Mała Brzostowica (BR) -- M 1794-1836, indeksował Tomasz Urlich
Orchowo (WP) -- Z 1934-40, 45-49, indeksowała Danuta Wyszkowska
Raciążek (KP) -- U 1914-15 MZ 1914-35, indeksował Ryszard Jagielski
Stare Troki (LT) -- UMZ 1840-45, indeksowała Bożena Misiak
Świedziebnia (KP) -- UMZ 1852-57, 59-60, indeksowała Mariola Postępska korekta Waldemar Chorążewicz
Turośl (PL) -- M 1900, 04-14, 16-18, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- U 1837, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Wrocław-Karłowice-Carlowitz USC (DS) -- M 1890-99, 1901-03, indeksował Michael Schaetzlein


19-03-2017

Bakałarzewo (PL) -- M 1808-09, indeksowała Magdalena Wróbel
Cerekiew (MZ) -- U 1913, indeksował Mikołaj Wilk
Drzewica (LD) -- U 1902-05, indeksowała Gośka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1870,93, indeksował Daniel Leszczyk
Stoczek Węgrowski (MZ) -- UMZ 1911, indeksowała Bożena Turek
Suchowola (PL) -- U 1829-34, indeksowała Joanna Gniedziejko
Tuczępy (SK) -- SkU 1836-46,48-59, indeksował Artur Koźmiński
Turośl (PL) -- M 1890-93, indeksował Waldemar Chorążewicz
Wsola (MZ) -- UMZ 1813-14, indeksował Krzysztof Ceborski


18-03-2017

Brzeziny (LD) -- U 1869, indeksował Henryk Koluszkowski
Chodów pow. kolski (WP) -- UMZ 1808-25, indeksował Józef Dębowski
Czarnocin (LD) -- UMZ 1885-88, indeksowała Anna Goss
Dąbrowa (MZ) -- UMZ 1913-15, indeksował Jan Wojtkiewicz
Grabowo (PL) -- M 1885-89, indeksowała Magdalena Wróbel
Kutno (LD) -- U 1780-83,1802-09, M 1780-83, indeksowała Danuta Danecka
Lipniki (MZ) -- U 1824, 36 (braki), Z 1815-16, 1910-12, indeksował Dorian Olszewski
Łódź św. Józef (LD) -- U 1915, MZ 1915-17, indeksował Janusz Kucharczyk
Olkusz (MP) -- M 1827-1828,47,49, indeksowali moyra777, Małgorzata Hoły (aktualizacja)
Sierpc (MZ) -- M 1846-50 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Frydrysiak, weryfikacja Piotr Romanowski
Winnica (MZ) -- Z 1915-19, indeksował Michał Gołowicz
Zaborów (MZ) -- U 1871-79 (aktualizacja), M 1871-1914, indeksował Jan Olesiński
Zgierz (LD) -- Z 1781-95, indeksował Michał Zieliński


17-03-2017

Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1826, indeksował Tomasz Frynia
Janiszki (LT) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Bożena Misiak
Kościelna Wieś (KP) -- U 1858, indeksowała Justyna Lewandowska
Książ Wielki (MP) -- UM 1866-1870, indeksował Jerzy Żurada
Odrzywół (MZ) -- U 1861-65, indeksował Marian Niemirski
Olkusz (MP) -- UZ 1827-1828,1847,1849, indeksowała Małgorzata Hoły


16-03-2017

Biała Rawska (LD) -- Z 1826-27, indeksował Bogusław Nagórski
Bytoń (KP) -- U 1861-70, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kołacinek (LD) -- UMZ 1865, indeksował Wojciech Borkowski
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- U 1851-67, indeksowała Bożena Krajewska
Suserz (MZ) -- UMZ 1810-14, indeksowała Barbara Raniewicz
Tuszyn (LD) -- UMZ 1837-40, indeksowała Ewa Nowańska
Wolbórz (LD) -- Z 1844,46-49, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wolbórz (LD) -- Z 1854-55, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Wąsosz (PL) -- Z 1855-68, indeksowała Katarzyna Karulska


