geneteka.genealodzy.pl

flag-pol.png flag-eng.png       Genealodzy.PL       Strona główna Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane zasoby Autorzy indeksów Zasoby w trakcie indeksacji Jak indeksować Jak wspomóc

Powrót

Zestawienie nie zawiera liczby indeksów wykonanych przez poszczególnych autorów, lecz aktualną liczbę wpisów w bazie Geneteki przypisanych do poszczególnych autorów.

Liczba wpisów może się zmniejszać wskutek nadpisywania indeksów danego autora indeksami zrobionymi przez innego autora na podstawie tego samego źródła w pełnym formacie (pola wytłuszczone podane w instrukcji indeksowania) oraz wskutek porządkowania bazy wg aktualnie obowiązujących zasad indeksacji (np. dla aktu ślubu wdowy tworzone były dwa lub więcej rekordów - teraz pozostaje jeden, a wszystkie nazwiska trafiają w odpowiednie pola zgodnie z instrukcją).

Indeksy Wszystkie UrodzeniaZgonyMałżeństwa
Razem 28.652.72014.940.9339.426.1084.285.679

1.Danecka655.095361.466209.42784.202
2.bozenabalaw606.876349.981194.67362.222
3.Incognito581.671340.542154.22686.903
4.Jabłoński_Edward572.801313.189194.29765.315
5.Wojciech_Liśkiewicz543.861290.156162.22291.483
6.janusch474.603268.821161.69244.090
7.Basia_W438.607227.898170.12640.583
8.eliza1952383.100215.898115.11152.091
9.mmaziarski366.330134.791181.82949.710
10.jackun364.322182.843114.67166.808
11.danisha347.307160.855145.62240.830
12.jerzy_nowosielski309.901153.110101.63055.161
13.Misiewicz_Elżbieta282.903143.811106.89432.198
14.Michał_Golubiński282.081151.08285.57445.425
15.Sobieraj_Ewa274.615155.45483.90035.261
16.Skrzypczak_Bogumiła266.306142.08789.34834.871
17.urszula_swierczynska265.179151.58283.36030.237
18.bazie252.064140.55782.04729.460
19.Turek_Bożena248.589137.11284.91726.560
20.WZI244.675180.44222.59141.642
21.Jaskólska_Ewa225.915111.54884.61929.748
22.Tylingo_Bozena222.331114.25575.14232.934
23.Izabela_Czaplicka201.16296.55478.28226.326
24.halina200.548109.39469.91321.241
25.Ciesielski_Marcin189.67679.97159.49950.206
26.Rafał_Albiński179.93386.69650.42642.811
27.Czarkowski_Jarosław177.42098.71253.94924.759
28.mteresa176.04787.06369.39019.594
29.magnowa170.69696.49055.47518.731
30.Marek_Delert169.34576.28373.12319.939
31.jurekzur163.27389.08355.07419.116
32.Myslinski158.75999.82944.48414.446
33.Krystyna_Stanisławska158.01278.72156.25423.037
34.Michał_D.Wysocki142.48988.86630.59023.033
35.nowak141.49074.27741.08226.131
36.GTG_Silius_Radicum140.52317.1676.277117.079
37.WaldemarChorążewicz140.46844.04252.30444.122
38.asska1139.10174.72950.12414.248
39.Krystyna_Malik138.62177.84445.38715.390
40.igoriosso137.98969.56141.83326.595
41.gz1411128.30971.58143.39813.330
42.K_Zochniak127.68847.96636.21443.508
43.Wilfried125.69468.08442.28915.321
44.Barbara_Kubcka125.57962.21347.28516.081
45.Majewska_Renata125.51075.80537.13212.573
46.JZI117.97961.30540.93615.738
47.krzysztofjach1117.30860.32142.91114.076
48.Berens_Jan116.30558.92130.46226.922
49.Andrzej_Wójcik113.22564.63839.5149.073
50.ArturWilkicki112.07558.23329.63624.206
51.Makowiecka_Krystyna111.11021.30852.09537.707
52.Irenakucz109.42560.02135.64013.764
53.Steamroller_Fly107.35464.70030.84111.813
54.marta1044107.14244.41729.88532.840
55.Tomek_Bogiel106.89364.08332.26610.544
56.Kośnik_Krzysztof104.98660.44634.01810.522
57.jorgus06104.97161.06528.90914.997
58.Jegier104.41154.09135.85014.470
59.ChmielowskaAnna103.80050.26826.83626.696
60.bkrajewska103.27448.28941.39413.591
61.DorotaK99.50558.84826.97913.678
62.dRob99.35454.56531.27713.512
63.mziel97.72652.83925.10119.786
64.MarylaW.97.09740.36939.59417.134
65.Staporek_Kamil95.39855.52829.37310.497
66.JanKontek95.38567.42919.4578.499
67.kabe091.13445.39036.5559.189
68.Wlodzimierz_Macewicz90.81752.45924.26814.090
69.Karsowianin90.69051.29531.0648.331
70.Koprowski.Jerzy90.16538.67836.41515.072
71.Kaczmarek_Aneta88.12760.22311.18116.723
72.Klass_Jolanta86.99748.11022.60616.281
73.RoPson85.38244.38029.98711.015
74.Tulej_Anna85.18644.37231.5839.231
75.pronobis82.25333.29642.9635.994
76.alus80.74930.93429.01720.798
77.artekm79.73351.88123.0264.826
78.Dębowski_Józef76.42542.39825.7658.262
79.szubog76.05240.72626.6138.713
80.kotik774.80232.74819.74422.310
81.Nikołaj74.7919.25449.43816.099
82.Marynicz_Marcin74.76029.01731.96213.781
83.ezoteryka74.60240.96425.4808.158
84.Kamila_Szymankiewicz74.22120.55750.9672.697
85.przodkowie.com73.971047.36326.608
86.Janusz_Mielcarek72.58337.43418.81516.334
87.Sludkowski_Darek71.86536.00925.10910.747
88.Gośka70.39327.74736.4566.190
89.BERNHARD0169.22435.32924.5839.312
90.Ćwikliński_Leszek67.98042.52817.7197.733
91.Maryla_Celmer67.96530.16631.0446.755
92.grammy4311666.81634.86424.2787.674
93.Grabska_Iwona66.78336.27123.6696.843
94.magda_lena64.58834.20922.7007.679
95.Komorowski_Longin64.18535.22723.0445.914
96.kosinska_karolina63.94730.57828.8774.492
97.olerys63.66734.29219.33710.038
98.GRAZYNECZKAAA63.63218.33220.75924.541
99.aniaosin63.45936.97320.2016.285
100.Krystyna_Domańska63.36232.30320.79610.263
101.AniaS62.34430.72623.2628.356
102.karabowicz_radek61.02631.54423.3586.124
103.Paź_Jacenty60.23136.21515.4648.552
104.Eugeniusz6559.68229.50718.75511.420
105.JMrozowski59.49141.32212.4945.675
106.Jozef1159.45725.54018.83415.083
107.Pieczątkiewicz_Krzysztof58.52131.98320.6225.916
108.Czerkawska_Ewa58.23436.80020.760674
109.Wilnianka57.78426.99723.8266.961
110.mwpkk56.58228.78021.7506.052
111.BASIAPUSZ56.23731.42718.9765.834
112.milosz56.12918.45020.28617.393
113.Krzysiek_Imiołek56.10723.14123.0799.887
114.Maślanek_Joanna55.55730.10219.2246.231
115.MGieras55.49929.85918.3387.302
116.Grażyna_Przybysz55.44121.62628.0065.809
117.Wojtowicz_Danuta54.79827.35019.3678.081
118.aldonalata53.48326.39219.0528.039
119.angap53.15425.21820.7377.199
120.Bożena_Kaźmierczak52.56725.60920.1376.821
121.Mania5352.26535.70011.6284.937
122.Aleksandra_Piętak52.06627.33319.8694.864
123.MagdaT51.18326.94718.1716.065
124.Kornelia_Major50.91026.43614.6379.837
125.Jabłonowski_Marek50.51629.4278.48212.607
126.annarenata50.20726.83417.3466.027
127.kate10349.86425.00516.6398.220