15-03-2017

Bargłów (PL) -- M 1892-1907 (ponowna weryfikacja), indeksowała Anna Croizet, weryfikacja JZI
Białaszewo (PL) -- 1919, 21-27, 29, indeksowała Magdalena Wróbel
Czermin-Wola Pławska (PK) -- U 1787-1843, indeksował Krzysztof Gruszka
Goleniów (ewang.) (ZP) -- Z 1885-87, indeksował Rafał Albiński
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1828, indeksował Walenty Adamiec
Szczurowice (UK) -- U 1768-75, indeksowali Danuta Wojtowicz, bogda252
Topczewo (PL) -- U 1793-1800, indeksował Jan Mamaj
Tursko (WP) -- U 1788-94, indeksował Rafał Albiński
Warszawa-Praga MB Loretańska (WA) -- U 1894, indeksował Jerzy Mrozowski
Zambski (MZ) -- U 1696-1734, M 1696-1743, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Zgierz (LD) -- Z 1751-80, indeksował Michał Zieliński
Zuzela (MZ) -- UMZ 1889-90, indeksował Mariusz Rostkowski
Złotniki (UK) -- M 1784-1881, 90, 92 Z 1784-1861, 90, 92, indeksował Jerzy Nowosielski


14-03-2017

Boglewice (MZ) -- U 1906-13, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Grabowo (PL) -- U 1720-1740, indeksował Igor Daniszewski
Kluczkowice-Wrzelowiec (LB) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska-Lenart
Proszowice (MP) -- M 1848-67, Z 1849-67, indeksował Jerzy Koprowski
Sanok (PK) -- U 1803-98, indeksował Mieczysław Maziarski
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- Z 1836, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zaduszniki (KP) -- SkZ 1888, 1900-10, indeksował Jan Berens


13-03-2017

Brzeziny (LD) -- U 1868, indeksował Henryk Koluszkowski
Brzeźnica (MZ) -- M 1812-43 (aktualizacja), indeksował Krzysztof Zochniak
Chruślin (LD) -- UMZ 1901-05, indeksował Dariusz Śludkowski
Drzewica (LD) -- U 1899-1902, indeksowała Gośka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1869, indeksował Daniel Leszczyk
Iwaniska (SK) -- U 1901-03, indeksowała magda_lena
Kołacinek (LD) -- UMZ 1866, indeksował Wojciech Borkowski
Książnice Wielkie (MP) -- SkZ 1749-84, indeksowała moyra777
Pińczów (SK) -- U 1791-96, indeksowała Grażyna Radzik
Sochaczew (MZ) -- M 1868-75, indeksowała Urszula Świerczyńska
Świedziebnia (KP) -- Z 1767-82, 1812-20, indeksował Waldemar Chorążewicz
Warszawa ASC Cyrkuł I (WA) -- U 1817, indeksowała A. Ch.
Wieluń (LD) -- U 1747-89, indeksowała Danuta Danecka
Wrzeszczów (MZ) -- UM 1878-82, indeksował Krzysztof Jach
Wsola (MZ) -- UMZ 1810-12, indeksował Krzysztof Ceborski
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1871-72, indeksowała Hanna Kołodziejska


12-03-2017

Chorzele (MZ) -- M 1826, indeksował Artur Godlewski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- U 1827, indeksował Tomasz Frynia
Kleszczele (prawosł.) (PL) -- UMZ 1904, indeksował Walenty Adamiec
Nasielsk (MZ) -- UMZ 1874-80, indeksowała Joanna Suska
Suchożebry (MZ) -- U 1856-60, indeksowała Anna Poprawa


11-03-2017

Cerekiew (MZ) -- M 1820-21, indeksował Mikołaj Wilk
Krasnosielc - Sielce (MZ) -- M 1740-60, indeksował Robert Pawłowski
Odrzywół (MZ) -- U 1856-60, indeksował Marian Niemirski
Oleksin (MZ) -- UMZ 1913-15, indeksował Bogusław Kuć
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- U 1836, indeksowała Katarzyna Marchlińska


10-03-2017

Karłowice USC (OP) -- M 1875-77, indeksował Michael Schaetzlein
Kłomnice (SL) -- Z 1868-73, indeksowała Elżbieta Stachwiuk
Przasnysz (MZ) -- SkZ 1734-1808, indeksowała Anna Sztymelska
Warszawa ASC Cyrkuł II (WA) -- UZ 1823, indeksował Ewa Czerkawska
Wyszogródek (UK) -- U 1840-41, 53, 1935-37, indeksowała Danuta Wojtowicz