128.Gadecki.Bogusław49.69619.34118.59611.759
129.Ilona_Gieras48.55127.39614.6656.490
130.peters48.42728.09314.4705.864
131.frisgaard47.93825.28414.1548.500
132.krambud47.50815.32124.1937.994
133.Popkowicz_Bronisław47.46925.71815.3146.437
134.Kasia_Marchlińska47.18240.4306.67181
135.Rafael46.87626.08713.4267.363
136.dzicz46.14515.59711.82218.726
137.katnal45.67126.31413.9075.450
138.janden45.53424.22915.8135.492
139.Bożena_Prymus45.12020.41316.8037.904
140.Zofia_Gasperowicz45.07819.53218.9086.638
141.Krasieńko_Rafał45.06026.14514.6044.311
142.Lichtblau_Dariusz44.48824.90614.2795.303
143.Brozek_Oskar44.28422.01312.5129.759
144.tomekpn43.66120.18817.0806.393
145.NAGÓRSKI_BOGUSŁAW43.58118.66619.6795.236
146.Choroszewski_Bartosz42.79429.3887.5105.896
147.Haponiuk_Daniel42.37820.95616.2385.184
148.Krycha41.98427.9028.7295.353
149.janocha141.13221.3638.52211.247
150.jur58boz40.67121.36116.3612.949
151.maed40.59623.02711.3106.259
152.Kasaaja40.49422.06613.6254.803
153.Janina_Cichosz40.48426.8969.9353.653
154.Gordiasz40.4791.18639.2930
155.Rzechowicz40.27816.00120.5803.697
156.Radosław.Konca39.87320.94210.1428.789
157.Janusz39.85114.84921.2233.779
158.Gawlik_Andrzej39.71119.30512.9307.476
159.wanda-grys39.67726.0424.1209.515
160.Koluszkowski_Henryk39.61422.23912.3685.007
161.Dorota_Dąbrowska39.53914.41122.2872.841
162.mlawiak38.68922.50110.9955.193
163.ozanka38.54720.08513.4105.052
164.tomes38.21314.53217.5486.133
165.sloniatko6037.42325.6323.7058.086
166.Pieniążek_Stanisław37.42120.39512.4564.570
167.MariannaF37.26720.61812.4364.213
168.moyra77737.01519.73810.5086.769
169.piotrpola37.00819.60813.3684.032
170.Gałkiewicz_Urszula36.9404.34325.7646.833
171.Wieros36.83820.40012.7813.657
172.Ma_Sza36.69815.46814.6536.577
173.hannaostoja_swierczynska36.65721.32912.2613.067
174.Alfut_Piotr36.3966.37928.6411.376
175.Sznober_Barbara36.3808.6826.77520.923
176.Mirek.Kozak36.24717.7688.05710.422
177.Romanowski_Piotr36.14214.99414.0307.118
178.Świstak_Elżbieta36.10620.6459.9255.536
179.BasiaR36.05318.92914.1472.977
180.Anna_S35.57527.2985.5782.699
181.kolokolo35.55319.15513.2823.116
182.gregorry195334.94322.3318.2554.357
183.skapska_honorata34.82215.96812.2826.572
184.Baciński34.80013.1719.16012.469
185.mmoonniiaa34.68817.77714.7922.119
186.Bugajska_Joanna34.10216.33811.7955.969
187.Ela_Ginalska34.06718.20711.7844.076
188.GZuzak33.83620.27910.4173.140
189.Piotr_Zajc33.77517.1679.5877.021
190.Krzysztof_Gruszka33.51119.47312.0112.027
191.Wioletta33.4466.23926.496711
192.włodzimiest33.28824.9001.2077.181
193.miras12133.27623.1917.3102.775
194.zbyszek.p7033.20815.20714.0093.992
195.Maria_Brylska33.17422.19710.9770
196.Jerzy_Stawiński33.02316.35111.4835.189
197.Zieliński_Piotr32.99314.65114.0034.339
198.stanisław4832.96223.9106.4942.558
199.Rozenau_Adam32.79219.11713.6750
200.PabianAus32.57315.22414.0423.307
201.Małgorzata_Olewnik32.47416.81111.8723.791
202.Sloniasz32.34418.36510.4023.577
203.jarekrad32.33217.51911.6743.139
204.mariola6131.9457.26217.2607.423
205.Piórkowska_Ewa31.81818.75210.1982.868
206.andrzej_debno31.21713.3588.9818.878
207.zbbudzik31.12618.4239.6053.098
208.Skolimowski_Tomasz30.96113.61912.8894.453
209.Borkowski.Wojciech30.84515.74712.0163.082
210.angoss30.59717.6289.5823.387
211.Madzialena_KB30.40316.08510.7803.538
212.aerbert30.23918.6646.9064.669
213.Dąbkowska_Alina30.1718.10920.2411.821
214.Bibi30.10914.94511.3903.774
215.sowa7329.27817.5317.9593.788
216.adamhen5529.22114.54010.8093.872
217.Stradowski_Jacek29.13320.8954.2124.026
218.GrzeS28.89113.44511.1744.272
219.kujawiak28.54916.5019.3772.671
220.Kokosinska_Urszula28.43512.52011.2494.666
221.Dławichowski28.18116.9408.8802.361
222.gosiagosia228.01312.53910.6704.804
223.Mamaj_Jan27.94219.9344.0463.962
224.kucz_agnieszka27.75218.6096.2112.932
225.Krzeminski_Darek27.11014.8709.9952.245
226.jerkre27.06515.1749.4042.487
227.Augustyniak_Irena26.98811.18612.5303.272
228.Widłaszewski_Wiesław26.94214.2639.5593.120
229.Janina_Hyb26.68913.4549.9783.257
230.m_jaro26.48215.2205.9615.301
231.sarna21526.44417.4535.4803.511
232.Bartnicki_Jerzy26.39417.3704.2894.735
233.Berendzik_Malgorzata26.28213.5719.3033.408
234.kamilo8626.09211.53313.774785
235.Albin_Kożuchowski26.08216.7005.9043.478
236.Stawska_Mirosława26.06712.5147.7455.808
237.Dąbr_Włodek25.97816.5577.4911.930
238.Piotr_Romanowski25.66110.2246.9228.515
239.Adamiec_Walenty25.64114.4478.9142.280
240.ATUIN25.63913.0409.0123.587
241.Nizioł_Krzysztof25.55411.3937.2016.960
242.artur.kozminski25.54915.3856.6493.515
243.Olik25.26912.4109.4603.399
244.Raciborski_Marek25.23624.893106237
245.Yerma25.05513.8748.1882.993
246.Piotr.M25.05412.38210.4662.206
247.Croizet_Anna24.7965.71215.2053.879
248.W.Wojciechowski24.76012.9856.5965.179
249.Petrax24.62812.70710.2971.624
250.grzech24.58324.58300
251.Maria_Baginska24.58011.4879.9073.186
252.DorotaP24.33615.3367.0031.997
253.bisiza24.28116.2185.7462.317
254.JerzyGrzegorz23.9829.74811.3672.867
255.Tadeusz_Olek23.8654.90717.9251.033
256.kawal23.78315.5394.1994.045
257.Jagielski23.75811.9988.6393.121
258.Piotr_Juszczyk23.73320.8662.335532
259.Mariusz_K23.34012.8807.5762.884
260.iwomi23.19613.8698.2131.114
261.Lange_Jerzy23.10318.85904.244
262.x_hanna22.95812.6577.5112.790
263.Rostkowski_Mariusz22.95611.7978.8122.347
264.Jolanta_Górska22.82711.5569.1892.082
265.Niemirski22.76910.23910.0782.452
266.kronerhalina22.75611.8378.9621.957
267.czarnuszewicz_bozena22.72411.9497.9652.810
268.Jacek-Skorupski22.69111.7488.3532.590
269.Stasiak_Michał22.68012.7527.7942.134
270.SylwesterMalicki22.67014.1246.1732.373
271.ela_cwiklinska22.46413.5907.4881.386
272.Szczepaniak_Tomasz22.40815.5474.2562.605
273.mena_u22.23711.2629.9121.063
274.piotrsm22.12513.3826.2902.453
275.Walczak_Marta22.11112.9165.5283.667
276.kat_pas22.0119.9299.9002.182
277.Sroczyński_Włodzimierz21.89721.89700
278.GrzegorzKrupiński21.80517.72304.082
279.hania21.71411.1687.9692.577
280.walet21.66614.3876.405874
281.Samborska_Jolanta21.62811.4058.3761.847
282.krzysztofklemens21.55712.8601.7116.986
283.krupabeata21.46510.6567.6433.166