09-03-2017

Babsk (LD) -- U 1841-48,50-51,58,60-61, indeksowała Beata Kozłowska-Szura
Cerekiew (MZ) -- Z 1818, indeksował Mikołaj Wilk
Czarnocin (LD) -- UMZ 1881-84, indeksowała Anna Goss
Janisławice (LD) -- UMZ 1868-85, indeksowała Urszula Świerczyńska
Jasionna (MZ) -- U 1878-81, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Książnice-Wola Mielecka (PK) -- Z 1787-1970, indeksował Krzysztof Gruszka
Lipniki (MZ) -- Z 1907-09. 12-13, indeksował Dorian Olszewski
Łukomie (MZ) -- MZ 1827, 30, indeksował Piotr Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Marzenin (LD) -- U 1846-47, indeksowała Beata Wiśniewska
Mieronice (SK) -- M 1911-33, Z 1912-27, indeksowała Elżbieta Ginalska, weryfikowała Renata Majewska
Mikołajewice (LD) -- UZ 1883-93, M 1883-1900, indeksował Grzegorz Żychowski
Modlna (LD) -- U 1901-04, indeksował Włodzimierz Dąbrowski
Oszmiana (BR) -- U 1843, indeksował Łukasz Majtka
Stary Śleszów-Alt Schliesa USC (DS) -- M 1890, 92, 95-96, 98-1900, 03, 06, indeksował Michael Schaetzlein
Sulisławice (SK) -- UMZ 1821-24, indeksował Mieczysław Stępień
Szczebra (PL) -- M 1809-10 Z 1809-10 Zapowiedzi 1809-10, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Wiązowna (MZ) -- UMZ 1849, indeksowała Grażyna Przybysz
Zgierz (LD) -- M 1708-40, indeksował Michał Zieliński


08-03-2017

Gromadzyn (MZ) -- UMZ 1843-51, indeksował Karol Szulc
Janowiec (LB) -- UMZ 1886-90, indeksował Bartłomiej Zieliński
Milejów (LB) -- M 1890-1909 (aktualizacja), indeksował Piotr Mazurkiewicz
Przeginia (MP) -- Z 1797-1810, indeksowała moyra777
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1839, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Zgierz (LD) -- U 1771-80, indeksował Michał Zieliński


07-03-2017

Andrzejewo (MZ) -- M 1849, indeksował Artur Lewandowski
Bielsk (MZ) -- Z 1871-79, indeksowała Dorota Nowakowska, weryfikacja Piotr Romanowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1840, indeksował Tomasz Mostowski
Gostynin (MZ) -- Z 1855-61, indeksowała Bożena Prymus, weryfikacja Piotr Romanowski
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- MZ 1826-27, indeksował Tomes
Izbica Kujawska (KP) -- Z 1881-85, indeksowała Anna Frąckowiak weryfikował Krzysztof Pieczątkiewicz
Łukomie (MZ) -- M 1831-40, indeksował Piotr Baciński, weryfikacja Piotr Romanowski
Niedzbórz (MZ) -- UM 1850-51, indeksował Jan Wojtkiewicz
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1734-35, indeksował Rafał Albiński