284.pgorzad21.41911.0997.8962.424
285.kaskam21.38112.7484.7893.844
286.Daniel_Leszczyk21.35811.5677.2912.500
287.agnieszka599521.3547.3705.6948.290
288.Suska_J21.27411.9006.9952.379
289.jurekstefan21.1855.55212.5803.053
290.krzaja20.99113.4885.5931.910
291.Teresa_Milka20.9389.0084.3827.548
292.Janina_Tomczyk20.7659.0488.3943.323
293.Mieżyńska_Danuta20.4899.6388.1862.665
294.kulsob20.43711.5066.5762.355
295.Arek_Bereza20.3947.9788.0014.415
296.Marciszewska_maria20.3818.4507.5784.353
297.Jules20.36611.6295.5203.217
298.Nastian20.3234.05112.0834.189
299.arborpl20.28111.3546.6562.271
300.grzesm20.1899.6946.3844.111
301.romanburczyk20.18711.4366.3912.360
302.Domirka20.07310.4826.6462.945
303.megagrzechu19.9509.9287.9502.072
304.Jolanta_Mierzejewska19.9388.0289.5042.406
305.mrozowski_robert19.93614.8257334.378
306.aligatormp19.90019.90000
307.krysmag19.8506.3859.7163.749
308.ula1119.8349.7807.3452.709
309.Projekt_OPI19.65011.4006.0482.202
310.Kozłowska_Elżbieta19.60814.7263.3231.559
311.andrzej.drogosz19.6007.2488.5433.809
312.Bogusław_Woyciech19.54811.1965.2703.082
313.michal7219.5309.9217.5252.084
314.halina4419.49211.9345.4592.099
315.angie19.41818.7300688
316.Stachwiuk_Elżbieta19.34312.3213.7043.318
317.margit19.3127.59110.4441.277
318.Andrzej_Łęcki19.15412.1564.5512.447
319.arletaso19.14011.8162.6704.654
320.karol44418.85110.9856.2081.658
321.beata_anna118.6736.05411.5671.052
322.barbarag.18.65513.75504.900
323.Strojczyk_Waldemar18.63910.6735.8272.139
324.Machnowski_Robert18.49511.7704.4612.264
325.marek_kondrat18.39916.2491.613537
326.B_Boa18.3618.4337.8682.060
327.J.Borycki18.3118.8427.2342.235
328.elgra18.08513.3743.3461.365
329.kasia_wilcz17.9759.2828.215478
330.magdalena7217.9319.1986.6952.038
331.wisnik_k17.90310.0954.8732.935
332.marekamin17.78915.0561.763970
333.Kołpacka_Anna17.7366.22910.4581.049
334.Wakarecy_Marek17.61510.8233.0183.774
335.Mariańska_Małgorzata17.5988.6195.5383.441
336.jmzolt17.5588.1705.0284.360
337.beatab17.4798.4712.6686.340
338.bodzio5417.4279.8664.4543.107
339.grara17.39610.4305.1081.858
340.Leszek12817.38314.50302.880
341.gaga-jaga17.2818.0316.8852.365
342.MariaŁopaciuk17.23711.9293.4161.892
343.karolinaw17.2248.5705.2373.417
344.bartoszchwiałkowski17.18410.6764.9241.584
345.Gospel17.15910.2114.9012.047
346.Jason852417.1352.9166.2647.955
347.Winczakiewicz_Wacław17.0879.0925.4672.528
348.elżbieta17.03010.4002.9843.646
349.jolaprokopiukbathelt17.02712.1582.3232.546
350.lidia195417.01517.01500
351.Schaetzlein_Michael17.008338016.670
352.Wiśniewski_Adam17.0028.7126.3231.967
353.Jado16.93510.9884.8491.098
354.vitoo16.87611.5541.6123.710
355.Andrzej.P16.86414.1751.921768
356.Juszyba16.85111.4513.5211.879
357.julka6616.83611.3134.2771.246
358.Yskelo16.6887.8283.3375.523
359.Suchodolska_Irena16.6749.3795.6431.652
360.NowakowskiA16.6169.6954.3092.612
361.sieruga16.5615.7957.5713.195
362.joanna8416.48610.3214.5281.637
363.ew_mar16.38710.6134.953821
364.zetka16.2699.4164.8342.019
365.dorotan16.2411.4476.3538.441
366.Bednarczyk_Kamil16.1755.6206.9193.636
367.Bernaciak_Łukasz16.0835.9956.3393.749
368.Wojciechowska_Ewka16.0179.6844.2372.096
369.Inula15.9527.8686.5281.556
370.Jakubas_Eugeniusz15.9297.4435.7992.687
371.olaf1715.88611.0733.3581.455
372.Gołowicz_Michał15.7927.3006.1582.334
373.Kurowski_Dariusz15.7756.4177.7271.631
374.barbara_barbara15.7478.0684.5483.131
375.Gryz_Elżbieta15.7188.0965.8881.734
376.Janusz_Stankiewicz15.6887.5103.9674.211
377.Szulcanna15.6699.5953.7012.373
378.gaolcia8615.6613.4497.9834.229
379.Borchardt_Urszula15.6449.0625.0361.546
380.krzysiekwielgat15.58214.07601.506
381.kwroblewska15.5407.5582.9525.030
382.marekn12415.5348.3545.4931.687
383.Viola_AP15.5217.2786.3451.898
384.Lag200015.3496.7336.3532.263
385.Kaminska_Ewa15.3099.1564.1022.051
386.Domańska_Elżbieta15.15915.15900
387.rdet15.0986.3963.8744.828
388.Adalbertus15.073011.2543.819
389.kasiek14.9827.3614.8282.793
390.Lenaar14.91313.0465131.354
391.Kurzyjamski_Wojciech14.9046.4417.715748
392.Filarska_Małgorzata14.8963.58411.144168
393.Agata_KJ14.8227.5975.4281.797
394.Obidka14.7058.2494.3712.085
395.Sławiński_Jacek14.7045.9755.6283.101
396.m_gry14.6838.4083.2213.054
397.Grzanecki_Wojciech14.6119.6334.9780
398.Wojewodka_Monika14.4838.5404.4721.471
399.Metalloviec14.4597.8954.6111.953
400.maluszycka14.4367.8804.5102.046
401.Lazar_Andrzej14.3655.4385.2573.670
402.luigi3714.2578.1063.8052.346
403.dombas14.1963.1119.4091.676
404.krzypov14.1497.7582.2264.165
405.ztelega14.0977.6934.8881.516
406.Irena_Kaczmarek14.0116.1886.6491.174
407.wojtstyp13.9599.5783.2901.091
408.Brudka13.8546.7274.7822.345
409.zbzukowski13.7307.1005.1111.519
410.Rafik000213.6985.2007.2771.221
411.Walder_Wisława13.6744.89708.777
412.Urszula_Pogoń13.5915.6701.8036.118
413.agac13.4836.5161.6665.301
414.Piachu213.4559.4271.2632.765
415.marjolena13.3974.7546.8681.775
416.GrajewskaIzbaHistoryczna13.3456.3815.1741.790
417.rzeczycka_katarzyna13.3242.3647.5983.362
418.MMar13.3016.9884.7641.549
419.Józef_Lis13.2497.1264.6211.502
420.Piotr_Reszka13.1785749.8312.773
421.sbasiacz13.0205.8244.6442.552
422.lubczyńska-iwona12.9598.4142.5771.968
423.hal.ka12.9579.4102.951596
424.Czyżewski_Bartłomiej12.9458.3182.5072.120
425.ToniR12.6726.4182.5253.729
426.MagiQ12.6719.4811.0592.131
427.Daniel_Paczkowski12.5749.1845442.846
428.BasiaFl12.5625.9125.4471.203
429.Jazzek12.38712.38700
430.Ewa_Brzezińska12.3847.4023.4661.516
431.Hening12.3709.3822.201787
432.griszka5012.3189.2762.97369
433.opol12.28911.481396412
434.anton_burza12.0787.3952.1192.564
435.kozlowskiw11.9556.9043.8811.170
436.Herbal_ela11.9426.5813.9461.415
437.dorocik13311.8747.4972.9741.403
438.Kołodziejczyk.Urszula11.7967.1412.3542.301
439.Lewandowicz_Adam11.6584.9165.6271.115
440.Magdalena_Smolska11.63210.96314655
441.Rutar11.5265.9243.2562.346
442.Jreneusz11.5101.9744.8544.682
443.basiula11.4895.7113.1292.649
444.brulion11.3812.6328.71237
445.Marcin_P11.3621.8418.2761.245
446.jacwes11.349011.3490
447.Lubelskie_TG11.29609.5201.776
448.Michał_Kazimierz11.2531.5507.2072.496
449.nuernberg11.1687.0561.5602.552
450.tobi11.1676.3593.5211.287
451.jerzymichal11.1674.4005.0761.691
452.jgniedziejko11.1237.0712.0661.986
453.maciejowski11.0774.3283.9332.816
454.Purski_Jan11.0094.9586.0510
455.KPM11.0015.7783.4201.803
456.krysta_s10.9635.4244.0381.501
457.historyk9910.9364.4303.7782.728
458.Łukaszek_Tadeusz10.6938.0361.3611.296
459.budzinska_paula8610.6775.0564.0861.535
460.kubakpro10.6266.0653.905656
461.Matuszewska_Magdalena10.6255.2904.1821.153
462.Łopiński_Jacek10.6069.091744771
463.rencr410.5586.2391.8482.471
464.Rober_Starczewski10.3745.9572.8761.541
465.Emkael10.3516.6472.0781.626
466.szczelba110.3515.3583.9701.023
467.Lukasz_Fajfrowski10.3226.2302.7241.368
468.Kucharro10.3014.6454.3201.336
469.Machnik_H10.2616.9802.865416
470.maria112m10.2443.7475.2261.271
471.szczesna10.2435.4264.332485
472.Witold_Trzeciak10.1975.8163.2281.153
473.Alinka10.1315.2643.6771.190
474.Gosia25310.0703.8214.7461.503
475.mariola071110.07007.5562.514
476.mariuszek6910.0612.9643.7573.340
477.T_Chamerski10.0021.8765.4352.691
478.KOZERSKI10.0024.7673.9871.248
479.Aneta_Nowikowska9.8927.4281.2741.190
480.annakt9.8675.0153.3151.537
481.Marzanka9.8464.7414.150955
482.kasejuka9.8356.0622.6911.082
483.Słomińska_Dominika9.8354.9423.8241.069
484.Oleszka9.7993.0686.027704
485.olga_snopek9.7804.9323.7751.073
486.Piotr_Bochnacki9.7643.3593.1133.292
487.Marcin_Piotr_Zając9.6845.8592.910915
488.szynszyl20059.6732.1271.3216.225
489.donchichot9.6465.0622.3502.234
490.Agnieszka_Wójcik9.6245.5193.107998
491.magat19.61809.6180
492.Genowefa9.6093.2505.771588
493.MirosławGrabowski9.5375.6343.710193
494.bandziorek9.4992.3436.395761
495.Ula_W9.4466.8442.189413
496.miremik9.3725.0063.2821.084
497.aeroseek29.1816.5721.4191.190
498.Obałek_Jacek9.1144.9813.398735
499.Pawlikowski_Ryszard9.0762.7744.9081.394
500.OlaH9.0636.2892.104670
501.kasiema9.0386.9012.1370
502.maja678.9504.4023.709839
503.Darek_Kiliszek8.9504.5543.576820
504.pawel.nowinski8.9091.1844.5483.177
505.Robert12028.9064.2752.7021.929
506.Alan_Jakman8.8427.2033521.287
507.aktawres8.7506.84701.903
508.Małgorzata20058.72407.2331.491
509.Iwonanna8.7153.5983.5911.526
510.Artur598.7116.2381.1921.281
511.Sułkowski_Jacek8.6315.5882.822221
512.Majtka_Łukasz8.6051.14307.462
513.SILAM8.4966.1782742.044
514.Florek_Jacek8.4943.7713.4821.241
515.Malgorzata_Rejowska8.4857.60583149
516.marzanna1758.4041.4194.0762.909
517.pbasik8.4014.8573.152392
518.Leszczyk8.3744.2033.0831.088
519.Odrowąż8.3644.7992.616949
520.lukas498.3475.3832.428536
521.Marecki_Paweł8.3056.52701.778
522.Anna_Parysek8.2774.8671.0592.351
523.Kwos8.2585.9831.0451.230
524.madzia3278.2507.7710479
525.badur8.2214.3222.8631.036
526.Heropolitanska_Izabela8.2005466.694960
527.PawS968.1961.0565.9571.183
528.Jakub_Rokita8.1894.7452.4111.033
529.monika.wałuszko8.1814.2463.260675
530.Grabis_Mirosława8.1478.14700
531.Sieczkowska_Elżbieta8.1324.4143.131587
532.Knapp_Małgorzata8.1087.53953534
533.Lubryk8.096317.340725
534.krak2108.0732.6474.567859
535.papakulka8.0546.3801.122552
536.GrzeSwier8.0374.5211.8601.656
537.J1anka8.0006.784896320
538.przeski7.9673.71304.254
539.SebastianS7.9527.0299230
540.MIRMAZEK7.9247.7910133
541.ewakuszlik7.9065.0642.423419
542.Irena_Łoń7.8843.9383.116830
543.Garnek_Jarek7.76506.795970
544.sekutnica7.7467.74600
545.RobertC7.7407.74000
546.Zofia_Gonet_Antoniszyn7.7296.54501.184
547.Kacper_Czerwiński7.7064.1872.665854
548.anusia16107.6875.42702.260
549.NS_Jurek7.6823.9952.821866
550.Danuta_Stojek7.6784.6083.0700
551.Joculus7.6216.6550966
552.Tomasz_Jedynak7.5853.9782.775832
553.Nowocin_Beata7.5233.1662.3452.012
554.Lasocki_Wiesław7.4893.8272.3641.298
555.Janiszewska_Janka7.4803.8872.780813
556.Ewa_Szczodruch7.46707.4670
557.HalinaLitka7.45907.4590
558.Jan.Ejzert7.4324.0952.601736
559.pawko2237.3663.3981.6212.347
560.zagórski_zbigniew7.3644.5691.7641.031
561.wmacoch7.2444.8171.779648
562.Król_Majewska7.2353.97403.261
563.Nieprzecka_Justyna7.23207.2320
564.WiśniewskaB7.2084.5622.55096
565.Anetta_727.2003.7232.730747
566.ELADAB7.1804.0702.347763
567.kziecina7.1657.105060
568.Ludwik_Olczyk7.1603.6222.962576
569.craft7.1475.0411.553553
570.A.Kuba7.0084.4841.925599
571.roza.kruza6.9783.5922.3401.046
572.krzan6.9353.9021.2761.757
573.rjancz6.9232.8203.473630
574.Ottolinek6.9022.6963.0801.126
575.Teerose6.84504.2572.588
576.malgoniaa7036.8283.0431.3422.443
577.poschadel6.8272.2273.669931
578.62_6106.8184.1621.709947
579.charston906.7796.77900
580.Kaczmarek_Jola6.7605.280872608
581.Maria-Teresa6.7494.2182.418113
582.Chrzanowski_Stanisław6.7373.2592.831647
583.Stochnialek_Hanna6.7223.3282.1301.264
584.basik6.7074.82601.881
585.Livia_Ditto6.6975.0681.458171
586.tonffillka6.6883.8412.120727
587.naplopo6.6853.1925282.965
588.Topolinski_Jozef6.6484989475.203
589.Jadwiga_Sibirska6.6363.8046712.161
590.Joanna_D6.6313.2532.652726
591.Pachliński_Paweł6.6273.7492.131747
592.graffik6.6082.8833.7250
593.barbara19476.6042.2069973.401
594.Kowalski_Paweł6.5713.9681.909694
595.kulig326.4453.2072.504734
596.mira_wiech6.4093.7672.335307
597.Perkowska_Ania6.3891.7692.7591.861
598.Stando_Piotr6.3574.32402.033
599.Paula2576.3363.0052.980351
600.Magierowski_Wojciech6.3314.76801.563
601.mirst6.3153871.7974.131
602.Grażyna_Wójcik6.3034.66501.638
603.jansz6.2963.5261.976794
604.GG_Grudzien6.2956.1799224
605.aaricia1046.2653.6621.757846
606.Nejman_Andrzej6.2563.5232.337396
607.Janka286.2374.5781.043616
608.rybecka6.2236.22300
609.KARSKIRADWAN6.1992.4655623.172
610.neumann6.1315.116557458
611.Aleksandra_VanBever6.108006.108
612.Sławek_Binczak6.04206.0420
613.Felberg_Sławomir6.0313.2372.057737
614.Lewandowska_Justyna445.9865.006301679
615.Stańska_Aleksandra5.9675.96700
616.janinka275.9453.7701.784391
617.Uszyńska_Hanna5.9242.7722.244908
618.Piotr_Smarzewski5.90905.9090
619.Szalomszalom205.8902.8842.342664
620.rawli5.8762.4992.3111.066
621.staszek_wojciech5.8313.0102.164657
622.keresz5.8255.36336894
623.grabkk5.8153.3322.4830
624.Grażyna.K5.7615.76100
625.Socha5.7254.703873149
626.Janusz_Kielak5.7184.598461659
627.mierzyce5.6723.0741.893705