06-03-2017

Adamowicze (BR) -- Z 1926, indeksowali JZI weryfikował Krzysztof Zięcina
Biała Rawska (LD) -- Z 1830-32, indeksował Bogusław Nagórski
Bijuciszki (LT) -- U 1797-1810, 17-18, 28-48, 50-58, 60-64 M 1797-1806, indeksowała Wanda Thomalla
Bolimów (LD) -- U 1855-62, indeksowała Ewa Piórkowska
Brochów (MZ) -- Z 1802-25, indeksowała Danuta Wasilewska - Lenart
Brzeziny (LD) -- Z 1867, indeksował Henryk Koluszkowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1868, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa (MZ) -- UMZ 1881-90, indeksował Jan Wojtkiewicz
Grodzisk Mazowiecki (MZ) -- Z 1939-45, indeksowała Danuta Wasilewska - Lenart
Kutno (LD) -- Z 1811-15, indeksował Kamil Małecki
Łabno (BR) -- Z 1935, indeksowali JZI weryfikował Krzysztof Zięcina
Łódź NMP (LD) -- UMZ 1849, indeksowała Maryla Wojciechowska
Odrzywół (MZ) -- M 1843-49, indeksował Marian Niemirski
Parzno (LD) -- UMZ 1856-65, indeksował Jacek Kundzik
Ruda (LD) -- UM 1781-1803, Z 1781-1801, indeksował Tomek Turniak
Strzegowo (MZ) -- M 1869-73, indeksował Jan Wojtkiewicz
Tczów (MZ) -- Z 1916-25, indeksował Marek Witak
Warszawa (gr-kat) (WA) -- Z 1944-45, indeksował Artur Godlewski
Warszawa św. Trójca (WA) -- Z 1882, indeksował Adam Rozenau
Wolbórz (LD) -- M 1846-49,79-83, indeksował Włodzimierz Macewicz
Wysokienice (LD) -- M 1855-56, indeksował Marek Krzyżanowski
Włodzimierz Wołyński (UK) -- U 1914, indeksowała Maria Odrowąż
Włodzimierz Wołyński (UK) -- U 1841, 43, 49, 51, 53-54, 56, 64, 85, 94, 1900, 03, indeksowała Danuta Wojtowicz
Włodzimierzec (UK) -- U 1840, 60, indeksowała Danuta Wojtowicz
Żarnów (LD) -- UMZ 1849-50, indeksowała Krystyna Stanisławska


04-03-2017

Jasionówka (PL) -- U 1808-25,27-30,33-44, M 1808-11,14-25,27-30,33-44, Z 1808-30,33-48, indeksował Radosław Karabowicz
Zambski (MZ) -- U 1791-1837 (aktualizacja), indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Żelechlinek (LD) -- SkU 1916, SkZ 1936, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak


03-03-2017

Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1892, indeksował Janusz Kucharczyk
Poręba Dzierżna (MP) -- SkU 1869-80, 89, indeksował Krzysztof Imiołek
Smogorzewo (MZ) -- U 1874-83, indeksował Artur Lewandowski
Straszewice (gr-kat) (UK) -- M 1792-93, 1831-35, 46-50, 66, 69, indeksowała Maria Łopaciuk
Suderwa (LT) -- UMZ 1797-1801, indeksowała Bożena Misiak
Zgierz (LD) -- U 1708-09, 11-34, indeksował Michał Zieliński
Złotniki (SK) -- U 1909-12, indeksował Lech Karkocha


02-03-2017

Działoszyn (LD) -- UMZ 1867, indeksował Daniel Leszczyk
Dłutów (LD) -- UMZ 1881-85, indeksowała Ilona Gieras
Imielno (LD) -- UMZ 1915-16, indeksował Józef Dębowski
Jasionna (MZ) -- U 1876-77, indeksowała Wiesława Rosłonkiewicz
Lubania (LD) -- U 1878-86,88-91,93-97,1900-02,04-07, indeksował Kacper Czerwiński
Strzegocin (LD) -- U 1897-1900, indeksował Józef Dębowski
Szczebra (PL) -- M 1868-71, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Sztabin (PL) -- U 1916, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Wróblew (LD) -- U 1826-34, indeksowała Barbara Zawada


01-03-2017

Andrzejewo (MZ) -- M 1848, indeksował Artur Godlewski
Buczacz (UK) -- M 1710-77, indeksował Jerzy Nowosielski
Bytoń (KP) -- UM 1851-60 Z 1851-70, indeksowała Krystyna Domańska-Bzdak
Kościelec (pow. kolski) (WP) -- UZ 1810-11, indeksowała Aneta Koźlarek
Krasnosielc - Sielce (MZ) -- M 1795-1800, indeksował Robert Pawłowski
Lwów parafia szpitalna Sióstr Szarytek (UK) -- Z 1909, indeksował Jerzy Nowosielski
Monasterzyska (UK) -- MZ 1708-76, indeksował Jerzy Nowosielski
Odrzywół (MZ) -- U 1851-55, indeksował Marian Niemirski
Olkusz (MP) -- UZ 1821, indeksowała Barbara Piaskowska
Wąsosz (PL) -- Z 1882-1889, indeksowała Katarzyna Karulska


28-02-2017

Busko-Zdrój (SK) -- M 1896-1902, indeksował Edward Jabłoński
Bądkowo (MZ) -- M 1863-1915, indeksował Krzysztof Kośnik
Gozdowo (MZ) -- M 1830-31 (aktualizacja), indeksował Piotr Romanowski
Jeżów (LD) -- UMZ 1873, indeksował Jarosław Czarkowski
Jeżów (LD) -- UMZ 1870, indeksował Bogusław Dzbikowicz
Kozłów-Taurów (UK) -- M 1787-1863, indeksowała Teresa Milka
Kołacinek (LD) -- M 1714-66,68-69,71-72,74-75,77-1810, indeksowała Danuta Danecka
Krynki (SK) -- Z 1916-20, indeksował Kamil Stąporek
Krzyworzeka (LD) -- U 1890-97, indeksował Waldemar Strojczyk
Kutno (LD) -- Z 1810, indeksował Kamil Małecki
Kłomnice (SL) -- U 1851-55, indeksował Jerzy Molski
Marzenin (LD) -- U 1845, Z 1850, indeksowała Beata Wiśniewska
Przecław-Wylów (PK) -- U 1786-1914 M 1786-1931 Z 1786-1917, indeksował Daniel Haponiuk
Siecień (MZ) -- M 1911-15, indeksował Krzysztof Kośnik
Tarnowskie Góry (ewang.) (SL) -- M 1800-05, indeksował Michael Schaetzlein
Uhrusk (LB) -- UMZ 1913, indeksowała Monika Pawlik
Wolbórz (LD) -- Z 1852-53, indeksowała Bożena Kaźmierczak
Żurominek (MZ) -- M 1908-12, indeksował Jan Wojtkiewicz


27-02-2017

Bogate (MZ) -- Z 1851-69, indeksował Robert Pawłowski
Bogdanów (LD) -- UMZ 1852-53, indeksował Mateusz Gieras
Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1812-14, indeksowała Natalia Wojciechowska
Działoszyn (LD) -- UMZ 1866, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa nad Czarną (LD) -- M 1881-87, indeksował Tomasz Chamerski
Gostynin (MZ) -- UMZ 1840, indeksowała Janina Tomczyk, weryfikacja Piotr Romanowski
Gozdowo (MZ) -- M 1820-22, indeksował Michał Grygorewicz, weryfikacja Piotr Romanówski
Gąbin (MZ) -- MZ 1874, indeksowała Elżbieta D., weryfikacja Piotr Romanowski
Iwaniska (SK) -- U 1904-06, indeksowała magda_lena
Kutno (LD) -- U 1772-79,1801-02, indeksowała Danuta Danecka
Lipniki (MZ) -- Z 1904-06, indeksowała Renata Florczak
Maków Mazowiecki (MZ) -- MZ 1914, indeksowała Bachach
Mikołajewice (LD) -- Z 1813, indeksowała Ewa Pasierbska
Pałecznica (MP) -- UMZ 1903-06, 08-11, 14, indeksowała Bożenna Błaut weryfikacja krysmag
Piotrkowice gm. Wodzisław (SK) -- Z 1700-52, indeksowała Renata Majewska, weryf. Bożenna Błaut
Siennica Różana (LB) -- M 1830-50, indeksowała Joanna Nykiel
Skulsk (WP) -- UZ 1871, 74-76, 78-81, indeksowała Danuta Wyszkowska
Strzegowo (MZ) -- UMZ 1826-30, indeksował Jan Wojtkiewicz
Suchowola (PL) -- U 1827-28, indeksowała Joanna Gniedziejko
Warszawa-Wilanów św. Anna (WA) -- U 1809-18, indeksował Rafał Albiński
Wieluń (ewang.) (LD) -- M 1850-59, UMZ 1871-80, indeksowała Elżbieta Nejman
Winnica (MZ) -- Z 1906-13, indeksował Michał Gołowicz
Zabrze-Zaborze św. Franciszek (SL) -- U 1892-97, indeksowała Barbara Wiechuła