628.Paweł_Pyszniewski5.6551.5722.8741.209
629.Karbowska_Marianna5.6344.575635424
630.pawel_tk5.6171.6323.9850
631.Stefańczyk5.610005.610
632.Kira5.6072.3723.2350
633.BARTNICKAANNA5.5181.5363.95131
634.marzenska75.5102.6532.102755
635.Gransztof_Anna5.4873.3191.662506
636.kiniastr5.4695.46900
637.Marek-L5.4451.0163.634795
638.Aga_Brz5.4262.6132.364449
639.bachach5.4249783.473973
640.Beata655.4022.6921.960750
641.jakozak5.3833.3251.604454
642.Zawadzki_Rafał5.3713.7661.195410
643.Annetti5.3692.9622.053354
644.malkam2555.3523393.2231.790
645.jarumasta5.3512.8909341.527
646.arnel5.3194.1421131.064
647.kkurys5.2945.29400
648.Ewa_Tańska5.2783914.8870
649.Grochowska_Joanna5.2653.774755736
650.vicek19785.2542.7681.887599
651.Ulcia_d5.2443.3241.85268
652.Lubieński_Krzysztof5.2414.6270614
653.Team_AGoFF5.2312.9482.2830
654.Ceborski_Krzysztof5.1823641.7203.098
655.dorotakw5.1802.7051.996479
656.Malgonia5.1512.4982.056597
657.bezet5.1332.9531.962218
658.Bartek_M5.1333.0542.0790
659.imagines5.1174.0511.0660
660.tomczyk5.0793.43501.644
661.DankaW5.0791.5553.181343
662.WPawlica5.0722.5671.870635
663.annaurban5.0605.06000
664.broż_ka5.0501.1082.4911.451
665.Włodzimierz5.0303.440780810
666.rendziojaroslaw5.0212.6181.485918
667.olenski_jan4.9921.65403.338
668.jamiolkowski_jerzy4.984004.984
669.Katarzyna_714.9694.947022
670.wojtek234.9054.90500
671.poszukiwaczka604.9003.770944186
672.Bogus_Kuć4.8872.2801.5721.035
673.keret4.8672.7562.01893
674.Dobkowski_Adam4.8501.9988152.037
675.Stanikowski4.8083.594904310
676.pawkos834.8044.80400
677.Sz_Joanna4.7973.551830416
678.iksdar4.7912.5671.742482
679.karolszotek4.73373603.997
680.manyek21124.7334.73300
681.Orlik_Ala4.72804.7280
682.ahalaburda4.7246733.523528
683.tyburski4.723004.723
684._jaj_4.7214.72100
685.mastalerz4.7022.4321.835435
686.Majewska_Lilianna4.6972.7801.377540
687.slawekkrecicki4.6962.8381.318540
688.RyszardSys4.6874.4422450
689.Tarnowski_Tadeusz4.6862.3171.870499
690.mariusz90504.6521.4982.508646
691.Mirek19004.6233.1451.014464
692.aqkis4.62202.7041.918
693.Kocoń_Leszek4.60504.020585
694.mlazarecki4.5922.5321.510550
695.Mustad4.5892.7531.8360
696.Ania_Witkowska4.5803.0631.044473
697.Markowski_Maciej4.5692.6421.408519
698.Łaptaszynska_Iwona4.5652.96201.603
699.Przybyla_Agnieszka4.56403.854710
700.Krystyna_Moćko4.563552.2272.281
701.wld_lan4.5413.71856767
702.Forma_Eugeniusz4.538004.538
703.Eder4.5342.5971.758179
704.Majcher4.5322262394.067
705.adrian.kaszubski4.4614.46100
706.mejpien4.4441.4512.330663
707.Zubrzak4.4362.1766201.640
708.PiotrG4.4212.7541.457210
709.Krzych.K4.4132.5811.620212
710.Bialas_Malgorzata4.4112.8001.187424
711.monikab4.3411.5127602.069
712.Bednarek_Edyta4.3352.1421.690503
713.DanielPiecuch4.3261.6792.157490
714.Florczak_Renata4.3191.0092.1021.208
715.barbarafasiczka4.2714.27100
716.marcinpt4.2541.0402.402812
717.grad4.2492.4491.8000
718.Robert14.2302.764841625
719.labarnerie4.2152.3521.423440
720.Piotr_Młynarczyk4.2122.0054741.733
721.DanielPratt4.2073.21492568
722.mglinkow4.1781.0272.890261
723.Scowron4.1552.7101.38560
724.grohel44.1453.388618139
725.Kubalska_Agnieszka4.0853.8072780
726.andziulam4.0601.1412.382537
727.pawel.dyda4.0551.8839141.258
728.Gawenda-Marecka_Maria4.05004.0500
729.OlszewskiD4.0451.1502.754141
730.Nowakowska_Katarzyna4.042004.042
731.prazmowska4.0382.1491.491398
732.EwaH4.0352.0726911.272
733.robi1123.9932.4491.106438
734.amarylis393.9863.98600
735.Kapelus3.9762.9839930
736.BogusławBykowski3.9612.475935551
737.jerzy_kolodynski3.9521.6601.0941.198
738.loknok13.94602.4891.457
739.Korzunowicz_Mirosław3.9311.8771.763291
740.jozek3.9211.5761.851494
741.Rozmysłowski_Marek3.8642.316786762
742.a.badowski3.8521.9981.502352
743.Chojak_Jacek3.8351.6801.0261.129
744.ewastepien3.8201.9821.464374
745.Musial_Michalina3.8122.0941.197521
746.Magroski493.8033.60310991
747.Teodozja3.8022.2151.032555
748.Piotr_Konieczny3.7881.5561.442790
749.susic3.7803.78000
750.marla3.7721.8781.477417
751.JMarchewka3.7723.77200
752.Beata_Matczak3.7182.1311.216371
753.mirkania3.6742.502924248
754.nicky3.6723.258245169
755.Sochers3.6512.169771711
756.Rozynski_Pawel3.6477892.483375
757.tosia513.5913.59100
758.Markiewicz_Sławomir3.58801.9131.675
759.kwiech3.5753.57500
760.anna12643.5363.1114250
761.beatpatt353.5151.8031.260452
762.marwro3.5153.51500
763.asdmjs3.5002.490669341
764.Kempisty_Anna3.49202.819673
765.Kolank03.4733.1613120
766.ska83.4583.45800
767.jperkowski3.4433.44300
768.Marcin_Z.3.4392.8690570
769.WiktorK3.4103.41000
770.sebastian_gasiorek3.4052.8761528
771.RobertGóra3.4021.9001.128374
772.ambrozja1003.3572.284695378
773.robert.kantorek3.3421.0062.3360
774.ewab.3.3352.541612182
775.Margaret_Stas3.3303.33000
776.Darq3.3133.31300
777.bialy203.3072.374350583
778.krybas3.2982.143916239
779.Dampc_Kasia3.2802.7000580
780.ostrowiecki3.2772.7924850
781.Urlich_Tomasz3.2656546351.976
782.leszcz3.2581.600817841
783.MonikaNJ3.2531.0062.083164
784.Pietkun_Karolina3.2443.24400
785.jareczkisz3.2361.8781.079279
786.Lukrecja3.2211.5231.272426
787.aisa3.208003.208
788.Piotr_Kazimierski3.19002.979211
789.Piotr_Kierzkowski3.1851.7771.064344
790.Lipka_M3.1852.290407488
791.Majewski_Dariusz3.1782.29183804
792.AndrzejOsiński3.1752.1131.0620
793.Dane_Kasia3.158103.157
794.halmarki3.156003.156
795.Mimzy3.1441.7041.147293
796.lechkar3.1342.411145578
797.annapytel3.1308481.970312
798.Banasiak_Antolak3.1131.5951.138380
799.jertom3.1053.10500
800.jarekmadej3.0991.717978404
801.Olczyk_Paweł3.0841.7251.032327
802.tomekov3.0811.4893311.261
803.Elżbieta_Piwińska3.0801.7281.047305
804.kasik5003.0661.881852333
805.Tadeusz_Pilat3.038003.038
806.andrzejs323.0343.03400
807.EdwardB3.0313.03100
808.MAŁGOSIA_19533.02202.273749
809.dorpaj3.0181.826621571
810.Urszula493.0143.01400
811.Grabis_Mirosława2.9866822.3040
812.kimar112.98212.9810
813.Gawski_Marcin2.95402.9540
814.piotr_nojszewski2.9441.576560808
815.alwierzba2.939002.939
816.majkuss2.9341.298929707
817.Kostkowski2.91696201.954
818.drrejment2.91501.7861.129
819.kasiamon2.9141.2351.304375
820.Marek702.8986932.076129
821.michalina1802.8951.654864377