26-02-2017

Brzeziny (LD) -- Z 1866, indeksował Henryk Koluszkowski
Brzeziny (LD) -- U 1714-35, indeksowała Danuta Danecka
Cerekiew (MZ) -- M 1859-66, indeksował Mikołaj Wilk
Czarnocin (LD) -- UMZ 1876-80, indeksowała Anna Goss
Dojlidy (prawosł.) (PL) -- UZ 1909, indeksowała Livia Ditto
Glinciszki (LT) -- UZ 1797, 99-1801, 19-32 M 1797, indeksowała Wanda Thomalla
Kutno (LD) -- Z 1866, indeksował jarekrad
Paprotnia (MZ) -- U 1866-70, M 1869-80, indeksowała Magda Tarkowska
Pawłów pow. starachowicki (SK) -- U 1903-10, indeksował Andrzej Gawlik
Przesmyki (MZ) -- M 1865-66, 68, indeksowała Magda Tarkowska
Radzanów (pow. mławski) (MZ) -- UMZ 1860-66, indeksowała Anna Banasiak-Antolak
Rokicie (MZ) -- M 1911-15, indeksował Krzysztof Kośnik
Skierniewice (LD) -- Z 1813-16, indeksowali Kamil Małecki i Piotr Grabowski
Suchożebry (MZ) -- U 1851-55, indeksowała Anna Poprawa
Tczów (MZ) -- Z 1926-29, indeksował Marek Witak


24-02-2017

Izbica Kujawska (KP) -- UMZ 1878, indeksowała Anna Frąckowiak
Jeziory (gr-kat) (BR) -- U 1827, indeksował Walenty Adamiec
Malaty (LT) -- U 1744-50, indeksował Artur Wilkicki
Poręba Dzierżna (MP) -- SkM 1869-80, 90-1900 SkZ 1869-80, 86, indeksował Krzysztof Imiołek
Suchowola (PL) -- M 1827-30, indeksowała Joanna Gniedziejko
Zabłoć (BR) -- Z 1797-1801, indeksował Sławomir Rudziecki
Żerczyce (PL) -- U 1798-1803, indeksowała Livia Ditto


23-02-2017

Dalików (LD) -- Z 1818-23, indeksował Tomasz Frynia
Działoszyn (LD) -- UMZ 1865, indeksował Daniel Leszczyk
Troszyn pow. ostrołęcki (MZ) -- U 1895-1902, indeksował Adam Dobkowski
Warszawa (gr-ros) (WA) -- UMZ 1826-34, indeksował Artur Godlewski


22-02-2017

Brochów (MZ) -- U 1808-25, indeksowała Danuta Lenart
Chruślin (LD) -- M 1891-1900, indeksował Dariusz Śludkowski
Dąbrowa (MZ) -- Z 1863-67, indeksował Jan Wojtkiewicz
Gostynin (MZ) -- UM 1855-65, indeksowała Bożena Prymus, weryfikacja Piotr Romanowski
Gostynin (MZ) -- UZ 1830 (aktualizacja), indeksowała Barbara Raniewicz
Jeżów (LD) -- UMZ 1878-80, indeksował Radosław Konca
Kutno (LD) -- M 1772-79, indeksowała Danuta Danecka
Nowa Wieś (MZ) -- UZ 1900-02, indeksowała Katarzyna Rzeczycka
Obrazów (SK) -- U 1846-60, M 1846-69,71-1911,13-15, Z 1846, indeksowała Jolanta Prokopiuk-Bathelt
Odrzywół (MZ) -- M 1866-74, indeksował Marian Niemirski
Perstuń (gr-kat) (BR) -- Z 1834, indeksowali JZI weryfikował Krzysztof Zięcina
Pniewo (MZ) -- U 1835-40, 70, indeksował Jacek Paź
Sierpc (MZ) -- M 1834-35, indeksował Krzysztof Nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Sokołów Podlaski (MZ) -- M 1885-1910, indeksował Paweł Kwiatkowski
Starachowice-Wierzbnik (SK) -- U 1810-50, indeksowała Bożena Krajewska
Wielka Brzostowica (BR) -- M 1819-27, indeksował Tomasz Urlich
Wyszogród (ewang.) (MZ) -- U 1826-29, indeksował Rafał Albiński
Wyśmierzyce (MZ) -- Z 1762-98, indeksował Robert Mrozowski
Węgra (MZ) -- UMZ 1808-15a, indeksowała Małgorzata Kozłów
Zaduszniki (KP) -- SkU 1892-1901, indeksował Jan Berens
Zambski (MZ) -- U 1741-91, indeksowała Bogumiła Skrzypczak
Żeliszew (MZ) -- UMZ 1866-70, indeksowała Hanna Kołodziejska


21-02-2017

Charłupia Mała (LD) -- UMZ 1862-67, indeksowała Elżbieta Misiewicz
Gliniany-Hubienie (UK) -- M 1790-1913 Z 1817-1912, indeksował Jerzy Nowosielski
Korczew pow. zduńskowolski (LD) -- UMZ 1916, indeksowała magnowa
Łukonica (BR) -- UMZ 1802-16, 18, indeksowała Bożena Czarnuszewicz
Warszawa (ewang.-augsb.) (WA) -- UMZ 1832, indeksowała Marlena Bednarska
Żarnów (LD) -- UMZ 1821-23, indeksowała Krystyna Stanisławska


20-02-2017

Busko-Zdrój (SK) -- M 1886-95, indeksował Edward Jabłoński
Drzewica (LD) -- U 1895-99, indeksowała Gośka
Działoszyn (LD) -- UMZ 1892, indeksował Daniel Leszczyk
Łódź-Łagiewniki (LD) -- UMZ 1915, indeksował Janusz Kucharczyk
Wąsosz (PL) -- Z 1874-81, indeksowała Katarzyna Karulska


19-02-2017

Bejsce (SK) -- UZ 1818, indeksował wld_lan
Biała (MZ) -- M 1880-87, indeksowali Dorota Nowakowska i Piotr Romanowski, weryfikacja Piotr Romanowski
Brok (MZ) -- M 1847, indeksował Waldemar Badurek
Brzeziny (LD) -- M 1687-1717, indeksowała Danuta Danecka
Brzeziny (LD) -- U 1867, indeksował Henryk Koluszkowski
Działoszyn (LD) -- UMZ 1864, indeksował Daniel Leszczyk
Dąbrowa (MZ) -- M 1858-67, Z 1858-62, indeksował Jan Wojtkiewicz
Głowaczów (MZ) -- Z 1912-13, indeksowała Maryla Celmer
Janiszki (LT) -- MZ 1881-90, 1901-06, indeksowała Bożena Misiak
Jedwabne (PL) -- Z 1836-1840 (rozszerzenie), indeksował Igor Daniszewski
Klwów (MZ) -- UMZ 1871-72, indeksował Krzysztof Jach
Łódź św. Krzyż (LD) -- Z 1891, indeksował Janusz Kucharczyk
Nowe gm. Krośniewice (LD) -- UMZ 1855-65, indeksował Józef Dębowski
Odrzywół (MZ) -- M 1858-65, indeksował Marian Niemirski
Pińczów (SK) -- U 1882-83, indeksowała Grażyna Radzik
Sierpc (MZ) -- M 1826-33, 41-45, 51-56, 61-65, 71-78 aktualizacja, indeksowali Grażyna Nowak, Dorota Nowakowska, Joanna Żółtowska, Krzysztof Nowak, weryfikacja Piotr Romanowski
Suchedniów (SK) -- UZ 1866-70, indeksowała Halina Kroner
Suchożebry (MZ) -- U 1846-50, indeksowała Anna Poprawa
Szczebra (PL) -- U 1809b-1810a, indeksował JZI weryfikacja Krzysztof Zięcina
Tarczyn (MZ) -- M 1864, indeksował Longin Komorowski
Tczów (MZ) -- Z 1930-46, indeksował Marek Witak
Warszawa (ewang.-reform.) (WA) -- U 1842-44, 46, indeksowała Katarzyna Marchlińska
Warszawa św. Krzyż (WA) -- U 1730-33, indeksował Rafał Albiński
Wysokienice (LD) -- M 1851-54, indeksował Ma