822.JolantaN2.878212.040817
823.robin0002.87758902.288
824.alahal2.8591.5911.2680
825.adiglowacki2.8512312.59525
826.ryszardgarncarek2.8401.573955312
827.projektpodlasie2.8262.0060820
828.Durka_Stanisław2.8232.82300
829.krzysf772.8151.1564061.253
830.Tajgete2.7971.542955300
831.jbaginski2.7931.336937520
832.Markus2.7691.51601.253
833.CaramonM2.755002.755
834.anytram2.7451.1771.251317
835.wojtwk19122.7391.651858230
836.Ewa_Prejs2.7389631.502273
837.Jankowski_MA2.7291.69001.039
838.Miraś_Ireneusz2.719002.719
839.Edmunda2.7181.0931.6250
840.Wojciechowska.Natalia2.7081.2591.131318
841.MonikaS72.6981.2801.162256
842.Wojciechowska_marta2.6821841.762736
843.george2.6782.67800
844.Pitlab2.6742661.466942
845.jolantaw2.6631.695663305
846.martyna_j2.65780001.857
847.monika_kurek2.6421.5481.0940
848.GosiaLemanczyk2.6352.161192282
849.Marianna_Różalska2.6311.496695440
850.Irena_Monika2.6095326291.448
851.Madzik882.6078431.564200
852.berfel2.6061.469836301
853.ina2.5962.59600
854.Lukasz_Kuc2.5822.58200
855.gruszczyński2.5791.422870287
856.Franek232.5581.367861330
857.kasiakozłowska2.5561.3701.040146
858.zawbor2.5501.305968277
859.grzesław2.5311.368821342
860.Gabriela_Ch2.5291.2951.013221
861.astraIII2.5251.677387461
862.VILLA_POPŁAWY2.5172921.0421.183
863.annape2.50802.303205
864.misty692.4922.14525493
865.Synowiec_Ela2.4822.48200
866.beatabistram2.4811.312242927
867.gbryk2.4771.268949260
868.JustynaS2.4752.47500
869.KasiaD2.4702.47000
870.Misztal_Ewa2.4671.299962206
871.Maj_Paweł2.4652.46500
872.hagna112.4631.7920671
873.Sadaj_Ziółkowska2.4481.5708780
874.Joel_S2.4412.44100
875.Katrinson2.4291.388720321
876.Miazek2.420983848589
877.teresaklosinska2.4121.60979013
878.Tekla2.4092.40900
879.boena2.4051.8120593
880.bronislaw_wenta2.4012.2771240
881.Rosslyn19882.39001.641749
882.Joniec_Henryk2.3822.38200
883.marrta2.3791121.548719
884.MagdaBilska2.366002.366
885.betka392.36002.3600
886.kokorzyc2.3561.460625271
887.Hałat_Anna2.35202.103249
888.snemelk2.3431.1331711.039
889.kasiulek2.3341.137954243
890.EANWhitson2.3301.113865352
891.Kafar_Marita2.3261.296812218
892.Farmer19792.3221.272756294
893.jusyd2.3171.271760286
894.Terluk2.29796301.334
895.dzelka872.2941.241848205
896.hykiel2.28502911.994
897.DorotaL2.283002.283
898.Tomasz_Struk2.275830450995
899.Pawłowska_Ledke_Elżbieta2.2681.4710797
900.BogdanB2.2411.216886139
901.los_wiola2.2381.23397827
902.flo_ag2.2159421.19875
903.orzechowski_m2.2101.344643223
904.walkip2.206002.206
905.Tur_Krzysztof2.1971.022993182
906.tg3a2.1887481.4400
907.Nowik_Grzegorz2.17106751.496
908.urbananna2.1622.16200
909.Witecka_Magdalena2.1611.193767201
910.klaudia1996232.1451.229668248
911.kammp2.1391.156766217
912.mago24102.1311.172729230
913.Kyjania2.09401.987107
914.Krzewicki_Paweł2.0919611.04288
915.bzdrodow2.0712568071.008
916.osaczony302.0622.06200
917.nenufar422.04801.297751
918.Kozera_Piotr2.04101.441600
919.compnet2.0404502801.310
920.BNowak2.0341.4020632
921.Jarosz_Adrian2.0312.03100
922.efunia2.02402.0240
923.Ivojag2.0226631.012347
924.Szymańska_Iwona2.0111.012487512
925.ewa.okoniewska1.9969161.0800
926.morloth1.9761.97600
927.tomnow1.9751.97500
928.annastregiel1.9671.374319274
929.DariuszHeręza1.9600996964
930.valdeq1.9321.047625260
931.mar_markiewicz1.92801.661267
932.Berdzik_Magdalena1.9191.036738145
933.redie1.9161.177250489
934.nieznalski1.9141.060632222
935.inez1.9133911.5220
936.kulik_agnieszka1.91195198862
937.kipikasza1.9101.91000
938.xtedek1.9091.15022737
939.AM_Kalski1.8951.195451249
940.Zyga_Agnieszka1.8881.003695190
941.yoake1.885889832164
942.anulka241.8831.58425346
943.Andrzej_Kiełbasa1.8821.065215602
944.Slawek_Wojsa1.8802531071.520
945.JPool1.8731.057624192
946.sj_sj1.8712821.5890
947.sandy10m1.870001.870
948.terciak1.8691.130554185
949.apogorzelska1.8561.188458210
950.przemek_m1.8541.005674175
951.joanna_mironczuk1.85306061.247
952.pbacik1.849001.849
953.Akszeingar1.8371.7211160
954.Barbara_Domagała1.8341.83400
955.Krzysztof_Maszkowski1.8331.83300
956.Krawiec_Malgorzata1.8181.81800
957.madzmatron1.80901.8090
958.Woyass1.796838492466
959.KRutko1.7859348510
960.agusja11.783989602192
961.krzyosiek1.7831.78300
962.Artsanon1.760001.760
963.anowi19581.7501.294296160
964.Ciszek_Artur1.7461.170447129
965.Cynthia_Witt1.73099567560
966.anamorf1.730723801206
967.JSamborska1.717001.717
968.AgnieszkaK1.7121.003548161
969.RyszardT1.709873638198
970.Krzyżanowski_Marek1.70843501.273
971.Sobol741.701831673197
972.krzyko1.6976801.0170
973.lukasz.hyrchel1.696001.696
974.pawełKa1.6911.5801110
975.Psikus_Elzbieta1.691885358448
976.labuska791.6915031.13850
977.StraszMarek1.675886582207
978.Horg1.6721.029418225
979.wicy1.6561.2264300
980.Myśliwiec_Dawid1.64501.62520
981.Krasowska_Katarzyna1.645819618208
982.guzia281.629592932105
983.Witkowska_Ewa1.6232932171.113
984.Batory_Marcin1.622785655182
985.Boroch_Marek1.6211.4740147
986.KarwalskaJustyna1.6171.027435155
987.Stasiakowski_Wojtek1.616897469250
988.Ewa_Hus1.6140920694
989.Luziński_Marcin1.614602226786
990.camel531.614596909109
991.maria.j.nie1.60701.6070
992.marlena12061.6021.4998815
993.Piotrowska_Agnieszka1.599999487113
994.piotrowski791.5972522811.064
995.Andrzej_Welsberg1.583925492166
996.kdgs1.5781.4270151
997.Pawel_Jurewicz1.574131.5610
998.JustynaP1.559825579155
999.ZofiaWichtowska1.542001.542
1000.JanczewskaM1.5381.0010537
1001.Wiesła_Bartosik1.538698662178
1002.Sikorska_Izabela1.53601.5360
1003.Jerzy_Molski1.5369640572
1004.Płowik_Hubert1.523210888425
1005.kolaczkowska1.523823513187
1006.KesslingAnna1.522822481219
1007.maria.mazur1.514662635217
1008.mholy1.5137527610
1009.romano581.507354870283
1010.dasobierajuk1.493645710138
1011.GąskaMariusz1.49001.378112
1012.Joanna_Januszewska1.4881.48800
1013.walinska.ewa1.48683762920
1014.norbibuu1.4801.48000
1015.IrenaZGB1.477807512158
1016.Kaczmarczyk_Grzegorz1.472654605213
1017.Elik7001.4611.46100
1018.tatarak311.4511.45100
1019.mwpch1.447742361344
1020.RoRo5001.447001.447
1021.Kazimierz_Ducin1.442691564187
1022.KostekP1.426794459173
1023.Marek_Żurawiecki1.4261.2920134
1024.konradus1.41101.4110
1025.Uzfjm1.398767494137
1026.rybolow1.3971.22467106
1027.Dobrzynski_Pawel1.3902171.1730
1028.Marcin_Śnioch1.385636554195
1029.Mariola_Hadryś1.373542649182
1030.dstancel1.3711.37100
1031.Peikita1.36701.3670
1032.wasiliki1.36301.3630
1033.mszatilo1.361808392161
1034.anna_wiśniewska1.357469280608
1035.Joanna521.34801.034314
1036.vnukinga1.345768460117
1037.syszol1.344001.344
1038.worwag1.342001.342
1039.sierszeng1.3381.33800
1040.Pelagiusz1.334665534135
1041.MrDzwang1.33398825788
1042.wiktor_odelsk1.333001.333
1043.Magda20001.3301.33000
1044.Darth_Simba1.327183649495
1045.AdamCA1.3241.32400
1046.Wójtowicz_Remigiusz1.32380845857
1047.Bednarska_Małgorzata1.31101.3110
1048.achczi1.305442254609
1049.Kacperm_sz1.3001.06316473
1050.Emerald1.2991.29900
1051.Croissante1.297703485109
1052.Vasquez1.2861.28600
1053.e_furmanczyk1.2680892376
1054.sylweczka_221.258001.258
1055.julia_natalia1.2551.25500
1056.jart1.2498290420
1057.gajus811.237771317149
1058.basia1.23401.2340
1059.olka_elka1.2310967264
1060.NikosK081.2291.22900
1061.joff1.22770847544
1062.czj1.224288778158
1063.ananke19661.219629456134
1064.Frezja471.2187454730
1065.tomkarolak1.2117730438
1066.annaurgaczszczesna1.20301.033170
1067.Fiedorowicz_Adam1.20163954022
1068.Bełc_Paweł1.2009690231
1069.Kupis_Artur1.196743287166
1070.marzanna621.1841.146038
1071.Stęplowska_Anna1.166570251345
1072.Bańkowski_Leszek1.1661.16600
1073.Cel.Magdalena1.165579470116
1074.kcocyk1.16148957696
1075.Mroz_Anna1.159001.159
1076.mstrzelec1.155263147745
1077.Boguslawa_Matusiak1.146687351108
1078.tommyser1.1461.14600
1079.gumisiek1.14165139793
1080.WH1.132001.132
1081.Horizon1.1311.13100
1082.basiaps1.1291.12900
1083.Megabyzos1.1165350581
1084.monikatk1.1139430170
1085.Rejnus1.1101.11000
1086.kbinka1.10801.1080
1087.Tyczynski_Wojciech1.09601.0960
1088.tpergalo1.0945190575
1089.roman1091.084001.084
1090.Grzegorz_Biłos1.0819471340
1091.Hoch_Jacek1.08101.0810
1092.Quit1.06801.0680
1093.Grzegorz_Wysocki1.0681.029039
1094.enora1.0683657030
1095.B_Kamil1.0651.06500
1096.Dolkenty1.0651.06500
1097.wołczuch1.05979916244
1098.ewulab1.05929515515
1099.mwkmoch1.0590864195
1100.Kołak_Małgorzata1.04618642386
1101.Banaś_Robert1.0400712328
1102.JankowskaKarolina19781.04001.0400
1103.Haegele1.039001.039
1104.Bryś_Martyna1.033347364322
1105.Dawid991.03142756341
1106.SzaflikJoanka1.03001.0300
1107.Mirek801.03001.0300
1108.witek_mazuchowski1.028570318140
1109.MariaRągowska1.028669620
1110.psemik1.028595302131
1111.MaciaE1.02564529783
1112.Wojciechowski_Piotr_21.01833958693
1113.jacklosi1.0171.01700
1114.tylerversluis1.0141.01400
1115.Turaj_Halina1.00601.0060
1116.B.Babiarz1.0031.00300
1117.Hermanos1.0021.00200
1118.ewabo99599500
1119.Al_Mia99109910
1120.meggie990669218103
1121.karasm988297129562
1122.Tadeusz_Idzikowski98651337994
1123.honorata986137661188
1124.Dylewski_Adam981518353110
1125.Paulina_K9725244480
1126.krzysztof.kazmierczak967399464104
1127.adam.nojszewski96700967
1128.bibiasta965513328124
1129.Rysak_Mateusz94500945
1130.JakubRutkowski927498313116
1131.Gugnacki92500925
1132.Kuba_Wojtczak924485285154
1133.Justyna_Musiejewska92345337892
1134.urszula.chyży.zd.bartold909116473320
1135.urluch907445283179
1136.Barcikowski_Krzysztof904534243127
1137.Boretti_Jerzy90344836095
1138.EwaMolly902557238107
1139.Monika_Ignatowicz901409388104
1140.radekp89500895
1141.Rydzyński_Jan88708870
1142.Kasprzyk_Anna883279239365
1143.Michalak_Mariusz8825083740
1144.matix12387008700
1145.Dzoanis8704614090
1146.arigato358682070661
1147.Kerysek86368016221
1148.Paszkowski86233044092
1149.a.brodowicz861488256117
1150.zajączek85108510
1151.Gruszczyński_Paweł84900849
1152.Hryniewicki_Paweł84308430
1153.ofski84148728074
1154.marcinguzek838523169146
1155.miedzajac8336130220
1156.jaskulka8253774480
1157.Old_Water81600816
1158.Macsud80745928563
1159.Kyon80624749960
1160.Krzysztof_Fornalski805179315311
1161.Wiktor80380300
1162.Wojtek9997983334650
1163.EngelardAneta787389242156
1164.go.sien78650919978
1165.Anna_Radziszewska78200782
1166.zuzanna78078000
1167.Cichy7774922850
1168.LavinkaTrinkelson77477400
1169.HubertLacki76807680
1170.kabzinski_lukasz76400764
1171.Magdalena_Dąbrowska75736196300
1172.Wiesław_F75240329950
1173.tomaszi75075000
1174.Zarzycki_Wojtek749358289102
1175.dariuszkasiorkiewicz74336235472
1176.siunek74319545989
1177.MalgorzataMat7423870355
1178.robert_duszynski73873800
1179.Monika_I737656081
1180.zmyslowska72749099138
1181.krzszcz72636630555
1182.majkey72146416988
1183.Tetiana72007200
1184.dopam715380212123
1185.BetiSzu71250815648
1186.sharacz70807080
1187.pawlowska_katarzyna70570500
1188.Amalienborg70270200
1189.LucjaZatorska69929433471
1190.Respondek_Nicole69369300
1191.kominiak69269200
1192.Michal_Sk69236126665
1193.harufam68806880
1194.Aneta_Fisel68439321873
1195.jeczaj68168100
1196.Morawicka_Justyna6754710204
1197.Nowik_Andrzej6685589515
1198.aka8366735726446
1199.jorbik66622970367
1200.KDudzik6635150148
1201.pawel_k2316625470115
1202.Cwynar_Justyna6504400210
1203.Szymaniak_Piotr64864800
1204.Uchymiak_Inga642425112105
1205.Dragan63800638
1206.Marszałek_Marek63606360
1207.Yaakov76265401967
1208.katgen62400624
1209.AgataMysliwskaChrostek62406240
1210.bertha61600616
1211.jolanta_kulinska61300613
1212.Lewandowski_Robert61035917576
1213.tulipan12360360210
1214.Maciek_Ufnalewski594523071
1215.JoannaL59159100
1216.AlicjaSurmacka57600576
1217.Krajewski_Eugeniusz57257200
1218.Kwiatkowski57100571
1219.Skorek_A57126224465
1220.Monika_Piras56942811625
1221.robbi8956500565
1222.ewa_marciniak5651164490
1223.Feltynowska_Grażyna559284102173
1224.dalcryz55505550
1225.MarMat55036012763
1226.katarzyna.niedzielko54830218462
1227.Wyszynski_K54500545
1228.Iwona_Cierpikowska54030715578
1229.sla_zeb5400314226
1230.Augusiak_Andrzej53400534
1231.Atena4153153100
1232.szmitmat52925422649
1233.Smoliński_Paweł_Józef526141108277
1234.NowakMarcin52228967166
1235.Kamiński_Janusz51329416455
1236.Giemza_Karol51224920558
1237.WaldemarG49800498
1238.Ving4972972000
1239.Katarzyna_GT49131116911
1240.DFydrych49100491
1241.Palusinski_Pawel48904890
1242.Marta_Chmielińska48748700
1243.marcin_kowal4873150406
1244.jarymi48404840
1245.Białobrzeski_Marek48200482
1246.Izis47500475
1247.Szpejenkowski_Ireneusz47300473
1248.ask47100471
1249.Dulski_Roman47000470
1250.Grodzieński_ZI46821719556
1251.Beksa459115104240
1252.Zawada_Cezary456658383
1253.Skubik_Michał45445400
1254.marek75544825314055
1255.mmama14473794820
1256.Wolnik_Joanna44044000
1257.Rostek_Wioleta43826512746
1258.mzj43722916444
1259.Chabrzyk_Piotr43643600
1260.Kubiak_Wioletta43616315258
1261.Bezimienny1243300433
1262.Ewa_Bodzek43124214940
1263.Samorajczyk_Łucja42742700
1264.Beata_Załęska41925711943
1265.fiolet41618519437
1266.Mariusz_Kucharski412326860
1267.Koplinski_L40904090
1268.Kaniewska_Anna4082727354
1269.arekw40723913038
1270.Agnieszka_Piotrkowska40640600
1271.Pilnik_Wiktoryja4051670238
1272.Skrzeczkowski_Jacek40312575203
1273.Augustynowicz_W40321214843
1274.Carolina39900399
1275.Gryczewski_Witold39717495128
1276.olkatom3953192056
1277.Theofilos3892790110
1278.vbstar201038800388
1279.gregorian7638521413932
1280.Wasiński_P38400384
1281.arek_nelke38203820
1282.Grazyna37900379
1283.klocek_danuta37725810118
1284.Kaffi37519814928
1285.Krzysiek.f.723751841829
1286.jaklika37413522910
1287.WiesławGajdek37300373
1288.JanNiedźwiadek37003700
1289.MT36503650
1290.herMMan36503650
1291.razare36300363
1292.Dzbik_Agnieszka36121410047
1293.Nykiel_Gracjan36136100
1294.marekzaborski36100361
1295.A.Michałowski3581881700
1296.j.nykiel35500355
1297.nina35335300
1298.Gajowniczek_Tomasz35115115446
1299.Skibiński_Tomasz3507724429
1300.NataliaBraun35035000
1301.Beata197734834800
1302.Grażyna34400344
1303.kooiki34115414641
1304.JoannaKwiatkowska3382361020
1305.MirosławaP32900329
1306.Michuel3251012240
1307.VValdek32300323
1308.Kwiatek4932032000
1309.Bogdan_Przyzycki31600316
1310.Pohl_Mateusz31203120
1311.monika51083061839231
1312.cisowianka2030300303
1313.ksieski2st30003000
1314.LilijaW29900299
1315.icecrypt29829800
1316.Jolanta672970164133
1317.Dobrzyńska_Anna2941479849
1318.Skrzetuski_Andrzej29200292
1319.Monika.C28915110929
1320.wlodekro2881718334
1321.Śmiech_Michał28700287
1322.maziarek28600286
1323.marzenka2771529035
1324.dgebka27513910729
1325.Anzorge_Anna27427400
1326.carmilla27100271
1327.Mateusz_Szmitkowski27113912012
1328.Zwierzyniecki26911911733
1329.Budzynowski_Robert26700267
1330.WasniewskiTh26602660
1331.szwiling2641587234
1332.aakob42611329435
1333.Przegalinski_Maciej2561078861
1334.Mariusz_Maj25625600
1335.MrTomAsh248018068
1336.Muraszko_Tamara24711110630
1337.dauttieg24524500
1338.Piotrowski_JP2421071350
1339.wlodekja239221018
1340.Jana237531840
1341.aelwira235193042
1342.Opalinski_Piotr23100231
1343.Zadrożny_Rafał22900229
1344.majawojdalski@hotmail.com22622600
1345.Agnieszka_Kluzek22622600
1346.wag-a22400224
1347.Mierzejewski223861370
1348.ewadd22200222
1349.katkul322102219
1350.Rzeszotek_Łukasz22002200
1351.Wiktoria22002200
1352.historyk192022000220
1353.Malinowski_Waldemar21821800
1354.Romain2151186532
1355.gil_kasia21400214
1356.Zygmunt_Zygmunt20500205
1357.sdworak20402040
1358.sadik20212010
1359.polgen7820100201
1360.dorota_bartosiewicz19900199
1361.erazmwol197016532
1362.Bobowiec_Iwona19401940
1363.Gagulski_Lukasz19219200
1364.Łuniewska_Ewa19001900
1365.Jurczak_Bartosz18518500
1366.andrzejkapron18418400
1367.TadeuszChitruszko182150320
1368.Sroka_Stanisław181975826
1369.Rogalińska_Halina180111069
1370.Bazyszyn_Liliana18000180
1371.Tomasz_Swierzb17800178
1372.Doda69178896821
1373.matt17800178
1374.BeataK17717700
1375.rotry17600176
1376.bogda2521761491116
1377.PakułavelRutka_Wojciech17517500
1378.Gromadka_Tomasz17394790
1379.tomasz11731105013
1380.alfatronik216900169
1381.Galazka_Barbara165140025
1382.kazik4616316300
1383.eshabe16300163
1384.netsoft163684352
1385.askksa16216200
1386.dziadek_m60161010457
1387.dominikk15500155
1388.wietom15501550
1389.mchoci15215200
1390.natalia1986152994310
1391.Biskupska_Julia15115100
1392.JarekK14814800
1393.swodzyński14600146
1394.m.rottenberg14400144
1395.aurora14400144
1396.Łukasz_Niewęgłowski14301430
1397.Wirtualny141626514
1398.Tomasz_Fiedorek14100141
1399.Widłak_Aldona13666070
1400.Moszyńska_Paulina13203894
1401.Diana13013000
1402.kola1612900129
1403.afra5912812800
1404.basia_pol128812621
1405.anpiet12600126
1406.ANDY321124654217
1407.Olaola1124694312
1408.kathylapoz12312300
1409.Papciak_Małgorzata12212200
1410.JulieMCRSz11811800
1411.efkama11700117
1412.Gorecka_Malgosia11411400
1413.Irek_Bartkowski11000110
1414.lojka3511011000
1415.fplaton11011000
1416.vivace10901090
1417.111chris108592623
1418.PawelJ10810800
1419.adrianm107623213
1420.joannakov10600106
1421.Smach_Robert10454428
1422.Michnowicz_Alicja100652015
1423.Bozenna990990
1424.Danna8994095
1425.majaszpot980980
1426.Bea9667290
1427.jabłońska-kruszewska_a960096
1428.Ł.A.Rynkowski96502323
1429.Andrzej_Stanislaw9256036
1430.adrian.g909000
1431.WelkaGrzegorz8848373
1432.mirebella870087
1433.kubajaworski848400
1434.AnuszewskaHonorata8406123
1435.marekkronikarz840084
1436.SztylerE8338396
1437.akamieniak8143335
1438.Sofeicz797900
1439.Starszewska_Marta770770
1440.Izabelab767600
1441.mos_s7328441
1442.Kożuchowski_Albin7106011
1443.Łuczniewski717100
1444.Berlin676700
1445.Baczewski_Robert660066
1446.Hubicki_Roman600600
1447.MarcinR600060
1448.Grzegorz_Bączek590059
1449.geneo590590
1450.adriana123595900
1451.skol490049
1452.Pecherska_Agnieszka4803810
1453.kaphis474700
1454.Gleinert_Karolina460460
1455.Dendrophilus440044
1456.Editche420042
1457.Górska_Jadwiga420042
1458.KrystianJan400040
1459.Bajkowski_Bartosz4003010
1460.Potyjówka402686
1461.Dubiczyńska_Maria390039
1462.Marek_Wysocki390039
1463.Marek_Krzyżanowski380038
1464.agatek1806380038
1465.Adam_Leszczyński360036
1466.jkdobro353500
1467.Seba_Piotr3214162
1468.jbstruzik290029
1469.k_skrzyp280028
1470.andrzej2511250025
1471.Antolak_Olga150015
1472.bulledesavon140014
1473.kujawa_cezary2200
1474.digajewski2110
1475.TomsKi19851010
1476.rick.zalewski1100
1477.geminioctavia1100
donate
Online: 188, ver. 1.71 © 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::